כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

RST איטום ובינוי

9.4
רועי סימן טוב
איטום גגות
אזור המרכז
כתובת העסק: פלוגות 24, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

18 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום והגעתי לרועי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. רועי עלה לראות את מצב הגג ונתן לי הצעת מחיר כללית לפי סדר גודל של הגג. אני רוצה לציין שהמחיר של רועי היה הוגן ביותר, בדקתי עם חברות איטום נוספות שרצו מחירים הרבה יותר גבוהים בלי סיבה - כך שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר.
ליום העבודה רועי הגיע עם צוות הפועלים שלו בזמן שקבענו, הם עשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, נתנו שירות טוב מאוד, רועי הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, וסילקו את כל השאריות והפסולת מהגג. על העבודה קיבלנו אחריות פלוס חשבונית, הכל נעשה באופן מסודר ומקצועי.
יואל.

, אוקטובר 2016

אני רוצה להמליץ בחום על רועי, מדובר בבעל מקצוע נהדר, אני בעצמי עובד בתחום הנדל"ן ונפגשתי עם המון בעלי מקצוע, ואני יכול להעיד שרועי בעל מקצוע יוצא מגדר הרגיל. סגרתי איתו על איטום גג בנין המגורים שלנו, כבר משיחת הטלפון הוא הרשים, הגיע לראות את הגג ולתת הצעת מחיר אחרי מדידה מדויקת של שטח הגג. הראה מקצועיות, נתן הצעת מחיר מסודרת במחיר אטרקטיבי. גם ביצוע העבודה התנהל במקצועיות רבה, כולל עמידה בלוח זמנים, שירות וניקיון בתום העבודה. עם סיום העבודה החלטתי לשמור את רועי באנשי הקשר שלי ואין לי ספק שאיעזר בשירותיו גם בעתיד.
אופיר.

, אוקטובר 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהשירות שרועי מעניק לנו, מדובר בבעל מקצוע מעולה ובאמת יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!לרועי הגענו לפני כשנתיים, היו לנו בעיות של נזילות מגג הבניין ובתור אחת מוועד הבית חיפשנו חברת איטום מקצועית שתעשה עבודה כמו שצריך.
לרועי מחברת "RST איטום ובינוי" הגענו דרך המלצות מפה לאוזן וכמובן שעשינו סקר שוק אבל מבין כולם הוא היה הכי אמין ורצה מחיר הוגן עבור האיטום. בזמנו רועי עמד בכל הסיכומים מולנו וביצע איטום באופן איכותי, בחורף היה יבש וגם בחורף שלאחר מכן. בכדי לשמור על האיטום שלא ייסדק, אנחנו מזמינים את רועי פעם בשנה לסייד את הגג. רועי והצוות מגיעים תמיד בשעות שמתאמים איתם, נותנים שירות אמין איכותי ויוצא מגדר הרגיל. רק מילים טובות - שירות אמין ברמה גבוהה!
אורה.

, יוני 2016

לפי מה שיצא לי להכיר ולראות, רועי מנהל חברת איטום מקצועית, החבר'ה שלו יודעים את העבודה, מבצעים עבודות איטום מקצועיות ובאיכות טובה, מי שמכיר את התחום יודע שלא תמיד הכל מושלם, אבל סה"כ עם רועי עבודות האיטום נראות מוצלחות ואני בהחלט ממליץ עליו.
את רועי מחברת "RST איטום גגות" אני מכיר כבר תקופה דיי ארוכה, אני קבלן שיפוצים ובנייה ובשלושת הפרויקטים האחרונים שלי, רועי הוא זה שביצע את עבודת האיטום ומכולם הייתי מרוצה.
ההתנהלות של רועי מקצועית, הוא עומד בלוחות זמנים, ניתן לסמוך עליו שהעבודה תתבצע בחומרים איכותיים, מה שהוא מבטיח הוא מקיים. הוא ביצע אצלנו בעיקר עבודות איטום בגגות באמצעות יריעות ביטומניות, הוא והצוות עובדים לפי תו תקן, הם לא מחפפים ומקפידים להשאיר אחריהם נקי ומסודר. אני רוצה לציין שגם אם יש בעיות אחרי האיטום (בדר"כ אין) וצריך להגיע לבצע תיקונים, רועי תמיד עומד באחריות שלו, ניתן ממש לסמוך עליו בנושא, הוא אף פעם לא מתחשבן איתי על מחיר תוספות וכו'.. מה שכלול באחריות כלול ואני מעריך אותו על כך. אני מאוד מרוצה ולכן אני ממשיך לעבוד איתו הלאה!
דניאל.

