אשף-העץ והצבע

9.5
מולי יניב
בניית דק, בניית פרגולות, גדרות
אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: כפר ברוך, כפר ברוך

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

46 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2021

לקחתי את מולי מהאתר שלכם לבניית גדר מעל חומה כי ראיתי שהוא גר באזור שלי והיו עליו חוות דעת טובות ובסופו של יום, הוא היה אחלה. מולי עשה הכל לשביעות רצוני המלאה! הוא עמד בזמנים וביצע עבודה אסתטית, יפה, נקייה ומוצלחת והשאיר אחריו סביבה מסודרת בסיום ומעבר לכך, הוא גילה גמישות, אחריות ורצינות וגם גבה ממני מחיר סביר לגמרי והיה זמין בכל עת ומגיע לו ציון טוב, אני בהחלט ממליץ עליו לכל דורש!
טל, תל עדשים

, נובמבר 2021

אני מכיר את מולי ברמה האישית כבר המון שנים ולאחרונה, החלטתי לקחת את זה צעד קדימה והזמנתי אותו לבניית פרגולות מעץ בכמה אזורים בביתי. תמיד ידעתי שמולי חמד של בחור ועכשיו אני יכול לומר בביטחון מלא שמדובר גם על אחלה של בעל מקצוע! הוא הגיע אלי במועד שסיכמנו ועבד באופן הכי מסודר, נקי, מהיר ואיכותי שיש ובנוסף, גבה ממני מחיר משתלם לחלוטין ונתן לי אחריות על התוצאה ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
ליאור, גבת

, אוגוסט 2021

ראיתי את הפרסום של מולי באחד מהאתרים והוא גם הומלץ ע"י חברה של אשתי, לכן הזמנתי אותו לבניית דק בגינה כולל מעקה וגדר בין השכנים. מולי ישר הבין מה אני רוצה וביצע את העבודה בדיוק כפי שציפיתי! הוא עבד בצורה מתוכננת, מסודרת, יעילה ומהירה ושמר על סביבה נקייה ונעימה ובסופו של דבר, גם גבה ממני מחיר זול יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי ואני ממליץ עליו באהבה רבה, הוא איש נדיר בימינו!
יגאל, טבעון

, אוגוסט 2021

לפני שמולי בעל מקצוע הוא בן אדם עם לב ענק! אני יועץ המס שלו כבר הרבה שנים והזמנתי אותו לבניית דק מסביב לבריכה, שער ועוד כמה עבודות עץ בביתי. מולי פשוט ואו! הוא ביצע את העבודה במסירות, דייקנות, מקצועיות ויסודיות ושידר אמינות ויושר עד הסוף וגם היה קשוב לצרכים שלי ומעבר לכך, היה לו המון רצון ונכונות לעזור לי והוא גבה ממני מחיר אטרקטיבי בהחלט ואני ממליץ עליו בחום רב, מעכשיו אעשה רק אצלו עבודות כאלה!
חיים, עפולה

, אפריל 2021

מולי בעל "ידי זהב" ומאוד מקצועי! יצרתי איתו קשר בעקבות המלצות רבות מפה לאוזן והזמנתי אותו לבניית פרגולת עץ ודק בגינה שלי. מולי שיקף איתי את כל המידע עוד לפני תחילת העבודה וביצע אותה בצורה יסודית, נקייה, מדוייקת ו"הגדיל ראש"! מעבר לכך, הוא היה פדנט בפרטים הקטנים וגם לקח אחריות ומילא את כל הדרישות שלי, אין ספק שהוא הוכיח את עצמו מכל הבחינות והוא בעל מקצוע ראוי לשבח!
לילך, מגידו

, אפריל 2021

מולי נתן לי שירות 10 מכל הבחינות! הזמנתי אותו לבניית דק בשטח גדול בחצר ביתי בהמלצת חברתי והוא גבה ממני מחיר הגון בהחלט וגם ביצע עבודה נקייה ויפה. מולי היה מאוד יצירתי, אמין וישר וכבר בהתחלה הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע רציני ואחראי שמבין עניין! מעבר לכך, הוא תיקתק את העבודה והצליח לסיים אותה במועד שהבטיח ואין ספק שבחרתי באיש מוכשר, אני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
איריס, נתיבות

, נובמבר 2020

הגעתי למולי דרך המלצה של מכר, הוא גבה ממני מחיר הוגן עבור צביעת פרגולה מעץ והחלפת חלקי דק שהתפוררו וגם ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר! הוא בעל מקצוע אחראי, מאורגן, מהימן ואדיב. מולי עבד לפי תוכנית מסודרת והסביר לי את כל תהליך העבודה ומעבר לכך, הוא נעים הליכות, מנומס ובעל אנרגיות חיוביות! אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו ובפעם הבאה לא אהסס לקרוא לו שוב אם אזדקק!
שי, תל עדשים

, נובמבר 2020

מולי ביצע את עבודתו בדיוק כפי שציפיתי! הגעתי אליו דרך המלצה והוא צבע עבורי שני ספסלי חוץ מעץ ואת המרזבים בביתי, ביצעתי סקר שוק והוא גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין. מולי ביצע עבודה מדויקת וזריזה! הוא לא התעכב יותר מדי אבל מנגד דאג לא להשאיר אף חלק שאינו צבוע. יתרה מזאת, הוא הותיר סביבה נקייה ומסודרת אחריו ושמחתי מכל רגע במחיצתו, התוצאה נהדרת ואני ממליצה עליו ללא ספק!
קרן, נהלל

, אוגוסט 2020

שוטטתי באינטרנט וראיתי כמה עבודות של מולי, שוחחתי אתו בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת מאוד לחיפוי פרגולה מעץ שמשולבת ברזל והיחס שלו מצא חן בעיני. מולי הגיע אלי לפגישה ובאותו יום קבענו תאריך לביצוע העבודה והוא אכן עמד בו! הוא מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש ומעבר לכך הוא גם לבבי, ידידותי ונחמד והשתדל לעשות את הטוב ביותר מתוך רצון לעמוד בסטנדרטים ובדרישות שלי!
אבי, חיפה

, אוגוסט 2020

חיפשתי בדפי זהב בעל מקצוע באזור שלי שעוסק בצביעת עץ והגעתי למולי, יצרתי אתו קשר ומסתבר שהייתי הגננת שלו, לכן ידעתי שאפשר לסמוך עליו! הוא שייף וחידש את הצבע בדק בחצר ביתי. מולי ביצע עבודה נפלאה! מעבר להיותו בחור נחמד וחביב הוא דייק בזמנים ועשה את העבודה ברוגע וגם והשתדל לשמור על סביבה נקייה בנוסף, הוא לא עזב את המקום עד שהתוצאה הייתה מושלמת ואין ספק שבזכותו הדק שלי נראה כמו חדש!
אסתי, שריד

