כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

תומר מיזוג אויר

9.3
תומר בוקרה
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: עולי הגרדום 27, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  78%

מחיר הוגן

16 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2015

תומר מיזוג אויר נתן לי שירות מהיר ומקצועי - מומלץ. לפני מספר ימים המזגן שלנו התחיל לעבוד לא טוב, הוציא רק אוויר אבל לא קר, חשבתי שמדובר במחסור של גז משום שהוא לא קירר טוב.
קראתי את ההמלצות כאן באתר והחלטתי לפנות אליו, שוחחתי עם תומר על מילוי הגז, סיכמנו על מחיר ביקור הוגן ותוך כמה שעות הוא היה אצלי. יש לציין שתומר בדק את המזגן ביסודיות והתברר לו מעבר למילוי גז שמדובר בהחלפת "קבל". הוא נתן לי הצעת מחיר מחודשת על מילוי גז פלוס החלפת ה"קבל", אומנם אני לא יודע מה רמת המחירים בשוק אבל המחיר נשמע לי קצת יקר ובכל זאת נתתי לו לעבוד - ראיתי שהוא מקצועי.
תומר החליף את ה"קבל" ומילא את הגז, הוא נתן שירות מקצועי, התרשמתי שמדובר באיש מקצוע אמין שיודע מה הוא עושה.
יעקב.

, אוגוסט 2015

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של תומר מיזוג אויר, הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע את התיקון ותוך חצי שעה הוא יצא מפה. לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! ואין סיבה שלא איעזר בשירות שלו גם בעתיד, תומר עשה אחלה עבודה והוא עצמו אחלה בן אדם שזה בכלל מוסיף לשירות! מומלץ בחום!
מדובר בתיקון מזגן עילי שלא הצלחנו להדליק אותו וחיפשנו טכנאי מיזוג. לתומר הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי בהמלצות הרשומות עליו אצלכם באתר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי והתקשרתי להזמין אותו. תומר הגיע אלינו מאוד מהר, הוא פתח את המזגן ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא אמר לנו מה עלות התיקון, המחיר היה הוגן והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו (היה מדובר בהחלפת חלק במזגן שאני לא זוכר את שמו).
המזגן שב לפעול ומעבר למקצועיות של תומר, הוא היה מאוד אדיב ומנומס ואני בטוח שנעזר בו שוב בעתיד במידת הצורך!
שי.

, אוגוסט 2015

הייתי מרוצה מהשירות של תומר מיזוג אויר, מחירים סבירים בהחלט, זמן זה זמן, מקצועי מאוד!
הגעתי לטכנאי המיזוג תומר, דרך ההמלצות אצלכם באתר לגבי תיקון מזגן שלא קירר והייתי מאד מרוצה מהשירות המקצועי שלו! תומר היה הראשון שהגיב, ותוך פחות משעתיים כבר הגיע אליי הביתה בכדי לתקן.
הוא בדק את המזגן שלי ואבחן את התקלה במהירות, היה איזשהו חלק שהיה צריך להחליף, נדמה לי שזה היה "קבל", לתומר היה ברשותו חלק חלופי ברכב. הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמזגן עובד בצורה תקינה ושאין בעיות נוספות.
מגיע לו ציון עשר - במהירות תגובה ובדייקנות בהגעה. ממליץ עליו לכולם!
אלירן.

, אפריל 2015

פניתי לתומר מיזוג אויר דרך ההמלצות באתר לצורך התקנת מזגן עילי. הרמתי לו טלפון הסברתי במה מדובר ותומר נתן לי הצעת מחיר סבירה ולא יקרה וקבענו תאריך להתקנה.
תומר הגיע עם בחור ביום שקבענו, עם כל הציוד הנדרש לשם ההתקנה וכמובן המזגן עצמו והמדחס. הם קדחו, העבירו צינורות דרך הקיר הפנימי של הבית למנוע, קיבעו את המנוע במקום מאוורר באופן בטיחותי ובסיום העבודה החזירו את הקיר לקדמותו וההתקנה יצאה מאוד נקייה ואסתטית. הם עשו עבודה מצוינת, עבדו במהירות וביעילות והפתיעו אותי ממש לטובה, גם בתום ההתקנה תומר דאג לנקות את החדר והשאיר לי את החדר במצב סביר.
מבחינת המחיר, שילמתי לתומר כפי שסוכם, הכל היה בסדר, קיבלתי חשבונית מסודרת והמזגן עובד פיקס ומקרר כמו שצריך - ממליץ!
תום לב.

