יקיר אחזקות

9.5
יקיר הרפז
טכנאי מזגנים, אינסטלטורים
אזור המרכז
כתובת העסק: מסריק 17, בת ים

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

28 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

ראיתי שכתבו המון חוות דעת מצוינות על יקיר באתר שלכם ובעקבות זאת, צלצלתי אליו והזמנתי אותו לתיקון תקלה במזגן שלי. יקיר נתן לי שירות לשביעות רצוני המלאה! הוא בדק את המזגן ביסודיות, מסירות ודקדקנות ותוך כדי גם החליף חלק מסוים ואז הכל חזר לעבוד במהירות ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר שפוי לחלוטין ביחס לשוק. נוכחתי לדעת שמדובר על איש מקצוע אמין ובעל ניסיון רב בתחום ואני ממליצה עליו במלוא מובן המילה!
רות, קריית אונו

, יוני 2022

שוחחתי עם יקיר ממש באקראי דרך האתר לגבי החלפת כרטיס לוח פיקוד מקורי במזגן מיני מרכזי ובסופו של דבר, סגרתי איתו בלי להתלבט יותר מדי. יקיר עשה פרפקט של עבודה! ניכר היה שיש לו המון ידע וניסיון בתחום והוא עבד בזריזות, יעילות, מסירות וקפדנות וגם שמר על סביבה שקטה ונקייה ובנוסף, הסביר לי את כל התהליך וגבה ממני מחיר שפוי לגמרי. אני אשמח להזמין אותו שוב מתישהו וממליץ עליו בחיוך רחב, קיבלתי ממנו שירות טיפ טופ ללא ספק!
מאיר, רמת גן

, פברואר 2022

צלצלתי ליקיר באקראי דרך האתר והוא היה זמין להגיע אלי מיידית לצורך התקנת 2 מזגנים עיליים אז בלי לחשוב פעמיים הזמנתי אותו. יקיר נתן לי שירות מעולה! ניכר היה שיש לו המון ידע בתחום והוא עבד לפי שלבים ברורים וגם ביצע הכל בצורה נקייה, מסודרת, זריזה ויעילה ומעבר לכך, גבה ממני מחיר סביר מאוד. יצאתי מבסוטית מהתוצאה שקיבלתי ולא יכולתי לבקש בעל מקצוע יותר טוב ממנו, אני ממליצה עליו בחום ובעיניים עצומות!
בתאל, בת ים

, פברואר 2022

הזמנתי את יקיר דרך האתר שלכם לתיקון נזילה במזגן שלי בעקבות חוות הדעת המעולות שכתבו עליו ואכן יצאתי מרוצה מאוד. יקיר ישר נכנס לעניינים! הוא בדק את המזגן במסירות, מקצועיות, מיומנות ויעילות ועלה על התקלה במהירות וגם תיקן אותה בלי בעיה ומעבר לכך, הסביר לי כל צעד וגבה ממני מחיר שפוי לחלוטין. נוכחתי לדעת שמדובר על בעל מקצוע תותח בתחומו וברמה האישית בכלל אין מה לומר, איש איכותי ביותר ואני ממליץ עליו מכל הלב!
רחמים, אור יהודה

, אוקטובר 2021

קראתי המון המלצות טובות על יקיר והזמנתי אותו להחלפת מאיץ במזגן שלי ואכן לא התאכזבתי! הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית. יקיר הגיע אלי במיידי מהרגע ששוחחנו והסביר לי בסובלנות את תהליך העבודה וגם שידר המון הגינות ויושר ועבד במסירות רבה. מעבר לכך, הוא ניקה אחריו את האזור ועזב את המקום רק לאחר שווידא שהכל עובד כמו שצריך ואני ממליץ עליו מכל הלב, זו הייתה החלטה נכונה לבחור בו ואשמח לקרוא לו שוב בעת הצורך!
דוד, ראשון לציון