, יוני 2016

הייתי מרוצה מאוד, רועי היה מקצועי, מדובר בבעל מקצוע טוב בחור אמין וישר, לוח זמנים מדויק ועבודה באיכות עם אחריות! שכרנו את שירותיו של רועי מחברת "rst איטום גגות" לביצוע איטום גג בניין מגורים משותף, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "RST איטום גגות" מצאנו שרועי נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שההחלטה התקבלה בלי יותר מידי בירורים נוספים.
סגרנו את העבודה, רועי הגיע לבצע את עבודת האיטום ביום ובשעה שסיכמנו ללא עיכובים וללא דחיות. רועי והצוות המקצועי שלו ביצעו אצלנו איטום בזפת חמה ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו, כמובן שלאחר הייבוש הצוות הגיע לבצע סיוד כנדרש. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, עשה עבודה יסודית מאוד, עבודה מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות כולל התחייבות למחיר קבוע במשך שנות האחריות על הסיוד שיש לבצע בכל שנה. אני יכול לספר שהיינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה! המלצתי עליו הלאה לעוד הרבה אנשים וכמובן שאני ממליץ גם פה!
בוריס.

, מאי 2016

רועי בעל מקצוע מעולה, הוא ביצע אצלנו עבודת איטום ברמה גבוהה - בעל מקצוע עם אחריות! מדובר בבן אדם נעים, הכל עבר בשלום ולכן ממליץ בחום! חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגעתי לרועי "RST איטום גגות", הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שוחחתי איתו בטלפון והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. רועי עלה לראות את מצב הגג ונתן לי הצעת מחיר כללית לפי סדר הגודל של הגג. מדובר בגג בניין מגורים שטוח מבטון, שבעבר נעשו עליו איטומים בזפת חמה וגם השנה בחרנו באיטום בזפת חמה.
אני רוצה לציין שהמחיר של רועי היה הוגן ביותר, בדקתי עם חברות איטום נוספות - כך שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר. ליום העבודה, רועי הגיע עם צוות הפועלים שלו בזמן שקבענו, הם עשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, רועי הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, וסילקו את כל השאריות והפסולת מהגג. על העבודה קיבלנו אחריות פלוס חשבונית, עברנו כבר מערכת גשמים מאז, הדיירים מרוצים וזה הכי חשוב!
רונן.

, דצמבר 2015

שמי ניצה, כאחראית וועד בית שהייתה ממונה על פיקוח עבודת האיטום שנעשתה אצלנו בגג, אני יכולה לספר שרועי והצוות שלו היו מעולים, מדובר בחברה מקצועית, אמינה, בעלי יחסי אנוש טובים אדיבים ואנשי שירות - ממליצה בחום!
בשנים האחרונות הייתה לנו דליפה של גשמים מהגג שהאיטום שלו התבלה (מדובר בגג שלא בוצע עליו עבודת איטום מאז שנבנה - 30 שנה), ביררנו מחירים עם עוד כמה חברות אבל רועי נתן לנו גם מחיר סביר מאוד וגם שירות מעולה. את כל העבודה הם סיימו ביום אחד תוך כמה שעות. ביצעו את העבודה בזריזות וביסודיות.
הם התחילו בניקוי כללי של הגג, ניקוי המרזבים והצנרת, אחר כך התחילו עם האיטום ביריעות ביטומניות. על הגג נמצאים גם דודי שמש, רועי לא הסתפק בלחתוך את היריעות סביב הקולטים אלא הרים אותם, שם חתיכות נפרדות חוץ מהאיטום הרגיל כדי לא לפגוע ביריעות, בקיצור עשה עבודה יסודית מאוד. מעבר לכך שקיבלנו אחריות לעשר שנים על העבודה הוא לקח בדיוק את הסכום ולא ניסה להוציא מאיתנו כספים מעבר לזה. עברנו מספר ימי גשם, אין זכר לרטיבות, אין ספק שנעשתה אצלנו עבודה מקצועית!
ניצה.

