כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

עדי פוליש הדברה וניקיון

9.4
גיא גורחש
חברות ניקיון, הדברות, ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: אליהו גולומב 11, רחובות

  100%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

38 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2016

גיא היה בסדר גמור, סגרנו על ניקיון דירה לאחר שיפוץ, קבעתי עם גיא לוח זמנים והוא התייצב עם הצוות המקצועי שלו על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו המון שעות על ניקיון השטח, הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג כאילו לא עברנו שיפוץ. מעבר לכך גיא הוא בחור אדיב מאוד, הוא עמד בכל מה שסוכם ואני ממליץ עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום.
רביב.

, נובמבר 2016

אני מאוד מרוצה מגיא מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון", גיא הגיע בזמן, עשה עבודה יסודית ולשמחתי נפתרנו מהבעיה - ממליץ בחום!
גיא הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו, ביחד סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, גיא הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים והנחיות לשמירה על הריסוס. לכל אורך התהליך גיא היה נעים ואדיב, הריסוס היה מוצלח ביותר והבעיה נפתרה לחלוטין!
שחר.

, אוגוסט 2016

חברת "עדי פוליש הדברה וניקיון" בבעלותו של עדי, ביצעו אצלנו עבודה של ניקיון לפני איכלוס. העבודה שנעשתה על ידם עמדה גם בציפיות שלנו וגם בכל ההתחייבויות שלהם, אני ממליצה עליהם בחום!!!
מבחינת המחיר הם פשוט מעולים, מתוך בדיקות שעשיתי בשוק מצאתי שהם היו הוגנים מאוד, אגב הגעתי אליהם דרך האתר שלכם לאחר שבדקתי במקביל מס' מצומצם של חברות ניקיון מאזור מגוריי.
עדי הבעלים, סגר איתי את העבודה דרך הטלפון ואני יכולה להעיד שהמחיר נשאר כפי שהיה גם בסיום העבודה. העבודה שלהם כללה ניקיון כללי של הבית לפני הכניסה אליו. בהכל הם טיפלו, וגם דברים קטנים שהערנו להם - הם חזרו, תיקנו וניקו שוב - עד שהיינו מרוצים. מדובר בחברה מקצועית, עדי עצמו מאוד אדיב ונחמד ונענה לכל בקשה.
יגאל.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת הניקיון של גיא "עדי פוליש הדברה וניקיון", הצוות שלו עשה אצלנו יופי של עבודה ואני יכול להגיד שקיבלתי תמורה הוגנת עבור המחיר ששילמתי - ממליץ בחום! מדובר בעבודת ניקיון של בית שאנחנו מתגוררים בו שהיה זקוק לניקיון יסודי. לגיא הגעתי דרך האתר שלכם, לקחתי בנוסף אליו הצעות מחיר ממספר חברות ניקיון ומבין כולן ההצעה של גיא הייתה המשתלמת ביותר וסגרנו תאריך לביצוע עבודות הניקיון.
גיא עמד בכל מה שסוכם, ההתנהלות שלו הייתה פשוט יוצאת מן הכלל, הוא הגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, וכולם עבדו ועמלו על הניקיון במהירות ולא מרחו את הזמן. הם עברו על כל מה שביקשתי, ניקיון חלונות תריסים ורשתות, ניקיון אבק מארונות המטבח, ניקיון כלים סניטריים, ושטיפה כמובן.
בסיום העבודה הם ארזו את הציוד שלהם, הבית נראה מצוחצח, גיא היה ממש בסדר וגבה ממני את המחיר המדויק עליו שוחחנו. נפרדנו לשלום ואני בהחלט זוכר אותו לטובה, אם בעתיד אצטרך שירותי ניקיון אני מניח שאפנה אליהם שוב.
יוסי.

, מאי 2016

מדובר בעבודת ניקיון של דירה לאחר שיפוץ יסודי וכמובן שבתום השיפוץ הייתה נראית זוועה - כתמי צבע, טיח, רובה בכל מקום - על הרצפות, חלונות, דלתות, בקיצור בלאגן שלם. חיפשתי חברת ניקיון שתבצע את העבודה והגעתי לגיא "עדי פוליש הדברה וניקיון" דרך ההמלצות אצלכם באתר.
הרמתי אליו טלפון, נתתי לו נתונים על הדירה, גודל ומספר חדרים שירותים ומקלחות, הסברתי לו שמדובר בניקיון אחרי שיפוץ ושיביא ציוד מתאים להסרת כתמי צבע ורובה. הצעת המחיר שגיא נתן הייתה נוחה לכיסי והחלטתי לסגור איתו את העבודה. ביום העבודה גיא הגיע בזמן עם עוד שני עובדים וכל הציוד הנדרש לניקיון כולל חומרי ניקוי, מכונת קרצוף, פוליש וכדומה. הם ביצעו ניקיון יסודי שכלל: קרצוף של הרצפות, חלונות תריסים, מסילות, דלתות, משקופים, פאנלים, ארונות מטבח, שיש, מקלחות, כלים סניטריים וכו'. לכל פינה בבית הצוות הצליח להגיע, לצחצח ולהבריק!
כשסיימו את המלאכה הם אספו את כל הציוד, גיא עבר איתי והראה לי מה הם עשו ואיפה, בדק שאני מרוצה ואין לי הערות ורק אז קיבל את התשלום עבור העבודה שהיה זהה למה שסוכם. גיא היה לאורך כל התהליך מאוד נחמד וקשוב לבקשותיי ובהחלט דאג שאצא מרוצה - ממליצה בחום!
קרן.

, פברואר 2016

גיא אדם נחמד, דייקן, מקצועי, אחראי, אפשר לסמוך עליו, ובמבחן התוצאה, העבודה מוצלחת.
מדובר בעבודת פוליש קריסטלי לרצפות הבית. הצוות הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, ביצעו פוליש לרצפה ביסודיות ובסיום העבודה החזירו כל דבר בדיוק למקום שלו. מאוד התרשמתי מהעבודה, האחריות, הביצוע היסודי, אני ממליץ עליו בחום. גיא הוא בהחלט בן אדם שאפשר לסמוך עליו!
גיורא.