, נובמבר 2019

הזמנתי את מולי לביצוע בניית פרגולה מעץ ודק בביתי. הגעתי אליו דרך האתר. הוא בחור מעולה ומקצוען אמיתי. מולי אדם ישר, קפדן ואמין. הוא עשה עבודה מתוכננת ומדויקת ממש עד הפרטים הקטנים. מולי אדיב ובחור לעניין. לאחר שעשיתי סקר שוק הוא היה הכי זול וגם יצאתי מרוצה מהעבודה שביצע. בדרך כלל אני חושש לתת אמון בבעלי מקצוע אבל מולי קנה את אמוני עוד מפגישתנו הראשונה. הוא עשה עלי רושם טוב. אני מעריך אותו ואת העבודה שלו מאוד. התוצאה מצוינת ומאוד שמחתי לפגוש אותו. ממליץ בחום רב!
אלדן, קרית מוצקין

, נובמבר 2019

אני ובעלי רצינו לעשות שינוי בגינה שלנו ולכן חיפשנו בעל מקצוע שיתקין לנו פרגולה מעץ ויתקין גם דק. הגענו למולי דרך מישהי שאנו מכירים וראינו כמה עבודות שלו שהוא ביצע. לפני שהזמנו את מולי הבאנו בעלי מקצוע נוספים שנתנו לנו הצעות מחיר נוספות, אבל אף אחד לא כבש אותנו כמו מולי. הן מבחינת העבודות שלו והן מבחינת האישיות שלו. מולי זרם איתנו בכל שינוי שרצינו וביצע עבודה ממש יפה. היה כיף מאוד בנוכחותו. הוא עבד נקי ומסודר ואנחנו יצאנו מאוד מרוצים. האווירה בעת ביצוע העבודה הייתה מאוד נעימה ומקצועית. אנחנו די שמחים שעשינו בשכל ובחרנו במולי. בטוח שנזמין אותו שוב אם נזדקק!
עינת, כפר ברוך

, מאי 2019

הקבלן שבנה את ביתי המליץ לי על מולי ועד היום אני מודה לו שהכיר לי בעל מקצוע נהדר ורציני. מולי ביצע עבורי פרגולה מעץ בחצר ביתי ושביל פרקט בגינה, כל ההתנהלות מולו ראויה לציון הכי גבוהה שיש, נתן את כל המידע וההסבר שצריך, סיפק מה שהזמנתי ועמד בלוח הזמנים שקבעתי איתו. ההתקנה של הפרגולה פשוט מדהימה ביופייה ובעיצוב, התקנת שביל הפרקט יושב בול במקום ואני מרוצה מאוד, איזה כיף היה לי להכיר בעל מקצוע רציני שלא סוחב את העבודה המון זמן, גבה מחיר הוגן והיה הכי ישר והגון שיש.
שירה, צור הדסה.

, מאי 2019

חיפשתי בעל מקצוע בתחום העץ, קראתי המלצות על מספר בעלי מקצוע ולקחתי הצעות מחיר, מבין כולם מולי נתן לי טווח מחירים שפוי והזמנתי אותו להגיע לתת הצעת מחיר מדויקת לגבי התקנת דק וןפרגולה מעץ. הוא הגיע לפגישה, ביצע מדידות של הדק ושל הפרגולה, הראה מגוון עצום של עבודות שביצע ולאחר שהתרשמתי לטובה סגרנו תאריך לביצוע העבודה. כעבור כמה ימים הגיע עם כל מה שהזמנתי וכל הציוד הנדרש להתקנה, הוא הגיע עם עובד נוסף וביחד ביצעו עבודה לתפארת, עבדו מכל הלב הדק יצא מדויק, הפרגולה הותקנה בצורה בטיחותית והתוצאה הסופית פשוט מדהימה. מולי איש מקסים שענה על דרישותיי על הצד הטוב ביותר ואני ממליץ בחום.

, ינואר 2019

על מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" יש לי רק מילים טובות, בחור שירותי ואדיב שעושה עבודה נהדרת! פניתי אליו דרך המלצה שקיבלתי מחבר קרוב לגבי בניית פרגולה מעץ , הוא הגיע לפגישה, ביצע מדידות, הראה מגוון רחב של סוגי פרגולות ועבודות שביצע ועזר לי לבחור את מה שמתאים עבורי. מולי הגיע ביום ההתקנה, עבד בצורה מקצועית ומדויקת, ווידא שהכל מותקן בצורה יציבה ובטיחותית, תמיד דאג לשאול לשביעות רצוני, אני ממליצה עליו מכל הלב ובעיניים עצומות.
הילה, חיפה.

, ינואר 2019

ביצעתי מספר הצעות מחיר לגבי התקנת דק מסוג אורן בביתי ואחרי שביצעתי את כל הבדיקות החלטתי לסגור עם מולי מכיוון שהצעתו הייתה הכי משתלמת עבורי, הוא הגיע לביתי, ביצע מדידות, הראה לי מגוון רחב של עבודות דק מסוג אורן וסגרנו מועד לתחילת עבודה. מולי הגיע ביום שקבענו, החל בהכנת השטח לדק, ביצע התקנה יוצאת מן הכלל ברמה גבוהה מאוד, הגינה שלי פשוט נראית מהמם, אין ספק שהוא בעל מקצוע מיומן מאוד ובקיא בתחום, יודע לעמוד במילה שנתן והשירות שלו מצוין.
אלי, אלוני אבא.

, אוקטובר 2018

מולי ביצע עבורי עבודה מדהימה!!! אני מאוד מרוצה ואין לי ספק שאפנה אליו שוב בעתיד בשמחה גדולה! פניתי אליו לצורך בניית פרגולה מעץ גדולה במרפסת והוא עשה עבודה באמת יוצאת מן-הכלל. מהרגע הראשון קלטתי שמדובר במקצוען אמיתי, הוא הגיע לראות את המרפסת, ביצע מדידות ואפילו הראה לי דוגמאות שונות של פרגולות לבחירתי. מה שביקשתי זה בדיוק מה שקיבלתי בפועל! השירות שלו היה נהדר, הוא עצמו בחור מקסים, נעים הליכות והיה תענוג לעבוד איתו. העבודה מדויקת ומהוקצעת, הגימורים חלקים, הפרגולה נראית נהדר ושדרגה לנו את המרפסת בכמה רמות. אני מאוד מרוצה וכמובן ממליץ.
יגאל.

