שלומי אומנות הגינון

9.5
שלומי גילה
עבודות גינון, דשא
אזור ירושלים
כתובת העסק: ת.ד 40175, מבשרת ציון

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

18 חוות דעת מהימנות

, יולי 2019

לשלומי הגעתי דרך המלצות חמות מחברים קרובים, התקשרתי אליו לצורך הקמת גינה ואין ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה. מדובר בבעל מקצוע ישר וצנוע, ומקצועי ברמה הכי גבוהה שיש. הוא הגיע לפגישה מסודרת ונתן הסבר מפורט על הקמת גינה מאפס, הראה מגוון רחב של עבודות ולאחר שהתרשמתי מהמקצועיות והמחיר ההגון סגרנו תאריך לתחילת העבודה. כעבור כמה ימים שלומי הגיע והחל בהקמת הגינה, עובד בצורה זריזה ומקצועית, שתל צמחייה, ביצע הנחת מרבדי דשא וביצע עיצובים בטוף וחלוקי נחל. התוצאה הסופית הותירה אותי ללא מילים, השירות שלו מצוין והעבודה שלו הכי טובה שיש.
מומלץ בחום!!!
שרון, ירושלים.

, יולי 2019

שלומי גנן מספר אחת בכל התחומים, כל דיירי הבניין מרוצים מאוד ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע הקמת גינה מאפס בבניין, הקים גינה מאפס, שתל צמחייה צבעונית ומרהיבה, גזם עצים שהיו קיימים וביצע עיצובים שונים בגינה. בנוסף שלומי ביצע הנחת מרבדי דשא בגינה דבר שהוסיף מאוד ליופי של הגינה בבניין. מאז ועד היום שלומי הוא הגנן היחיד שמבצע תחזוקה של הגינה, מגיע תמיד בזמן ומבצע עבודה נפלאה. אין צורך לעקוב אחריו בעבודה, אמין וישר ברמות שלא ניתן לתאר, אני מרוצה מכל ההתנהלות איתו, יישר כוח וממליץ בחום.
גילי, ירושלים.

, יולי 2019

את שלומי אני מכיר כבר תקופה ארוכה, הוא מבצע עבורי כבר המון אחזקת גינה למופת ואני ממליץ בחום. בפעם הראשונה הוא הגיע בשעה שקבענו בכדי לתחזק עבורי גינה קיימת, הוא הגיע וישר ניגש לעבודה ולא מרח את הזמן, גזם את העצים והצמחייה, פינה את הפסולת, עיבד את האדמה ושתל צמחייה נוספת. מאז ועד היום דרכינו לא נפרדו, השירות שלו מקסים, היושר והאמינות שלו בולטים לעין וזה מה שאהבתי, הוא מגיע אחת לחודש ומתחזק את גינתי בצורה הטובה ביותר, אין צורך אפילו לעקוב אחריו בעבודה. הכל לשביעות רצוני ואני ממליץ בחום.
יוסי, ירושלים.

, ספטמבר 2016

את שלומי אני מכיר ככה מהסביבה, בכל אופן הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לצורך ייעוץ לגבי התקנת דשא רגיל. שלומי מקסים, תאם איתי שעת הגעה, עמד במילה שלו, הגיע בזמן, ישב והסביר לי בסבלנות על האופציות שעומדות לפני, נתן מידע מלא אמין ומקצועי. מדובר בבעל-מקצוע נהדר, לא ניסה לדחוף לי את העבודה בכוח, מאוד עדין ונחמד. בסיכומו של דבר, מכיוון שאני גר בקיבוץ, הקיבוץ נרתם לעזרה שלי ומישהו מבפנים עשה את העבודה. הייעוץ הועיל מאוד ואני מודה לשלומי על הביקור.
גיא סורק.

