כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג שערים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מסגריית שמואל

9.5
שמואל חדד
שערים, סורגים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ת.ד 1574, רמת השרון

  100%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2016

על שמואל מ"מסגריית שמואל" יש לי רק דברים טובים להגיד. שמואל ביצע אצלי התקנה של מעקה חיצוני במרפסת, והעבודה שהוא עשה מאוד מקצועית ומדוייקת. שמואל עומד בזמנים בין אם זה שקבענו שיגיע להצעת מחיר ומדידות, ומשך הזמן להכנת המעקה והתקנתו, השאיר את מקום העבודה נקי אחריו, היה מאוד נחמד ואדיב. אני ממליץ עליו.
בנצי, תל אביב.

, אוקטובר 2016

היינו מרוצים, שמואל עשה עבודה מקצועית, עמד במילה שלו וסיפק את המעקה בזמן! גם המחיר היה סביר מאוד, ממוצע של מחירי השוק אותם בדקתי. שמואל עמד בלוח הזמנים, התקשר לבשר שהמעקה מוכן, קבענו שעה, אנשי הצוות הגיעו בזמן, תיקתקו עבודה במהירות, עבודה שאני מאוד מרוצה ממנה. את המעקה כולל הצבע הכין עד לגימורים הכי קטנים בתנור וכל שנשאר הוא להלחים את החיבורים ולעשות תיקוני צבע במקום של ההלחמות.
שמואל עשה עבודה נקייה ואסתטית מאוד, מדובר בחברה מקצועית. בסיום העבודה הצוות ניקו וסידרו אחריהם, המעקה יצא כפי שביקשנו, שמואל עמד במחיר שסוכם ואני שמח לתת עליו המלצה.
איתמר.

, יולי 2016

מרוצה מאוד, שמואל היה בסדר גמור, המחיר והביצוע טובים ניתן לסמוך עליו ואני בהחלט נותן את המלצתי. רצינו להתקין שער כניסה ידני לבית וחיפשנו בעל מקצוע מתאים, הגענו למסגר שמואל דרך ההמלצות אצלכם באתר, הרמנו טלפון ותאמנו פגישה.
שמואל הגיע אלינו לפגישת ייעוץ, מלכתחילה ההתנהלות שלו מצאה חן בעינינו, הוא הגיע בזמן ישב איתנו על העיצוב וגם נתן הצעת מחיר האטרקטיבית ובלי להסס סגרנו איתו את העבודה.
שמואל סיפק את השער בתאריך שסגרנו מראש ותיאם זמן התקנה, הוא הגיע עם השער מוכן, ביצע התקנה מסודרת ומקצועית, הכל תאם לפי המידות שנלקחו מראש. בסיום העבודה שמואל ניקה את השטח והשאיר מסודר. שמואל עמד בלוח זמנים ובמחיר שסוכם - בעל מקצוע מומלץ.
שלומי.

, יולי 2016

היינו מרוצים משמואל המסגר, הוא עשה עבודה מקצועית, עמד במילה שלו וסיפק את המעקה בזמן! ערכתי סקר שוק לבניית מעקה לפנים הבית, בהתחלה קבלתי חוות דעת על מסגרייה מסוימת, אבל בסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם "מסגריית שמואל" שמפורסם אצלכם באתר וקיבל המלצות חיוביות.
שמואל הגיע אליי הביתה, הראה לי תמונות של עבודות שהוא עשה ובנוסף כל מיני דוגמאות שיכולתי לבחור מתוכן, סיכמנו על דוגמה עם פיתוחים מיוחדים וצבע ועל תאריך לביצוע העבודה. גם המחיר היה סביר מאוד, ממוצע של מחירי השוק אותם בדקתי. שמואל עמד בלוח הזמנים, התקשר לבשר שהמעקה מוכן, קבענו שעה, הצוות הגיעו בזמן, תיקתקו עבודה במהירות, עבודה שאני מאוד מרוצה ממנה. את המעקה כולל הצבע שמואל הכין עד לגימורים הכי קטנים בתנור וכל שנשאר הוא להלחים את החיבורים ולעשות תיקוני צבע במקום של ההלחמות.
שמואל עשה עבודה נקייה ואסתטית מאוד, מדובר בחברה מקצועית. בסיום העבודה הצוות ניקו וסידרו אחריהם, המעקה יצא כפי שביקשנו, שמואל עמד במחיר שסוכם ואני שמח לתת עליו המלצה.
איתמר.

