כרטיס עסק זה של גלי השמש מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גלי השמש

9.4
מוטי חפץ
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: אהרונוביץ 31, חולון

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

75 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2020

למוטי הגעתי דרך המלצות שקיבלתי מחבר שלי, הוא החליף עבורי קולט בדוד שמש מכיוון והקולט הקודם לא חימם. מדובר באיש מקצועי, אדיב וישר מאוד שיודע את העבודה ועשה אותה ביעילות ללא שום בעיות. מוטי עמד בזמנים שקבענו ואפילו חיכה לי בחוץ עד שאגיע ולאחר שביצעתי סקר שוק גם המחיר שהוא דרש ממני היה סביר בהחלט.
עופר, חולון

, ינואר 2020

מוטי החליף עבורי דוד שמש מכיוון והדוד הקודם היה מאוד ישן, הייתה בו סתימה ולכן לא היו לי מים חמים, הגעתי אליו דרך האתר שלכם. מוטי בעל מקצוע אמין, הוא דיבר יפה והראה לי את החלקים שהוא החליף בדוד, סמכתי עליו מאוד ובנוסף הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו וסיים את העבודה במהירות וביעילות. לאחר שביצעתי סקר שוק המחיר שהוא דרש היה הוגן ללא ספק.
לירן, בת ים

, ספטמבר 2019

אומנם זה היה מזמן אבל את מוטי אי אפשר לשכוח!!! הוא ביצע עבורי תיקון של הדוד שמש שלא היה עובד כראוי, הגיע בשעה שקבענו וביצע עבודה מקצועית וזריזה. מוטי החליף את הגוף חימום שהיה תקול ותוך זמן קצר התקלה הייתה מאחוריי. יש לציין שהגיע בהתראה כה קצרה והמחיר שגבה היה הוגן, מאז ועד אני פונה רק לשירותיו בכל הקשור לדירה שלי ושל הוריי, בעל מקצוע הכי טוב שיש.
מתן, בת ים.

, ספטמבר 2019

למוטי הגעתי דרך המלצות חמות שקראתי באתר שלכם, התקשרתי אליו לגבי התקנת דוד שמש וכבר בטלפון סגרנו מחיר ותאריך לתחילת העבודה. מדובר באדם מדהים, ישר וסובלני, כל ההתנהלות איתו פשוט נעימה ומצוינת. הוא הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג הבניין ופירק את הדוד הישן והרכיב את הדוד החדש. בכל מהלך עבודתו בדק שהכל מותקן בצורה יציבה ובטיחותית, לאחר שסיים את ההתקנה בדק את זרימת המים בדירה שלי וראה שהכל עובד מצוין. הוא פינה את הדוד הישן והשאיר גג מסודר ונקי, השירות שלו מדהים ואני ממליצה בחום.
מירב, חולון.

, מאי 2019

את מוטי הזמנתי לצורך החלפת דוד שמש וקולט, קיבלתי שירות הכי טוב בעולם ואני שמחה להמליץ עליו באתר שלכם ובכל מקום שניתן להמליץ! הוא עמד בכל מה שסיכם איתי, הגיע בזמן שקבענו, ביצע התקנה של הדוד שמש החדש שרכשתי, ווידא שהכל מותקן בצורה יציבה ובטוחה, לאחר שסיים בדק את זרימת המים ורק לאחר שראה שהכל עובד כמו שצריך חיבר את כל הסוגרים, ניקה אחריו והשאיר מקום נקי ומסודר, המחיר שגבה היה הוגן, הזמינות והיחס החם שלו ראויים לשבח, אני מרוצה וממליצה בחום!
ליטל, בת ים.

, מאי 2019

איזה כיף שיש בעולם אנשים כמו מוטי, אדם עם לב זהב ובעל מקצוע בחסד עליון!! פניתי אליו לצורך התקנת דוד שמש וקולט,הוא נתן לי הצעת-מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעתו. מוטי עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד שלו וישר עלה לגג להתחיל בעבודה, ראשית פירק את הדוד והקולט הישנים ולאחר מכן התקין את הדוד והקולט החדשים, מוטי ווידא שהכל מותקן ועובד כראוי, הסביר כל דבר שביצע ונתן אחלה של שירות. מה שבטוח שתמיד אפנה אליו במידת הצורך, אדם משכמו ומעלה!
שאול, חולון.

, פברואר 2019

פניתי דרך האתר למוטי מחברת "גלי השמש" לגבי החלפת קולט גדול, מוטי שוחח איתי והיה זמין להגעה מידית. הוא הגיע וישר עלה לגג הבניין, ראשית ניסה לתקן את הקולט ולא ישר להחליף לחדש ולגבות מחיר גבוהה ובאותו רגע האמינות והיושר שלו קנו אותי, לאחר שראה כי הקולט מקולקל וצריך להחליפו, החליף את הקולט לחדש, וידא שהכל עובד כראוי ופינה את הקולט הישן מהגג. יושר ואמינות כמו שלו לא נתקלתי מעולם, הכי מומלץ ומקצועי שיש!
רונאל, רמת גן.

, פברואר 2019

אל מוטי מחברת "גלי השמש" הגעתי דרך אתר "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות ויצרתי קשר טלפוני. כבר בשיחה הבנתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ומקצועי, נתן הסבר על כל התקנת דוד שמש חדש וקולט ותיאמנו שיגיע למחרת. כבר למחרת בבוקר הוא הגיע עם הדוד והקולט החדש שהזמנתי, פירק את הדוד הישן ופינה את כל הפסולת, התקין את הדוד בצורה בטיחותית ומדויקת. בסיום ההתקנה ירד לדירה וראה שהכל עובד כראוי ושיש זרימת מים תקינה, גבה מחיר הוגן ואני פשוט ממליץ בחום על השירות, המקצועיות והאמינות, מומלץ!
איציק, חולון.

, דצמבר 2018

למוטי מ"גלי השמש" פניתי בעקבות דוד שמש חדש שהייתי צריך להתקין ואני ממליץ עליו בחום. פניתי אליו לצורך עבודה של החלפת דוד שמש + קולטים שהיו רקובים והייתי חייב להחליפם בדחיפות. שוחחתי עם מוטי וקבענו פגישה, הוא הגיע בזמן שקבענו ונתן הצעה שלא יכולתי לסרב לה, המחיר שדרש היה הוגן במיוחד ביחס להצעות-מחיר אחרות שקיבלתי והיחס שלו היה פשוט נהדר לאורך כל הפגישה. מוטי הגיע עם איש צוות נוסף לבצע את העבודה כפי שקבענו, עלו לגג, פירקו את הדוד הישן והקולטים ופינו את הפסולת. תוך שעה סיימו להרכיב את הדוד החדש והקולטים, עבדו בצורה נקייה, זריזה ומקצועית ביותר. אני ממליץ על מוטי בחום, אין ספק שהוא בעל מקצוע נהדר.
דין, חולון.

, נובמבר 2018

חיפשתי בעל מקצוע בתחום הדודים דרך האינטרנט והגעתי למוטי האלוף מ"גלי השמש". הסברתי למוטי כי אני צריך רכישה והתקנה של דוד שמש עם קולטים, מוטי הגיע ונתן הצעת מחיר, עוד באותו היום צלצלתי אליו שוב וסגרנו מועד לתחילת עבודה. מוטי הגיע עם הדוד והקולט ומיד החל בעבודתו בצורה יעילה ומקצועית. הוא הסביר כל דבר שהתקין בנועם ובסבלנות והמחיר שגבה היה הוגן. מאז ועד היום מוטי הגיע שוב לבצע התקנה נוספת של דוד חשמל בביתי, אני מרוצה מאוד ממוטי, אין ספק שהוא מקצוען אמיתי, הגון ומבצע עבודה מכל הלב, מומלץ!
שימי, תל אביב.

, נובמבר 2018

פניתי למוטי מ"גלי השמש" לגבי החלפת דוד שמש וקולטים, מדובר באדם שירותי ונעים ואני שמח להמליץ עליו. שוחחתי איתו ועוד באותו היום הוא הגיע לביתי לבדוק האם ניתן לתקן את הדוד, יש לציין כי לא הייתי בביתי ומוטי פשוט עלה לגג הבניין והסריט לי את כל התקלות בדוד שמש הישן, הוא הסביר שאין אפשרות לתקן וצריך להחליף לדוד חדש. מוטי הגיע יום למחרת עם דוד שמש חדש וקולטים והתחיל לעבוד בצורה מקצועית וזריזה, הוא הסביר לי כל דבר שמבצע עד לפרטים הקטנים של ההתקנה. אחרי שסיים את ההתקנה של הדוד והקולטים, מוטי וידא שהכל מחובר כמו שצריך, שיש זרימת מים תקינה ללא נזילות מיותרות ושהחיבורים של חום וקור תקינים לחלוטין. מוטי גבה מחיר סביר במיוחד לעומת כל ההצעות-המחיר שקיבלתי, הוא היה אדיב ושירותי ואין ספק כי אפנה אליו שוב במידת הצורך.
אלון, גני תקווה.

, אוגוסט 2018

אשרינו שיש לנו בעל-מקצוע כמו מוטי בארץ! איזה כיף! מוטי בחור ישר, עומד במילה שלו ומבצע עבודה ברמה גבוהה. הזמנתי אותו לצורך החלפת דוד-שמש ללא קולט, הוא נתן לי הצעת-מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעתו. מוטי עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד שלו וישר עלה לגג להתחיל בעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. את החלפת הדוד הוא ביצע כמו שצריך, רואים שהוא יודע את העבודה ומבין אותה על בוריה. מוטי לא הלך לפני שווידא שהכל עובד בצורה תקינה ואף הראה לי שהכל עובד פיקס! שירות נהדר, יעיל, מהיר ואיכותי ואני ממליץ עליו ללא ספק! שמרתי את המס' שלו ואשמח לפנות אליו להבא שוב.
יצחק, פתח-תקווה.

