כרטיס עסק זה של רפאלי קבלן לעבודות איטום מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

רפאלי קבלן לעבודות איטום

9.0
רוני סאיג
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום
כתובת העסק: הקשת 5, שוהם

  93%

הגעה בזמן

  95%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

24 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2019

הגעתי לרוני בעקבות מכר, הייתה לי נזילה בכמה מקומות בגג והייתי צריך דחוף בעל מקצוע בתחום. רוני ביצע חידוש איטום ביריעות בגג שלי, הוא נתן לי שירות מעולה והיה מוכן להקשיב ולקבל את כל מה שאני ביקשתי ממנו. בעלי מקצוע נמדדים בזמן אמת כשצריכים אותם ורוני היה שם תמיד כשהייתי צריך אותו וגם נתן לי אחריות על העבודה שלו בלי בעיה. מלבד האישיות המדהימה שלו הוא גם מאוד מקצועי ואין לי שום הערות כלפיו. בנוסף לאחר סקירה די מעמיקה שביצעתי באינטרנט הוא גם נתן לי את המחיר האטרקטיבי ביותר.
שי, מתן

, דצמבר 2019

רוני ביצע עבודת איטום גג ביריעות בביתי המשותף לאחר שהייתה נזילה. הייתה לנו מריבה בין השכנים בנוגע לכך ורוני ידע לפשר בין הצדדים וניהל את כל הסיפור בצורה הטובה ביותר. הוא נתן שירות עשר שחבל על הזמן, אצלו מילה זה מילה והוא מאוד מאוד מקצוען עם תודעת שירות מעולה! בנוסף לאחר סקר שוק שביצעתי הוא גם לקח את המחיר הכי הוגן. ממליצה מאוד!
סיגלית, הרצליה

, דצמבר 2019

לרוני הגעתי לאחר חיפושים באינטרנט, הוא ביצע עבורי עבודת איטום גג ביריעות מכיוון והייתה לי נזילה וגם היה לי זפת לפני שכבר עבר זמנו. עשיתי סקר שוק ורוני נתן לי הצעת מחיר הכי זולה וגם תעודת אחריות, אומנם לקח לו קצת יותר זמן לסיים את העבודה מהזמן המתוכנן אבל התוצאה הסופית הייתה אחלה. מדובר על אדם נחמד ומיומן והכל היה ממש ביי דה בוק.
אנטולי, מודיעין

, ספטמבר 2016

את רוני מחברת "רפאל" לקחתי לבצע שני עבודות איטום של גגות וקירות, האחד בבית פרטי והשני במוסד ציבורי. בכלליות אפשר להגיד שהוא היה עשר, גם מבחינה מקצועית היה עשר, ביצע עבודה איכותית שעמדה במבחן החורף. הוא אומנם היה קצת לחוץ עם המון עבודה על הראש אבל סה"כ בהחלט הייתי מרוצה מהשירות.
יובל חגי.

, ספטמבר 2016

חברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" ביצעו אצלנו ב"בית-משה" עבודת איטום גג ביריעיות ביטומניות לפני כשנתיים, אני יכולה להעיד שהיו לנו לפני כן נזילות ממש נוראיות ורטיבות, והצוות שלהם פשוט הצילו את המצב. רוני והצוות היו עשר, עמדו בלוח הזמנים וביצעו עבודה מאוד מאוד יעילה ומקצועית. עבר עלינו חורף שקט ויבש ונראה שהבעיות נפתרו. ממליצה עליהם בחום!
נחמה, בית-משה.

, ספטמבר 2016

רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" ביצע עבורנו "וועד הבית" עבודת איטום של גג בניין מגורים ביריעות ביטומניות, הצעת המחיר שלו לעומת חברות נוספות הייתה הוגנת ואטרקטיבית, הכל היה עשר, הם עמדו במילה שלהם והגיעו בזמנים, היו קצת עיכובים בגלל גשמים אבל בתכלס הם עשו עבודה מצוינת והשאירו גג נקי ומסודר. ממליץ בחום.
דביר.

