כרטיס עסק זה של טכנאי לעניין מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

טכנאי לעניין

9.5
אורי מנדל
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים, תיקון מקררים
אזור המרכז
כתובת העסק: מבצע קדש 53, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

19 חוות דעת מהימנות

, מאי 2015

אורי טכנאי אמין ומקצועי, נעזרתי בשירות שלו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!
עד לא מזמן, הכל היה בסדר עם המקרר שלנו עד שפתאום הוא הפסיק לעבוד. חשבתי שיש סיכוי שאצטרך לרכוש מקרר חדש, אבל בכל אופן החלטתי לפנות לשירותיו של טכנאי מקררים ולראות אם ניתן לתקן, ואם כן האם זה בכלל משתלם להשקיע בתיקון, או שעדיף לקנות מקרר חדש.
לאורי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו מה הבעיה, קבענו שעה, אורי הגיע בזמן ועשה בדיקה יסודית למקרר, הוא עלה שהבעיה קשורה לכרטיס האלקטרוני, הוא הסביר לי שייקח אותו אליו לשיפוץ ואח"כ יחזיר אותו ויתקין במקרר.
הצעת המחיר הייתה ממש סבירה ושמחתי שלא אצטרך לרכוש מקרר חדש.
אורי שיפץ את הכרטיס, כשסיים תיאם איתנו זמן הגעה וביצע את ההתקנה של הכרטיס בחזרה - המקרר חזר לחיים. המחיר ששילמתי היה הוגן כפי שסוכם ונהניתי לקבל כזה שירות, מדובר בבעל מקצוע ישר, בחור טוב, דובר אמת ובהחלט ניתן לסמוך עליו.
מרגריטה.

, מאי 2015

אורי טכנאי מצוין, השירות, המקצועיות, ההסבר, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה.
הזמנתי את אורי בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה במכונת הכביסה. עוד באותו היום בו התקשרתי אליו אורי כבר הגיע לפתור את התקלה. יותר מהכל חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
אורי בדק את המכונה, הסביר לי כל דבר בתהליך הבדיקה, לא ניסה לייפות או להחליק דברים, נתן לי מידע מפורט ומקיף. הוא הסביר לי על שתי אופציות לתיקון התקלה, לא ניסה לדחוף לי תיקון יקר.
אורי ביצע את התיקון והמכונה עובדת פיקס, הוא נתן לי את הכרטיס ביקור שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז התיקון והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות. אורי עשה עליי רושם של איש מקצוע אמין והעניק שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליצה עליו.
רלי.

, מאי 2015

אורי בעל מקצוע מצוין! הוא נתן לי שירות טוב במחיר הוגן ואני חושב שמגיעות לו רק מילים טובות - הופתעתי מיעילות השירות ומהמהירות שבה הוא הגיע ואני יותר משמח לתת עליו המלצה.
מדיח הכלים שלנו עשה בעיות בעת ההפעלה. חיפשתי טכנאי שיגיע אלי בדחיפות לתקן את המדיח. התקשרתי לאורי והוא באמת היה פנוי להגיע עוד באותו היום. אורי נתן לי הערכת מחיר בטלפון, המחירים נשמעו לי סבירים וקבעתי איתו שעה.
אורי הגיע כמו שקבענו, בדק את המדיח ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שאומנם הוא רואה בעיה במשאבת מים, אך למעשה הבעיה קשורה לכרטיס של המדיח והוא הגורם לבעיה. אורי נתן לי הצעת מחיר להחלפת הכרטיס, הוא היה הוגן מאוד לפי הבירורים שעשיתי. אורי הזמין לי כרטיס חדש שמתאים לדגם המדיח שלי. הגיע לבצע את התיקון ותוך חצי שעה המדיח חזר לעבוד והבעיה באמת נפתרה! שמרתי את מספר הטלפון של אורי, הוא היה באמת עשר ואני ממליץ עליו בחום.
יעקב פלד.

