כרטיס עסק זה של סוד ההובלות מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סוד ההובלות

9.4
אייל צאלח
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום
כתובת העסק: הדקל 15/5 ת.ד 15260, בני עייש

  98%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

35 חוות דעת מהימנות

, יולי 2018

אל אייל מחברת "סוד ההובלות" פניתי לפני שבועיים בפעם השניה בעקבות הובלה טובה ומקצועית שביצע עבורי לפני שנתיים, זכרתי אותו לטובה וידעתי שאפנה רק אליו ואני שמח שעשיתי כך. העבודה כללה הובלת דירה שלמה בתוך מודיעין כולל רהיטים, מוצרי חשמל ומס' לא קטן של קרטונים. אייל והצוות שלו הגיעו כמו שעון, בול בזמן שקבענו, עזרו לנו לארוז פריטים אחרונים והחלו להעמיס הכל למשאית בצורה מסודרת תוך הקפדה ששום דבר לא יינזק במהלך המעבר. בדירה החדשה שאלו אותי איפה להניח כל דבר, באיזה חדר ובאיזה מיקום ושמחתי שלא הניחו הכל במרכז הבית באופן שרירותי. השירות שלהם מצויין ואם פניתי אליו פעם נוספת זה אומר הכל! ממליץ מכל הלב.
לימור.

, יולי 2018

אני מרוצה מהשירות של אייל מחברת "סוד ההובלות" וממליץ עליו בחום! פניתי אליו לצורך הובלת דירה מחולון לגן-יבנה, שוחחתי איתו ארוכות בטלפון, התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה פנוי בתאריך שרציתי וסגרנו על ביצוע העבודה. ביום שקבענו, אייל דייק בזמנים, הגיע עם הצוות שלו, כולם היו באווירה טובה ונעימה ולא הלחיצו אותנו אלא להיפך, עזרו לנו בדברים קטנים אחרונים שלא הספקנו. אנשי הצוות של אייל מאוד מנומסים, מקצועיים, עובדים בצורה מסודרת ודאגו לעטוף רהיטים ומוצרי חשמל כדי ששום דבר לא ייפגע. בדירה החדשה כל דבר הונח במקום שביקשתי ולא זרקו הכל באמצע הסלון והלכו. ההובלה עברה בצורה טובה ומסודרת ואני מאוד שמח שפניתי לאייל! שמרתי את מס' הטלפון שלו ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידה ואצטרך. מומלץ!
שלומי.

, ינואר 2017

הזמנתי את אייל מחברת "סוד ההובלות" לצורך הובלת דירה בתוך חולון ואין דברים כאלה! אם יש ציון יותר ממעולה - מגיע להם! הם הגיעו בזמן, תקתקו עבודה, רואים שמדובר באנשים שבאו לעבוד ולא להתפנק, הצוות מיומן, עובדים בהרמוניה יחדיו, לכל אחד ברור מה תפקידו, צוות מאוד מסביר פנים ולבבי.
הצוות נתן את כל כולו ואפילו מהנשמה להובלה, דאגו לעטוף רהיטים, מוצרי חשמל וחפצים שבירים ובאמת שום דבר לא נשרט! קיבלנו עבודה מקצועית ואיכותית במחיר הוגן לחלוטין. ממליצה בעיניים עצומות ומכל הלב לבצע איתם הובלות.
סאני, חולון.

, אוקטובר 2016

אייל מחברת "סוד ההובלות" ביצע עבורי שתי הובלות בהובלת אחת. הייתי צריכה הובלת דירה אחת מתל אביב ודירה נוספת מראשון לציון לראשון לציון. אנחנו ביצענו את האריזה וביום ההובלה אייל הגיע עם עוד שני אנשי צוות בידיוק בזמן שקבענו והחלו לבצע את ההובלה. אין לי ולו מילה רעה אחת עליהם. ההובלה בוצעה בצורה מאוד מהירה ויעילה, שמרו על החפצים, תיקתקו את העבודה ובאמת שעבדו בצורה מאוד מרשימה. אני ממליצה עליו בחום מבחינת המחיר, היחס, האדיבות, המקצועיות והעמידה בזמנים.
לאה, ראשון לציון.

, ספטמבר 2016

מאוד מקצוענים, מאוד נחמדים, ארזו הכל מאוד יפה, לא היו שום בעיות איתם - הובלה מוצלחת.
מדובר היה על הובלה לא גדולה מידי, קבעתי איתם יום ושעה לביצוע ההובלה והם הגיעו בשעה שקבענו, כל הרהיטים נעטפו כל רהיט שפורק, ארונות, מיטות, הורכב אחר כך מחדש במקצועיות. הכל הובל בבטיחות ובזהירות. אני מאוד ממליץ עליהם.
בוריס.

, ספטמבר 2016

ההצעה שקיבלתי מחברת "סוד ההובלות" הייתה האטרקטיבית ביותר שקיבלתי מבין מספר חברות הובלה אליהם פניתי בנוגע להובלת דירה והייתי מרוצה מהעבודה שלהם עד הגג. אייל דייק בזמנים, הגיעו בצוות של שלושה איש, עטפו את המכשור החשמלי הכבד, פירקו ריהוט, עשו הובלה מצוינת וזריזה ועד סוף היום הכל כבר היה מונח בבית החדש. הם היו אדיבים מאוד ונחמדים, עשו עבודת צוות יפה ומקצועית בדיוק במחיר שסיכמנו - ממליצה בחום.
מיכל.

, ספטמבר 2016

אייל וצוות "סוד ההובלות" היו בסדר גמור, הובילו עבורנו דירת ארבעה חדרים ולמעט משהו אחד שקצת נדפק הם היו מעולים, הגיעו בשעה שסיכמנו, העבירו את הציוד בזהירות, הניחו כל דבר במקום לפי הבקשה שלי, התייחסו יפה ובאדיבות.
בהחלט ממליץ.
יניב.