, מאי 2016

רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" עשה עבודה פשוט מצוינת. הייתה לנו רטיבות בכול הבית שהגיעה ממי גשמים שחדרו מבחוץ וחלחלו מתחת לבית ועלו לתוך הקירות הפנימיים. רוני הגיע במקצועיות, נתן חוות דעת על מה בדיוק צריך לעשות, הסביר על החומרים שהוא ישתמש ונתן הצעת מחיר הוגנת ביותר. תוך שלוש ימים סיים את העבודה - יום חפירה מסביב לכול הבית, יום איטום ואז נתן לזה להתייבש, ויום שלישי החזיר הכול למקום. הגיע תמיד בשעה שאמר, היה אדיב ושירותי בצורה יוצאת דופן. עבודה מצוינת ונעימה, עזב כאן כאשר החזיר הכול לקדמותו - נראה כאילו לא היה כאן עבודות בכלל.
כמו שציינתי, בשנים האחרונות היו לנו המון בעיות של חדירת מים לקירות הבית ולכן היינו צריכים לעשות אטימה של הקירות החיצוניים בבית. מכיוון שמראש ידעתי שמדובר בעבודה מסובכת, חיפשתי חברת-איטום מקצועית, על רמה שתבצע עבודה נכונה. קיבלתי המלצות חמות על רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" וקבענו להיפגש על-מנת שיוכל לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר. רוני הגיע אלינו לבית בכדי לראות את מצב הקירות ואיזה סוג אטימה אנחנו צריכים. הוא בדק את השטח באופן יסודי והבין שנצטרך לחפור מסביב לבית, להגיע לבסיס ולאטום מחדש, הוא הסביר לנו באופן מפורט במה מדובר ונתן הצעת מחיר הוגנת.
לימי העבודה רוני הגיע עם צוות מקצועי ומיומן. הם חפרו סביב הבית בור בעומק על מנת לבצע את האיטום כמו שצריך מהבסיס, לאחר מכן הם מרחו חומר נגד רטיבות ובסוף עשו אטימה ביטומנית. רוני והצוות ביצעו את עבודת האיטום במשך שלושה ימים כפי שסיכמנו מראש ביצעו עבודה מאוד איכותית ומקצועית. אני ממליץ בחום אך ורק על רוני לביצוע עבודות איטום - כי אנשי מקצוע איכותיים כאלה לא מוצאים באף מקום.
מרק.

, מאי 2016

רוני היה מעולה נתן שירות טוב, הגיע בזמן עמד בלוח זמנים עשה עבודה טובה שהוכיחה את עצמה, אני מרוצה ממנו בניגוד לשאר בעלי המקצוע שעבדתי איתם בעבר, כשמגיע לפרגן אז מגיע! מדובר על איטום מחדש של הגג, במשך השנים כנראה שהאיטום נסדק והתפוצץ, ובחורף שעבר הרגשנו רטיבות מכיון הגג. חיפשתי חברת איטום מקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך, ושהרטיבות תיפסק.
הגעתי לרוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" דרך האינטרנט, רוני הגיע אלי לתת הצעת מחיר, ההצעה הייתה הוגנת ולא הייתה לי הרגשה שהוא מפריז במחיר כמו עם חברת איטום קודמת שבדקנו מולם ורצתה סכום מופקע, בנוסף הוא הציע לי אפשרויות חומרי איטום מגוונות שאפשרו לי להחליט מה המחיר אותו אני רוצה להוציא, הוא היה מאוד נוח ומאורגן. קבעתי איתו יום לביצוע האיטום, הוא היה זמין בזמן שהיה לי נוח, והגיע בזמן ליום העבודה עם אנשי הצוות שלו. בהתחלה הם ניקו טוב את הגג פינו משם את הפסולת שהצטברה, ומרחו בשכבה אחידה חומר איטום סיליקוני (רוני הסביר לי שבאופן כללי , סיליקונים בעלי עמידות גבוהה במים ורטיבות, עמידות מעולה תחת טמפרטורות קיצוניות , הן בחום והן בקור. בעלי גמישות הנשמרת לאורך שנים רבות ובעלי כושר גמישות גבוה יותר מחומרים אחרים והמחיר כמובן לא יקר) לפי תו התקן הנדרש.
בסיום יום העבודה, השאירו את השטח נקי, וקיבלנו אחריות למספר שנים כמו שסיכמתי עם רוני. לאורך התהליך, רוני התנהל בכבוד, עמד בזמנים, עבד בצורה איכותית ונתן לנו את מלוא השירות תמורת הכסף ששולם לו. מרוצה וממליץ בחום!
מנחם.

