כרטיס עסק זה של גינות ירושלים מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דשא סינטטי או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גינות ירושלים

9.6
מרדכי מוטל
דשא סינטטי, עבודות גינון, בניית פרגולות, דשא, בניית דק
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: אליהו קורן, ירושלים

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  91%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2021

הגעתי למרדכי באקראי דרך האתר שלכם ולא היה לי סבלנות לחפש עוד בעלי מקצוע אז ישר הזמנתי אותו לתחזוקה ושדרוג הגינה שלי. מרדכי הגיע אלי עם כמה מבניו הבוגרים והם עבדו במסירות, קפדנות, יסודיות ומהירות והיו מאוד מוכשרים וחרוצים וגם שמרו על אוירה שקטה ונעימה ובנוסף, הם היו קשובים להערות שלי ודיברו איתי בנימוס ובגובה העיניים והתרשמתי שהם צוות לעניין ואני ממליצה עליהם בלי לחשוב פעמיים!
קרן, ירושלים

, אוגוסט 2021

אני מאוד ממליצה על מרדכי! יצרתי איתו קשר בזמנו דרך אחד מאתרי הפרסום עבור גיזום עצים, התקנת מערכת השקייה ותחזוקת גינה שמבצע עד היום והוא דרש ממני מחיר הוגן וגם נשמע לי איש נחמד ומהימן אז בחרתי בו. מרדכי תמיד עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר! הוא עובד במסירות, זריזות, יעילות וגם שומר על סביבה נקייה ומעבר לכך, יש לו המון רוחב לב, סובלנות ואמפתיה ואני יוצאת מרוצה ממנו כל פעם מחדש!
איריס, מבשרת ציון

, אפריל 2021

הזמנתי את מרדכי מהאתר שלכם לתיחום והתקנת דשא סינתטי בגינה שלי כי הוא היה נשמע לי הכי אמין ומקצועי ונתן לי הצעת מחיר סבירה יותר מבעלי מקצוע אחרים בתחום. מרדכי הגיע אלי בזמן כפי שקבענו עם כל החומרים הנחוצים ותיקתק את העבודה, תוך יומיים הוא סיים אותה! מעבר לכך, הוא עמד בכל הדרישות שלי ומצא פתרון יעיל ומהיר לכל בעיה ויצאתי שבעת רצון מכל הבחינות, אני ממליצה עליו באהבה!
פנינה, ניל"י

, אפריל 2021

יצרתי קשר עם מרדכי בהמלצת השכן שלי לצורך תכנון והקמת גינה והוא נתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית ביחס לבעלי מקצוע אחרים שבדקתי ובא לקראתי מכל הבחינות אז בחרתי בו. אצל מרדכי מילה זו מילה! הוא הגיע אלי עם כל הציוד הדרוש והתקין עבורי דשא סינתטי ומערכת השקייה, שתל עצים ופרחים איכותיים ובנה ערוגות מהממות! בנוסף, הוא עבד בצורה זריזה ויעילה ובזכותו הגינה שלי נראית הכי יפה בעיר!
יואב, מבשרת ציון

, ינואר 2021

נפגשתי עם מרדכי לאחר ששוחחנו דרך אחד מאתרי האינטרנט והוא הרשים אותי מאוד ונתן לי הצעת מחיר שהתאימה לתקציב שלי לתחזוקת גינה ובסופו של דבר, קבענו מועד לביצוע. מרדכי בעל מקצוע אמין, ישר והגון ועד כה הוא תחזק עבורי את גינה פעמיים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! בנוסף, הוא מיומן ומקצוען בתחום וגם עומד בזמנים, אני מתכוון להפוך אותו לגנן הקבוע שלי וממליץ עליו בחום!
אלי, ירושלים

, ינואר 2021

הזמנתי את מרדכי דרך אחד מאתרי הפרסום להתקנת דשא סינתטי וערוגת פרחים בחצר כי הוא נשמע לי מקצוען, אמין ומבין עניין. מרדכי הגיע אלי במועד שקבענו ומיד התחיל במלאכה! הוא הגיע עם כל החומרים הדרושים והתקין דשא סינתטי ברמה הגבוהה ביותר וערוגת פרחים איכותית! בנוסף, הוא בעל מקצוע אדיב, חייכן ומנומס ורואים שהוא מנוסה בתחום, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
שי, ירושלים