, אוקטובר 2021

הזמנתי את יקיר מהאתר שלכם למילוי גז במזגן שלי כי הוא היחיד שהיה זמין עבורי בהתראה קצרה ובסופו של דבר, הייתי מרוצה ממנו. יקיר הגיע אלי במועד שסיכמנו וביצע את העבודה בצורה עניינית, מהירה, יסודית ומקצועית וגם היה נחמד, אדיב ושירותי באופן יוצא מן הכלל ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין וכל ההתנהלות שלו הייתה אחלה ואין לי שום מילה רעה לומר עליו, אני לגמרי ממליץ עליו ונותן לו דירוג גבוה!
אלכסיי, פתח תקווה

, יולי 2021

חיפשתי בדחיפות בעל מקצוע להחלפת צינור ניקוז במזגן שטיפטף ואיכשהו הגעתי לאתר שלכם ויצרתי קשר עם יקיר, הוא היה זמין להגיע אלי מהרגע להרגע אז הזמנתי אותו. יקיר ביצע עבודה נפלאה! הוא עבד במסירות, יסודיות ומקצועיות והראה המון נכונות לעזור וגם שמר על סביבה אסתטית ונקייה ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר סביר לגמרי וללא ספק יצא אחלה גבר ולא היו לי שום טענות כלפיו, אני ממליץ עליו בפה מלא!
מאיר, חולון

, יולי 2021

יש לי רק מחמאות לומר על יקיר! ראיתי שיש לו דירוג גבוה באתר ולכן, יצרתי איתו קשר לצורך התקנת מזגן עילי של 2 כ"ס בדירתי והוא הרשים אותי מאוד בשיחה אז הזמנתי אותו. יקיר הגיע אלי במועד שקבענו ועבד באופן הכי מסודר שיש! הוא ידע מראש מה הוא צריך לעשות ותכנן הכל במדויק וביצע עבודה איכותית ומקצועית! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין והייתי מבסוט ממנו עד השמיים, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
ולדימיר, לוד

, אפריל 2021

קראתי את חוות הדעת המצוינות שכתבו על יקיר באתר שלכם ובלי להתלבט יותר מדי הזמנתי אותו להעתקת יחידת מזגן מהמרפסת בדירה שלי למחוצה לה! בסופו של דבר, הוא נתן לי שירות טוב וגם גבה ממני מחיר הגון. כבר בהתחלה יקיר עשה עלי רושם של בעל מקצוע אמין וישר! הוא ביצע את העבודה במהירות, דייקנות ויסודיות וגם גילה אחריות ורצינות ונתן לי מענה מהיר לכל שאלה, אני ממליץ עליו ללא היסוס!
אליהו, חולון

, אפריל 2021

אין בעלי מקצוע כמו יקיר! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם מתוך אינטואיציה לתיקון דוד חשמל ובסופו של יום, גיליתי שהוא גם תיקן עבורי בעבר את המזגן. היו אצלי בעלי מקצוע נוספים לפני יקיר שרצו להחליף לי את כל הדוד אבל הוא היה הגון וישר והחליף רק את גוף החימום שלאחר מכן, הוא חזר לעבוד כראוי! אין ספק שמדובר על איש מקצוען, איכותי ואמין שלא משנה מה יתקלקל לי בבית בעתיד אני אקרא אך ורק לו!
רונית, רמת גן

, ינואר 2021

יקיר ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר! ראיתי שיש עליו המלצות נהדרות באתר והזמנתי אותו להחלפת גוף חימום ותרמוסטט בדוד שמש על גג רעפים. יקיר הגיע אלי אפילו לפני השעה שקבענו והיה מאוד מקצועי ומיומן! חשוב לציין שהוא לקח סיכון מכיוון שהדוד הותקן על גג רעפים והוא נקט באמצעי זהירות והיה לו המון ניסיון ומעבר לכך, מדובר על בעל מקצוע אדיב, ישר והגון מכל הבחינות ואני ממליצה עליו בחום רב!
אורנה, רמת גן

