כלביון פנסיון כלבים וחתולים בשרון

9.6
גדעון היינברג
פנסיון בע"ח, אילוף כלבים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: מושב בני ציון ת.ד 14, מושב בני ציון

  95%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2022

צלצלתי לגדעון באקראי דרך האתר שלכם וקיבלתי ממנו מחיר ליגה לכן, הגעתי לראות את הפנסיון שלו והתרשמתי שהכל נראה תקין אז השארתי את הכלב שלי אצלו. אני ממליץ על הפנסיון של גדעון בעיקר לאנשים שאין להם תקציב! נוכחתי להכיר בן אדם נחמד שגם ניכר היה עליו שיש לו ניסיון עם בעלי חיים ובנוסף, הכלב שלי אכן חזר אלי חי, בריא ושלם. מבחינתי הוא נתן לי בדיוק את השירות שחיפשתי ויצאתי שבע רצון לחלוטין, מגיע לו פרגון ענק ממני!
ירון, פתח תקווה

, אפריל 2022

חיפשתי פנסיונים באזור שלי ובמקרה נתקלתי בפרסום של גדעון באתר וראיתי שיש עליו המון המלצות אז הרמתי אליו טלפון ולאחר מכן, הלכתי לראות את המקום והתרשמתי מאוד לכן בחרתי להשאיר את הכלב שלי אצלו. ניכר היה שלגדעון יש אהבה גדולה לבעלי חיים והוא מיד התחבר לכלב שלי וגם סיפק את צרכיו בזמן שלא הייתי ובנוסף, גבה ממני מחיר ממש אטרקטיבי ביחס לשוק. אין ספק שיצאתי מרוצה מאוד מהשירות ומגיע לו חוות דעת מפרגנת!
קובי, חדרה

, ינואר 2022

שמתי את הכלבה שלי בפנסיון של גדעון כבר מספר פעמים ואף פעם לא היו לי תלונות! בחרתי בשירותיו בזמנו בגלל הקרבה לאזור שלי והמחיר האטרקטיבי וגם כי המקום נראה נחמד וביתי. גדעון איש לבבי, חם, מנומס ונעים הליכות והוא יודע להעניק המון תשומת לב ואהבה לכלבה שלי ומעבר לכך, יש לה שם את כל מה שהיא זקוקה לו. תמיד שאני חוזרת לקחת אותה אני רואה שהיא שמחה ומאושרת ובזכות זאת, אני סומכת עליו בעיניים עצומות וממליצה בחום!
אודליה, נתניה

, ינואר 2022

יצרתי קשר עם גדעון מהאתר כי ראיתי שהוא קרוב אלי גאוגרפית ובסופו של יום, השיחה עימו הייתה מאוד נעימה והוא נתן לי הצעת מחיר יותר מסבירה עבור פנסיון לכלב שלי אז בחרתי בו. גדעון נתן לי אחלה שירות! הוא שידר אמינות ויושר מהרגע הראשון והכלב שלי מיד התחבר אליו ומעבר לכך, העניק לו המון חום, יחס ואהבה. יצאתי שבע רצון ממנו וכך גם הכלב שלי היה נראה מבסוט כשחזרתי לקחת אותו, ממליץ עליו בחיוך ענק!
נוח, רעננה

, אוקטובר 2021

קראתי המון המלצות חמות על גדעון באתר שלכם ובעקבות זאת, צלצלתי אליו והוא נתן לי הצעת מחיר הרבה יותר זולה מפנסיונים אחרים שבדקתי אז בחרתי להשאיר את שני הכלבים שלי אצלו. ניכר היה שגדעון מאוד אוהב בעלי חיים ונותן להם יחס מדהים! הוא מיד התחבר לכלבים שלי והם הרגישו בבית וגם מצאו תעסוקה במהירות ובנוסף, הוא דיבר איתי בנימוס ובגובה העיניים והיה לי תענוג להשתמש בשירותיו ואני מחכה כבר לפעם הבאה!
אולה, רמת גן

