כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרפר הדברות

9.4
עזרא אשר
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: תרי עשר 16 ו', כפר סבא

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

שירות בסדר גמור! עזרא הגיע בזמנים שקבענו, היה נחמד ואדיב, ממש אחלה בחור. הוא הסביר לי כל דבר, הוראות אחרי ההדברה, בטיחות וכו'. התרשמתי שעשה עבודה מקצועית. היה ממש עשר מכל הבחינות.
מאיה.

, דצמבר 2015

היינו מאוד מרוצים מעזרא, מרוצים מהשירות, מהמחיר הטוב ומההדברה המצוינת - ממליץ בחום! לעזרא "פרפר הדברות" הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, עזרא הרגיע אותי בנוגע לחומרים, נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של עזרא למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
עזרא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, הוא נתן לנו הוראה לעזוב את הבית בתום הריסוס לשעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק. הריסוס בוצע בכל הבית על הפנלים, משקופים, אדני החלונות, מתחת לכיורים ובשטח החצר ומסביב לכל הבית כולל בור ביוב.
לאחר שחזרנו לבית, עזרא הוסיף והסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו. קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי.
יניב.

, דצמבר 2015

לקחתי את עזרא "פרפר הדברות" כבר פעם שנייה לבצע הדברה בבית שלנו וזה אומר הכל, אני סומכת עליו במאה אחוז, ההדברה שלו מאוד מקצועית, עזרא עצמו אדיב ונעים לעבוד מולו, הוא עומד במילה ובאחריות שלו - ממליצה בחום!
בפעם הראשונה שהזמנתי את עזרא, הייתה לנו בבית ובחצר מכת נמלים ותיקנים, לכן חיפשתי חברת הדברות מקצועית שתמגר את התופעה. נכנסתי לאינטרנט וערכתי שם חיפוש על חברות מאזור המרכז ודרך ההמלצות באתר שלכם הגעתי לחברת "פרפר הדברות" בבעלותו של עזרא. שוחחנו בטלפון, אמרתי לו את גודל הבית והחצר ואת הבעיה והוא נתן לי הצעת מחיר ממש טובה, סגרתי איתו תאריך ושעה והוא באמת הגיע בשעה שקבענו. עזרא ביצע את עבודת ההדברה באופן מאוד מקצועי, איתר מוקדים פוטנציאלים וריסס אותם כמו שצריך. הריסוס שלו עבד מצוין ופתר את הבעיה.
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה, הזמנתי אותו גם בפעם השנייה לבצע הדברה נגד עש המזון, הסברתי לעזרא במה מדובר, הוא נתן לי מספר סימנים שעלי לבדוק, האם ישנם קורים לבנים בתוך הארון, בתוך מוצרי מזון ועליהם. על קירות המטבח או בארונות המטבח, האם ישנם זוחלים פרפרים והאם מצויים גלמים עטפים בקורים שקופים. לפי כל הסימנים שאכן זוהו אצלי במטבח, עזרא אישש שאכן מדובר בעש המזון. קבענו יום ושעה, עזרא הגיע כפי שקבענו עם מלכודות תלייה שמיועדות לעש המזון, אחרי ששם מלכודות היינו בקשר ולצערי המלכודות בלבד לא הועילו, עזרא הגיע מתוקף האחריות שלו (מדובר באיש מקצוע מאוד מאוד אמין וישר) והפעם ביצע ריסוס יסודי בארונות המטבח ומחוצה לסביבת המטבח. לשמחתי הריסוס הועיל ונפתרנו לחלוטין מהמטרד.
אני רוצה לציין שמכיוון שהייתי מאוד מרוצה מעזרא, המלצתי עליו גם לוועד הבית ובאמת זה כבר כמה שנים שעזרא מבצע ריסוס כללי גם בבניין ובשטח מסביב. כולנו מרוצים ללא יוצא מן הכלל - ממליצה בחום!
דליה.

