כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אא מערכות מיזוג אוויר

9.4
איציק אברג'יל
טכנאי מזגנים
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: המחתרות 37, עתלית

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, יוני 2014

נזקקתי לשירותיו של טכנאי מזגנים ומאחר ואני לא מכיר בעלי מקצוע בתחום, התחלתי לעשות חיפוש באינטרנט, קראתי המלצות על מספר בעלי מקצוע וטלפנתי לאיציק מחברת "אא מערכות מיזוג". בטלפון הסברתי לאיציק מה הבעיה ומאחר שיש לעניין כמה אפשרויות איציק ביקש להגיע ולתת לי הצעת מחיר במקום. איציק הגיע אליי כמסוכם, איתר את מקור התקלה ונתן לי הצעת מחיר סבירה, אחרי שה"תנאים" היו מקובלים על שנינו העבודה החלה.
איציק החליף איזשהו חלק ביחידה הפנימית של המזגן. הוא הראה לי את החלק החדש ותוך פחות מחצי שעה הוא סיים את התיקון והדלקנו את המזגן כדי לוודא שהמזגן עובד כמו שצריך וללא נזילות או הפרעות נוספות לתפקוד תקין.
איציק דאג לסדר אחריו, ווידא שראיתי בעיניי שהמזגן תקין ודרש את אותו סכום עליו סיכמנו. הוא היה מאוד אדיב ומקצועי, איתר את התקלה במהירות והיה מאוד ענייני.
לסיכום: אמינות, מקצועיות ויושרה פנימית.
מיכאל.

, יוני 2014

לפני מספר שבועות קנינו מזגן עילי חדש של "אלקטרה" 2.5 כ"ס וחיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנה.
לאיציק מ"אא מערכות מיזוג אוויר" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון וביקשתי ממנו הצעת מחיר של התקנת מזגן עילי. הצעת המחיר שאיציק נתן הייתה סבירה מאוד, בהתאם למחירים בשוק, לא גבוהה מידי ולא נמוכה מידי (בדקתי במקביל אליו מספר בעלי מקצוע ולכן ידעתי שהמחיר הוגן).
קבעתי איתו לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים עם כל הציוד הנדרש והתחיל לעשות את התשתית למזגן ולמדחס. איציק קדח בקיר, העביר צינורות חשמל ובסוף גם צינור של ניקוז ומבחוץ עשה מתקן למדחס שעליו הוא ישב וחיבר גם את המזגן לקיר. תוך שעה וחצי מהרגע שהגיע אלינו המזגן היה על הקיר מוכן להפעלה. איציק עשה עבודה יפה ואסתטית, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן הכל היה נראה בסדר גמור! הוא עמד במחיר שסיכמנו ולא ניסה לגבות ממני יותר כסף, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנה. ממליץ עליו בחום!
מאיר, גבעתיים.

, מרץ 2014

אני רוצה להודות לאיציק על טיפול מסור מקצועי ובמחיר הוגן!
לפני כמה שבועות יצאתי למילואים והשארתי את אשתי והילדים בבית, בכל אופן באחד מימי המילואים אשתי ספרה לי שהמזגן לא פועל טוב והתייעצה איתי איך לפעול. החלטנו שתזמין טכנאי הביתה, היא קיבלה המלצה על איציק וקבעה איתו זמן הגעה.
לאחר התיקון קיבלתי טלפון מאשתי, היא יידעה אותי שאיציק היה עשר! הגיע בדיוק בשעה שקבעה איתו, עלה על הבעיה מהר - הסביר לה מה הבעיה וכיצד הוא הולך לפתור אותה ונתן הצעת מחיר הוגנת מאוד (אפילו שלא היה גבר בבית, איציק לא ניצל את המצב של חוסר הידע של אשתי ולקח מחיר סביר ביותר). לפי מה שהבנתי מאשתי, איציק החליף את הכרטיס האלקטרוני במזגן, ביצע התקנה זריזה והמזגן חזר לפעולה מלאה. אשתי שילמה לו בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו בעיות סביב הנושא ושמחתי שיצא לנו להכיר בעל-מקצוע ישר והוגן כמו איציק, שמרנו את המספר שלו גם לפעמים הבאות אם נצטרך.
רונן.