, ינואר 2021

הזמנתי את יקיר דרך האתר לתיקון מזגן שמטפטף והוא היה זמין עבורי מידיית וביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה! הוא בעל מקצוע ישר והגון. יקיר מיד ניגש לעניינים! הוא בדק את המזגן ולאחר מכן, ניקה אותו וביצע כמה פעולות שלאחריהן המזגן הפסיק לטפטף! מעבר לכך, הוא ביצע את העבודה עם חיוך והתייחס אלי בחביבות ואדיבות, אני ממליץ עליו ואזמין אותו שוב בעתיד אם אזדקק!
טובי, בת ים

, ספטמבר 2020

הזמנתי את יקיר מהיום להיום עם תקלה במזגן שנמצא עדיין באחריות והחברה לא הצליחה לאתר את התקלה, הוא אמר שהוא לא מסוגל להשאיר אותנו בחג ללא מזגן. החלטתי לקחת מזגן די חדש שאינו בשימוש מבית הוריי ויקיר פירק אצלם את המזגן ולאחר מכן, הוא הגיע אליי ופירק את המזגן התקול ואז התקין את המבוקש! הוא עשה זאת באדיבות ובזריזות ואף בא לקראתי במחיר, אני מאוד מרוצה ממנו!
גליה, ראשון לציון

, ינואר 2020

יקיר תיקן עבורי מזגן מאוד ישן שלא חשבתי שהוא בר תיקון, בלילה, בגשם וללא גישה. הגעתי אליו דרך המלצה מחברה. מדובר על איש מקצועי, יעיל, נעים הליכות ומכבד, הוא נתן לי הרגשה טובה, הגיע פעמיים לתיקון ולא לקח אקסטרה מחיר והרגשתי שאני בידיים טובות. יקיר ביצע את העבודה בחיוך ובאווירה טובה וגם עמד בזמנים שקבענו, מעבר לכך גם המחיר שהוא דרך היה מאוד הוגן. אני בהחלט אמליץ עליו ואם אצטרך תיקון נוסף בעתיד כמובן שאקרא לו!
שיר, פדיה

, ינואר 2020

יקיר החליף לי מזגן בחדר השינה והגעתי אליו דרך אפליקציה, הוא היה מאוד אמין, ישר ובעל תודעת שירות גבוהה, הייתה לי תקלה במזגן נוסף בבית בעבר והוא נתן לי ייעוץ ורצה לבדוק את הבעיה ללא עלות. יקיר הגיע בזמן שקבענו, הוא בדק את הבעיה ובזריזות תיקן אותה. לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שהוא דרש היה מאוד סביר ואין ספק שבפעם הבאה אם תהיה לי תקלה נוספת אקרא אך ורק לו!
סנדרה, לוד

, יוני 2019

חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לתיקון מזגן עילי בחנות בה אני מנהלת, ביצעתי מספר בירורים ומחירים בתחום והחלטתי לבחור בהצעתו של יקיר שהיית הכי רלוונטית עבורי. יקיר הגיע לחנות בשעה שקבענו, מיד ניגש לפתור את הבעיה, ראה כי חסר גז במזגן ומילא את הכמות הנדרשת, לא הפריע למהלך העבודה בחנות, תוך זמן קצר הבעיה נפתרה והמזגן חזר לעבוד כמו שצריך, המחיר שגבה היה הוגן מבין כולם ומאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור לתחזוקת המזגן.
דורית, ראשון לציון.

