כרטיס עסק זה של שניר שירותי אינסטלציה מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שניר שירותי אינסטלציה

9.6
שניר רובין
אינסטלטורים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: גולמב 28, נתניה

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

14 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2021

זאת הפעם השנייה שהזמנתי את שניר דרך האתר שלכם והתרשמתי ממנו לטובה! הוא ביצע אצלי הארכת צינור מים עם נקודת ברז במכונת כביסה. שניר הגיע אלי עם כל הכלים הרצויים וישר ניגש לעניינים! הוא עבד במסירות, קפדנות, יעילות וזריזות ותוך כדי הסביר לי מה הוא עושה ונתן לי תחושה שאני "בידיים טובות" ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר סביר לגמרי ויצאתי מבסוט מכל הבחינות ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
יהודה, כפר סבא

, ספטמבר 2021

אני מכירה את שניר כבר הרבה שנים והוא ביצע אצלי מגוון עבודות ולאחרונה, תיקן עבורי נזילה בקיר שהגיעה דרך צינור של דוד השמש. שניר בעל מקצוע משכמו ומעלה! הוא פתר את הבעיה במהירות, קלילות ויעילות ועשה את הכל כמו שצריך שלא היו לי שום הערות כלפיו ומעבר לכך, הוא היה מאוד סובלני, מכיל ואדיב כלפיי והשאיר אחריו אזור נקי ומסודר ונתן לי שירות פרפקט כמו תמיד, אני ממליצה עליו מכל הלב והנשמה!
ענת, נתניה

, יוני 2021

יש לי המון דברים טובים לומר על שניר! הרמתי אליו טלפון באקראי דרך האתר לצורך החלפת ברז בדירה כי ראיתי שכתבו עליו המלצות טובות והוא שידר הגינות ויושר לכן, הזמנתי אותו. שניר הגיע אלי בדיוק בזמן שקבענו עם המון נכונות לעזור! הוא ביצע את העבודה במקצועיות, יסודיות, דייקנות ומהירות וגם הקפיד לשמור על סביבה נקייה ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לגמרי ויצאתי שמחה עד הגג, אני ממליצה עליו בחום!
עדי, יקום

, יוני 2021

שניר נתן לי שירות מצוין! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לאיתור נזילה ותיקון הניאגרה בשירותים בדירתי כי ראיתי שיש עליו חוות דעת טובות והוא היה נשמע אמין בטלפון. שניר הגיע אלי עם כל המכשירים הנחוצים ובדק בדיקדוק וביסודיות היכן מקור הנזילה ואחרי כן, הוא הבין שזה מחוץ לדירה ולא משהו שאני אמורה לטפל בו וגם תוך כדי תיקן את הניאגרה בזמן קצר ואני יצאתי מבסוטית ממנו, אין ספק שהוא אלוף בתחומו!
באנצי, נתניה

, מרץ 2021

שניר בעל מקצוע מצוין ואני מכירה אותו כבר תקופה ארוכה! הוא ביצע עבורי מגוון עבודות לאורך השנים ולאחרונה, הזמנתי אותו לשיפוץ אמבטיה. יש לי רק מילים טובות לומר על שניר! הוא שיקף איתי את כל המידע כבר בהתחלה והיה קשוב לצרכים שלי וגם נתן פתרון מהיר ויעיל לכל בעיה ובנוסף, הוא בעל מקצוע אדיב, חייכן והגון וניכר כי הוא ביצע את העבודה מתוך אהבה רבה לתחום ושיש לו הרבה ניסיון, אני ממליצה עליו בחום!
ורד, נתניה

, מרץ 2021

אני סוכן ביטוח ועובד עם שניר כבר הרבה שנים! הוא מטפל בכל נזקי הצנרת אצל המבוטחים שלי והם תמיד מרוצים ממנו ומעולם לא שמעתי עליו שום תלונה! מדובר על בעל מקצוע איכותי והגון. שניר עומד בזמנים ובהבטחות שלו ונותן שירות מהיר, מקצועי, יסודי ומסור! מעבר לכך, הוא איש אמין, איכפתי ובעל ניסיון רב בתחום ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אני ממליץ עליו באהבה גדולה ו"שהוא בשטח לא צריך להיות במתח", כן ירבו כמותו!
עמי, נתניה

