מתי נברו שירותי גינון

9.4
מתי נברו
עבודות גינון, דשא, דשא סינטטי
אזור השפלה
כתובת העסק: ד.נ עמק השורק, קיבוץ פלמחים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2013

מתי מעולה! בחור מדהים עם רמת עבודה גבוהה ושירות יוצא מהכלל! הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן ומאז שמתי עובד אצלנו, הגינה פשוט פורחת ומשגשגת.
מדובר בגינה גדולה שכוללת, צמחיה ירוקה, מדשאה, עצים ושתילים. מתי מתחזק לנו את הגינה (פעם בשבועיים שלושה) בצורה מעוררת התפעלות, הוא מתייחס לכל הערה והצעה, נותן הרגשה נעימה מאוד ועם יחס אישי יוצא מהכלל. הוא מגיע בזמן שקובעים איתו, לא מאחר ולא מבריז. מקסימום אם לא יכול להגיע הוא מודיע מראש.
הוא לעולם לא מנסה לדחוף משהו, הכל הוא עושה בשיקול דעת רב, מתייעץ, מייעץ, ואם ישנה שאלה או בקשה הוא עונה לה ברוחב לב, והכל באדיבות נפלאה. מומלץ בחום למי שמחפש איכות לגינה שלו.
אוסנת.

, אוגוסט 2013

שלום וברכה!
שמי בתיה, אני גרה בפרדסיה. אני לקוחה מאד ותיקה של מתי - סדר גודל של שש שנים שהוא מתחזק לי ומטפל לי בקביעות בגינה, אומנם לאחרונה עברנו דירה ואנחנו כבר לא עובדים ביחד, אבל אני חייבת לפרגן לו על כל השנים הנפלאות שבהם נתן שירות מיוחד ויוצא דופן! מתי הוא אחלה של בחור, חמוד אדיב ומקצועי ואפשר לשוחח בכיף, תענוג גדול היה לי לעבוד איתו.
בפעם הראשונה שנפגשנו עם מתי, זה היה לצורך הקמת גינה. מתי הגיע אלינו, ישב אצלנו וביחד תכננו מה יהיה כלול בגינה ואיך היא תיראה. מתי הקים את הגינה מאלף עד תף - הכין את הקרקע לפני שתילה, יישר, דישן ריסס ושתל דשא רגיל, עצי פרי, צמחים, שתילים וכו'. מסביב לגינה מתי הקים גדר חיה מאוד מאוד יפה. היינו מאוד מרוצים מאופן העבודה שלו (עמד בזמנים, ביעילות ובזריזות, ועשה עבודה מאוד נקייה) ומהגינה שיצאה מדהים והחלטנו לשאול את מתי אם הוא מתחזק גינות, התברר לנו שכן וכמובן שביקשנו ממנו להכניס אותנו ללו"ז שלו באופן קבוע.
במשך שנים הוא תחזק לנו באופן שוטף את הגינה (מדובר בגינה שגודלה 150 מ"ר). הוא הגיע אחת לשבועיים ופשוט עשה בה הכל אם זה לשתול, לרסס, לגזום, לעשות טיפולים מונעים, לדשן ועוד. מתי בעל מוסר עבודה וגישה למקצוע של איש שנמצא כבר עשרות שנים בתחום. הוא מגיע בזמן, אף פעם לא מבריז, לא מאחר. כשלא מסתדר לו להגיע (מה שקורה לעיתים נדירות) הוא תמיד דואג למצוא מועד עבודה חלופי. הוא בן אדם אמין, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, המחירים שלו הם מאד סבירים ובשורה התחתונה הוא איש איכותי ואמין.
בתיה מפרדסיה.

, אוגוסט 2013

אני ממליצה בחום על מתי הגנן. הוא מתחזק אצלנו את הגינה על בסיס קבוע אחת לשבועיים - ואנחנו מאד מרוצים מהעבודה שהוא עושה. הגענו אליו, בהמלצה של שכן, שייעץ לנו לנסות אותו.
היה לנו חשוב שהגנן שניקח, יהיה בחור אמין, שירצה לעבוד ויהיה רציני ולא יברח או יעלם לנו אחרי חודש, ושגם ייקח מחיר סביר ולא מופרז - מתי ענה על כל הציפיות שלנו ואין לנו מילה רעה אחת להגיד על השירות הנפלא שהוא מעניק לנו, לקוחותיו.
מתי מגיע אלינו אחת לשבועיים, העבודה שלו כוללת תחזוקה שוטפת של הגינה , גיזום, כיסוח, דישון, שתילת צמחיה, ועיצוב כללי של הגינה. ניתן לסמוך עליו במאה אחוז, והוא תמיד עושה עבודה טובה, בלי שנצטרך לשבת לו הראש ולהגיד לו מה לעשות - עושה עבודה מכל הלב, ממש רואים שהוא אוהב את המקצוע שלו והגינה שלנו נראית בהתאם!
חיה.

, אוגוסט 2013

מתי הוא הגנן שלי למעלה מעשר שנים ואני לא מוותר עליו ולא מחליף אותו באף גנן אחר! בזמנו קניתי בית פרטי עם גינה וחיפשתי גנן שיבצע עבודות תחזוקה שוטפות, קבלתי מחבר שלי המלצה חמה על מתי נברו והחלטתי לנסות את שירותיו.
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, ידעתי שזאת תהיה הכרות של שנים. כשנפגשנו מתי יצר אצלי רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין, ונתן לי הצעת מחיר מעולה. מתי הפתיע אותי לטובה, קבענו שתחזוק הגינה יהיה אחת לשבועיים, והוא הקפיד להגיע בזמן גם בפעמיים הראשונות וגם לאחר מכן, לא חיפף - עבד כמו שעון וגם היום לאחר עשר שנות עבודה הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה.
מתי מתחזק לנו את הגדר חיה, דשא, צמחייה, ועצי הפרי. גוזם מנכש מרסס מדשן ומחליף צמחים במידת הצורך. יש לו ידיים טובות והוא בקיא ברזי המקצוע - עובדה שהגינה שומרת על מראה רענן לאורך שנים!!!
מעבר להיותו סופר מקצועי, מתי גם אדם משכמו ומעלה, מאוד נחמד אדיב ואוהב אדם והאמת שאצלי זה הפך להיות מעבר לעבודה - זאת חברות! ממליץ בחום!
חיים, אזור השפלה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

מתמחה באומנות הגינון המקצועי באיכות ושירות שלא הכרתם. הקמה ותחזוקת גינות קיימות, שדרוג גינות,התקנות דשא.הגנן מתי נברו יעזור לכם לשמור על הגן שלכם במצב מעולה. בין שירותיו ניתן למצוא ניכוש, עידור, הסרת צמחים נבולים. הוא יחתוך ויידשן את הצמחים שלכם, ובמידת הצורך גם יפתח מערכת השקיה יעילה.

מתי נברו שירותי גינון

מתי נברו שירותי גינון

מתי נברו


9.4

073-2721946
 

מתי נברו שירותי גינון

מתי נברו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721946 חייג