, מאי 2016

מאוד מרוצה, רוני עשה אחלה עבודה, מאוד מרוצה מהאיכות והמקצועיות, עמד בלוח זמנים וגם המחיר על האיטום היה מאוד אטרקטיבי ואני ממליץ בחום. מדובר בבניין מגורים שבנוי בצורת רכבת, בחלק של הכניסה שלי התגלתה רטיבות וחיפשתי חברת איטום שתגיע לראות במה מדובר.
הגענו לרוני "רפאל קבלן לעבודות איטום" דרך פרסום באינטרנט, ההמלצות הרשימו אותי מאוד והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. רוני הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג ובחן אותו, הסביר לי שבחלק הגג שמעלינו האיטום נפגע ויש לבצע איטום ממש מחדש, הוא עבר איתי על סוגי החומרים, הצעת המחיר הייתה הוגנת מאוד וסגרנו על איטום באמצעות יריעות ביטומניות.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, רוני הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מאוד איכותית באמצעות יריעות ביטומניות, בהתחלה הם עבדו על הסרת שכבת האיטום הישנה, כשסיימו את החלק הזה הם ניקו היטב את שטח הגג עליו אמור להתבצע האיטום בכדי שהאיטום ביריעות ביטומניות יהי איכותי, לאחר הניקיון מרחו זפת ביטומניות ומעליה ביצעו הלחמת יריעות. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. רוני עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה, העניק לנו חשבונית ותעודת אחריות מסודרת. מאז האיטום הכל פיקס, אין נזילה ולא רטיבות! רוני איש מקצוע רציני וחברת האיטום שלו מומלצת.
סרגי.

, מאי 2016

עבודה מיקצועית ומוקפדת מאוד. עמידה בלוחות הזמנים. צוות נעים ומיקצועי. רוני וצוותו ביצעו על גג ביתי הפרטי עבודה של קילוף וסילוק יריעות ביטומניות ישנות והחלפתן ביריעות חדשות + הלבנה של הגג בהיפר דסמו. הכל עבד כמתוכנן, החל מהפגישה הראשונה לצורך קבלת הצעת המחיר ועד לסיום העבודה בזמן בלי להשאיר כל סימן, לכלוך או גרימת כל נזק. הצוות כולו נעים ומיקצועי, עבד נונ סטופ מאור ראשון של הבוקר ועד לסיום העבודה. הכל נעשה באופן נעים הליכות, תוך הקפדה על כל הפרטים המוסכמים ובלי קיצורי הדרך ותחמונים המאפיינים את הקבלנים בתחום. אדם יקר, צוות נהדר שביצע עבודה שהיא בדרך כלל סיוט גם לבעל הנכס - בצורה נעימה וחלקה - מומלץ ביותר

, ינואר 2016

רוני וצוות "רפאל קבלן לעבודות איטום" ביצעו אצלי עבודה באיכות, היריעות עושות את העבודה ואין סימנים לנזילות או רטיבות - ממליץ בחום. רוני עשה לנו איטום ביריעות ביטומניות על גג בית פרטי, מדובר בגג שנאטם בעבר, במהלך השנה שנתיים אחרונות האיטום התקלף ונסדק וסבלנו מנזילות ממש אל פנים הבית, הייתי זקוק לחברת איטום מקצועית שתבצע איטום מחדש באמצעיים איכותיים יותר.
לרוני "רפאל קבלן לעבודות איטום" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו רק דברים טובים, הוא הגיע לביקור מיד כשפניתי אליו, ייעץ לי על איטום ביריעות ביטומניות ונתן הצעת מחיר מעולה, מעבר לכך הוא עשה רושם אמין ונעים ולכן קבענו במקום על תאריך לתחילת העבודה. רוני התייצב בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם הצוות שלו, הוא עשה עבודה מהירה מאוד אבל איכותית ובתוך יומיים הגג כבר נאטם מחדש ואפילו נוקה וסודר על ידי רוני והעובדים שלו. רוני נתן לי הצעת מחיר על איטום ביריעות 4 מ"מ ו5 מ"מ, החלטתי לסגור איתו על איטום ביריעות ביטומניות של 4 מ"מ עם ציפוי אגרגט למניעת התחממות יתר. הוא עשה עבודה מאוד מאוד מקצועית, ניקה את הגג היטב, קילף את שכבת האיטום הישנה, ביצע רולקות בחיבורים שבין הגג למעקה\תפר. לאחר מכן מרח שכבת חומר מקשר, ביצע הלחמת שכבת יריעות הביטומניות על כל שטח הגג מהנקודה הנמוכה בגג (ליד המרזב) ומשם כלפי מעלה, בכדי לאפשר זרימת מים חופשית ולהפחית סיכון של חדירת מים בחפיפות בין היריעות. היריעה הולחמה לגג בכל שטחה.
בסיום האיטום רוני השאיר אחריו נקי ומסודר, פינה את כל הפסולת ושאריות החומרים, הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עמד בלוח הזמנים, עמד בטיב העבודה ועמד גם במחיר שסוכם. כמו שציינתי ממש סבלנו מנזילות והחורף אין את הבעיות האלה, מקווה שימשיך ככה.
גרגורי, נתניה.

