כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מוטי הובלות

9.3
מוטי בנליצי
הובלות
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  77%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2013

את המספר של "מוטי הובלות" לקחתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", לאחר שניסיתי להשיג מספר אנשי מקצוע בתחום ההובלות ומוטי היה בין הראשונים שחזרו אליי. המחיר שמוטי ביקש על ההובלה היה סביר, ומההמלצות שנכתבו עליו ומשיחת הטלפון בינינו, הבנתי שמדובר בחברת הובלות מקצועית עם התנהלות מסודרת והחלטתי לשכור את שירותיהם להובלה.
מדובר בהובלה מקומה חמישית עם מעלית לקומה שלישית גם כן עם מעלית, תכולת הדירה הייתה מלאה, מקרר, מכונת כביסה, מייבש, טלוויזיות, ריהוט מלא, מערכת סלון, ארגזים וכו'.
ביום ההובלה מוטי הגיע בשעה שסיכמנו מראש עם אנשי צוות, ביחד הם העמיסו את כל הארגזים הארוזים למשאית ההובלה, זאת עשו בהקפדה רבה שדבר לא ישבר או ייסדק וכמו כן את כל הציוד והריהוט הרגיש עטפו בניילון בכדי שלא ייסדק או ישבר.
בעת הגעה לדירה החדשה בחולון, כולם היו עם כוחות כמו בהתחלה, עשו את הפריקה באופן זריז ויעיל, שאלו אותנו איפה למקם כל דבר והיו מאוד סבלנים ואדיבים. השירות היה נפלא, הם עשו עבודה מהירה ומצוינת ואני ממליצה עליהם - היה נחמד לעבור דירה ככה, בצורה רגועה וקלילה.
דינה, חולון.

, נובמבר 2013

אל מוטי הובלות הגענו אחרי חיפושים נואשים למדי להובלת ספה מנתניה לחולון. המחירים היו הזויים! וחלק מהחברות בכלל לא רצו אפילו להציע הצעת מחיר.
מוטי היה היחיד שהציע על ההובלה מחיר סביר ותיאם איתנו זמן הגעה. מוטי הגיע בזמן עם איש צוות נוסף הם היו אדיבים, יעילים ונחמדים. העמיסו ופירקו את הספה בזריזות ביעד, וגם פינו בחיוך ובלי בקשה לתוספת של שקל את הספה המתפרקת המקורית.
תענוג לעבוד מול אנשים נחמדים, אדיבים ומקצועיים, שלא מנסים לעבוד עליך, ולא מנסים להוציא ממך כסף מעבר למה שצריך. אין לי ספק שבהעברה הבאה אנחנו נפנה אליהם שוב ונעזר בשירותיהם.
כל הכבוד!
רויטל, חולון.

, נובמבר 2013

הגעתי להובלות מוטי דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת חיוביות מאוד והחלטתי להתקשר לקחת ממנו הצעת מחיר. שוחחתי עם מוטי בטלפון, הסברתי לו כי מדובר בהובלת דירה מקומה ראשונה בחולון לקונטיינר לאחסון באשדוד. נתתי לו פירוט של תכולת הדירה והוא נתן לי הצעת מחיר סבירה שהתאימה לציפיות שלי.
קבענו לשעות הבוקר ומוטי הגיע אלינו בשעה שנקבעה עם צוות של שלושה אנשים, עטף את מה שהיה צריך חיזוק, שמרו על החפצים שלנו ועבדו בזריזות, העמיסו הכל למשאית ונסעו לאשדוד, שם פרקו את כל הדברים בצורה מאורגנת ומסודרת לתוך הקונטיינר בכדי שההובלה מהקונטיינר לדירה, תהיה קלה ונגישה.
ההובלה הייתה נעימה וקלה, הצוות היה מאוד נחמד, סבלני, מקצועי ואכפתי והכי הרשים אותי - האמינות. שילמתי בסוף את אותו הסכום שנאמר לי בטלפון ללא "הפתעות" שצצו כביכול במהלך ההובלה ובנוסף, קיבלתי חשבונית. אני מאוד ממליצה עליהם, זה בהחלט היה תענוג לקבל שירות מהם וכמובן שאני לוקחת אותם להובלה מהקונטיינר לדירה החדשה.
עופרה, אשדוד.