, אוגוסט 2015

לפני כמה חודשים סיימנו לבנות את הבית ומכיוון שמדובר בבית קרקע פרטי, החלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית בכדי למנוע פריצות בעתיד. הגעתי לחברת "הרקולס סורגים" דרך ההמלצות באתר והחלטנו לקבוע עם שמואל חדד פגישה לשם קבלת הצעת מחיר ורושם כללי על הבן-אדם. שמואל הגיע אלינו כפי שסוכם לתת לי הצעת מחיר, בפגישה זו גיליתי בעל-מקצוע יוצא מן הכלל!!!
שמואל ייעץ לי על סוגי הסורגים שלדעתו יתאימו לנו למראה הבית ולמחיר אותו רצינו להשקיע, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוח וכמובן ששמחתי מאוד, ואחרי ששמואל עשה מדידות לחלונות, הוא נתן לי הצעת מחיר מעולה (עשיתי השוואת מחירים - הרבה פחות מאחרים) וסגרנו על תאריך התקנת הסורגים. הייתי מרוצה מהכול, מהיחס השירות והמהירות - שמואל סיפק את הסורגים לפני הזמן שסוכם, תוך שבועיים מהרגע שסגרנו - אין לי מילים!!!
לצורך ההתקנה, הגיעו אלינו צוות של שני אנשים כולל שמואל שפיקח על הנעשה, תוך יום עבודה אחד בוצעה אצלנו התקנת סורגים קבועים מברזל עם פרופילים מעוצבים במרץ ובזריזות, הם לא מרחו את הזמן והשתדלו לעבוד נקי ומסודר. הסביבה נותרה מסודרת ללא פסולת או לכלוך, שמואל עמד במחיר שסוכם וקיבלתי חשבונית ואחריות. הלוואי וכל בעלי המקצוע יהיו כמוהו, איש מקצוע ראוי לשבח!
שמואל.

, אוגוסט 2015

שמואל חדד עשה אצלנו עבודה טובה ובמחיר הוגן - מומלץ בחום! לפני כמה חודשים החלטנו להתקין סורג לאחד מחלונות הבית וחיפשנו מסגר שיעצב את הסורגים בעצמו, במחיר שפוי. לשמואל הגעתי דרך האתר שלכם, היו עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר.
שמואל הגיע בשעה שסיכמנו ונתן הצעת מחיר הוגנת, הוא נשמע לי מאוד מקצועי וסגרתי איתו התקנת סורג לחלון המדובר. שמואל סיפק את הסורג בזמן, התקשר לקבוע תאריך התקנה והגיע בדיוק בשעה שקבענו. הסורגים נראו נפלא, בדיוק מה שרציתי! גם את עבודת ההתקנה הוא עשה מאוד יפה, עבד בצורה נקייה ומסודרת, הריתוכים יפים והכל נראה מאוד אסתטי. מבחינת לוח הזמנים - הוא היה עשר, הופתעתי ממנו לטובה.
שולי.

, פברואר 2015

שמואל המסגר עשה אצלנו עבודה ברמה מאוד מאוד גבוהה, חבל"ז!!!
מדובר בעבודה של התקנת שער בכניסה לחצר הבית, זאת הייתה עבודה לא קטנה, אבל שמואל עשה עבודה יוצאת מן הכלל.
הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן וכבר בשיחת הטלפון הוא עשה עלי רושם אמין ביותר, קבענו שעה והוא הגיע בול בזמן.
שמואל הגיע לייעץ, רואים שהבן-אדם שולט בתחום מקצועו, הוא מדבר לעניין, איש ישר והוגן. שמואל התחייב לספק את השער ולסיים את ההתקנה בתוך שבועיים מהיום שסגרנו וכך היה.
הוא סיפק את השער בול בזמן שקבענו, הגיע לבצע את ההתקנה ועשה את הכל בצורה מאוד מסודרת מאורגנת ונקייה. ההתקנה יצאה מאוד יפה ואני מרוצה ממנו. המחיר שלו היה מאוד אטרקטיבי ובהחלט זאת עבודה ששווה כל שקל!
ממליץ בחום - אמיל.