, אוקטובר 2020

בעבר היה לי גנן שפחות התרשמתי מהעבודה שלו אבל מרדכי זה סיפור אחר לגמרי! הוא מבצע עבורי תחזוקת גינה באופן קבוע והגעתי אליו במקרה לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע באינטרנט. מרדכי מאוד מקצועי, אדיב, סובלני וקשוב לצרכים שלי, הוא יודע את השמות של כל הצמחים ומתאים אותם לגינה ובנוסף, יש לו לב רחב והוא " נותן את כל הנשמה", אין לי מילים לתאר אותו, ממליצה!
שרון, ירושלים

, אוקטובר 2020

חיפשתי גננים במבשרת ציון וראיתי את הפרסום של מרדכי, קראתי המלצות טובות עליו ואחרי שהוא הגיע אלי לתת לי הצעת מחיר התחברנו מאוד! הוא תכנן והקים עבורי גינה שכוללת עצי פרי, ערוגות פרחים, דשא סינתטי, מערכות השקייה וכו'. מרדכי ביצע עבודה מעבר למצופה! הוא נתן לי שירות אדיב ונענה לכל בקשותיי וגם המחיר היה בדיוק כפי שתכננתי להוציא, הוא הגנן הטוב ביותר שראיתי חד משמעית!
שלמה, מבשרת ציון

, ספטמבר 2020

בחרתי את מרדכי באתר שלכם כי הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית בשוק! הוא הגיע אלי עם מנחם איש צוות נוסף והם ביצעו עבורי כריתת עץ בגינה פרטית ונתנו לי שירות יוצא מגדר הרגיל! הם מקצוענים, מנומסים וגם שמרו על סביבה נקייה ומסודרת. מרדכי ומנחם עבדו בצורה הכי בטוחה שיש! היה להם את כל האישורים שצריך וללא ספק אזמין את השירות שלהם שוב ואמליץ לכל מי שאני מכירה!
דפנה, ירושלים

, יוני 2020

מצאתי את מרדכי במקרה באחד האתרים באינטרנט, הוא היה נשמע לי מאוד חביב בטלפון ונתן לי הצעת מחיר סבירה, ובסופו של דבר הוא הגיע אלי על מנת לעצב ולשקם את הגינה שלי. מרדכי שתל פרחים וצמחים, גזם עצים וסידר את מערכת ההשקייה בגינה, הוא חרוץ והיה קשוב לצרכים שלי וביצע את העבודה מכל הלב וללא עיכובים מיותרים, מעבר לכך הוא גם בדק שהכל עומד במקום בסיום העבודה, ממליץ בחום!
רמי, ירושלים

, יוני 2020

את מרדכי מצאתי באינטרנט וראיתי שהוא גר קרוב אלי, יצרתי אתו קשר וכבר באותו יום הוא הגיע אלי לתת לי הצעת מחיר לשיקום גינה וסגרתי אתו כי הוא היה נשמע לי אמין מאוד! מרדכי סידר את הצמחים, גזם את העצים, שתל הרבה פרחים ובנוסף בנה שביל מעץ בכניסה לגינה והוא עבד מאוד מהר, תוך 3 ימים הגינה הייתה מוכנה ומסודרת, בנוסף התייעצתי אתו בנוגע לדברים שקשורים לגינה והוא נתן לי כמה אפשרויות. מרדכי איש נעים הליכות ואיכות העבודה שלו מדהימה, הוא החזיר את הגינה שלי לחיים!
מרשה, ירושלים

, נובמבר 2019

את מרדכי אני מכירה מבית הכנסת שלנו והזמנתי אותו לבצע אצלי הקמת גינה מאפס. הוא ביצע עבודות רבות כחלק מהקמת הגינה אצלנו, גיזום עצים ושיחים קיימים, שתילת עצים חדשים, הקמת אדניות, דשא סינטטי ומערכת השקייה. הוא היה מאוד קשוב לצרכים ולבקשות שלי, והיה חשוב לו לבצע את העבודה בדיוק לשביעות רצוני ולא עבודה שהיא "בערך". ככה נראה בעל מקצוע איכותי!
אפרת, הר חומה