, אוגוסט 2018

אל מוטי מחברת "גלי השמש" הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות ואני שמח להצטרף להמלצות הללו! יצרתי קשר טלפוני עם מוטי וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מבין עניין ומקצועי, נתן לי את כל המידע שהייתי צריך, הצעת המחיר שלו נשמעה לי הוגנת וקבענו שיגיע לבצע התקנת דוד חשמל חדש בביתי. מוטי הגיע בול בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה. הוא התקין את הדוד במיומנות רבה תוך שמירה מירבית על סדר וניקיון, הסביר לי מה הוא עושה בכל שלב וענה לי על כל שאלה בסבלנות ועם חיוך. השירות שלו נהדר, היחס אדיב ונעים והמחיר הוגן - ממליץ!
דוד, רמת-גן.

, מאי 2018

על מוטי מחברת "גלי השמש" יש לי רק דברים טובים להגיד! הזמינות, אופן ביצוע העבודה, היחס שלו ללקוח - אין דברים כאלה! הוא ביצע עבורי החלפת דוד שמש כולל קולטים, עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע עבודה מקצועית ביותר! רואים עליו שהוא יודע את העבודה, הכל בוצע על הצד הטוב ביותר ובסיום מוטי הראה לי שהכל עובד ואין נזילות מהחיבורים. המחיר שגבה היה בדיוק המחיר שסוכם מראש, לא היו הפתעות בנושא הזה והערכתי את זה מאוד. מוטי אף הגדיל לעשות ופינה את הדוד והקולטים הישנים מהגג שלנו, שירות מקצועי ונהדר - מומלץ!
איציק, חולון.

, מאי 2018

אל מוטי מחברת "גלי השמש" הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות וזה הספיק לי כדי לפנות אליו טלפונית. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין, הסברתי לו שמדובר בדוד-שמש שעושה בעיות והוא היה זמין להגיע עוד באותו יום. מוטי הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג לבדוק את הדוד ותוך זמן קצר עלה על הבעיה. אני אומנם לא זוכר מה בדיוק היתה התקלה אך אני יכול לספר שמאז שמוטי היה פה הדוד עובד כמו שצריך! המחיר היה הוגן, היחס נהדר ואני שמח להמליץ עליו. כל הכבוד!
לאוניד.

, ינואר 2018

לפני מס' חודשים פניתי דרך האתר שלכם למוטי מחברת "גלי השמש", הסברתי לו שאני צריך להחליף קולט, הוא נאות להגיע בהקדם ונתן הצעת מחיר הוגנת. מוטי הגיע בשעה שקבענו, ביצע את החלפת הקולט במיומנות ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בסיום הוא כמובן ווידא שהכל עובד כמו שצריך ואף פינה את הקולט הישן מהגג. גם המחיר היה הוגן ואני ממליץ עליו.
עופר, פתח-תקווה.

, ינואר 2018

אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ממוטי מחברת "גלי השמש" וממליץ עליו בחום! אל מוטי הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חמות ואני שמח להצטרף להמלצות הללו. כבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי לטובה, מוטי בחור רציני ומבין עניין, הסברתי לו שאני מתעניין לגבי החלפת דוד שמש ללא קולט, הוא הקשיב לי בסבלנות ונתן הצעת מחיר הוגנת. הוא הגיע בשעה שקבענו עם הדוד החדש, עלה לגג וביצע את החלפת הדוד במקצועיות רבה. הוא כמובן ווידא שאין נזילות והכל מחובר כמו שצריך. כשסיים הוא אפילו פינה את הדוד הישן מהדוד. מקצועי ביותר! מומלץ!
שאול, כפר-טרומן.

, נובמבר 2017

מוטי מחברת "גלי השמש" ביצע עבורי החלפת קולטים לפני מס' חודשים, השירות היה מעולה, הוא עצמו בחור מקסים ואני ממליצה עליו בחום! הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, עבד במיומנות והחליף את הקולט בזהירות רבה. כמובן שלאחר-מכן ווידא שהקולט עובד כמו שצריך ואין נזילות מחיבורים כלשהם. בסיום הוא פינה את הקולט הישן ורק אז גבה את התשלום שהיה הוגן ביותר. שמרתי את המס' שלו ואין ספק שאפנה אליו שוב במידת הצורך. ממליצה!
מלי, אשדוד.

, נובמבר 2017

את מוטי הזמנתי לא מזמן לצורך החלפת דוד שמש וקולט, קיבלתי שירות מצויין ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר. הוא עמד בכל מה שהבטיח לי - זמן זה זמן ומחיר זה מחיר. הוא ביצע את החלפת הדוד במקצועיות רבה ובסיום ביצע בדיקה נוספת על-מנת לוודא שהכל עובד כשורה. הוא אף הגדיל לעשות ופינה את הדוד הישן מהגג והשאיר את סביבת העבודה נקיה ומסודרת. בחור על-הכיפאק, אחלה שירות ומחיר טוב. מומלץ!
אלי, נס-ציונה.

, אוגוסט 2017

לפני מס' חודשים דוד השמש שלנו הפסיק לעבוד כמו שצריך, נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי בעל מקצוע שיגיע לראות במה מדובר. דרך האתר שלכם הגעתי למוטי מ"גלי השמש", הוא עשה עליי רושם טוב בשיחת הטלפון, נתן לי הצעת מחיר טובה והחלטתי להזמין אותו. מוטי הגיע במועד שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה לדוד ועלה על התקלה תוך זמן קצר! מוטי ביצע את התיקון במקצועיות רבה והדוד עובד מצוין! מומלץ!
שי, חולון.

, אוגוסט 2017

את מוטי מחברת "גלי השמש" הזמנתי לביצוע החלפת דוד שמש ללא קולטים, אני מרוצה מהשירות וממליץ עליו בחום! אל מוטי הגעתי דרך האתר שלכם, התרשמתי ממנו כששוחחנו בטלפון, הוא נתן הצעת מחיר טובה וקבענו יום ושעה. מוטי הגיע במועד שקבענו וישר עלה לגג, הוא ביצע את התקנת הדוד החדש בצורה טובה ומקצועית, הכל יושב במקום ואין נזילות. מוטי לא הלך לפני שווידא שהדוד עובד כשורה ושאני שבע רצון. בסיום הוא אפילו דאג לפנות את הדוד הישן. מומלץ!
יוסי, פתח תקווה.

, יולי 2017

אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי ממוטי ואני שמחה להמליץ עליו אצלכם באתר. דרך אחד האתרים באינטרנט הגעתי למוטי מחברת "גלי השמש", קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי לפנות אליו לביצוע העבודה. הוא הגיע במועד שקבענו, היה נחמד וסבלני, ענה לי על כל השאלות עם חיוך וביצע את החלפת הדוד בצורה טובה ומקצועית. הוא כמובן לא הלך עד שבדק שהכל עובד כראוי. מומלץ!
מרים, חולון.

, יולי 2017

את מוטי מחברת "גלי השמש" הזמנתי לצורך החלפת דוד שמש שחדל לקרר כראוי, אני מאוד מרוצה ושמח להמליץ עליו אצלכם באתר. מוטי הגיע בזמן שקבענו, ביצע את התקנת הדוד החדש בצורה טובה ומקצועית, היה חביב ונעים לאורך כל העבודה ובסיום דאג לפנות את הדוד הישן. המחיר שגבה היה הוגן ואני אשמח לפנות אליו שוב בעתיד במידת הצורך.
יגאל, קרית אונו.

, ינואר 2017

אל מוטי מ"גלי השמש" הגעתי דרך האינטרנט, חיפשתי בעל מקצוע שיגיע לבצע החלפת דוד שמש כולל קולטים, קראתי עליו חוות דעת חיוביות והחלטתי לפנות אליו.
מוטי והפועל שלו הגיעו בדיוק במועד שקבענו, הם עלו לגג והחלו לבצע את החלפת הדוד ללא דיחוי. הם עבדו בצורה מסודרת ונקייה ככל האפשר ובסיום העבודה גבו מחיר סביר. ממליצה.
גלינה, אשדוד.

, ינואר 2017

בעת חיפושי באינטרנט הגעתי למוטי מחברת "גלי השמש", הזמנתי אותו לצורך החלפת דוד שמש ללא קולטים. מוטי הגיע בזמן, ביצע עבודה טובה וגבה מחיר סביר ביותר. מספר ימים לאחר סיום העבודה גיליתי שיש בעיה בתרמוסטט, התקשרתי למוטי, הוא עמד באחריות שנתן לי ותוך זמן לא קצר הגיע לבצע את התיקון. מרוצה וממליץ.
עידן, כפר סבא.

, ספטמבר 2016

את מוטי מ"גלי השמש" הזמנתי לאחר שגיליתי שהדוד שמש שלי דלף. מוטי הגיע בזריזות ויחד עם עובד נוסף עלו לגג והחלו בעבודה. כבר בשיחת הטלפון התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני, בעל ידע נרחב בתחום הדוודים, ולכן לא הטלתי ספק במה שאמר. המחיר נראה לי סביר, מוטי נראה לי מאוד אמין ואני ממליצה עליו.
קשת, בת ים.

, ספטמבר 2016

ברצוני להמליץ על מוטי מגלי השמש בחום!!!! על עבודתו המסורה והבטוחה. רמת שירותו גבוהה, הגיע בזמן, ומחיר שירותו היה הוגן לחלוטין. הגעתי אליו בטעות כי אני לא גר בארץ. הוא הבין מיד את בעייתי בשיחת טלפון שערכנו. הסביר מה הוא עומד לעשות וירד לפרטים הקטנים. הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. הוא צילם הכל כולל וידיאו שערך.
יו.

