כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

משתלת תגל הארץ

9.4
שלומי דהן
עבודות גינון, דשא סינטטי
אזור השרון
כתובת העסק: קארלינסקי 35, כפר סבא

  94%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2018

את תומר ושלומי מחברת "משתלת תגל הארץ" הזמנתי לצורך הקמת גינה קטנה במרפסת שלי, הם ביצעו עבודה טובה ומקצועית ואני ממליץ עליהם בחום. שלומי ותומר דאגו לכל מה שצריך - אדניות גדולות, שתילים שונים ובאמת עשו כל מה שביקשתי. ההתנהלות מולם היתה חיובית, הם קשובים ללקוח ואדיבים, ביצעו עבודה טובה וכבר המלצתי עליהם למס' אנשים. גם המחיר שגבו היה הוגן ואני מרוצה מאוד.
בני, כפר-סבא.

, פברואר 2018

יש לי מרפסת גדולה שרציתי להקים בה מעין גינה קטנה, שלומי ותומר ביצעו את העבודה בצורה טובה ואני ממליץ עליהם. אומנם היתה בינינו איזושהי אי-הבנה קטנה במהלך העבודה אך בסופו של דבר הכל הסתדר ואני מרוצה. הם דאגו לשתול פרחים וצמחייה באדניות גדולות, התקינו מערכת השקיה והוסיפו כל מיני אלמנטים עיצוביים שונים - המרפסת נראית נהדר ואני מאוד מרוצה. מדובר באנשים טובים ונחמדים שעושים את העבודה מכל הלב. ממליץ.
מוטי, ראש-העין.

, אפריל 2017

את שלומי ותומר מחברת "משתלת תגל הארץ" הזמנתי לצורך התקנת דשא סינטטי בגינה שלנו. יום אחד במקרה עברתי ליד המשתלה שלהם, נכנסתי, שוחחנו והתרשמתי מאוד הן מהיחס והן מהמקצועיות. כל ההתנהלות מולם היתה נעימה, הם הגיעו במועד שקבענו וניגשו לעבודה ללא דיחוי, ההתקנה בוצעה בצורה יסודית ויפה ותוך מס' שעות הכל היה מאחורינו. בסיום העבודה הם גבו מחיר הוגן (בדיוק המחיר אותו סיכמנו בתחילה) והיינו מרוצים מאוד. אין לי ספק שבמידת הצורך אפנה אליהם שוב. ממליצה בחום.
תהילה, מושב אודים.

, אפריל 2017

יש לי רק מילים טובות להגיד על "משתלת תגל הארץ"! כבר תקופה שאנחנו לקוחות קבועים במשתלה שלהם וכאשר חיפשנו בעל מקצוע להקמת הגינה שלנו ידענו שנפנה רק אליהם. שלומי ותומר פשוט מקסימים! הם הקימו לנו את הגינה מאפס - התקינו דשא סינטטי, שמו כדים עם שתילי פרחים, שיחים, עצי נוי וגם תיקנו את מערכת ההשקיה הקיימת והתאימו אותה לגינה החדשה. התוצאה הסופית יפייפיה! אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה בכלל ומההתנהלות מולם בפרט. הם עמדו בכל מילה שהבטיחו, היו קשובים ושירותיים וגבו מחיר הוגן. ממליצה בחום.
מיכל, כפר סבא.

, אפריל 2017

אל שלומי מחברת "משתלת תגל הארץ" הגעתי דרך חבר טוב שהמליץ עליו והרעיף מילים חמות, פניתי לשלומי ואני שמחה להצטרף להמלצות עליו. שלומי ביצע התקנת דשא סינטטי בגינה שלנו (גינה פרטית שגודלה 180 מ'), הוא ביצע את העבודה בצורה נהדרת ויפה, ההתנהלות מולו היתה נעימה והמחיר הוגן בהחלט. ללא ספק אפנה אליו שוב במידת הצורך. מומלץ!
שולי, הוד השרון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
גינות גג
אחזקת גינות
כריתת עצים

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
גינות גג
אחזקת גינות
כריתת עצים

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

עבודות גינון, הקמת גינות, אחזקת גינות, משתלה לצמחי בית וגן, עצים, כדים, דשא סינטטי וכו' 2 בחורים צעירים ואדיבים. מחיר טוב

משתלת תגל הארץ

משתלת תגל הארץ

שלומי דהן


9.4

054-4435447
 

משתלת תגל הארץ

שלומי דהן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4435447 חייג