, ספטמבר 2016

את שלומי "אומנות הגינון" אנחנו מכירים כבר מעל לשנתיים. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא! לפני שנתיים חיפשנו חברה רצינית שתהיה אחראית על עבודות הגינון של הגינות הנמצאות במתחם שלנו, בזמנו נפגשנו עם כמה וכמה חברות אחזקה ובחרנו לעבוד עם שלומי שעשה עלינו את הרושם החיובי מבין כולם ונתן לנו הצעת מחיר טובה ומשתלמת. חתמנו על חוזה עבודה ויצאנו לדרך.
שלומי הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלנו תטופל בצורה יעילה ומהירה, הצוות שלו נהדרים אחד אחד, אין מילים! הוא אחראי בעצם על תחזוקה שוטפת וכל המשתמע מכך, הוא גוזם, מניח טפטפות, מחדש צמחייה, שותל, מנקה ומנכש בקיצור עושה את כל עבודת הגינון במתחם. מי שמכיר את השטח יכול להעיד שאפילו הכניסה נראית נהדר הודות לעבודת הגינון היפיפייה של שלומי!
השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם אנחנו עובדים איתו שנים זה אומר הכל!!! אנחנו ממליצים עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
גיל.

, מרץ 2016

אני ממליץ בשמחה רבה על שלומי, מגיע לו! הבחור דייקן, מבין בתחום שלו, מקצועי מאוד, מטפל בכל ענייני הגינון הנדרשים ובזכותו הגינה שלנו נראית מצוין! מומלץ מכל הלב! לשלומי הגענו לפני שבע שנים, מדובר בגינה של בניין מגורים משותף, הייתה לנו גינה יפה שמישהו הקים עבורנו וחיפשנו גנן לביצוע תחזוקה ועבודות גינון שוטפות לשמירת מראה רענן של הגינה.
לשלומי אומנות הגינון הגענו בזמנו דרך המלצה מפה לאוזן, מהפעמים הראשונות שהוא הגיע אלינו, הבחנו שמדובר בגנן מקצועי ומסור, שלומי מבצע כל מה שנאמר לו ואף מעבר, מגדיל ראש, מיידע על דברים הזקוקים לטיפול, מבקש לטפל, מאוד מערב אותנו ותמיד נותן תחושה טובה. מעבר לכך, הוא תמיד עומד בזמנים, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, נעים ונוח לעבוד ולשוחח איתו, מעבר להיותו בעל מקצוע איכותי הוא גם בן אדם שירותי נחמד מנומס ואדיב.
מדובר בגינה שיש בה הכל מהכל: כל מיני סוגי שיחים, פרחים ועצים. שלומי מטפל בהכל, גוזם מנכש, מעצב, מחליף פרחים וצמחייה במידת הצורך ודואג פשוט להכל כולל שדרוגים של פינות מסוימות ותוספות שנעשו במהלך השנים, כמו שציינתי בזכותו הגינה שלנו נראית באמת רעננה ויפה! ממליצים על שלומי בשמחה ובאמת מכל הלב - בעל מקצוע מצוין.
דורון.