, מרץ 2015

אורי אדם נעים הליכות, הוא בדק את המכונה באופן מקצועי, החליף את החלקים שהתקלקלו, הסביר כל דבר ואף נתן מס' טיפים על מנת שלא תקרה אותה תקלה.
לפני כמה ימים פניתי לאורי - טכנאי לעניין לשם תיקון של מכונת כביסה. הבעיה הייתה לא ברורה אבל זה לא אפשר את הפעלת המכונה בשום צורה. צלצלתי לאורי דרך האתר שלכם, הסברתי לו את הבעיה, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון גם נתן לי תעריפי מחירים לביקור.
אורי הופיע בביתי בדיוק בשעה שנקבעה! יש לציין שדייקנות אצל טכנאי, זה דבר לא שכיח, שלא הרבה יצא לי להיתקל בו עד היום.
אורי שהה אצלי למעלה משעתיים היה סובלני ואף דאג לנקות אחריו מה שבדרך כלל בעלי מקצוע לא נוהגים לעשות. ממליץ בחום רב על אורי - טכנאי לעניין!
אורן חזן.

, מרץ 2015

מרוצים מאד! אורי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך. אורי החליף את החלק התקול (לשם כך היה עליו לנסוע העירה להביאו) התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות.
הגעתי לאורי טכנאי לעניין דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שלא חימם, שוחחנו בטלפון, הסברתי לאורי מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שמדובר בגוף חימום תקול ונתן הצעת מחיר בהתאם.
אורי הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן את אותה תקלה בגוף החימום, הוא נסע עוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליצה עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד בהוצאה למרות שהיה אצלנו שלוש וחצי שעות! בעל מקצוע יוצא מן הכלל.
בת-שבע.

, נובמבר 2014

אורי מנדל הוא בהחלט "טכנאי לעניין", מרגע השיחה עברה שעה בדיוק עד שהגיע, איתר את הבעיה במהירות וטיפל בעניין באופן מקצועי - אני מרוצה מאוד וממליצה בחום!
לאחרונה הייתה לי בעיה במערכת ההפשרה של המקרר. החלו להצטבר בדפנות המקפיא כמויות של קרח ולכן נאלצתי להזמין טכנאי מקררים. לאורי הגעתי דרך פרסום שראיתי במקרה, דיברנו בטלפון הסברתי לו את הבעיה, הוא ביקש להגיע לראות את המקרר בכדי לתת לי הצעת מחיר הוגנת ולראות במה מדובר.
אורי הגיע אלי באותו היום, וראה שמקור הבעיה הוא בטיימר של מערכת ההפשרה שחדל לעבוד - את הבדיקה הוא עשה באמצעות מכשיר לבדיקת מתח חשמלי שהראה שלא עובר מספיק מתח חשמל בטיימר ולכן הוא תקול. אורי הוציא את הטיימר הישן וחיבר במקומו טיימר מקורי חדש. השירות שלו היה מאוד מקצועי ומהיר מבחינת איתור התקלה ופתרונה וגם לגבי המחיר אורי היה הוגן ונתן לי אחריות לחצי שנה על התיקון והטיימר.
הילנה.

, נובמבר 2014

נעזרתי בשירותיו של אורי כבר פעם שנייה ואני יכולה לספר מניסיוני הטוב, שהוא בעל-מקצוע משכמו ומעלה. מדובר בטכנאי מקצועי מאוד, בקיא בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל וזה מתבטא בעבודה שלו.
בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו זה היה קשור לתנור שהפסיק לעבוד, צלצלתי לאורי הטכנאי דרך פרסום במקומון של תל-אביב, אורי הגיע תוך פחות משעה, בדק את התנור והסביר לי שאין שום תקלה וכנראה לא הפעלתי את התנור באופן הנכון. שמחתי שנפלתי על בעל-מקצוע הוגן ושמרתי את המספר למקרים נוספים בעתיד.
בפעם השנייה הזמנתי אותו לתקן מכונת כביסה, גם הפעם אורי היה עשר, הגיע מהר, פתר את הבעיה בקלות ולקח מחיר הוגן.
באופן כללי אורי מקפיד לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתו, מעבר לכך כשהוא ניגש לטפל בתקלה, יש לו יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר והכי הכי חשוב, ניתן לסמוך עליו שהוא מספק מידע אמין בנוגע לתיקון.
ממליצה בחום - מזל.