, אוקטובר 2021

הייתי תקועה ברגע האחרון בלי סידור לכלב שלי ובמקרה שוחחתי עם גדעון דרך האתר שלכם וכשהגעתי לראות את הפנסיון שלו משהו שם כבש אותי אז החלטתי לבחור בו. גדעון הותיר עלי רושם חיובי מאוד! ניכר היה שיש לו המון ניסיון ואהבה לכלבים והוא גם התחבר לכלב שלי בקלות רבה וידע איך להתעסק איתו. בנוסף, הפנסיון שלו היה נראה נעים, חם וביתי והכלב שלי חזר משם ממש מבסוט וגם המחיר היה סביר בהחלט, ממליצה עליו בפה מלא!
עידית, תל אביב

, יולי 2021

רציתי לצאת לחופשה והייתי זקוק לשים את הכלב שלי במקום בטוח אז קראתי את ההמלצות שכתבו על הפנסיון של גדעון באתר ושוחחתי איתו, הוא היה נשמע כמו מישהו שאפשר לסמוך עליו וסגרתי איתו מועד. הכלב שלי ממש נהנה! ניכר שגדעון גילה המון איכפתיות כלפיו והוא קיבל ממנו יחס אישי ומעבר לכך, היו לו כל המשחקים, האוכל והחברה שהוא היה צריך ואין ספק שבפעם הבאה אבחר בו שוב כשאצטרך, ממליץ בחום רב!
אלון, חיפה

, יולי 2021

ההמלצות שכתבו על הפנסיון של גדעון באתר שלכם ממש הרשימו אותי ולכן, הרמתי אליו טלפון וקבעתי איתו מועד שבו אשים את הכלב שלי אצלו. גדעון היה אחלה! כבר בהתחלה הוא נתן יחס חם ואוהב לכלב שלי והתחבר אליו וראיתי שיש לו בפנסיון את כל האמצעים הנחוצים לבעל חיים כדי להרגיש "בבית" ומעבר לכך, הוא שלח לי תמונות איך הכלב שלי נהנה תוך כדי שאני בחופשה והייתי ממש מבסוט עליו וכך גם הכלב יצא משם שמח ומאושר!
גבריאל, פתח תקווה

, אפריל 2021

אני נוהגת לשים את הכלבה שלי באופן קבוע באותו פנסיון, הפעם שיניתי כיוון ובחרתי להשאיר אותה אצל גדעון ולא התאכזבתי! גיליתי אדם צנוע ונעים הליכות שאוהב כלבים יותר מכל דבר אחר. הכלבה שלי קשוחה יחסית אבל גדעון היה מאוד מקצועי והתמודד איתה בהצלחה! מעבר לכך, הוא היה קשוב לצרכים שלה ונתן לה יחס אישי וכשחזרתי לקחת אותה רואים שהיה לה קשה לעזוב והיא באמת נהנתה, מומלץ בחום!
אלישבע, נתניה

, אפריל 2021

יצרתי קשר עם גדעון דרך האתר שלכם והוא היה נשמע לי אדיב ונחמד אז הרגשתי שאפשר לסמוך עליו ולכן, שמתי את 2 הכלבים שלי בפנסיון שלו בסוף שבוע. גדעון נתן לי שירות מצוין! ראיתי שהמקום שלו בטוח ומלא בכל טוב ושהוא איש חמים ולבבי וגם אוהב בעלי חיים ובסופו של יום, הכלבים שלי מאוד נהנו אצלו וחזרו מאושרים! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר אטרקטיבי לחלוטין ואני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
נועה, פתח תקווה

, ינואר 2021

שמתי את הכלב שלי בפנסיון של גדעון בעקבות המלצה של חברה והתרשמתי ממנו מאוד! ראיתי שמדובר על מקום חם ואוהב ושהוא יודע כיצד להתייחס לכלבים ויש לו חיבה אליהם. גדעון מה שנקרא "מושבניק טיפוסי"! הוא נמצא בחברת חיות מחמד בכל עת ובפנסיון שלו קיימים כל הצרכים שהכלב זקוק להם ומעבר לכך, הוא איש נעים הליכות, חברותי ומנומס ואני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
שגית, חדרה