, נובמבר 2019

מרדכי הוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו!
אני הזמנתי אותו לעיצוב הקמת גינה בביתי. הוא התקין דשא, שתל פרחים וסידר לנו גינה נפלאה. היה לנו רעיון פחות או יותר של מה שאנחנו רוצים והתייעצנו איתו לגבי הביצוע, הוא הבין אותנו מאוד מהר וקלט את הסגנון ומה אנחנו מחפשים, נתן מהרעיונות ומהעצות שלו וביחד הגענו לתוצאה הסופית. אני מאוד מרוצה מהיחס שהוא נתן לנו, מאוד נחמד ואדיב, נעים ולא מחפש רק כסף אלא באמת לייפות את הבית:) הגינה נראית בדיוק כמו שרצינו!
זאב, ביתר עילית.

, מאי 2019

אחרי בירורים רבים עם בעלי מקצוע בתחום התקנת דשא סינטטי החלטתי לפנות למרדכי לגבי התקנת דשא סינטטי בגינה שלי שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו עם הדשא שבחרתי, ראשית ניקה את הגינה ופינה את הפסולת ורק ולאחר החל בהתקנת הדשא, הכל יצא מדויק כמו שרציתי, הילדים שלי פשוט נהנים לשחק בגינה, השירות של מרדכי מצוין, אדם ישר ועניו שנותן שירות מהלב ועומד במילתו, אני מרוצה וממליצה בחום.
רבקה, מבשרת ציון.

, מאי 2019

על מרדכי מחברת "גינות ירושלים" יש לי רק מילים טובות, מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מדהים שהקים עבורי גינה מאפס. הגיע בשעה שקבעתי איתו, עיצב את הגינה בצורה מהממת, הכל בוצע לשביעות רצוני, מגדיל ראש בעבודה, שתל צמחייה צבעונית, ביצע התקנת דשא סינטטי, התקין מערכת השקיה ממוחשבת וביצע עיצוב של שבילים ומסלעה. התוצאה הסופית שווה כל שקל, מרדכי בעל ידי זהב וכישרון מהלך אני מרוצה וממליץ בחום!
אריאל, ירושלים.

, אוקטובר 2018

אין מילים! אין על מרדכי! בעל-מקצוע מצוין, אמין, אחראי ומוכשר שמבצע עבודה נפלאה! הזמנתי אותו לצורך הקמת גינה פרטית, הגינה די גדולה והיתה לא מעט עבודה אך מרדכי צלח את המשימה בהצלחה רבה. העבודה כללה - דשא סינטטי, מערכת השקיה חדשה, שתילת פרחים, עצים וצמחיה, אדניות, שילוב אבני מדרך ועוד.. הוא שדרג את הגינה בכמה וכמה רמות ומאחר והייתי מרוצה אני עובד איתו עד היום והוא האחראי הבלעדי על תחזוקתה השוטפת של הגינה. פעם ב-3 חודשים מרדכי מגיע בלי שאצטרך לתזכר אותו, הוא גוזם, מנכש עשבים, שותל פרחים וצמחיה חדשים, מנקה ומסדר וכשהוא פה אני יודע שאני יכול להיות עם ראש שקט. היחס שלו אליי כלקוח מעולה, המחירים הוגנים והעבודה איכותית ביותר - מגיעות לו כל המחמאות שיש! כבר המלצתי עליו למס' חברים וכולם מרוצים! מומלץ!
מנשה, אשדוד.

, אוקטובר 2018

אל מרדכי מחברת "גינות ירושלים" פניתי לצורך בניית פרגולה מעץ בחצר, חוץ מעיכוב של יומיים באספקת החומרים באמת שאין לי תלונות על העבודה שלו. הוא ביצע את בניית הפרגולה בצורה טובה, מדויקת ומקצועית, צבע את הפרגולה בצבע שביקשתי והכל נראה נהדר. מרדכי עצמו בחור טוב, אדיב ונחמד ואני ממליץ עליו.
ולדימיר.

, מאי 2018

אל מרדכי הגנן הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה" בעת שחיפשתי גנן מומלץ, אני שמח שהגעתי אליו וממליץ עליו מכל הלב! הסברתי למרדכי שמדובר בסתימה במערכת ההשקיה בגינה שלי, הוא הקשיב לי בסבלנות והיה זמין להגיע תוך זמן קצר. מרדכי הגיע אליי, בדק את מערכת ההשיקה ועלה על מקור התקלה בלי בעיה! הוא פתח את הסתימה והראה לי שמערכת ההשקייה חזרה לעבוד כמו שצריך. שירות נהדר, אדיב ומקצועי וגם המחיר שגבה היה הוגן. שמרתי את המס' שלו ואשמח לפנות למרדכי שוב בעתיד.
יגאל, ירושלים.