, מרץ 2016

מרוצה ממנו מאוד, שלומי מקצועי, הוא ממש אומן, יש לו ידיים טובות, ממש מבין בתחום, מאוד אחראי, מגיע בזמן, עומד במילה שלו ובהבטחות שלו, מסור לעבודה וללקוח. בנוסף שלומי עובד בצורה מקצועית עם המון אהבה וכבוד למקצוע, הוא נעים לשיחה וצנוע - תענוג לעבוד איתו, ממליצה בחום.
מדובר בתחזוקת גינה, לפני שנה פחות או יותר חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, היו לנו מספר גננים וכל פעם נפרדנו מהם מסיבה כזאת או אחרת. בכל אופן קיבלתי המלצות טובות על שלומי, שמעתי עליו רק דברים טובים והזמנתי אותו להגיע. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' והוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן (אנחנו עובדים יחד כבר שנה פלוס מינוס).
שלומי עובד מסור וגם היום כשכבר עברה שנה, הוא לא מחפף, ממלא אחר כל הבקשות שלנו ואפילו מעבר. יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון!! מעבר לכך, הוא גם מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו, איש שיחה תרבותי ומנומס, אמשיך לעבוד איתו גם בעתיד.
ממליצה בחום - אורה.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה משלומי, הוא עשה אצלנו עבודה טובה, היה אדיב, מקצועי, עבד מכל הלב ולקח מחיר סביר על העבודה - ממליץ בחום! לפני מספר חודשים חיפשתי באינטרנט גנן שיודע להתעסק עם כריתת עצים - בגינה שלנו יש עץ שקדיה ענק מלפני קום המדינה, כך שמצבו היה לא טוב והחלטנו לכרות אותו, לשלומי מ"אומנות הגינון" הגעתי ממש במקרה דרך אתר של בעלי-מקצוע ולאחר שראיתי שיש עליו המלצות טובות החלטתי להרים טלפון ולשאול לגבי המחיר.
שוחחתי עם שלומי בטלפון, הסברתי לו על מצב העץ והוא נתן לי הצעת מחיר - הצעת המחיר הייתה סבירה והחלטתי לסגור איתו את העבודה. שלומי היה ממש בסדר, הוא הגיע ביום שקבענו בדיוק בשעה שסיכמנו, ראיתי שהוא הגיע עם ציוד מקצועי ושמדובר בבעל-מקצוע איכותי. ללא יותר מידי דיבורים, הוא והצוות ניגשו לבצע את העבודה. הם עבדו שלב אחרי שלב והגיעו עד בסיס הגזע (בקשתי להשאיר גזע עד מטר). העבודה הייתה מוצלחת ודיי מהירה יש לציין, בסיום הכריתה שלומי דאג להשאיר אחריו את הגינה מסודרת ונקייה ואסף את הגזם.
שלומי היה אמין, גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הכל עבר חלק ואני חושב שמגיעה לו המלצה טובה.
הרצל.

, אוגוסט 2015

אני בהחלט מרוצה, שלומי מקצועי מאוד, הוא מגיע ועושה את העבודה בצורה מאוד מקצועית. מדובר באיש נעים הליכות, המחירים שלו סבירים ממוצעים למחירי השוק, אדם אמין וישר - ממליצה מכל הלב! שלומי הוא הגנן הקבוע שלנו ואנחנו לא מוותרים עליו ולא מחליפים אותו באף גנן אחר! מדובר בתחזוקת גינה של בית פרטי פעמיים בשנה, בראש-השנה ובפסח, בזמנו חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, מכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטנו הפעם לקחת מישהו עם המלצה ממקור ראשון ולא להסתמך על ניחושים - קיבלנו המלצות חמות על שלומי מאנשים שסמוכים אלינו והחלטנו לנסות את שירותיו.
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' והוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות את העבודה גם בפעמים הבאות, זאת למעשה השנה הרביעית שאנחנו עובדים איתו. שלומי עובד כמו שעון, יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון והגינה שומרת על מראה רענן!!! מעבר לכך, שלומי מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו - ממליצים בחום!!!
אביבה.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של שלומי, חוות דעתי עליו מאוד חיובית, מדובר בגנן מקצועי שיודע את העבודה ובנוסף באדם נעים הליכות, תענוג לעבוד מולו - ממליץ בחום. מדובר בתחזוקת גינה של בית פרטי שהוקמה לפני שבע עשרה שנה, כך שעברנו לא מעט גננים בכל הקשור לתחזוקת גינה. חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, קיבלנו המלצות על שלומי אומנות הגינון והחלטנו לנסות את שירותיו.
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' וכך הוא הפך להיות הגנן הקבוע שלנו - התרשמנו ממש לטובה! העבודה כוללת: ניקוי עשבייה שוטה (מדובר בגינה גדולה), תחזוקת הדשא, עצי נוי ופרי, החלפת פרחים וצמחייה במידת הצורך גיזום וכו'...
לשלומי יש ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון!! מעבר לכך, הוא מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו. אנחנו נעזרים בשירותי התחזוקה שלנו כבר שנתיים ואני יכול להגיד ששלומי עובד מצוין, לא מחפף אף פעם! כל בקשה נענית בחיוב, מעבר לכך הוא מגדיל ראש ובזכותו הגינה שלנו נראית נפלא! ממליץ בחום!
יוסי.

