כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אושר הברקות

9.4
שי בן משה
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: משה דיין 64, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2013

הגעתי לשי "אושר הברקות" ממש במקרה, דרך חיפוש באינטרנט נתקלתי באתר שלכם שמפרסם אותו, קראתי בדף העסק שלו חוות דעת טובות. הרמתי אליהם טלפון, ענה לי בחור חביב, שי, הוא ביקש לראות את הבית בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר הוגנת ואמינה- אהבתי את זה מאוד. שי הגיע, ראה מה אני בדיוק רוצה, הסברתי לו שלפני החג אני רוצה לעשות פוליש בכל הבית כולל ניקיון כללי של תריסים וארונות, שי נתן לי הצעת מחיר סבירה לגמרי. קבעתי איתו יום, הוא הגיע בזמן עם איש צוות נוסף והביאו איתם את כל הציוד כולל סחבות מגב מטאטא ודלי, היו מאורגנים ומסודרים לא הרגשתי שהם בבית, היו ממוקדי מטרה ועבדו בסדר מופתי. בהתחלה הם ניקו את ארונות המטבח, אח"כ עברו לנקות את התריסים וחלונות ורק בסוף עשו את ההברקה הקריסטלית. בתום יום-העבודה הם החזירו את הכל למקום, לקחו את המחיר שסוכם, נתנו לי חשבונית ואחריות על ההברקה והכי הכי חשוב שהבית מבריק כמו חדש והרצפה נוצצת.
יוסי, פתח-תקווה.

, נובמבר 2013

שי ביצע בדירתנו עבודת פוליש מקצועית ביותר ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום רב! מדובר בדירה שעברה שיפוץ ולכן היו על הרצפה המון כתמי צבע ולכלוך ולא ניתן היה להסירם באמצעיים ידניים (שטח הדירה 120 מ"ר). לשי הגעתי דרככם, קראתי המלצות טובות והחלטתי להתקשר לקבל הצעת מחיר. שוחחתי עם שי בטלפון, הוא ביקש לראות את מצב הדירה - הצעת המחיר הייתה סבירה וסגרנו על ניקיון של קירצוף ופוליש ווקס .
שי הגיע בזמן ליום העבודה עם אנשי צוות נוספים. הפקדתי את הדירה בידיהם ויצאתי לעבודה. כשחזרתי, הבית היה מבריק ומצוחצח, הכתמים העיקשים ירדו והמרצפות נראו חדשות לגמרי. שי פירט בפני את השלבים שבהם ביצע את העבודה ודאג שאהיה שבע רצון.
יש לציין לטובה את העובדה ששי עמד בלוח הזמנים וסיים את עבודת הפוליש כשחזרתי מהעבודה, כפי שסוכם מראש וביקש בדיוק את הסכום שנקב בו בטלפון. אני נותן המלצתי עליו, ואין ספק שאם אצטרך אקרא לו בשנית.
עזרא, בת-ים.

, אפריל 2013

לפני הפסח הזמנתי את חברת "אושר הברקות" לבצע עבודת ניקיון של הרצפות. שי נתן לי הצעת מחיר טובה מאוד וסגרנו על יום ושעה.
שי הגיע בזמן ללא איחור, עם ציוד משוכלל לניקוי הרצפות.
אני רוצה לציין, שהרצפה הייתה במצב די מחפיר, מלאה בכתמים שחורים ובמטבח גם כתמים שומניים, שלא ניתנו להסרה בדרך רגילה. שי עבד במשך כל היום ללא הפסקה, למעט מנוחות קצרות, הוא הקפיד להזיז רהיטים ומוצרי חשמל ולנקות גם מאחורה, לא חיפף. הניקיון נעשה באמצעות מכונת קרצוף מיוחדת.
התוצאה הייתה טובה מאוד, רוב הכתמים ירדו והרצפה קיבלה מראה מחודש. שי היה נעים הליכות במשך כל יום העבודה, ובסיומה לקח ממני בדיוק את הסכום המדובר ולא טיפה יותר.
כרמית, חולון

, אפריל 2013

חברת "אושר הברקות" של שי בן-משה, עושים עבודה מקצועית מאוד ובמחירים טובים!
לשי הגעתי דרך חברי הטוב, שהמליץ עליו. קבענו בטלפון את מחיר הפוליש ווקס לפי מ"ר, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד, לא גבוהה מידי ולא זולה באופן מחשיד.
שי הגיע אלינו עם עובד נוסף וביחד הם עשו עבודה מרשימה מאוד. בתחילת היום הם קרצפו את הרצפה עם חומר מיוחד ע"י מכונת פוליש, לאחר מכן הם מרחו על המרצפות שכבת חומר ווקס ולאחר יבוש מוחלט, הם הבריקו את הרצפה באמצעות מכונת פוליש מיוחדת בעלת מברשות רכות וסיבוב מנוע מהיר.
התוצאה יצאה מדהימה, הרצפה נראתה כמו חדש, ממש מבריקה! שי לא התעצל, הזיז רהיטים ודאג לכסות כל פינה בבית.
אין ספק שאקרא לו שוב, במידת הצורך!
יוסי, חולון