, ינואר 2016

לפני כמה שבועות הודיעו לנו שהבנייה הסתיימה ושאנחנו רשאים להיכנס לדירה (מדובר בבניין מגורים חדש, דירה מקבלן). הבעיה הייתה שרוב הקבלנים אינם טורחים לנקות את הלכלוך שנוצר כתוצאה משלבי הבניה השונים. הדירה נמסרה מלוכלכת בצבע, סיד ואבק, לצד שאריות שונות של חומרי בניה, שאריות של צבע על הרצפות. ניקיון הדירה באופן עצמאי היה דבר קשה מאוד לביצוע ולכן החלטנו לפנות לחברה מקצועית, אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי.
קראנו אצלכם באתר חוות דעת טובות על חברת "עדי פוליש הדברה וניקיון", שוחחנו עם גיא בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה חדשה מקבלן וכמובן פרטנו את רמת העבודה המבוקשת. גיא נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. מדובר בחברה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, גיא והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות, הסרת כתמי צבע וטיח ובסיום הניקיון התבצעה עבודת הדברה. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ותקתקו את העבודה כמו שצריך. בתום יום הניקיון, הדירה הייתה מצוחצחת מאוד מבריקה, הדבר היחיד שהפריע לי היה קילוף ליד הפאנלים שנבע כנראה מההדברה, שוחחתי עם גיא, אמרתי לו שאני מרוצה מאיכות הניקיון אבל סיפרתי לו על הקילופים, הוא אמר שאין קשר בין הדברים וכרגע זה הדבר היחיד שהפריע לי. מעבר לכך הניקיון עצמו כמו שציינתי, היה ברמה גבוהה מאוד, הם צחצחו את הבית והיה כיף להיכנס ככה לדירה.
מאיה.

, ינואר 2016

היינו מרוצים מהשירות של גיא מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון", הצוות היה מקצועי ועבודת הפוליש ברמה גבוהה - מומלץ! חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתבצע אצלנו עבודת פוליש לריצפה לאחר שעשינו שיפוץ. עשיתי חיפוש באינטרנט, לקחתי מספר הצעות מחיר ול"עדי פוליש הדברה וניקיון" הגעתי דרך פרסום, התקשרתי לגיא וביררתי מה המחיר של ניקיון עם מכונת פוליש, לפי הנתונים שמסרתי לו (שטח הבית במ"ר) גיא נתן לי הצעת מחיר טובה ומשתלמת, הוא הסביר קצת על הניקיון, וקבענו תאריך לעבודה. את העבודה הצוות עשה בצורה נהדרת, הם הגיעו בזמן שקבענו עם המכונה והכינו את הבית לניקיון. בחרנו בפוליש ווקס - פוליש ווקס מבוסס על חומר שעוותי, הנמרח בצורה יסודית על גבי הרצפות ובכך מעניק להן ברק המקרין תחושת ניקיון.
הצוות ביצע עבודה מקצועית: בשלב הראשון הם ביצעו קרצוף בעזרת מכונה מיוחדת, קרצפו את המרצפות היטב והסירו שכבה עליונה דקיקה. פעולה זו הביאה את הריצפה לאחידות נטולות כתמים. בשלב השני הם מרחו ווקס על הרצפות בעזרת ספוג מיוחד והמתינו לייבוש ובשלב השלישי והאחרון השתמשו במכונת פוליש המצויידת בבד לבד. מטרת בד הלבד היא ל"שייף" בעדינות את חומר הווקס על הרצפות, להחדיר אותו ולהבריק את הרצפות עד לגימור מבריק וזורח. המרצפות נצצו מניקיון, המכונה עשתה עבודה טובה, הם השתדלו מאוד ונתנו שירות מקצועי, כמו שציינתי המרצפות של הבית מבריקות והתוצאה טובה, בסיום הניקיון הצוות השאיר נקי ומסודר, בדקו שאני שבע רצון וגבו את המחיר שסוכם. אני ממליץ בחום.
משפחת לוי.

, ספטמבר 2015

גיא מעדי פוליש הדברה וניקיון עבד אצלנו בניקוי ספות ושטיחים. אדם מדהים, חרוץ, מיומן וחביב עד מאוד. עובד ביעילות וביסודיות. כשאזדקק לשירות נוסף בתחום, אפנה רק אליו. הגענו לגיא מ"עדי פוליש הדברה וניקיון" דרך האינטרנט, לאחר שחיפשנו חברת ניקיון מקצועית בתחום הספות והריפודים.
יש לנו ספות ושטיחים זקוקים לניקוי, לכן חיפשנו מישהו מקצועי שיסיר את הלכלוך והכתמים. עשינו סקר-שוק, לבסוף החלטנו לקחת את גיא מהאתר שלכם (לאור ההמלצות החיוביות) לעבודה וכן, הוא הראה הכי הרבה רצינות ובקיאות בנושא - הוא הסביר לנו על סוגי הכתמים הבד ושיטת הניקוי, התרשמנו מאוד ממנו ומהצעת המחיר שלו שהייתה מעולה. וקבענו יום לביצוע הניקיון.
גיא הגיע אלינו בזמן שסוכם עם ציוד מיוחד לניקוי ספות ושטיחים. הוא עבד ביסודיות והשקיע את מרצו בעבודה ולא בפיטפוטי סרק - איש לעניין! הוא ניקה וקרצף עד שהסיר את הלכלוך והכתמים מהספות ומהשטיחים - התאים את חומרי הניקוי לסוג הבד והריפוד ועשה עבודה מקצועית מאוד! כשסיים לעבוד, הוא ארז את כל הציוד שלו וניקה אחריו, לאורך כל העבודה היה מאוד נחמד ומנומס. הוא ביקש מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ולא טיפה מעבר. בחור ממש ממש על-הכיאפק, - מאוד מומלץ
שוש רייז

, יולי 2015

הזמנתי הדברת נמלים מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון", הגיע מדביר חביב בשם גיא, עבד בסבלנות והיה מאוד אדיב, אני מרוצה מהשירות וכמובן שאשאר לקוחה שלהם גם בעתיד.
לפני כמה שבועות התחילו לצוץ מכל מיני חורים בבית נמלים קטנות ומעצבנות, והבנתי שיש להם נחילים מתחת לריצפה ובמקומות נוספים, החלטתי להזמין חברת הדברות שתפתור את העניין. לגיא הגעתי דרך האתר שלכם, היו עליו המלצות חיוביות והצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה בהחלט. סגרתי איתו יום ושעה, יש לציין שהוא היה דיי גמיש מבחינת הזמנים והשתדל להתאים את עצמו אלינו.
גיא הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד הריסוס שלו והשארנו אותו לבצע את העבודה. בסיום הריסוס גיא הסביר על החומרים, איך לנקות את הבית ומתי, היה סבלני ואדיב וכמובן לקח את המחיר שסוכם. בנוסף לכך, גיא נתן לנו אחריות על ההדברה ואמר שבעיקרון הנמלים לא אמורות לחזור, אבל אם נראה משהו, נצלצל אליו והוא יגיע לחזור על ההדברה ללא תשלום נוסף. באופן כללי, גיא גם מקצועי וגם בעל-מקצוע נחמד ואדיב - ממליצה בחום!
נטלי.