, מרץ 2014

איציק טכנאי אא!!! אין מקצועי ממנו!
היו לי שתי תקלות במזגנים השונים בבית, מדובר במזגנים עיליים ופתאום שניהם הפסיקו לעבוד וחשבתי שמכיוון שהם נורא ישנים, כדאי אולי לרכוש במקומם מזגנים חדשים, בכל אופן התלבטתי והחלטתי להזמין טכנאי מזגנים ולראות באיזה הוצאה התיקון כרוך.
לאיציק הגעתי ממש ממש במקרה, ראיתי את הפרסום שלו על הרכב בו הוא נוסע - כתבתי לעצמי את המספר והרמתי אליו טלפון לראות אם הוא פנוי באותו היום. שוחחתי עם איציק בטלפון, הוא אמר לי שיש כמה דברים קטנים שהוא צריך לסדר לפני שמגיע אלי ובאמת כעבור זמן קצר איציק הופיע אצלנו בבית. איציק בעל-מקצוע רציני והוגן, סיפרתי לו שאני מתלבט לגבי קניה של שני מזגנים ולא האמנתי, אבל איציק כ"כ אמין, התעקש לתקן את המזגנים ואמר שאין טעם שאבזבז את כספי לחינם. בלי יותר מידי דיבורים ניגש לבדוק את המזגנים ולראות במה מדובר. בשני המקרים, איציק עלה על הבעיות במהירות ובמיומנות רבה, הוא הסביר לי בפרוטרוט ממה כל תקלה נובעת ודאג להחליף את החלקים שהיו תקולים. איציק עשה עבודה מאוד טובה ובאמת כעבור כשעה שתי המזגנים חזרו לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשרות שאיציק נתן לי, שמחתי שהגיע מהר, היה כנה וישר איתי ופתר את הבעיות בקלות ולקח על התיקונים מחיר סביר ולא מופרז.
אני ממליץ עליו בחום ומכל הלב.
שמוליק.

, מרץ 2014

חברים טובים שלי המליצו לי על טכנאי מיזוג אויר איציק אברג'יל מא.א. מערכות מיזוג, הם היו מאוד מרוצים מהשירות שלו ומהמקצועיות של איציק והמליצו לי עליו בחום. החלטתי להרים אליו טלפון ולקחת ממנו הצעת מחיר למרות שכבר הייתי די מיואש בגלל שלפני כן הגיעו שני טכנאי מיזוג אויר וניסו לתקן ובכל פעם לא הייתי מרוצה וכשהתקשרתי אליהם הם נתנו לי תירוצים למה המזגן עדיין לא עובד כמו שצריך.
איציק הגיע בדיוק בזמן שקבעתי וניגש מיד למלאכה ללא פטפוטים מיותרים. מדובר במזגן עילי ובבעיה שהייתה קשה ומסובכת. איציק הצליח לתקן את הבעיה ומיד כשסיים בדקתי ואכן המזגן עבד לשביעות רצוני. איציק בחור נחמד מאוד והסתבר שהוא המקצועי ביותר מבין הטכנאים שהגיעו לביתי. לאחר כמה חודשים מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהעבודה, הזמנתי מאיציק מזגן אלקטרה חדש. איציק התקין אותו בהתקנה יפה ואסתטית, במחיר שסיכמנו עליו, ובאותו יחס רציני ואדיב כמו בתיקון הקודם. אני חייב להגיד שאני מאוד מאוד מרוצה מעבודתו המסורה והמקצועית של איציק.
עמית, נשר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

א.א מערכות מיזוג אוויר ייעוץ שירות מכירה והתקנת כל סוגי המזגנים. חברתנו ותיקה בתחום המיזוג ונותנת שירותים לפרטיים ועסקים!

אא מערכות מיזוג אוויר

אא מערכות מיזוג אוויר

איציק אברג'יל


9.4

054-4828295
 

אא מערכות מיזוג אוויר

איציק אברג'יל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4828295 חייג