כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שליו אנרגיה

9.4
דודי שמש וחשמל
אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 3 חוות דעת

פניתי לחברת "שליו אנרגיה" לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו מכיוון שהדוד הקודם נהרס לחלוטין ולא תפקד כמו שצריך.
לחברת "שליו אנרגיה" הגעתי דרך המלצה משכן שלי שלקח אותם לצורך החלפת קולטים והיה מאוד מרוצה מהם, לקחתי ממנו את המספר של רמי והרמתי אליו טלפון, הוא ייעץ לי על נפח הדוד ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום ההתקנה הגיעו אלי שני פועלים עם כל הציוד של ההתקנה, עלו לגג, פירקו ופינו את הדוד הישן, העלו את הדוד החדש לגג ועשו את זה בזהירות ובמקצועיות.
את ההתקנה עצמה הם ביצעו בצורה יפה ומקצועית ובסיום העבודה השאירו אחריהם גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
כעבור מספר שבועות נתגלתה איזושהי תקלה, התקשרתי אליהם, רמי לא עשה בעיות, קבע שעה והם הגיעו צ'ק צ'אק וסידרו את העניין, שירות עשר!! מעבר לשירות החלק והמהיר שקיבלתי אני רוצה לציין שהם היו ממש נחמדים והיה לי נעים לעבוד איתם - ממליצה בחום!
חיה.

פברואר 2015

רמי מחברת "שליו אנרגיה" בעל מקצוע מאוד מומלץ, הוא עומד במילה שלו, הייתה לי חווית שירות מדהימה יחסית למה שהולך פה בארץ, הכל עבר חלק והמחיר ששילמתי היה הוגן - ממליץ מכל הלב!!
דוד השמש שלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהדלקנו את הבוילר, קיבלתי חוות דעת טובות על רמי והחלטתי לפנות אליו. רמי נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
הוא הגיע אלי עוד באותו היום, עלה לדוד ותוך מס' דקות ירד ונתן לי הסבר שהפלאנג' בדוד נהרס ולכן צריך להחליפו בחדש. הוא ממש הראה לי שהכל אכול באבנית וחלודה.
רמי נתן לי הצעת מחיר שהיתה סבירה בעיניי והלך להביא את הפלאנג' החדש, הוא ביצע ניקוי יסודי מאבנית, התקין את מערכת הפלאנג' והתרמוסטט ובסיום עשה בדיקה שהדוד עובד כמו שצריך וללא תקלות.
השירות היה מעולה, רמי היה אדיב נחמד ומקצועי ולקח מחיר הוגן על התיקון - ממליץ בחום!
עוזי.

פברואר 2015

אני נעזרת בשירותיו של רמי כבר המון שנים, ואני יכולה להגיד עם יד על הלב, שהוא בעל המקצוע הכי טוב שיצא לי להכיר במהלך החיים. לא נתקלים בכזה בן אדם כל יום.
כמו שכבר ציינתי, אני נעזרת בשירותיו של רמי לאורך השנים בכל מה שנוגע לתיקון והתקנת דודי שמש. רמי תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, ולא ככל בעלי המקצוע, הוא תמיד אבל תמיד מגיע שוב במידת הצורך ולא מתחמק מאחריות. המחירים שלו סבירים בהחלט, ניתן לתת בו אמון וזה בעצם הכי חשוב. יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, שרמי לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר. תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי.
נהניתי ואני ממשיכה ליהנות מהשירות האדיב שלו, ממליצה בחום!
שרונה.

פברואר 2015

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת "שליו אנרגיה" היא בעלת ותק של מעל 40 שנה, ומאחוריה עומדים אלפי לקוחות מרוצים שמאשרים את המוניטין המעולה שלה. החברה היא משווק מורשה של כל החברות ומספקת את המוצרים הטובים ביותר. התחייבות לעבודה יסודית ואיכותית!

שליו אנרגיה


9.4

052-8333435

שליו אנרגיה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-8333435 חייג