, יולי 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת הניקיון של גיא "עדי פוליש הדברה וניקיון", הצוות שלו עשה אצלנו יופי של עבודה ואני יכול להגיד שקיבלתי תמורה הוגנת עבור המחיר ששילמתי - ממליץ בחום! מדובר בעבודת ניקיון של בית שאנחנו מתגוררים בו שהיה זקוק לניקיון יסודי. לגיא הגעתי דרך האתר שלכם, לקחתי בנוסף אליו הצעות מחיר ממספר חברות ניקיון ומבין כולן ההצעה של גיא הייתה המשתלמת ביותר וסגרנו תאריך לביצוע עבודות הניקיון.
גיא עמד בכל מה שסוכם, ההתנהלות שלו הייתה פשוט יוצאת מן הכלל, הוא הגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, וכולם עבדו ועמלו על הניקיון במהירות ולא מרחו את הזמן. הם עברו על כל מה שביקשתי, ניקיון חלונות תריסים ורשתות, ניקיון אבק מארונות המטבח, ניקיון כלים סניטריים, ושטיפה כמובן.
בסיום העבודה הם ארזו את הציוד שלהם, הבית נראה מצוחצח, גיא היה ממש בסדר וגבה ממני את המחיר המדויק עליו שוחחנו. נפרדנו לשלום ואני בהחלט זוכר אותו לטובה, אם בעתיד אצטרך שירותי ניקיון אני מניח שאפנה אליהם שוב.
ישראל.

, מרץ 2015

חברת "עדי פוליש הדברה וניקיון" בבעלותו של עדי, ביצעו אצלנו עבודה של ניקיון לפני איכלוס. העבודה שנעשתה על ידם עמדה גם בציפיות שלנו וגם בכל ההתחייבויות שלהם, אני ממליצה עליהם בחום!!!
מבחינת המחיר הם פשוט מעולים, מתוך בדיקות שעשיתי בשוק מצאתי שהם היו הוגנים מאוד, אגב הגעתי אליהם דרך האתר שלכם לאחר שבדקתי במקביל מס' מצומצם של חברות ניקיון מאזור מגוריי.
עדי הבעלים, סגר איתי את העבודה דרך הטלפון ואני יכולה להעיד שהמחיר נשאר כפי שהיה גם בסיום העבודה.
העבודה שלהם כללה ניקיון כללי של הבית לפני הכניסה אליו. בהכל הם טיפלו, וגם דברים קטנים שהערנו להם - הם חזרו, תיקנו וניקו שוב - עד שהיינו מרוצים. מדובר בחברה מקצועית, עדי עצמו מאוד אדיב ונחמד ונענה לכל בקשה.
ממליצה בחום - מאיה.

, מרץ 2015

אני ממליץ על עדי מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון" בכיף, הוא נתן לי שירות ניקיון מצוין ואני מודה לו מקרב לב.
לעדי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, הוא הגיע אלי הביתה כדי לראות את מצב הדירה, להגיד לי איזה סוג של ניקיון הוא ממליץ לי לעשות, ונתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור ניקיון דירה לאחר שיפוץ.
קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלי צוות העבודה בשעה שנקבעה ואני רוצה לציין זאת לטובה, מאחר וכל בעלי המקצוע שנתקלתי בהם עד היום, תמיד איחרו להגיע. עדי והצוות שלו תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ובחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח.
עדי היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. בשורה התחתונה יצאתי מרוצה מאד ואני חייב להגיד שהופתעתי לטובה.
יוסי.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מגיא מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון", גיא הגיע בזמן, עשה עבודה יסודית ולשמחתי נפתרנו מהבעיה - ממליץ בחום!
הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ונמלים שלא הצלחנו להיפטר ממנה, חבר שלי המליץ לי לעשות הדברה מקצועית, הוא שלח אותי לאתר שלכם - ערכתי חיפוש של מדבירים תחת אזור מגוריי ועלו לי מספר חברות הדברה.
הרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר ומבין כולם החלטתי לסגור את העבודה עם גיא שהיה אדיב, הסביר על ההדברה בטלפון ונתן הצעת מחיר הוגנת.
גיא הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו, ביחד סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, גיא הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים והנחיות לשמירה על הריסוס. לכל אורך התהליך גיא היה נעים ואדיב, הריסוס היה מוצלח ביותר והבעיה נפתרה לחלוטין!
בועז.

, פברואר 2015

הגעתי לגיא מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון" בעקבות המלצה ועכשיו כשאנחנו אחרי הניקיון, אני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והיסודי שהוא העניק לנו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון אחרי שיפוץ גדול, מדובר בשטח של 500 מ"ר במבנה ציבורי של עיריית ראשון לציון, הכל מלא אבק, כתמי צבע, רובה וכו'... ביקשנו לערוך לשטח ניקיון כללי יסודי. קבעתי עם גיא לוח זמנים והוא התייצב עם הצוות המקצועי שלו על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו המון שעות על ניקיון השטח, התייצבו בשבע בבוקר וסיימו בארבע, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, פוליש והברקה קריסטלית לרצפות, פשוט הכל ובסיום הם עשו עבודת קירצוף והסרת צבע מהמרצפות ולאחר מכן פוליש.
הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג כאילו לא עברנו שיפוץ. מעבר לכך גיא הוא בחור אדיב מאוד, הוא עמד בכל מה שסוכם ואני ממליץ עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום.
שלומי, ראשון לציון