, ינואר 2016

הגיע אלינו בן אדם ישר אמין מקצועי, קבענו להתחיל בעבודה, רוני והצוות ביצעו את עבודת האיטום בתאריך שקבענו, אני אישית ממליצה בחום על חברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" חברה של מקצוענים, חברה אמינה במחירים הוגנים. מדובר בגג בניין מגורים ענק, יש 11 קומות ושש דירות בכל קומה, בחורפים האחרונים הדיירים למעלה סבלו מרטיבות, התאגדנו השכנים בקומה האחרונה לבצע איטום מחדש.
בדקתי כמה בעלי מקצוע, גם המלצות וחוות דעת וגם מחירים ולאחר חיפוש לא קצר מצאתי את רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום". נפגשנו, הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות, הסביר לנו את היתרונות של האיטום הביטומני ותהליך העבודה ונתן הצעת מחיר שהייתה סבירה יחסית לאחרים. אנחנו מרוצים מאוד מהביצוע של רוני, הוא הביא צוות רציני, עשו את העבודה כמו שצריך, זו עבודה עדינה שדורשת מקצועיות והבנה והם עשו את זה טוב. בצורה מדורגת, ניקו ופינו את הגג מפסולת שהצטברה, לאחר מכן רוני לא התפשר והרים את כל הדוודים בכדי שתהיה חפיפה טובה בין יריעה ליריעה. אצלנו הוא ביצע איטום באמצעות מערכת חד שכבתית, מריחת פריימר ביטומני של חברת "פזקר" על-מנת שתהיה הצמדה טובה בין שכבת האיטום הישנה לחדשה, לאחר מכן חיכה לייבוש מלא ולאחר מכן יישם שכבת איטום עיקרית מיריעות ביטומניות תקניות בעובי 5 מ"מ (יריעות פזקר, יריעה עשויה ביטומן מושבח בפולימרים מסוג APP עם שיריון פוליאסטר גמר עליון של היריעה. אגרגט בהיר (לבן), כהגנה נגד קרינה ליריעות חשופות לשמש בחפיפה וריתוך של יריעה ליריעה (האיטום בוצע על כל שטח הגג).
עבודת האיטום ארכה שלושה ארבעה ימים בדיוק לפי לוח הזמנים שסוכם, בסיום העבודה רוני והצוות פינו את כל הפסולת שנשארה, רוני העניק לנו תעודת אחריות של 10 שנים על האיטום וצירף חשבונית כמקובל. מאז האיטום היו מספר מקומות שנדרשו לתיקון, רוני עמד במילה שלו ובאחריות שלח עובדים לתיקון ובאמת מאז הכל בסדר. סומכת עליו שייתן מענה לכל בעיה וממליצה בחום, ההתנהלות והעבודה מאוד מקצועית.
פאני.