, אוקטובר 2018

אנחנו מאוד מרוצים מהפרגולה היפיפייה שמולי בנה בגינה שלנו ואנחנו ממליצים עליו מכל הלב! כל ההתנהלות מול מולי והצוות שלו היתה נפלאה, מדובר בחבר'ה חרוצים, מוכשרים ונחמדים והיה כיף לעבוד מולם. מולי הגיע בצורה מסודרת לבצע מדידות מדויקת, הראה לי דוגמאות שונות של פרגולות מסוגי עץ שונים ועזר לי להגיע לבחירה הכי נכונה עבורי. חשוב לציין שאת צביעת הפרגולה הם לא ביצעו אצלי בבית אלא הביאו את הפרגולה לאחר צביעה, דבר שחסך בלגן ולכלוך בגינה שלי והערכתי זאת מאוד. השירות היה אחלה, גם המחיר הוגן ואני כמובן ממליצה.
נגה, רמת-צבי.

, יוני 2018

על מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" יש לי רק מילים טובות - בחור מקסים, שירותי ואדיב שעושה עבודה נהדרת! פניתי אליו לצורך בניית פרגולה מעץ, הוא כמובן הגיע בצורה מסודרת, ראה את המקום, ביצע מדידות ואפילו הראה לי דומגאות שונות של פרגולות ועזר לי לבחור מביניהן את מה שהכי מתאים לצרכיי. מולי בחור אמין וישר וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא עמד בלו"ז שקבענו מראש, לא התקטנן על תוספות קטנות אלא ממש עבד מכל הלב, ביצע עבודה איכותית ומדוייקת וגם המחיר שגבה תאם בדיוק למחיר שסיכמנו מראש - לא היו הפתעות בנושא הזה! מומלץ מכל הלב!
אריה, חיפה.

, יוני 2018

מולי פשוט אלוף! מדובר בבחור מקסים, שירותי ואדיב וכל ההתנהלות מולו היתה פשוט מצויינת! הוא ביצע עבורי בניית פרגולה מעץ בחצר שלי ומאחר והייתי כל-כך מרוצה הזמנתי אותו פעם נוספת, הפעם לצורך בניית דק ומדרגות מעץ וקבענו להיפגש בשבוע הבא. השירות של מולי יוצא מן-הכלל, הוא הגיע לראות את החצר, ביצע מדידות בקפידה, הראה לי קטלוג עם עבודות קודמות שביצע ועזר לי לבחור את סוג הפרגולה והצבע שהכי יתאימו לגינה שלי. את העבודה הוא ביצע בצורה טובה, מדויקת ויציבה, הכל יושב בול במקום ונראה נהדר, אין ספק שהפרגולה שמולי בנה שדרגה לנו את הגינה בכמה רמות! אין לי ספק שגם את בניית הדק ומדרגות העץ מולי יבצע במקצועיות המאפיינת אותו. מומלץ!
שחר, אזור הצפון.

, פברואר 2018

על מולי יניב מחברת "אשף-העץ והצבע" יש לי רק מילים חמות, הוא ביצע עבורי עבודה נהדרת בזמן קצר ואני שמח להמליץ עליו. מולי ביצע חיפוי עץ על מדרגות בתוך הבית, הוא עובד עם חומרים איכותיים, הוא והצוות תקתקו עבודה ותוך יומיים הכל היה מאחורינו. העבודה בוצעה במקצועיות ונראית נפלא! רואים שמדובר בחבר'ה שיודעים את העבודה על בוריה, הם אדיבים וקשובים ונותנים יחס טוב. כל שאלה או בקשה שהיתה לי נענתה בחיוך ובסבלנות, המחיר היה הוגן ואני ממליץ מכל הלב.
סיוון, קיבוץ גל-עד.

, פברואר 2018

מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" ביצע עבורי בניית פרגולה עץ בחצר, קיבלתי שירות נהדר ואני שמח להמליץ עליו. מולי בחור אחראי וישר, זמן זה זמן ומילה זו מילה! הוא עמד בזמנים שקבענו, עבד עם חומרים איכותיים ביותר והתוצאה הסופית פשוט נהדרת. הפרגולה עצמה נראית יפה, חזקה ויציבה ורואים שמדובר במוצר איכותי מאוד. מולי עצמו בחור מקסים וחביב ונעים לעבוד איתו. המחיר ששילמתי בסיום זה בדיוק המחיר שסוכם מראש, לא היו אי-הבנות או הפתעות בנושא הזה. מומלץ מאוד!
משה, חיפה.

, נובמבר 2017

מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בעל מקצוע משכמו ומעלה! בחור מקסים ואדיב ובעל-מקצוע מצויין! הזמנתי אותו לצורך עבודה גדולה של בניית פרגולה ודק בחנות קונדיטוריה, הוא דאג לכל החלק החיצוני של המקום ובנוסף ביצע מס' עבודות עץ בתוך החנות. הוא והצוות אדיבים, חביבים ומקצועיים. כל ההתנהלות היתה מאוד חיובית - גם מהצד שלהם וגם מהצד שלנו. הם עבדו במשך שבועיים ברצינות וקפדנות, דאגו לכל הפרטים הקטנים והחלק החיצוני של החנות נראה פשוט נפלא! גם המחיר היה הגיוני והוגן ואני ממליצה עליו בחום! אין ספק שמהיום והלאה אם אצטרך עבודות עץ אפנה רק אליו!
יעל, קיבוץ עין חרוד איחוד.

, נובמבר 2017

מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" ביצע עבורי בניית פרגולה מעץ בחצר, אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך מאחר והייתי מרוצה ואני זוכר אותו לטובה אני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר. כבר בתחילת ההתנהלות שלי מולו הבנתי שמדובר בבחור מקצוען, רציני וקשוב ללקוח. הוא ייעץ לי מנסיונו מה הכי יתאים לי ועבד איתי בשיתוף פעולה מלא. על הפרגולה עצמה הוא והצוות עבדו במיומנות וקפדנות ושמו דגש גם על הדברים הקטנים ביותר. הפרגולה נראית נהדר, היחס היה חם והמחיר הוגן - מומלץ ללא ספק.
אמנון, עפולה.

, אוקטובר 2016

על מולי יש לי רק מילים טובות. מולי מחברת "אשף- העץ והצבע" הגיע לבניית פרגולה גדולה ועל הדרך עזר לנו עם השלמות של דק, הוספת מדרגה ועוד כמה תיקוני עץ קטנים. מולי הגיע בזמן עם עוד עובד, עם כל הכלים הדרושים, עם המון מוטיבציה והתחילו ישר בעבודה. העבודה בוצעה בצורה מקצועית, עם דגש על כל הפרטים הקטנים ובאמת הכל היה מושלם.
חן, כרכור.

, אוקטובר 2016

למולי מחברת "אשף-העץ והצבע" הגעתי דרך המלצה מחבר שגר במושב שלו, וזאת הייתה בין ההמלצות הטובות שקיבלתי. בעל מקצוע שמקבל 10 בהכל, עשה עבודה טובה ומושקעת של בניית דק, עשה הכל כמו שצריך, עמד בזמנים, היה מאוד אדיב עם מחיר מאוד טוב, אני מעביר את ההמלצה שלי לכל מי שמעוניין בבעל מקצוע אחראי ומקצועי.
אילן, קיבוץ גזית.

