כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דוד שירותי הדברה

9.4
דוד זכריה
הדברות
אזור ירושלים
כתובת העסק: השזיף 10, מעלה אדומים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2014

הגעתי לדוד דרך פרסום ולאחר שיחה קצרה שניהלתי איתו, דוד הסביר לי שהוא יגיע לבדוק אם מדובר באמת בעכבר ונתן לי הצעת מחיר על הבדיקה. קבענו שעה והוא הגיע אלינו כפי שסוכם - דוד ביצע בדיקה מקיפה ויסודית בכל הבית ולאחר שסיים, הסביר לי שאין סימנים להימצאותו של העכבר בבית וכנראה שזאת הייתה כניסה חד פעמית והעכבר ברח החוצה.
דוד לקח בדיוק את מחיר הבדיקה שסוכם בטלפון ואמר שלדעתו העכבר לא יחזור, אבל אם נראה אותו הוא יגיע לשים מלכודות. הייתי מאד מרוצה מהשירות שלו, דוד איש אמין ישר והוגן - העכבר באמת לא נראה מאז ודוד חסך לנו כסף!
שאול רזניק.

, פברואר 2014

הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ומעופפים שלא הצלחתי להיפטר ממנה, גם אחרי ריסוס שנעשה ע"י חברת הדברה. חבר שלי המליץ לי בחום על דוד והרמתי אליו טלפון - דוד הגיע לדירתי, בדק ונתן לי הצעת מחיר מסודרת להדברה בתוך הבית.
ביחד עם דוד סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, דוד הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים - מדובר בהדברה שנעשתה עם חומר ג'ל שמאפשר להמשיך לשהות בבית גם לאחר ההדברה. לכל אורך התהליך דוד היה נעים ואדיב ביותר ואפילו אוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו - הריסוס היה מוצלח ביותר ובעיית הגו'קים נפתרה לחלוטין!
ברוך, נחלים.

, פברואר 2014

היינו מאוד מאוד מרוצים מההדברה שדוד עשה אצלנו בדירה ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום!
דוד איש מקצוע מעולה, מהרגע שתקשרנו איתו בפעם הראשונה ועד ביצוע ההדברה הכל הלך חלק ובאופן ישר והוגן.
הייתה לנו בעיה של פשפשים בדירה, אך לא היינו בטוחים שזה אכן פשפשים, היינו נורא לחוצים מהעניין ולמרות שהיה מדובר ביום שישי החלטנו לחפש חברת הדברה. לדוד הגענו דרך האינטרנט, הסברנו לו מה הבעיה והוא נתן לנו הערכת מחיר כללית וביקש להגיע לראות אם זה אכן פשפשים. דוד הגיע אלינו עוד באותו היום, ערך בדיקה וגילה שאכן מדובר בפשפשים - הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ביותר ועמדה במחיר שנקב בו בטלפון. באותו מעמד, הוא הלך לרכב, הביא חומרי הדברה שמתאימים לפשפשים - הסביר לנו קצת על ההדברה ועל החומרים והחל בפעולת ההדברה. דוד עשה עבודה יסודית מאוד, הגיע לכל פינה ופינה בבית וכשסיים לקח בדיוק את המחיר שסוכם ואמר לנו שאם תהיה איזושהי בעיה והפשפשים יחזרו שנרים לו טלפון והוא יבצע את ההדברה שוב במידת הצורך. הריסוס בהחלט הוכיח את עצמו ומאז לא חזרו הפשפשים! מגיעות לדוד את כל ההמלצות הכי טובות שיש!
רותם, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

מוסמך להדברת כל סוגי המזיקים שימוש בחומרים מאושרים בלבד אפשרות להדברה בגל רשיון הדברה 2030

דוד שירותי הדברה

דוד שירותי הדברה

דוד זכריה


9.4

050-8663395
 

דוד שירותי הדברה

דוד זכריה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8663395 חייג