כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג שערים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מסגרית המבצר

9.4
יוסי מזרחי
שערים, סורגים
אזור ירושלים
כתובת העסק: תעשיה 3, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

יוסי איש מקצוע מצוין, שמחתי לפגוש בו, מצאנו מסגר לכל החיים, כשמוצאים איש מקצוע כזה הוגן ומקצועי לא עוזבים כ"כ מהר (: ממליץ מכל הלב! לפני מספר חודשים עברנו למקום חדש, אומנם לחלק מחלונות הבית היו כבר סורגים, אבל רובם היו לא תקינים והיינו צריכים לבצע בהם תיקונים. בנוסף לחלק מהחלונות לא היו בכלל סורגים והחלטנו לבצע התקנה של חדשים.
חיפשתי מסגר טוב ומקצועי, עשיתי ממש סקר שוק רציני לגבי מחירים, ומבין כל בעלי המקצוע שפגשתי, יוסי הכי הרשים אותי לטובה, לא רק מבחינת המחיר שהיה סביר, אלא גם מבחינה האישיות שלו. יוסי אדיב ומנומס, הוא קבע איתי פגישה באופן מסודר, ראה במו עיניו במה מדובר, לקח מידות, הראה לי סוגי פרופילים ועיצובים, ידע לנווט אותי למה שמתאים לנו ובקיצור היה סופר מקצועי. החלטנו ישר לסגור איתו את העבודה ויצאנו לדרך.
יוסי סיפק את הסחורה בזמן, הוא הביא סורגים ממש יפים, העבודה שלו באיכות גבוהה וכך גם לגבי ההתקנות עצמן שנעשו באופן מקצועי כולל הריתוך של החיבורים שבוצע על המקום.
בסיומה של העבודה היינו מאוד מאוד מרוצים, שמרנו את המספר שלו, מדובר באיש מקצוע טוב שעושה עבודה מצוינת במחירים סבירים בזמן אמיתי. ממליץ מכל הלב!
שי בן-צבי.

, יולי 2015

הייתי מאוד מרוצה מיוסי "מסגריית המבצר", מדובר במסגר מעולה שמספק עבודה איכותית במחיר הוגן - מומלץ בחום! הגעתי ליוסי דרך המלצה מפה לאוזן והחלטנו לקבוע איתו פגישה לשם קבלת הצעת מחיר ורושם כללי על הבן-אדם. יוסי הגיע אלינו כפי שסוכם לתת לי הצעת מחיר, בפגישה זו גיליתי בעל-מקצוע יוצא מן הכלל!!!
מדובר על התקנת סורגים לארבעה מחלונות הבית, יוסי ייעץ לי על סוגי הסורגים שלדעתו יתאימו לנו למראה הבית ולמחיר אותו רצינו להשקיע, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוח וכמובן ששמחתי מאוד, אחרי שיוסי עשה מדידות לחלונות, הוא נתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחירים - הרבה פחות מאחרים) וסגרנו על תאריך התקנת הסורגים. הייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - יוסי סיפק את הסורגים לפני הזמן שסוכם, תוך שבועיים מהרגע שסגרנו - אין לי מילים!!!
לצורך ההתקנה, הגיע אלינו צוות של מקצועי כולל יוסי שפיקח על הנעשה, תוך יום עבודה אחד בוצעה אצלנו התקנת סורגים קבועים מברזל עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, הם לא מרחו את הזמן והשתדלו לעבוד נקי ומסודר. הסביבה נותרה מסודרת ללא פסולת או לכלוך, יוסי עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות. הלוואי וכל בעלי המקצוע יהיו כמוהו, איש מקצוע ראוי לשבח!
מרדכי.

, יוני 2015

יוסי "מסגרית המבצר" עשה אצלנו סורגים בכל הבית, פשוט מרוצה ממנו היה בסדר גמור, הוא זכור לטובה ולכן אני ממליצה עליו בחום!
אני יכולה להגיד שמדובר בבעל מקצוע הוגן, איש מסגרות מעולה - עשה עבודה מקצועית ועמד בכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו - הכל היה פרפקט!
לפני כמה חודשים, החלטנו להתקין סורגים לחלונות הבית וחיפשנו מסגר שיעצב את הסורגים בעצמו, במחיר שפוי. ליוסי "מסגרית המבצר" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, היו עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר.
יוסי הגיע אלינו, היה מאוד נחמד וסבלני, הוא הציע לי עיצוב מסוים והסביר לי קצת על העבודה, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת, הוא נשמע לי מאוד מקצועי וסגרתי איתו את עבודת הסורגים.
יוסי סיפק את הסורגים בזמן, התקשר לקבוע תאריך התקנה והגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו. הסורגים נראו נפלא, בדיוק מה שרציתי! גם את עבודת ההתקנה הם עשו מאוד יפה, עבדו בצורה נקייה ומסודרת, הריתוכים יפים והכל נראה מאוד אסתטי - הופתעתי ממנו לטובה!
ורד.