, אוקטובר 2014

ברשותנו תנור אפייה שלפני בערך שבוע פתאום התקלקל. כל פעם שהיינו מפעילים אותו - לא הייתה עוברת חצי שעה והוא היה נכבה ומקצר... לקראת הסוף כבר בכלל לא היינו מצליחים להפעיל אותו, וישר עם ההדלקה הוא היה מפיל את החשמל ומקצר.
החלטנו לקרוא לטכנאי וחיפשנו מישהו אצלכם באתר, ראינו המלצות טובות על אורי "טכנאי לעניין" קבענו איתו שעת ביקור והוא הצליח להגיע כבר אותו היום.
כשאורי הגיע הוא בדק את התנור, ומצא בעיה בגוף חימום. לדבריו היה צריך להחליף את החלק. אורי הרכיב את גוף החימום החדש, בדק אחרי כן שהכל בסדר עם התנור, שהוא עובד, ובאמת כבר לא מקצר יותר.
אורי עשה באמת יופי של עבודה - מקצועית ויפה - מגיע לו כל הכבוד!! שמרתי את הטלפון, ואם תהיה לי בעתיד בעיה נוספת בתנור או בכל מוצר חשמלי אחר - אשמח לקרוא לו שוב.
מנחם.

, אוקטובר 2014

הגעתי לאורי במקרה דרך האתר, הוא הראשון שחזר אלי בזריזות. הוא שמע בטלפון את מהות התקלה - מכונת כביסה שלא מרוקנת את המים, תיאר את האפשרויות לטיפול ואת המחירים עבור כל סוג של עבודה שעשוי להתממש והגיע במהירות. לאחר שבדק את המכונה ביסודיות ווידא שזו התקלה הנכונה הוא פתח את המכונה, הסתכל במה מדובר ואמר לי שיש לי בעיה כנראה במשאבה.
אורי לא ניסה להוציא ממני סכום כסף גדול על התיקון וניסה לחסוך לי בעלויות, לכן אמר שבמקום להחליף את המשאבה לגמרי, הוא יבצע איזשהו אילתור ומקווה שזה יפתור את העניין. אורי עשה את התיקון ולאחר מכן הפעיל את המכונה ובדק אם הפעם היא מרוקנת את המים - המכונה עבדה מצוין! כמובן שהתרשמתי מאוד הן מיושרו והן ממקצועיותו ומגיעות לו כל ההמלצות והמחמאות החמות.
המחיר היה הוגן והשירות מקצועי ומהיר!
יוסף.

, אוקטובר 2014

זאת כבר פעם שנייה שאורי מגיע אלינו, פעם ראשונה למזגן והפעם למכונת הכביסה והפך אותנו למנויים. אדיבות ומקצועיות הן רק חלק מן התכונות שבזכותן אורי ראוי להיות האיש שלכם.
בפעם הראשונה הגעתי אליו דרך האתר שלכם, הייתה לי בעיה במזגן והוא נתן לי שירות מצוין, הגיע בשעה שסיכמנו, עם ציוד מקצועי, בחן את המזגן באופן יסודי ועלה על הבעיה במהירות.
הוא טיפל בתקלה ולקח מחיר הוגן על העבודה, התרשמתי ממנו לטובה ולכן גם בפעם השנייה כשהייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה, לא היססתי והרמתי לאורי טלפון.
אורי היה זמין להגיע, גם הפעם הוא הגיע בזמן, פתר במקצועיות את התקלה ולקח מחיר הוגן. כמו שאמרתי, הפכנו למנויים שלו ועל כל בעיה שלא תהיה אשמח לקרוא לו שוב.
גל.

, ספטמבר 2014

אורי טכנאי מצוין, הוא היה בסדר גמור, עלה על התקלה מהר, לקח מחיר סביר וצירף חשבונית כמקובל - מומלץ בחום!
לפני כמה ימים מכונת הכביסה שלנו הפסיקה לעבוד וכמובן נאלצתי לחפש טכנאי מכונת כביסה שיגיע ויבדוק במה מדובר, חיפשתי בגוגל טכנאי עם המלצות ובין התוצאות הראשונות הגעתי לאורי והחלטתי להתקשר ולראות אם הוא פנוי להגיע ולראות במה מדובר.
שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו במה העניין והוא אמר שיש כמה אפשרויות לבעיה הספציפית שלי. אורי תיאם איתי שעת הגעה והגיע בשעה שקבענו, לאחר בדיקה מקיפה ציין בפני את סוג הבעיה, אני כבר לא זוכר את ההסבר אבל אני יודע שהבעיה טופלה על הצד הטוב ביותר וכרגע היא עובדת מצוין!
לאחר תיקון התקלה, אורי הפעיל את המכונה והראה לי שהמכונה חזרה לפעולה. השירות שלו היה מקצועי ויעיל, הוא עלה על התקלה במהירות וסידר את העניין על הצד הטוב ביותר. מבחינת המחיר, הוא לקח מחיר סביר מאוד (בדקתי לאחר מכן באינטרנט והמחיר תואם למחירי השוק) נתן לי חשבונית והודיתי לו על השירות המקצועי.
מימון.