, יולי 2016

הייתי צריך החלפת קולט בבת ים. דברתי עם מוטי בערב וכבר יום למחרת הגיע לבצע את ההתקנה. את התשלום לא ביצעתי באותו היום אלא יום אחרי ההתקנה, הגעתי אליו ושילמתי לו עבור העבודה שעשה. המחיר היה מאוד הוגן בהתאם לסקר שעשיתי והשירות מצויין

, יוני 2016

היינו מאוד מרוצים מחברת "גלי השמש", מוטי הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
למוטי "גלי השמש" הגעתי דרך ההמלצות באתר, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון דוד שמש - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס. מוטי הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, מוטי הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון.
תוך כדי עבודה מוטי הסביר לי מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום. על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, כמו שאמרתי הוא הצליח לטפל בבעיה שאף אחד לפניו לא הצליח, הדוד עכשיו עובד מצוין וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיה עם הדוד, נשמח לקרוא לו בשנית.
חלי.

, מאי 2016

"גלי השמש", היא חברה מקצועית ואמינה ואני ממליצה עליה בחום! פניתי אליהם לצורך עבודה של החלפת דוד שמש + קולטים - גם הדוד שברשותי וגם הקולטים היו שניהם רקובים והצריכו החלפה בדחיפות.
הגעתי אליהם דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מספר חברות ולקחתי הצעות מחיר, מבין כל הצעות המחיר שקיבלתי, ההצעה של מוטי הייתה הטובה ביותר והחלטתי לסגור איתם את ההתקנה. הם הגיעו צ''יק צ''אק ונתנו לי שירות מעולה. מוטי ואיש צוות נוסף התייצבו בדירתי לבצע את העבודה. גם את העבודה עצמה הם ביצעו בזריזות יתרה: עלו לגג, הרכיבו את הציוד, ותוך 40 דקות סיימו הכל, כולל הורדה ופינוי של הדוד הישן מהגג. עבור העבודה הם גבו בדיוק את התעריף שסוכם.
אני מרוצה מאד, הדוד והקולטים חזרו לתפקד, ובשעה טובה יש לי סוף כל סוף מים חמים!!
אוקסנה.

, אפריל 2016

אני מאוד מרוצה מהשרות. עבודה מקצועית. מחירים סבירים. יחס מעולה. ממליץ מכל הלב! שירות מצוין, מכל הבחינות - המחיר, האמינות והמקצועיות! דוד החשמל שלנו התקלקל וחיפשתי אחר בעל מקצוע באינטרנט - נכנסתי לאתר שלכם וקראתי חוות דעת טובות על מוטי "גלי השמש" והחלטתי להרים טלפון ולשאול מה עלות של התקנת דוד חשמלי.
בשיחת הטלפון פירטתי כי דוד החשמל שלי "הלך" ולאחר כמה שאלות ובירורים, מוטי המליץ לי על דוד חשמל שאמור להספיק לצורכי, המחיר היה הוגן וסגרתי איתו את ההתקנה. שלומי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו עם הדוד החדש, פירק את הישן ממקומו, והתקין את החדש. עבודתו הייתה מהירה ויעילה והכי חשוב מאוד מקצועית. הוא עשה הכל על מנת שאני אהיה מרוצה!
מוטי עשה בדיקה שהדוד באמת מחמם את המים כמו שצריך ובדק שאין נזילות לאחר ההתקנה, וכשראה שהכול עובד פיקס הוא ביקש ממני לבדוק את המים. נתתי לו בדיוק את הסכום שסיכמנו עליו בטלפון וקיבלתי ממנו קבלה ואחריות. אני ממליץ בחום על שלומי ומודה לו על עבודתו המקצועית.
אלכס זוסמן.

, פברואר 2016

מוטי עשה אצלי עבודה מצוינת, מסודרת ונקייה, הוא היה פשוט אלוף, אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. פניתי למוטי "גלי השמש" דרך האתר, קראתי חוות דעת מאוד חיוביות, ובנוסף אליו קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי נוסף וזו של מוטי הייתה יותר משתלמת. מדובר בהתקנת דוד שמש על גג רעפים, גגות הרעפים פופולריים ביותר בישראל שכן הם מסוגלים לבודד בצורה לא רעה את גג הבית, אך אליה וקוץ בה, שכן גגות הרעפים הינם תמיד משופעים ולכן כל התקנה של דוד שמש על גבי גגות אלו הופכת להיות מעט מורכבת. העבודה על גג משופע הינה מסוכנת יותר כמו גם שיש צורך ליצור פתחים בתוך הרעפים לטובת התקנת הדוד והקולטנים, לעגן אותם לגג המבנה ולאחר מכן, לסגור את הפתח באמצעות לוח אלומיניום. העבודה בגובה ובשיפוע מסכנת את המתקין וכמובן שעליו להיות מנוסה דיו על מנת שהפתח הנוצר יהיה אטום ולא יהווה מפגע לחדירת מים לכיוון הגג שמתחת לרעפים.
מוטי היה ממש בסדר, קבע פגישה באופן רציני, רצה להגיע לראות את הגג ולתכנן את ההתקנה בכדי שלא יצוצו בעיות שלא יהיה מוכן אליהן מראש, הוא הגיע כפי שסוכם, עמד בשעה שסיכמנו, עלה לגג, הסביר על אופן ההתקנה ונתן מידע מקצועי. התרשמתי לטובה, הצעת המחיר כפי שאמרתי הייתה הוגנת, סגרתי איתו יום ושעה לביצוע ההתקנה. הוא הגיע אלי עם הציוד שלו בשעה שקבענו והתחיל את ההתקנה, הוא עשה את העבודה באופן מאוד מקצועי ובטיחותי ולא דילג על שום שלב, ובסיום העבודה סגר את הרעפים כמו שצריך בכדי שלא תהיה חדירת של מי גשם. לאחר ההתקנה בדקנו שאין נזילות ובאמת לא היו נזילות וההתקנה בוצעה באופן מושלם.
בסיום ההתקנה, מוטי טרח לנקות ולהשאיר אחריו סביבה נקייה. אני מרוצה מאוד, גם מהמחיר וגם מהשירות ובטוח איעזר בשירותיו גם בעתיד - ממליץ ממש בחום.
אבירן.

, פברואר 2016

מוטי מחברת "גלי השמש" עשה אצלנו התקנת דוד שמש, ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות. לפני מספר שבועות חיפשנו חברת דוודים לשם רכישת דוד שמש, למוטי הגענו דרך פרסום מפה לאוזן, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון ומוטי עשה עליי רושם ממש טוב, הוא נתן לנו הצעת מחיר על דוד חדש ובנוסף לכך גם ביקשנו ממנו שייתן הצעת מחיר על קולטים שחשבנו להחליף. המחירים שהוא רצה על הדוד והקולטים היו מחירים הוגנים לשוק והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו עם מוטי יום ושעה, הוא עמד בכל מה שסוכם, הגיע עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש, העלה לגג את הדוד והקולטים החדשים ובתוך מספר שעות הכל כבר היה מותקן על הגג.
אומנם לא הספקתי עדיין לעלות לגג אבל אני משער שהכול בסדר, הדוד עובד מצוין. מבחינת המחיר שילמנו למוטי בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלנו תעודות אחריות כמו שצריך והיינו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ולכן אני ממליצה בחום.
חני.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה ממוטי, השירות שלו מקצועי, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע התקנה לפי תו תקן - ממליצה בחום! פניתי למוטי מחברת "גלי השמש" לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא היה שווה לתקן אותו. הגעתי למוטי "גלי השמש" לאחר שקראתי עליו המלצות טובות אצלכם באתר ובנוסף המחיר שלו על החלפת דוד 150 ליטר היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם מוטי בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת (על דוד חדש כולל קולטים), סיכמנו על ביצוע ההתקנה יום ושעה. מוטי הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה (בשעה שסיכמנו), עלה לגג, פירק את הדוד הישן והקולטים ופינה אותם מהגג, העלה את הדוד והקולטים החדשים לגג והתקין אותם בצורה מקצועית ובטיחותית - תחתית האוגר הוצבה גבוה מהקצה העליון של הקולט כדי להבטיח פעולה סדירה של הדוד ולמנוע התקררות המים בלילה. הצינורות מהקולט אל האוגר הוצבו במצב של "עלייה", כדי למנוע כיסוי אוויר ובוצע בידוד. מוטי בדק כי אין נזילה משום חיבור או ברז ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו בסדר והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך, יש מים חמים בשפע.
לסיכום: מוטי הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה ועמד במחיר שסוכם! ממליצה בחום.
ליטל.

, נובמבר 2015

מוטי בעל מקצוע מצוין ובנוסף ולא פחות חשוב, בן אדם אדיב ונחמד, משהו משהו, לא פוגשים בעלי-מקצוע מסוגו בכל יום - ממליץ מכל הלב! פניתי למוטי מחברת "גלי השמש" לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. הגעתי למוטי לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם מוטי בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת, סיכמנו על ביצוע ההתקנה יום ושעה. מוטי הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה (בשעה שסיכמנו), עלה לגג, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו בסדר והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
לסיכום: מוטי הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה ועמד במחיר שסוכם! ממליץ בחום.
יוסף ערוסי.

, נובמבר 2015

מוטי מחברת "גלי השמש" העניק לנו שירות מהיר ומצוין. פניתי למוטי לשם התקנת קולט חדש בגג אצלנו. הקולט הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. הגעתי למוטי לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם מוטי בטלפון, הוא הסביר לי על סוגי הקולטים שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, עלה לגג, פירק ופינה את הקולט הישן, העלה את הקולט החדש לגג והתקין את הקולט בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והכל תקין ועובד כמו שצריך.
מוטי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הקולט באופן מקצועי, פינה את הקולט הישן ונתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
אני ממליצה בחום - פרנצ'סקה.

