כרטיס עסק זה של אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל

9.5
אריק גבאי
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ארלוזרוב 22, תל אביב

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

33 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2018

אריק הטכנאי בחור מקסים שמבצע עבודה עניינית, מקצועית וטובה ומגיעות לו רק מחמאות! פניתי אליו בעקבות נזילה במכונת-כביסה בוש, הוא הגיע בול בזמן שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה בקפידה והסביר לי שהנזילה היא מהמשאבה ויש להחליף את המשאבה בחדשה, הצעת-המחיר שלו היתה סבירה ביותר ואישרתי לו להמשיך בעבודה. לאחר שסיים את החלפת המשאבה אריק ווידא שהכל עובד כמו שצריך, הראה לי שהכל תקין ואפילו השאיר את המשאבה הישנה בביתי כדי שאוכל להראות לבעלי שהמשאבה אכן היתה תקולה. באותה הזדמנות ביקשתי ממנו לבדוק את תנור-האפיה שלי, הוא היה אדיב ונחמד והסכים מכל הלב, בדק את התנור, ביצע תיקון קל והסביר שלא כדאי להשקיע מעבר לכך - אמין וישר ללא ספק! הוא השאיר פה כרטיס ביקור, שמרתי אותו ומהיום והלאה אפנה רק אליו!
עליזה, חולון.

, נובמבר 2018

אני מרוצה בהחלט מאריק הטכנאי, הוא עצמו בחור נחמד ומקצועי שמבצע עבודה טובה ואני ממליצה עליו מכל הלב. יצרתי איתו קשר לצורך תיקון מכונת-כביסה וכבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא הקשיב לי בסבלנות רבה, ייעץ לי מה עלולה להיות התקלה ולמזלי היה זמין להגיע בהקדם. אריק הגיע כפי שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה ביסודיות, תיקן את התקלה ובסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. גם המחיר שגבה היה הוגן ביותר ואין ספק שקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. מומלץ ללא ספק.
פאני.

, נובמבר 2018

השירות של אריק היה מעולה, יעיל ומהיר ואני מאוד מרוצה! פניתי אליו לצורך תיקון מכונת-כביסה שהפסיקה לעבוד כמו שצריך, הוא היה אדיב ושירותי מהתחלה ועד סיום ומגיעות לו רק מילים חמות. אריק הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה בלי למרוח את הזמן. אני אומנם לא זוכרת במה בדיוק היה מדובר אך אריק תיקן את המכונה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. שירות נהדר! שמרתי את המס' שלו ואשמח לפנות אליו שוב במידת הצורך.
לורן, בת-ים.

, ספטמבר 2017

לא מזמן תנור האפיה שלנו החל לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחנו להבין במה מדובר ולכן פניתי לאינטרנט לחפש טכנאי מומלץ באזורי. דרך האתר שלכם "טוב תודה" הגעתי אל "אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל", ההמלצות עליו היו חיוביות ופניתי אליו טלפונית. כבר בשיחה הוא היה נשמע ענייני, נתן טווח מחירים הוגן וקבענו מועד להגעתו. אריק הגיע בשעה שקבענו, בדק את התנור ביסודיות ותיקן את התקלה במקצועיות רבה. הוא דאג להשאיר אחריו סביבת עבודה נקיה ובסיום גבה סכום הוגן שעמד בטווח המחירים שהציע לי בטלפון. בעל מקצוע הוגן וישר! ממליץ!
צביקה, ראשון לציון.

, ספטמבר 2017

את אריק הטכנאי הזמנתי לא מזמן לבצע תיקון תנור אפיה שהפסיק לעבוד כמו שצריך, הגעתי לכרטיס העסק שלו אצלכם באתר "טוב תודה", קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הוא עשה עליי רושם טוב ונשמע מקצועי מאוד, הוא הקשיב לי בסבלנות רבה ונתן טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן (הוא אף ציין שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לתקלה שתתגלה). אריק הגיע בשעה שקבענו וניגש לתנור ללא דיחוי. הוא ביצע בדיקה יסודית לתנור ותוך זמן קצר עלה על התקלה. אני אומנם לא זוכרת כבר מה בדיוק היתה הבעיה אבל אני כן יכולה לספר שמאז התנור עובד מצוין! ממליצה על אריק בחום!
ליאור, בת-ים.

, מרץ 2017

אריק ביצע אצלי תיקון מייבש כביסה, הוא הגיע בזמן שקבענו, ביצע את התיקון בצורה מקצועית ותוך זמן קצר הצליח לפתור את הבעיה. אריק בחור נחמד מאוד ונעים לעבוד מולו וגם המחירים שגובה סבירים לחלוטין.
איתי, גבעתיים.