, ספטמבר 2014

אורי טכנאי מצוין, הוא איתר את התקלה במהירות ופתר אותה עוד באותו היום - ממליצה בחום!
הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה יום אחד לעבוד וחיפשתי טכנאי מכונת כביסה שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר.
הגעתי לאורי הטכנאי דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לאתר שלכם ובחרתי בו מתוך מספר בעלי מקצוע שמפורסמים אצלכם.
אורי הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, הזיז את המכונה, פירק את הפלסטיקה מסביב למכונת הכביסה ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה בכרטיס של הלוח פיקוד.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות ואמר שצריך להחליף את הכרטיס לגמרי, אלא אמר שדרוש תיקון במקום וכך עשה, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. כאשר אורי סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל חלקי המכונה, סידר אחריו ויידע אותי שעל כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון.
מירי.

, מאי 2014

אורי מנדל "טכנאי לעניין" מקצועי מאוד, ויודע את העבודה!
הייתה לי בעיה במכונת כביסה - המכונה הייתה מפסיקה לפעול באמצע התוכנית עם כל המים בתוכה ומסרבת לנקז את המים החוצה, לפעמים רק כמה הפעלות פתרו את העניין, אבל עדיין הכביסה יצאה מלוכלכת עם שאריות מהאבקה. ניסיתי לנקות את הפילטר של המכונה, אבל זה לא פתר את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע טוב, וכך הגעתי לאורי.
אורי הגיע, בדק את המכונה והסביר לי שמשאבת המים התקלקלה ושצריך להחליף אותה בחדשה. סגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן (וגם בדקתי מחירים באינטרנט ובהשוואה לכך הוא היה סביר) אורי פתח את המכונה הוציא את משאבת המים הישנה והתקין במקומה משאבת מים חדשה והחזיר את כל חלקי המכונה למקום, לאחר מכן ביצע בדיקה לראות שהמכונה חזרה לנקז את המים - ואכן הבעיה נפתרה!
אורי עשה עבודה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר - ממליצה!
מירב.

, מאי 2014

נכנסתי לאינטרנט בשביל לחפש טכנאי למכונת כביסה והגעתי לאתר טוב תודה. קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע וההמלצות על אורי "טכנאי לעניין" מצאו חן בעייני.
שוחחתי עם אורי, הסברתי לו שיש לי כמה חלקים במכונת הכביסה שנשברו ונסדקו ואני מעוניינת לראות האם אפשר להחליף אותם לחדשים. שאלתי אותו מה עלות הביקור וקבענו מועד שבו הוא יגיע לראות במה מדובר.
אורי הגיע בזמן שקבענו, ראה על מה אני מדברת וטען שבהחלט ניתן להחליף את אותם חלקים. הצעת המחיר שלו הייתה סבירה וסגרתי איתו את העבודה. כעבור זמן קצר הא חזר עם החלקים המתאמים וביצע את ההחלפה. אורי טיפל בעניין במהירות וביעילות ובסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו. אורי טיפל בעניינים באופן מקצועי. הוא איש נעים, מכבד את הלקוח, אדיב ואמין. המחיר לא השתנה ובאמת קיבלתי שירות מצוין ולכן כשהייתה לי בעיה נוספת עם התנור והכיריים, הזמנתי אותו בשנית.
גם בפעם השנייה, אורי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, אבחן את התקלות בקלות, החליף לי גוף חימום בכיריים וסידר גומיה חדשה בתנור, המחיר שלו היה הוגן גם הפעם ובהחלט אני ממליצה עליו בחום!
רימונה.