, פברואר 2015

לגיא מחברת "עדי פוליש הדברה וניקיון" הגעתי דרך האתר שלכם מאחר וראיתי שהוא נותן שירותי הדברה וגם ניקיון התקשרתי לבקש ממנו הצעת מחיר על פוליש והדברה. ההתנהלות שלו מאוד מצאה חן בעיניי, עוד מהשיחה שלנו בטלפון, גיא נתן לנו טווח מחירים ריאלי וכשהגיע לבית שלנו, הוא עמד בתעריף ולא ניסה להעלות את המחיר מעבר לטווח שדובר.
גיא היה מאוד מקצועי, הסביר לנו על הפוליש והריסוס ועל סוג החומר ודאג להגיד לנו מראש שנצטרך לשהות מחוץ לבית למשך כמה שעות. הפקדנו את הבית בידיו של שמואל, סמכנו עליו במאה אחוז ואני יכול לספר שהוא עשה עבודה מעולה!! עבר על כל פינה ופינה בבית והעבודה שלו השתלמה! אגב הפוליש יצא נהדר!
בנוגע לגיא, שמחתי לגלות איש אדיב, שנותן שירות ברמה שהיא הרבה יותר ממקצועית, ובעיקר שירות עם סבלנות וחיוך. מגיע לו את כל המילים הטובות!
אהובה

, אוגוסט 2014

הגעתי לעדי בעקבות ההמלצות שנכתבו עליו באתר ואני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה כולל הדברה, מדובר בדירה לא מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם עדי בהתראה מהיום למחר ממש והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם שלושה עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו כשמונה שעות על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כל כך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך עדי הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
קובי בן-סימון.

, אוגוסט 2014

עדי עבד אצלנו לפני כשנה, כשסיימנו לשפץ את הדירה שלנו, הבנו שנצטרך חברת ניקיון מקצועית שתשתלט על עבודת הניקיון.
הדירה הייתה מלאה באבק, כתמי צבע, גבס וטיח דבוקים לרצפות ואפילו על החלונות. לעדי הגענו דרך חיפושים באינטרנט, לקחנו כמה וכמה הצעות מחיר ואף אחד לא עשה עלינו רושם טוב במיוחד. לגבי עדי, דיברנו בטלפון, הוא אמר שהוא צריך לראות את הדירה ואחרי זה נסגור על המחיר לפי מצב הדירה.
עד הגיע אלינו כפי שסוכם, עבר על הדירה ולפי ראות עיניו נתן לנו הצעת מחיר. ההצעה שלו הייתה סבירה, לא הכי זולה שקיבלנו אבל גם לא הכי יקרה, בנוסף למחיר, עדי עשה עלינו רושם טוב והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
ביום העבודה עדי הגיע עם הצוות שלנו וכל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון, הוא לא ביקש מאיתנו שום דבר והיה מוכן לעבודה. סגרנו איתו שעה לסיום והחזקנו אצבעות שהניקיון יהיה טוב. בסיום יום הניקיון, חזרתי לראות מה המצב ולהפתעתי הוא פשוט עשה עבודה מעולה!
הדירה הייתה מצוחצחת לחלוטין והמרצפות נראו מדהים כמו חדשות, עדי הצליח להסיר את כתמי הצבע מהחלונות והרצפה, ניקה היטב את הכלים הסניטריים, עבר על כל האבק בבית ולא פיספס פינה אחת, אפילו ארונות המטבח היו מצוחצחים!
עדי עמד במחיר שסוכם, עשה עבודה מצוינת ואפילו העברנו החודש את המספר של עדי לחבר טוב שלי שהיה צריך עבודות ניקיון לפני כניסה לדירה ושמעתי ממנו רק דברים טובים!
יוני.

, מרץ 2014

עדי וגיא היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות ואפילו ניקו את המסילות של החלונות!!! חברת ניקיון מקצועית!
לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה חדשה ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.
ל"עדי פוליש הדברה וניקיון" הגענו דרך האתר שלכם, קראנו חוות דעת טובות, ולקחנו מהם הצעת מחיר. מעבר להצעת המחיר שעדי נתן לנו, לקחנו עוד הצעות מחברות ניקיון נוספות, ההצעות היו יותר מדי גבוהות לעומת ההצעה של עדי, הוא היה נשמע לנו אמין ומקצועי והחלטנו לסגור איתו יום ושעה.
מדובר בדירת ארבעה חדרים וסגרנו על ניקיון כללי של כל הדירה. עדי הגיע עם גיא ועוד שני אנשי צוות נוספים - ביחד מדובר על ארבעה אנשי צוות, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון והבריקו את הבית מהמסד ועד הטפחות.
לא הייתה פינה שעדי והצוות שלו לא עברו עליה. הם ניקו את הכלים הסניטריים, את הקרמיקה בשירותים ובמקלחת, עברו על החלונות ועל התריסים, כולל המסילות, לאחר מכן ניקו את הארונות ואת המטבח, צחצחו את הרצפה ואפילו ניקו את כל הפילטרים של המזגנים - באמת נתנו עבודה מכל הלב! אין לי מילים!
מבחינת המחיר, שילמתי בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בטלפון, מצידם הם לא ניסו לגבות יותר והיו באמת הוגנים. אני מרוצה מאוד מהשירות שלהם וממליצה עליהם מכל הלב.
עדי עיני.

, מאי 2013

זו דירה שאנו חיים בה כבר הרבה שנים והיינו מעוניינים לחדש את המראה של המרצפות. בעלי פנה למכרים שלנו שגם אצלם נעשתה עבודה דומה והם אמרו שהבחור שעבד אצלם היה פשוט מצוין. קיבלנו מהם את מספר הטלפון של הבחור הצעיר ודיברנו איתו. הוא אמר שיגיע לראות את הדירה ושנשוחח על הצעת מחיר.
הוא הגיע והיה מאוד נחמד וחביב הוא נתן לנו הצעת מחיר טובה והמליץ לנו על פוליש מיוחד שזו הברקה קריסטלית. הוא הסביר לנו באריכות שזה חומר שנקרא מגנזיום שמחדירים אותו למרצפות והוא מונע החלקות שזה היה חשוב לנו מאוד, הרי אנחנו כבר לא אנשים צעירים. קבענו שיגיע ביום שנוח לנו והוא בא ועשה עבודה נהדרת. מדובר בדירה גדולה 100 מטרים והיא נראית מאז נפלא וגם לא מחליקים ברוך השם.
רבקה, גדרה.