, אוגוסט 2016

צוות "סוד ההובלות" הובילו עבורנו תכולת דירת שלושה חדרים בתוך "יד בנימין". מתחילת הדרך אייל התנהל באופן מקצועי, שלח הצעת מחיר מסודרת, המחיר היה הוגן. קבענו יום ושעה, הצוות הגיע בדיוק בשעה שקבענו וכמובן היו בקשר טלפוני לפני. הצוות עטף חלק מהריהוט ומוצרי החשמל, העמיסו הכל למשאית בזהירות וכנ"ל גם בשעת הפריקה. כל הציוד עבר ללא פגע, ההובלה עברה בקלות ונעימות.
עדיאל.

, אוגוסט 2016

נעזרתי בשירות ההובלה של אייל וצוות "סוד ההובלות" כבר שלוש פעמים, אני יכולה לספר, שכל פעם הייתי מרוצה מחדש. אייל והצוות עומדים בסטנדרט מאוד גבוה, מגיעים בזמן, עוטפים ציוד בכדי שלא יהיו מכות או שריטות לא רצויות על הריהוט והציוד, מקפידים לעבוד מסודר ומאורגן, מקשיבים ומכבדים את הלקוחות שלהם. בקיצור חברת ההובלות האולטימטיבית. אמשיך להיעזר בשירות שלהם גם בעתיד, ממליצה מכל הלב.
רחל.

, אוגוסט 2016

אייל והצוות של חברת "סוד ההובלות" היו עשר, המחיר שאייל לקח על ההובלה היה ריאלי ולא מופרז. הסברתי לאייל מה אני מעביר, ביקשתי שישמרו על הציוד, הוא הבטיח לבצע הובלה מקצועית וסגרנו יום ושעה.
הצוות של אייל הגיע בזמן, הם עשו הכנות לפני העמסה למשאית, ניילנו ועטפו מה שצריך ולאחר מכן העמיסו את הדברים בזהירות רבה אל תוך המשאית.
אני רוצה לציין שהם עשו עבודה מאוד מקצועית וזריזה וסך הכל הם סיימו ממש ממש מהר. הם היו נעימים ומקצועיים, הופתענו לטובה ובסוף ההובלה המחיר נשאר כפי שנקבע מראש ולא היו ניסיונות להעלות את המחיר. ממליץ בחום!
אוהד.

, מאי 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מאייל והצוות המקצועי - מכל הבחינות, הגיעו בזמן, תקתקו עבודה, לא פגעו בציוד והכל עבר בשלום - ממליצים בחום. היינו זקוקים להובלה של תכולת דירה מלאה, וחיפשנו חברת הובלה לא יקרה וטובה.
לשם כך ערכתי חיפושים באמצעות האינטרנט והאתר שלכם, שם מצאנו את הטלפון של "סוד ההובלות" - אייל הציע להגיע אלינו לראות את הדברים ונתן הצעת מחיר טובה! כבר מהפגישה שלנו הרגשנו ממנו שהוא רציני ויש על מי לסמוך. את האריזה עשינו בעצמנו וכל השאר היה על הצוות של אייל. בכלליות אפשר להגיד שהחבר'ה של אייל וגם הוא עצמו, היו מאד מקצועיים ומאורגנים, ואני יכולה להגיד שהם עשו עבודה יפה!
הם הגיעו בזמן שסיכמנו איתם, שמרו על הציוד ועטפו מה שצריך בניילון, תקתקו עד כמה שיכלו את העבודה, נזהרו מאד על הציוד והרהיטים - כך שבאמת לא נגרם שום נזק לאף פריט. גם כשהגענו לדירה החדשה, הם העלו בזהירות את הדברים דרך חדר המדרגות ודאגו לשאול היכן להניח כל דבר - הם לא מיהרו וזרקו את הכל באמצע החדרים, היו סבלניים וקשובים מאוד. בסיום ההובלה שילמתי לאייל בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן נתתי טיפ לעובדים שהיו באמת עשר!
נטע.

, מאי 2016

חברת "סוד ההובלות" עשו לי הובלה מצוינת ללא שום בעיה ובלי שום תקלה, הכל פשוט זרם חלק והם ביצעו אחת לאחת כל מה שנדרש ממובילים לעשות ואף יותר מכך, זה היה הפתעה נעימה עבורי אחרי שבהובלות קודמות שעשיתי בעבר היו חברות כאלה שמהרגע הראשון הרגשתי כאילו הם מנסים לברוח, חברות שהסתלקו בלי לפזר אפילו את הקרטונים, זרקו את הדברים בסלון והלכו.
לשמחתי עם אייל ההובלה הייתה פשוט שונה ובלי שהייתי צריך לבקש או להעיר אפילו הם נתנו עבודה מתוקתקת כמו שצריך. אחרי הניסיון הקודם שהיה לי אמרתי לעצמי שהפעם אני עובד רק עם חברה שאני יודע שאני יכול לסמוך עליהם במאה אחוז וככה עשיתי סקר בין חברים שעברו דירות באזור וקיבלתי המלצות על אייל מחברת "סוד ההובלות" והיה להם רק מילים טובות לספר על ההובלה שלהם, לכן החלטתי גם אני לעבוד איתם ולא התאכזבתי. לפני ההובלה אייל הגיע לראות את התכולה ונתן הצעת מחיר מסודרת וכבר הרגשתי שיש לי עסק עם מקצוענים שעובדים יסודי ונכון, הוא דאג להביא לי קרטונים טובים לאריזה והתנהל בצורה ישרה מאוד.
ביום של ההובלה התייצבו אצלי צוות מקצועי ומתודרך, הם תיקתקו את ההובלה, עטפו כל דבר, פרקו אחר כך כל דבר במקום שלו, אפילו את הניילונים מהספות הם הורידו ובנוסף הם גם פינו אחר כך את כל הפסולת של הניילונים והקרטונים יחד איתם. במילה אחת, היה אחלה! תענוג לעבור ככה דירה, אני ממליץ בחום.
יניב.