, מרץ 2017

לפני מס' חודשים המדיח כלים שלנו הפסיק לעבוד, ניסיתי להבין לבד מה הבעיה אך מהר מאוד הבנתי שאצטרך להזמין טכנאי מקצועי שיבצע בדיקה. נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות על "אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל" והתקשרתי אליו. אריק עשה עליי רושם טוב, נתן לי טווח מחירים הוגן והסביר לי שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לסוג התקלה. אריק הגיע בשעה שקבענו וניגש לבדוק את המדיח ללא דיחוי. אני כבר לא זוכר מה היתה בדיוק הבעיה אבל תוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. מומלץ בחום.
אבינועם, תל אביב.

, מרץ 2017

את אריק הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון מכונת כביסה שהתחילה לעשות בעיות בעת הפעלתה. אני כבר לא זוכרת איך הגעתי אליו (אני מניחה שדרך אחד האתרים באינטרנט) אך אני יכולה לספר שמדובר בבעל מקצוע חביב, נעים והכי חשוב מקצועי. הוא ביצע את התיקון תוך זמן קצר מהרגע שהגיע אלינו, הסביר לנו בדיוק מה הבעיה במכונה ולאחר שנתנו לו אישור, המשיך בעבודה. ממליצה עליו ואפילו שמרתי את מס' הטלפון שלו למקרה הצורך.
אלינור, חולון.

, ספטמבר 2016

בהחלט מרוצה מהשירות של אריק, הגיע אלינו מהר לראות מה התקלה במדיח הכלים, פתח אותו כמו שצריך, ביצע בדיקה יסודית, הסביר לי שמדובר בגוף חימום שנשרף והחלפת חיישני חום של התרמוסטט. אריק אמר לי מראש מה עלות התיקון והחלפת החלקים, המחיר נשמע הוגן. יום למחרת אריק חזר אלינו בתאום מראש. ביצע החלפת החלקים, בסיום העבודה נשאר לבדוק את תפקוד המדיח. אנחנו כבר חודשיים אחרי והמדיח עובד מצוין. ממליץ בחום!
יאיר.

, ספטמבר 2016

אריק היה מקצועי ואמין, הגיע בשעה שהבטיח, טיפל בתנור באופן מקצועי, פתח בדק הסביר לי מה המסקנות ובמה צריך לטפל. ביצע עבודה באמת אמינה. התנור עובד מצוין! ממליצה בחום!
לבנה.

, ספטמבר 2016

אריק טכנאי אמין ישר והגון, נתן לנו שרות מעולה ומומלץ מאוד. מדובר בתיקון מכונת כביסה, אריק הגיע אלינו תוך זמן קצר וניגש מיד לעבודה, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא אמר לנו מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו.
עליזה.

, מרץ 2016

אריק היה מצוין, הגיע בזמן, איתר את התקלה במהירות ואבחן את הבעיה נכון, תיקן את מה שצריך עוד באותו היום ולקח מחיר סביר, בהחלט יכולה להמליץ עליו!
לפני מספר ימים התקלקל לי מייבש הכביסה (נתקעה באמצע תכנית פעולה והתוף לא הצליח להסתובב). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי הערכת מחיר גבוהה מידי, פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם אריק שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה וידע לאבחן שהבעיה קשורה לאיזשהו רכיב שעוזר לתוף להסתובב. החלטתי להזמין את אריק וקבענו שעה. הוא הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את החלק שהתקלקל, הסביר לי איך רואים שהוא לא תקין.
לסיכום - כשבחרתי באריק - הרגשתי שעומד מולי בן אדם מאד אמין. הוא נתן לי הרגשה שאני נמצאת בידיים טובות והכי חשוב וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן! תותח על!
לנה.

, מרץ 2016

מרוצה מאריק מכל הבחינות, ברמה התקשורתית וברמה המקצועית, הוא לא הזדרז ללכת בסיום התיקון, נשאר לראות אם המדיח מתחיל לעבוד - ממליץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המדיח שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. קיבלתי את שמו של אריק ממשהי מהאתר שלכם, אמרה לי שהוא מצוין, לוקח מחירים הוגנים ולקחתי ממנה את המספר שלו. שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע.
אריק הגיע בשעה שסיכמנו, ערך בדיקה יסודית למדיח כלים (מחברת בוש) - מסתבר שהבעיה הייתה מורכבת, הייתה תקלה בגוף חימום ובמנוע (במדיח מהדגם שלי הם מחוברים ביחידה אחת) שגרמה למדיח להפסיק לעבוד, במהלך התיקון אריק הסביר לי כל שלב בעבודתו, ומדוע כל בדיקה שעשה חיונית. אריק היה אמין מאוד, ביצע החלפה של חלק המנוע וגוף החימום במדיח ותיקן את הבעיה עד הסוף. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך. לסיכום: השירות של אריק היה מקצועי, המדיח חזר לפעולה והמחיר היה הוגן - טכנאי מעולה!
איגור.

, נובמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה משירות הייעוץ של אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל, הוא התגלה כבעל-מקצוע שמעניק שירות באמת הוגן ואמין - ממליצה בחום!
הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שלנו שהפסיקה לעבוד והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי אצלכם באתר המלצות טובות על הטכנאי אריק והרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה נשמע מקצועי, אמר שצריך להגיע לראות בכדי לתת הצעת מחיר, לפי מה שהסברתי לו לא היה ברור ממה נובעת התקלה והוא כמובן ציין בפני את עלות הביקור שהייתה סבירה וקבענו שיגיע בשעה מסוימת.
אריק הגיע כפי שסוכם, ערך בדיקה יסודית למכונה, ממש פתח אותה והודיע לי שלא שווה לתקן את המכונה, הוא הסביר שהחלק שמחזיק את התוף "הלך" ומאחר שמדובר בחלק יקר מאוד כבר שווה לי לקנות מכונה חדשה. אריק היה מאוד מאוד ישר, נתן ייעוץ אמין ומקצועי וגבה עלות ביקור בלבד.
אילנה.

, נובמבר 2015

אריק בעל מקצוע מצוין! הוא נתן לי שירות טוב במחיר הוגן ואני חושבת שמגיעות לו רק מילים טובות - הופתעתי מיעילות השירות ומהמהירות שבה הוא הגיע ואני יותר משמחה לתת עליו המלצה.
מכונת הכביסה שלי עשתה בעיות בהוצאת המים החוצה ובעצם היא נתקעה מספר פעמים. חיפשתי טכנאי מוצרי חשמל שיגיע אלי בדחיפות לתקן את המכונה. התקשרתי לאריק דרך ההמלצות אצלכם באתר ובאמת הוא היה פנוי להגיע עוד באותו היום. אריק נתן לי הערכת מחיר בטלפון, המחירים נשמעו לי סבירים וקבעתי איתו שעה. אריק הגיע כמו שקבענו, בדק את מכונת הכביסה ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שהוא רואה בעיה במשאבת מים, הוא היה אמין ואמר שאין צורך להחליף את כל המשאבה והוא יכול לתקן אותה במקום.
המחיר היה הוגן מאוד לפי הבירורים שעשיתי, רואים שאריק יודע מה לעשות, הוא ביצע את התיקון באופן מקצועי והבעיה עם המשאבה באמת נפתרה! שמרתי את מספר הטלפון של אריק למקרה הצורך, הוא היה באמת עשר ואני ממליצה עליו בחום.
מורן.

, אוקטובר 2015

כשהתקלקלה לנו מכונת הכביסה לפני מספר ימים, לא ידענו אל מי לפנות מאחר ולא הכרנו שום טכנאי שירות באזור שלנו. התחלנו לחפש בכל מיני אתרי אינטרנט שמות וטלפונים של טכנאים זמינים, ובין היתר הגענו לאתר שלכם שבו מצאנו את הטלפון של הטכנאי אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל. שוחחנו בטלפון, הוא נשמע נחמד, הסברנו לו מה הבעיה והוא אמר לנו שככל הנראה מדובר ברצועות התוף שנקרעו, הוא נתן לנו הערכת מחיר שנשמעה סבירה, ראינו שמדובר בבעל מקצוע ראוי, ולכן החלטנו להזמין אותו.
העבודה נקבעה ליום שלמחרת (אריק הגיע בזמן בדיוק בשעה שנקבעה איתו), וכשאריק הגיע ובדק את המכונה, הוא בישר לנו (כמו שחשב) שהרצועה של התוף נקרעה. היה לו את החלק בהישג יד, ולכן הוא החליף את הרצועה ישר על המקום. אריק גם הראה לי את הרצועה הקרועה וגם הסביר לי ממה הקלקול נובע: העמסת יתר וכו'. הוא נתן לי חשבונית ואחריות על התיקון. מאד אהבתי את השירות המקצועי, אבל בעיקר את הסבלנות והחיוך. גם המחיר לא היה בשמיים, ואפילו מעט יותר זול ממה שחשבתי שאני הולכת להוציא. הכי חשוב - המכונה כעת עובדת, הכל בסדר איתה והכל תקין!
אלונה.