, אפריל 2015

אנחנו עובדים עם שלומי כבר 15 שנה. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא!
לפני המון שנים חיפשנו חברה רצינית שתהיה אחראית על עבודות הגינון אצלנו בבית, בזמנו נפגשנו עם כמה וכמה חברות אחזקה ובחרנו לעבוד עם שלומי שעשה עלינו את הרושם החיובי מבין כולם ונתן לנו הצעת מחיר טובה ומשתלמת.
שלומי הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלנו תטופל בצורה יעילה ומהירה, אין מילים!
הוא אחראי בעצם על תחזוקה שוטפת וכל המשתמע מכך, הוא גוזם, מניח טפטפות, מחדש צמחייה, שותל, מנקה ומנכש בקיצור עושה את כל עבודת הגינון הנדרשות.
השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם אנחנו עובדים איתו שנים זה אומר הכל!!! אנחנו ממליצים עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
פנינה.

, אוגוסט 2014

שלומי עשה אצלנו עבודה קטנה, אבל עשה אותה מצוין - אין תלונות!
אני בדרך כלל נעזרת בגנן קבוע, אבל בפעם האחרונה שהתקשרתי אליו הוא לא יכל להגיע וחיפשתי מישהו שיגיע במקומו לנכש עשבייה בשטח מסוים של חצר הבית.
לא הכרתי גננים מומלצים ונעזרתי בפרסומים שמופיעים בעיתון המקומי, הרמתי טלפונים לגבי מחירים, היה לי חשוב שהעבודה תעשה באותו היום, שלומי נתן לי הצעת מחיר ממוצעת, הוא היה זמין באופן מידי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו שעה ושלומי הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש והחל בעבודה. שלומי עבד מהר, אבל מאוד יסודי, הוא עבר על כל השטח שביקשתי ממנו וניכש את העשבייה השוטה כולל פינוי של הפסולת בסיום העבודה. באמת מדובר בעבודה קטנה, אבל שלומי עשה אותה מצוין.
הוא היה נחמד, סימפטי, סיים את העבודה תוך פחות משעתיים ולקח מחיר סביר מאוד על השירות.
מיכל.

, אוגוסט 2014

אני ממליץ על שלומי בחום!!! מדובר בגנן מקצועי, הוא מתחזק לנו את הגינה של הבית באופן קבוע כבר עשרים שנה ואני מרוצה ממנו עד הגג!
אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו, נדמה לי שדרך המלצה ניסינו בעצמנו ולא התאכזבנו. לאור ניסיון עבר שהיה לנו עם גננים קודמים שעבדו אצלנו - היה לנו חשוב שהגנן שניקח, יהיה גם בחור אמין, גם שירצה לעבוד ויהיה רציני ולא יברח או יעלם לנו אחרי חודש, ושגם ייקח מחיר לא מופרז -שלומי ענה על כל הציפיות ולפיכך אנחנו מרוצים ממנו מאד.
שלומי מגיע אלינו פעמיים בחודש בעונת הקיץ ופעם בשבוע בעונת החורף, העבודה כוללת תחזוקה שוטפת של גינת הבית הפרטי שלנו, גיזום שיחים, מטפסים ועצים, כיסוח, דישון, שתילת צמחיה ופרחים במידת הצורך ושמירה כללית על מצב הגינה. לפעמים יש עבודות חד פעמיות שנקרות בדרך, למשל בפעם האחרונה שלומי גילה שאחד השיחים חולה, הוא עקר אותו ושתל במקומו חדש. ניתן לסמוך עליו במאה אחוז, והוא תמיד עושה עבודה טובה, בלי אפילו שנצטרך להגיד לו מה לעשות - בזכותו הגינה שלנו נראית מטופחת ונקייה!
ראובן חזן.