, מאי 2013

כשקנינו את הדירה שלנו, הבנו שהיא מצריכה פוליש יסודי, כי זו דירה ישנה והמרצפות נראו זוועה, פשוט בעל הבית הקודם לא טיפל בזה כמו שצריך. לפני שנכנסנו דאגנו שיעשו ניקיון כללי ויסודי מה שנקרא חריש עמוק ופוליש ווקס כדי שהמרצפות ייראו טוב יותר. לעדי הגענו דרך המלצה של חברים ואחרי שראינו המלצות גם באינטרנט. דיברנו בטלפון, הוא אמר שהוא צריך לראות את הדירה ואחרי זה נדבר על כסף. מדובר בדירה די גדולה של 110 מטר רבוע ופשוט הוא שדרג אותה בצורה שלא תיאמן, פשוט לא האמנו שזו אותה הדירה, הדירה הייתה מצוחצחת לחלוטין והמרצפות נראו מדהים כמו חדשות, אין זו פשוט הייתה החלטה מצויינת, כי זה הרגיש ממש מקום חדש. עדי עשה עבודה מעולה ואנחנו מאוד מודים לו וממליצים לכולם להיעזר בשירותיו. הבחור יודע את העבודה.
גלית מרחובות

, דצמבר 2012

לרגל כניסה לבית חדש חיפשנו חברת ניקיון מקצועית ואמינה שתעשה ניקוי יסודי של כל הבית. בעלי שמע המלצה מאוד טובה מחברים על חברת עדי פוליש והחלטנו לנסות ולפנות אליהם.
עדי עשה רושם מאוד סימפטי ואמין בטלפון והחלטנו במקום לסגור איתו, מסרנו לו תיאור כללי של הדירה, בעלת 4 חדרים, סגרנו על מחיר וקבענו שעה ותאריך.
עדי הגיע עם צוות מאוד מקצועי ויסודי, הם התייצבו בדיוק בזמן, ולא החמיצו מילמטר אחד בכל הבית. הם עשו ניקוי יסודי של המרצפות, קירות, משקופים, מכל כתם ולכלוך. פירקו חלונות מהמסילות שלהם, ניקו ביסודיות והחזירו למקום. הם עברו על כל הכלים הסניטריים במקלחות ובשירותים, קירצפו קרמיקות וחרסינות, עשו ניקוי לכל ארונות המטבח והשאירו דירה מבריקה לחלוטין. היה כיף להכנס לדירה אחרי הנקיון שהם עשו, פשוט הרגשה אחרת. אני מאוד מרוצה מהם, לא הייתי צריכה לבקש דבר, את הכל הם עשו מעצמם ועם חיוך. אני ממליצה בחום.

שירן, יבנה

, יוני 2012

אני מכיר את גיא מהרחוב שלי ואת צורת העבודה שלו והערכים איתם הוא עובד ראיתי לא פעם. לכן כשנזקקתי למישהו שיבצע ניקיון כללי והדברה בשתי דירות שברשותי ידעתי שהוא האיש לכך.
גיא הגיע עם צוות של 3 אנשים, הם הגיעו בזמן שקבענו וניגשו לעבודה. מדובר בדירת שלושה חדרים ודירת ארבעה חדרים בהם בוצע פוליש ווקס, פוליש כללי, פאנלים, ארונות, חלונות, תריסים, מטבח והדברה בדירה אחת פנימית ובשניה פנימית וחיצונית נגד נמלים וג''וקים.
הצוות הגיע עם הציוד וחומרי הניקיון, הם עבדו במשך יומיים לנקות את שתי הדירות יחדיו. כשסיימו את הניקיון גיא תדרך אותי כיצד לנהוג לאחר ההדברה ובסיום הניקיון עבר איתי על הכל לראות אם יש לי הערות. הצוות היה מקצועי, יסודי וגם נחמד. גיא בחור חייכן, סבלני וישר, הוא עמד במחיר שנאמר לי בטלפון וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה על ההדברה.
אני מרוצה וממליץ לאחרים בשמחה.

ניסים מרחובות

, מאי 2012

בהמלצת דוד שלי פניתי לגיא להדברת הבית שלי לפני הקיץ. דיברתי עם גיא, הסברתי לו כי מדובר בבית 140 מ"ר, 2 קומות ואני צריכה הדברה פנימית + מרפסות נגד כל מזיקי הבית (נמלים, ג''וקים וכו''). גיא אמר לי כמה זה יעלה למטר וקבענו יום ושעה.
גיא הגיע בשעה שקבענו, עשה את עבודתו וכל הקיץ שעבר לא ראיתי נמלה אחת בבית ויש לי ילדים.
גיא בחור נחמד ומנומס, מדבר באדיבות וכל דבר שצריך מסביר בסבלנות. כשהוא סיים הוא הסביר לי בדיוק איזה פעולות לעשות לפני ואחרי ההדברה, הזהיר אותי איך לשמור מפני הילדים וכו''. שילמתי לו את מה שסיכמנו וקיבלתי חשבונית. אני ממליצה בחום לעבודה עם גיא הוא מאוד מקצועי ובחור מקסים.

הודיה מרחובות.

, מאי 2012

פעם בשנה בדרך כלל לקראת הפסח, אני מזמינה ניקיון למערכת ספות ישיבה (3+2+1). בספות היו כתמים שמס'' אנשים בתחום לא הצליחו להסיר. לגיא הגעתי דרך פרסומים שלו בגרופון, הוא הגיע בזמן עם עוד עובד, מצוייד במכונה גדולה ששוטפת ושואבת. מעבר למערכת הישיבה היו רהיט להנחת הרגליים וכריות נוי שגם בהם הוא טיפל ללא תשלום נוסף. גיא והעובד שלו הוציאו את הספות מחוץ לבית על מנת לנקות אותם מבלי ללכלך את הבית.
צוות "עדי פוליש הדברה וניקיון" מקצועיים ומקסימים. שירות מדהים- אם התקשרתי גיא חזר אליי בכל שיחה בין אם הוא לא ענה/ לא יכל לשוחח/ היה בשיחה אחרת ובכל שיחה היה אדיב ומנומס. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית והבטחה שבכל בעיה נוספת הוא יהיה זמין לי בכל עת.
אני ממליצה עליהם ועושה זאת בחום!!

רונית מרחובות.