, מרץ 2016

מרוצה מאוד מהשירות, מולי עשה עלי רושם מאוד רציני ומקצועי, איש מאוד חיובי, בעל-ידע ורצון טוב לספק את הלקוח. סה"כ היינו מאוד מרוצים מהעבודה, וגם כשהייתה בעיה קטנה השירות היה מצוין, מולי הגיע מתי שבקשתי ועשה הכל לשביעות רצוני ומגיעים לו את כל השבחים. למולי מחברת "אשף העץ והצבע" הגעתי דרך סקר שוק באתר שלכם שעשיתי בשביל הקמת פרגולה מעץ בחצר הבית. כמו שציינתי, בדקתי מחירים ועלויות אצל מספר לא מבוטל של בעלי-מקצוע בתחום העץ ומבין כולם החלטתי לעבוד עם מולי שנתן לי את הצעת המחיר המשתלמת ביותר! מה שאני יכול להגיד לזכותו, זה שהוא עשה עבודה מעולה. הוא יסודי ומגיע לרמת דיוק עד לפרטים הקטנים ביותר.
מולי ביצע התקנת פרגולה מעץ אורן כולל קירוי סנטף נגד גשם, הוא ביצע חיבור של הקונסטרוקציה, התקנת עמודי פרגולה, בניית שלד הפרגולה - השלד עצמו מורכב מקורות עץ מרכזיות חזקות ועמידות המחוברות לעמודים (מדובר על שני עמודים והצד השני מחובר ישירות לקיר ביציאה לחצר), וכן מקורות אורך המשמשות לצורכי חיפוי ואסתטיקה ומחוברות אל הקורות המרכזיות. לאחר מכן מולי ביצע חיפוי ומעליו קירוי סנטף נגד גשם. את התקנת הפרגולה מולי ביצע באופן סופר מקצועי, בסיום העבודה ניקה וסידר אחריו, עשה עבודה מעולה, הפרגולה יצאו מאוד יפה! אני ממליץ עליו לכולם, בעל מקצוע מעולה, גם מבחינת אנושיות, בן אדם טוב וגם מבחינת מקצועיות!
אבשלום ברנס.

, מרץ 2016

אני ממליצה בחום על מולי יניב "אשף-העץ והצבע" אדם חיובי, בעל מקצוע טוב, נחמד שירותי ועושה עבודה מקצועית ומכל הלב במחירים הוגנים. מדובר על עבודת שיפוץ דק ופרגולה קיימת ועבודות עץ נוספות, חיפשתי בעל מקצוע בתחום העץ, קראתי המלצות על מספר בעלי מקצוע ולקחתי הצעות מחיר, מבין כולם מולי נתן לי טווח מחירים שפוי והזמנתי אותו להגיע לתת הצעת מחיר מדויקת.
מולי הגיע להצעת מחיר, לקח מידות והציע מחיר הוגן, הוא ישב איתנו על עיצוב הפרגולה בסבלנות ובאורך רוח עד שהגענו לעיצוב שרצינו. בחרנו לבצע החלפה של כל החלק העליון של גג הפרגולה כולל צביעה מחדש ושימון של הדק והפרגולה ובנוסף סגרנו על בניית ספסל, מולי הגיע אלינו בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע עבודה מאוד מאוד מקצועית, עמד בלוח זמנים, עבד נקי ומסודר, הכל היה עשר והעבודות מקצועיות ואסתטיות, ברמה בהחלט טובה.
מלבד המקצועיות, מולי אדם נעים הליכות, איש אדיב, המיומנות שלו בעבודה ניכרת בביצוע ברמות הגבוהות ביותר. כל מה שהתחייב - בוצע כהלכה. מולי הקפיד לעמוד בלוחות הזמנים. התחייב וסיים את העבודה בזמן שנקבע מראש. ממליצה בחום.
יהודית.

, מרץ 2016

מולי בעל מקצוע מצוין, שירות, יחס, אדיבות ומקצועיות מעל הכל, מדובר באיש מקצוע מדהים, עבדתי איתו כבר מספר פעמים והייתי מרוצה ממנו אין ספור פעמים - ממליץ באמת מכל הלב, מגיעה לו המלצה חמה.
את מולי אני מכיר כבר תקופה דיי ארוכה, נעזרתי בו רבות בכל הקשור לעבודות בנייה מעץ - מולי בנה עבורנו מספר עבודות בעץ: דק שער ופרגולה. אני זוכר שמההכרות הראשונה שלי עם מולי ראיתי שמדובר בבעל-מקצוע יוצא מגדר הרגיל, אין כמוהו בשוק העבודה ואני ממליץ אך ורק עליו בידיעה שכל עבודה שהוא עושה לי אני תמיד אהיה מרוצה.
דבר ראשון הוא מומחה לתחום עם וותק וניסיון רב שמבצע עבודות עץ יפיפיות ומושלמות, אך מעבר לכך הוא גם בעל יחסי אנוש מעולים, תמיד הולך לקראת ופשוט כיף לעבוד איתו, מעניק תמיד את מירב האינפורמציה האפשרית לכל דבר, מציין את מגוון הפתרונות הקיימים לכל בעיה, פועל בשקיפות מלאה, והכל מתבצע בדיוק כפי שסוכם ללא קיצורי דרך ובלי לחפף. מבחינתי זה תענוג לעבוד יחד עם מולי, הוא תמיד מספק את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית והביצוע של העבודות תמיד אבל תמיד באיכות גבוהה, לא רואים עבודות באיכות כזאת! אפשר לסמוך על מולי בעיניים עצומות וכשאני לוקח אותו לעבודה יש לי ראש שקט!
אלי.

, נובמבר 2015

היינו מאוד מרוצים ממולי יניב "האשף-העץ והצבע", הוא עשה הכל כמו שהבטיח, סיפק את העבודה בזמן ובמחיר טוב. לקחנו את מולי לעשות עבודה של חיפוי קירות מעץ בחדר שינה של הילדים, אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום.
הגענו למולי דרך חיפושים באינטרנט, תוך כדי חיפוש נתקלתי באתר שלכם ובעצם נעזרתי בו בבחירת בעל המקצוע המתאים. שוחחתי עם מספר בעלי מקצוע ושאלתי לגבי מחירים, מולי הציע מחיר שנשמע לנו סביר ותאם פחות או יותר את סכום הכסף שתכננו להוציא וקבענו שיגיע אלינו לקביעת מחיר סופי. מולי הגיע כמסוכם, תכנן איתנו את החיפוי, הוחלט על חיפוי קיר אחד בכל אחד מחדרי השינה של הילדים, מבחינת המחיר מולי סגר איתנו פחות או יותר על מה שסגרנו בטלפון וקבענו תאריך לביצוע העבודה.
מולי הגיע כפי שסיכמנו, הגיע עם ציוד מקצועי ועבד במקצועיות רבה - החיפוי היה מוצלח והתוצאה הייתה לשביעות רצוננו. נתנו לו את הסכום שסיכמנו מראש על העבודה, הוא לא ניסה להוציא יותר (כמו שהרבה בעלי-מקצוע אוהבים לעשות) והיה ישר והוגן. ממליצה בחום.
יסמין.