, אפריל 2015

אנחנו מאוד מרוצים משירות ההדברה של עזרא "פרפר הדברות", מדובר בבעל-מקצוע רציני, הוא עשה עבודה ממש טובה ומיגר את התופעה - ממליצה בחום!
לעזרא הגעתי דרך חיפוש באינטרנט אצלכם באתר, לקחתי מספר הצעות מחיר על הדברה של בית פרטי, עזרא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לנתונים שסיפקתי לו, ההצעה הייתה הכי טובה מבין כל ההצעות שקיבלתי וקבענו תאריך לביצוע ההדברה.
עזרא הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי והסביר מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, עזרא הזיז רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו, הוא ריסס את כל הבית מסביב , פתחי ביוב וכו'.
עזרא עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לנמלים וג'וקים! מעבר לעבודה המקצועית, הוא בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.
עדן.

, אפריל 2015

עזרא ביצע אצלנו עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס עזר והמחיר ששילמתי בהחלט שווה את התוצאה (בשנים קודמות הייתי צריך שוב ושוב להזמין אותם לבצע את ההדברה).
אני גר בבניין מגורים וסבלנו ממכה של ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס בדירה שלי ופניתי לחברת "פרפר הדברות" בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר.
עזרא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הדירה, פתחי הביוב והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
עזרא הגיע בזמן לביצוע ההדברה, ההדברה בוצעה לאורך קירות הבניין, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב.
הוא עשה עבודה יסודית מאוד!!! לכל אורך התהליך עזרא היה נעים ואדיב ביותר ואפילו הוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו - הריסוס היה מוצלח ביותר ובעיית הגו'קים נפתרה לחלוטין!
איציק צח.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מעזרא, הוא נותן לנו כבר חמש שנים ברציפות שירותי הדברה מקצועיים ויעילים - מדובר באיש מקסים, מדביר מקצועי ואחראי, אנחנו עובדים איתו כבר לא מעט זמן ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלו גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה עבור הבית הפרטי שלנו, אם אנחנו לא מקפידים על ריסוס אחת לשנה יש לנו בעיה של ג'וקים ולכן אנחנו נעזרים בשירות ההדברה של עזרא "פרפר הדברות" באופן קבוע.
עזרא תמיד נותן לנו שירות איכותי, מקפיד להגיע בזמן, אין אצלו הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. עזרא מקפיד לעבוד לפי התקן, הוא נוקט בכל אמצעי המיגון ודואג ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכול לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הוא עשר! אני ממליץ עליו בחום, מדביר יסודי אחראי ורציני.
ליאור שכטר.

, אוקטובר 2014

הייתה לנו בעיה של מקקים וחיפשתי באינטרנט חברת הדברות, ויצא שהגעתי לחברה של עזרא "פרפר הדברות" שרשומה אצלכם באתר.
כשדיברתי עם עזרא, קיבלתי את הרושם שהוא באמת איש מקצוע רציני. ההמלצות שלקוחות רשמו עליו, הציגו אותו באור ממש טוב וגם בשיחה הטלפונית הוא נשמע כמו אדם שמבין עניין, עם רצון לסייע ולתת לי שירות אמיתי.
עזרא גם עמד בכל התנאים שהתחייב. מתי שבקשתי ממנו להגיע הוא הגיע, המחיר שסיכם איתי בטלפון זה גם המחיר שלקח.
בנוסף עזרא גם נתן לי אחריות על העבודה - אמר שאם תהיה איזושהי בעיה ואבחין פתאום בג'וקים, שאתקשר אליו מיד והוא יבוא לעשות הדברה חוזרת.
בינתיים כבר עברו שבועיים מאז שעזרא היה אצלי, ואין לא זכר ולא סימן לשום ג'וק בתוך הבית. זה רק מעיד שעזרא - בנוסף להיותו איש שירותי אדיב ונחמד - באמת גם עשה עבודת הדברה מאד טובה! שמרתי את הטלפון שלו, ואני בהחלט מתכוונת להמליץ עליו לעוד אנשים.
אתי.