, ינואר 2016

רוני "רפאל קבלן לעבודות איטום" עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, וביצע עבודה מאוד טובה ומקצועית. שכרנו את שירותיו של רוני לביצוע איטום גג וקיר הבית שספג המון רטיבות ונזילות מכיוון הגג, חיפשנו איש שיפוצים ואיטום מקצועי עם קבלות ודרך המלצות מפה לאוזן הגענו לרוני.
מתחילת הדרך רוני התנהל באופן ישר, הגיע לפגישה באופן מסודר, הציע חוזה ואחריות על העבודה, הוא המליץ על איטום גג ביריעות, ובנוסף סגרנו איתו גם על איטום הקיר החיצוני. מבחינת הצעת המחיר, רוני היה עשר, המחיר לא היה הכי זול אבל העבודה שלו בהחלט משתלמת! תאמנו עם רוני את כל הפרטים כולל לוח זמנים ויצאנו לדרך. רוני ביצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות 5 מ"מ עם ציפוי אגרגט לבן נגד נזקי שמש, הוא והצוות ביצעו את כל השלבים הנדרשים, מרחו חומר מקשר בין האיטום הישן לחדש, ביצעו השמת יריעות בחפיפה וריתוך בין יריעה ליריעה. רוני עשה עבודה מקצועית ואיכותית בצורה יסודית מאוד!!!
בסיום העבודה רוני השאיר אחריו גג נקי ומסודר, עמד במחיר שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות. באמת שירות מעולה - נחמד ואדיב, ואני ממליץ עליו בחום!
רומן.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, רק מילים טובות. אין קטגוריה שאני יכול לחשוב עליה שרוני לא מקבל בה ציון עשר, נתקלתי בעבר בהרבה סוגים של בעלי-מקצוע ואף פעם לא קיבלתי שירות כזה טוב.
מדובר בעבודת איטום של גג וקירות חיצוניים, שהאיתור של מקור הבעיה היה מורכב מאוד. לפני שהגעתי לרוני ניסיתי לקבל 3-4 הצעות מחיר מתוכם, אחד הגיע ולא חזר אלי, אחד אחר הייתי צריך לרדוף אחריו שבועיים ולהתחנן שייתן הצעת מחיר מסודרת, ואחד שהגיע ונתן הצעת מחיר מופרזת פי עשר יותר מכולם. בקיצור היה קשה למצוא מישהו אמין ולמזלי נפלתי על רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום".
רוני הרשים אותי לטובה - קבעתי איתו פעמיים לראות את המקום, פעם אחת בשביל לאתר את מקור הנזילות ופעם שנייה בשביל לסגור פרטים אחרונים. בשתי הפעמים האלה רוני הגיע רבע שעה לפני ופשוט חיכה שאגיע!
המחיר היה הוגן, האמינות היחס הזמנים הכל היה עשר וכמובן שהחלטתי לסגור איתו את האיטום.
מבחינת האיטום עצמו זאת הייתה עבודה לא מסובכת, את הבעיה רוני איתר מהר ופתר אותה באמצעות איטום בחומרים שונים. העבודה נעשתה באופן מקצועי ביותר כולל שמירה על סדר וניקיון בתום העבודה.
אני באמת באמת באמת ממליץ עליו לכולם, המלצתי עליו כבר להמון חברים וקרובי משפחה, אני לא חושב שבשנים האחרונות נתקלתי בבעל מקצוע כמו רוני - ממליץ ממש מכל הלב - רק מילים טובות!
גיא הרמולין.

, יוני 2015

מרוצה מאוד מהשירות של רוני חברת "רפאל קבלן לעבודות איטום", המחירים היו הוגנים, לא היה הכי זול וגם לא הכי יקר, מחיר הוגן. השירות בסה"כ היה מהיר, והכי הרבה התרשמתי מהמענה המידי לכל בקשה דרישה שאלה, זמינות ברמה גבוהה - אלה הדברים שקונים אותי!
מדובר בגג בניין משותף - בניין די גדול. בחורף האחרון התגלו נזילות מהגג לתוך קירות הבניין וועד הבית החליט פה אחד שכדאי להשקיע כסף באיטום הגג מחדש.
לקחנו כמה וכמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, אבל רוני היחיד שהרגשנו שאפשר לסמוך עליו, גם בגלל המחיר הסביר וגם בגלל מידת ההיענות שלו לבצע את העבודה. רוני הראה רצינות כבר מתחילת הדרך. הוא הגיע אלינו לבניין, סייר בגג ונתן לנו הצעות מחיר לגבי איטום ביריעות ביטומניות, הכי טוב וחזק שיש בשוק. החלטנו לסגור איתו את העבודה וקבענו תאריך.
רוני ביצע את העבודה בשלבים, היו מאוד מקצועיים ועבדו לפי הספר. בסיום העבודה הם מרחו על היריעות חומר שמגן עליהן מפני נזקי השמש ודאגו להשאיר הכל נקי ומסודר וכמובן שהרכיבו בחזרה את כל דודי השמש למקומם המדויק. רוני והצוות עשו עבודה נפלאה ומקצועית מאוד מאוד. קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות ל10 שנים על עבודת האיטום. אנחנו מרוצים מאוד מהשירות ולכן ממליצים על רוני בחום.
יוחאי.

, יוני 2015

רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" עשה אצלנו בבניין עבודה מקצועית עם שירות יוצא מהכלל.
מדובר בבניין מגורים, סבלנו מרטיבויות שהגיעו לכדי נזילות מים של ממש לתוך הדירות. לקחתי את העניין על עצמי וערכתי סקר שוק מקדים, קיבלתי הצעות גבוהות ויקרות שהתקציב של הדיירים לא יכל לעמוד בהן עד שהגעתי לרוני שנתן הצעת מחיר שפויה והוחלט לסגור איתו את עבודת האיטום.
שעה אצל רוני זאת שעה ומילה זה מילה, התייצב בדיוק בזמן שנקבע ואטם את הגג כפי שסוכם בהלחמת יריעות ביטומניות. בסיום העבודה הוא השאיר אחריו את הגג נקי ופינה ממנו את כל הפסולת! הפועלים שלו חבר'ה מאוד מאוד חמודים ונאמנים - היה תענוג לעבוד איתם! על העבודה קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. לגבי האיטום עצמו אנחנו נדע מה טיבו בחורף הקרוב, אבל העבודה באמת נעשתה באופן מקצועי עם שירות טוב.
מיכאל גוכמן.