, אוקטובר 2015

אריק העניק לנו שירות מקצועי ואמין, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום ואיעזר בו בשמחה גם בעתיד! הגעתי לאריק - שירות הוגן למוצרי חשמל לאחר שמכונת הכביסה שלנו הפסיקה לחמם טוב את המים. עשיתי חיפוש באתר שלכם, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, אריק סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
למעשה ידעתי מראש מה התקלה, שערתי שמדובר בגוף החימום של המכונה ש"הלך", אריק בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, הוא פירק את הגוף חימום ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי המכונה מבפנים, הוא הוציא כמויות של אבנית. לאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהמכונה פועלת בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד, היה הרבה מה לנקות בגלל כמות האבנית שיצאה והוא עשה זאת ביסודיות ובמרץ. אני מרוצה מאוד מהמקצועיות ושיטת הפעולה היסודית של אריק וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני. אגב המכונה עובדת מצוין עכשיו - ממליץ בחום!
אבירם.

, אוקטובר 2015

אריק שירות הוגן למוצרי חשמל היה בהחלט מקצועי אמין והוגן - ממליצה בחום! אני מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי - לפני מספר ימים חיפשתי בעל-מקצוע שיתקן לי המדיח כלים שהפסיק לפעול פתאום בלי סיבה, את החיפושים עשיתי דרך האתר שלכם, ראיתי את כרטיס העסק של "אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל" והחלטתי להרים אליו טלפון.
אריק ישר מצא חן בעיניי, ענה לי לעניין, לא היה קצר רוח ונתן לי הצעת מחיר של טווח מחירים ידוע מראש, סיכמתי עם אריק שעה והוא הגיע בזמן, היה מאוד מקצועי, ניגש ישר לברר במה העניין, פירק איזשהו חלק במדיח ועלה על הבעיה דיי במהירות, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת כרטיס פיקוד ואמר מה המחיר שתאם בדיוק למה שסיכמנו.
נתתי לו אישור להמשיך בתיקון, אריק השיג עבורנו את הכרטיס האלקטרוני המתאים לסוג המדיח, ביצע את התיקון למופת והבעיה נפתרה!
ממליצה בחום - ספי.

, אפריל 2015

אריק היה בסדר גמור, הגיע בזמן, פתר את הבעיה ולקח מחיר הוגן עבור השירות - מומלץ!
הגעתי לאריק דרך חיפוש אצלכם באתר, חיפשתי טכנאי בדחיפות לתקן את התנור אפייה שלי, עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי באריק מכיוון שהוא היה הכי ישר, עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון. הסברתי לו בטלפון שהתנור הפסיק להוציא זרם אוויר חם, והוא לא אופה את הדברים. אריק הסביר לי שהבעיה היא כנראה בגוף חימום או בתרמוסטט ויכול להיות שאצטרך להחליפו בחדש.
אריק הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש, בחן את התנור ולאחר מס' דקות הוא הראה לי שבאמת החלק של התרמוסטט "הלך" ולכן צריך להחליף לחלק חדש. אריק ביצע את התיקון והתנור חזר לתפקד.
אני מרוצה ממנו מאוד, היה נעים להכניס אותו אלינו הביתה, מדובר בבחור טוב וישר!
סמדר.

, אפריל 2015

אריק נתן לנו שירות מקצועי, סה"כ יצאתי מרוצה ולכן אני בהחלט ממליץ עליו!
הגענו לאריק דרך האתר שלכם, לאחר שחיפשתי טכנאי שיגיע אלינו לתקן את המדיח כלים. חיפשתי מישהו מאזור מגורי ועלו לי כמה אופציות לבעלי-מקצוע, קראתי על חלקם המלצות וההמלצות על אריק היו מאוד חיוביות והחלטתי להתקשר אליו לקבל הצעת מחיר.
שוחחתי עם אריק והסברתי לו שהמים החמים לא נכנסים למדיח ובעצם המדיח לא מתחיל את פעולתו. שאלתי אותו לגבי מחיר התיקון, והוא העדיף לתת לי טווח מחירים אפשרי מכיוון שהיה צריך לראות את המדיח לפני.
אריק הגיע אלי בשעה שסיכמנו עוד באותו היום. בדק את המדיח והבין דיי מהר שהבעיה קשורה לתרמוסטט של המדיח, הוא תקול ובגלל זה המדיח לא יודע להתחיל את פעולת הכנסת המים בזמן.
אריק הסביר לי שבדגם הזה של המדיח צריך להחליף גם את המנוע, החלקים קשורים זה לזה, המידע נשמע הוגן, הצעת המחיר על החלפת החלקים נראתה לי סבירה בהחלט ואשרתי לו לבצע את העבודה.
אריק יצר איתי קשר ברגע שמצא את החלפים, הוא הגיע לבצע את התיקון, עבד בצורה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר. הוא הראה לי שהמדיח עובד כמו שצריך ונתן לי קבלה ואחריות על התיקון.
עידן.