, אפריל 2015

תומר הוא מקצוען אמיתי, העבודה שלו מאוד מקצועית ויפה ואני שמחה שפניתי אליו.
הגעתי אליו דרך המלצה ממכר, הוא היה מאוד מרוצה מההתנהלות של תומר ודיבר בשבחו ולכן החלטתי להתקשר אליו בכדי לקבל הצעת מחיר על קניית והתקנת מזגן עילי, תומר שאל אותי מה גודל החדר שאני רוצה להתקין בו מזגן, ייעץ לי לגבי כ"ס וחברות ונתן הצעה אטרקטיבית על התקנת מזגן - סגרתי איתו מיד את ההתקנה ויצאנו לדרך (סמכתי על ההמלצה שקיבלתי וגם תומר עצמו היה נשמע מקצועי ודיבר לעניין).
תומר הגיע אלי בדיוק ביום ובשעה שסיכמנו - עשה עבודה לשביעות רצוני המלאה, עבד בצורה נקייה ומסודרת, התקין את המזגן בדיוק כפי שביקשתי, הוא עבד בזריזות וביעילות ובסיום אסף אחריו את כל השאריות והלכלוך שנוצרו מהעבודה.
מעבר למקצועיות, הוא היה אדיב מאוד ומנומס. מדובר באדם שהאמינות האישית והמקצועית שלו גבוהות מאוד כמו שנאמר לי ואני ממליץ עליו בחום, הוא ישר, עומד בכל מה שמסוכם איתו וגובה מחירים נוחים והוגנים.
שלי.

, אפריל 2015

לתומר מיזוג אויר הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון וביקשתי ממנו הצעת מחיר של התקנת מזגן עילי. תומר הגיע לראות את גודל החדר, ייעץ על כ"ס וסוג מזגן, הצעת המחיר שנתן הייתה סבירה מאוד, בהתאם למחירים בשוק, לא גבוהה מידי ולא נמוכה מידי (בדקתי במקביל אליו מספר בעלי מקצוע ולכן ידעתי שהמחיר הוגן).
קבעתי איתו לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים עם כל הציוד הנדרש והתחיל לעשות את התשתית למזגן ולמדחס. תומר קדח בקיר, העביר צינורות חשמל ובסוף גם צינור של ניקוז ומבחוץ עשה מתקן למדחס שעליו הוא ישב וחיבר גם את המזגן לקיר. תוך שעה וחצי מהרגע שהגיע אלינו המזגן היה על הקיר מוכן להפעלה.
תומר עשה עבודה יפה ואסתטית, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן הכל היה נראה בסדר גמור! הוא עמד במחיר שסיכמנו ולא ניסה לגבות ממני יותר כסף, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנה. ממליץ בחום!
קובי.

, נובמבר 2014

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של תומר טכנאי המיזוג, הוא התגלה כאיש שירות אדיב יעיל והגון - ממליץ בחום!
לפני כחודש הייתה לי תקלה במזגן, שהפסיק לעבוד ונאלצתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה. נכנסתי לאתר שלכם בכדי לחפש בעל מקצוע, אחרי שקראתי המלצות טובות באתר על "תומר מיזוג אוויר" הרמתי אליו טלפון, הסברתי את הבעיה. הוא אמר שיגיע תוך שעתיים ויראה במה מדובר.
תומר הגיע בטווח הזמן שאמר, בדק את המזגן ותיקן את התקלה במהירות, מסתבר שהייתה בעיה ב"קבל" - החלק שאחראי על העברת החשמל למנוע. הוא החליף את הקבל וערך בדיקה נוספת של הגז באמצעות מכשיר מיוחד. התברר שהגז עומד להיגמר ובקשתי ממנו שיבצע מילוי מחודש של הגז. תומר עבד באופן מקצועי ולקח מחיר סביר על הביקור והעבודה - מדובר בבעל מקצוע ואדם הגון ביותר, אני מודה לו מאוד וממליץ עליו בפה מלא!
יבגני.

