כרטיס עסק זה של אלטום - פתרונות איטום מתקדמים מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלטום - פתרונות איטום מתקדמים

9.4
אליהו זכאי
איטום גגות
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: אברהם פתאל 57, ירושלים

  96%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, יולי 2019

חיפשתי באתר שלכם בעלי מקצוע לאיטום הגג בביתי, פניתי למספר בעלי מקצוע בתחום ולבסוף בחרתי בהצעתו של אליהו שהייתה הכי הוגנת מבין כולם. הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו עם עובד נוסף, עלו לגג הבניין והכינו אותו לאיטום, ההתנהלות עם אליהו הייתה נהדרת מהתחלתה ועד הסוף, כיף שיש בעלי מקצוע כמותו, קשוב ללקוח ומבצע עבודה מקצועית ביותר. הוא והעובד שלו אטמו את הגג בחומרים ירוקים ומשובחים, הסביר כל דבר שביצע ונתן אחלה של שירות. אני מרוצה וממליצה עליו מכל הלב.
אורלי, מבשרת ציון.

, יולי 2019

את אליהו הזמנתי כבר פעמיים לביצוע עבודת איטום ויש לי רק דברים טובים לומר עליו, עשר של בנאדם ובעל מקצוע תותח! לראשונה הוא ביצע עבורי איטום בגג בביתי, הגיע בשעה שקבענו עם עובד נוסף, הם עלו לעליית הגג וניקו את כל הגג לפני תחילת האיטום, אחרי שפינו את הלכלוך החלו בעבודת האיטום מספר שעות, ביצעו איטום ביסודיות רבה, הכל בוצע לפי הספר, בעל מקצוע נהדר שנותן שירות מצוין ללקוח, המחיר שגבה היה הוגן ומאז ועד היום אין זכר לשום נזילה בגג בביתי. מאחר והייתי מרוצה החלטתי להזמין את אליהו פעם נוספת לאיטום נוסף במרפסת בביתי, גם בפעם השנייה יצאתי סופר מרוצה, בעל מקצוע שניתן לסמוך על הידיים והעבודה שלו בצורה מקצועית, שאפו!
שאולי, ירושלים.

, פברואר 2019

אני רוצה לשבח את אליהו ואין ספק שבחרתי בבעל מקצוע הטוב ביותר. פניתי אליו לגבי איטום בבניין מגורים, היו נזילות רבות ורטיבויות שכל דיירי הבניין סבלו מכך, הוא הגיע בשעה שקבענו, יש לציין כי זמינותו הייתה מידית, ניקה את הבניין, ביצע עבודת איטום מושלמת, תיקן את כל הרטיבויות בכמה דירות בבניין. פשוט בעל מקצוע שיודע את העבודה על בוריה, לא מורח את הזמן, דייקן והכי שירותי שיש. מאז ועד היום כל דיירי הבניין מרוצים, אין יותר נזילות ורטיבויות, פשוט ראוי לשבח!
מרדכי, קריית יערים.

, פברואר 2019

נפגשתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום האיטום ובניהם אליהו לגבי איטום גג בבניין והחלטתי לבחור בהצעתו של אליהו שהייתה הכי הוגנת וזמינותו הייתה מידית. הוא הגיע ביום שקבענו, עלה לגג הבניין וניקה את כל השטח לפני ביצוע האיטום, עובד בצורה נקייה ומסודרת, מסביר כל דבר שמבצע, ביצע איטום לגג הבניין שלנו ברמה מקצועית, מאז ועד היום אין שום נזילה וכל דיירי הבניין מרוצים מאוד. אין ספק כי תמיד אפנה אליו שוב במידת הצורך.
אברהם, ירושלים.

, פברואר 2019

כל המחמאות שבעולם מגיעות לאליהו, פניתי אליו לגבי איטום בגג מרוצף בבית פרטי ואני ממליץ בחום! הוא הגיע לפגישה, נתן ייעוץ לגבי סוגי האיטום השונים, המליץ לגבי איטום יריעות ביטומניות שמתאים לגג בביתי, סגרנו מחיר וקבענו תאריך. אליהו הגיע ביום שקבענו עם כל המכשור המשוכלל שיש, חומרים ירוקים לסביבה, ניקה את כל הגג ופינה אחריו את הפסולת והחל בעבודת האיטום. מעולם לא נתקלתי בבעל מקצוע ישר ובעל תודעת שירות גבוהה, אני מרוצה מאוד, מאז ועד היום אין זכר לנזילה בגג והכל פשוט מושלם.
יאיר, ירושלים.