, אפריל 2015

פניתי לאריק - טכנאי שירות שרשום אצלכם באתר תחת השם "אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל". הייתה לי בעיה במדיח כלים שהפסיק להוציא מים, ועבד על ריק. היות ואין לי ידע או הבנה כלשהי במדיחי כלים, וגם לא הכרתי שום טכנאי טוב, התחלתי לחפש באינטרנט אחר אחד כזה, וממש במקרה נפלתי על האתר שלכם "טוב תודה".
אריק היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה. הוא אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו ותאמנו זמן שיתאים לשנינו.
אריק הגיע בשעה שקבענו, בדק את המדיח ביסודיות, עלה על הבעיה דיי מהר ותיקן את המדיח לתפארת.
אריק היה מאוד מאוד מקצועי, לקח מחיר הוגן ואני מאמין שאזמין אותו אם אצטרך גם בעתיד.
אלעד.

, פברואר 2015

הגעתי ל"אריק - שירות הוגן למוצרי חשמל" דרך חיפושים באינטרנט, עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי בו מכיוון שהוא היה הזול מכולם והוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון.
הסברתי לאריק בטלפון שהתנור מקצר כל הזמן. הוא הסביר לי מה לדעתו תהיה הבעיה ונתן לי טווח מחיר לתיקון, המחיר היה הוגן וסגרנו עניין.
אריק הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש, בחן את התנור, ולאחר מס' דקות הוא הראה לי את מקור הבעיה, אריק פתר את הבעיה במהירות והתנור עובד מצוין.
אריק נהד בהגינות כלפי וגם המחיר על התיקון היה באמת מה שסיכמנו מראש. אני מרוצה ממנו מאוד, היה נעים להכניס אותו אלינו הביתה, מדובר באיש טוב וישר!
אוהד.

, פברואר 2015

אריק העניק לנו שירות מהיר יעיל ובמחיר הוגן - ממליצה בחום!!!
לפני כמה ימים, המקרר שלנו הפסיק לעבוד ולכן חיפשנו באינטרנט טכנאי מקצועי. הגענו לאריק - שירות הוגן למוצרי חשמל, דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראנו את ההמלצות הטובות שהוא קיבל, והחלטנו להזמין אותו לביתנו לראות מה הבעיה.
אריק ניסה להדריך אותנו בטלפון בכדי לאתר את התקלה ואולי לפתור אותה בשיחה, אבל הבעיה הייתה מורכבת יותר ולכן קבענו איתו ליום המחרת.
אריק היה בסדר גמור, הגיע בזמן, איתר במהירות את התקלה, הסביר לנו שמדובר בפאנל של לוח הבקרה הדיגיטלי, המחיר שהוא רצה על החלפת הפנאל היה הוגן ונתתי לו להמשיך בתיקון. אריק תיקתק את העבודה והמקרר עכשיו פועל כמו שצריך.
אריק לקח לנו מחיר סביר לחלוטין והיינו מרוצים מהשירות שלו - מומלץ.
אסי.

, אוקטובר 2014

יש לי מכונת כביסה דיי ישנה שעד לאחרונה לא עשתה לי בכלל צרות ועבדה בצורה סדירה ויומיומית בלי שום תקלה.
לפני מספר ימים המכונה החליטה שהיא לא סוחטת, אז אני החלטתי לפנות לטכנאי על מנת לפתור את הבעיה ולסדר את המכונה כמה שיותר מהר.
את אריק מצאתי באינטרנט, התקשרתי אליו ולשמחתי הוא הסכים לבוא עוד באותו יום בשעות הערב. אריק בדק את המכונה ביסודיות ובכל פעם שלל סיבה אחרת לתקלה עד שהוא גילה שנתקעו גרביים בין התוף לחלק החיצון שסתמו את המשאבה וגרמו לכך שגם לא תהיה פעולת סחיטה וגם בסופו של דבר ייזלו מים החוצה.
אריק היה סבלני מאוד ועשה הכל בצורה שקולה ורגועה בלי למהר, הוא לקח את הזמן ועשה עבודה מאוד יסודית. כל הבדיקה ארכה כשעתיים והייתי מרוצה נורא מהגישה שלו. אריק פשוט שלף את הגרביים שחסמו את זרם המים ופתר את הבעיה. גם המחיר שהוא דרש היה ממש ממש סביר. בקיצור נהניתי משירות טוב ואמין - ממליצה בחום.
פנינה.