, אפריל 2015

אנחנו מאוד מרוצים מרוני "רפאל קבלן לעבודות איטום", הוא עשה אצלנו תיקוני איטום - מדובר במקצוען אמיתי!!!
הצטרכנו חברת איטום מקצועית שמתמחה בעבודות איטום, עשיתי חיפושים באינטרנט, ראיתי כמה אופציות וכמובן בדקתי מחירים אצל כמה בעלי-מקצוע, כמו כן גם רוני נתן לי הצעת מחיר, המחיר שהוא רצה על התיקונים היה סביר, אבל יותר מכך, הוא גם היה מאוד מקצועי, הגיע לראות את המצב והציע את סוג האיטום המתאים, ישב הסביר ונתן הצעת מחיר מפורטת ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
מדובר בבעל-מקצוע מאוד רציני, אחד שעומד במילה שלו. קבענו עם רוני יום ושעה, הוא התייצב בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, עבד באופן מקצועי מאוד והכי הכי חשוב, הצליח לספק את הסחורה, האיטום נעשה ברמה גבוהה, הם עבדו נקי ומסודר וקיבלנו מרוני אחריות על האיטום וקבלה. המחיר ששילמנו היה זהה למחיר שהוצג לנו בפגישה, הכל עבר בנועם ובצורה חלקה!
ממליצה בחום - אלה.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מרוני, בכל פרמטר אפשרי, הוא עמד במילה שלו, ביצע עבודה ברמה גבוהה ונתן שירות יוצא מן הכלל - ממליצה בחום!!!
שמי אוסנת ואני וועד הבית בבניין מגורים והשנה החלטנו לבצע איטום מחדש בשל נזילות ורטיבות שחדרה לקירות.
לפני שהזמנתי אלי את רוני, היו אצלי מספר חברות שנתנו הצעות מחיר מופרזות ולמזלי הגעתי לרוני דרך האתר שלכם, שבאמת היה ממש בסדר לכל אורך הדרך וביקש מחירים סבירים (הכי זול מבין כולם).
מדובר בחברה ממש מקצועית, רוני עצמו איש נחמד ואדיב. הוא הגיע אלי, נתן לי כבוד, היה קשוב לבעיה ונתן לי פתרון לטווח הרחוק - סגרתי עם רוני עבודת איטום ביריעות ביטומניות ויצאנו לדרך.
רוני ביצע עבודה יוצאת מן הכלל, הגיע ביום שסיכמנו, עלה לגג עם הצוות שלו וטיפל בגג באופן מסור. הוא דאג לאטום אותו טוב טוב וכשסיים נתן לי תעודת אחריות כתובה לעשר שנים על האיטום. רוני הסביר לי שעל כל בעיה שלא תהיה, הוא יגיע במסגרת האחריות ואין לי מה לדאוג.
אנחנו כבר תקופה לא קצרה אחרי האיטום, הגשמים עברו בסדר גמור ואני סומכת עליו במאה אחוז שאם תהיה בעיה הוא יגיע ויפתור אותה, מדובר באיש אמין, אדיב ונחמד וכמובן שאני ממליצה עליו בחום - רוני נותן תמורה ושירות הוגן ביחס למחיר.
אוסנת.