, נובמבר 2015

אנחנו ממש מרוצים ממולי, הוא עמד בזמנים, היה סופר מקצועי, היה אמין מאוד והמחיר מצוין - ציון 10 בכל הפרמטרים!הגעתי למולי יניב "אשף-העץ והצבע" דרך חיפושים באינטרנט, רציתי לבנות אצלנו בחצר דק מעץ והשלמות לדקים קיימים וחיפשתי מישהו שנותן פתרונות בעץ באזור שלי. ראיתי פרסום על מולי, התרשמתי מחוות הדעת החיוביות והרמתי אליו טלפון לקבוע פגישת ייעוץ. מולי הגיע אלינו מוכן ומסודר, ישב איתנו, שמע מה אנחנו רוצים ונתן פתרונות משלו לשטח עליו רצינו לבנות את הדק. הוא היה מאוד בקיא בחומר והציע שנבנה דק מעץ אורן "קרולינה" על שטח של 40 מ"ר, בנוסף סגרנו על הרחבת דקים קיימים ובניית ריצפת גלריה במחסן שלנו. קבענו תאריך לתחילת העבודה - ומהרגע שמולי הגיע אלינו ידענו שמדובר בבעל מקצוע מעולה! מיותר לציין שאני מרוצה.
מולי הגיע אלינו עם איש צוות נוסף, ביחד הם עשו בסיס לדק וגשרים שמחברים את הדק לאדמה בחצר כולל יציקות בטון, הוא עשה עבודה מאוד רצינית, תקתק עבודה, היה יעיל והתוצאה משתלמת! הדק נראה נפלא עם הקפדה על פינישים וצביעה אחידה. גם הרחבת הדקים הקיימים נראית מעולה, הכל פשוט היה עשר. יש לי רק מילים טובות לומר על מולי ואני בהחלט ממליץ עליו מכל הלב.
יואב.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, מולי הגיע אלינו קודם להסתכל על המקום אמר מה דעתו ונתן הצעת מחיר, אמרנו לו שזה יקר לנו מידי, אז הוא הביא אלטרנטיבה אחרת ועוד אחת ופשוט מצא עבורנו את הפתרון הטוב ביותר במחיר הוגן!
מעבר לכך מולי עמד בלוח הזמנים ועשה אחלה עבודה. הוא חמוד לא מדבר הרבה, פשוט בא עושה את העבודה כמו שצריך. בעיקר נעים הליכות וממש הוגן וישר! ממליצה ממש בחום!
אל מולי מחברת "אשף-העץ ובצבע", הגעתי דרך המלצה אישית, נפגשנו, הוא הראה לי עבודות קודמות, ישב והסביר לי בפירוט על סוגי העצים, אפשרויות הבנייה שעומדות בפניי, חשף אותי לסגנונות ובעצם נתן לי את כל המידע בכדי שאוכל לבחור בנחת את האופציה שהכי טובה בשבילי. אני מאוד התרשמתי מההתנהלות של מולי במיוחד שכמו שכבר אמרתי, הוא נתן לי אלטרנטיבות שאני יכולה לעמוד בהן מבחינת המחיר, הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי ודי מהר ננעלתי על העבודה איתו.
מדובר בבניית מחסן לחצר.
במהלך ימי העבודה התברר לי שמולי לא רק מדבר אלא גם עושה עבודה סופר מקצועית, הוא עובד בכזאת חריצות, ובכזאת מקצועיות שזה פשוט מדהים. אני מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה!
מולי עמד בכל המסוכם ועשה מעל ומעבר בכדי שנצא מרוצים אז בהחלט מגיעה לו המלצה אישית ומכל הלב!
איריס לוי.

, יוני 2015

מולי אחלה של בעל-מקצוע באמת ישר וטוב - אין לי מילה אחת רעה לומר עליו, פשוט מצוין.
הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן, בדקתי את המחירים של השוק עם בעלי מקצוע נוספים ובגלל שהמליצו לי עליו היה לי ביטחון להמשיך לעשות איתו עסקים. קבענו להיפגש, מולי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הרים טלפון לפני לוודא שאני בבית.
ישבנו יחד על תכנון הפרגולה, הוא הראה לי עבודות קודמות שלו וסוגי פרגולות שונים. בסוף החלטתי על פרגולה מעץ אורן, מולי היה מאוד מאוד מקצועי, ידע לכוון אותי ולהציע לי דברים שמתאימים לחצר שלנו.
מבחינת העבודה, הוא הגיע אלינו ביום שנקבע עם העצים וכל הציוד הנדרש לבניית פרגולה, עבד מאוד יפה, במהירות וביעילות. דאג להשאיר אחריו נקי ומסודר והתוצאה הייתה מדהימה - מאוד אהבתי את מה שיצא!!! הפרגולה מדהימה!
חוץ מזה שהעבודה של מולי באיכות גבוהה, על רמה, הוא גם אדם חם ולבבי! היה אמיתי ומקצועי מהתחלה עד הסוף ואני מודה לו מאוד!!!
יעל מוזס.

, אפריל 2015

אני מאוד מרוצה ממולי "אשף-העץ והצבע", הוא ביצע אצלנו עבודת דק יפה, עמד במילה שלו ובלוח הזמנים ונתן שירות הוגן - מומלץ!
בבית שלנו קיים כבר דק שבנינו בעבר ורצינו להקים המשך דק מעץ ולשם כך פנינו למספר בעלי מקצוע.
מולי, בעל העסק הוא בחור חרוץ ונהדר - סיפק לנו את המענה המהיר ביותר וגם הצעת המחיר שלו הייתה משתלמת. מעבר לזה הוא עשה רושם של אדם אחראי ומקצועי, הגיע אלינו לבית, לקח מידות וייעץ לנו איך לחבר את הדק.
ביום ההתקנה, מולי הגיע בשעה שקבענו ועשה עבודה זריזה ואיכותית. סיים את העבודה על-פי הזמן שסוכם, והעבודה נעשתה בצורה מדויקת מאוד, כולל צבע וגימורים, הכול נעשה ברמה גבוהה!
מולי עמד במחיר שסוכם מראש, הוא בחור נהדר, אנחנו מרוצים מאוד הן מהרמה המקצועית והאיכותית של הדק והן מהשירות הנעים שהוא העניק לנו ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום רב!
מיכל.