, מאי 2014

בשבוע האחרון מכונת הכביסה שלנו התקלקלה והיינו זקוקים בדחיפות לאיש מקצוע שישיב אותו לפעולה.
נכנסתי לאינטרנט ובדקתי בכל מיני אתרים של בעלי-מקצוע על טכנאי מאזור מגוריי, קראתי חוות דעת טובות על אורי והחלטתי להזמין אותו אלי. פניתי לאורי טלפונית, הסברתי לו שמכונת הכביסה שלנו לא מגיבה בכלל וביקשתי הצעת מחיר. אורי אמר שהוא צריך לראות מה התקלה והבטיח להיות הוגן. למזלנו אורי היה זמין למרות שהתקשרתי אליו ביום שישי לפני כניסת השבת, הוא מיהר להגיע, תיחקר אותי קצת על איך זה קרה, וערך בדיקות שונות. לאחר בדיקה מעמיקה, הסתבר שיש בעיה בלוח הפיקוד של המכונה וצריך להחליף כרטיס בלוח הפיקוד.
אורי זיהה את הבעיה במהירות, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה מאוד (לאחר מכן בררתי מחירים באינטרנט) וקבענו ליום ראשון מכיוון שהיינו ממש לקראת כניסת השבת.
אורי הגיע אלינו ביום ראשון כפי שסוכם, הוא הביא איתו את החלק המתאים, ביצע את התיקון והמכונה חזרה לעבוד! הייתי מאוד מרוצה מהשירות של אורי, הוא היה מסור, עשה מאמץ עבורנו והגיע בזמן וטיפל בבעיה בצורה מקצועית ויעילה ובמחיר טוב והוגן.
מלי.

, מאי 2014

אורי בעל-מקצוע פנטסטי, הייתי מאוד מרוצה ממנו, לא רק שהוא מקצועי, הוא גם מאוד מנומס ואדיב וכיף לקבל ממנו שירות!
לפני כמה שבועות הייתה לי בעיה עם מייבש הכביסה, הוא הפסיק לייבש את הבגדים ולא יצא ממנו אוויר חם. חשבתי שהמייבש הלך לגמרי אבל בכל זאת החלטתי לבדוק מה באמת מצבו והחלטתי לפנות לבעל מקצוע בתחום.
חבר המליץ לי על אורי, אמר שאפשר לסמוך עליו ושהוא בעל מקצוע הוגן. שוחחתי עם אורי, קבענו שעה (אגב הוא היה בסדר, תישאל אותי על הבעיה ונתן לי טווח מחירים) אורי הגיע כפי שסוכם ולהפתעתי איתר במהירות ובקלילות את הבעיה.
אורי הסביר לי שהבעיה קשורה לגוף החימום ויש צורך להחליפו, המחיר שהוא הציע על העבודה והחלק עצמו היה סביר לחלוטין, והופתעתי מהמחיר הנמוך יחסית כי חשבתי שהמצב הרבה יותר גרוע. אורי ניגש ישר לעבודה, הוא פירק מאחורה את גוף החימום הישן והתקין במקומו את החדש, תוך פחות מחצי שעה המייבש חזר לפעול. אורי לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, חווית השירות הייתה נעימה ושמרתי את המספר שלו למקרים עתידיים.
גיא, תל-אביב.

, מאי 2014

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אורי "טכנאי לעניין" - מדובר בבעל מקצוע אדיב, מתחשב, אמין והשירות שלו מקצועי, אין מילים!!!
את אורי הזמנתי לאחר שבדקתי עליו המלצות באינטרנט. התקלה שבגללה הזמנו אותו הייתה בתנור האפיה שלנו שלא משנה על איזה טמפרטורה הייתי מכוונת אותו, הוא היה שורף את האוכל. שוחחתי עם אורי בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הערכה ראשונית של התקלה והצעת מחיר שהייתה מקובלת עלי - מכיוון שבדקתי באינטרנט טווח מחירים וההצעה שלו הייתה הוגנת מאוד. קבעתי עם אורי שעה והוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, אורי ניגש לתנור, בדק ומצא שהבעיה לא קשורה לגוף החימום, אלא לתרמוסטט שנהרס ולכן התנור לא מווסת את החום שלו כמו שצריך.
אורי היה שקוף וגלוי לאורך כל התיקון, הוא הלך להביא חלק חדש והתקין אותו במקום זה שהתקלקל. מבחינת המחיר, הוא עמד בטווח המחירים שהציג בטלפון, הוכיח מקצועיות ושקיפות לאורך כל הטיפול שלו בתקלה, והפגין גישה שירותית ואדיבה.
לפני כמה שבועות הייתה לי בעיה נוספת במקרר וכמובן שלא היססתי וישר הרמתי טלפון לאורי, שהיה זכור לטוב. גם הפעם הוא נתן לי שירות יוצא מן הכלל, התנהג באמינות ומכיוון שמדובר בבעיה שלא הצלחנו לזהות אותה (הבעיה נפתרה מאליה), הוא לא לקח על הביקור אפילו שקל אחד! אני ממליצה עליו בחום וכמובן שאיעזר בשירותיו גם בעתיד.
יערית, כפר-סבא.