, מאי 2016

אייל והצוות המקצועי עשו לי את ההובלה באופן הכי חלק שיצא לי להיתקל בו בחיים, זאת חברה מעולה ואמינה שעושה עבודה מהירה עם שירות מצוין!
הגעתי אליהם דרך ההמלצות באתר שלכם והחלטתי להיעזר בשירותיהם. הם נתנו לי הצעת מחיר ממש סבירה ביחס לחברות אחרות שבדקתי וקבענו תאריך לביצוע ההובלה.
ביום ההובלה אייל האחראי הגיע עם צוות של שלושה אנשים, הם ניגשו ישר לעבודה, עטפו את הריהוט מקרר ומוצרי חשמל אחרים בכדי שלא ינזקו במהלך ההובלה. העמיסו במהירות את החפצים למשאית ונסעו לבית החדש שלנו. כשהגיעו לבית הם שאלו אותי היכן לפרוק כל דבר ופיזרו את החפצים בין החדרים לפי ההנחיות שנתתי להם. במהלך כל ההובלה הם היו סופר נחמדים, אדיבים ושרותיים - אין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם. רק מילים טובות. גם בפריקה הם עבדו עם מצב רוח מעולה. הציוד נשמר והם לקחו ממני בדיוק את המחיר שסוכם. מדובר בחברה אמינה, יסודית שעומדת בזמנים עם שירות אדיב ויחסי אנוש טובים! מומלץ בחום!
מיכל.

, ינואר 2016

היינו מרוצים מאוד, מכל הבחינות, אמין מקצועי ישיר, עובד יפה מאוד - ממליצים בחום! חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית להובלת דירת חמישה חדרים מחוץ לעיר, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של אייל "סוד ההובלות" הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר הוא יגיע וייתן אחרי שיראה את הדירות - הפתיע אותי ממש לטובה! מדובר בתכולת דירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות ארונות ומיטות. בדירה הראשונה וגם בשנייה אין גישה טובה להעלאת ציוד דרך חדר מדרגות ולכן סוכם שנשתמש במנוף.
ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, עטפו את הציוד הכבד בכדי שלא ייפגם, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים. הם ידעו לעבוד באופן מקצועי עם המנוף כך ששום דבר לא נפגם, את פריקת הציוד בדירה החדשה, הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת.
המחיר ששילמתי היה כפי שסוכם מול אייל וכמובן שנתתי להם אקסטרה בטיפ. ממליץ על אייל והצוות המסור, מדובר חברת הובלות מקצועית ואמינה.
יואב.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה משירות ההובלה של אייל, מבחינת השירות הוא מעולה, אחלה בן אדם, יחס מעולה, מקצועי מאוד, היה תענוג לעשות איתו את ההובלה התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום!
מדובר בהובלת תכולת דירת שלושה חדרים מקומה שלישית עם מעלית לקומת קרקע מחוץ לפתח-תקווה. דרך האתר שלכם קיבלתי המלצה חמה על אייל מחברת "סוד ההובלות", שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר כולל פירוט של תכולת הדירה, מוצרי חשמל, ריהוט ומספר ארגזים. הצעת המחיר הייתה מאוד הוגנת והחלטתי לסגור איתו את ההובלה. אייל דאג להביא לנו קרטונים לבית לפני ההובלה ואת ההובלה קבענו לשעות הבוקר, בשעה שסגרנו אייל התייצב אצלי עם הצוות, הם הגיעו בצוות של שלושה אנשים, אדיבים ונמרצים, התחילו לתת עבודה. הם עבדו בקצב מהיר מאוד ובצורה מסודרת. הם התחילו בארגון הדברים בעיטוף ואריזה של הריהוט הכבד, הם לא חסכו במאמצים ועבדו קשה כדי שכל רהיט ורהיט יובל בביטחון וללא נזק.
את כל הציוד הם פרקו באופן מסודר בדירה החדשה, הם עבדו מההתחלה ועד הסוף במרץ בלי הפסקות כמעט ועשו יופי של עבודה, אני הייתי מרוצה מאוד, התרשמתי מהם ממש ממש לטובה ולכן ממליץ בחום!
ישי.

, אוקטובר 2015

סוד ההובלות זו חברה של מקצוענים ממש!!! אייל הוא בחור זהב, הגיע בזמן ונתן מחיר ממש הוגן, דאג לציוד שלא ייפגע ואני רוצה לציין שלקחתי אותו כבר לשתי הובלות והייתי ממש מרוצה משתיהן - תודה לאייל ולצוות שלו ממליץ ממש בחום!!! לפני מספר שבועות חיפשתי חברת הובלה מקצועית למעבר של תכולת הבית שלי בגן-יבנה למחסן, הכוונה הייתה להמשיך הלאה להובלה בחזרה לבית אם הם ימצאו חן בעיניי.
חיפשתי חברת הובלה דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות על חברת "סוד ההובלות", הרמתי טלפון, ענה לי בן-אדם נחמד בשם אייל שהוא הבעלים של החברה. מסרתי לו את פרטי ההובלה ובמה מדובר, המחיר שאייל הציע על ההובלה היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. מההמלצות התרשמתי שמדובר בחברה אמינה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה. בסיום של ההובלה אייל הגיע בזמן עם צוות רציני ומקצועי, הם דאגו להעמיס את הציוד באופן מקצועי וזהיר לתוך המשאית, גם בפריקה למחסן הם ביצעו עבודה טובה והגיונית שיהיה אח"כ קל להוציא את הדברים ללא פגע. התרשמתי מהם מאוד, אייל דאג שההובלה תעבור בצורה נעימה וחלקה ואני בהחלט ייעזר בו להוביל בחזרה את הציוד מהמחסן בחזרה לבית שלי.
מעבר להובלה הזאת, אייל ביצע הובלה של מעבר בית לבת שלי, גם הפעם אייל והצוות היו עשר, תיקתקו את ההובלה והכל עבר בשלום. הבת שלי הייתה מרוצה מאוד וביחד אנחנו ממליצים על אייל בחום! חברה מקצועית ואמינה!
אורן ברקוביץ'.