, אוקטובר 2014

אני מאד מאד מרוצה. פניתי לאריק דרך האתר שלכם לאחר קריאת ההמלצות, בעקבות תקלה במדיח כלים, אשר לא הוציא מים בזמן ההפעלה לניקיון הכלים. היות ואין לי ידע או הבנה כלשהי במדיחי כלים, וגם לא הכרתי שום טכנאי טוב, התחלתי לחפש באינטרנט אחר אחד כזה, וממש במקרה נפלתי על האתר טוב תודה.
אריק היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה. הוא אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו ותאמנו זמן שיתאים לשנינו. אריק הגיע בשעה שקבענו פתח את המדיח והגיע למסקנה שמשאבת המים היא זאת שעושה את הבעיות, ושצריך להחליף אותה. אריק הלך להביא משאבה שמתאימה למכונה והחליף אותה ישר ופתר לי את הבעיה מיד. המחיר שלקח על התיקון + החלפת המשאבה היה סביר והוגן.
אריק היה מאד מאד מקצועי, ואני מאמין שאזמין אותו אם אצטרך גם בעתיד.
שמעון.

, אוקטובר 2014

חיפשתי באינטרנט טכנאי למכונת כביסה והגעתי לאתר טוב תודה. שם באופן אקראי, עפ"י זמינות ועלות הביקור בחרתי באריק.
שוחחתי איתו, הסברתי לו שיש לי נזילת מים מהמכונה, שאלתי אותו לעלות הביקור והתיקון והוא נתן לי פירוט של מחירים בהתאם לאיתור התקלה וקבענו מועד שבו הוא יגיע לתקן.
אריק הגיע בזמן שקבענו עם ארגז כלים, הוא הזיז את המכונה ובדק אותה, כשאיתר את הבעיה הסביר לי כי מדובר בסתימה בצינור ובמשאבה והתחיל בניקיון כללי של כל החלק הפנימי והצינורות של המכונה. כשסיים את התיקון, אריק ניקה וסידר אחריו עד שבשלב מסוים אני ביקשתי שיניח לזה. הוא לא עזב את המקום עד אשר בדק יחד איתי שהמכונה סוחטת ומוציאה את המים בצורה תקינה.
אריק איתר את הבעיה בזריזות וטיפל בה באופן מקצועי. הוא איש נעים, מכבד את הלקוח, אדיב ואמין. המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית עבור התשלום, מעבר לשירות המצוין.
צופיה.

, יוני 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אריק, הוא אחלה בחור, ובעל מקצוע מקצועי, הגיע אלינו מהר, עלה על הבעיה בקלות וביצע את התיקון תמורת שכר שפוי!
הייתה לי בעיה במכונת כביסה - המכונה הייתה מפסיקה לפעול באמצע התוכנית עם כל המים בתוכה ומסרבת לנקז את המים החוצה, לפעמים רק כמה הפעלות פתרו את העניין, אבל עדיין הכביסה יצאה מלוכלכת עם שאריות מהאבקה וחיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע טוב, וכך הגעתי לאריק הטכנאי - שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא ידע להגיד לי כבר בטלפון שכנראה מדובר במשאבת המים או סתימה, ונתן לי טווח מחירים בהתאם, הוא מצא חן בעיני והזמנתי אותו להגיע לתיקון.
אריק הגיע, בדק את המכונה והסביר לי שכמו שחשב, משאבת המים התקלקלה ושצריך להחליף אותה בחדשה. אריק פתח את המכונה הוציא את משאבת המים הישנה ונסע להביא לי משאבה חדשה, הוא חזר אלינו עוד באותו היום וביצע את ההתקנה.
אריק היה זריז ויעיל, התקין את משאבת המים החדשה והחזיר את כל חלקי המכונה למקום, לאחר מכן ביצע בדיקה לראות שהמכונה חזרה לנקז את המים - ואכן הבעיה נפתרה! אריק עשה עבודה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר - ממליצה!
עליזה.