, אוגוסט 2015

לפני כמה שבועות הזמנתי את חברת "גלי השמש" לבצע אצלנו התקנת דוד חשמל חדש. הגעתי אליהם דרך ההמלצות באתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום. כבר בטלפון - ענה לי מוטי בחביבות, כשהסברתי לו את הבעיה - ענה לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריך וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם (סגרנו על דוד חשמל).
יום למחרת כבר התייצבו אצלי בבוקר צוות של שני מתקינים עם דוד החשמל החדש. ביצעו את ההרכבה, וגם דאגו להוריד את הישן ולפנות. והרגשתי שהם באמת עושים הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמם גם אחריות של חמש שנים על הדוד, והבטחה מצידם להגיע ולתקן אם משהו אינו לשביעות רצוני. מוטי היה הגון, מאוד נחמד והעיקר שהוא בעל מקצוע מעולה שעובד במהירות וביעילות. מומלץ לכל מי שיש לו בעיה בדוד.
איליה.

, אוגוסט 2015

הגעתי ל"גלי השמש" דרך האתר שלכם, קראתי בהמלצות שהם עושים עבודה מקצועית ושהמחירים שלהם נורמליים ושפויים וגיליתי שאנשים היו מרוצים מהשירות ומהמחיר. חיפשתי בעל מקצוע להתקנת דוד שמש חדש לאחר ששלנו התפוצץ, שוחחתי עם הנציג שלהם בטלפון, הם נתנו לי הצעת מחיר על דוד שמש בנפח 150 ליטר, המחיר היה הוגן לפי מה שהספקתי לבדוק וסיכמתי איתם תאריך לביצוע ההתקנה.
ביום של ההתקנה הגיעו אלי שני אנשי צוות, יחד הם העלו את הדוד אלי לדירה וביצעו את ההתקנה במהירות ובמקצועיות ובאופן בטיחותי שזה לא פחות חשוב. אנשי הצוות היו מנומסים ואדיבים, דאגו לאסוף את הציוד בסיום העבודה ולהשאיר לנו את הבית נקי ומסודר. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, מבחינתי הכל היה פיקס, הדוד עצמו באיכות טובה ועושה עבודה מצוינת! המחיר היה אחלה, הם עמדו במה שסוכם ונתנו לי כמובן אחריות. אני ממליצה על החברה שלהם בחום, נהניתי לקבל מהם שירות.
ורד.

, מאי 2015

אני מרוצה ממנו מאוד, מוטי ביצע אצלי התקנה של דוד חשמל וגם אצל אמא שלי החלפה של קולטים, הוא היה הכי זול ממי שבדקתי, עשה עבודה נקייה - בתום העבודה ניקה אחריו. התרשמתי מאוד, הוא היה סופר מקצועי! עבדתי בעבר עם טכנאים אחרים ואני יודעת איך זה, יש כאלה שלא נעים לשהות במחיצתם ועם מוטי זה שונה! כבר משיחת הטלפון התרשמתי שמדובר בבן אדם נעים וגם לאחר העבודה אני יכולה להעיד שמדובר בבחור מאוד נחמד, נעים לשהות במחיצתו וזה לא פחות חשוב! ממליצה מכל הלב!
לפני מספר ימים, דוד החשמל שלנו הפסיק לחמם את המים וחיפשנו טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, למוטי הגענו דרך פרסום מפה לאוזן, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון ומוטי עשה עליי רושם ממש טוב, האינטואיציה שלי אמרה לי שמוטי יעשה עבודה טובה ובאמת לא התאכזבתי.
קבענו שעה ומוטי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן. הוא ראה במה מדובר ולאחר בדיקה שערך הודיע לנו שמאחר ומדובר בדוד חשמל ישן הוא לא בר תיקון ויש צורך להחליף את הדוד בחדש. מוטי הציע לנו מס' דוודים ובחרנו כראות עינינו ולפי הצורך שלנו, הצעת המחיר על הדוד הייתה הוגנת ביחס לשוק וסגרנו עניין.
מוטי הלך להביא את דוד השמש המתאים וחזר לבצע את ההתקנה. הוא עמד בכל מה שסוכם, פירק את הישן והתקין את החדש והדוד עובד יוצא מן הכלל. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד וכמו שציינתי, העברתי את המספר שלו לאמא שלי שנעזרה בו בהחלפה לקולטים חדשים - גם היא מרוצה ומודה לו על השירות הנפלא (:
לואיזה.

, מאי 2015

מרוצים מאוד, מוטי על הכיאפק, בן אדם נחמד, אדיב ומאוד מאוד אמין - התרשמתי לטובה!
לפני כחודשיים הייתה לי בעיה עם דוד החשמל בדירה וחשבתי שמדובר כמובן בבעיה הקשורה באופן ישיר לדוד. חיפשתי באתר שלכם בעל-מקצוע מומלץ בתחום הדוודים, עלו מספר תוצאות וביניהם גם חברת "גלי השמש", קראתי חוות דעת טובות על מוטי והתקשרתי לקבוע ביקור.
מוטי היה נחמד, ענה מיד לטלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעה, מוטי הגיע כמסוכם, ערך בדיקה יסודית לדוד ובאופן מפתיע וישר, הוא הסביר לי שלא מדובר בבעיה בדוד החשמל עצמו, אלא בחשמל הכללי ולכן אצטרך להזמין בעל מקצוע בתחום.
מוטי לא חיפש להמציא בעיות, הוא היה אמין מאוד ולקח רק את המחיר על עלות ביקור.
התרשמתי לטובה ולכן אני בהחלט ממליץ עליו!
תומר.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה, מוטי היה עשר, נתן עבודה מקצועית ולקח מחיר הוגן - מומלץ בחום!
פניתי למוטי לשם תיקון דוד חשמל ישן שהפסיק לעבוד, הגעתי אליו לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
מוטי הגיע בשעה שקבענו מראש, הוא בדק את הדוד באופן יסודי ופסק כמו שחשבנו, שהדוד הלך וצריך לבצע התקנה של חדש, הוא הסביר לי על דודי החשמל שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו מסודר ונקי.
השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך. מוטי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
יוסי.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של חברת "גלי השמש" בראשותו של מוטי חפץ, מדובר בחברה מקצועית אמינה שעובדת במחירים סבירים - מומלץ בחום!
הגעתי ל"גלי השמש" דרך האתר שלכם, קראתי בהמלצות שהם עושים עבודה מקצועית ושהמחירים שלהם נורמליים ושפויים וגיליתי שאנשים היו מרוצים מהשירות ומהמחיר. חיפשתי בעל מקצוע להתקנת דוד חשמלי, שוחחתי עם מוטי הוא נתן לי הצעת מחיר, המחיר היה הוגן לפי מה שהספקתי לבדוק וסיכמתי איתם תאריך לביצוע ההתקנה.
ביום של ההתקנה הגיעו אלי שני אנשי צוות, יחד הם העלו את הדוד אלי לדירה וביצעו את ההתקנה במהירות ובמקצועיות ובאופן בטיחותי שזה לא פחות חשוב.
אנשי הצוות היו מנומסים ואדיבים, דאגו לאסוף את הציוד בסיום העבודה ולהשאיר לנו את הבית נקי ומסודר. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, מבחינתי הכל היה פיקס, הדוד עצמו באיכות טובה ועושה עבודה מצוינת! המחיר היה אחלה, הם עמדו במה שסוכם ונתנו לי כמובן אחריות, נהניתי לקבל מהם שירות.
משה.

, דצמבר 2014

"גלי השמש", היא חברה מקצועית ואמינה. אני ממליץ עליה בחום. פניתי אליהם לצורך עבודה של החלפת דוד שמש + קולטים (גם הדוד שברשותי וגם הקולטים היו שניהם רקובים והצריכו החלפה בדחיפות).
הגעתי אליהם דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מספר חברות ולקחתי הצעות מחיר, מבין כל הצעות המחיר שקיבלתי, ההצעה של מוטי הייתה הטובה ביותר והחלטתי לסגור איתם את ההתקנה.
הם נתנו לי שירות מעולה, והגיעו צ''יק צ''אק. מוטי ואיש צוות נוסף התייצבו בדירתי לבצע את העבודה. גם את העבודה עצמה הם ביצעו בזריזות יתרה: עלו לגג, הרכיבו את הציוד, ותוך 40 דקות סיימו הכל, כולל הורדה ופינוי של הדוד הישן מהגג. עבור העבודה הם גבו בדיוק את התעריף שסוכם.
אני מרוצה מאד, הדוד והקולטים חזרו לתפקד, ובשעה טובה יש לי סוף כל סוף מים חמים!!
מידן.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מהשירות של מוטי מחברת "גלי השמש", השירות היה ממש מקצועי ואדיב - בהחלט ממליץ!
דוד החשמל הפסיק לחמם את המים וחיפשתי בעל-מקצוע בתחום שיגיע לאתר את הבעיה ולתקן אותה כמה שיותר מהר.
נכנסתי אליכם לאתר, חיפשתי מישהו מהאזור שלי וקראתי המלצות טובות על מוטי מחברת "גלי השמש", שוחחנו בטלפון, מוטי היה זמין, הבין את דחיפות המקרה והגיע תוך חצי שעה. הוא בדק את הדוד, איתר את מקור הבעיה במהירות. מוטי הסביר שצריך להחליף את הפלאנג' - החלק בתוכו נמצאים גוף החימום והתרמוסטט כי הצטברה עליו כמות אבנית שגרמה לנזילה של המים, וחוץ מזה יש צורך להחליף גם את התרמוסטט הישן באחד חדש בכדי שהדוד יחזור לחמם שוב.
בלי יותר מידי דיבורים, מוטי פתח בתחתית הדוד את כיסוי הפלסטיק, הוציא את התרמוסטט הישן, ניתק ממנו את חוטי החשמל, הבריג החוצה את הפלאנג' והתיקן במקומו חדש. לאחר מכן הוא החליף את התרמוסטט באחד חדש, חיבר את חוטי החשמל וסגר את כל העסק עם המכסה. השירות שלו היה יעיל ומקצועי, הבעיה נפתרה, המחיר היה סביר בהחלט ואין ספק שאם אצטרך, אקרא לו שוב.
ינאי.