, אפריל 2015

אנחנו מאוד מאוד מאוד מרוצים וכמובן ממליצים על רוני והצוות האדיר שלו בחום!
מדובר באיטום של גג בניין מגורים והשנה החלטנו לחדש את האיטום ולשם כך עשיתי סקר שוק ובדקתי מחירים בין חברות שונות.
כל דיירי הבית העלו חברות ואנשים שהם מכירים אישית וכשראיתי שהדברים לא קורים ונשארים תלויים באוויר החלטתי לקחת את המושכות. מכיוון שאני לא מכיר מישהו ספציפית, ערכתי חיפושים באינטרנט, הגעתי לרוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום", הוא נתן לי הערכת מחיר כללית שהייתה איפשהו בטווח ביניים מבין ההצעות שקיבלתי עד כה והחלטתי להזמין אותו עם עוד כמה בעלי-מקצוע לבחון את הגג ולתת הצעת מחיר סופית.
רוני הגיע אלינו ביום שסוכם, עלה לגג עשה מדידות, דיבר לעניין, לא עשה רוח וצילצולים היה מאוד נחמד ואדיב ועשה עלי רושם של בעל-מקצוע הוגן שאפשר לסמוך עליו - סגרתי איתו את האיטום ביריעות ביטומניות ויצאנו לדרך.
ביום האיטום רוני הגיע עם הצוות שלו, מדובר באנשים איכותיים ומקצועיים, לא סתם חאפרים, כאלה שיודעים את העבודה. הם עלו לגג עם כל החומרים והציוד ודבר ראשון ביצעו ניקוי ופינוי הפסולת מהגג. לאחר שהגג היה נקי, הם ביצעו את עבודת האיטום. היה מדובר בעבודה לא פשוטה, בתקופה של גשמים אבל רוני עשה עבודה פשוט מצוינת!!!
בסיום האיטום, רוני והצוות פינו הכל מהגג והשאירו אותו פיקס, בכלל לא הרגשנו שהם היו שם. מבחינת המחיר, רוני עמד במחיר שסוכם ובכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו - האיטום עבר בהצלחה! אני ממליץ עליו באמת מכל הלב!
איציק.

, דצמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מרוני, מדובר באיש מקצוע עם יחסי אנוש מעולים, מספק עבודה מקצועית ובאיכות גבוהה - רק מילים טובות!!!
אנחנו מתגוררים בבניין משותף (עשרים וארבע דיירים) ובשנים האחרונות סבלנו מבעיה של דליפה בחורף של מי גשמים מהגג לדירות.
לרוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" הגעתי דרך פרסום ומהרגע הראשון שדיברנו איתו הוא שידר לנו מקצועיות!
רוני הגיע קודם לבדוק את הגג, לאחר שהתרשם ממצב הגג ונתן לנו הצעת מחיר סגרנו איתו חוזה. התרשמנו שמדובר בבן אדם מאוד אמין ושאנחנו בידיים טובות.
ואכן, זמן אצלו היה זמן, הוא עמד בכל מילה שלו, הסביר לנו בדיוק כל מה שצריך לעשות וראו על צורת העבודה שלו שמדובר במקצוען שעושה את עבודתו נאמנה. רוני הסביר כל דבר, מה היתרונות והחסרונות של כל חומר, איזה עובי יריעה נדרשת, והכל באדיבות ומקצועיות. רוני עמד במחיר עליו סגרנו מההתחלה, עמד בזמנים עליהם סיכמנו ונתן לנו הסברים מקיפים על העבודה אותה הוא מבצע. הוא עבד בצורה יסודית מאוד בלי להחמיץ אף פרט ואך ורק עם חומרי גלם איכותיים. מספיק היה לראות אותו בשעת העבודה כדי לראות שמדובר במקצוען שעובד בצורה יסודית ורצינית בלי לפספס שום דבר. על העבודה שלו הוא העניק לנו חשבונית עם אחריות ככה שאנחנו רגועים ובטוחים, עברנו כבר מספר מערכות גשמים וברוך ה' אין נזילות ורטיבויות - ממליצה בחום!
שרית מראשון לציון.

, דצמבר 2014

הזמנתי את חברת האיטום של רוני לבצע אצלנו בבניין המגורים עבודת איטום רצינית ביריעות ביטומניות. עשיתי סקר שוק דיי נרחב וגדול על סוגי האיטום ועל המחירים ולקחתי מכמה וכמה בעלי-מקצוע הצעות מחיר, אבל אף אחד מהם לא היה נראה לי מספיק אמין.
קיבלתי המלצה על רוני, נפגשנו ובאמת הוא עשה עלי רושם חיובי ביותר - הוא דיבר לעניין, הסביר לי על אופן ביצוע האיטום בזפת חמה וסיד, היה מאוד סבלני וקשוב להערות שלי ובסיום הפגישה קבענו שישלח לי הצעת מחיר מפורטת ונצא לדרך. חתמנו על חוזה עבודה, רוני נתן לי הצעת מחיר טובה, לא זולה מידי באופן מחשיד ולא יקרה מידי ללא הצדקה וסגרנו עניין.
לגבי האיטום, רוני והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ביותר, לפי התקנים, לא חיפפו בשום שלב - ביצעו הכנות לקראת האיטום - ניקוי גג, בדיקת מרזבים, שיפועים וכו' ורק לאחר מכן ביצעו את האיטום עצמו. לאורך כל העבודה רוני היה נוכח, הוא והצוות עבדו ביעילות ובזריזות אבל כמו שאמרתי, בלי לחפף! הכל נעשה במקצועיות ובאיכות עבודה מאוד גבוהה! הוא היה בחירה מוצלחת ואני ממליץ לקחת אותו לעבודה!
ליאור.