, יולי 2015

הייתי מאוד מרוצה מרועי ומהצוות המקצועי שלו מחברת "RST איטום ובינוי", הם עמדו בכל המסוכם, מילה של רועי זאת מילה ושעה זאת שעה!
מדובר בבעל מקצוע שבקיא בעבודות האיטום ומבצע אותם לפי התקנים שקיימים בשוק ועם חומרים באיכות טובה.
הגעתי לרועי דרך האתר שלכם לצורך איטום גג בניין מגורים. בדקנו חברות איטום אחרות ועשינו השוואת מחירים ורועי נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מבין כולם. סגרנו איתו את עבודת האיטום וקבענו תאריך לביצוע האיטום.
רועי והצוות שלו ביצעו עבודת איטום ביריעות ביטומניות, עשו עבודה מאוד מקצועית וכשסיימו השאירו אחריהם נקי ומסודר - גם לכל אורך העבודה היו מאורגנים מאוד.
רועי עמד במחיר שסיכם איתנו, לא חרג אפילו בשקל ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו. קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות על האיטום. נהנינו לעבוד איתו - הוא בעל מקצוע מעולה ועכשיו ממתינים לחורף לראות מה קורה, מאמין שהכול יהיה טוב!
אנטולי, פתח-תקווה.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת האיטום של רועי "RST איטום ובינוי", הצוות היה מקצועי, דייקן, הם הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש וביצעו עבודת איטום ברמה גבוהה - ממליץ בחום!
הגענו לרועי דרך האתר שלכם, ההמלצות הרשימו אותי מאוד והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. רועי הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג ובחן אותו, הסביר לי שמדובר בתיקוני איטום, הוא עבר איתי על סוגי החומרים, הצעת המחיר הייתה בגדר הסביר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, רועי הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מאוד איכותית. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. רועי עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה. מאז האיטום הכל פיקס, בכל אופן אם תהיה איזושהי בעיה אני בטוח שרועי יעמוד באחריות שלו ויגיע בלי בעיות! רועי איש מקצוע רציני וחברת האיטום שלו מומלצת.
חנן.

, אפריל 2015

אני מאוד מרוצה מרועי, אני יודע שבכל הקשור לכל סוגי עבודות האיטום אני יכול להיות רגוע. לאחר שבעבר יצא לי לעבוד עם לא מעט בעלי מקצוע בתחום, אני יכול להעיד שרועי והצוות שלו מומחים אמיתיים לתחום האיטום, אין סוג של עבודת איטום שהם לא עשו עבורי ועבור חברים ומשפחה, וכל העבודות שלהם מכל הסוגים היו ברמה המקצועית הכי גבוהה שיצא לי לראות.
כל עבודה כזו מבוצעת על ידם בצורה היסודית ביותר בלי להחסיר אף פרט, האיטום נעשה הכי מוקפד שיש ככה שמעולם עוד לא יצא לי להיתקל בתלונה על רטיבות אחרי עבודה שלהם.
כל עבודה שלהם מתבצעת פרפקט, בלי שום קיצורי דרך, כל עבודה שאני לוקח מהם אני רגוע ויודע שהאיכות מובטחת, לי ולחברים.
מעבר למקצועיות, רועי תמיד עומד בכל מה שסוכם. אם זה זמן אם זה מחירים, מעולם לא היה סיכום שהופר, הכל מבוצע במלואו ובצורה הטובה ביותר. אני שמח להמליץ עליו!
דודי.

, ינואר 2015

אחרי הרבה שנים שלא חודש אצלנו האיטום, שתי השכבות הקודמות של הזפת בגג התחילו להתפורר וכתוצאה מכך אנחנו התחלנו לסבול מרטיבויות שהיו בהתחלה קלות אבל נעשו יותר ויותר משמעותיות ואנחנו חיפשנו בדחיפות בעל מקצוע שיבוא לעשות איטום מחדש של הגג.
רועי נתן מענה מהיר והגיע אלי מיד כשפניתי אליו, גם הצעת המחיר שלו הייתה מעולה, התרשמתי מהדיבור שלו ומההצעה המקצועית שלו שמדובר בבעל מקצוע יסודי ורציני.
רועי בשונה מאחרים הגיע לראות את הגג, בדק אם יש צורך באיטום מחדש, הסביר לי על סוגי האיטום הקיימים ובקיצור התנהל במקצועיות. החלטנו לסגור את העבודה באיטום זפת כולל סיד.
רועי עמד בדיוק בלו"ז שעליו סיכמנו, ביצע הכל כפי שסוכם, עבד מסודר ונקי, עשה זיפות יסודי ואחר הייבוש ביצע סיוד, בסיום העבודה פינה את כל הפסולת מהגג והשאיר אחריו גג מזופת בצורה אחידה והרמטית. עברו כבר כמה חודשים של חורף וגשם והעבודה מוכיחה את עצמה.
ממליץ בחום - שי.