, אוגוסט 2015

היינו מאוד מרוצים מחברת ההובלה של אייל "סוד ההובלות", הצוות כולם ללא יוצא מן הכלל, אדיבים ישרים ופשוט מקסימים - אין מילים!!! מדובר בהובלה של דירת שלושה חדרים מבני-ברק לנוף-אילון. נכנסתי לאינטרנט לבדוק חברות שנותנות שירותי הובלה וכך הגעתי לאייל, הרמתי אליו טלפון, הסברתי במה מדובר.
אייל הגיע לראות את הבית אם צריך מנוף או לא ולתת הערכה לגבי האריזה. הצעת המחיר של אייל הייתה הוגנת, לא נזקקנו לשירותי מנוף, אייל עשה רושם מקצועי וסגרנו תאריך ושעה. ביום ההובלה הם הגיעו בזמן, הצוות הגיעו עם מלא מוטיבציה, תיקתקו אריזה עטפו ריהוט כבד והחלו בהעמסה על המשאית. אני רוצה לציין שהם נזהרו על הציוד ודאגו שהכול יעבור בשלום. כל בקשה שלי נענתה בחיוב ונימוס, הם דאגו שאצא מרוצה. כל הדברים הונחו בחדרים לפי הנחיות שנתתי, בסיום העבודה ביצעו הרכבה של ריהוט שפורק. אייל גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן נתנו טיפ לצוות שבאמת היו עשר. אני אמליץ עליהם הלאה, הם היו ממש ממש מעולים!
זאב.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה מחברת "סוד ההובלות" בבעלותו של אייל צלח ובהחלט ממליץ עליו!הגעתי לאייל דרך חיפוש באינטרנט וכך הגעתי לאתר שלכם שבו היו רשומות המלצות חיוביות על אייל והצוות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר למעבר דירה.
אייל היה ממש בסדר, נתן הצעת מחיר וסגרנו על הצעת מחיר שהייתה טובה יותר מכל ההצעות הקודמות ששמעתי וסגרנו על ביצוע ההובלה. אייל והצוות שלו הרביצו עבודה כמו שצריך, הם נזהרו מאוד, השקיעו בעיטוף של כל רהיט ורהיט, הם הלכו בכל דבר לקראתי, היו אדיבים ונעימים, עבדו בכיף ונתנו יחס טוב ונעים.
בבית החדש כל דבר הם שמו לפי מה שביקשנו ואיפה שרצינו, אני מאוד מרוצה מהעבודה המהירה והזהירה, מהשירות הנעים והנוח ומהמקצועיות והאמינות שבה הם פעלו, אייל עמד בכל מה שסוכם, כנ"ל לגבי המחיר שנשאר זהה למחיר שסוכם - אני ממליץ עליהם בחום.
משה.

, אוגוסט 2015

באופן כללי הייתי מרוצה מחברת "סוד ההובלות", הם הגיעו בזמן, הצוות עצמו נחמד ואדיב, עובדים בשקט לא מתלוננים, בסיום ההובלה לקחו ממני את המחיר שסוכם ומלבד "מכות" קטנות בריהוט הייתי מרוצה. לאייל "סוד ההובלות" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות טובות והתרשמתי שמדובר בחברה מקצועית שניתן לסמוך על שירותי ההובלה שלה.
מדובר בהובלת דירה של חמישה חדרים, ההובלה הייתה אמורה להתפצל לשתי דירות, בסיכומו של דבר נעשתה הובלה רק לנקודה אחת בגלל אי-אפשרות להיכנס לדירה השנייה. אייל והצוות התגמשו איתי, הם באמת היו בסדר.
מבחינת התנהלות ההובלה, אייל הגיע בזמן עם צוות מקצועי, אנשים נעימים ושקטים, הם נענו לכל בקשה שהייתה לי, הובילה את הדברים דרך המעלית. העמיסו הכל למשאית ופרקו לפי ההנחיות בדירה החדשה. כמו שציינתי, אחרי שפרקנו את החפצים ראיתי מספר "מכות" קטנות על הריהוט וזה הדבר היחיד שהפריע לי, מעבר לכך הם היו בסדר, עמדו במחיר שסוכם והתנהלו באופן מקצועי.
איריס

, מאי 2015

אייל מוביל מצוין - אני מרוצה מאוד, הוא אש!!! הייתה לנו הובלה ממש קלה וזריזה - ממליץ בחום!
מדובר בהובלה מעיר לעיר, מקומה ראשונה לבית פרטי, ההצעה שקיבלתי מחברת "סוד ההובלות" הייתה האטרקטיבית ביותר שקיבלתי מבין מספר חברות הובלה אליהם פניתי.
אייל דייק בזמנים, הגיעו בצוות של שלושה איש, עטפו את המכשור החשמלי הכבד, פירקו ריהוט, עשו הובלה מצוינת וזריזה ועד סוף היום הכל כבר היה מונח בבית החדש. הם הרכיבו מחדש את כל הריהוט שפורק והניחו כל חפץ וקרטון לפי ההנחיות שנתתי להם.
כלום לא נשבר ולא נפגע במהלך העבודה, הם היו אדיבים מאוד ונחמדים, עשו עבודת צוות יפה ומקצועית והותירו אותי מרוצה מאוד. בסיום ההובלה אייל ביקש ממני בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו מראש וכמובן שנתתי טיפ לצוות המקסים. אני ממליץ עליהם בחום!
אליה.