, ינואר 2021

יצרתי קשר עם גדעון דרך האתר והוא נתן לי מענה מיידי וקבענו פגישה, כבר בהתחלה הוא עשה עלי רושם של בעל מקצוע אמין, חברותי וישר והשארתי את הכלבה שלי בפנסיון שלו לסופ"ש. גדעון מקצוען ביותר! הוא התחבר עם הכלבה שלי מאוד מהר וראיתי שהיא התלהבה ממנו! בנוסף, הפנסיון שלו היה מאובזר ומסודר והכלבה שלי הרגישה בבית, אין ספק שאני ממליצה עליו בחום רב!
מרים, כפר סבא

, ספטמבר 2020

כל פעם שאני ואשתי טסים לחו"ל אני שם את 2 הכלבים שלי בפנסיון של גדעון, יש לו המון ניסיון בתחום והוא נותן יחס מדהים לכלבים שלי לכן, אני סומך עליו בעיניים עצומות! אני יודע שהוא יחזיר לי אותם בריאים ושלמים. בפנסיון של גדעון יש את כל מה שצריך החל ממשחקים ועד אוכל, הכלבים שלי שמחים להגיע אליו כל פעם מחדש! אין ספק שאמשיך להשתמש בשירותיו ולחייך מאוזן לאוזן כאשר אני מגיע אליו לשים את הכלבים!
מיכאל, תל מונד

, ספטמבר 2020

אני מכירה את גדעון כבר תקופה ארוכה והשארתי את הכלב שלי בפנסיון שלו כבר כמה פעמים, הוא מקצועי ביותר! כבר בהתחלה שהגעתי לביקור אצלו התרשמתי שיש לו ידע רחב בכלבים והמקום כל כך מטופח ומושקע שזה עשה לי חשק להישאר שם בעצמי. גדעון דאג שיהיה לכלב שלי את כל החיסונים שהוא צריך והרעיף עליו המון חום ואהבה, הכלב שלי התחבר אליו במהירות ואני ממליצה עליו בחום רב!
ירדן, עין שריד

, אוגוסט 2019

הפנסיון של גדעון הוא המקום הכי חם ואוהב לבעלי חיים. השארתי את הכלבה שלי בפנסיון של גדעון במשך 4 ימים והייתי הכי רגועה שיש, מדובר בפנסיון נקי ויפה, גדעון איש מדהים שמטפל בכל הכלבים בחום. בכל זמן שהות הכלבה שלי בפנסיון קיבלתי מגדעון תמונות, הוא התקשר לדווח לי על מצבה והייתי הכי שקטה שיש. שהגעתי לקחת את הכלבה שלי היא הייתה נינוחה, נקייה ורגועה מאוד. ניכר שהיה לה כיף בפנסיון, אין ספק שתמיד אשתמש בשירותיו של גדעון, אדם מקסים עם לב ענק, המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליצה בחום.
ארז, הוד השרון.

, אוגוסט 2019

זאת כבר הפעם השנייה שאני משאיר את 2 הכלבים שלי בפנסיון של גדעון ואני מרוצה ושקט מאוד. בפעם הראשונה הגעתי עם 2 הכלבים שלי לפנסיון המדהים של גדעון, פנסיון נקי ומטופח, מקום עם ים אהבה לכלבים בפנסיון והרגשתי שאני שם את הכלבים שלי במקום מבטחים. במשך כל זמן שהות הכלבים בפנסיון גדעון דאג לעדכן אותי במצבם, שלח תמונות ואכן ראיתי שהכלבים רגועים בפנסיון. שהגעתי לקחת את הכלבים שלי מצאתי אותם נקיים, רגועים ומכשכשים בזנב. מאז אני משתמש בשירותיו של גדעון, בעל מקצוע מקסים עם מלא אהבה וחום.
ניר, כפר סבא.

, ינואר 2019

חיפשתי באינטרנט פנסיון לחתול שלי וראיתי המון המלצות על גדעון, צלצלתי אליו לגבי פנסיון של החתול שלי למשך שבוע, הוא היה מאוד שירותי ונעים במהלך כל השיחה, נתן את כל המידע שצריך והגעתי לראות את המקום. לאחר שהתרשמתי מהניקיון של המקום והשירות המדהים החלטתי שאני משאירה את החתול שלי בידיים של גדעון ולא טעיתי בכלל, אני מרוצה מאוד אין ספק שעשיתי בחירה נכונה, כל מהלך השהות הוא דאג לשלוח לי תמונות ולעדכן אותי, החתול היה נינוח ושליו ואני מרוצה מאוד, הכי מומלץ שיש!
גילי.