, אפריל 2012

הגעתי לעדי דרך שכנה שלי שהמליצה עליו בחום. לאחר ששוחחתי עם עדי הוא הגיע לביתי ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. ( ביתי הוא כ- 140 מ"ר). העבודה כללה:
ריסוס נגד מזיקים בבית (ג''וקים, נמלים, עכברים ועוד), צביעה פנימית וניקיון יסודי של תריסים, חלונות, ספות ושטיחים מקיר לקיר.
עדי הגיע בדיוק בזמן שקבענו ובסיוע של בחור נוסף. את השטיחים והספות הוא שטף במכונה מיוחדת שהביא איתו ואת החלונות ותריסים הוא ניקה ביסודיות כולל המסילות. הצביעה הייתה צביעה פנימית של כל הקירות והתקרות בגוון לבן קלאסי וב- 2 שכבות.
כשסיים את הצביעה עדי החזיר את כל התמונות וסידר אחריו. העבודה שלו הייתה נקייה ומקצועית וכשהיו הערות או בקשות לתיקונים הוא קיבל אותן בחיוך ובסבלנות הקשיב לכל דבר וטיפל בו.
צוות "עדי פוליש הדברה וניקיון" הם דוגמא לכל בעל מקצוע שהוא. העבודה איכותית, השירות מעל ומעבר ויושר הוא ערך עליון. קיבלתי חשבונית מסודרת, המחיר לא השתנה במאומה והעבודה איתו הייתה תענוג. פשוט מצויין!

אביבה מרחובות.

, פברואר 2011

עברנו לפני חודש לדירה חדשה בנס ציונה, וחיפשנו חברת הדברה שתבוא לעשות לנו הדברה שגרתית נגד מזיקים לפני הכניסה לדירה.
לא הכרנו את האתר שלכם מלפני, אבל כשאני ובעלי חיפשנו בגוגל חברות להדברה, נתקלנו בו, והוא עזר לנו ביותר.
מבין החברות שבאתר, החלטנו לבחור בחברה של עדי. דרך ההשוואת מחירים מצאנו שעדי היה הכי זול מבין כולם, וגם ההמלצות שכנעו אותנו שמדובר במישהו אמין - מישהו שאנשים כבר ניסו, וחשוב מזה - יצאו מרוצים.
עדי הגיע מתי שסיכמנו איתו. עוד בשיחת הטלפון שניהלנו איתו, כדי להזמין ממנו את העבודה - גילינו אדם אדיב, שהסביר לנו הכל ולא החסיר מאיתנו פרט. גם ביום של ההדברה עוד "ישב" איתנו כמה דקות לפני כדי להסביר מה צריך לעשות לפני ואחרי.
הכי חשוב - התוצאות - לשביעות רצוננו המלאה. אחרי שעדי עזב וכמה שבועות אחרי - מרגישים שנעשתה עבודה. מזיקים פשוט אין, ואנחנו מאמינים שלא יבואו גם (בכל מקרה גם קיבלנו מעדי אחריות). המחיר - כמו שציינתי, יצא הכי זול משל כולם, ממש מציאה!

אתי,
מנס ציונה

, ינואר 2011

אני מיכל, ואני מנהלת גן ילדים בעיר רחובות. לפני כשבוע, הייתה לנו הצפה חמורה של מי ביוב בתוך הגן, שפשוט השביתה לנו את כל המקום.
לאחר שההצפה טופלה, היינו זקוקים בדחיפות לחברת ניקיון שתבוא ותטפל בכל הנזק שעוד נשאר (השטיחים היו ספוגים במי ביוב, הרצפה כולה הייתה בריכה של מים, הגן כולו הסריח מצחנה) - בקיצור לא היה מצב לטפל בזה בצורה עצמאית, והיינו חייבים לקרוא לאנשי מקצוע, שיעשו בשבילנו את העבודה.
אחת מהאימהות בגן, קישרה אותי עם החברת ניקיון של עדי פוליש, לאחר שראתה אותם כמומלצים באתר, ולאחר שאני סיכמתי איתם את כל תנאי העבודה והמחיר - הם גם הגיעו לנקות.
החברה של עדי עשתה לנו ניקיון ממש מאסיבי של כל פינה בגן. את כל המים שהיו עוד על הרצפה, הם שאבו באמצעות מכונות גדולות שהביאו במיוחד. לאחר מכן עשו קרצוף יסודי של הרצפה ופוליש כדי להוציא את כל הריח ולהבריק אותה. את כל הריהוט שהיה בגן - כולל ארונות ומדפים הם ניקו בצורה יסודית, את התריסים והחלונות גם כן, ואת השטיחים שהיו ספוגים במי ביוב - הם כבר לקחו לניקוי יסודי אצלהם באופן אישי, ואחרי יומיים, כשסיימו אותם - החזירו לנו אותם מנוקים לגן בחזרה.
המחיר ששולם להם, היה בדיוק כפי שסוכם עם עדי בטלפון: לא דרשו יותר, ולא ביקשו, למרות שלעניות דעתי עבדו ממש ממש קשה וממש ממש יסודי.
מרוצה מאד מהרמת עבודה והמקצועיות. אין ספק שמדובר בחברה רצינית - אחרי הכל, אם הם הצליחו להתמודד עם כזאת רמה של זוהמה, לדעתי כל דבר אחר פשוט קטן עליהם...

, ינואר 2011

שמי רוני, מראשל"צ. בזכות האתר שלכם הגעתי לחברת ניקיון של עדי פוליש על מנת שתבצע לי ניקיון של דירה לקראת השכרה. הייתי מאד מרוצה - הן מההתנהלות של עדי וצוות עובדיו, הן מהיחס האדיב, ובפרט - מרמת הניקיון.
עדי הטריח את עצמו, ועשה ביקור מקדים בדירה, כדי שנסכם מה עליו לנקות ובאיזה מחיר. ביום העבודה עצמו, הוא ועוד עוזר, הגיעו כמתואם וכפי שסיכמנו, ועשו את כל מה שנדרש בלי שאפילו אצטרך יותר מדי זמן לשבת להם על הראש (רוב הזמן לא הייתי עימם בדירה, נתתי להם יד חופשית, וקפצתי רק בסוף כדי לוודא שהכל בסדר).
עדי עמד במחיר שהתחייב, וגם בעבודה שהתחייב לעשות. באמת שלא היו לי יותר מדי הערות או טענות. הכל בוצע לשביעות רצוני המלאה.
כייף לפגוש אדם הגון ואדיב כמוהו!