, אפריל 2015

אנחנו מרוצים ממולי, הוא עשה עבודה יפה נקייה ומסודרת - מומלץ בחום!
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע", בנה עבורנו פרגולה מעץ, היינו מאוד מרוצים ממנו, מדובר במקצוען אמיתי, מילה שלו זאת מילה - אין מילים!
רצינו לבנות פרגולה למרפסת מעץ וחיפשנו בעל-מקצוע בתחום - קיבלנו המלצות על מס' בעלי מקצוע ומבין כולם מולי היה המקצועי ביותר.
הוא נפגש איתנו, הראה לנו עבודות קודמות, התרשמנו לטובה, הוא שאל אותנו לגבי הפרגולה והציפיות שלנו ובהתאם ייעץ לגבי העיצוב, החומרים והמידות, קיבלנו ממנו הצעת מחיר מאוד אטרקטיבית והיה לנו ברור שאנחנו סוגרים איתו את העבודה.
ביום העבודה מולי הגיע בשעה שקבענו עם אנשי צוות שסייעו לו, הם החלו בהרכבה, חיבור וכו'. במהלך יום העבודה, הם עבדו בצורה זריזה יעילה ומחושבת, לשמחתי הכל תאם במדויק למידות שנלקחו, הצבע של הפרגולה נראה מעולה - בדיוק הצבע שבחרתי מהקטלוג והפרגולה עצמה נראית יפיפייה!
בסיום העבודה, מולי דאג לאסוף אחריו את הפסולת ולפנות אותה, הוא השאיר יחסית נקי ומסודר, התרשמתי מאוד מהיחס האדיב, מהמהירות והאמינות. מולי מאוד מקצועי ובאמת מוכשר. עמד בכל מילה שנתן, לא סחב אותי עם הזמנים, סיים את הקמת הפרגולה כפי שסוכם, תיקתק הכל במהירות ועשה עבודה ברמה, אני ממליצה בחום.
עדנה.

, אפריל 2015

סה"כ אני מרוצה מהעבודה שמולי עשה אצלי, היו כמה דברים קטנים שקצת לא זרמו אבל בסופו של דבר הוא עשה עבודה יפה ונתן שירות טוב. מדובר בעבודת גבס שרציתי לעשות במסדרון של הבית, הנמכת תיקרה.
חיפשתי בעל-מקצוע בתחום ולפני שהגעתי למולי, שוחחתי עם מספר אנשי מקצוע נוספים ומולי היה היחיד שעשה עלי רושם אמין מבין כולם.
דבר ראשון הוא הציע להגיע לראות את הבית ולתכנן לפי זה את העבודה, כשהגיע הוא היה ענייני, מדובר באיש מקצוע מעולה, הפתרונות שהוא נתן היו ממש פונקציונליים. הוא נתן לי פתרון טוב וניצל את מבנה הבית לטובתנו.
מולי עשה לי עבודה של הנמכת תיקרה כולל נישה בסוף המסדרון, סה"כ מדובר על 3 מטר של הנמכת תיקרה. הוא עבד נקי ומסודר ועמד בזמן שסוכם. לגבי המחיר, מכיוון שביקשנו להוסיף נישה להנמכה הוא ביקש 400 ש"ח נוספים (בעייני היה קצת יכול להיות זול יותר) ולכן המחיר יצא יותר ממה שסוכם.
העבודה עצמה נראית טוב - יש קצת הבדל בחיבור בין הפלטות אבל סה"כ נעשתה עבודה יפה ואני ממליץ עליו.
נתן.

, נובמבר 2014

החלטנו לבנות פרגולת הצללה בביתנו ולשם כך חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום וכך הגעתי למולי מחברת "אשף-העץ והצבע", שוחחתי עם ארבעה בעלי מקצוע שונים בתחום ובכל זאת מולי עשה עליי את הרושם הכי טוב.
הוא ישב איתנו לתכנן את הפרגולה, הראה לנו סגנונות שונים והסביר על סוגי העץ, טיבם והתחזוקה שלהם, בסופו של דבר ולפי הנתונים שקיבלנו בחרנו לבנות פרגולה מעץ אורן עם קירוי סנטף. מולי נתן הצעת מחיר מסודרת בכתב של הפרגולה המתוכננת וסיכמנו איתו תאריך ושההתקנה תתבצע כמה שיותר מהר.
מולי עמד בלוח הזמנים, דייק כמו שעון, הגיע עם פועל נוסף בדיוק בזמן ומצויד בכל הכלים והחומרים הדרושים לעבודה. הם עבדו באופן מסודר ומאורגן, רואים שמולי בקיא מאוד בתחום, הוא שולט בכל סדרי העבודה ומתאים את הפרגולה לצרכים ולמקום.
העבודה בוצעה ברמה גבוהה ואיכותית, הפרגולה נראית מצוין, העץ איכותי, הצביעה של הפרגולה אחידה והמראה הכללי לשביעות רצוננו.
לסיכום - מולי ניחן בנועם הליכות, מקצועיות, יעילות, היענות לדגשים מיוחדים לשביעות רצוני, ותודעת שירות גבוהה. המחיר היה הוגן והביצוע ברמה גבוהה.
יהודה.

, נובמבר 2014

יש לנו בבית פרגולה קיימת אבל בחורף האחרון היו לנו נזילות ממספר מקומות וחיפשתי בעל מקצוע בתחום העץ שיגיע לטפל בעניין.
למולי מחברת "אשף-העץ והצבע" הגעתי דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות, שוחחנו בטלפון וקבענו להיפגש.
מולי הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו, ראה במה מדובר, הציע פתרונות מקצועיים ונתן הצעת מחיר שפויה (ביחס לבעלי מקצוע נוספים שבדקנו).
מולי הגיע אלינו בזמן עם כל הציוד הנדרש, הוא היה מקצועי ומיומן וניגש ישר למלאכה, טיפל בגג, אטם במקומות הנקודתיים, התקין מרזב ליציאת המים ובסיום התהליך מולי דאג להשליך את הפסולת והשאריות ולהשאיר אחריו נקי ומסודר.
בנוסף לעבודה הטובה, מולי גם נתן לנו כל מיני טיפים לשימור ותחזוקת הפרגולה, עמד במחיר שסיכם איתנו ויצאנו בהרגשה טובה, החידוש של הפרגולה הצליח ובגשמים האחרונים לא נצפו נזילות.
דקל.