, נובמבר 2014

יש לנו מזגן עילי של "תדיראן", שנזלו ממנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של תומר ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע. הוא הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שיש סתימה בצינור שמזרים את המים החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו, הסביר לי בכלליות מה הפעולות שהוא ביצע ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
תומר נתן לנו שירות אדיב. מדובר בבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה ושומר על האמינות לאורך כל עבודתו. ממליצה בחום.
יפה.

, נובמבר 2014

קנינו מזגן עילי חדש של "אלקטרה" וחיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנה. לתומר מיזוג אוויר הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, הרמתי אליו טלפון, ביקשתי ממנו הצעת מחיר של התקנת מזגן עילי, הצעת המחיר שתומר נתן הייתה סבירה מאוד, בהתאם למחירים בשוק, לא גבוה מידי ולא נמוך מידי.
קבעתי איתו לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים והתחיל לעשות את התשתית למזגן ולמדחס. תומר קדח בקיר, העביר צינורות חשמל ובסוף גם צינור של ניקוז ומבחוץ עשה מתקן למדחס שעליו הוא ישב וחיבר גם את המזגן לקיר. תוך שעה וחצי מהרגע שהגיע אלינו, תומר עשה עבודה יפה ואסתטית, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן הכל היה נראה בסדר גמור!
תומר עמד במחיר שסיכמנו ולא ניסה לגבות ממני יותר כסף, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנה.
ממליץ עליו בחום!
אלון.

, יוני 2014

תומר עשה אצלנו עבודה מצוינת, מסודרת ונקייה, אני מרוצה מאוד ולכן ממליץ עליו בחום.
את תומר הזמנתי בעקבות המלצה מחבר, חיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע להמליץ לי על סוג מזגן המתאים לקירור הבית וההמלצה על תומר הייתה חיובית במיוחד והחלטתי להיפגש איתו ולראות במי מדובר. בנוסף לתומר קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי נוסף וזו של תומר הייתה יותר משתלמת בהחלט, ואני לגמרי שמח שבחרתי בו.
תומר הגיע אלי באופן מסודר, ראה את גודל הבית והחדרים והציע לי למזג את הבית באמצעות מזגן מיני מרכזי שבהחלט יספק את הצרכים שלנו, הוא היה מאוד מקצועי ואמין, הסביר לי על סוג המזגן ותכונותיו ונתן לי הצעת מחיר ממש ממש טובה וכמובן שיחד עם ההמלצה שקיבלתי עליו לא היה לי ספק וסגרתי איתו את העבודה.
תומר עמד בכל מילה שלו, הוא הגיע בזמן, עשה את העבודה בזריזות, הוא התקין אצלי בבית מזגן מפוצל מיני מרכזי, 5 כ"ס, ובסיום ההתקנה טרח לנקות ולהשאיר אחריו סביבה נקייה (את פתחי האוורור והגבס ביצע בעל מקצוע מיוחד לתחום).
אני מרוצה מאוד, גם מהמחיר וגם מהשירות, המזגן עובד מצוין וכמו שתומר אמר, הוא מספק את העבודה וזה הכי חשוב!
אדיר, ראשון לציון.