, דצמבר 2014

לקראת החורף הייתי צריך לדאוג לאיטום המרפסת שלנו - שמתי לב שהמים לא מתנקזים החוצה כמו שצריך ובעצם מחלחלים דרך ריצפת המרפסת אל החניה שמתחת.
מכר המליץ לי על רוני, יצרתי קשר וקבעתי אתו פגישה בבית. רוני הגיע, ראה את שטח המרפסת, עשה מדידות ונתן לי הצעת מחיר. הצעת המחיר שלו נשמעה לי ראלית לחלוטין אבל ליתר ביטחון דיברתי עם אנשים נוספים שכולם ללא יוצא מן הכלל דרשו תשלום גבוה מהמחיר של רוני, הצעת המחיר שלו הייתה הטובה ביותר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
את העבודה רוני ביצע תוך יום יומיים ולשמחתי הוא עשה עבודה מצוינת. עבודות האיטום במרפסת בוצעו באמצעות יריעות ביטומניות, רוני היה צריך ממש לעקור את הבלטות ולבצע איטום כמו שקבלן אמור לעשות במהלך הבנייה (איטום מהיסודות).
רוני היה מקצועי מאוד, פדנטי, השאיר את הגג מסודר ונקי כפי שהיה לפני העבודה. הוא נתן לי חשבונית ואחריות באופן מסודר, שילמתי לו את המחיר שסוכם והודיתי לו מקרב לב. לדעתי כדאי מאוד להזמין אותו לבצע עבודת איטום - מקצוען אמיתי!
יוסי.

, דצמבר 2014

אנחנו מאוד מרוצים מרוני, מדובר בבחור רציני, עובד יפה ונקי, עומד בלוח זמנים ועושה עבודה ברמה גבוהה - ממליצה בחום!!!
הגעתי לרוני דרך המלצה מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון ושוחחנו, הוא נשמע לי אחלה של בן אדם וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר.
רוני הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק וקבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום.
רוני הגיע בזמן שסוכם עם אנשי צוות נוספים, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך! העבודה בוצעה בשלבים ובשכבות של יריעות וכמובן לפי התקן הישראלי. בתום יום העבודה רוני והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר.
מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. רוני נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. אני ממליצה עליו בחום, לא בכל יום יוצא לי להיפגש עם בעל-מקצוע אמין ומקצועי כמוהו!
יעל.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה, ההתנהלות של רוני והצוות הייתה פיקס, הכל דפק ותקתק כמו שעון!
מדובר בגג בית-פרטי שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים.
הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, רוני מחברת "רפאל קבלן לעבודות איטום" נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, רוני הגיע כפי שסוכם, הם עלו לגג עם כל החומרים הדרושים לצורך העבודה. בשטח מסויים של הגג הם עשו תיקונים באמצעות יריעות ביטומניות ובחומרים נוספים. בכל אופן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה.
את העבודה רוני והצוות סיימו תוך מספר ימים, כמו שהתחייב מראש והשאירו אחריהם נקי ומסודר.
בנוגע למחיר רוני לקח את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות למספר שנים על העבודה. עד כה אין נזילות ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. ממליץ בחום.
ג'רי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

רפאלי - הינה חברה פרטית ותיקה ומובילה בעלת כושר ביצוע טכני בענף האיטום והבידוד. החברה ביצעה בעבר ובהווה מספר רב של מטרים מרובעים כולל עבודות ייחודיות ומורכבות. ביצוע העבודות נעשה ע''י צוות מקצועי ומיומן עפ''י דרישת תו תקן. ברשותינו נמצא ציוד המתקדם לביצוע כל עבודות האיטום והזיפות ללא תקלות. חימום הזפת נעשה ע''י מכונה ללא כל פיח, עשן ולכלוך. יישום מערכות איטום בשיטות חדשות וישנות לפי דרישת הלקוח יעוץ מקצועי חינם לגבי סוג מערכת האיטום המתאימה לסוג המבנה ויעודו הסופי.

אתר העסק: http://www.eitomrefael.co.il

רפאלי קבלן לעבודות איטום

רפאלי קבלן לעבודות איטום

רוני סאיג


9.0

073-2242862
 

רפאלי קבלן לעבודות איטום

רוני סאיג

9.0

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242862 חייג