, אוגוסט 2014

אין בעולם בעל-מקצוע נחמד רגוע שקט, חמוד נאמן ישר צנוע ומקצועי כמו שלומי - אין עליו!
אני גרה בבית הכרם ויש לנו בכניסה לבניין סידור אדניות ושטחי נוי גדולים, בעבר עבדתי עם המון גננים שלצערי הרב אכזבו אותי וגרמו לי להרגיש כאילו הם עושים לי טובה שהם מגיעים לעבודה. למזלי הרב קיבלתי המלצה על שלומי מחברה ועד היום אני לא מאמינה שהצלחתי למצוא גנן כזה אמין! אני ממש מודה לו על הטיפול המסור בכל הקשור לענייני הגינון אצלנו בבניין.
שלומי עשה ועושה אצלנו עבודה מדהימה, הוא תמיד מתפנה להגיע בשבילנו, מגיע בזמן שקובעים איתו, עושה עבודה רצינית ואיכותית, לא צריך לשבת לו על הראש, מדובר באיש מקצוע מיוחד שהלקוח הוא בראש מעייניו. למשל בפעם האחרונה שמתי לב שיש באחת האדניות פרחים חדשים, אפילו מבלי שביקשתי ממנו לבצע את העבודה. מתברר ששלומי היקר, שם לב שהאדניה נראית קצת ריקה וישר הלך להביא פרחים חדשים ושתל אותם בלי להודיע לי וללא דרישה כספית. הייתי מופתעת מאוד ואני מזה שמחה שסוף סוף מצאתי גנן טוב וישר.
הוא עובד כ"כ יפה, אין אחד שלא מחמיא על הגינון! ומכיוון שאני מאוד מאוד מרוצה, הספקתי להעביר את המספר שלו לשכנה שלי ובתי - אני ממליצה עליו לכולם, שלומי מדהים!
לאה וייס.

, אוגוסט 2013

את שלומי "גילינו" ממש במקרה , אחרי תקופה שבה התחלפו אצלנו כמה וכמה גננים והיה לנו ממש קשה למצוא בעל מקצוע שאפשר לעבוד איתו בצורה קבועה ושוטפת, אחד שמרגישים חיבור איתו והכל זורם חלק וכמו שצריך. קיבלתי המלצה על שלומי וקיוויתי שהפעם זה יהיה שונה, וכך היה! שלומי הפתיע אותנו לטובה, סוף סוף מצאנו גנן אמין ומקצועי.
מדובר בגינה ציבורית גדולה שדורשת תחזוק אחת לחודש ומאז שאנחנו עובדים איתו הגינה נראית מטופחת ורעננה מתמיד. שלומי מקפיד להגיע פעם בחודש, מתחזק את הגינה - בגינה יש עצים פרחי נוי דשא וכו', שלומי מדביר מנכש גוזם ומחליף פרחים וצמחים במידת הצורך ובאמת עושה עבודה נהדרת עם אהבה אמיתית לעבודתו. הוא לא מהטיפוסים שמבריזים ואם יש איחור או שינוי בלוח הזמנים הוא תמיד טורח לעדכן כמה ימים מראש ולתאם מועד חדש ונוח. אנחנו מרוצים מאוד מעבודתו, מהידע המקצועי הנרחב שלו ומשירות לא פחות ממצוין ומתכוונים להמשיך ליהנות משירותיו עוד זמן רב.
אליהו מירושלים.