, מאי 2018

מרדכי הגנן פשוט נהדר! הוא ביצע עבודה מעלפת ואני ממליצה עליו מכל הלב! יש לי גינה פרטית וביקשתי ממרדכי לבצע בניית פרגולה קטנה מעץ בגינה, מדובר בבחור חרוץ, עבד ללא הפסקה עד שסיים ווידא שהכל פרפקט! אין דברים כאלה! הוא עמד בזמנים, עבד עם חומרים איכותיים וענה לי על כל שאלה בסבלנות ועם חיוך. מרדכי פשוט איש מקסים, אין מילים, נעים לעבוד איתו וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. בסיום הוא אף הקדיש לי זמן נוסף ונתן לי עצות לשדרוג הגינה שלי. שירות מקסים ונהדר במחיר הוגן! מומלץ!
שירה, ירושלים.

, ינואר 2018

עם מרדכי הגנן אני עובדת כבר 4 שנים ויש לי רק תשבוחות עליו! אין לי מילה אחת רעה! מדובר בבחור מקצועי, איכפתי ואדיב ואני מרוצה מאוד מהשירות שלו. הוא ביצע עבורי הקמת גינה פרטית לפני 4 שנים ומאז הוא מגיע לתחזק את הגינה באופן שוטף, העבודה כוללת - שתילת פרחים וצמחיה, התקנת מערכת השקיה חדשה, שילוב אבני מדרך ואלמנטים יצירתיים נוספים וכו'.. מרדכי מטפל בגינה ממש כאילו היתה שלו ואני סומכת עליו בעיניים עצומות! לא מזמן היתה תקלה במחשב ההשקיה, קראתי למרדכי והוא הגיע במהרה לבצע את התיקון. שירות פשוט נהדר ואם אני עובדת איתו כל-כך הרבה זמן זה אומר הכל.
עליזה, מושב מבוא-ביתר.

, דצמבר 2017

על מרדכי הגנן יש לי רק מילים טובות! אני עובדת איתו כבר מס' שנים ואני ממליצה עליו בחום! יש לי גינה פרטית שמרדכי אחראי על תחזוקתה באופן שוטף, הוא מגיע פעם בשבועיים ודואג לכל מה שצריך - עבודות גיזום, שתילת פרחים וצמחייה, השקייה מתאימה וכו'.. הכל מתבצע על הצד הטוב ביותר! מדובר בבחור נאמן, מקסים, ישר ויצירתי. הוא דואג לגינה ממש כאילו היא שלו, לא מתקטנן על תוספות קטנות ועובד מכל הלב! בנוסף, הוא גם בנה גדר יפייפיה מסביב שרק שדרגה את הגינה אפילו יותר! ממליצה מכל הלב!
ורדה, ירושלים.

, יולי 2017

על מרדכי מחברת "גינות ירושלים" יש לי רק מילים טובות, מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור חביב ונחמד ואני שמחה להמליץ עליו אצלכם באתר. מרדכי מוכר באזור המגורים שלנו, שמו הולך לפניו ולכן החלטתי לפנות אליו. מהרגע הראשון הוא בלט במקצועיות שלו, היה סבלני ונחמד, יצירתי והעלה רעיונות יפים. הוא ביצע שתילת דשא יפני עם עיצוב באבנים גדולות, הוא תיקן ושדרג את מערכת ההשקייה שלנו, שתל פרחים וצמחייה ובסיום העבודה הגינה נראית פשוט יפייפייה! המחירים נוחים, היחס חם ואישי ולכן אני ממליצה על מרדכי בלב שלם.
לבנה, ירושלים.