, ינואר 2015

רועי יוצא מן הכלל, עושה עבודה מקצועית, אמין מאוד ולוקח מחירים ממש הוגנים - ממליצה בחום!
מדובר בעבודת איטום של גג בניין מגורים משותף. היו לנו בחורף האחרון בעיות של רטיבות בקירות בגלל שהאיטום בגג היה ישן מאוד ונסדק במהלך השנים.
רועי הגיע אלינו לבניין, נתן לנו הצעת מחיר טובה יחסית לשאר בעלי-המקצוע שנקבו במחירים גבוהים מדי.
רועי מצא לנו פתרונות זולים יותר בחלק מהגג. מדובר בתיקוני איטום ולא באיטום מחדש. רועי הגיע עם צוות פועלים, הם עלו לגג, ניקו אותו מפסולת שהצטברה במשך הזמן, ופתחו וניקו מרזבים סתומים. אח"כ רועי עשה בחלק מהגג איטום באמצעות יריעות ביטומניות - מרח קודם שכבת זפת וכשהתייבשה הוא ריתך אליה את היריעות הביטומניות. בחלקים האחרים בגג הוא עשה תיקוני איטום באמצעות זפת בלבד. בסיום העבודה, הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ומסודר, כאילו לא היו שם בכלל.
הופתענו מרועי לטובה, הוא הגיע בזמן לימי העבודה, עמד במחיר שסוכם והוציא לנו חשבונית ואחריות על האטימה והכי חשוב, האיטום בהחלט הועיל ובגשמים האחרונים לא ספגנו רטיבות ונזילות מהגג.
שירלי.

, מאי 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מרועי "RST איטום ובינוי", הוא נתן לנו שירות מצוין ואנו ממליצים עליו בחום והרבה הערכה!
בחורף האחרון התגלו אצלנו בבניין המגורים נזילות מי גשמים מכיוון הגג, והיינו צריכים לחדש את איטום הגג (גודל הגג 150 מ"ר).
יצרנו קשר עם רועי, הוא הגיע לבניין לראות את המקור לנזילה, ולוודא שאכן מקור הנזילה הוא מהגג. יש לציין שרועי נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מבין כל בעלי המקצוע שהגישו הצעות מחיר. בחרנו אותו גם בגלל המחיר האטרקטיבי, וגם בגלל שהיחס שלו והזמינות לעבודה מצאו חן בעינינו, רועי אדם מקסים עם יחסי אנוש מעולים, מסביר פנים ומקצועי מאוד. הוא עלה לגג המליץ על סוג האיטום והסביר לנו פחות או יותר כיצד האיטום מתבצע ויתרונותיו. קבענו איתו יום, רועי הגיע בזמן עם צוות עובדים, והם עבדו ללא הפסקה, כמעט שלא הרגשנו בנוכחותם! רועי והצוות ניקו את הגג מכל הלכלוך שהצטבר שם, ניקו ופתחו מרזבים סתומים, שפכו זפת ביטומנית ומעל שמו יריעות ביטומניות שרותכו לבסיס הקיים, רועי עבד לפי התקן, חומרים איכותיים וברמה גבוהה מאוד. בסיום עבודת האיטום, הם השאירו אחריהם נקי, ופינו את הפסולת והשאריות כאילו לא היו שם בכלל.
יש לציין שלאחר מספר ימים הייתה לי נזילה מכיוון הגג, חשבתי שמדובר באיטום והרמתי טלפון לרועי - הסברתי לו במה מדובר ובלי יותר מידי עניינים הוא התייצב אצלי ובדק מה העניין. לאחר הבדיקה רועי הסביר לי שמקור הנזילה הוא מאחד המזגנים והאיטום עצמו בסדר גמור - מה שהתברר כנכון! רועי והצוות עשו עבודה מושלמת, מגיע להם כל-הכבוד!!!
בני, גבעתיים.