בתודה,
רוני

, נובמבר 2010

אחלה שירות, אחלה של יחס ואחלה של תוצאה.
הגיעו אליי בכדי לבצע ניקוי של מערכת ספות בסלון - גם הגיעו כמה דקות לפני הזמן (מה שהיה הפתעה משמחת ביותר, כי אני רגילה שבעלי מקצוע תמיד מאחרים לי...), גם סיימו את העבודה תוך פחות מהזמן שהבטיחו, וגם עשו עבודה כזאת מעולה ברמת הניקיון, שאני שוקלת אפילו להזמין אותם פעם נוספת עכשיו - לניקיון כולל של כל הבית כולו.
חשוב להדגיש שהם מתחייבים למחיר נמוך (גם באתר וגם בטלפון), ועומדים בהבטחה. התחייבו שהשירות יעלה לי כפי שרשום באתר ולא מעבר וכמובטח - לא שילמתי שקל אחד יותר!
מגיע לדרג אותם גבוה באתר... סוף כל סוף חברה שנותנת מילה וגם עומדת במילה! שיחקתם אותה!

חבצלת,
מרעננה

, נובמבר 2010

אין לתאר את הזריזות!! שלחתי אליהם SMS דרך האתר, לצורך קבלת פרטים לגבי ניקוי שטיח שיש לי בסלון. הנחתי שיחזרו לקראת שעות הערב (אפילו ב - SMS ציינתי שזה לא כזה דחוף...). חזרו אליי תוך פחות משתי דקות. בשיחת הטלפון, כבר הספקתי לקבל ממנו פרטים מלאים על המחיר והניקיון, ותאמנו שיגיע כבר לאותו היום.
תוך פחות משלוש שעות - עדי כבר הספיק להגיע אליי הביתה עם הציוד, הכלים והחומרים - קירצף, ניקה, שפך חומרים, שאב באמצעות מכונה מיוחדת... תוך שעה הוא כבר הספיק לסיים הכל.
השטיח - שהיה, כשקראתי לו - כולו מלא כתמים ולכלוך - עבר פשוט מהפך! עדי הצליח להסיר את כל הכתמים, אפילו את אלה שלא העליתי על דעתי שבכלל יוכלו לצאת. גם הגוון שלו נהפך להיות בהיר ורענן יותר - ממש ממש מרוצה!
כל הכבוד על השירות המקצועי, ועל הזריזות. לא האמנתי שהעבודה תבוצע בכזאת מהירות... כנראה שיש הפתעות טובות בחיים :)

, יולי 2010

ביצע אצלנו ניקיון דירת ארבעה חדרים לאחר שיפוץ. יצא פשוט עשר מכל הבחינות - גם בהתייחסות שלו לעבודה, וגם בהתייחסות שלו אלינו.
בעיקרון, קיבלתי את הטלפון שלו מגיסי, שהמליץ לי עליו בחום. התקשרתי אליו, הסברתי לו את אופי העבודה, הוא בא קודם לראות את הדירה ולתת לי הצעת מחיר מסודרת (נתן לי גם הסבר מפורט לגבי תהליך הניקיון, מה הוא מתכוון לעשות, באיזה חומרים הוא משתמש וכדו').
ביום העבודה, הגיע בזמן - בדיוק כמו שסיכמנו. הוא והצוות שלו עבדו קרוב לשש שעות, ובאמת שעשו עבודה לתפארת. עמדו "בגבורה" בסטנדרטים היחסית גבוהים שהצבתי להם. במהלך הניקיון, אומנם הייתי בדירה, לוודא שהכל בסדר ושהם אכן עובדים, אבל אני יכול לאמר בלב שלם, שגם אם לא הייתי בבית, הם לא היו עובדים ברמה פחות טובה.
עשו באמת עבודה מצויינת - במחירים גם יחסית סבירים, ואני ממליץ עליהם מאד!! אפילו המלצתי עליהם גם לחבר טוב שגם כן השתמש לא מזמן בשירותיהם, והיה כמוני - גם הוא מרוצה!!

, אוגוסט 2010

הגעתי אל עדי, על סמך המלצה של שכנה שהזמינה את שירותיו כמה שבועות קודם לכן, והייתה מאד מרוצה.
עדי ביצע אצלי עבודת ניקיון בקוטג' חדש, שרק עשינו מעבר אליו. נתן לי שירות נפלא ומקצועי לאורך כל הדרך - מהשיחה הראשונה שניהלתי אותו כדי להזמין את העבודה, ועד לשלב הסופי של ביצוע הניקיון עצמו בתוך הבית.
ראשית, אחרי שניהלנו את השיחה המקדימה ביננו, הגיע אליי הביתה, כדי לראות באיזה סוג עבודה מדובר וגם כדי לתת לי הצעת מחיר ברורה (זה מבחינתי כבר הראה לי רצינות, כיוון ששתי חברות ניקיון אחרות שדיברתי איתם, לא ממש הסכימו להגיע אליי כדי לראות את העבודה, אלא פשוט סתם זרקו לי הערכת מחיר גסה בטלפון). כשהגיע לתת לי את ההצעת מחיר, הסביר לי גם לגבי אופי העבודה עצמה - מה הוא מנקה, איך, באילו חומרים, מה האפקטיביות שלהם, וכדו'.
ביום הניקיון עצמו - בא הוא ועוד שני פועלים. כל הצוות עבד קרוב לשש שעות - מהשעה 07:00 בבוקר ועד 14:30. למרות שנשארתי בבית כדי "סוג של לפקח עליהם", הרגשתי שאין בזה ממש צורך, כי הם באמת לא הצטרכו שמישהו "ישב להם על הראש". עשו כל מה שדרשתי, וכל מה שסיכמתי מההתחלה, ואפילו קצת מעבר!!
באמת שעבדו למופת. עשו לי בנוסף גם פוליש והדברה. על כל השירות שילמתי להם בהתאם למה שסוכם איתם מראש... לא הקפיצו את המחיר או משהו...), ובנוסף גם נתתי לכל פועל טיפ!!
מאד ממליצה!! יופי של עבודה!!

תודה, קרן

, אוגוסט 2010

ביצע אצלנו ניקיון של בית קרקע לפני מעבר. עשה עבודה למופת, ביצע ניקיון מלא, בהתאם לבקשותיי ודרישותיי ממנו (תריסים, חלונות, דלתות, חדר אמבטיה, שירותים, ארונות, כלים סניטריים וכיו"ב). בנוסף גם עשה פוליש על המרצפות וגם ביצע הדברה.
החוויית שירות שהייתה לי עם עדי מהחברת ניקיון ועם הפועלים שלו, היתה בהחלט חווייה מוצלחת, בעיקר גם לאור העובדה שהחברת ניקיון שפניתי אליה לפני שפניתי לעדי (לצורך השוואת מחירים) התייחסה בזלזול ובסוג של חוצפה כלפיי. עדי לעומת זאת היה אדיב החל מהרגע הראשון. הסברתי לו בדיוק מה אני רוצה שיבצע, ואיך, הוא הגיע גם ליום שלמחרת אליי הביתה כדי לראות במה מדובר וכדי לתת לי הצעת מחיר קונקרטית, וכמו שאמרתי ביום העבודה עצמו, עשה באמת עבודת ניקיון מצויינת והותיר אותי לגמרי מרוצה!!