, אוקטובר 2014

לפני מספר שבועות שמתי לב למשהו שזז במהירות בבית והיה נדמה לי שמדובר בעכבר, ישר חיפשתי חברת הדברות שתגיע ללכוד אותו.
לעזרא הגעתי דרככם, הסברתי לו מה ראיתי ולפי ההסבר עזרא הבין שמדובר בחולדה, הוא הבטיח להגיע עוד באותו היום עם המלכודות המיועדות ללכידת חולדות.
עזרא הגיע כמו שהבטיח, הוא שם לנו 2 מלכודות והסביר על כל מלכודת איך לתפעל אותה, מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחת מהן. עזרא היה מאוד מקצועי, לקח את המחיר שסיכמנו עליו מראש ואמר שניידע אותו בימים הקרובים מה קורה.
בבוקר למחרת החולדה כבר נלכדה, עזרא הסביר לנו מה יש לעשות והודיתי לו על השירות. העסק היה מוצלח ואני בהחלט ממליצה עליו בחום - שירות מהיר, מקצועי ואדיב במחיר הוגן.
יובל.

, אוקטובר 2014

פניתי לעזרא מחברת ״פרפר הדברות״ בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג'וקים.
עזרא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הדירה והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
עזרא הגיע בזמן לביצוע ההדברה הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי שבזמן ההדברה על הבית להיות ריק ומה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, עזרא הזיז רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו בסוף העבודה שארכה שעתיים בערך.
עזרא עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים והתשלום השתלם. עזרא בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, התוצאות הצפויות והמשמעות שלהן.
עזרא עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות לחצי שנה על נמלים ולשנה על ג'וקים. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
אבי.

, אוקטובר 2014

אנחנו גרים בבית פרטי ולאחרונה סובלים ממכת נמלים וג'וקים - החלטנו לקרוא לשירותי הדברה.
נכנסתי לאינטרנט לחפש מדבירים מומלצים ובמקרה הגעתי לאתר שלכם, היו מספר חברות הדברה שההמלצות עליהן מצאו חן בעייני והרמתי טלפונים בכדי לקבל הצעות מחיר.
מבין כולם עזרא מחברת "פרפר הדברות", נתן לי את ההצעה הטובה ביותר והיה המקצועי ביותר - הסביר על שיטת ההדברה והחומרים, נתן הנחיות ליום הריסוס ועשה הכל באופן מסודר.
קבענו יום ושעה, עזרא הגיע עם הציוד והחומרים כמו שסוכם וכפי שהבטיח. הוא עשה ריסוס בכל הבית וגם בחצר. נתן לנו גם הוראות מדויקות מתי להיכנס לבית ומתי לשטוף בתום הריסוס.
עלות הריסוס הייתה זהה למחיר שסגרנו עליו בטלפון, קיבלנו תעודת אחריות והכל עבר חלק ללא חיכוכים מיותרים - ממש נדיר ולכן היה תענוג להיעזר בו.
ציון.

, אוקטובר 2014

פניתי לעזרא מפרפר הדברות בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג'וקים. עזרא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הדירה והבעיה עצמה (ההצעה הייתה סבירה ביחס למחירי השוק, מחיר הוגן ולא מופרז) וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
עזרא הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי והסביר מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, עזרא הזיז רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו בסוף העבודה שארכה שעתיים בערך.
הוא עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים והתשלום השתלם. עזרא בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.
אורית.