, מאי 2015

סה"כ אני מרוצה מההובלה של אייל, חוץ מעניין הקרטונים שהבטיח להביא לנו ולא יצא לפועל, ההובלה הייתה בסדר גמור, מקצועית אמינה וזריזה.
מדובר בהובלה של דירה, מקומת קרקע לקומה שנייה, ללא מעלית. לאייל הגעתי דרך האתר שלכם, היו חוות דעת טובות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר. פירטתי את תכולת הדירה ואייל נתן לי הצעה הוגנת - הוחלט לסגור איתו את המעבר.
ביום ההובלה אייל הגיע עם אנשי צוות מקצועיים ואדיבים, הם העמיסו את הציוד על המשאית באופן מאורגן ונסעו לדירה החדשה. למרות שלא הייתה מעלית, הכל הגיע בשלום, הם היו עדינים והעבירו את הציוד באופן מקצועי.
לגבי פירוק והרכבה לא היה צורך מכיוון שהעברנו הכל כמו שזה היה.
מבחינת המחיר, אייל גבה את הסכום שסגרנו עליו בטלפון, הוא היה אמין ולא ביקש בטענות שונות סכום נוסף.
ברכה.

, מאי 2015

אייל והצוות של חברת "סוד ההובלות" עשו לנו הובלה מקצועית וסה"כ יצאתי מרוצה!
הגעתי לאייל דרך האתר שלכם, לאחר שהייתי צריך חברה מקצועית שתעשה אריזה והובלה של הבית שלנו.
שוחחתי עם אייל על פרטי המעבר והציוד, הוא נתן לי הצעת מחיר, היה נראה מאוד מקצועי והרגשתי שיש לי על מי לסמוך! סיכמנו על מחיר ותאריך להובלה.
אייל עמד בלוח הזמנים שקבענו, הוא והצוות שלו הגיעו השכם בשעה שקבענו, הצוות של אייל היה מקצועי, הם ארזו את הדברים בצורה מסודרת והיו קשובים לבקשות שלנו.
את הריהוט הכבד ומוצרי החשמל הם ארזו בניילון חזק, ארגנו הכל, העמיסו בזהירות למשאית ויצאו לדרך.
ההובלה עברה חלק וזריז, העובדים הניחו כל דבר במקומו כמו שביקשתי מהם, עשו עבודה ללא מנוף הכל סבלות ידנית, אייל עמד במחיר שסוכם, לא ניסה לקחת עוד קצת כסף כמו שאר בעלי-המקצוע בתחום. בקיצור היה בסדר גמור ולכן אני בהחלט ממליצה.
לנה קרן.

, מאי 2015

תכננו לעבור דירה וחיפשתי חברת הובלות איכותית ואמינה שתבצע את ההעברה של תכולת הדירה שלי. היה לי מאוד חשוב שהעלות תהיה סבירה ולא מופרזת מדי אבל יותר מכך האמינות של החברה הייתה חשובה לי מאוד, רציתי לקחת חברה רצינית שאני יכולה לסמוך עליהם שיבואו בזמן ושיעשו את ההעברה כמו שצריך.
הגעתי לאייל מחברת "סוד ההובלות", פניתי אליו וסיפרתי לו במה מדובר, סגרנו על מחיר הוגן שהתאים ליכולת ולציפיות שלי.
ביום ההובלה הם הגיעו בצוות של ארבעה אנשים כולל אייל שפיקח על ההובלה, יאמר לזכותם שהם שמרו מאוד על הציוד ועשו הכל בכדי שההובלה תלך חלק.
הם נזהרו על הציוד, עטפו ריהוט ומוצרים רגישים, העמיסו למשאית הצורה מאורגנת כך שדברים לא יפגעו במהלך הנסיעה, ההעברה התבצעה בצורה מושלמת, הצוות היה אדיב ומנומס, שאלו היכן למקם כל דבר. הייתי מרוצה מאוד, הצוות של אייל עשה עבודה יעילה, מהירה וטובה, וכמובן נתתי להם טיפ - הגיע להם.
אני רוצה לספר שלאחר ההובלה שלי המלצתי גם לאמא שלי לבצע את המעבר באמצעות אייל והצוות וגם היא יצאה מרוצה עד הגג!
מאיה.

, אוקטובר 2014

במילה אחת - תותחים! בהרבה מילים - אייל פשוט אחלה גבר! הזמנתי אותו בדקה ה-90 (אחרי שלא הסתדרתי על הובלה) והוא הבין את הדחיפות ומיד נענה.
ביום ההובלה הגיעו איתו 3 חבר'ה רציניים, מקצועיים מאוד והכי חשוב - אדיבים ומחייכים.
הדירה הייתה חצי ארוזה והם מיד עזרו לארוז במרץ רב. כל דבר שהם עשו היה תוך שמירה מוקפדת על הציוד, עטיפה כמו שצריך, והורדה זהירה של הציוד. ההובלה כללה פירוק של ארונות וריהוט נוסף - הכל במקצועיות מדהימה. כל דבר שהיה צריך לעשות (ולא היה חלק מהסיכום הטלפוני) - נעשה בחיוך וברצון אמיתי לעזור.
פירוק הציוד בדירה החדשה נעשה במהירות, בצורה מסודרת ומאורגנת מאוד ולבסוף - מחיר של הובלת סטודנטים עם שירות ומקצועיות הכי טובים שראיתי עד כה (ועברתי לא מעט דירות בחיי).
אין לי דבר שלילי אחד לומר עליהם. תענוג להשאיר להם טיפ מרצון וכי באמת מגיע. כל הכבוד! ממליץ בחום!
קובי, פתח-תקווה.