, ינואר 2019

בשירותי הפנסיון של גדעון השתמשתי כבר מספר פעמים וכל פעם מחדש אני מרוצה מאוד, השירות שלו פשוט מעולה! השארתי את הכלב שלי בפנסיון למשך שבוע וחצי, גדעון דאג לטפל בו כמו שצריך, תמיד עדכן אותי במצבו והיה שולח תמונות של הכלב בפנסיון, כל פעם שהגעתי לקחת את הכלב הוא היה רגוע ושליו, רואים שקיבל שירות והיה לו הכי כיף, הכלב היה נינוח מאוד וגם לא רצה להיפרד מגדעון, אין ספק שהוא אלוף ומלא בטוב ובאהבה, מומלץ!
סבסטיאן, פתח תקווה.

, אוקטובר 2018

גדעון בעל גישה נהדרת לכלבים, הוא אוהב את העבודה שלו ועושה אותה מכל הלב וזה ניכר בכל צעד וצעד שלו - אני מאוד מרוצה וממליצה על הפנסיון של גדעון בלב שלם. השארתי את הכלב שלי בפנסיון של גדעון ואני יכולה להעיד שמדובר בפנסיון איכותי, נקי, מסודר ומטופח שיש בו כל מה שכלב צריך לשהות טובה. החצר המשותפת גדולה ומרווחת, התאים עצמם נוחים ומותאמים לכלבים, האוכל טוב וטרי ואין פלא שבכל פעם שאני אוספת את הכלב שלי מהפנסיון הוא שמח ומכשכש בזנב :) אני סומכת על גדעון ואני ממליצה עליו בחום רב.
יעל.

, אוקטובר 2018

על שירותי הפנסיון של גדעון אני ממליצה מכל הלב, היחס של גדעון אישי וחם ואני מאוד מרוצה. פניתי אל גדעון לפני זמן מה מאחר ורציתי להשאיר את הכלב שלי בפנסיון שלו למשך מס' ימים, כבר בשיחה הראשונה התרשמתי מגדעון לטובה, הוא היה נשמע לי בחור אדיב עם גישה נהדרת לכלבים וכשהגעתי לפנסיון נוכחתי שאני צודקת. הפנסיון עצמו נקי, מסודר ומטופח, ישנה חצר גדולה שהכלבים יכולים לשחק בה, האוכל טרי והיחס של גדעון נהדר. לאורך כל השהות של הכלב שלי בפנסיון, גדעון דאג לעדכן אותי בכל בעיה וענה לי על כל שאלה בסבלנות רבה. כשחזרתי לאסוף את הכלב שלי הוא היה במצב רוח טוב, זה הדבר הכי חשוב מבחינתי ולכן אני ממליצה על גדעון בעיניים עצומות!
גילה.

, יוני 2018

על גדעון מ"כלבין פנסיון כלבים וחתולים" יש לי רק מילים חמות להגיד! מדובר בבחור חביב שאוהב כלבים ונותן את הלב והנשמה שלו! כל ההתנהלות מול גדעון מאוד חיובית, אני סומך עליו בעיניים עצומות וזו הסיבה שבגללה אני מגיע בכל פעם מחיפה עד מושב בני ציון לשים את הכלב שלי אצלו. חשוב לציין שבפנסיון של גדעון יש חדרים מרווחים שמאוד מתאימים לאכלוס כלבים, פעם אחת הפתעתי אותו והגעתי באמצע היום וראיתי את הכלבים משוחררים ומשחקים בחצר הגדולה, הופתעתי לטובה ושמחתי לראות את הכלב שלי שמח. הפנסיון נקי ומסודר, האוכל טוב ואיכותי ואני לא לוקח את הכלב שלי לאף פנסיון אחר! ממליץ!
רמי, חיפה.