, דצמבר 2014

למרות שהיו ימי שמש לא מעטים, המים בדוד פשוט לא הצליחו להתחמם והיינו צריכים כל הזמן להדליק את הדוד החשמלי, חיפשתי בעל מקצוע בתחום שיבוא לבדוק במה מדובר, דרך האתר הזמנתי את מוטי מחברת "גלי השמש" וקבענו שיגיע יום למחרת.
מוטי הגיע בשעה שקבענו עלה לגג ולאחר שבדק את הדוד והקולטים הסביר לי שהבעיה לא קשורה לדוד עצמו אלא לקולטים בלבד ושהוא צריך לבצע ניקוי של הקולטים ולהחליף את הצנרת מאחר שהיא כבר אכולה.
מוטי נתן לי הצעת מחיר טובה ונתתי לו אור ירוק. הוא עשה ניקוי רציני לקולטים ולאחר מכן החליף את הצנרת ובדק שהכול עובד טוב ושאין נזילות. עשה עבודה מאוד יסודית!
מוטי היה מהיר וגם השירות והיחס שלו היו מעולים!! הבעיה נפתרה ויש מים חמים בשפע! אני ממליץ עליו בחום ובהחלט נראה לי שאשתמש בשירותיו פעם נוספת במידה ואצטרך.
יעל.

, דצמבר 2014

מוטי חפץ נענה לקריאה דחופה באופן מיידי. הגיע בזמן לאחר התראה מוקדמת כפי שסוכם. נתן שרות מקצועי אכפתי ואדיב בלי "לעגל פינות". דוד מקורי עם תעודת אחריות ומחיר בדיוק כפי שסוכם ללא ניסיון לסחוט כספים עבור "תוספות" (גם בזה כבר ניתקלתי). חווית שרות שאני שמחה להמליץ עליה.
רציתי להחליף את דוד החשמל, חיפשתי אחר בעל מקצוע מתאים שיעזור לי להחליט בנושא ושיתקין לי את הדוד כראוי. לאור העובדה כי אינני מכירה בעלי מקצוע בתחום, חיפשתי בעל מקצוע דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מוטי מחברת "גלי השמש" והחלטתי להרים טלפון ולשאול מה עלות של התקנת דוד חשמלי.
בשיחת הטלפון פירטתי כי דוד החשמל שלי אינו עובד כראוי, מוטי המליץ לי על דוד חשמל בנפח 80 ליטר שאמור להספיק לצורכי. מוטי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו עם הדוד החדש, פירק את הישן ממקומו, והתקין את החדש. עבודתו הייתה מהירה ויעילה והכי חשוב מאוד מקצועית. הוא עשה הכל על מנת שאני אהיה מרוצה, ואני אכן מאוד מרוצה.
איתנה - ראשון לציון.

, ספטמבר 2014

מוטי מחברת "גלי השמש" ביצע אצלי התקנה של דוד שמש חדש (בנפח של 150 ליטר) והחליף לי אותו בדוד הישן שכבר לא עבד טוב.
מוטי היה בסדר גמור גם מבחינת המחיר וגם מבחינת השירות והיחס.
הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות והתקשרתי לקחת הצעת מחיר - הצעת המחיר הייתה בהחלט הוגנת ביחס למחירים האחרים, מוטי היה זמין להגיע אלי ביום שרציתי, סגרנו מחיר בטלפון ויום ושעה לביצוע ההתקנה.
מוטי הגיע אלי בשעה שקבענו עם הדוד שבחרתי של חברת "אור הטבע" ועשה עבודה מהירה ומקצועית ועל פניו נראה שנעשתה עבודה טובה. הוא פינה מהגג את הדוד הישן, ולאחר ההתקנה של החדש עשה בדיקה יסודית לראות שאין שום נזילות, לאחר מכן נשאר לבדוק שהמים מתחממים כמו שצריך ורק אז ביקש את התשלום עבור ההתקנה.
מוטי לקח ממני בדיוק מה שסיכמנו בטלפון, לא היו בעיות סביב הנושא וקיבלתי ממנו אחריות כתובה לחמש שנים וחשבונית. הייתי מרוצה מהשירות המהיר ואני ממליץ עליו.
אמיר אריאל.

, אוגוסט 2014

דוד השמש שלי היה מאוד ישן והפסיק לחמם כמו שצריך, החלטתי לרכוש דוד שמש חדש ובנוסף גם קולטים. נכנסתי לאינטרנט לראות מה המחירים והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על מוטי מחברת "גלי השמש" ובדקתי איתו מה המחיר שהוא לוקח על החלפת דוד שמש וקולטים. רובי אמר לי את סוגי הדוודים והקולטים הקיימים, נתן לי מחירים והחלטתי לסגור איתו את העבודה - עשיתי סקר מחירים וזה ברמת הסביר.
הכי חשוב שתוך זמן קצר העניין הסתיים בטוב, מוטי סיפק את הדוד ואת הקולטים והגיע לבצע את ההתקנה בלי תקלות ובלי בעיות, הכל עבר חלק, מוטי פירק את הדוד והקולטים הישנים, ביצע התקנה איכותית של הקולטים והדוד החדש ובסיום ההתקנה פינה את הדוד והקולטים הישנים מהגג והשאיר אחריו הכל נקי ומסודר.
הוא היה הגון, מאוד נחמד והעיקר שהוא בעל מקצוע מעולה שעובד במהירות וביעילות. ממליץ בחום!
שאול.

, אוגוסט 2014

החלטתי להחליף את הדוד חשמל שהיה לי בדוד חשמל חדש.
כך במהלך החיפוש הגעתי לאתר זה ושוחחתי עם כמה בעלי מקצוע ביניהם גם עם מוטי מחברת "גלי השמש". מוטי נתן לי הצעת מחיר והוא נשמע לי אחלה בן אדם בנוסף להמלצות שכתובות עליו. לכן קבענו את מועד תחילת העבודה לכמה ימים לאחר השיחה.
מוטי הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם דוד חדש, העלה אותו לדירה וישר התחיל בעבודה. מוטי ניתק את הדוד הישן, פירק אותו לגמרי וניגש לבצע את ההתקנה של הדוד החדש, חיבר את הכל כמו שצריך, עשה עבודה יסודית ובסיום ההתקנה אסף את הלכלוך ועבר לבדיקה שהכול עובד תקין ושהדוד מתפקד כמו שצריך.
אני יכול להעיד על מוטי שהוא אדם סבלני ונחמד והוא יודע מה הוא עושה בתחום, מקצוען אמיתי. קיבלתי תעודת אחריות למספר שנים וחשבונית ואני מרוצה מאוד - הדוד עובד מצוין!
ליטל.

, אוגוסט 2014

לפני כמה ימים שמתי לב לנזילה של מים שהופיעה על הגג. עליתי על הגג וראיתי שהנזילה מגיעה מהכיוון של הדוד, הנחתי שהדוד "הלך" (התפוצץ), ומיד התקשרתי לחברת דודים, שיבואו אליי כדי לאבחן את הבעיה ולהגיד לי מה עליי לעשות.
החברה שפניתי אליה הייתה "גלי השמש" - אותם מצאתי באתר "טוב תודה". דיברתי עם בחור ממש נחמד בשם מוטי שניאות להגיע לביתי, ולבדוק את הדוד - כבר באותו היום!
מוטי הגיע בזמן עלה על הגג, בדק את הדוד ואת מקור הנזילה - הוא בישר לי (לשמחתי) שאין שום דבר לא בסדר עם הדוד. הדוד תקין, והנזילה בכלל מגיעה מכיוון הקולטים - אחד הצינורות שמחבר בין הדוד לקולטים היה סתום ובסה"כ יש צורך בניקוי הצינורות המקשרים בין הדוד לקולטים.
הבעיה של הדוד נפתרה תוך זמן קצר! מוטי בהחלט בחור מקצועי והגון. שמחתי לעבוד איתו, ובכיף אשמח לקרוא לו שוב!!
אבי שוהם.

, יולי 2014

מוטי בעל מקצוע נהדר, הוא היה זמין, הגיע במהירות וסידר את התקלה כלא הייתה והכי חשוב - לקח מחיר הוגן מאוד!
הייתה לנו איזושהי נזילה של מים מדוד השמש וחיפשתי אצלכם באתר בעל מקצוע בתחום, קראתי המלצות על מספר טכנאים התקשרתי לכמה מהם, חלקם לא ענו, חלקם לא יכלו להגיע או רצו מחיר מופרז על עלות הביקור והיחיד שהיה גם זמין וגם רצה מחיר הוגן היה מוטי מ"גלי השמש".
מוטי תיקן אצלי נזילה שהייתה לי בדוד שמש, הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו, איתר במהירות את מקור התקלה, יידע אותי מה הוא עושה ומה המחיר לתיקון, החליף צינור בתוך הדוד שהיה אחראי לנזילה, ולקח מחיר הוגן תמורת עבודתו. הכל היה פשוט מצוין, תיקתק כמו שעון. כשהוא הגיע הוא פתר את הבעיה במהירות רבה, טרח לנקות אחריו, וגבה מחיר סביר והוגן מאוד בתמורה. הוא העניק לי חשבונית בסוף העבודה. הבנאדם הוא מקצוען בלי ספק, יודע את עבודתו, פתר את הבעיה בקלות ובמהירות והעניק שירות נעים הגון וענייני.
יוסי.

