כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שיר-אל אלומיניום

9.4
איתן מדלסי
תריסים וחלונות
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2013

הגעתי ל"שיר-אל אלומיניום" בצורה אקראית, מצאתי פרסום שלו על האוטו ואני בדיוק רציתי לעשות סגירת מרפסת באלומיניום אז פניתי אליו. איתן משיר-אל הפתיע אותי בזמן התגובה המהיר שלו, עוד באותו ערב בא לראות את המרפסת, לקח מידות, ראיתי עליו שהוא בחור מקצועי ומבין עניין, גם הצעת המחיר שלו היתה סבירה והוגנת בהחלט, אני קצת מבין בתחום ועסקתי בעבר בדברים דומים ואיתן נראה לי האדם הנכון לסגור את זה איתו.
הדיוק של איתן זה היה משהו לא רגיל. הוא מתחייב על שעה אז על הדקה הוא מגיע, מתחייב על לוחות זמנים ועומד בהם בדיוק. הוא התקין אצלי בעצם שלוש דלתות הזזה גדולות שסוגרות את המרפסת פלוס חלון אחד לרוחב, עבודה מקצועית מאוד, מוקפדת, זוויות ישרות, גימורים איכותיים, סגירות הרמטיות, עבודה ברמה. אני מודה היום לאיתן על שהוא עמד בדיוק במסגרת הלו"ז שקבענו כי יום למחרת התחילו פה גשמי זלעפות וכל זה נחסך ממני בזכות העמידה המדויקת שלו בזמנים. אני מבסוט מאוד וממליץ בחום.

אלי, ירושלים

, ינואר 2013

איתן הוא איש מקצוע מדהים, עם שני ידי זהב, מקצועי, נחמד, ישר, המחירים שלו סבירים, והיום אחרי הגשמים והסערה שפוקדת אותנו בימים האחרונים אני פשוט מברך אותו ומודה לו על המאמצים שהוא עשה לבוא בהקדם מיד כשפנינו אליו ובזכות העבודה המצוינת שלו הסערה נשארה בחוץ ולא חדרה לביתנו.
איתן מ"שיר-אל אלומיניום" עשה אצלי עבודה גדולה של שיפוץ כללי ותיקון כל החלונות והדלתות בבית. היו אצלנו חלונות ענקיים וישנים מאוד שבקושי יכלו לזוז ולא נסגרו ונאטמו כמו שצריך, איתן פירק אותם, התקין גלגלים חדשים, ניקה את המסילות, וכיוונן אותם בצורה מושלמת ככה שהיום הם אטומים הרמטית. בנוסף הוא ניסר דלת שלא נסגרה אחרי שהתקנתי משטח PVC שמנע ממנה להסגר. גם כאן הוא עשה עבודה מדויקת מאוד ומוצלחת, ומעבר לזה הוא כיוונן וטיפל בכל החלונות והדלתות בבית כדי לוודא אטימות הרמטית שלהם, הוא הגיע ביום ראשון בשמונה בבוקר, על הדקה שקבענו, עבד עד הצהריים ופתר את כל הבעיות הרבות שהיו לנו, מעבר למה שסיכמנו מראש הא גם עשה כלמיני תיקונים קטנים נוספים מעצמו ובלי תשלום נוסף, ירבו בעלי מקצוע כמותו!

יואל, ירושלים

, דצמבר 2012

איתן הוא אדם מאוד אמין , אמינות אצלו היא אלף בית, לפני ואחרי הכל, וזו הסיבה המרכזית לכך שאני עובד איתו בצמוד כבר כמה שנים. אני מנהל אחזקה בקק"ל וכבר כמה שנים שאיתן עושה עבורנו את כל עבודות האלומיניום כמו חלונות ותריסים.
בנוסף הוא מבצע אצלנו עבודות נוספות של קבלנות שוטפת ושיפוצים כלליים כמו צבע, חשמל, תיקונים, ופרקט. איתן הוא איש מקצוע נעים הליכות, עובד מכל הלב, מקצועי, לא מחפף, אם יש עבודה דחופה הוא יעשה הכל כדי להגיע. הוא רואה את האנשים ואת הלקוחות בעיניים שלו ולא את הכסף. הוא גמיש ואם יש בעיה תמיד הוא ימצא פשרה, הוא לא בן אדם שיריב איתך על כסף בחיים. אחרי כל עבודה שלו הוא משאיר סביבה נקייה ומסודרת ואני כמנהל תחזוקה יודע שאחרי ביקור שלו אני יכול להיות רגוע, אני סומך עליו גם כשאני נמצא רחוק כי אני יודע שהוא ייתן את העבודה הכי טובה מכל הלב וגם בלי שנבקש ממנו.

ציון, ירושלים.

, דצמבר 2012

אני עובד כאחראי תחזוקה בחברה ציבורית גדולה במחוז ירושלים. מזה כחמש שנים שאיתן מחברת שיר-אל אלומיניום מבצע עבורנו את כל העבודות הקשורות באלומיניום, בין אם זה עבודות תחזוקה שוטפות ובין אם זה תיקון והחלפת חלקים. הוא מחליף ומתקן אצלנו תריסים, מסגרות, חלונות, דלתות, ויטרינות, צינורות אינסטלציה ועוד.
כבר מתחילת העבודה איתו הבחנתי באיכויות המיוחדות של איתן, הוא תמיד זמין לביצוע עבודה, כל מילה שיוצאת ממנו הוא אחראי לה במאה אחוז, אין אצלו עיכובים או איחורים או הפתעות לא נעימות. מילה זה מילה, זמן זה זמן ועבודה זה עבודה. הוא בעל מקצוע מצוין, אדם טוב והעבודה שלו יפה טובה ונקייה. מניסיוני עם מספר לא מועט של בעלי מקצוע בתחום איתן עושה כבוד למקצוע שלו, אני ממליץ עליו בחום.

דני, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

מתמחים בכל עבודות האלומיניום:התקנת תריסים ותיקון תריסים, התקנת מקלחונים, התקנת ויטרינות, יצור והתקנה של מעקות.עבודה מתבצעת ע"י צוות מקצועי ואמין.

שיר-אל אלומיניום

שיר-אל אלומיניום

איתן מדלסי


9.4

050-6324223
 

שיר-אל אלומיניום

איתן מדלסי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6324223 חייג