, יולי 2017

מרדכי הגנן עובד איתנו כבר זמן רב, פעמיים ביצע עבודות גדולות של עיצוב הגינה שלנו ובנוסף אני מזמין אותו פעם בכמה חודשים לעבודות תחזוקה. אם אני עובד איתו כל-כך הרבה זמן זה אומר הכל! מדובר בבעל מקצוע מעולה, יצירתי, נחמד ומגדיל ראש. בעבר היה לנו בגינה דשא טבעי שהיה קשה לגידול ומרדכי החליף אותו לדשא סינטטי ומאז הילדים כל-כך נהנים לשחק בגינה! הוא ביצע שינויים בצמחייה בגינה, שתל שתילי פרחים ועצי פרי בצורה כזו שתהיה לנו הצללה טבעית! פשוט מהמם! פינת הישיבה בגינה היא ללא ספק המקום האהוב עלינו ביותר בבית! בעל מקצוע מעולה שגובה מחירים טובים - מה צריך יותר מזה? ממליץ מכל הלב ואמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות.
יהושע, ירושלים.

, נובמבר 2016

אני רוצה להמליץ על מרדכי מ"גינות ירושלים". מדובר בבעל מקצוע מצוין, מאוד מקצועי, אדיב, שירותי מאוד עם ידע נרחב בתחום הדשא הסינטטי. מרדכי ביצע אצלי התקנת דשא סינטטי בחצר והוא עשה עבודה יוצאת מן הכלל. הגיע בזמן עם כל הציוד, יישר את הקרקע עמד בזמנים שקבע ועשה עבודה מאוד טובה. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו.
יעקב, ירושלים.

, אוגוסט 2016

הייתי צריכה דשא סינטטי ועיצוב גינה בבית שלי בגבעת זאב. לאחר משא ומתן עם מספר בעלי מקצוע קבעתי עם מרדכי מגינות ירושלים. מרדכי בגיע בזמן שקבענו, עמד ביעד הזמן שהקציב לביצוע העבודה, עשה עבודה מאוד יפה ואני מאוד מרוצה מהתוצאה. הגינה נראית נהדר

, יולי 2016

אני ממליץ בחום על מרדכי, מדובר בבעל מקצוע ישר והוגן - ניתן לסמוך עליו שיבצע עבודה טובה ובמחיר הוגן. פניתי למרדכי דרך המלצה, ההחלטה לקחת דווקא אותו לעבודה הייתה לא רק בגלל ההמלצה שקיבלתי עליו, אלא גם בגלל רושם רציני שקיבלתי ממנו.
מדובר בהתקנת דשא סינטטי, מרדכי הגיע אליי לראות במה מדובר, מדד, הראה לי סוגי דשא שקיימים בשוק, הסביר לי עליהם וציין שיש כל מיני סוגי דשא למשל - קצר בינוני ארוך, סיבים רכים/קשים וכו'. החלטתי בהמלצתו על סוג מסוים של דשא סינטטי ולפיו הוא נתן את הצעת מחיר להתקנת הדשא על השטח הרצוי. קבענו תאריך שהתאים לי והחלה המלאכה. מרדכי היה מאוד מדויק גם בזמני ההגעה וגם בלוח הזמנים שהבטיח, ביצע התקנה מאוד מקצועית, הוא ביצע את כל ההכנות הנדרשות לקראת ביצעו ההתקנה, התאים את השטח באופן בו שיפוע המים יופנה לכיוון בור הניקוז, דאג לניקיון השטח, פרס את יריעות הדשא ודאג שכיוון הסיבים אחיד, חיתוך היריעות התבצע ע"י שימוש בסכין יפני, מרדכי ווידא שהחיתוך מתבצע בצורה ישרה על מנת להתאים את חיבור הרצועות באופן מדויק. לאחר מכן הוא ביצע הדבקה באמצעות רצועת pvc כדי להדביק יריעה אחת לשנייה, ולאחר מכן מרח דבק על הרצועה המחברת. לאחר המריחה וההדבקה של הדשא למשטח רמי חיכה לייבוש מלא וביצע הברשה של הדשא בכדי לכוון את הסיבים לכיוון הרצוי. הדשא עצמו היה איכותי מאוד ובסיום ההתקנה נראה ממש טוב.
כשהסתיימה המלאכה מרדכי עבר איתי אחר כל סביבת העבודה, ניקה, סידר ופינה פסולת שנוצרה. הוא דאג לשביעות רצוני, עמד במחיר, נתן לי חשבונית ותעודת אחריות. הוא אדם נעים, סמפטי ומנומס. העבודה שלו מצוינת ואני ממליץ בחום!!
מאיר.