, נובמבר 2014

רצינו להקים משטח דק חדש וחיפשנו בעלי-מקצוע באינטרנט, לקחנו כמה וכמה הצעות מחיר מחברות שונות ובסוף החלטנו לעבוד עם מולי - התרשמנו גם מהמחירים ההוגנים שהוא לוקח וגם מהרצינות שבה הוא התנהל מולנו ולכן החלטנו שאנחנו מעוניינים בו שיבצע אצלנו את העבודה.
מולי הגיע אלינו עם קטלוגים ותמונות של עבודות קודמות, הוא שאל אותנו כמה שאלות לגבי המראה וסכום הכסף שחשבנו להוציא ובהתאם לכך הציע לנו לבנות את הדק מעץ אורן, סגרנו על מחיר ויום להתקנת הדק.
ביום העבודה מולי הגיע בזמן, תיקתק את העבודה ואת הדק מא' עד ת', ההקמה נעשתה במקצועיות ובאיכות גבוהה, הוא לא מרח את הזמן ועשה הכל על מנת לסיים כמה שיותר מהר. בסיום העבודה מולי ווידא איתנו שאנחנו מרוצים מהתוצאה, הוא נתן לנו קבלה ואחריות ולקח את המחיר כפי שסוכם מראש - אנחנו ממליצים עליו מכל הלב - עשה עבודה טובה! הדק נראה נהדר!
לאוניד.

, יולי 2014

חיפשנו בעל-מקצוע שמתעסק בבנייה בעץ ודרך המלצה הגענו למולי. שוחחנו איתו וקבענו פגישת היכרות ותאום ציפיות אצלנו בבית.
מולי הגיע אלינו כמו שתוכנן וקודם כל שאל אותנו שאלות לגבי הנראות של הדק ובירר איתנו אם חשבנו על משהו ספציפי, היה לי בראש משהו מסוים ומולי הוסיף מצידו כמה רעיונות והראה לנו אופציות מקטלוגים ועבודות קודמות וכמו כן הסביר גם על סוגי העץ ומחירם. בסופו של דבר סגרנו על דק מעץ אורן על שטח המרפסת כולל את הצביעה שלו ויצאנו לדרך (לגבי המחיר - היה ראלי לחלוטין ולא מחיר מוגזם).
בכל מה שנוגע ללוח הזמנים מולי היה עשר ותוך יום יומיים ביצע את העבודה באופן מושלם! מולי היה מאוד יעיל וידע לתכנן את הדק באופן מקצועי, הוא חיבר תושבות עם ג'מוביים שאליהם הידק את ריצפת הדק והעבודה שלו הייתה מעולה! בסיום ההתקנה הוא צבע את הדק, הסביר לנו קצת על אופן התחזוק שלו והשאיר אחריו נקי ומסודר כולל פינוי הפסולת והשאריות.
אני חושבת שמולי עשה לנו עבודה מקצועית ויפה, אני מאוד מרוצה מהדק, מדובר באיש נחמד ישר והוגן שעשה עבודה מצוינת!
מאיה, קיבוץ יפעת.

, יולי 2014

מולי בנה לנו פרגולה יפיפייה ומיוחדת, נהנתי מאוד לעבוד איתו ואני ממליצה עליו מכל הלב!
יש לנו בחצר הבית בריכת שחייה ורציתי לבנות פרגולה שתשמש להצללה ויהיה כיף לשבת גם מחוץ למים. חיפשתי בעל-מקצוע בתחום ומכיוון שלא היו לי המלצות על מישהו ספציפי נעזרתי באתר שלכם "טוב תודה" וקראתי המלצות על מספר בעלי מקצוע בתחום, מבין כולם ההמלצות על מולי הרשימו אותי והחלטתי להזמין אותו לראות את השטח ולתת הצעת מחיר. עוד בשלב הצעת המחיר שמתי לב שמולי איש מקצוע רציני, הוא מדד את השטח המדובר, הגיע עם קטלוגים ותמונות של עבודות קודמות, המליץ לי על סוגי העץ לבניית פרגולה ומה הפלוס בכל אחד מהם, היה קשוב לצרכים שלי ונראה שאכפת לו מאוד שהלקוח יצא מרוצה. מולי הציע לי לבנות פרגולה מודולרית ומיוחדת, אהבתי מאוד את העיצוב וסגרתי איתו פרגולה מעץ וברזל פלוס שני ארגזי עץ שמשמים כספסלים. הצעת המחיר שלו אומנם לא הייתה הכי זולה (גם לא הכי יקרה) אבל בפרספקטיבה לאחור, העבודה בהחלט השתלמה!!!
ההתנהלות של מולי הייתה יוצאת מן הכלל, הוא הגיע בדיוק בזמן ומצויד בכל הכלים והחומרים הדרושים לעבודה, העבודה בוצעה בקפדנות רבה, מולי בנה את הפרגולה באמצעות שלושה עמודים מאחור וגג מודולרי מעץ וברזל, כולל הצביעה ובסיום העובדה החזיר לנו את השטח נקי ומסודר. הוא נתן לנו חשבונית ואחריות על הפרגולה. חווית השרות שלי הייתה חיובית מאוד. המחיר היה הוגן ולא היו "הפתעות" בסוף העבודה - הפרגולה עצמה נבנתה אחד לאחד כפי שסוכם והתוצאה יפיפייה!
לוסי, מושב ברק.

, יולי 2014

מולי עשה אצלנו עבודה מקצועית מאוד ונתן לנו שירות טוב הוגן ובמחיר סביר!
הגענו אליו דרך אתר של בעלי מקצוע, ואחרי ההמלצות שקראנו עליו יחד עם הצעת המחיר הנוחה מאוד שהוא הציע, החלטנו לסגור איתו על עבודה שכללה עבודת גבס דקורטיבית - מסגרת למסך הטלוויזיה + צבע.
בתוך מספר ימים מרגע הפנייה, מולי כבר הגיע לביצוע העבודה, הוא הגיע בזמן כמו שעון ועבד במרץ מסביב לשעון. מולי עבד בצורה נקייה מאוד, הוא בנה את מסגרת הטלוויזיה בצורה מדויקת ויסודית, חיבר לוחות גבס, שם חומר מילוי בין לבין ושייף והחליק עד שהתוצאה הסופית הייתה אחידה ולסיום צבע את המסגרת. תוך פחות מיומיים הוא סיים את העבודה, ביצע אותה במקצועיות - עבודת הגבס והצבע יפה, אחידה, נקייה, ומדויקת.
בתור בן אדם מאוד נעים לעבוד עם מולי, הוא נותן הרגשה טובה והולך בשמחה לקראת כל בקשה. כבעל מקצוע העבודה שלו מאוד מקצועית ומוקפדת, השירות והיחס שלו היו אדיבים ומקצועיים, אני ממליץ עליו מכל הלב.
דניאל, מהקריות.