, יולי 2010

בעל מקצוע מצויין! הגעתי אליו בעקבות המלצה מאד חמה של הכלה שלי, שגם אצלה הוא ביצע עבודה של ניקיון שטיח לפני כמה חודשים.
באמת שעשה עבודה מאד יפה - הצליח לחדש לי שטיח סלון ישן ומלא כתמים (שגם אפילו קצת הריח לא טוב...).
במשך קרוב לשעתיים - באמצעות חומרים מיוחדים, ומכונה מיוחדת, קירצף את כל השטיח, ואח"כ גם דאג לייבש אותו כראוי כדי שלא ידיף ריח רע אחרי הטיפול.
מבחינת מחירים - לא עשיתי יותר מדי סקר שוק, אבל נראה לי שהוא לקח ממני מחיר סביר. בעיקר הסתמכתי על ההמלצה של כלתי, כך שבסופו של דבר, גם אם עלה לי בכמה שקלים יותר להזמין אותו - מה שהיה חשוב לי שהוא יעשה עבודה טובה - והוא אכן עשה!!

, אוגוסט 2010

מאד ממליץ עליו - ביצע אצלי הדברת מזיקים מקיפה (נגד ג'וקים, נמלים ויתושים) בבית ובחצר, ונתן לנו שירות פשוט מעולה - ליווי צמוד מההתחלה ועד הסוף, ובעיקר גם עשה עבודה שבאמת הניבה תוצאות!!
הגעתי אליו בעיקרון בצורה אקראית דרך פלאייר שלו, שהגיע אליי הביתה לתיבת דואר. לא עשיתי יותר מדי סקר שוק או בירורים - פשוט החלטתי ללכת עליו בעיקר מפני שנשמע לי מקצועי ורציני, וגם היה זמין להגיע כבר למחרת אותו יום שדיברנו.
כמו שאמרתי, נתן לנו ליווי צמוד לאורך כל הדרך - בהתחלה הגיע אלינו הביתה, לראות את הדירה ולתת לנו הסבר איזה סוג הדברה מומלץ לנו לבצע, באילו סוגי חומרים הוא משתמש, מה האפקטיביות שלהם והעלויות שהוא לוקח עבור השירות שלו. קבענו תאריך - ליומיים לאחר מכן, שיגיע לבצע את העבודה.
שבועיים לאחר שההדברה בוצעה, חשתי שמכת היתושים שהיתה אצלי בגינה, לא חוסלה באופן סופי, אז קראתי לו שוב, והוא הסכים הגיע ולבצע הדברה חוזרת, מבלי לגבות על כך אגורה נוספת!!
סה"כ שילמתי לו מחיר שהוא ממש ממש זול לדעתי - בהתחשב בכך שגם מדובר בבית יחסית גדול (פלוס חצר), ושגם הוא הגיע אלינו בעצם פעמיים...
באמת יופי של שירות - גם בעיית היתושים, גם הג'וקים וגם הנמלים חוסלו סופית, ואין לאף אחד מהם זכר!!! :-)
ממליץ בחום!!!

, אוגוסט 2010

מאד ממליצה!! הגעתי אליו על סמך המלצות ממספר אנשים (ריסס גם אצל אח שלי לפני כמה חודשים, וגם אצל שכנים), והחלטתי גם אני לתת לו ניסיון. עשה אצלי ריסוס נגד ג''וקים ונמלים גם בתוך הבית וגם מבחוץ. היה בסדר גמור מכל הבחינות - גם הגיע בזמן (קבעתי איתו לשש בערב והגיע בדיוק על הדקה) וגם לקח מחירים שפויים (ומדובר בבית קרקע שהוא יחסית גדול במימדים שלו פלוס חצר).
ניכר גם שהוא עושה שימוש בחומרים איכותיים ויעילים, שכן בגמר העבודה בקושי הרגשנו ריח או אילו שהם סימנים של ריסוס... נתן לנו אחריות מלאה על העבודה, ואמר שאם יחזרו מזיקים שנקרא לו לריסוס חוזר!!
ללא ספק מדובר באדם רציני ואמין - לא אחד שעושה את העבודה ובורח, אלא כזה שעומד מאחורי מה שהוא עושה!! נתן לי הרגשה שאני יכולה לסמוך עליו, ובהחלט אשמח להמליץ עליו לאנשים נוספים!!

התודה, לינדה

, אוגוסט 2010

חברת ניקיון מומלצת, נותנת פשוט שירות מעולה. פניתי אליהם
לצורך עבודה של ניקיון הספות בסלון, ולמרות שהיה מדובר בתקופה קצת לחוצה של לפני החג, הם הסכימו לקלוט את העבודה, והגיעו אלי ביום ובשעה שקבעתי איתם.
איך הם הצליחו להוציא את כל הג''יפה והכתמים השחורים מהספות הלבנות שלי אין לי מושג... אבל אחרי שעתיים עבודה, הספות נראו כמו חדשות (כמעט כמו ביום שקניתי אותם!).
עלות הניקוי יצאה הרבה פחות ממה שציפיתי, וגם הרבה פחות מהצעות מחיר שקיבלתי מחברות אחרות.
הם באמת עבדו קשה. צוות חרוץ ומסור, ואני ממליץ עליהם בחום!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

הברקה וניקיון דירות חדשות /ישנות. הברקה קריסטלית/ ווקס. שאיבת הצפות . ניקיון שטיחים וספות. פינוי אשפה . הכנת מקלטים לאכלוס - פינוי וניקיון. הסרת שטיחים ודבק מגע, ריסוס והדברת כל מזיקים ר.מ 572 רשיון נוסף 1816. מכירת מוצרי הדברה כחוק לצרכן! **חדש חדש חדש - הגנת זכוכיות מאבנית ולכלוך חיצוני נאנו-גלאס**

אתר העסק: http://www.adipolish.co.il

עדי פוליש הדברה וניקיון

עדי פוליש הדברה וניקיון

גיא גורחש


9.4

052-6850456
 

עדי פוליש הדברה וניקיון

גיא גורחש

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6850456 חייג