, מרץ 2014

עזרא מחברת "פרפר הדברות" בעל-מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אלצנו הדברה נגד נמלים וג'וקים, סיפק את כל המידע הנדרש ועשה עבודה נהדרת!
לעזרא הגעתי דרך המלצה מהשכנה שלי שהייתה מאוד מאוד מרוצה מההדברה שלו והחלטתי בלי יותר מידי בירורים ובדיקות, להרים לו טלפון ולשמוע לגבי המחיר. עזרא היה מאוד אדיב ונחמד, בירר אתי כמה פרטים ונתן לי הצעת מחיר מאוד סבירה. קבעתי איתו יום ושעה והוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, לפני ההדברה, עזרא הסביר לי על סוג החומרים, הבטיחות שלהם, הראה לי את רישיון העסק שלו ווידא שהכול מובן לי ושאין לי שאלות נוספות. כמובן שלצורך ההדברה היינו אמורים לצאת מהבית לכמה שעות, השארנו את עזרא לבצע את הריסוס וכשחזרתי, עזרא נתן לי מידע לבי העבודה עצמה והאחריות - לנמלים הוא נתן אחריות של תשעה חודשים ועל הריסוס נגד הג'וקים קיבלנו אחריות לשנה, הוא הסביר לי שניתן לשטוף את הבית לאחר יומיים מרגע הריסוס ובעצם סיפק לי את המידע המלא! יצאנו מהבית לכמה שעות וכשחזרנו לא היו ריחות חזקים והכל היה תקין. אני מודה לעזרא על שירות אדיב מקצועי ויחס אנושי וממליץ עליו בחום!
גיא.

, מרץ 2014

קיבלתי המלצה על עזרא מחברים טובים שהוא הדביר להם את הבית, הייתי צריכה ריסוס לבית בגלל מטרד של תיקנים. התקשרתי למספר מדבירים בכדי לעשות השוואות מחירים וגם כדי לבדוק את החומרים איתם הם עובדים. במיוחד פחדתי לאור האסון שקרה באחרונה עם המדביר... מבין כולם החלטתי לקחת את עזרא אשר גם נשמע אדיב ונעים וגם נתן הצעת מחיר הוגנת. עזרא הגיע בזמן מצוייד בכל החומרים והציוד כנדרש ועשה עבודה יסודית מאוד, נתן שירות באדיבות רבה, ענה על כל שאלותי וגם נתן לי הסבר מפורט כיצד לנהוג מרגע שסיים ותוך כמה זמן אוכל לחזור הביתה. הייתי מאוד מרוצה מעבודתו ומהתייחסותו המקצועית והחלטתי לקחת אותו לרסס גם את העסק הפרטי שלי שגם שם סבלתי מהטרדה של תיקנים וזוחלים אחרים. גם לשם עזרא הגיע בזמן ועבד באותה חריצות ויסודיות ועשה את העבודה ביעילות ובזמן סביר בהחלט. שילמתי לעזרא בתום העבודה את המחיר שהיה סביר והוגן בהחלט. הייתי כל כך מרוצה מעבודתו ולכן אף המלצתי עליו לעוד חבר שיש לו עסק סמוך לעסק שלי.
ארז, מהשרון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

פרפר הדברות מתמחה בהרחקת כל סוגי המזיקים, ומבטיחה ללקוחותיה שקט בתחום ההדברה. פרפר הדברות פועלת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה נתקלתם בחרק לא ידוע? מעוניינים לשאול שאלה או להתייעץ לגביו אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה. הדברת כל סוגי החרקים: נמלים, מקקים למיניהם, פרעושים, פשפשים, קרציות, כיני יונים, עכבישים, עש המזון, עש הבגד, דבורים/צרעות, זבובים, יתושים, טרמיטים ועוד' הדברת מכרסמים • חולדת החוף • חולדה מצויה (חולדת העליות) • עכבר מצוי הדברה לעסקי מזון בכדי לא להבריח את הלקוחות ולא להתעמת עם משרד הבריאות רצוי לבצע הדברה רצופה לאורך כל השנה. בתחילת הטיפול נבצע הדברה עם חומרי הדברה אבקתיים ונוזלים ולכן בית העסק צריך להיות פנוי, המדביר יסביר לכם את פעולת ההדברה ויבקש לפנות את האזורים המודברים ולאפשר גישה לפנלים ולמנועי ציוד שונה (מדיחי כלים, מקררים ועוד).

פרפר הדברות

פרפר הדברות

עזרא אשר


9.4

052-2656015
 

פרפר הדברות

עזרא אשר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2656015 חייג