, ספטמבר 2014

אני ממליץ בחום על שמואל המסגר, שמואל עושה עבודה מקצועית ורצינית ולוקח מחירים הוגנים - מומלץ בחום!
לפני מספר שבועות רציתי לעשות שער כניסה מברזל לבית שלנו וחיפשתי בעל-מקצוע בתחום. לשמואל הגעתי דרך האתר שלכם, מצאתי בנוסף אליו עוד בעלי מקצוע רלוונטיים ולקחתי הצעות מחיר.
שוחחתי עם שמואל, הוא היה רציני קבע איתי פגישה והגיע להצעת מחיר, לקח מידות ולפי זה נתן לי הערכת מחיר. ההצעה הייתה בהחלט הוגנת, שמואל ישב איתנו על עיצוב השער בסבלנות ובאורך רוח עד שהגענו לעיצוב השער שרצינו. בנוסף ביקשנו משמואל לייצר סולם ברזל לצרכים מסוימים וסגרנו את העבודה.
ההתנהלות שלו הייתה מעל ומעבר למצופה! שמואל עמד בלוח הזמנים, סיפק את השער והסולם במסגרת הזמן, הוא הגיע לבצע את התקנת השער ועשה עבודה מאוד מאוד מקצועית. הפיתוחים של השער נראים מעולה וכך גם הריתוכים, נורא אסתטי!
שמואל היה עשר לאורך התהליך, עשה עבודה מקצועית, עמידה בלוח זמנים ובמחיר הוגן. מדובר באדם אמין ומקצועי. מומלץ בחום!!!
אלי.

, ספטמבר 2014

חיפשתי וערכתי סקר שוק לבניית מעקה למדרגות המובילות מהקומה הראשונה לשנייה, רציתי למצוא בעל מקצוע עם המלצות רבות ככל האפשר ונעזרתי באתר שלכם. עלו לי כמה אופציות לבעלי-מקצוע בתחום ומתוכם שמואל נשמע הכי אמין וגם ההמלצות היו באמת טובות.
שוחחתי איתו בטלפון וקבענו להיפגש, שמואל הגיע אליי לבית, הראה לי דוגמאות של עבודות שהוא עשה ובנוסף כל מיני דוגמאות שיכולתי לבחור מתוכן, סיכמנו על דוגמא וצבע ועל תאריך לביצוע העבודה. גם המחיר היה סביר מאוד, ממוצע של מחירי השוק אותם בדקתי.
שמואל סיים לעבוד על המעקה בתוך מסגרת הזמן שסיכמנו מראש, הוא תיאם איתי יום ושעה להתקנה והגיע לעבוד בדיוק בזמן שנקבע, תיקתק עבודה במהירות, עבודה שאני מאוד מרוצה ממנה.
את המעקה כולל הצבע והכל הוא הכין עד לגימורים הכי קטנים במסגרייה וכל שנשאר הוא להלחים את החיבורים ולעשות תיקוני צבע במקום של ההלחמות. שמואל עשה עבודה נקייה ואסתטית מאוד - מקצוען אמיתי ואני ממליץ עליו בחום.
נדב.

, אוגוסט 2014

אני ממליץ בחום על שמואל המסגר, הוא עושה עבודה מקצועית ורצינית!
רציתי לעשות שער כניסה מברזל לבית שלנו וחיפשתי בעל-מקצוע בתחום. לשמואל הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות. שוחחנו והוא הגיע להצעת מחיר, לקח מידות והציע מחיר הוגן, הוא ישב איתנו על עיצוב השער בסבלנות ובאורך רוח עד שהגענו לעיצוב השער שרצינו.
מבחינת המחיר, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ביותר. שמואל ייצר אצלי רושם מקצועי והחלטתי לסגור איתו את העבודה. אני רוצה לציין שאומנם העבודה עדיין לא הסתיימה, כי אנחנו עיכבנו אותה מטעמים שונים, אבל עד כה ההתנהלות של שמואל הייתה מקצועית, עם הרבה סבלנות ושקיפות. מדובר באדם אמין ומקצועי. מומלץ בחום!!!
אלי.

, מאי 2014

שמואל המסגר הוא בעל מקצוע יוצא מן הכלל! מאד נהניתי לעבוד איתו, התרשמתי ממנו בצורה חיובית ומאד לטובה. שמואל עמד בכל ההתחייבויות כלפי וסיפק את הסחורה במסגרת הזמן שהובטח. מכל הבחינות יצאתי מרוצה ואני ממליץ בחום!
לשמואל פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שערים בבית פרטי שסיימנו לבנות ובמקביל, גם התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה. לאחר בירורים ופגישות, החלטתי לקחת את שמואל לעבודה, הוא הראה לי הכי הרבה רצינות, התנהל באופן מאורגן ומסודר - הוא הגיע להיפגש איתי, לקח מידות אופן מסודר, ישב הסביר, הראה סגנונות, היה קשוב מאוד לצרכים שלי כלקוח והעבודות שהוא הראה לי היו יפהפיות. מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד והתוצאה שקיבלתי הייתה שווה כל שקל.
שמואל סגר איתי תאריך לביצוע ההתקנה וכמו שנאמר לי - כך גם היה!!! ההתקנה נעשתה בזריזות ובמקצועיות, השירות של רפי היה אדיב ומקצועי, נעשתה עבודה באמת יפה ואסתטית גם מבחינת הפרופילים עצמם וגם מבחינת ההתקנה.
שמואל עמד בכל מה שסוכם, עבד לפי לוח זמנים, עשה עבודת מסגרות מאוד יפה ואסתטית גם בריתוכים עצמם ולקח מחיר הוגן תמורת העבודה שלו. אני חושב שמגיעות לו רק מילים טובות.
בני.