, יוני 2020

את שניר אני מכירה כבר 8 שנים ובעבר הוא תיקן עבורי כמה פעמים את השירותים, בפעם הנוכחית הוא הגיע אלי כדי לבצע איטום צינור בגינה וקיבלתי את הטלפון שלו מבעל הבית של הדירה שלי. לפני שהכרתי את שניר הגיע אלי בעל מקצוע אחר, אבל העדפתי אותו כי הוא תמיד זמין עבורי וניקה אחריו את הסביבה בסיום העבודה, בנוסף הוא גם גבה ממני מחיר זול בכל הפעמים שהזמנתי אותו והתקשר לוודא אחרי כמה ימים שהכל עובד כמו שצריך.
ג'נט, תל מונד

, יוני 2020

שניר ביצע החלפת אסלה בשירותים בעבודה שלי והגעתי אליו דרך המלצה של חברים. הוא היה מאוד יעיל והגיע בזמן, הוא הביא את החלק שהיה צריך להחליף ותוך חצי שעה הוא סיים את ההתקנה ועשה זאת בצורה יעילה וללא תקלות בדרך, מעבר לכך לא ביצעתי השוואת מחירים כי סמכתי על ההמלצות של חבריי ואכן אני לא מתחרטת לרגע שהזמנתי אותו, הוא היה מעולה!
ורד, נתניה

, נובמבר 2019

אני מנהל עבודה בתחום הבנייה ועובד עם שניר כבר המון שנים. בעקבות תקלות רבות בצנרות ונזילות, הזמנתי את שניר שיבצע עבורי עבודות של החלפה ותיקון צנרת בבניינים שעליהם אני אחראי. אני מבסוט ממנו מאוד. הוא עשר מכל הבחינות. סגרתי איתו מחיר לפני ביצוע העבודה והוא לא עשה לי שום בעיות בנושא הזה. הוא אחראי בעבודה ועצמאי, עד כדי כך שהשארתי אותו לבד לפעמים כי אני סומך עליו. גם היום אני ממשיך לעבוד אתו ולא אתפשר על מישהו אחר!
אברהם, נתניה

, נובמבר 2019

שניר ביצע עבורי שיפוץ כולל באמבטיה. השיפוץ כלל התקנת צנרת חדשה בעקבות פיצוץ באמבטיה, סידור אסלות בשירותים משום שהמים לא ירדו, וגם חידש עבורי את הריצוף. בנוסף, שניר ביצע חידוש צבע בקירות החדרים בביתי והתעסק בעבודות החשמל. הוא עזר לי גם במקומות שאינם תחומי ההתמחות שלו. הגעתי אליו דרך מכר שלי שהמליץ עליו בחום. התרשמותי ממנו הייתה מעולה. הוא הגיע בזמן לרוב וגם אם היה מאחר היה דואג להודיע. שניר בא לקראתי במספר דברים ועזר לי גם ללא תשלום. מדובר על בחור עדין ואמין. הוא עשה עבודה טובה ויסודית ותמיד מצא פתרון לכל בעיה!
מוטי, נתניה

, נובמבר 2019

שניר ביצע עבור אמי ועבורי מספר עבודות. הוא שיפץ לנו את המקלחת בעקבות דליפה רצינית והחליף את כל הצנרת. הוא גם ביצע תיקונים רבים של ביובי גינה כי היה לנו פיצוץ ברזים וגם שם הוא החליף צנרת. אין דבר בבית שלי ושל אמי שהוא לא נגע בו. מדובר על איש ישר, הגון וצנוע שמגיע בזמן ומקצוען בתחומו, וגם לוקח מחיר הגון ביותר. אין לנו מילים. לא נתקלנו בבעלי מקצוע כמוהו. התאהבנו בבן אדם. סיפרנו לאנשים עליו מרוב שהתלהבנו ממנו ואנו לא נחליף אותו לעולם.
איילת,עמק חפר

, יולי 2013

שלום וברכה!
רציתי לתת את המלצתי על בעל-המקצוע שניר רובין, שתיקן לי את הפיצוץ בצנרת במהירות הבזק, כאילו לא היה ולא נברא. לשניר הגעתי דרך חבר שלי, מה שנקרא - מפה לאוזן, הוא המליץ עליו בפני בחום רב ולכן לקחתי אותו בלי היסוס לתקן את הצנרת שהתפוצצה בביתי. שוחחתי עם שניר בטלפון, הוא הבין שהעניין דחוף והשתדל להגיע אלי כמה שיותר מהר, עוד באותו היום.
שניר שבר את הקיר, חתך את המקום שבו הצינור נסדק, ושם חיבור מיוחד משני צידי הצינור, הידק ובדק שהפיצוץ נפסק. לאחר מכן שניר סגר את הנקודה בקיר, והשאיר אחריו נקי ומסודר. על התיקון הוא לקח לי סכום סביר בהחלט. הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, ולכן אני מעביר הלאה את ההמלצה שקבלתי אני עצמי מהחבר לבאים בתור.
ארז מנתניה.

