כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית דק או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דקורייט

9.4
אבינועם חבושה
בניית דק, בניית פרגולות, גדרות
אזור המרכז
כתובת העסק: יצחק הלוי, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2014

תמיד חלמתי לעשות דק ופרגולה בביתנו. כשהחלטתי לבצע זאת לקחתי מספר הצעות ונפגשתי עם כמה בעלי מקצוע וביניהם נפגשתי עם אבינועם ששמעי עליו ממספר חברים. מכל בעלי המקצוע בחרתי באבינועם כיוון שמיד בפגישתנו הראשונה הוא בא בגישה חיובית, אדיבה, מקצועית, הגיע במועד שקבענו והציע לי כמה הצעות. לבסוף החלטנו לבנות דק בגודל 25 מטר ופרגולה בגודל של 10 מטרים.
אבינועם הגיע ביום בו קבענו להתחיל את העבודה עם עוד איש צוות. מיד הם החלו לעבוד. הם יישרו את השטח כדי לבנות את הדק, ניקו היטב את המשטח והחלו בבניה בצורה מאוד מדוייקת ואסתטית. לאחר שהם סיימו את מלאכת המחשבת של הדק ולאחר שהכול הוצב כמו שצריך הם החלו בבניית הפרגולה. אני חייב לציין שלכל אורך הזמן שאבינועם וצוותו עבדו ועד שסיימו את המלאכה לשביעות רצוני הם עבדו בשקט, בצורה יסודית ומסודרת, בצורה אדיבה, וגם שלי היה נראה שהכל מונח בסדר, אבינועם התעקש לשנות ולתקן עד לקבלת עבודה ממש מושלמת. אין ספק שזה בעל מקצוע שכל אדם היה שמח לקבל ממנו שרות. כל הכבוד לאבינועם.
ששי

, מרץ 2014

אבינועם בעל-מקצוע מיוחד!!! לא היה לי כל ספק לגביו, ברגע שסוגרים איתו עבודה - אפשר לסמוך עליו במאה אחוז!!!
את אבינועם הזמנתי אלי לצורך הקמה של פרגולה קטנה מעץ אורן. מכיוון שהשמש קופחת על ראשנו בשעות אחה"צ המוקדמות החלטנו לבנות את הפגולה כדי לקבל הצללה. שמעתי על אבינועם מכמה חברים שעשו פרגולות והיו מאוד מרוצים מעבודתו. אבינועם הגיע אלי ומיד חיבבתי אותו על מיזגו הטוב ועל עדינותו. אבינועם הציע לי כמה אפשרויות עד שהחלטנו יחדיו מה הכי יתאים לצורך עליו דיברנו. קבענו שהוא יגיע אלי ויסיים את עבודתו תוך שלושה ימים. אבינועם הגיע בזמן הנקוב ומיד הסתער על העבודה. אני חייב לציין כי אבינועם זריז מאוד בעבודתו וזה לא פוגם כהוא זה בטיב עבודתו. הוא מאוד מדייק בעבודה, פדאנטי ביותר, עובד בצורה מסודרת ומאורגנת ממש על פי תכנון קפדני ואף מנקה את הליכלוך הגדול בעקבות עבודתו. אבינועם סיים את עבודתו אצלי באותו היום. מאז אנחנו יושבים ביחד ונהנים מעבודתו של אבינועם ומברכים אותו ואת ידיו המוכשרות יום יום. תודה רבה לך אבינועם.
דרורי טל

, מרץ 2014

אנחנו עשינו שיפוץ יסודי לבית. כל מי שעשה אי פעם שיפוץ בבית יודע עד כמה קשה לחיות בבית בו יש הרבה אנשי מקצוע והרבה לכלוך, רעש ובלאגן. בין שאר הדברים החלטנו לבנות משטח דק ענק ומעליו פרגולה. אנחנו שמענו על אבינועם מחבר ששיפץ את ביתו. הזמנו את אבינועם לראות את הבית ולהציע הצעה שתכלול מחיר, זמן עבודה ואיכות חומרים. מאוד התרשמתי מאישיותו של אבינועם כבר בפגישה ראשונית זו, הוא הציע מספר הצעות ולבסוף לאחר לבטים רבים החלטנו לבנות משטח דק בגודל 90 מטר רבוע ומעליו פרגולה עם חיפוי של עצי במבוק.
אבינועם הגיע לבצע את העבודה עם אנשי צוות נוספים. הייתי כ"כ למוד אכזבות מבעלי מקצוע אחרים שהבנתי שאני חייב להיות צמוד לעבודתם. מיד כשאבינועם החל בעבודתו עם צוותו, הבנתי שהפעם אין צורך במעקב הצמוד שלי. אבינועם עבד ביעילות, זריזות, דייקנות ונתן הוראות לצוות שלו בצורה שקטה אך ברורה מאוד. כל אנשי הצוות של אבינועם והוא העומד בראשם עבדו עפ"י התכנית העבודה שהתווה אבינועם. בסיכומו של דבר אבינועם בנה משטח ופרגולה לתפארת בפחות זמן ממה שסיכמנו עליו ובמחיר סביר בהחלט. אני אמליץ על אבינועם לכל מי שיירצה לבנות פרגולה ודק בביתו.
טל מור יוסף

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

אמני עץ המתמחים בעיצוב ובבניה של דקים פרגולות וגדרות למיניהם, עיצובים מאלפים ויוצאי דופן ברמת גימור מושלמת ומעוררת השתאות ! יחס חם ואדיב למלא את כל ציפיות הלקוח !

דקורייט

דקורייט

אבינועם חבושה


9.4

054-3103412
 

דקורייט

אבינועם חבושה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3103412 חייג