, נובמבר 2013

קיבלתי את מספר הטלפון של מוטי מחברה טובה של אמא שלי. הייתי בדיוק לפני מעבר דירה וחיפשתי הובלה מקצועית. החברה של אמא שלי שמעה אותנו מדברים על כך ומיד המליצה לי על מוטי. התקשרתי אליו, הוא שאל אותי לגבי התכולה ועל פרטי המעבר כמו מספר הקומות והכתובת. מוטי לא נתן לי הצעת מחיר בטלפון, הוא רצה לבוא לראות בעצמו את הדירה, מסיבות טכניות שלי זה לא התאפשר ובמקום זה שלחתי לו רשימה מפורטת של תכולת הדירה ועל בסיס זה הוא נתן לי הצעת מחיר שנראתה לי סבירה והגונה. ביום המעבר העבודה נעשתה על ידי צוות של שלושה אנשים שעבדו במהירות ובמקצועיות. הם היו מאוד משופשפים והסתדרו אפילו שזו הייתה קומה שנייה בלי מעלית. הם העבירו את כל הדירה ממוצרי חשמל ועד ריהוט וארגזים. בדירה שעברתי אליה כבר הייתה מעלית אז ככה שכבר היה יותר פשוט.
הצוות של מוטי עבד משעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים שזה לגמרי היה במסגרת הציפיות שלי. אני הייתי מרוצה מאוד מהעבודה של מוטי ובנוסף הוא היה אמין, ענייני ונחמד. אני מאוד ממליץ על ההובלה הזו.
בן, כפר סבא

, אוגוסט 2013

עברנו דירה לא מזמן מרמת גן למודיעין. חיפשתי הובלה מקצועית כולל אריזה. קרוב משפחה שלי הפנה אותי למוטי. הוא אמר לי שמוטי העביר לו את הדירה והוא היה מאוד מרוצה גם מהשירות וגם מהמחיר. התקשרתי למוטי, אמרתי לו שמדובר בדירת ארבעה חדרים וסיפרתי לו על התכולה, הוא שאל אותי באיזה קומה מדובר ואם יש מעלית בבניינים. אמרתי לו שיש מעלית בשני הבניינים והוא נתן לי הצעת מחיר טובה. המחיר כלל גם את האריזה וההכנה להובלה. ביום לפני המעבר הגיע מוטי יחד עם צוות של חמישה אנשים, הם עבדו יפה וזריז וארזו את כל התכולה וגם הכינו את מכשירי החשמל למעבר. הם שמו ניילון ודבק ועשו את כל ההכנה בצורה מקצועית מאוד. יום למחרת הם התחילו להעביר את התכולה. סך הכל כמה שעות מהבוקר עד הצהריים. הם עשו עבודה מדהימה, אין לי מילים. אפילו שהיה ריהוט שלא תכננו לקחת ובסוף לקחנו הם לא דרשו תוספת תשלום והיו מאוד אדיבים. הכל התנהל בהגינות וביושר. העבודה הייתה מהירה וטובה, שום דבר לא ניזוק והכל עבר בשלמות לשביעות רצוננו.
חומי, מודיעין

, אוגוסט 2013

חיפשתי בעל-מקצוע שיעשה לי הובלה קטנה של שולחן אוכל וכיסאות באזור המרכז עם עצירה בשתי תחנות ולמוטי הגעתי דרך פרסום . שוחחתי אתו בטלפון, הסברתי לו כי מדובר בהובלה קטנה של שולחן וכיסאות משתי תחנות. מוטי הסכים שאצלם את השולחן והכיסאות ואשלח אליו למייל בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר. צרפתי למיל את התמונות, מוטי נתן לי הצעת מחיר סבירה בהחלט על פי התמונה וקבענו יום ושעה להובלה.
מוטי הגיע בזמן שקבענו עם עובד נוסף, הם עטפו את השולחן והכיסאות בניילון נצמד מכל עבר והעמיסו אותם למשאית, הם עבדו בזריזות תוך כדי שמירה על החפצים גם בהעמסתם כמו גם פריקתם.
הם שמרו על סדר וניקיון, היו מאוד אדיבים וסמפטים והסכום שנאמר לי בטלפון הוא בדיוק מה ששולם בסוף (כמובן שצורפה לי קבלה).
הייתי באמת מרוצה מהשירות של מוטי, אחלה של בחור!
ליאור, אזור המרכז.