, מאי 2014

רועי בעל מקצוע מהדרגה הראשונה!!! אני קבלן בנייה ושיפוץ ובמהלך עבודתי, יצא לי להיתקל בהמון קבלני משנה. חלקם טובים יותר וחלקם פחות - אבל מגיע לרועי והצוות שלו מקום של כבוד.
אני מכיר את רועי מעל עשר שנים ובתור קבלן בניין ותיק שנמצא הרבה שנים במקצוע אני יכול לומר ולהעיד שרועי איש מקצוע מהטובים ביותר שאני מכיר ואני עובד עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים.
רועי והצוות שלו מבצעים את עבודות האיטום בכל הפרויקטים שלי (איטום גגות וחדרי אמבטיות). מבחינת איכות העבודה, אין ספק שהם ברמה אחת מעל כולם!!! איכות החומרים ואופן הביצוע ברמה גבוהה מאוד! עדיין לא יצא לי להיתקל בבעלי מקצוע כ"כ רציניים ומקצועיים.
עבדתי עם רועי אין ספור פעמים בסוגים שונים של בניינים וגגות שהצריכו סוגים שונים של איטום. רועי והצוות שלו עשו עבודה טובה לשביעות רצוני בכל פעם ופעם שהייתה לנו התקשרות. מתן מאוד מקצועי ומקפיד על כל פרט ופרט בעבודה, זמן אצלו זה דבר חשוב מאוד והוא מקפיד על דיוק, הם תמיד עומדים בלוחות הזמנים, מגיעים בזמן לכל פרויקט, דואגים לבצע את עבודת האיטום על הצד הטוב ביותר ובשימוש בחומרים הכי טובים בשוק! בשורה התחתונה יש לי רק מילים חמות להגיד עליהם! רועי אמין בצורה יוצאת דופן הצוות שלו מורכב מאנשים שהם אחד אחד בתחום ודבר נוסף הם שולטים גם באיטומים שיותר מסובכים לביצוע. רועי מכיר את כל סוגי האיטום, אם זה זיפות מרצפות או יריעות ביטומניות, תלוי בגג ובתנאי השטח. רועי בחור נהדר ואני מאוד אוהב לעבוד איתו, כך שמניסיוני הרב איתו, הוא מומלץ בחום רב - שמשון.

, מאי 2014

שלום וברכה, שמי יאירה ואני טיפלתי מטעם הוועד של הבניין בבעיית האיטום שהייתה לנו.
לקראת החורף הייתה לנו בעיה בגג של הבניין עם האיטום ונפלה החלטה להזמין חברת איטום שתבצע עבודת איטום מחדש בכל הגג.
חיפשתי חברות איטום מאזור המרכז ולקחתי מהם הערכות מחיר לגבי איטום של גג שגודלו 150 מ"ר - איטום בזפת חמה + סיוד.
מה שמצא חן בעיני אצל רועי, שהוא קבע להיפגש איתי על מנת לתת הצעת מחיר מדויקת. קבעתי איתו פגישה, רועי הגיע כפי שסוכם ועלה לגג, בדק את העניין ונתן לי הצעת מחיר שהייתה ההצעה הנמוכה ביותר וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
כעבור מספר ימים, רועי הגיע עם צוות מקצועי ומיומן, הם עלו לגג ודבר ראשון ניקו אותו והכינו אותו לעבודה. לאחר מכן הם ביצעו בדיקה במרזבים והחלו בעבודת האיטום עצמה. למרות שמדובר בעבודת איטום בזפת חמה וסיד, יש לציין שהם עבדו מאוד נקי ומסודר, לא לכלכו את הגג ולא טיפטפו מחוץ לגג. הם עשו עבודה נהדרת ולא השאירו לכלוך ובלאגן בכלל וכל הדיירים היו מאוד מרוצים!
קיבלנו על העבודה חשבונית ואחריות למספר שנים, שמחתי שנפלנו על חברה מקצועית שכזאת ואני בהחלט ממליצה עליהם בחום!
יאירה, רמת-גן.

, אוקטובר 2013

שלום וברכה!
שמי ברכה ואני עובדת בניהול ועדי בתים של בנייני מגורים. אנחנו עובדים כבר כמה שנים עם רועי ואף פעם לא יצאנו מאוכזבים.
אני יכולה לספר עליו רק שבחים, במיוחד בכך שאני יכולה להשוות את איכות העבודה שלו וגם את האיכות האישית שלו כבן אדם לאנשים ולחברות קודמות בתחום איתם עבדתי בעבר ועם רועי זה פשוט כמה רמות מעל. רועי מוכיח פעם אחר פעם נאמנות אישית ואמינות מקצועית גבוהה מאוד. עם רועי אני יודע שמובטחת לי עבודה לא פחות ממצוינת! אין אצלו אף פעם חריגות, לא במחירים, לא בזמנים, לא בכלום. מה שסוכם איתו זה מה שאתה מקבל. על כל עבודה יש אחריות רשמית ובינתיים עוד לא קיבלתי תלונה אחת על נזילות מים במקומות שהוא עבד בהם.
במקצוע הזה נדרשת בראש ובראשנה אמינות גבוהה ויכולת מקצועית אפשר לתת בו אמון מלא ובצדק, אני ממליצה בחום!
ברכה, אזור המרכז.