, יולי 2014

היינו זקוקים להובלה של דירת ארבעה חדרים באזור המרכז, וחיפשנו חברת הובלה לא יקרה וטובה.
לשם כך ערכתי חיפושים באמצעות האינטרנט והאתר שלכם, שם מצאנו את הטלפון של "סוד ההובלות" - אייל הציע להגיע אלינו לראות את הדברים ונתן הצעת מחיר טובה! כבר מהפגישה שלנו הרגשנו ממנו שהוא רציני ויש על מי לסמוך. מדובר בהובלת דירה מקומה רביעית עם מעלית לקומה רביעית ללא מעלית. לפי הנתונים בשטח, אייל המליץ לנו לבצע את ההובלה באמצעות מנוף, שכן חדר המדרגות צר ורצינו להימנע מפגיעה ושפשוף על הריהוט. סגרנו איתו דיל טוב על הובלה באמצעות מנוף ויצאנו לדרך.
את האריזה עשינו בעצמנו וכל השאר היה על הצוות של אייל. בכלליות אפשר להגיד, שהחבר'ה של אייל וגם הוא עצמו, היו מאד מקצועיים ומאורגנים, ואני יכול להגיד שהם עשו עבודה יפה!
הם הגיעו בזמן שסיכמנו איתם, שמרו על הציוד עטפו מה שצריך בניילון תקתקו עד כמה שיכלו את העבודה, נזהרו מאד על הציוד והרהיטים - כך שבאמת לא נגרם שום נזק לאף פריט. גם כשהגענו לדירה החדשה, הם העלו בזהירות את הדברים דרך חדר המדרגות ודאגו לשאול היכן להניח כל דבר - הם לא מיהרו וזרקו את הכל באמצע החדרים, היו סבלניים וקשובים מאוד. בסיום ההובלה שילמתי לאייל בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן נתתי טיפ לעובדים שהיו באמת עשר!
שמעון, אזור המרכז.

, יולי 2014

אייל והצוות שהגיע יחד איתו היו פשוט מקסימים, ממש בסדר גמור ויותר. הם מאוד אדיבים ומקצועיים, נתנו לנו הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת להובלת דירה מחוץ לעיר והעניקו לנו בסך הכללי חוויית שירות נהדרת!
מדובר בהובלת דירה מעיר לעיר לבן משפחה שלי, אני זה שיצרתי עם אייל קשר ותיווכתי ביניהם. מתחילת התהליך ועד סופו, אייל היה מקצועי מאוד. הוא הגיע לראות את תכולת הדירה ולתת הערכת מחיר מדויקת, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ולא מופרזת כמו יתר חברות ההובלה שתקשרנו איתם. מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה! כל מה שקבענו התקיים בדיוק כפי שהובטח לי, אם זה בשעה שבה הם התייצבו ואם זה בהערכת הזמן שלהם בתוך כמה זמן ההובלה תסתיים.
אייל הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם אנשי צוות מקצועיים, הם תיקתקו את כל העבודה, הם עבדו במרץ ובצורה מסודרת ומחושבת, מדובר בצוות מגובש מאוד, כל אחד יודע את העבודה שלו, הם עובדים בשיטת סרט-נע ורואים שמדובר בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בהובלות. הם פרקו כל רהיט בדיוק היכן שביקשנו מהם, היו קשובים ונזהרו לאורך כל הדרך על הריהוט והחפצים אותם הם הובילו. אני פשוט מרוצה וממליץ עליהם בחום.
דוד טורמן.

, ינואר 2014

לפני כשנה עברתי דירה עם חברת הובלות ממש לא מוצלחת, במילים מועטות. הם איחרו להגיע בכמה שעות, עשו טובה שבאו, נמרחו עם הזמן, בקיצור על הפנים!! כשהבת שלי החליטה לעבור לדירה חדשה מגן יבנה לרחובות החלטנו למצוא חברת הובלה עם המלצות מוכחות ולא לקחת סיכון.
נכנסנו לאתר שלכם, ושם מצאנו כמה חברות הובלה שעובדות באזור השפלה וביניהם גם חברת "סוד ההובלות" בבעלותו של אייל צאלח.
קראנו חוות דעת, לקחנו הצעות מחיר ובסוף החלטנו לסגור את ההובלה עם אייל, שנתן לנו מחיר אטרקטיבי והיו עליו המלצות מאוד טובות.
סגרנו איתו תאריך ושעה וקיווינו לטוב - אייל עמד בכל הציפיות שלנו והייתה הובלה פנטסטית!
ביום ההובלה, הגיעו צוות של אנשים מאוד נחמדים ואדיבים. דבר ראשון, הם הגיעו בזמן, שזה לא מובן מאליו. דבר שני הם כיבדו את הציוד, נזהרו על כל דבר, עטפו מה שצריך, העמיסו על המשאית ולא סתם זרקו, הכל נעשה בצורה מאוד מאורגנת ומסודרת.
גם בפריקה של הציוד הם היו מעל ומעבר. שאלו כל דבר איפה למקם, השתדלו מאוד לרצות אותנו והכל עם חיוך על הפנים.
בסיום ההובלה הם לקחו מאיתנו את המחיר שסוכם מראש עם אייל ונתנו להם טיפ על העבודה הנהדרת שהם עשו.
יום ההובלה היה מאוד נעים וקל בזכותם, אני שמח שלפחות הבת שלי "נפלה" על חברת הובלה מקצועית וטובה- ממליץ בחום!
שבח, רחובות.

, ינואר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מאייל והצוות שלו וממליצה עליו באמת מכל הלב!
חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של אייל מחברת "סוד ההובלות" הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הסברתי לו שיש לי כמה רהיטים שזקוקים לפירוק והרכבה ואייל ציין בפניי שאחד מאנשי הצוות שלו הוא נגר מקצועי ואין לי ממה לחשוש. הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר שלנו ישלח אלי למייל, כי מאוד חששתי שבסיום ההובלה הוא יעלה במחיר, מניסיון קודם עם חברות הובלה אחרות. אייל הפתיע אותי ממש לטובה!
מדובר בהובלת דירה מגדרה קומת קרקע לרחובות קומה שלישית. תכולת הדירה מלאה, כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות ארונות ומיטות.
ביום ההובלה הגיעו אלי ארבעה חבר'ה, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק את מיטת התינוק, מיטה זוגית ושתי ארונות של שלוש וארבע דלתות - הוא היה מאוד מקצועי וכפי שהובטח מתמצא בעבודת נגרות ולא סתם איזה חאפר שעושה נזקים.
את פריקת הציוד בדירה החדשה, הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת. ההובלה נמשכה משמונה בבוקר עד ארבע בצהריים כולל הנסיעה, המחיר ששילמתי היה כפי שסוכם עם אייל וכמובן שנתתי להם טיפ מכובד, כי הם היו באמת עשר!
ליאור, רחובות.