, יוני 2019

ליקיר הגעתי דרך המלצה שקיבלתי מחבר קרוב שהשתמש בשירותיו והיה מרוצה מאוד, התקשרתי אליו לגבי התקנת מזגן עילי 1 כ"ס בביתי וסגרנו טלפונית תאריך לביצוע העבודה. כבר למחרת יקיר הגיע בשעה שקבענו, מיד ניגש לעבודה, לא מרח את הזמן והתקין את המזגן בחדר השינה בצורה הכי מקצועית וטובה שיש, בסיום העבודה ניקה אחריו והשאיר מקום מסודר ונקי כאילו לא היה בביתי שום בעל מקצוע. המחיר שגבה היה הוגן והשירות שלו ראוי לשבח, אין אנשים כמוהו, אדם ישר והגון שנותן שירות מהלב.
אריאל, ראשון לציון.

, יוני 2019

יקיר הבחור הכי מקסים שפגשתי בעולם, השירות שלו נהדר והעבודה שלו הכי מקצועית שיש. הגעתי אליו דרך המשרדים בהם אני עובדת, יקיר הוא איש תחזוקת כל המזגנים במקום העבודה שלי, השירות שלו אדיר, עומד בלוחות הזמנים ומבצע עבודה הכי טובה שיש. החלטתי לפנות אליו באופן פרטי לגבי התקנת מזגן עילי בביתי, הוא הגיע ביום שקבענו, התקין את המזגן שרכשתי דרכו, ביצע עבודה מקצועית ותוך מספר שעות הותקן מזגן בביתי, אין על השירות שלו,שווה כל שקל והתוצאה הסופית פשוט מושלמת, מי שמזמין את יקיר לעבודה זוכה להכיר בנאדם מקסים ובעל מקצוע הכי טוב שקיים.
טל, נס ציונה.

, נובמבר 2018

יקיר היה ממש אחלה, עשה עבודה טובה ומקצועית בזמן קצר ואני מאוד מרוצה. הוא הגיע בשעה שקבענו ובלי להתמהמה ניגש לבדוק את המזגן, לא המציא תירוצים ולא קשקש אלא הסביר את הבעיה, תיקן אותה ביעילות וגבה מחיר הוגן - ישר ולעניין! מעבר למקצועיות - יקיר עצמו בחור שירותי, נעים ונחמד והיה תענוג להכניס אותו הביתה. מרוצה וממליץ!
שלומי.

, נובמבר 2018

אל יקיר הטכנאי מיזוג הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", יצרתי איתו קשר טלפונית וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה. הסברתי לו שמדובר במזגן שהפסיק לעבוד כמו שצריך וכנראה שיש צורך למלא גז, הוא נתן לי טווח-מחירים שהיה נשמע לי סביר, הסביר לי מעט על תהליך העבודה וקבענו מועד שהיה נוח לשנינו. יקיר הגיע כפי שקבענו וישר ניגש לבדוק את המזגן, הוא הסביר לי שאכן חסר גז, מילא גז במזגן ובסיום הראה לי שהכל עובד כשורה. שירות מהיר, יעיל ואיכותי - מה צריך יותר מזה? אני מודה ליקיר על השירות שלו וממליצה עליו בחום.
קלאודיה.

, יולי 2018

עם יקיר טכנאי המזגנים אני עובד כבר תקופה ארוכה והוא ללא ספק טכנאי הבית שלנו! בכל מה שקשור לתיקונים והתקנות אני פונה רק אליו! מעבר למקצועיות, יקיר בחור מקסים, אדיב, ישר ואמין ואני סומך עליו בעיניים עצומות. הוא לא מבעלי המקצוע שבאים וישר מתחילים להחליף חלקים כדי לייקר את עלות העבודה שלהם אלא ממש בודק ביסודיות כדי להגיע למקור התקלה וכבר לא פעם שהוא ביצע תיקון פשוט שהוזיל לי עלויות, הוא אמין וזה מה שאני הכי אוהב אצלו. גם את ההתקנות הוא מבצע בצורה מדויקת ויציבה ולאחר שמסיים הוא מוודא שהכל עובד כמו שצריך ואין נזילות. השירות שלו לעילא ולעילא ואם אני פונה רק אליו זה אומר הכל! ממליץ ללא ספק!
אבי.