, יולי 2016

הייתי מאוד מרוצה ממרדכי, אין בעל מקצוע טוב ממנו ואני אומר את זה מכל הבחינות. מרדכי בעל מקצוע אמין, מקצועי, פדנט, עומד בלוחות הזמנים, המחירים שלו לא הכי נמוכים בשוק (וטוב שכך, כי בדר"כ זה מעיד על איכות נמוכה) אבל גם לא מחירים מופרזים, מחיר הוגן והכי חשוב, התוצאה שווה כל שקל - ממליץ בחום. הגעתי למרדכי "גינות ירושלים" דרך המלצה מפה לאוזן, חיפשנו גנן מקצועי שיעשה לנו התקנת דשא ופיתוח מסביב.
עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה, שוחחתי עם מרדכי בטלפון, הוא ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, המליץ לי על סוג הדשא והשתילים והמלצה גם על סוגי עצים מסלעה וכו', הוא היה מאוד נחמד! סגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן, מרדכי עשה רושם איכותי ואמין וקבענו תאריכים לביצוע ההקמה.
ההתנהלות של מרדכי הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ועבד בחריצות, ניקה את החצר מכל הלכלוך שהצטבר שם, הכין ויישר את הגינה בשביל התקנת הדשא הסינטטי. אח"כ הוא התקין את הדשא, ביצע סידור של מסלעה בשילוב שתילת צמחייה ופרחים וכמובן התקנת מערכת השקיה ממוחשבת ועשה לי גינה יפה מאוד, ביצוע איכותי מאוד! מרדכי היה עשר, עשה מעל ומעבר למסוכם, איש נעים צוות מעולה, בקיצור חברה ששווה לעבוד איתה!
משה.

, מרץ 2016

אנחנו מכירים את מרדכי הגנן כבר מעל לשנה, מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא! חיפשנו חברה רצינית שתהיה אחראית על עבודות הגינון. בזמנו נפגשנו עם כמה וכמה חברות גינון ובחרנו לעבוד עם מרדכי "גינות ירושלים" שעשה עלינו את הרושם החיובי מבין כולם ונתן לנו הצעת מחיר טובה ומשתלמת, סיכמנו על פרטי העבודה ויצאנו לדרך.
מרדכי הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלנו תטופל בצורה יעילה ומהירה, הצוות שלו נהדרים אחד אחד, אין מילים! הוא אחראי בעצם על תחזוקה שוטפת וכל המשתמע מכך, הוא גוזם, מניח טפטפות, מחדש צמחייה, שותל, מנקה ומנכש בקיצור עושה את כל עבודת הגינון במתחם הגינה. השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם אנחנו עובדים איתו כבר מעל לשנה זה אומר הכל!!! מעבר לכך מרוב שאני סומך עליו ומעריך את העבודה שלו, המלצתי עליו גם לאמא שלי והוא באמת ביצע אצלה עבודות גינון למרפסת, הבאת אדניות שתילת צמחיה טפטפות וכו', אמא שלי הייתה מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה ואני שמח שמרדכי עמד בציפיות שלי. אנחנו ממליצים עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
נילי.