, אוקטובר 2013

הזמנתי את רועי מחברת "rst איטום ובינוי" לאחר שמצאתי אותו במקרה דרך פרסום וביקשתי ממנו לבצע עבודת איטום בזפת וסיוד מחדש בגג שלנו. מדובר בגג משותף שגודלו 150 מ"ר. קבענו להיפגש ביום מסוים, רועי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, ראה את מצב הגג ונתן הצעת מחיר סבירה בהחלט.
ביום העבודה, רועי הגיע עם צוות נוסף, הם ניקו את הגג טוב טוב, בדקו את המרזבים ולאחר מכן מרחו שכבה רצינית של זפת חמה על כל הגג, לא התקמצנו על החומר ועשו את העבודה כמו שצריך, לאחר שהזפת התייבשה הם סידו את כל הגג למנוע חימום יתר. הם עשו עבודה נקייה ומסודרת, לא השפריצו על הקולטים והשאירו אחריהם פיקס! הגג נראה נפלא! הם סיימו את העבודה ביום וחצי ואנחנו סופר מרוצים! רועי הוכיח מהרגע הראשון אמינות גבוהה מאוד ברמה האישית והמקצועית, קיבלנו אחריות על העבודה שלו ואני מקווה לעבוד איתו שוב גם בעתיד.
פנינה, תל-אביב.

, אוקטובר 2013

רועי עשה אצלנו בבניין זיפות וסיוד לקראת החורף. מדובר בבניין מגורים בן ארבע קומות עם שטח גג גדול והיינו צריכים להכין את הגג של הבניין לפני שמתחילים הגשמים. קיבלנו המלצה על רועי מהשכנים בבניין הסמוך ופנינו אליו כדי לקבל הצעת מחיר. בתור זו שמתעסקת עם הוועד בית הייתי צריכה לבדוק עוד הצעות מחיר וזה מה שעשיתי אבל ההצעה של רועי הייתה הכי משתלמת עבורנו.
רועי עשה לנו מחיר טוב והבטיח לסיים את העבודה בהקדם. רועי עבד עם עוד שני אנשים, הם הכינו את הגג לעבודה והשאירו את הגג בסוף העבודה נקי ומסודר. הצוות עבד בשני שלבים, קודם הם זיפתו ואחר כך בשלב השני הם סיידו. יצא עשר, בינתיים אין לנו שום בעיה של רטיבות. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של רועי, מהמקצועיות, הוא פעל בצורה אמינה וטובה. יש לי רק מילים טובות עליו ואני ממליצה לכולם. הלנה מבת ים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 07:00-21:00, ו' 07:00-14:00, שבת 19:00-22:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

"RST איטום ובינוי" הינה חברה משפחתית אשר מבצעת עבודות איטום כבר למעלה מ-30 שנה. מי שמנהל כיום את החברה הוא רועי, בנו של הבעלים וממשיך דרכו. החברה מתמחה בעיקר באיטום גגות ע"י מריחות ביטומניות (זפת חמה), הלחמת יריעות ביטומניות מכל הסוגים ויישום חומרים אקריליים. חשוב לציין שהחברה אינה מתקנת גגות רעפים ואינה אוטמת קירות וחלונות. "RST איטום ובינוי" רואה חשיבות עליונה בטיב העבודה ולכן אינה "מתפזרת" ועוסקת בתחומי האיטום הנלווים האלה. ב- "RST איטום ובינוי" מאמינים שצריך לעסוק אך ורק במה שהם מתמחים מקצועיים ומצויינים בהם! כמו כן, רועי ידוע כבעל מקצוע אדיב ומקצועי, וחשוב מכל - אמין!

RST איטום ובינוי

RST איטום ובינוי

רועי סימן טוב


9.4

054-9255366
 

RST איטום ובינוי

רועי סימן טוב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-9255366 חייג