, יוני 2018

בשירותי הפנסיון של גדעון השתמשתי כבר מס' פעמים ואני לא מחליף אותו באף פנסיון אחר! השירות שלו מעולה, הוא אוהב ומכבד כלבים והכלב שלי שמח בכל פעם שאני אוסף אותו וזו הראיה הכי טובה שלי לכך שהכלב מטופל בצורה טובה! בפעם האחרונה השארתי את הכלב בפנסיון למשך שבוע וגם הפעם גדעון דאג לטפל בו כמו שצריך, הכלובים מרווחים ויש חצר גדולה שמדי פעם הכלבים משוחררים אליה לשחק, גדעון דואג להם לאוכל טוב וכל שאלה שלי בזמן השהות של הכלב בפנסיון נענית בסבלנות ובנעימות. מומלץ!
ניר.

, ינואר 2018

השתמשתי בשירותי הפנסיון של גדעון מ"כלביון פנסיון כלבים וחתולים בשרון" כבר מס' פעמים, אני מרוצה מאוד וממליצה עליו בחום. הכלב שלי מאוד מרוצה מהפנסיון של גדעון, מדובר באדם שאוהב ומכבד כלבים ואני רגועה מאחר ואני יודעת שגדעון דואג לכל צרכיו של הכלב שלי. הפנסיון עצמו נקי ומסודר, יש מקום מרווח לכלבים בשביל לשחק, גדעון מעדכן אם יש בעיה ואפילו שולח תמונות כדי שאראה שהכל בסדר. יחס אישי וחם - מומלץ מאוד.
אלה.

, ינואר 2018

לפני מס' חודשים השארתי את הכלב שלי בפנסיון של גדעון ויש לי רק דברים טובים להגיד עליו! מדובר במקום בטוח ונעים לכלב, גדעון מעניק יחס חם ואוהב לכל כלב ודואג להם מכל הלב. ניכר שגדעון יודע מה הוא עושה ויש הרגשה שממש יש לו שפה משותפת עם הכלב. יש לו גינה גדולה ומטופחת שבה הכלבים יכולים לשחק והכלב שלי חזר שמח ומאושר. מומלץ.
רותם.

, ספטמבר 2017

לפני מס' חודשים חיפשתי פנסיון לכלב שלי, דרך האתר שלכם הגעתי אל "כלביון פנסיון כלבים וחתולים", שוחחתי עם גדעון והוא עשה עליי רושם טוב, הרגשתי שאני יכול לסמוך עליו וקבענו שאביא את הכלב שלי למס' ימים. הפנסיון עצמו נקי ומסודר, הגינה מרווחת וגדולה ולכלבים יש מספיק מקום לשחק בו. גדעון בחור על-הכיפאק, רואים שהוא אוהב את העבודה שלו, הוא דואג לכלבים, הגישה שלו אליהם נהדרת והוא מסתדר איתם מצויין. מומלץ!
ליאור, רמת גן.

, ספטמבר 2017

אני ממליצה בחום על הפנסיון של גדעון! יחס מעולה חם ואישי! השתמשתי בפנסיון של גדעון לפני מס' חודשים, שמתי אצלו את הכלב שלי למשך מס' ימים ואני יכולה לספר שזה ללא ספק המקום הכי בטוח עבור הכלב שלי! גדעון מעניק לכלבים בפנסיון יחס חם ואוהב, הפנסיון עצמו נקי ומסודר ולכלבים יש מקום מרווח לשחק בו. כשאספתי את הכלב שלי ראיתי שהוא היה במצב רוח טוב וזה היה הסימן שלי שהזמן עבר עליו בנעימים! ממליצה!
טליה.

, נובמבר 2016

חיפשתי פנסיון שאני אוכל להכניס את שני החתולים שלי אליו למשך שלושה ימים וככה הגעתי לגדעון מ"כלביון פנסיון כלבים וחתולים". המקום נראה די סטנדרטי, גדעון עצמו אדיב ושירותי וסך הכל החוויה הייתה די חיובית.
קתרינה, תל אביב.