, יוני 2014

אריק טכנאי מצוין, הוא היה בסדר גמור, עלה על התקלה מהר, לקח מחיר סביר וצירף חשבונית כמקובל - מומלץ בחום!
לפני כמה ימים מכונת הכביסה שלנו הפסיקה לעבוד וכמובן נאלצתי לחפש טכנאי מכונת כביסה שיגיע ויבדוק במה מדובר, חיפשתי בגוגל טכנאי עם המלצות ובין התוצאות הראשונות הגעתי לאריק והחלטתי להתקשר ולראות אם הוא פנוי להגיע ולראות במה מדובר.
שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו במה העניין והוא אמר שיש כמה אפשרויות לבעיה הספציפית שלי. אריק תיאם איתי שעת הגעה והגיע בשעה שקבענו, לאחר בדיקה מקיפה ציין בפני את סוג הבעיה, אני כבר לא זוכרת את ההסבר אבל אני יודעת שהבעיה טופלה על הצד הטוב ביותר וכרגע היא עובדת מצוין!
לאחר תיקון התקלה, אריק הפעיל את המכונה והראה לי שהמכונה חזרה לפעולה. השירות של אריק היה מקצועי ויעיל, הוא עלה על התקלה במהירות וסידר את העניין על הצד הטוב ביותר. מבחינת המחיר, הוא לקח מחיר סביר מאוד (בדקתי לאחר מכן באינטרנט והמחיר תואם למחירי השוק) נתן לי חשבונית והודיתי לו על השירות המקצועי.
פני.

, יוני 2014

אריק גבאי טכנאי שירות מצוין, הוא הלך לקראתי, התחשב בי מאוד ומצא לי פתרון בכדי שלא אצטרך להוציא סכום יותר מידי גדול על התיקון, אני לא מכירה בעל מקצוע שהיה נוהג כמוהו (פה בארץ, רק מחפשים איך לגזול ממך כסף)!
מעבר לכך, אריק דייקן, מגיע בזמן, אחראי, לא גזלן ומקצועי - כל המעלות הטובות שצריך שיהיו בבעל המקצוע שאתם מזמינים!
הייתה לי בעיה בתנור שלא חימם כמו שצריך וחיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, לאריק הגעתי דרך האינטרנט, אני חושבת שקראתי עליו חוות דעת טובות ולכן החלטתי להזמין אותו. שוחחנו בטלפון והסברתי לו במה מדובר, אריק נתן לי טווח מחירים משוער וקבע איתי שעה.
הוא הגיע על הדקה, ערך בדיקה יסודית לתנור ותוך כדי עבודה הסביר לי שיש לי בעיה עם גופי החימום בתכניות מסוימות ובאיזשהו אופן גם התרמוסטט תקול וגורם לבעיה. שאלתי אותו מה עושים והוא אמר לי שכמובן עדיף להחליף גם את התרמוסטט וגם את גופי החימום (שעולים יקר) אבל אמר שקודם יתחיל בהחלפת התרמוסטט ואז יראה אם אפשר לחסוך ממני את החלפת גופי החימום.
אריק החליף את התרמוסטט, לאחר מכן עשה מספר טסטים והודיע לי רשמית שחבל להחליף את גופי החימום, הוא הסביר שיש תכנית מסוימת בה הגופים פועלים כמו שצריך וזה בהחלט מספיק לצרכים שלי. הוא היה מאוד מאוד ישר, התפלאתי שהוא ניסה ללכת לקראתי וחסך לי בעלויות - זה ממש לא מובן מאליו!! פשוט חמד של בחור. אשתמש בו מעתה ואילך גם לתיקון של תקלות נוספות אצלי בבית!
מומלץ בחום - עירית.

, אוקטובר 2013

אני מכיר את אריק למעלה מעשר שנים, ואני יכול להגיד עם יד על הלב, שהוא בעל המקצוע הכי טוב שיצא לי להכיר במהלך החיים. לא נתקלים בכזה בן אדם כל יום.
כמו שכבר ציינתי, אני נעזר בשירותיו של אריק לאורך השנים בכל מה שנוגע תיקון מוצרי חשמל. לאחרונה אריק הגיע אלי בשביל תיקון של מדיח כלים, הייתה לנו תקלה במדיח שלא היה ניתן לפתוח אותו - משהו שקשור לדלת. אריק כרגיל, היה זמין הגיע עוד באותו היום, פירק את הדלת והביא חלק חדש שהיה תקול החליף אותו והחזיר הכל למקומו, המדיח נפתח ונסגר ונפתרה הבעיה.
אריק תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, ולא ככל בעלי המקצוע, הוא תמיד אבל תמיד מגיע שוב במידת הצורך ולא מתחמק מאחריות. המחירים שלו סבירים בהחלט, ניתן לתת בו אמון וזה בעצם הכי חשוב. אני רוצה לספר שלפני שמונה שנים הייתה לי בעיה של פיצוץ בצינור, שהתחיל להציף לי את הבית והייתי רגע לפני עלייה לטיסה.
התקשרתי מהר מהר לאריק, הוא כמובן היה עשר, הגיע מיד לטפל בעניין ונתן לי לנסוע לחו"ל בלב שקט! זאת דוגמא מצוינת להסביר למה לעבוד רק עם אריק - אומר הכל!!
חיים אשר.