, יולי 2013

עשינו שיפוץ מקיץ בבית ונגרם לנו נזק בצנרת של הבית בעקבות פשלה של הקבלן. מכיוון שהייתה לנו פוליסת ביטוח על הבית הזמנו תיקון לצנרת בהתאם להסכם עם חברת הביטוח. האינסטלטור שחברת הביטוח שלחה לנו אמנם פתר את הבעיה עם הנזק הנקודתי שהיה בצנרת באמצעות מעקף אבל נוצרה בעיה חדשה עם זרם המים שהיה פשוט חלש להחריד. בקיצור היינו בבעיה וחיפשנו בעל מקצוע מומחה שיפתור את העניין ולא סמכנו יותר על חברת הביטוח. קיבלנו את המספר של שניר ממכרים שלנו. שניר הגיע במהירות ופשוט עשה עבודה יסודית, שניר טיפל במעקף שלא נעשה כמו שצריך וזרם המים חזר לקדמותו. מאז שמרתי על הכרטיס ביקור שלו וכל פעם שיש לי בעיה של אינסטלציה אני מתקשרת אליו. הייתה לי בעיה של נזילה בשירותים והוא בא במהירות וטיפל בבעיה ובהזדמנות אחרת הייתה בעיה בצנרת שהתפוצצה מחוץ לבית בסמוך למקום החניה של הבית והוא שוב הגיע ועשה עבודה כמו שצריך. שניר בחור מקצועי, אמין ויסודי, הוא מגיע בזמן, עובד זריז ולוקח מחירים סטנדרטיים לחלוטין. אני סומכת עליו ומתקשרת רק אליו. הוא הוכיח את עצמו שוב ושוב כך שאין שום סיבה שלא אפנה אליו. הוא באמת מומלץ מאוד. איריס מנתניה

, יולי 2013

מדובר בבעל-מקצוע מהשורה הראשונה, בן-אדם חרוץ אמין וישר!
שניר עשה אצלנו עבודת אינסטלציה גדולה. הייתה לנו בעיה עם הצנרת הישנה ולכן נאלצנו להזמין אינסטלטור רציני שיבצע עקירה של התשתית הקיימת ויתקין צנרת חדשה לגמרי ועל הדרך יחליף לנו את הכלים הסנטריים. הגעתי לשניר די במקרה, דרך פלייר ששמו לי בתיבת הדואר, כשדיברתי אתו בטלפון הוא עשה עלי רושם חיובי מאוד וכך היה גם כשנפגשנו ולכן סגרתי אתו את העבודה.
שניר עשה עבודה פשוט מעולה, עמד בלוח הזמנים והשתדל לסיים כמה שיותר מהר את העבודה. יש לציין שבימי השיפוץ, שניר היה ממשיך לעבוד גם עד אחת עשרה בלילה, העיקר לעמוד ביעדים שהציב לעצמו! מאז ועד היום, שניר הוא האינסטלטור היחיד שנכנס אלי הביתה, הוא מקפיד תמיד, למצוא לי חלופות ולא ישר רץ להחליף דברים ולהוציא ממני כסף מיותר, שניתן לחסוך - איו עליו!
בכל פעם שחברה מחפשת אינסטלטור, אני כמובן שמפנה אותה לשניר, ולכן אני נותנת גם פה המלצה חמה ואת המילה שליף שמי שייקח את שניר לא יצא מאוכזב!
יהודית אלפסי

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 07:00-12:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

"שניר שירותי אינסטלציה" בניהולו של שניר רובין מתמחה בעבודות האינסטלציה השונות כבר קרוב ל-20 שנה. החברה מבצעת תיקונים, נזילות, דליפות, סתימות, התמחות בשיפוצי אמבטיה, החלפת צנרת ושירות בכל תחום האינסטלציה. החברה ידועה במתן שירות אמין ומקצועי לקהל לקוחותינו.

שניר שירותי אינסטלציה

שניר שירותי אינסטלציה

שניר רובין


9.6

073-2242808
 

שניר שירותי אינסטלציה

שניר רובין

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242808 חייג