, יולי 2014

הייתה לי בעיה עם דוד השמש, בעיה שקשורה לקולטים, התקשרתי ל"גלי השמש" בעקבות המלצות שקראתי עליהם כאן באתר, שוחחתי עם מוטי בטלפון וסיפרתי לו על בעיה שיש לי בדוד שמש שמקורה כנראה בנזילה בקולטים, קבענו זמן לביקור והוא נתן לי הערכת מחיר בהתאם לאופי התקלה.
מוטי עמד בכל הציפיות שלי מעל ומעבר. הוא סיפק זמן תגובה מהיר מאוד, בתוך כמה שעות כבר היה אצלי, הוא עלה לגג בדק את הקולט והראה לי את מצב הקולט שהיה רקוב לגמרי ועם כמה נזילות לאורך הצנרת, הוא הסביר לי כל דבר והציע שבמצב כזה רצוי וצריך להחליף את הקולטים.
שאלתי את מוטי לגבי מחירים, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה גם להחלפת הקולטים וגם להחלפת הצנרת והחלטתי לשמוע לעצתו.
מוטי חזר עם הקולטים וכל הציוד הנדרש, הוא ביצע התקנה מקצועית ובסיום העבודה ראיתי שהוא נקי ומסודר, הוא פינה את הקולטים הישנים ואת כל השאריות מהעבודה, התקין קולטים חדשים עם צנרת חדשה שיושבים כמו שצריך ומאז יש אצלנו זרימה תקינה של מים חמים לבית. מוטי עשה עליי רושם אמין ומקצועי ואני בהחלט ממליץ עליו!
לב.

, יולי 2014

אחרי שהיה לנו פיצוץ שגרם לנזילה בדוד השמש, הבנו שכנראה הוא הלך לגמרי ויש צורך בדוד חדש. למוטי מ"גלי השמש" הגענו דרך האתר, התקשרנו אליו בעקבות ההמלצות שקראנו עליו, ולשמחתנו ההמלצות הוכיחו את עצמם.
מוטי הגיע אלינו כדי לבדוק את המצב וסוג העבודה הנדרשת, הוא הגיע בזמן עלה לגג וערך מספר בדיקות, הוא אישר לנו את מה שכבר ידענו, שנצטרך להחליף את הדוד לחדש - ביררנו איתו לגבי מחירים, נפח בליטרים וסוגי דוד השמש. הוא סיפק לנו את כל המידע, לא לחץ עלינו לבחור במשהו מסוים והתנהל באדיבות ובמקצועיות.
מוטי נסע להביא את הדוד החדש וחזר יחד עם עובד נוסף, הם חתכו את הדוד הישן, אותו הם פינו ברכבם בסוף העבודה יחד עם כל הפסולת, והתקינו דוד שמש דוד חדש + שני קולטים, את הכל הוא התקין כמו שצריך על גג הבית, הם עבדו בזריזות והיו סבלנים, נחמדים, וזמינים לכל שאלה ששאלתי. הדוד עובד עשר, יש מים חמים במהירות, אין בעיות ונזילות וההתקנה בוצעה כהלכה!
דוד.

, פברואר 2014

אני מאוד מרוצה ממוטי, מדובר באיש מקצוע ישר כמו פלס, אמין מאוד, מילה שלו זאת מילה, שעה זאת שעה ואפילו מקדים להגיע!
הייתה לי בעיה עם הדוד שמש שלא חימם כמו שצריך, מוטי הגיע אלי לבדוק במה מדובר והודיע לי שהדוד סיים את תפקידו בעולם והגיע הזמן להחליף לדוד חדש. סגרתי עם מוטי על החלפה של דוד שמש וקולטים בנפח 150 ליטר.
מוטי תיקתק את העניין, פירק את הדוד הישן פינה אותו מהגג והתקין במקומו את הדוד והקולטים החדשים. עשינו בדיקה שהמים מתחממים כמו שצריך ואין נזילות וקיבלתי ממנו אחריות וחשבונית. הייתי מאוד מרוצה מהשירות ומהמחיר ואפילו העברתי הלאה את המספר שלו. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות אני מאוד מאוד מרוצה!
עידו כהן.

, פברואר 2014

כשהדוד שמש שלנו הפסיק לחמם, התחלתי לחפש באינטרנט בעלי מקצוע בתחום וכך הגענו למוטי חפץ מ"גלי השמש".
בשיחת הטלפון איתו, מוטי דיבר לעניין, היה נשמע אמין והמחיר שהציע היה זול ביחס להצעות אחרות שקיבלנו עבור החלפת דוד שמש וסגרנו איתו את העבודה.
מוטי הגיע עם הדוד החדש וארגז כלים מוכן לבצע את העבודה, 30 דקות לאחר מכן הדוד החדש היה מותקן, את הדוד הישן והלכלוך הוא אסף והעמיס לרכב שלו. מוט היה מאוד סבלני, שירותי ומקצועי, נתן לנו חשבונית ואחריות ואמר לנו שעם כל בעיה נוספת שאתקשר אליו. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שניתן לנו מכל הלב, המחיר ההוגן, האמינות, המקצועיות והיעילות!
קורל בכר.

, פברואר 2014

מוטי עשה עבודה טובה אצל השכנה שלי וכשהיא שמעה ממני שאני מחפשת מישהו שיגיע לבדוק לנו דוד שמש חדש - היא ישר המליצה על מוטי. התקשרתי אליו, הסברתי לו שיש לנו דוד שמש מאוד מאוד ישן וכבר לא עושה את העבודה - מוטי היה זמין והגיע עוד באותו יום לראות במה מדובר, הוא ראה את מצב הדוד וכפי שחשבתי מראש, המליץ לי לרכוש דוד שמש חדש וקולטים - כי הדוד עשה את שלו!
הצעת המחיר של מוטי היה סבירה וסגרתי איתו את העבודה. הוא הלך להביא את הדוד החדש והקולטים, חזר צ'יק צ'אק, וביצע את ההתקנה במהירות! מוטי נשאר לבדוק שהמים מתחממים ושהכל בסדר, בסיום העבודה הוא פינה מהגג את הדוד הישן והקולטים, נתן לי חשבונית ואחריות על הדוד. הוא היה מאוד מאוד נחמד ואדיב, היה לי נעים לעבוד איתו ובטח אקרא לו גם בעתיד!
לימור.

, פברואר 2014

למוטי מ"גלי השמש" הגעתי דרך האתר שלכם, פניתי לעוד כמה אנשי מקצוע חוץ ממנו, אבל מוטי היה הכי זול והכי אדיב ושירותי!
הייתה לנו בעיה בדוד השמש שלנו - לקח למים להתחמם שעות ומוטי הגיע לראות במה מדובר, הוא עלה לגג וכעבור זמן מה, הסביר לנו שהדוד תקול לחלוטין, הוא מלא חלודה ואבנית וגם הקולטים "גמורים". מכיוון שהיה מדובר באמת בדוד ישן, החלטנו לרכוש ממוטי דוד חדש כולל קולטים, הצעת המחיר שלו הייתה הזולה ביותר מבין כל מי שבדקנו וסגרנו איתו את ההתקנה.
מוטי הגיע אלינו עם איש צוות נוסף, הם עלו לגג, ניתקו את הדוד הישן מהמים ופירקו אותו, לאחר מכן הרכיבו את הדוד החדש, בדקו שהמים מתחממים כמו שצריך ואין נזילות ובסיום העבודה פינו מהגג את הדוד והקולטים הישנים.
מוטי היה בסדר גמור לכל אורך הדרך, הוא עמד במילה שלו ולקח בדיוק את המחיר שסוכם, מדובר בבן-אדם טוב והוגן!
לואיז, חולון.

, פברואר 2014

לפני כמה שבועות התפוצץ לנו הדוד חשמל ומוטי מ"גלי השמש" הגיע אלינו להתקין דוד חדש. מוטי היה מאד אדיב ומקצועי - הוא עשה את העבודה במהירת והשאיר אחריו נקי ומסודר. אני ממליצה עליו בחום ואין לי ספק שאשתמש בשירותיו גם בעתיד.
למוטי הגעתי דרך האינטרנט, בדקתי עוד כמה חברות והוא נתן לי את הצעת המחיר המשתלמת ביותר על דוד חשמל חדש בנפח 80 ליטר של חברת "אור הטבע". קבעתי איתו לבוא ולהתקין לי את הדוד החדש, מוטי הגיע כמתואם כמו שקבענו. פירק את הדוד הישן והרכיב במקומו את הדוד החדש. הוא עבד בצורה נקייה ומסודרת ופינה מהדירה את הדוד שהתפוצץ.
מבחינת המחיר - מוטי גבה בדיוק את הסכום שסגרנו עליו וקיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לחמש שנים על הדוד. ממליצה בחום!
ליטל, בת-ים.

, פברואר 2014

שמתי לב שדוד השמש שלי אינו עובד כראוי ונאלצתי להמתין מלא זמן עד שהמים יתחממו ולכן חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע שיגיע לראות במה מדובר. למוטי הגעתי דרך האינטרנט, בנוסף אליו בדקתי עוד בעלי-מקצוע אבל מוטי דיבר לעניין, היה מאוד סימפטי ונעים, מיד הגיע לביתי, בדק את הדוד והקולטים הודיע לי שאחד הקולטים "הלך" - הוא עלה איתי לגג, הסביר לי איפה הבעיה ואמר שלא ניתן לתקן את הקולט ויש צורך להחליפו בחדש. מוטי נתן לי הצעת מחיר סבירה - בדקתי באינטרנט מחירים וסגרנו על קולט מחברת "אור הטבע".
הוא מיד הלך להביא קולט חדש וביצע התקנה מהירה. עכשיו הדוד עובד מעולה והמים חמים מאוד ! ממליץ בחום, שירות יעיל מהיר ומקצועי.
איציק, תל-אביב.