, יולי 2013

שמואל עשה אצלנו בבית מספר עבודות. בכל פעם הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה וראיתי לנכון להזמין אותו שוב. שמואל גם נתן לי הכוונה מקצועית טובה ועניינית. כשחשבתי לתומי שאני מבין בדיוק איך זה אמור להיראות, שמואל אמנם כיבד את הרצונות שלי, אך גם לא היסס לתקן אותי כשהיה צורך ושמר על יושרו המקצועי.
הגעתי אליו דרך מכר משותף שהמליץ עליו ואמר שמדובר באיש מקצוע מעולה ואמין. שמואל עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפיי הן בצד המקצועי והן בפן הכספי, הוא לא ניסה לדון בל פעם מחדש ועמד בסיכומים המוקדמים. שמואל התקין אצלנו שער חשמלי לחניה, בנה גדר היקפית מסביב לשטח הבית כולל שער כניסה, בנה קונסטרוקציה לדק ובנה שביל מתכת עם מדרגות מברזל. את חומרי הגלם הוא סיפק בהתאם לסטנדרט המצופה כמו שסוכם מראש. העבודה שלו הייתה מקצועית מאוד ויסודית, הוא מקפיד על הפרטים הקטנים ומכיר את המטרייה הזו לעומק. שמואל אמין, רציני ויסודי ומומלץ מאוד לעבוד איתו.
דני, תל אביב

, יולי 2013

אל שמואל הגענו בעקבות המלצה של חברים שלנו. תכננו להתקין סורגים בכל הבית - מדובר בבית פרטי עם יציאה לחצר. לפני שהרמתי לשמואל טלפון, עשיתי בירור מעמיק באינטרנט על סוגי סורגים, פרופילם ואפילו סוגי הקדיחה הברגים והאומים. לפי מה שקראתי באינטרנט, הבנתי שעדיף ללכת לייצר את הסורג אצל מסגר, כי הסורגים שהחברות הרגילות מציעות לא עומדים בסטנדרטים גבוהים והם חלולים מבפנים.
לאחר שלקחתי כמה הצעות מחיר דרך האינטרנט, שוחחתי עם שמואל שהיה נשמע לי מאוד מקצועי, הוא הציע שנגיע אליו למסגרייה ונשב לבחור את סוג הפרופיל והצבע. בעלי צייר לו על דף את סוג העצוב שאנחנו רוצים ובחרנו בפרופיל 15/17 עבה ושמואל נתן לנו הצעת מחיר לא זולה אבל גם לא יקרה יחסית לשאר בעלי-המקצוע שלקחתי מהם הצעות מחיר.
תוך כמה ימים, שמואל סיפק את הסורגים שעשה בעבודת יד, הם היו נראים נפלא! להתקנה הוא הביא פועל נוסף ולקח להם שלושה ימים לסיים את ההתקנה. הם התקינו את הסורגים עם קדיחות מיוחדות בקיר וסוג מסוים של בורג ואום. שמואל עשה עבודה פשוט מצוינת! ואפילו הסורגים נראים נהדר! היה נעים לעבוד אתו, הוא סיפק את הסורגים בזמן ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו.
אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה וממליצים עליו מאוד!
שירי, אזור המרכז.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

התמחויות

שערים

שערים חשמליים
שערים ידניים
מחסומים

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

תאור העסק

שמואל חדד - הוא בעל מקצוע עם ניסיון רב בתחום המסגרות. מתמחה בייצור של מגוון מוצרים ממתכת: סורגים, מעקות, שערים/שערים חשמלים ,גלריות ומדרגות. שירות אמין ועמידה בזמנים.

מסגריית שמואל

מסגריית שמואל

שמואל חדד


9.5

052-3316896
 

מסגריית שמואל

שמואל חדד

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3316896 חייג