, יוני 2014

את תומר הכרתי דרך המלצה של חבר שהיה מאוד מרוצה ממנו ונעזרתי בשירותיו מספר פעמים, בכל הפעמים ללא יוצא מן הכלל הייתי מרוצה מאוד, תומר מקצועי, לוקח מחירים סבירים ונותן מענה רציני לכל תקלה.
בפעם האחרונה התקשרתי אליו והזמנתי אותו לתקן אצלי בעיה של נזילה במזגן העילי. תומר היה הוגן מאוד ונתן לי בשיחה הטלפונית מחיר צפוי, הגיע אליי בדיוק בשעה שסיכמנו וניגש מייד לעבודה. כהרגלו, תומר היה מאוד מאוד מקצועי וערך בדיקה יסודית וקפדנית בכדי לאתר בוודאות את מקור הנזילה, תומר פירק את המזגן, ריתך את הצינור, בדק נזילות נוספות ותוך פחות משעה הוא הצליח לפתור את התקלה, לוודא שאין עוד תקלה נוספת ולהחזיר הכל למקומו.
תומר לא השאיר לכלוך או שאריות מעבודתו, הוא גבה עבור התיקון בדיוק את המחיר שאמר לי בשיחה הראשונה בינינו, נתן לי חשבונית ואף אחריות לשנה. חשוב לציין שאני לא מזמין טכנאי מבלי לעשות בדיקה עם מס' לא מוגבל של בעלי מקצוע בתחום ותומר גבה פחות מהמחיר הממוצע בשוק ושיתף אותי לאורך כל ביקורו במקום הנזילה, במיקום הריתוך וכד' וממש הראה לי איפה התקלה מה הפתרון ואיפה הוא מבוצע. לסיכום, תומר הוא טכנאי מזגנים אמין, מקצועי שאת הטלפון שלו אתן לכל מי שאני מכיר שזקוק לתיקון מזגן - מומלץ בחום!
אביעד, תל-אביב.

, יוני 2014

לפני כמה ימים החלה נזילה ליד המזגן בצורה לא ברורה שהתפשטה על תקרת ביתי. חיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר וחיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע מומלצים. לתומר הגעתי דרך אחד מהאתרים של בעלי המקצוע, בנוסף אליו לקחתי הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע ובסופו של דבר החלטתי לסגור עם תומר.
דיברתי עם תומר, פירטתי בפניו את הבעיה, המחיר שלו היה הזול מבין כולם ובנוסף לכך הוא נשמע אמין מאוד וקבענו שעה.
תומר הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו וניגש ישר לעניין, הוא ניסה לאתר את הבעיה בחן את המזגן לעומקו ותוך פרק זמן קצר איתר את מקור הנזילה, תומר הסביר לי שמדובר באחד מצינורות המזגן שנפגמו והוא יצטרך לרתך אותו מחדש. המחיר שתומר רצה על התיקון היה זהה למחיר שנאמר לי בטלפון ונתתי לו אישור לסדר את הצינור.
תומר ריתך את הצינור הפגום ולאחר כמה דקות הדלקנו את המזגן ובאמת הבעיה נפתרה לגמרי. התרשמתי לטובה מעבודתו המהירה והמקצועית. המחיר שהוא גבה ממני היה נמוך ולא מופקע, שמרתי את המספר שלו ואני בהחלט ממליץ עליו - בחור מקצועי ורציני!
רועי, רמת גן.

, פברואר 2014

אני ממליצה על תומר בחום, הוא ביצע התקנה של חמישה מזגני עילי של "אלקטרה" אצלנו בבית ועשה יופי של עבודה!
חיפשתי טכנאי מיזוג אמין ומקצועי ומבין כל הטכנאים שבדקתי - תומר עשה עלי רושם של טכנאי מנוסה, אדם אדיב, עם נכונות להתגמש איתי קצת במחירים. אחרי שסגרנו בינינו את כל פרטי העבודה ואת המחיר, קבענו מועד לביצועה.
ביום העבודה - תומר הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לשם ההתקנה ועשה עבודה נהדרת, אסתטית מאד, ובעיקר - נקייה - שמחתי לגלות שהכול נעשה בדיוק כמו שרציתי, ולמרות הקדיחות ומעבר הצינורות מהמזגן החוצה למדחס, לא רואים שום סימן על הקירות - תומר דאג לפינישים והשאיר הכל חלק. מבחינת המחיר תומר לקח בדיוק את המחיר שסוכם, עמד בכל הציפיות שלי - ההתנהלות שלו מעידה ללא צל של ספק כי הוא בן-אדם מאד הגון, שאפשר לסמוך עליו. אם יהיו לי עבודות של תיקון או התקנת מזגנים בעתיד - אני משוכנעת שאקרא לו שוב!
נעמי.