, פברואר 2014

אני גרה בבניין מגורים ויש לי דוד שמש שהסתבר שהייתה בעיה אתו והוא לא הצליח לחמם את המים. פשוט לא היו מים חמים והבנתי שיש בעיה עם הדוד אם בשיא החום המים לא מתחממים. חיפשתי טכנאי דודי שמש ומצאתי את מוטי מגלי השמש באתר שלכם.
פניתי אליו טלפונית והסברתי לו מה הבעיה. מוטי הבטיח שיבוא בהקדם ואכן עמד בדיבורו. מוטי בדק את דוד השמש וגילה שיש צורך להחליף את כל המערכת. מוטי נתן לי הצעת מחיר טובה וסבירה על ההחלפה ונתתי את הסכמתי לעבודה. חוץ מההחלפה הזאת, מוטי החליף עוד איזה חלק בלי לגבות תשלום נוסף. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של מוטי, הדוד חזר לעבוד כמו שצריך ויש מים חמים כל הזמן. המלצתי על מוטי גם לאחת מהשכנות אצלי בבניין וגם היא הייתה מרוצה מאוד. מאוד ממליצה לכולם.
סימה מחולון

, ינואר 2014

הגעתי למוטי מ"גלי השמש" לאחר שהדוד החשמלי אצלנו הפסיק לעבוד. עשיתי חיפוש באתר טוב תודה, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, מוטי סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
מוטי בדק את הדוד ומצא שגוף החימום הרוס לחלוטין, הוא פירק את הפלאנצ' הישן של הדוד, רוקן את הדוד ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי הדוד מבפנים, הוא הוציא כמויות של אבנית וחלודה שנשפכו יחד עם כל המים בשעה שהוא רוקן את הדוד.
לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה. אני מרוצה מאוד מהמקצועיות של מוטי וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני. הדוד עובד כמו חדש!
כרמית, שקד.

, ינואר 2014

מוטי איש מקצוע יוצא מן הכלל, אדם אמין, הגון, נותן שירות מעולה והכי חשוב מקצועי.
בבעלותי מספרה ורציתי להתקין דוד חשמל חדש, חיפשתי באינטרנט והגעתי לאתר "טוב תודה", קראתי חוות דעת טובות על מוטי מ"גלי השמש" והרמתי לו טלפון לקבל הצעת מחיר - מוטי פרש בפניי אופציות להתקנת דודים בנפחים שונים וסגרתי איתו את העבודה.
מוטי עשה הכל על מנת שאני אהיה מרוצה, הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו עם דוד החשמל וכל הציוד הנדרש להתקנה ועשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר, נקייה ומסודרת.
בתום העבודה מוטי לקח ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש וקיבלתי חשבונית ואחריות. מוטי נתן לי שירות מכל הלב!
יורי, בת-ים.

, ינואר 2014

חברת "גלי השמש" החליפו לי בדירה את דוד החשמל שהתקלקל, מוטי היה מאד אדיב, הקפיד על עמידה בזמנים וגם נתן שירות מקצועי.
לפני כמה שבועות הבחנתי שדוד החשמל אצלי בבית מתחיל לעשות לי בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן והחלטתי להחליף אותו בדוד חדש.
חיפשתי באינטרנט חברת דודי שמש והגעתי לאתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת "גלי השמש", גם בגלל ההמלצות וגם בגלל המחירים הסבירים. שוחחתי עם מוטי בטלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר על דוד חשמל של חברת "אור הטבע" וסגרתי איתו את העבודה.
מוטי הגיע כמתואם כמו שקבענו. הוא פירק את הדוד הישן והתקין במקומו את הדוד החדש. מוטי הקפיד לעשות את העבודה בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך לי את הבית. הוא לקח את הדוד הישן איתו לפינוי, וגם המחיר היה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית.
ממליץ עליו בחום!
אורי, מושב צופית.

, ינואר 2014

לפני כמה שבועות הייתה לנו בעיה עם הדוד שמש שלא חימם טוב, החלטנו לקרוא לטכנאי שיגיע ויבדוק מה העניין. למוטי הגענו דרך האינטרנט, הסברנו לו מה הבעיה והוא הגיע אלינו ממש מהר מרגע השיחה - פחות מחצי שעה.
מוטי עלה לגג, בדק את הדוד ולאחר שלא מצא בעיה בדוד, הוא ניגש לראות את מצב הקולטים - כעבור זמן קצר נתן את האבחנה שלו - לדעתו הקולטים סיימו את חייהם ונצטרך להחליף לקולטים חדשים. סגרנו איתו את העבודה - הוא נסע להביא את הקולטים ולאחר מכן החליף אותם בישנים. הכל נעשה במהירות וביעילות - מוטי לא מרח את הזמן, תיקתק עבודה ונתן לנו שירות מצויין.
מבחינת המחיר, הוא לקח מחיר ממש סביר ונתן לנו חשבונית ואחריות. יצאנו מאוד מרוצים ממנו, הוא היה עשר!
דניאל צדוק.

, ינואר 2014

חברת "גלי השמש" החליפו לי בדירה דוד חשמל שהתקלקל. צוות החברה היה מאד אדיב, הקפיד על עמידה בזמנים וגם נתן שירות מקצועי!
עשיתי באינטרנט חיפוש של טכנאי דודים, ועלה לי האתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת גלי השמש, גם בגלל שהיו להם המלצות ממש טובות וגם בגלל שהמחירים שלהם נראו לי הכי סבירים.
קבעתי עם מוטי לבוא ולהתקין לי את הדוד החדש ביום שלמחרת. מוטי הגיע כמתואם כמו שקבענו יחד עם אחיו, הם פירקו את הדוד הישן והרכיבו במקומו את הדוד החדש. מאוד התרשמתי שהם הקפידו לעשות את העבודה בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך לי את הבית. הם לקחו את הדוד הישן אתם לפינוי, וגם המחיר היה בדיוק כמו שסיכמתי איתם טלפונית.
באמת שהיו בסדר גמור, ואני ממליץ עליהם ביותר, ומאמין שגם בעתיד אם אצטרך חברת דודים - ארצה לפנות אליהם לקבלת שירות.
אברהם.

, ינואר 2014

דוד השמש שלנו התפוצץ ונאלצנו לקנות דוד שמש חדש. חיפשתי בעלי מקצוע בתחום דרך האתר שלכם, קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע, אבל ההמלצות על "גלי השמש" היו ממש טובות והחלטתי לפנות אליו. מוטי הציע לי כמה סוגי דוודים ונתן לי מחירים, בסוף בחרתי להתקין דוד שמש בנפח 150 ליטר של חברת "נמרוד". מבחינת הצעת המחיר, הוא היה הכי סביר ויצא לי לבדוק עוד כמה חברות חוץ ממנו.
מוטי הגיע אלי עוד באותו היום עם איש צוות נוסף, הוא התקין לי את הדוד שמש החדש, עשה את זה ביעילות ובזריזות, פינה את הדוד הישן מהגג ועשה עבודה מקצועית. לאחר ההתקנה הוא בדק שהדוד אכן מחמם. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. על הדוד הוא נתן לי אחריות לחמש שנים וחשבונית. אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום.
משה, חולון.

, ינואר 2014

אני ממליץ בחום רב על "גלי השמש", העבודה של מוטי מהימנה ומקצועית!
הייתה לי בעיה בדוד השמש שהפסיק לעבוד טוב, לקח לי המון זמן לחמם את המים. הגעתי למוטי דרך המלצה, שוחחתי איתו על התקלה, הוא ביקש לבוא ולראות מה בדיוק הבעיה. מוטי הגיע עוד באותו היום, אמר לי שהבעיה היא בפלאנג', הסביר לי שזה החלק שבתוכו נמצאים גוף החימום והתרמוסטט ויש צורך להחליף את כולו וכמו כן גם את גוף החימום עצמו, שצבר יותר מידי אבנית ולכן הפסיק לחמם. מבחינת העלויות מוטי ביקש מחיר הוגן (בדקתי מחירים) ונתתי לו אור ירוק לבצע את העבודה.
מוטי הוציא את הפלאנג' הישן ואת גוף החימום והחליף את הכל לחלקים חדשים, שאותם הוא הראה לי לפני, ובאמת הייתה הצטברות עצומה של אבנית וחלודה על החלקים. אחרי ההתקנה, הוא חיבר הכל בחזרה ופתח את זרם המים ובדק שההתקנה בוצעה טוב, שאין נזילות ושגוף החימום מחמם. את החלקים הישנים מוטי פינה מהבית והשאיר את המקום נקי ומוסדר.
מוטי הוא אדם הגון ונעים הליכות ועושה את העבודה במקצועיות רבה!!!
אלי, חולון.