, מרץ 2016

מרוצה ממנו מאוד, מרדכי בן אדם ישר אמין ומקצועי, עומד במילה שלו, עומד בלוח זמנים ועושה עבודה יוצאת מן הכלל, ממליצה ממש בחום ומכל הלב, מגיע לו! למרדכי הגעתי דרך המלצה אישית, שוחחנו בטלפון והוא קבע איתנו פגישה, הגיע באופן מסודר, ראה במה מדובר, הקשיב לרצונות שלנו, ידע לתת עצות והנחיות מקצועיות, מעבר לכך, הוא אדם נעים ונוח, איש אדיב שבא לקראת הלקוח ומתנהל ביושרה. מרדכי שאל אותי מה הציפיות שלי ואיך אני רואה את הגינה, הוא הציע לי ללכת על קו מסוים של גינה, אהבתי את הרעיון ואת המחיר שהוא הציע על כל התכנית וסגרנו את העסקה. לגבי העבודה עצמה, מרדכי הגיע עם צוות של חבר'ה מאוד מקצועיים ונחמדים, הם הביאו אתם את כל החומרים להקמת גינה - חומרים באיכות גבוהה. מבחינת הלו"ז היה פשוט מצוין!
העבודה כללה את כל הנדרש בהקמת גינה מאלף עד תף כולל הכנת השטח, בחרתי לבצע הקמת גינה שאין בה כמעט שטחי אדמה, בחרתי בעבודת עיצוב בטוף, כדים, שתילת צמחיה שיחים ויצירת ארוגות ובין לבין שתילת עצי פרי והקמת מערכת השקיה ממוחשבת וניקוזים - מערכת השקיה ממוחשבת היא מערכת השקיה לגינה הדואגת לבצע את כל פעולות ההשקיה והדישון אשר הצמחים בגינה צריכים במדויק, דבר אשר הינו חיוני להמשך צמיחה וגדילה אופטימליים לאורך הזמן אשר יעבור משלב הקמת הגינה. מחשב השקיה מאפשר לקבוע מראש את שעות פתיחת ההשקיה ואת כמות המים הניתנת ללא צורך בפתיחות וסגירות ברזים באופן ידני. מערכת השקיה מורכבת ממחשב השקיה חכם ונוח לתפעול, מברזים חשמליים אשר מופעלים על ידי מחשב השקיה, מערכת צינורות אשר מחלקים את המים לאזורי ההשקיה ושומרים על לחץ מים אפקטיבי.
מרדכי סיים את העבודה כמתוכנן, הוא עמד בציפיות שלנו ואף מעבר - הגינה נראית נהדר. הוא עבד בצורה מאוד מקצועית לכל אורך התהליך, מהצעת המחיר ועד לביצוע העבודה וסיומה - עמד במחיר שסוכם ובכל התחייבות שלו כלפינו! המשכנו איתו הלאה לתחזוקת גינה (הוא עבד אצלנו קרוב לשלוש שנים) והשנה החלטתי לקחת את תחזוקת הגינה על עצמי. בכל אופן הכל מאוד מאוד מתוכנן ומסודר כך שהתחזוקה באמת יותר קלה גם לי. אני מעריכה את מרדכי, הוא פשוט גנן נפלא מכל בחינה אפשרית, כמובן שממליצה עליו בחום ומכל הלב.
עליזה.

, מרץ 2016

אני בהחלט מעוניין להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום.
מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב. הגעתי למרדכי דרך המלצה, הוא קבע איתנו פגישה, הגיע באופן מסודר, חקר ולמד את השטח, הקשיב לרצונות שלנו, ידע לתת עצות והנחיות מקצועיות, מעבר לכך, הוא אדם נעים ונוח, איש אדיב שבא לקראת הלקוח ומתנהל באופן ישר - הוא הגיע אלי עוד באותו השבוע, הגיע עם ספרים, ותמונות של עבודות קודמות. הוא שאל אותי מה הציפיות שלי ואיך אני רואה את הגינה, הוא שרטט לי את הגינה בקווים כלליים, אהבתי את ההצעות שלו, המחיר היה ריאלי והוגן בעיניי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ההתנהלות של מרדכי הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ועבד בחריצות. העבודה כללה: התקנת דשא סינטטי על שטח של 100 מ"ר, שתילת פרחי עונה, צמחייה שיחים ועצים, שתילת גדר חיה, הקמת מסלעה והתקנת מערכת השקיה ממוחשבת. כשמרדכי סיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! מרדכי עמד בכל הציפיות שלי, בסיום העבודה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם ובדק שאני שבע רצון ואם יש לי בקשות נוספות. ואני אכן מרוצה! מרדכי אדיב מקצועי ואמין, ממליץ בחום!
אלישיב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

התמחויות

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג
כריתת עצים

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

תאור העסק

העסק "גינות ירושלים" קיים כבר 18 שנה והוקם ע"י מרדכי גנן מוסמך. אנו עוסקים בכל תחומי הגינון משלב ההקמה תכנון וביצוע, כמו כן אנו משלבים גם את כל עבודות העץ החל מבניית פרגולות,גדרות ומבנים מעץ(צימרים, מחסנים) ובנוסף גם בתחום של התקנת דשא סינתטי ומפלי מים.

אתר העסק: http://jerusalem-gardens.co.il/

גינות ירושלים

גינות ירושלים

מרדכי מוטל


9.6

073-2721919
 

גינות ירושלים

מרדכי מוטל

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721919 חייג