, פברואר 2014

אנחנו עובדים עם תומר כבר המון זמן, כשאני אומר אנחנו - אני מתכוון לכל המשפחה המורחבת, הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר.
תומר איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכול להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה. מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבחור צעיר שרוצה להצליח ויש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לעולם המיזוג - קסם של בחור!!! כמו שאמרתי, המלצתי עליו גם לחברים ולמשפחה וכולם ללא יוצא מן הכלל, מרוצים ממנו מאוד!
יוסי, ראשון-לציון.

, פברואר 2014

תומר איש מקצוע מעולה, במסגרת השיפוץ פגשתי כל מיני בעלי מקצוע מכל מיני תחומים ואני יכולה להגיד שתומר הוא איש המקצוע הכי טוב שיצא לי לעבוד איתו. הוא מקצועי, אמין, עומד בזמנים באדיקות ואפילו מסיים לפני הזמן, אחראי ומתנהל בצורה נעימה ומקצועית.
חיפשתי בעל מקצוע איכותי ושירותי שיתקין אצלנו מזגן מיני מרכזי. דיברתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר כללית, בנוסף אליו בדקתי עוד בעלי-מקצוע והוא לקח מחיר סביר בהחלט. קבעתי איתו פגישה, הוא הגיע כפי שסוכם, תכנן את הפיצול למזגן מיני מרכזי ונתן לי הצעת מחיר הוגנת.
תומר היה עשר מבחינת לוח הזמנים, הגיע בזמן וסיים בזמן, עשה עבודה מאוד מאוד יפה - בנה את התשתיות מגבס, הנישות שמחזיקות את הצינורות שרשוריים הכסופים וכמובן התקין יציאות יפות עם תריסים. תומר מקצוען אמיתי שעומד בסיכומים ומילה שלו זאת מילה, הוא אמין מאוד והגון בקטע של הכסף. הוא לא רק עושה עבודה והולך אלא גם חשוב לו שהלקוח ירגיש טוב, אני ממליצה עליו - בהחלט מגיע לו.
שרית.

, פברואר 2014

תומר עשה אצלי כמה עבודות בתחום המיזוג והייתי מאוד מרוצה ממנו. הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן, הייתי צריך התקנה של מזגנים בעסק שלי. תומר הראה רצינות מהרגע ששוחחנו בטלפון, קבע איתי פגישה לראות את הסטודיו שלי, נתן לי הצעת מחיר מפורטת לגבי התקנת מזגן מרכזי, התקנת מזגן עילי והעברה של שני מזגנים עיליים מסטודיו אחד לשני.
תומר עמד בכל מילה ומילה שלו וביצע את כל ההתקנות בצורה מאוד מקצועית ואסתטית, זרימת האוויר מצוינת ומעבר לכך, הוא עמד בלוח הזמנים שסגרנו מראש, השתדל לעשות עבודה מסודרת ונקייה ומבחינת יחסי אנוש נהנית לעבוד אתו, הוא איש מקצוע יוצא דופן ובולט לטובה. תומר אמין מאוד, ישר כמו סרגל, המחירים שלו סבירים בהחלט - ממליץ עליו מכל הלב.
טל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

תיקון והתקנת כל סוגי המזגנים ע"י טכנאי בכיר בעל ותק של 8 שנים. מבצע את כל סוגי התיקונים וההתקנות בכל סוגי המזגנים. תומר ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו.

תומר מיזוג אויר

תומר מיזוג אויר

תומר בוקרה


9.3

052-6670164
 

תומר מיזוג אויר

תומר בוקרה

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6670164 חייג