, יולי 2018

יקיר הטכנאי מזגנים אחלה בחור שביצע עבורי עבודה ברמה מאוד גבוהה ואני כמובן ממליץ עליו בחום! פניתי אליו בעקבות תקלה במזגן, הוא היה זמין להגיע בהקדם ותאמנו שעה להגעתו. לשמחתי, הוא עמד במילה שלו והגיע בול בזמן, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי למרוח את הזמן. אהבתי שהוא בדק את המזגן ביסודיות והסביר לי בכל שלב מה הוא עושה, עבד מולי בשקיפות מלאה והוכיח שהוא בחור ישר ואמין. הוא הסביר לי שצריך להחליף את המנוע ולתקן את העינית, הצעת המחיר נשמעה לי הוגנת ואישרתי לו להמשיך בעבודה. הוא נסע להביא מנוע חדש וחזר תוך זמן קצר, ביצע את התקנת המנוע בצורה טובה ובסיום הראה לי שהמזגן עובד כמו שצריך! הוא ממש השקיע בעבודה, לא התעצל וראיתי שהיה לו חשוב שאהיה מרוצה. בחור מצויין ומומלץ! אין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד!
ציון, חולון.

, יולי 2018

שוחחתי עם יקיר מ"מיזוג אויר נטו" לגבי מזגן שהפסיק לקרר, יקיר שוחח איתי בטלפון והגיע תוך שעה מהרגע שקבענו, הגיע לביתי אדם נפלא שירותי ואדיב, ניגש למזגן ומייד עלה על הבעיה. הוא הסביר לי שיש צינור סתום שצריך להחליף, תיקן את הסתימה שהיתה במזגן, החליף את הצינור, הסביר כל דבר שעשה ובסיום גבה מחיר הוגן מאוד. יקיר בחור מקצועי ונקי בעבודתו, איש מקסים ואני ממליץ בחום ובאהבה.
דוד, גבעתיים.

, ספטמבר 2016

יקיר היה אחלה, הגיע בשעה שקבענו, ניגש ישר לבדוק את המזגן, לא ניסה לחרטט, הסביר לי שמדובר בהחלפת "קבל", העלות על ההחלפה וביצוע העבודה היה הוגן ביחס למחירים שראיתי באינטרנט, נתתי לו לבצע את העבודה, המזגן חזר לפעול והכל היה אחלה. יצאתי מרוצה.
אלון.

, מרץ 2016

אני מאוד מרוצה מיקיר "מיזוג אוויר נטו", הוא בהחלט מקצוען, עשה עבודה יפה נקייה ומסודרת - ממליצה בחום!
מדובר בהעברת מזגן (אחד וחצי כ"ס) מחנות אחת לחנות שנייה שעברנו אליה. אל יקיר, איש המזגנים, הגעתי דרך האינטרנט, התרשמתי מחוות הדעת החיוביות והחלטתי להתקשר. חשוב לי לציין שבמקביל ליקיר בדקתי הצעות מחיר אצל עוד שני מתקיני מזגנים נוספים - אבל בסוף בחרתי בו כיוון שמכולם הוא היה הכי אמין בעיניי.
דבר ראשון יקיר היה גמיש והתאים את עצמו מבחינת הזמנים, שיהיה לי הכי נוח שרק אפשר. דבר שני מבחינת ההתקנה עצמה, יקיר התקין את המזגן באופן מקצועי ועשה את כל החיבורים הדרושים (לניקוז, לחשמל וליחידת המדחס שבחוץ), עבד בשקט ובסבלנות והכי חשוב תוך הקפדה על התקנה בטוחה אסתטית ונקייה! ההתנהלות של יקיר מעידה ללא צל של ספק כי הוא בן-אדם מאד הגון, שאפשר לסמוך עליו. אם יהיו לי עבודות של תיקון או התקנת מזגנים בעתיד אשמח להיעזר בו!
דפנה.