, מאי 2013

בחורף שעבר התגלו נזילות ממרפסת הבית ולכן השנה, בכדי למנוע "צרות" בחורף הקרוב, החלטנו לבצע אטימה מחדש של המרפסת. עשיתי חיפוש באינטרנט שכלל שיחות עם בעלי מקצוע וקבלת הצעות מחיר מפורטות.
לאחר פגישה עם ציון שבה התרשמתי לטובה מהמקצועיות והידע שהפגין, נתתי לו לצאת לדרך. הוא הגיע ביום שקבענו ודאג להגיע עם כל הציוד הנדרש. הוא מרח שבע, שמונה סוגים של חומרים שונים בפתחי הניקוז, בין הרצפות ובקירות המרפסת והסביר לי שמלאכת האיטום ע"י טכנולוגיה זו לא דורשת פירוק והרכבה מחדש של המרצפות ובכך מהווה הפתרון היעיל ועדכני ביותר שיש.
בתום העבודה ציון השאיר את המרפסת נקייה ומסודרת. אני מרוצה מאוד מהעבודה שלו, וממליץ עליו בחום רב, מדובר באדם ישר, רציני, ומקצועי!
דוד, ירושלים

, מאי 2013

לפני כמה חודשים חיפשתי בעל מקצוע בתחום האיטום שיעשה עבודת איטום במרפסת ביתי. נפגשתי עם כמה וכמה בעלי-מקצוע, אבל אף אחד מהם לא נתן לי הרגשה של ביטחון והצעות המחיר היו גבוהות מידי לטעמי. במקרה שוחחתי עם שכן שלי, שהמליץ בחום על ציון - הוא נתן עליו חווות דעת מאוד חיובית ולכן החלטתי להיפגש עמו בכדי לראות במי מדובר.
דיברתי עם ציון בטלפון, הוא ביקש להגיע ולראות את המרפסת, הסביר לי בפירוט מה הפעולות שהוא מתכוון לעשות ובאילו חומרים להשתמש, הצעת המחיר הייתה סבירה, הוא נראה לי הכי מקצועי ואמין ולכן סגרתי אתו.
ציון דייק בזמנים, עבד בחריצות - מרח חומרי בסיס של בידוד ומעל חומרים בידוד נוספים, כולל בין המרצפות (העבודה לא כרוכה בפירוק המרצפות). כשסיים את העבודה הוא ניקה וסידר אחריו, והתוצאה הייתה איכותית ביותר. מעבר לכל מה שציינתי עד כה, השירות שלו היה מצוין והוא הוכיח אמינות כשהמחיר נשאר זהה למה שסוכם.
ציון מחברת "אלטום" הוא מומחה בתחומו - מומלץ!!!
משה, ירושלים

, מאי 2013

בבניין שבו אנו גרים, מידי חורף כשמגיע הגשם יש בעיה של נזילות - הבעיה קיימת במרפסת של הבית, מרפסת גדולה שאחרי כמה ימים גשומים מתחילה נזילה לבית של השכנים בקומה התחתונה.
חיפשתי בעל-מקצוע מתחום האיטום, גם דרך חברים וגם באינטרנט ובסופו של דבר, לאחר בירורים לגבי מחירים, הזמנתי את ציון מחברת "אלטום" לבצע אטימה של המרפסת. הוא הגיע לביתי, ראה במה מדובר ונתן הצעת מחיר משתלמת.
ציון אטם את רצפת המרפסת וקירותיה, בכמה חומרים מסוגים שונים בהתאם לריצוף ולתנאי המרפסת. למשל הוא הסביר לי שלקירות המרפסת הוא עושה אטימה באמצעות חומר שונה מהמרצפות. בכל אופן, יש לציין שהוא הגיע אלי בהקדם האפשרי, ועשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר.
אין לי מילה רעה לומר על ציון, הוא בעל מקצוע אמין ונחמד, עושה עבודה יסודית נקייה ומקצועית, ולכן אני ממליץ עליו בחום רב!
נפתלי, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

חברתנו קיימת למעלה מ -30 שנה ומתמחה בביצוע כל עבודות האיטום. איטום גגות, זיפות גגות, איטום מרפסות ללא פירוק הריצוף, איטום בסנפלינג, איטום מרתפים, איטום קירות חיצונים וכשלים קשים באיטום. עבודה עברית בלבד! תעודת אחריות לכל עבודה. בין לקוחותינו: בתי מלון, קניון מלחה, בנייני שערי העיר, גויינט ישראל, בית האומות, משרדי ממשלה, מוסדות ולקוחות פרטיים. נשמח לעמוד לרשותכם!

אלטום - פתרונות איטום מתקדמים

אלטום - פתרונות איטום מתקדמים

אליהו זכאי


9.4

073-2721912
 

אלטום - פתרונות איטום מתקדמים

אליהו זכאי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721912 חייג