, מרץ 2013

לפני חצי שנה בנינו בית חדש (250 מ"ר), והייתי צריכה לעשות פוליש ווקס לפני הכניסה לבית. חברים של בעלי המליצו לנו בחום על שי.
שי הגיע לראות את גודל הדירה, ואת הריצוף. סיכמנו על פוליש ווקס ועל מחיר, יש לציין שהמחיר היה סביר לחלוטין ובתום יום העבודה הוא עמד במחיר שסוכם ולא ניסה לקחת עוד קצת כסף, כמו שאנחנו מכירים מכל-כך הרבה בעלי-מקצוע.
הוא הגיע בזמן ליום העבודה עם איש צוות נוסף, שניהם היו מקצועיים מאוד, לא מרחו את הזמן, תיקתקו את העבודה ביום אחד והשאירו אחריהם נקי ומסודר! שי נתן לי חשבונית ואחריות ובגלל שהייתי מבסוטה מהעבודה, המלצתי עליו לזוג חברים!
קרן, נתניה

, מרץ 2013

יש לי קיר מאבן-ירושלמית, עברו על הקיר שנים רבות ומאוד הקפדתי לשמור על הקיר שלא ייפגם. בשיפוץ האחרון שעשו אצלי בבית, הפועלים צבעו את הדלת שליד הקיר בלקה חומה, והחליטו משום מה לצבוע גם את הקיר, "שיראה חדש" זה מה שאמרו. חשכו עייני, לא ידעתי מה לעשות, ניסיתי לדבר עם אלף בעלי-מקצוע, אבל אף אחד לא מצא פיתרון איך להוריד את הלקה, כולם אמרו שזה בלתי אפשרי, וגם מי שרצה לקחת את העבודה, לא התחייב שזה יעבוד ורצה מחיר מוגזם. לשי הגעתי דרך האינטרנט, התקשרתי אליו, שי ביקש לבוא לראות את מצב הקיר. עוד באותו היום הוא הגיע והתחיל לצחוק למראה הקיר, שי הבטיח לי שהוא יודע איך לטפל בזה, והרגיע אותי שהכל יהיה בסדר. קיבלתי ממנו הצעת מחיר מצחיקה במיוחד, הרבה יותר זול מכל בעלי-המקצוע שבדקתי. שי הגיע אלי הביתה ביום ובשעה שקבענו, עטף את כל הריהוט עם ניילון, כי הליטוש עושה המון אבק. אח"כ הוא התחיל ללטש את האבן בליטוש "קרבון" מיוחד, הוא בעצם פתח את האבן- עשה סוג של חידוש, יצא מאוד מאוד יפה, מצד אחד, היא נראתה כמו חדשה אבל האופי העתיק שלה השתמר!
אחרי יומיים שי הגיע שוב, לראות את מצב האבן, שהצבע הגיע למראה הרצוי!
בגלל שהייתי מאוד מאוד מרוצה מהעבודה של שי, בקשתי ממנו שיעשה לי חידוש גם בקיר נוסף בבית!!!
לביא מחולון

, מרץ 2013

אחרי שנים של מגורים, הריצוף אצלנו בבית, היה חסר ברק ונראה מת לגמרי. אני ובעלי רצינו לחדש את המראה של הריצוף, שיבריק ממש כמו בהתחלה. ביררנו באינטרנט על חברות ניקיון, וכך הגענו לשי- "אושר הברקות". שי הגיע אלינו לבית, בכדי לתת הצעת מחיר, שי המליץ לנו על פוליש קריסטל, בשביל המראה המבריק והסביר לנו שזו הטכניקה האופציונלית ביותר בשביל הריצוף שלנו, בגלל שיש לנו ילדים קטנים, עדיף פוליש קריסטלי על פני ווקס, כי הרצפה אח"כ לא מחליקה כמו בפוליש ווקס. קיבלנו ממנו הצעת מחיר זולה יחסית לכל מי שבדקנו. ביום העבודה עצמו, שי הגיע בזמן שקבענו, מאורגן עם כל הציוד הנדרש. הזיז רהיטים ממקומם, לא התעצל אף לרגע. מרח שכבה של חומר על הריצוף ואח"כ הבריק עם המכונה. בסוף היום הרצפה נראתה כמו חדשה, והתוצאה הייתה מעל המצופה!
שי החזיר את כל הריהוט למקום, דבר שאינו מובן מאליו עם בעלי-מקצוע אחרים. הגדיל ראש!!! קיבלנו ממנו אחריות של שנה על הפוליש וקבלה. שי פשוט עובד מצוין ומקצועי, בן-אדם שכיף לדבר איתו, בקיצור כל מה שצריך מבעל-מקצוע!
פזית, חולון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

אושר הברקות מציבה קנה מידה אחר של ניקיון בשוק חברות הניקיון ומציבה שירות אדיב ואיכותי בשילוב עם יסודיות העבודה, עקביות ועמידה על סטנדרטים גבוהים. החברה מתמחה ב: • פוליש • פוליש קריסטל • פוליש ווקס • פוליש לרצפה • פוליש לבית • ניקיון דירות • ניקיון בתים • ניקיון משרדים • ניקיון לאחר שיפוץ • ליטוש אבן • חידוש ליטוש. ניתן לומר שבכל מקום נקי יש הרגשה של התחדשות, וחברת ניקיון שמבינה זאת, עשויה לספק את המוצר הטוב ביותר, בדרך המהירה ביותר, ללא עכבות, או חוסר מקצועיות בעבודה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

אושר הברקות

אושר הברקות

שי בן משה


9.4

050-7550447
 

אושר הברקות

שי בן משה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7550447 חייג