, אוקטובר 2013

היה לנו דוד שמש עם מיכל של 60 ליטר וזה לא הספיק, המיכל היה קטן מדי וכל פעם המים החמים היו נגמרים תוך זמן קצר. החלטתי להחליף את המיכל במיכל גדול יותר וחיפשתי בעל מקצוע שיעשה את ההתקנה במחיר סביר.
למוטי הגעתי אחרי חיפוש באתר האינטרנט, ראיתי שהוא עובד באזור מגוריי והחלטתי להתקשר אליו ולבדוק עלויות. מוטי היה אדיב וענייני ונתן לי בו במקום הצעת מחיר למיכל של 150 ליטר. לא התלבטתי לגביו, הוא עשה עליי רושם אמין ביותר וגם סיכמנו שיבוא להתקין במהירות האפשרית.
עוד באותו שבוע מוטי הגיע עם עובד נוסף, ההחלפה לא ארכה זמן רב ונעשתה הכי מהיר ויעיל שאפשר, זה היה כל כך פשוט שהצטערתי שלא עשיתי את זה קודם. מוטי נתן שירות מעולה שחבל על הזמן ואני ממליץ עליו בחום.
איציק מנתניה

, אוקטובר 2013

מוטי חפץ בחור מקסים, אמין וישר. גמיש מבחינת תשלומים, עושה עבודה בצורה יפה ונקייה, מגיע בזמן ולוקח מחרים סבירים ביותר!
הגעתי למוטי דרך השכנה שלי שהמליצה לי עליו בחום, הרמתי אליו טלפון לקבוע פגישה שיראה למה הדוד שלי לא מחמם טוב את המים.
עוד באותו היום, מוטי התפנה להסתכל על הבעיה והציע לי לאחר בדיקה מעמיקה להחליף את הקולטים הישנים שעשו את כל הבעיה ולא ניתן היה לתקן אותם. סמכתי על מוטי שעשה עלי רושם אמין ביותר והוא הציע לי כמה סוגים של קולטים - מתוכם בחרתי את מה שהכי נראה לי, וגם התאים לי לכיס - קולט מנחושת.
בזמן ההתקנה, לאחר ההתקנה מוטי הסביר לי מה הוא עשה, פינה את הקולטים הישנים והשאיר את המקום נקי ומסודר למפות. הוא עשה עבודה יפה וכמו שאמרתי לא היו לי הפתעות מבחינת המחיר, לקח ממני בדיוק את הסכום שדיברנו עליו ונתן לי חשבונית ואחריות.
קבלתי ממנו שירות מעולה וכך כולם אמורים להתנהל!
לימור מחולון.

, אוקטובר 2013

השנה החלטתי לרכוש דוד שמש חדש שיחליף את הדוד שלנו הישן, שלא עבד טוב. חבר שלי המליץ לי על מוטי מחברת "גלי השמש" שביצע אצלו התקנת דוד שמש לשביעות רצונו והחלטתי גם אני לפנות אליו. מוטי הגיע לביתנו לבדוק את העבודה המדוברת ולתת הצעת מחיר, הוא התגלה כבעל אופי נעים ואדיב ואמין, הצעת המחיר עצמה גם הייתה נוחה והוגנת וסגרנו על ביצוע העבודה כמה ימים אחר כך.
הוא הגיע בדיוק בזמן, ביום ובשעה שקבענו. עשה עבודת התקנה זריזה ואיכותית, העבודה כללה פירוק הדוד הישן ובסיום העבודה הוא ניקה אחריו כל פסולת שנשארה, פינה את הדוד הישן והעניק לנו חשבונית ואחריות על עבודתו.
ההתקנה מוצלחת ביותר, הדוד מצוין - יש לנו מים חמים באופן קבוע כאשר יש שמש, וגם בימים מעוננים וקרירים גוף החימום של הדוד עושה עבודה מהירה מאוד. ממליץ עליו בחום!
אלי מופרעה.

, ספטמבר 2013

התפוצץ לי הדוד שמש ולאחר סקר שעשיתי בשוק הדוודים, דרך האתר שלכם, החלטתי לפנות לגלי השמש שבבעלות מוטי חפץ.
שוחחנו בטלפון, שאלתי לגבי המחיר, הוא נתן לי הצעת מחיר הזולה ביותר מבין כל בעלי המקצוע שבדקתי וסגרתי איתו את העבודה וזמן הגעה. מוטי הגיע בזמן, עשה בדיקה ולאחר מכן הוא הבחין באמת שהתפוצץ הדוד ויש צורך להחליפו בחדש.
מוטי הביא איתו דוד של 150 ליטר, העלה אותו לגג, פירק את הדוד הישן וביצע את ההתקנה של החדש. הוא החליף לי אותו על המקום ועמד במחיר שדרש בטלפון, עבד בזהירות רבה, פינה את הדוד הישן והכי חשוב לציין את היושר שלו - עשה כל מה שסיכם. אני ממליץ לכם בחום.. תודה.
רוני אהרון, מרמת גן.

, ספטמבר 2013

חיפשתי בעל מקצוע בתחום הדודים מאחר והייתה לי נזילה מאחד הקולטים שבביתי. פניתי לכמה בעלי מקצוע, דרך האינטרנט אבל המחירים היו מפוצצים. בסופו של דבר חברה שלי שמעה שאני מחפשת מתקין דודי שמש, ונתנה לי את המספר של מוטי מחברת "גלי השמש", הרמתי אליהם טלפון והחלטתי שאני סוגרת איתם את העבודה. הסיבה שהזמנתי דווקא את מוטי הייתה מכיוון שהם היו הזולים ביותר ומעבר לזה הם היו זמינים ויכלו להגיע עוד באותו היום וכמובן שסמכתי על המלצה הטובה שקיבלתי מחברה שלי.
מוטי הגיע עלה לגג, ראה כי אכן יש נזילה מאחד הצינורות של הקולט והחל בהחלפתו. העבודה נעשתה בצורה יעילה ומקצועית, מוטי התקין לנו קולט נחושת חדש, הדוד עובד בצורה תקינה, והמים מתחמים מהר מאוד!! אין לי ספק שאם אצטרך שירות של מתקין דודי שמש, אקרא למוטי בשנית! שירות טוב ומקצועי במחיר שפוי!
שרית יוסף, ראשון לציון.

, ספטמבר 2013

כשהבנתי כי אין מנוס אלא להחליף את דוד החשמל שבביתי חיפשתי אחר בעל מקצוע מתאים שיעזור לי להחליט בנושא ושיתקין לי את הדוד כראוי. לאור העובדה כי אינני מכירה בעלי מקצוע בתחום, יריתי לכל הכיוונים, חיפשתי גם באינטרנט גם בדפי זהב ובסוף בסוף מצאתי את בעל המקצוע "מתחת לאף" - דרך מגנט ששמו לי על הדלת. החלטתי להרים טלפון ולשאול מה עלות של התקנת דוד חשמלי.
בשיחת הטלפון פירטתי כי דוד החשמל שלי אינו עובד כראוי ואינני רואה כי יש לו עתיד. לאחר כמה שאלות ובירורים, מוטי המליץ לי על דוד חשמל בנפח 80 ליטר שאמור להספיק לצורכי. מוטי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו עם הדוד החדש, פירק את הישן ממקומו, והתקין את החדש. עבודתו הייתה מהירה ויעליה והכי חשוב מאוד מקצועית. הוא עשה הכל על מנת שאני אהיה מרוצה, ואני אכן מאוד מרוצה.
מוטי עשה בדיקה שהדוד באמת מחמם את המים כמו שצריך ובדק שאין נזילות לאחר ההתקנה, כשראה שהכול עובד פיקס הוא ביקש ממני לבדוק את המים. נתתי לו בדיוק את הסכום שסיכמנו עליו בטלפון וקיבלתי ממנו קבלה. אני ממליצה בחום על חברת "גלי השמש" ומודה למוטי על עבודתו הנפלאה!
איריס כהן, חולון.

, ספטמבר 2013

מוטי עשה אצלנו התקנת דוד שמש של 150 ליטר. ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות. הגעתי למוטי דרך פרסום מגנטי שהיה על דלת הבית. לא הכרתי אותו קודם לכן ולא קיבלתי עליו המלצות, דיברנו בטלפון ומוטי עשה עליי רושם ממש טוב, האינטואיציה שלי אמרה לי שמוטי יעשה עבודה טובה ובאמת לא התאכזבתי.
מוטי הגיע בשעה שקבענו, בדיוק בזמן, והתקין במהירות את המיכל. מוטי גם דאג להתקין צינור שלא היה כלול במחיר מבלי לדרוש תשלום נוסף. קיבלתי ממוטי אחריות לחמש שנים על הדוד, אני מקווה שלא יהיו בעיות אבל זה משרה שקט. מוטי עמד בכל מה שסוכם והדוד עובד יוצא מן הכלל. אני ממליצה עליו לכל מי שאני מכירה, מוטי ישר אמין ומקצועי. מומלץ מאוד.
גלית מחולון

, ספטמבר 2013

אל מוטי מ"גלי השמש" הגעתי דרך פרסום מקומי, בשביל שיחליף לי דוד שמש שנזל. מוטי היה אדיב ביותר בשיחת טלפון, בהתאם לצרכים ולמחיר שהתכוונתי להשקיע, הוא הסביר לי בצורה מפורטת אילו אופציות של דודים הוא ממליץ לי לקחת, וגם פירט לי על התכונות שלהם, התכולה, הנפח, וכמובן גם העלויות.
קבעתי איתו למחרת בבוקר. מבחינת הזמנים - הוא הקפיד להגיע בשעה שסיכמנו, מבלי לאחר לשמחתי הרבה. הוא ועוד פועל, פינו את הדוד הישן, התקינו את החדש בנפח של 150 ליטר, לא עשיתי יותר מדי בירורים של מחירים, אבל לדעתי המחיר היה מעולה וההתרשמות הכללית שלי ממוטי הייתה שהוא בחור הוגן, ושעשיתי בשכל שקראתי לו!!
כמו שאמרתי - העבודה נעשתה במקצועית ובצורה נקייה - מוטי הקפיד לפנות הדוד הישן, והשאירו לי גג נקי ומסודר - כמו שהיה לפני ההתקנה. למחרת בבוקר הוא התקשר לברר שהדוד עובד כמו שצריך ובא לבדוק שהכול עובד חלק וללא נזילות. ממליץ בחום - חברה מעולה ואחלה של שירות!!
שמעון מחולון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

החברה בניהולו המסור של מוטי חפץ, דור שני למתקיני דודי השמש והחשמל, בעל ותק ומוניטין של 20 שנה. החברה עוסקת בתיקון והתקנת כל סוגי הדוודים, ידועה במתן שירות אדיב, אמין ומקצועי לקהל לקוחותיה. *לא מוכר דודים ללא התקנה*

גלי השמש

גלי השמש

מוטי חפץ


9.4

073-2721578
 

גלי השמש

מוטי חפץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721578 חייג