, מרץ 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מיקיר, זה נדיר שמוצאים בעל מקצוע כזה טוב. הוא תכנן הכל בקפידה, ביצע עבודה מקצועית, נתן שירות אדיב, פשוט בחור מקסים - ממליץ מכל הלב!
ל"יקיר-מיזוג אוויר נטו" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מערכת מיזוג לבית חדש שבנינו. הוא הגיע אלינו לבית, ראה את השטח ואת מבנה הבית וייעץ לי על התקנת 11 מזגנים עיליים בכל החדרים (היה מקצועי הסביר למה הוא חושב שזה הפתרון הכי טוב עבורנו ותכנן את כוחות הסוס של כל מזגן לפי גודל החדרים), יקיר היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה. באופן כללי יקיר אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר מאוד מאוד ישר והוגן כלפי הלקוח. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, הוא הביא איתו צוות מקצועי שבאמת עשה עבודה מעולה, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס!
מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. יקיר הוכיח מיומנות ומקצועיות ברמות גבוהות. ליווה את כל התהליך באופן מקצועי ואמין מתחילתו ועד סופו ובאמת רישת לנו את הבית במערכת מיזוג מעולה!
יוסי שמש.

, נובמבר 2014

אני מרוצה מאוד מהשירות של יקיר-מיזוג אוויר נטו! יקיר עשה עבודה מקצועית, מהירה ואיכותית!
הגעתי אליו ממש במקרה בהמלצת חבר טוב שלי. רציתי לקנות מזגן שיתאים לחדר ספציפי ודיי קטן ולכן נזקקתי לייעוץ והכוונה בקניית המזגן וכמו כן, גם להתקנה לאחר הקנייה.
נוכחתי להכיר אדם מקסים ובעל מקצוע מעולה, לא נתקלתי בבעל מקצוע שכזה כבר הרבה זמן, יקיר נתן לי שירות אמין ויסודי. הוא הגיע אלי, המליץ על סוג המזגן וכ"ס הנדרש לקירור וחימום החדר, הצעת המחיר שלו הייתה בהחלט הוגנת וסגרתי איתו את העבודה.
ביום העבודה יקיר הגיע בזמן וביצע את ההתקנה ביעילות, במהירות וביסודיות רבה - בעת ההתקנה הוא שמר על הקיר על מנת שלא ייסדק לשווא, סידר את המנוע במקום מוסתר אך מאוורר והקפיד לרצות אותי ולוודא שמזגן פועל ללא תקלות או פגמים מיותרים.
אני ממליץ על יקיר בחום רב, מדובר בבעל מקצוע המעניק שירות אמין ללקוחותיו!
אריק.

, אוקטובר 2014

יקיר בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!
ליקיר הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי, שוחחתי עם יקיר בטלפון ותאמנו שעה, הוא הגיע אלינו לבית בדיוק בשעה שקבענו, ישב איתנו על הסברים ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית ודיי מהר החלטתי לסגור איתו את העבודה.
באופן כללי אני יכולה לספר שיקיר אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון.
דבר ראשון הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, ודבר שני הוא עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות סך הכל עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס!
יקיר נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט שוב וממליץ עליו!
אריק.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

יקיר מיזוג אוויר בעלת ותק של 12 שנים והינה חברה המתמחה ומבצעת את כל עבודות המיזוג לקהל הפרטי, עסקי, מוסדי וציבורי עם אחריות מלאה על כל עבודה בהתחייבות למחיר שנקבע מראש תוך מתן דגש על עמידה בלוחות זמנים ולשביעות רצון הלקוח. אנו נותנים מענה מקצועי, אמין, איכותי ויעיל!

יקיר אחזקות

יקיר אחזקות

יקיר הרפז


9.5

073-2721559
 

יקיר אחזקות

יקיר הרפז

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721559 חייג