, דצמבר 2013

יש לי מכונת כביסה מעולה של חברת קריסטל שעד לאחרונה לא עשתה לי בכלל צרות ועבדה בצורה סדירה ויומיומית בלי שום תקלה.
יום אחד בהפתעה גמורה המכונה החליטה שהיא לא סוחטת, המכונה הייתה מסיימת את כל התהליך של הכביסה והבגדים היו נשארים מלאים במים, אחרי עוד כמה הפעלות חוזרות ונשנות בניסיון להציל את המצב, המכונה התחילה גם להוציא מים החוצה. החלטתי לפנות לטכנאי על מנת לפתור את הבעיה ולסדר את המכונה כמה שיותר מהר.
את אורי מצאתי באינטרנט, התקשרתי אליו ולשמחתי הוא הסכים לבוא עוד באותו יום בשעות הערב. אורי בדק את המכונה ביסודיות ובכל פעם שלל סיבה אחרת לתקלה עד שהוא גילה שנתקעו גרביים בין התוף לחלק החיצון שסתמו את המשאבה וגרמו לכך שגם לא תהיה פעולת סחיטה וגם בסופו של דבר ייזלו מים החוצה.
אורי היה סבלני מאוד ועשה הכל בצורה שקולה ורגועה בלי למהר, הוא לקח את הזמן ועשה עבודה מאוד יסודית. כל הבדיקה ארכה כשעתיים והייתי מרוצה נורא מהגישה שלו. אורי פשוט שלף את הגרביים שחסמו את זרם המים ופתר את הבעיה. גם המחיר שאורי דרש היה ממש סבבה ולא חרג מהטעם הטוב. אני ממליצה מאוד, אורי היה אמין, מקצועי וזמין להגעה מהירה.
רותי מתל אביב

, דצמבר 2013

אורי מנדל טכנאי מעולה! אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו.
יש לי בבית מכונת כביסה של חברת "יונדאי" בת עשר שנים ולאחרונה התחילו לנזול מים בעת הפעלתה. דיברתי עם כמה וכמה טכנאים שלא רצו לתקן אותה, בגלל שהיא נורא ישנה ולא ידעו אם זה שווה את הביקור. בכל אופן, לאורי הגעתי דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי-המקצוע. הרמתי לו טלפון והוא היחיד שהראה נכונות להגיע ולראות במה מדובר. תיארתי לו את הבעיה ולפי ההסבר שלי הוא הבין שיש לי שם חלק תקול. אורי הגיע אלי עוד באותו היום בשעה שקבענו מראש עם החלק החדש. פתח מאחורה את המכונה, פירק אותו והתקין את החדש במקומו. בנוסף לכך ביקשתי ממנו להחליף לי גם את הגומיות בדלת של המכונה. אורי עשה עבודה מאוד טובה ומקצועית, במחירי עלות! הייתי מרוצה ממנו ואין לי ספק שאם תהיה לי בעיה במוצר חשמלי נוסף אקרא לו בעתיד.
ענבל, ת"א.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

תיקון מכונות כביסה על ידי טכנאי אמין ומוסמך בעל דיפלומה והמלצות, עסק שומר שבת. שרות עד בית הלקוח. התחייבות לשירות איכותי ויסודי, מחירים נוחים. בעלי המקצוע נבחרו בקפידה כשבראש סדר העדיפויות עומד הלקוח. ותק ומוניטין מעולה מאחוריהם קהל לקוחות מרוצה ונאמן.

טכנאי לעניין

טכנאי לעניין

אורי מנדל


9.5

073-2721814
 

טכנאי לעניין

אורי מנדל

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721814 חייג