, אוקטובר 2013

הגעתי ל"סוד ההובלות" באמצעות האתר שלכם. אחרי בדיקה עם חברת הובלות נוספת החלטתי שאני מעוניין לעבוד איתם, הם עשו רושם אמין ומקצועי, היו זמינים מיידית לביצוע העבודה ונתנו הצעת מחיר הוגנת. נתתי לאייל הערכה מפורטת של תכולת הבית, הוא הגיע לראות במה מדובר וסגרנו על המחיר להובלה. את ההובלה קבענו לשעת בוקר מוקדמת מאחר והיה המון ציוד.
בשעה שש בבוקר הם כבר היו אצלי, ואפילו הקדימו ברבע שעה. הגיע צוות של ארבעה אנשים, אדיבים ונמרצים, התחילו לתת עבודה. הם עבדו בקצב מהיר מאוד ובצורה מסודרת. הם התחילו בעטיפה ואריזה של הריהוט הכבד, היו גם שני ארונות ומיטה זוגית גדולה שהיה צורך לפרק, הם לא חסכו במאמצים ועבדו קשה כדי שכל רהיט ורהיט יובל בביטחון וללא נזק. את כל הציוד הם פרקו בבית החדש היכן שביקשנו מהם, כל מה שפורק הם הרכיבו מחדש, הם עבדו מההתחלה ועד הסוף במרץ בלי הפסקות כמעט ועשו יופי של עבודה, אני הייתי מרוצה מאוד וזו הייתה הרגשה טובה להיכנס לבית חדש אחרי הובלה כזו מהירה ומוצלחת.
אלי, רחובות.

, אוקטובר 2013

חברת ההובלות של אייל, מקצועית, אמינה וזריזה, פשוט תענוג לעבוד איתם! ממליצה בחום!
מדובר במעבר דירה שנעשה בתוך רחובות, מקומה ראשונה לקומה שישית עם מעלית. חיפשנו אצלכם באתר, חברת הובלות שעובדת באזור רחובות וקראנו את ההמלצות על כמה וכמה חברות הובלה, אבל חברת ההובלות של אייל לקחה אצלנו בגדול מבחינת הכל!!
דבר ראשון אייל בעצמו הגיע ראות את תכולת הדירה בכדי לתת הצעת מחיר מדויקת, דבר שני הוא היה הנחמד והאדיב מבין כל מי ששוחחנו איתם בטלפון ודבר שלישי, המחיר שלו היה הזול מבין כולם!
סגרנו עם אייל מחיר ותאריך, הוא הגיע אלינו באיחור קטן, אבל זה ממש לא הפריע לי, כי כל שאר ההובלה הייתה כמו חלום!
אייל הגיע אלינו עם צוות מקצועי וניגשו לעבודה ישר ולעניין עם הרבה מרץ ויחסי אנוש מעולים. שאלו על קרטונים שבירים שצריך לשים עליהם דגש, שלא ישברו במהלך ההובלה. עטפו את הריהוט הרגיש, והעמיסו הכל למשאית ביעילות ובזריזות. כשהגענו לדירה החדשה, הם לא התלוננו על כמות המדרגות ותיקתקו את הפריקה.
הם הניחו את כל הציוד לפי ההוראות שנתנו להם, בין חדרי הבית ולא זרקו סתם באמצע החדרים. כשסיימו את ההובלה, אייל לקח מאיתנו בדיוק את הסכום המדויק שנקב בו בהצעת המחיר ואנחנו מצידנו נתנו להם טיפ, כי הם עשו מעל ומעבר! ההובלה הזאת הייתה אחת המוצלחות שהיו לנו בחיים, שמחנו להכיר את אייל והצוות ובטוח שנעביר את המספר שלו הלאה!
אילנית מרחובות.

, אוקטובר 2013

חיפשתי חברת הובלות שתסכים להוביל מקרר מקומה 3 ללא מעלית לקומה שנייה עם מעלית והגעתי לשלוש חברות דרך האתר שלכם. אייל מ"סוד ההובלות" נראה לי הכי מוצלח גם בזכות ההמלצות שכתובות עליו באתר וגם בזכות המחיר הממש סביר שהוא הציע עבור ההובלה וכל זה בטלפון. קבענו יום ושעה להובלה, אייל הגיע בשעה שקבענו עם עוד בחור והם עטפו את המקרר בניילון נצמד ואז הרימו אותו בעדינות למשאית, הם מאוד נזהרו שלא יפגע ואפילו שהיה ברור שהם הולכים למטבח שאלו אותי לוודא ששם באמת אני רוצה את המקרר. הם הניחו את המקרר בעדינות במקום המיועד במטבח ועברו איתי לראות שהכל בסדר ואין פגם או מכה במקרר.
הם היו ממש מקצועיים ברור לי שאם אזדקק לשירותי הובלה בעתיד אקח רק אייל בשנית. אחלה שירות, עמידה בזמנים, שימת דגש לסדר ולניקיון ולשירות אדיב בשילוב עם אמינות. הם עמדו במחיר ולא הפתיעו בקפיצה בתשלום או חוסר סבלנות. שירות מצוין במחיר הגיוני, ממליץ בחום!
אלכס, ראשון לציון.