, יולי 2013

בגינת הבניין שלנו יש עצים גבוהים, שהיו זקוקים ברמה מידית לגיזום. לצורך העבודה - לקחנו (וועד הבניין) את שלומי, שעמד במשימה בצורה מקצועית, ובמחיר מעולה!
מבין כמה בעלי מקצוע שפנינו אליהם, שלומי - דרש מחיר זול יותר מבין כל הגננים האחרים ולכן החלטנו לקחת דווקא אותו. שלומי לא הסתפק בתמחור טלפוני של העבודה, אלא בא אלינו לבניין כמה ימים לפני, הסתכל במו עיניו על העצים, ונתן לנו הצעת מחיר במקום - בהתאם לגובה של העץ, לגודל שלו, לנוחיות הגישה אליו וכדו'''.
העבודה נעשתה בצורה מצוינת. שלומי גזם את העצים לגודל סביר ונוח, וגם את כל שאריות הענפים שהוציא, דאג אחריו לפנות ולהשאיר נקי ומסודר. אני בטוח שאם נצטרך, נקרא לו שוב - כולם היו נורא מרוצים!
יוסי, ירושלים.

, יולי 2013

ממליץ בחום על שלומי מ"אומנות הגינון"! הגענו אליו לפני כשמונה שנים בעקבות המלצה מפה לאוזן, כשחיפשנו גנן טוב שיתחזק את גינתנו על בסיס קבוע. שלומי עושה עבודה לתפארת ומקפיד לעבוד מאד מסודר. אף פעם לא משאיר את כלי העבודה שלו זרוקים או ללא השגחה, ואת הפסולת והגזם - תמיד מקפיד לפנות בסיום כל עבודה. מעבר לפעילות השוטפת של כיסוח הדשא וגיזום, הוא דואג לפנות עלים שנושרים, לרסס נגד מזיקים, בודק ומתחזק את מערכת ההשקיה ודואג שתראה כל הזמן מטופחת.
כל תקופה מסוימת שלומי עושה שתילה של צמחיה חדשה, גיזום של עצים, כיול של מערכת ההשקיה, עיצוב מחדש ועוד. מאד מרוצים ממנו - נותן שירות טוב ולכן אני ממליץ עליו בחום!
קובי

, יולי 2013

שלומי מתחזק כבר חמש-עשרה שנה על בסיס קבוע את הגינה שלנו בירושלים. בזכותו הגינה שלנו מטופחת, נקייה ונראית רעננה!
מדובר בגינה של ארבע-מאות מ"ר, בגינה יש צמחים שנתיים ורב שנתיים, עצי פרי, כדים ובהם השתילים, טוף ומסביב גדר חיה.
מעבר לזה שלשלומי יש ידיים טובות ושהוא עובד בצורה מקצועית הוא גם בחור עם המון ידע בכל מה שקשור לענף של הגינון - הוא יודע לזהות מחלות של עצים, מבין בצמחים, יודע מה לשתול מתי ואיפה, אם איזה שהוא שתיל או צמח לא נקלט הוא יודע לתת את הטיפול הנכון, וגם מבחינה אסתטית - ממליץ לנו איך לעצב את הגינה ומה כדאי לשתול, כדי שהיא באמת גם תיראה בסופו של דבר הרבה יותר יפה.
שלומי תמיד מגיע - דייקן ובזמן, ואם הוא מאחר או לא יכול להגיע בזמן שקבענו הוא מודיע, הציוד שלו משוכלל, וגם המחירים שלו - הם מחירי שוק סבירים בהחלט, מרוצה מאוד!
אמנון מירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

"שלומי אומנות הגינון" בבעלותו של שלומי גילה עוסקת בעבודות הגינון באיזור ירושלים ומבשרת ציון כבר למעלה מ-20 שנה. מבצע את כל עבודות הגינון כולל שיקום גינות, ניקיון ואחזקת גינות. מתמחה במערכות השקיה, הקמת גינות וגינות גג, מרפסות ועדניות. עבודה מקצועית, עבודה עברית, שירות אמין ויחס אישי, מחירים נוחים. עסק שומר שבת.

שלומי אומנות הגינון

שלומי אומנות הגינון

שלומי גילה


9.5

073-2721594
 

שלומי אומנות הגינון

שלומי גילה

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721594 חייג