כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מחשבים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בנצי מחשבים

9.4
בנצי בוארון
טכנאי מחשבים
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: חדרה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של בנצי, מדובר בטכנאי מחשבים אמין מקצועי ומסור, הוא עשה הכל על-מנת לפתור את התקלות עוד באותו היום, עשה תיקון מקצועי ולקח מחיר הוגן - ממליצה בחום.
היה לי רעש מהמחשב, חיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, נעזרתי בחיפוש אצלכם באתר, קראתי המלצות חיוביות על בנצי מחשבים, הרמתי לו טלפון, הסברתי במה מדובר, הוא נתן לי הערכה לגבי אופי התקלה, קבענו שעה, אני רוצה לציין שזה היה ביום שישי, בנצי הגיע בזמן, בדק לי את המחשב גם והציע לבדוק על הדרך תוכנות ריגול. לאחר הבדיקה בנצי הסביר לי שיש להחליף שני חלקים במחשב, האחד ספק כוח והשני מאוורר, הצעת המחיר על התיקון והחלפת החלקים הייתה הוגנת, נתתי לבנצי כסף לחלקים, עוד באותו היום הוא הלך לקנות לי מאוורר וספק כוח, בזמן שהוא הלך לקנות נמצאו 1793 תוכנות ריגול, כשהוא חזר הוא מחק אותם כיבה את המחשב והסיר את החלקים והחליף לחדש. אחרי שהכל סודר בנצי בדק שנית שכל המחשב נקי ובדק שהכל עובד, אז ביקש אם אני יכולה לכתוב המלצה אז הסכמתי. מאוד מרוצה ממנו בא ותיקן הכל ועוד ביום שישי.
דליה.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מבנצי, לפי החווית שירות שהייתה לי מולו, התרשמתי שהוא בהחלט טכנאי מחשבים מקצועי, יודע את העבודה והמחירים שלו סבירים - בהחלט ממליץ עליו. לפני שבוע רכשתי מחשב נייד חדש של חברת אסוס, רכשתי את המחשב מחברה מסוימת שהתקינה עליו מערכת הפעלה ווינדוס 8, בקשתי מהם להתקין מערכת הפעלה ווינדוס 10, אבל הם טענו שלא ניתן מכיוון שיש על המחשב רכיבים ותוכנות שלא יכולים לעבוד זה עם זו. בכל אופן ניסיתי בעצמי לבצע התקנת ווינדוס 10 ולצערי המחשב באמת התחיל לעשות בעיות, נתקע בעת ההפעלה, לא עלה וכו'... לא וויתרתי על העניין והחלטתי לחפש טכנאי מחשבים מקצועי שיבצע את התקנת המערכת. מכיוון שאני לא מכיר טכנאי מחשבים ספציפיים, נעזרתי באינטרנט, נכנסתי לאתרים של בעלי-מקצוע, קראתי על בנצי חוות דעת מעולות, התקשרתי לקבל ממנו הצעת מחיר, הסברתי לו במה מדובר, נתתי את המפרט הכללי של המחשב וקיבלתי הצעת מחיר הוגנת, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי וסגרתי איתו את העבודה.
בנצי היה עשר, עמד בזמנים, ביצע את התקנת מערכת ווינדוס 10 ללא בעיות, עקף את כל התקלות האפשריות, המחיר עבור העבודה לא השתנה ואני נהנה ממחשב שעובד חלק. כמו שציינתי, מהנסיון שלי אני בהחלט יכול להמליץ ואשמח להיעזר בו גם בעתיד כשאצטרך טכנאי מחשבים.
אברהם בן-דוב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

טכנאי מחשבים שמגיע לבית הלקוח ומטפל בכל סוגי התקלות: תיקון מחשבים חיסול וירוסים החלפת ספק או זיכרון התקנת תוכנה או חומרה... הגדרת מדפסת ברשת שדרוג תוכנה או חומרה מכירת מחשבים יעוץ טכני לפני ו\או אחרי קניה הצלה מ"החבר שמבין" או ילד של השכנים "שיודע" לשירות אמין, יעיל וזריז - צור קשר עם בנצי

בנצי מחשבים

בנצי מחשבים

בנצי בוארון


9.4

052-3325034
 

בנצי מחשבים

בנצי בוארון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3325034 חייג