, אוגוסט 2016

אני והכלבים שלי מאוד מרוצים מהפנסיון של גדעון, השירות יוצא מן הכלל, מדובר באדם שאוהב ומכבד כלבים ומספק להם את המיטב - ממליץ בחום.
אנחנו נעזרים בפנסיון של גדעון כבר שש שנים בכל פעם שאנחנו נעדרים מהבית לתקופות ארוכות, אני רוצה לציין שמהפעם הראשונה התרשמתי לטובה, הכלבים שלי חזרו בלי לחץ, היו נקיים מאוד ונראה שהזמן שלהם בפנסיון עבר בטוב. עד היום אין תלונות, הכל עשר, גדעון תמיד נמצא בתקשורת, שולח תמונות ומעדכן שהכל בסדר, ניתן לסמוך עליו! הכלבים בידיים בטוחות ואוהבות.
ניר.

, אוגוסט 2016

אנחנו נעזרים בשירותי הפנסיון של גדעון "כלביון פנסיון כלבים וחתולים" המון המון שנים, זה המקום הבטוח והנעים ביותר עבור הכלבים שלי (שלושה במספר), גדעון מעניק להם יחס חם ואוהב, המקום שלו נקי מסודר ומטופח ומה שהכי הכי חשוב: הכלבים שלי פשוט חוזרים במצב רוח טוב, נראים טוב ומגיבים טוב. ממליצים על גדעון בחום!
אבירם.

, אוגוסט 2016

גדעון מקסים מקסים, מרוצה ממנו מאוד! יש לי חמישה כלבים וכבר ארבע שנים, כל פעם שיש לי נסיעה והיעדרות מהבית, אני שמה אצלו את הכלבים, הם תמיד מאושרים לראות אותו ומאושרים כשהם חוזרים הביתה - ממליצה בחום.
לגדעון הגעתי לפני ארבע שנים, עשינו שיפוץ ענקי בבית ולמעשה שלחתי אליו את חמשת הכלבים שלי למשך ארבעת חודשי השיפוץ, הם שהו אצלו באופן רציף לכל אורך הזמן, כשביקרתי אותם הם היו מבסוטים, השתלבו מאוד יפה, הגישה של גדעון נהדרת, יש לו שפה משותפת איתם, הם מאוד אוהבים להיות אצלו. קיבלתי את החמודים חזרה הביתה מטופחים ושמחים ומאז כמו שציינתי, אני שולחת אותם אך ורק לפנסיון של גדעון, סומכת עליו בעיניים עצומות, תענוג כל פעם מחדש.
ענת.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

פנסיון בע"ח

פנסיון כלבים
פנסיון לחתולים
שירותי דוגיסיטר

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

התמחויות

פנסיון בע"ח

פנסיון כלבים
פנסיון לחתולים
שירותי דוגיסיטר

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

תאור העסק

אודות בעל הפנסיון והצוות בעל פנסיון כלבים כלביון גדעון היינברג, הינו בן קיבוץ דורות בנגב, אשר בנה את הפנסיון במו ידיו, במטרה להעניק בית חם וטיפול איכותי לבעלי החיים השוהים בו. לגדעון ניסיון עשיר של עשרות שנים בטיפול בבעלי חיים, כולל ניסיון וטרינרי, והוא בקי בכל הקשור לבעלי חיים, לרבות התנהגותם, מחלותיהם והטיפול הנכון בהם. במקום צוות מנוסה, שכמעט ואינו מתחלף, עובדה המקנה תחושת ביטחון ויציבות לבעלי החיים. נשמח לארח אתכם ואת חבריכם הפרוותיים בצל קורתנו! כלביון - הפנסיון שכלבים אוהבים. בפנסיון לכלבים וחתולים כלביון הכלב או החתול שלך יהיו ביידים בטוחות כי אצלנו בפנסיון בעלי החיים הם אורחים ולא אסירים. *****שעות קבלה ***ימים ראשון עד שישי 08:00-12:00 ומ 16:00-17:00 שבתות וחגים 10:00-11:00 ומ 16:00-17:00

אתר העסק: http://www.calbion.co.il/?file=kop1.php

כלביון פנסיון כלבים וחתולים בשרון

כלביון פנסיון כלבים וחתולים בשרון

גדעון היינברג


9.6

073-2721847
 

כלביון פנסיון כלבים וחתולים בשרון

גדעון היינברג

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721847 חייג