תשובה לגינה

תחומי פעילות
 • עבודות גינון
 • בניית פרגולות
 • בניית דק
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

4 חוות דעת

9.4 4 חוות דעת
9.4

4 חוות דעת

073-2721518
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

שגיא

3

אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

לוחמי הגטאות 45/2 צפת

תאור העסק

"תשובה לגינה" בניהולו המסור של שגיא תשובה תיתן לכם את הפתרון בכל נושא הגינה שלכם. שגיא מתמחה בהקמה ושיקום גינות, אחזקת גינות, גיזום וכריתות מסובכות. שגיא ידוע במתן שירות אמין ומקצועי ללא פשרות.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 4 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על תשובה לגינה נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

דצמבר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אל שגיא הגעתי, לאחר שראיתי אותו בפעולה - מבצע עבודת תחזוקה בגינה אצל שכנים. באותה עת חיפשתי בדיוק גנן, כיוון שמהגנן הקודם שהיה לי לא הייתי ממש מרוצה. לאחר שאני ושגיא נפגשנו, הראיתי לו את העבודה, וגם סגרנו בינינו מחיר - הוא התחיל בעבודות הביצוע - שכללו שיקום והקמה של גינת הצימרים שלנו, ולאחריה המשכתי גם לקרוא לו, לעבודות תחזוקה נוספות ושוטפות של הגינה.
על שגיא, אני יכול להגיד שהוא, להבדיל מגננים אחרים שהיו לי, עשה עבודה פשוט מעולה! בזכותו כמה חודשים אח"כ - הגינה נראית רעננה וירוקה! שגיא מגיע אלינו לתחזק את הגינה באופן קבוע, זמן אצלו זה זמן, מילה זאת מילה ועושה את כל מה שנדרש - אם זה כיסוח של הדשא, גיזום, טיפולים עונתיים לצמחייה, שתילת שתילים, דישון של הקרקע, כיוון מערכת ההשקיה ועוד.
מבחינת המחירים - הוא בסדר גמור, אין לי תלונות. אני מאד מאד ממליץ!! שווה בהחלט!!
אריה, מושב דלתון

שירות: הקמת גינה ותחזוק גינה של צימרים

דצמבר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

דבר ראשון לפני הכל, חשוב לציין שמדובר באיש מקסים וכמובן איש מקצוע איכותי אמין וחביב עם רמת עבודה גבוהה, שירות יוצא מהכלל, הקפדה על הפרטים הקטנים ורמת גימור גבוהה מאוד. מדובר בגינה של בית פרטי ויש בה הכול מהכול.
שגיא מתחזק את הגינה בצורה מעוררת התפעלות, הוא מתייחס לכל הערה והצעה, נותן הרגשה נעימה מאוד ועם יחס אישי יוצא מהכלל. הוא לעולם לא מנסה לדחוף משהו, הכל הוא עושה בשיקול דעת רב, מתייעץ, מייעץ, ואם ישנה שאלה כלשהי או בקשה הוא עונה לה ברוחב לב, מוסיף מידע, נותן טיפים, הצעות חלופיות, והכל באדיבות נפלאה. הוא אחראי לכל העבודות הקבועות של גיזום, ניכוש, וטיפוח הגינה, והגינה תחת הידיים הנאמנות של שגיא נראית נפלא! מומלץ בחום למי שמחפש גנן מקצועי שעומד במילה שלו!
זהבה, צפת.

שירות: תחזוקת גינה אחת לשלושה שבועות

דצמבר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

ממליץ בחום על שגיא תשובה!! הוא מתחזק לנו את הגינה של הבית וגינת הצימרים באופן קבוע ואני מרוצה ממנו עד הגג!
הגענו אליו, בהמלצה של שכן, שייעץ לנו לנסות אותו. ניסינו בעצמנו ולא התאכזבנו. לאור ניסיון עבר שהיה לנו עם גננים קודמים שעבדו אצלנו - היה לנו חשוב שהגנן שניקח, יהיה גם בחור אמין, גם שירצה לעבוד ויהיה רציני ולא יברח או יעלם לנו אחרי חודש, ושגם ייקח מחיר לא מופרז -שגיא ענה על כל הציפיות גם בהיכרות הראשונית שלנו איתו וגם במבחן התוצאה - לפיכך אנחנו מרוצים ממנו מאד.
העבודה של שגיא כוללת תחזוקה שוטפת של גינת הבית הפרטי שלנו, ששטחה 200 מ"ר וגינת הצימרים שבנינו ששטחה 300 מ"ר גיזום גדר חיה, כיסוח, דישון, שתילת צמחיה, ועיצוב כללי של הגינה. לפעמים הוא גם נותן לנו עצות איך לשפר את המראה של הגינה, ואיך לשמר אותה. ניתן לסמוך עליו במאה אחוז, והוא תמיד עושה עבודה טובה, בלי אפילו שנצטרך להגיד לו מה לעשות.
בזכות שגיא, הגינה שלנו נראית מטופחת מאוד ואנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
ראובן, מושב-דלתון.

שירות: תחזוקת גינה (צימרים) 300 מ"ר וגינת בית פרטי (200 מ"ר)

דצמבר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

בפעם הראשונה שהזמנתי את שגיא, זה היה לפני ערב חג וחיפשתי מישהו שיסכים להגיע בהתראה קצרה לעשות סדר בגינה שלנו.
מדובר בגינה של צימרים שבנינו מאחורי הבית שלנו והיא הייתה במצב לא משהו וקראתי לשגיא בהמלצת מכרים שלנו, שיבצע תחזוקה של הגינה וכל מה שכרוך בכך - גיזום, שתילה של פרחים עונתיים, ניכוש עשבים שוטים וכו'.
שגיא היה זמין לעבודה, הגיע בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. הוא ישר "התנפל" על הגינה ועבד ללא הפסקה בחריצות ובזריזות, לאחר שסיים הגינה נראתה פנטסטי!! הוא ממש עשה סדר בעניינים והייתי כל-כך מבסוטה ממנו, שהחלטתי לקחת אותו לעבודה של תחזוקה שוטפת אחת לשבוע וזה אומר באמת הכל!
מאז, שגיא מגיע אלינו, כמו שאמרתי, פעם בשבוע, מתחזק את הגינה למופת, כשצריך הוא שותל צמחיים בהתאם לעונה וגוזם, מדשן ומכסח - בקיצור הכל!! הוא תמיד מגיע בזמן ולא מחפף.
מבחינת המחיר אני מאוד מרוצה, הוא לוקח מחירים סבירים והוגנים. ממליצה עליו בחום!
יפה, כלנית.

שירות: שיקום ותחזוק גינה פעם בשבוע