, אוגוסט 2013

הגעתי ל"מסגרית המבצר", דרך המלצה מפה לאוזן. קבעתי עם יוסי שיגיע לעשות מדידות ולתת הצעת מחיר. יוסי הגיע אלי לעסק, עשה מדידות לחלונות ולשערים, המליץ לי על סוג הסורג והפרופיל ונתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחרים - הרבה פחות מאחרים) וסגרנו את העיסקה.
אפשר להגיד שהייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - יוסי סיפק את הסורגים לפי הזמן שסוכם, במשך כמה ימים, יוסי עבד על התקנת סורגים קבועים מברזל עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, לא מרח את הזמן, הסורגים עצמם נעשו על פי המידות שנלקחו מראש ולא היו טעויות בכלל. הוא עשה עבודת התקנה נהדרת,אפילו הריתוכים נראים נפלא.
הוא השאיר את העסק נקי ומסודר, עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות. הלוואי וכל בעלי המקצוע יהיו כמוהו, איש מקצוע ראוי לשבח!
יהורם, בית-הספארי ירושלים.

, אוגוסט 2013

הגענו אל יוסי בעקבות המלצה של חברים שלנו. תכננו להתקין סורגים בכל הבית - מדובר בבית פרטי עם יציאה לחצר. לפני שהרמתי ליוסי עשיתי בירור מעמיק באינטרנט על מחירי סורגים ולקחתי כמה הצעות מחיר. שוחחתי עם יוסי שהיה נשמע לי מאוד מקצועי, קבענו להיפגש.
יוסי המליץ לנו על סוגי סורגים ופרופילים ונתן לנו הצעת מחיר לא זולה אבל גם לא יקרה יחסית לשאר בעלי-המקצוע שלקחתי מהם הצעות מחיר, סגרנו איתו את העבודה.
תוך כמה ימים, הוא סיפק את הסורגים שעשה בעבודת יד, הם היו נראים נפלא! יוסי התקין את הסורגים בצורה מאוד יפה אסתטית אבל גם חזקה ויציבה, ריתך קדח הבריג וצבע - הוא עשה עבודה פשוט מצוינת! (התקנת סורגים לכל חלונות הבית כולל חלון גדול מאוד של הסלון, וטרסה של יציאה לגינה). היינו מרוצים ממנו מאוד, הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו והתוצאה שווה כל שקל!
שי, מירושלים

, אוגוסט 2013

ליוסי הגעתי ממש במקרה, בדרך לעבודה ראיתי שלט שמפרסם את מסגריית המבצר והחלטתי להזמין אותו - כדי שיבצע עבורנו עבודת דלת סורג לאחד מהפתחים בביתנו. כמובן שנפגשנו לפני, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין וסיכמנו על סוג הסורג והפרופיל.
יוסי סיפק לנו את הסחורה במהירות ואפילו קצת לפני הזמן, ההתקנה - גם היא בוצעה תוך פרק זמן קצר ומבלי לעשות יותר מדי בלגאן, דלת הסורג נראית טוב גם מההיבט האסתטי וגם מההיבט הבטיחותי - דלת רצינית ביותר, סורג איכותי מחומרים טובים (הסורג עצמו מלא ולא חלול כמו החברות הידועות) ובפרופיל המדויק שסגרנו עליו.
בתום העבודה קיבלתי חשבונית ואחריות על הסורג. חוץ מזה, חשוב לי לציין שיוסי בן אדם נחמד, סבלני ששביעות רצון הלקוח היא בראש מעייניו, מאחל לו בריאות ופרנסה טובה.
משה, אזור ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

תאור העסק

מסגריית המבצר מבצעת עבודות בכל תחום המתכת - סורגים, שערים ומעקות. אצלנו תמצאו שירות אדיב, איכותי ואמין מבעל מקצוע עם 40 שנות ניסיון בתחום!

מסגרית המבצר

מסגרית המבצר

יוסי מזרחי


9.4

050-5534742
 

מסגרית המבצר

יוסי מזרחי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5534742 חייג