, אוקטובר 2013

עברתי דירה מאזור המרכז לקיבוץ בדרום. חוץ מהמקרר שהיה שלי לא היה לי שום דבר להעביר. חיפשתי הובלה במחיר שפוי והגיוני להעברה של המקרר.
קיבלתי את מספר הטלפון של אייל מחברה שעשתה איתו הובלה והתקשרתי. הסברתי לו שיש לי רק מקרר להעביר ושאלתי כמה זה יעלה. להפתעתי המחיר לא היה בשמיים כפי שציפיתי ולכן סגרתי אתו מיידית.
אייל הגיע בזמן שקבענו עם בחור נוסף, יחד הם העמיסו את המקרר תוך כמה דקות ולקחו את המקרר לדרום. הייתי נורא מרוצה מהשירות והענייניות, אמנם לא הייתה להם הרבה עבודה אבל הנסיעה הייתה די ארוכה והם עשו לי את זה במחיר טוב. המקרר הגיע בשלום ובשלמות ואני מודה להם מאוד ומאחלת הצלחה לאייל.
מומלץ ביותר!!! יאנה מנגבה

, אוקטובר 2013

מדובר במעבר מבית פרטי ברמת גן לבית פרטי ברחובות.
חיפשתי חברת הובלה באתר שלכם וכך הגעתי לאייל מ"סוד ההובלות". הצעת המחיר שלהם הייתה לשביעות רצוננו, קבענו עם אייל למועד מסוים ובגלל אילוצים, התקשרנו וביקשנו להקדים את ההובלה לשעה מוקדמת יותר באותו היום.
אייל בדק אצלם בלו"ז וקבע איתנו לשעה 11:00. אני חיכיתי כבר בבית ואימי יצאה מהעבודה, ב10:30, במיוחד כדי להיות איתי. בשעה 11:15, כשראינו שהם לא מגיעים התקשרנו לאייל שאמר שיברר מה קרה. אחרי שלא חזר אלינו עד 11:30 התקשרנו שוב והוסבר לנו שהמשאית תקועה בפקק ותגיע תוך חצי שעה. אחרי חצי שעה התקשרנו לברר מה קורה אך לא ענו לנו או חזרו להודעות שהשארנו במענה קולי. רק ב13:15, אחרי הרבה ניסיונות, קיבלנו בסמס את המספר של הנהג. המובילים הגיעו לבסוף בשעה 13:50 (השעה שקבעו איתנו הייתה 11:00, כלומר כמעט 3 שעות איחור) ואמרו שלהם בכלל אמרו ב13:00 כנראה היה חוסר תיאום בים המשרד למובילים.
אם להוציא את האיחור וחוסר התשובה וההתנצלות של המשרד, המובילים עצמם היו מקסימים, יעילים, תקתקנים ונחמדים. הם עטפו את הציוד שלנו עם ניילון פצפצים בכדי לשמור עליו שלא ייפגם במהלך ההובלה. לאחר מכן העמיסו את הכל במהירות ובזריזות למשאית ונסעו לרחובות. שהגענו הם עבדו במרץ והורידו את הציוד לבית והניחו הכל בחדרים, כל הציוד הגיע לביתנו החדש בשלום וסה"כ יצאנו מרוצים.
יעלה מרחובות.

, יוני 2013

אייל מותק של בן אדם, עשה אצלי העברה של כל תכולת הבית ומדובר בבית פרטי, אז היו הרבה דברים להעביר. הבחורים שלו בצוות היו מעולים, צעירים נחמדים, נמרצים, עבדו מהר כמו שצריך והם עשו הכל הכל, לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיהם, פשוט ככה. הם ארזו את כל החפצים בארגזים וקרטונים, סגרו הכל כמו שצריך, פירקו ארונות וריהוט כדי שיוכלו להעביר. ביום של ההעברה הם התייצבו פה על הבוקר כמו שקבענו ועשו הכל בקצב רצחני. אני בכלל הגעתי אליהם במקרה, אחרי שהתאכזבתי בפעם הקודמת שעברתי מהמוביל, חיפשתי מישהו טוב, ובאמת איזה מכרה שלנו זרקה לי את המספר של אייל ואמרה שהוא הכי טוב באיזור. דיברנו והוא שאל אותי מספר שאלות ונתן לי הצעת מחיר שנראתה לי ממש משתלמת, אז סגרתי איתו. בסוף הם היו שווים כל גרוש כמו שאומרים וגם נתתי להם טיפ שמן, כי הגיע להם, הם עבדו קשה.
תיקי, קריית עקרון

, יוני 2013

אייל עשה אצלי הובלה של כל התכולה של הבית, מדובר בבית פרטי והיו המון חפצים אישיים, בגדים, ספרים, רהיטים, מכשירי חשמל ומה לא, הייתה המון עבודה. אני עברתי באותה עיר שבה אני גרה לבית קצת יותר גדול והייתי צריכה שמישהו יעשה לי את ההובלה הזו קומפלט שבנוסף הייתי צריכה להעביר חלק מהחפצים לבאר שבע בכלל, אז זו הייתה עבודה קצת מורכבת. הגעתי אליו במקרה, היה לי את המספר שלהם בבית מאיזה פרסום והתקשרתי. הוא היה מאוד נחמד, שאל אותי באיזה קומה מדובר, אמרתי לו שאני עוברת מקרקע לקרקע, הוא שאל אותי גם לגבי התכולה וככה גיבשנו מחיר שהיה לדעתי ממש טוב. הם גם עזרו לי לארוז והיו מאוד מקצועיים, הכל בעדינות והקפדה שלא ייגרם נזק, הם היו ממש רגישים ואטמו הכל כמו שצריך. החברה שלו היו תותחים, אין לי מילה אחרת, ממש אחד אחד, עבדו מהר, הם היו מעולים. הייתי מרוצה כל כך שנתתי להם בונוס יפה. הם גם הגיעו בזמן והכל דפק כמו שצריך. אני מודה להם מאוד וממליצה עליהם מכל הלב.
אליס, קריית גת

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

חברת "סוד ההובלות" בניהולו המסור של אייל צאלח מבצעת שירותי הובלות כבר למעלה מ-10 שנים. החברה מתמחה בהעברת דירות ומשרדים, שירותי אריזה, אחסנה ומנוף, שירותי פירוק והרכבה ע"י נגר מקצועי. החברה מחזיקה באישור מוביל מורשה מטעם משרד התחבורה ועומדת תחת פיקוח מתמיד של קצין ביטחון.

סוד ההובלות

אייל צאלח


9.4

073-2721855
 

סוד ההובלות

אייל צאלח

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721855 חייג