, יוני 2013

לצערי הרב נאלצנו לעבור הרבה דירות בשנים האחרונות. בכל המעברים לקחנו את מוטי, כל פעם שאנחנו עוברים דירה אני מצלצלת אליו והוא מתעניין מה קרה הפעם, הוא מאוד סימפטי ובגלל הסיטואציה הוא והחברה שלו התחברו אלינו, כל פעם שהם עובדים אצלנו, אנחנו אוכלים ביחד וממש הוא הפך לחלק מהמשפחה. הוא לא לוקח מחיר גבוה, הוא מבין את העניין ומתחשב בנו. החברה שלו יודעים את העבודה, הם באים ועוזרים לנו גם עם האריזה והפירוק של הארונות, הם מניילנים את החפצים הבעייתים שלא יינזקו ובכלל הם עושים עבודה מעולה.
אני מרוצה מהם מאוד ובכל פעם בכלל לא מעלה על דעתי לקחת מוביל אחר. הם אמינים מקצועיים ויעילים, הם גם מאוד נחמדים כלפי המשפחה ובכלל יש אווירה טובה כשהם עובדים אצלנו. אני מקווה שזו הפעם האחרונה בזמן הקרוב שאנחנו עוברים דירה, אבל אם בכל זאת נאלץ, אני אצלצל שוב רק למוטי המקסים ולצוות שלו.
מזי ממודיעין

, יוני 2013

לאחרונה עברתי דירה לרגל התרחבות המשפחה אפשר לומר, הייתי צריך הובלה מקצועית יעילה ומהירה. לא הכרתי אף אחד מהתחום, פשוט בדקתי באינטרנט באתרים שונים על כל מיני מובילים שעובדים באיזור שלי ואיכשהו הגעתי למוטי. דיברנו בטלפון ומיד הייתה בינינו כימיה נהדרת, הרגשתי שהוא מבין אותי ושיש לי על מי לסמוך ואפילו סגרנו בטלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר, הסכים לרדת קצת וסגרנו. ביום שקבענו הם באו אפילו לפני הזמן, היו מאוד נחמדים ועבדו באווירה טובה ונעימה, קודם כל הם עטפו בניילון דברים וחלק מהריהוט גם עם שמיכות שלא יקבל מכה ואחרי זה הם התחילו להעביר את כל התכולה למשאית. מכשירי חשמל, ריהוט, חפצים שונים, המון ארגזים וקרטונים. החברה שלו היו מצויינים וזריזים ועד הצהריים הם סיימו את כל העבודה. אני הייתי מרוצה מהם מאוד ואני ממליץ עליהם מקרב לב.
לירן, תל אביב

, יוני 2013

הגעתי למוטי דרך האתר, אחרי שיחת טלפון הוא הגיע לראות את תכולת הדירה וסיכמנו את מחיר ההובלה, הובלת הדירה כללה דירת 4 חדרים בתוך ת"א מקומה שנייה עם מעלית לקומה שלישית עם מעלית.
ביום ההובלה הגיעו איתו שני פועלים, הם הגיעו בזמן, עטפו את הכל הניירות וניילונים ואף עזרו מעט עם האריזה ואף עשו זאת מצויין במפתיע לגברים ;-) הצוות שהיה מאוד מסודר ונקי, קיבלתי את כל חפציי בדירה החדשה בדיוק כמו שמסרתי אותם בישנה.
העניקו לי שירות אדיב ואמין, הם עבדו במרץ וגם הפועלים היו בסדר גמור. אין מילים, הם זריזים וכל הכבוד להם על היחס האדיב, העמידה בזמנים, האמינות ללא דופי והגשת חשבונית ובכלל כל היחס האישי. אני מאוד מרוצה ומוטי אתה מספר אחדדד.
נעמה תל אביב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

"מוטי הובלות" מספקים שרותי הובלה בכל חלקי הארץ, ללקוחות פרטיים ולחברות. מומלצים ואיכותיים. יחס אישי ושירות אדיב ואמין ללא פשרות מתן מענה מהיר ומקצועי לכל בקשה אנו ניתן לך הלקוח, את התנאים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. חשוב שתדע ברשותנו צוותים מקצועיים הכוללים ראש צוות , סבלים , נגרים ואורזים מקצועיים ,אתנו תוכל להעביר את תכולתך בראש שקט ובהרגשה בטוחה. אנו מספקים לכל לקוחותינו את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת ואין צורך להתרוצץ בין מספר בעלי מקצוע.

מוטי הובלות

מוטי הובלות

מוטי בנליצי


9.3

050-5306977
 

מוטי הובלות

מוטי בנליצי

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5306977 חייג