, אוקטובר 2013

את אריק אני מכירה כבר שנים רבות ותמיד נהנית מהשירות שלו!
אני כבר לא כ"כ זוכרת איך הגעתי לאריק, נדמה לי שדרך המלצה של מישהי מהעבודה. בכל אופן יש לי רק מילים טובות להגיד אליו. הפעם הראשונה שאריק הגיע אלי, הוא היה פשוט פנטסטי. שוחחנו בטלפון, קבענו זמן הגעה. הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, היה מאוד נחמד ואדיב, סבלני מאוד ומעבר לזה הוא עובד בשקיפות מלאה! הסביר לי מה הבעיה, הראה ונתן פתרון והכל בצורה סופר נחמדה.
באותה הפעם, הוא סידר את התקלה מהר מאוד ולקח ממני מחיר סביר. התרשמתי ממנו לטובה - לא יצא לי להכיר כאלו בעלי-מקצוע לפניו והחלטתי שהוא יהיה הטכנאי שלנו!
מאז, אני קוראת לו בכל פעם שיש לי איזושהי בעיה עם אחד ממוצרי החשמל הביתיים. עד היום הוא לא איכזב אותי. תמיד מגיע בזמן, נותן שירות יוצא מן הכלל, עובד נקי ומסודר ולוקח מחירים מאוד הוגנים - אף פעם לא ניסה להוציא ממני סכומים גדולים באמתלות שונות.
אני ממליצה עליו בחום! מגיעות לו כל המחמאות!
קטי ראצ'י.

, אוקטובר 2013

הייתה לי בעיה במדיח הכלים, שהפסיק פתאום לעבוד - פשוט היה מושבת. חיפשתי באינטרנט אתרים שממליצים על בעלי מקצוע, נכנסתי לאחד מהם ושם קראתי חוות דעת טובות על אריק - שירות הוגן למוצרי חשמל. הרמתי לו טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר.
אריק הסביר לי שלפי מה שאני מתארת אי אפשר לקבוע במדויק את מקור התקלה ולכן עדיף שיגיע, יפתח את המדיח ולפי זה ייתן לי הצעת מחיר.
אריק הסכים להגיע אלי בהתראה נורא קצרה עוד באותו היום, הוא הגיע אלי צ''יק צ''ק, הסתכל על המדיח והסביר לי, שיש בעיה עם הסטארטר שהתפוצץ וצריך להחליפו בחדש. הוא נתן לי הצעת מחיר על סך 500 ש"ח ונתתי לו להמשיך בעבודה. אריק הוציא את החלק התקול והתקין במקומו סטארטר חדש, לאחר מכן סגר את הכל והחזיר למקום. לפני שהלך הוא בדק שהמדיח פועל כמו שצריך. כרגע המדיח עובד טוב!
עדה רבין.

, אוקטובר 2013

שלום וברכה,
הייתה לנו בעיה עם התנור שפתאום הפסיק לעבוד, וחיפשנו טכנאי שיבוא לתקן את התקלה. דרך שיטוט באינטרנט, הגעתי באקראיות לאתר למספר הטלפון של אריק גבאי - טכנאי מוצרי חשמל. הרמתי לאריק טלפון ובשיחה עמו התרשמתי שהוא הזול מבין כל בעלי המקצוע שבדקתי איתם ולא גזלן במחירים. החלטתי להזמין אותו לתקן את הבעיה והוא - תוך כמה שעות הגיע, היה מאד נחמד ושירותי, תיקן ובדק פעמיים שהתנור עובד כמו שצריך, וכמו שמתחייב לא לקח מחיר מוגזם, כי העבודה לא הצריכה החלפת חלקים רק תיקון של שקע החשמל שנשרף.
אריק הוכיח את עצמו כטכנאי שירות יעיל! הוא הגיע במהירות, עלה על הבעיה ודאג לתקנה בזריזות, עשה עבודה מקצועית וגם המחיר ממש ממש טוב! אשמח לעבוד איתו גם בעתיד.
בן גל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

טכנאי מוצרי חשמל לבנים: מקררים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים, כגון תנורי אפיה. שירות אמין, אדיב ומחירים נוחים.

אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל

אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל

אריק גבאי


9.5

073-2721417
 

אריק-שירות הוגן למוצרי חשמל

אריק גבאי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721417 חייג