, מרץ 2014

שמי תמר ואני מנהלת חשבונות בחברה עיסקית ושמשתי כאשת הקשר בין החברה לבין מולי מחברת "אשף-העץ והצבע".
הגעתי למולי דרך המלצה, שוחחנו בטלפון ותאמתי איתו פגישה. מולי הגיע לעסק שלנו בכדי לראות את העבודה המתוכננת. מדובר בסגירת חדר באמצעות קיר גבס והתקנת דלת. מולי עשה עלינו רושם חיובי ביותר, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה והתרשמנו שמדובר בבעל-מקצוע רציני, בקיא בתחום הגבס עם רזומה של עבודות יפות וסגרנו עם מולי תאריך לביצוע העבודה.
מולי הגיע בזמן ומוכן למלאכה עם כל חומרי וכלי העבודה הדרושים. הוא החל במלאכה, העבודה נעשתה בצורה מדויקת ובאיכות גבוהה. מדובר בבעל-מקצוע רציני עם ניסיון בתחום והוא השקיע את כל כולו בכל פעולה שביצע. מעבר לזה בסיום העבודה מולי טרח ועמל להשאיר את הסביבה נקייה ומסודרת. מולי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עשה עבודה מקצועית יפה ואסתטית - אני ממליצה עליו בחום בחור מקצועי, ישר ואדיב!
תמר, חיפה.

, מרץ 2014

מולי מקצוען אמיתי עם ידי זהב, רמת הגימור והפיניש שלו מדויקים ביותר.
לפני כמה שבועות התחדשנו במסך טלוויזיה פלאזמה ורציתי ליצור נישה מתאימה לקיר הסלון מגבס, חיפשתי באינטרנט מישהו בתחום והגעתי למולי מחברת "אשף-העץ והצבע", התרשמתי ממנו מאוד והחלטתי לקבוע איתו פגישה.
מולי הגיע כמסוכם, הסברתי לו מה אני רוצה, נישת גבס לפלזמה ובנוסף מדף מגבס שמשמש כמזנון לבקבוקי אלכוהול - מולי נתן את ההמלצות שלו, הציג תמונות ודוגמאות שהוא ביצע בעבר, ראיתי שזו עבודה עדינה ומדויקת ואני סגרתי איתו במקום על ביצוע העבודה.
מולי עבד במיומנות ובזריזות ועד סוף היום הוא כבר סיים את הכל, עשה עבודה יפה ומדויקת ביותר, אסתטית מאוד ונעימה לעין. למחרת הוא חזר לפינישים ותיקוני צבע, הרמה של הפינישים שהוא הביא זו רמה גבוהה ולא שגרתית, עבודה מוקפדת מאוד ואיכותית. עובד יפה, נקי, מדויק והתוצאות בהתאם. מבחינת המחיר, מולי ביקש על העבודה סכום הגיוני ביותר, לא הפריז ובסיום העבודה עמד במחיר שסוכם.
היה נעים לעבוד איתו, העבודה באיכות גבוהה ואני ממליץ על שירותיו מכל הלב!
דניאל, קרית-ם.

, מרץ 2014

את מולי הכרתי במקרה, חיפשתי איש עץ וגבס שימצא לי פתרון לבניית חדר עבודה ומחסן מחוץ לבית, במחיר סביר ולא בהשקעה כספית גדולה מידי. שוחחתי עם מכר שלי, שסיפר לי שמולי הבן שלו מתעסק בבנייה בעץ וגבס וייעץ לי לפנות אליו ולבדוק מחיר.
בנוסף למולי, לקחתי עוד שלוש הצעות מחיר מבעלי-מקצוע שונים, מולי נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר - הסביר לי על בנייה בחומר איסכורית וגבס, אמר שזה יספיק לצרכים שלי ולכסף אותו אני מוכן להשקיע. קבעתי עם מולי תאריך לתחילת עבודה וסיומה ויצאנו לדרך.
מולי היה עשר מכל בחינה והפתיע אותי לטובה. הוא עבד במשך שבוע ימים, לא עזב יום עבודה מבלי לסיים את העבודה שייעד לאותו היום, מדובר שאיש מקצוע שיודע את העבודה ובאמת שעשה יופי של עבודה!
מולי בנה לי מחוץ לבית חדר עבודה שגודלו ארבע מטר על שתיים וחצי מאיסכורית וגבס כולל איטום בין לבין ובנוסף בנה לי מחסן לציוד שלי שגודלו ארבע על מטר וחצי, את המחסן הוא בנה ממסגרת ברזל וחיפוי איסכורית. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאה, מולי הקפיד שהתוצר הסופי יראה טוב והכי חשוב יחזיק מעמד גם במזג אוויר חורפי! מבחינת המחיר מולי עמד במחיר שסוכם ואפילו עשה לי הנחה של מאתיים ש"ח מהמחיר המקורי! מולי בעל-מקצוע ראוי, מגיעות לו מילים טובות ואני בהחלט ממליץ עליו!
אלכס, מגדל-העמק.

, מרץ 2014

אני ממליץ על מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!!
עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון.
חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים. הגיעו אלינו כמה בעלי מקצוע, הראו לנו את העיצובים שלהם ונתנו אופציות נחמדות לעיצוב, אבל מולי נראה לנו הכי מקצועי וחרוץ ועשה עלינו את הרושם הטוב ביותר. מולי הציע לנו לעשות הנמכות תיקרה - קרניזים דקורטיביים לתאורה ובנוסף לעשות קיר ספציפי בסלון עם נישה מיוחדת לטלוויזיה, התחברנו לרעיונות של מולי ומכיוון שהוא נתן לנו הצעת מחיר סבירה ביותר, לא היססנו וסגרנו איתו את העבודה.
מבחינת ההתנהלות עצמה ואיכות העבודה, מולי בנה קרניזים מגבס ובתוכם גופי תאורה, הקרניזים נראו מעולה, כאילו זה המשך של הקיר ממש! הקיר עם הנישה לטלוויזיה היה פתרון מעניין מבחינה עיצובית והיינו מאוד מרוצים מהתוצאות. מולי מקפיד על עבודה אסתטית ברמה גבוהה ודואג לבצע את הפינישים בצורה מושלמת, העבודה מאוד חשובה לו וכמו כן שהלקוח יהיה מרוצה.
מבחינת המחיר, מולי עמד בדיוק במחיר שסגרנו עליו, היה ישר אמין ונתן עבודה ששווה כל שקל - ממליצים בחום!
שי פורת.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

"אשף העץ הינה חברה המתמחה במתן שירותים של תכנון, ייעוץ ובנייה של עבודות עץ כמו פרגולות, דקים, גדרות, מדרגות, ריהוט גינה ועוד.. בין לקוחותינו: "מוסד הטכניון", "החברה בטיפול במי חוף כרמל", "פלגי מים", "רשת מלונות דן פנורמה". אשף העץ הוקמה בשנת 2006 על ידי שמואל יניב.

אתר העסק: https://www.pro-site.co.il/wood-wizard/%d7%93%d7%a

אשף-העץ והצבע

אשף-העץ והצבע

מולי יניב


9.5

073-2721371
 

אשף-העץ והצבע

מולי יניב

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721371 חייג