כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מ.א דודי שמש וחשמל

6.5
מוטי שטיינברג
דודי שמש וחשמל
מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חיפה

  75%

הגעה בזמן

  67%

מקצועיות

  53%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2014

מוטי שטיינברג נקרא על ידי לצורך החלפת רצועה שנקרעה במייבש כביסה (פעולה פשוטה יחסית). הוא הגיע ביום שישי ללא החלק וחזר ביום שני עם רצועה לא מתאימה שגרמה נזק למנוע המייבש. הוא לקח 450 ש״ח ולא רק שלא ביצע את התיקון אלא אף גרם נזק. מאז כל פניותיי אליו לא נענו והוא מנתק טלפונים. גם קבלה לא קיבלתי והוגשה על כך תלונה. מדובר באדם לא אמין שלפי הפידבקים עליו באתרים אחרים מדובר בנוכל של ממש שזו לא הפעם הראשונה שהוא מוליך שולל אנשים. ראו הוזהרתם!!

, דצמבר 2012

בחרתי במ.א. דודי שמש כמעט במקרה. דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיו מדליקים את הבוילר, עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה והוא איכשהוא הראשון שיצא. על הדרך גם קראתי עליו המלצות והחלטתי לפנות אליו. ענה לי בחור נחמד בשם מוטי, הוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
בתוך פחות מחצי שעה הוא כבר היה אצלי, הוא פעל בצורה מהירה. אני לא מבינה גדולה בתחום אבל הוא הסביר לי כל דבר, הוא הסביר לי שהפלאנג'' בדוד נהרס, הציג לי אותו והביא אחד חדש, הוא הציג לי את החלק החדש לפני ההרכבה שלו ועלה להתקין אותו בדוד. המחיר שהוא גבה על החלק היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה מאחוריי. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. על העבודה קיבלתי אחריות לשלושה חודשים. גם השירות והיחס של מוטי היו מצוינים, והוא הותיר לי כרטיס ביקור ליצירת קשר בכל מקרה.
מאוחר יותר בעלי הגיע לבית והוא התקשר למוטי לקבל הסברים על העבודה שהוא עשה, מוטי הסביר לו כל דבר בסבלנות רבה והוא אפילו הציע לבוא שוב ולעלות איתו לגג בכדי להראות לו מה נעשה. בקיצור, מוטי העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל עם יחס נהדר ועבודה שמדברת בעד עצמה. אני מרוצה וממליצה.

, דצמבר 2012

דוד השמש הביתי שלנו התחיל לעשות בעיות בתקופה האחרונה, הוא לא היה מתחמם כמו שצריך כשמדליקים את הבוילר ולפעמים הוא פשוט היה מקצר ומוריד את החשמל. נכנסתי לאינטרנט והבן אדם הראשון שמצאתי פניתי אליו. במקרה זה היה מוטי שטיינברג מחברת מ.א דודי שמש וחשמל.
מוטי סיפק מענה מאוד מהיר לפנייה שלי, הוא הבטיח להגיע בתוך שעתיים וכך היה. הוא עשה עבודה נהדרת והשירות שלו היה מצוין. הדוד עצמו ממוקמם במרפסת שירות שלנו, הוא רוקן אותו, ומצא שהבעיה היא בהצטברות אבנית בדוד ובגוף החימום. הוא לא הסתפק רק בהחלפת גוף החימום אלא עשה גם ניקוי יסודי מהאבנית בתוך הדוד. בסיום העבודה הוא אפילו ביקש מטאטא ויעה כדי לנקות ולסדר אחריו. אני מאוד מרוצה ומופתעת לטובה מהשירות הנהדר שקיבלתי, אם בעתיד אצטרך שוב מישהו בתחום אפנה אליו שוב.

שולמית, קריית חיים

איזור פעילות

איזור פעילות: מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

מתמחה בתיקון, הרכבה והתקנת כל סוגי הדוודים, מערכות מאולצות והגברת לחץ מים. מוצא פתרונות יצירתיים לכל בית בכל מצב. שרות אמין, מהיר,יעיל ומשתלם....

מ.א דודי שמש וחשמל

מ.א דודי שמש וחשמל

מוטי שטיינברג


6.5

050-8421642
 

מ.א דודי שמש וחשמל

מוטי שטיינברג

6.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8421642 חייג