כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בכל מכל כל איטום וזיפות

9.4
ארז חיון
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: אלעד

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מאי 2013

את ארז וראובן מ"בכל מכל כל איטום וזיפות", אני מכיר כבר קרוב ל 20 שנה, משנת 1994. יצא לי להכיר אותם, עוד בצעירותי, כשעסקתי בבנייה, והתחלתי את עבודתי בתור קבלן.
מאז הפעם הראשונה, שלקחתי אותם לעבודת איטום - הם איתי לכל אורך הדרך!!! לא מוותר עליהם! (עשינו ביחד עבודות גדולות של איטום גגות ב"סמינר הקיבוצים", מתקני "סלקום", "מגדל עמיאל" בפר-סבא ועוד). אני יכול להגיד, שהם בעלי מקצוע בחסד עליון!
דבר ראשון הם חברת איטום עם הרבה מאד ניסיון, ושנים רבות של עבודה בשטח. דבר שני הם מאוד מקצועיים, עושים עבודה טובה יסודית ומקפדים על איכות חומרים גבוהה. חשוב לי לציין, שכמעט ואין לי מקרים של עבודות חוזרות! יש להם את כל המעלות והתכונות החיוביות שצריך בבעלי-מקצוע. לאורך השנים - הם הוכיחו את עצמם שוב ושוב ולסיכום - אני ממליץ עליהם בחום!!
יעקוב אפל.

, מאי 2013

שלום רב, ברצוני להמליץ על ארז ואחיו ראובן "בכל מכל כל איטום וזיפות". מדובר באנשי מקצוע מהדרגה הראשונה!!! אני קבלן בנייה ושיפוץ ובמהלך עבודתי, יצא לי להיתקל בהמון קבלני משנה. חלקם טובים יותר וחלקם פחות - אבל מגיע לארז וראובן מקום של כבוד.
אני עובד איתם כבר תקופה ארוכה, הם מבצעים את עבודות האיטום בכל הפרויקטים שלי (איטום גגות וחדרי אמבטיות). מבחינת איכות העבודה, אין ספק שהם ברמה אחת מעל כולם!!! איכות החומרים ואופן הביצוע ברמה גבוהה מאוד! עדיין לא יצא לי להיתקל בבעלי מקצוע כ"כ רציניים ומקצועיים.
הם תמיד עומדים בלוחות הזמנים, מגיעים בזמן לכל פרויקט, דואגים לבצע את עבודת האיטום על הצד הטוב ביותר ובשימוש בחומרים הכי טובים בשוק! בשורה התחתונה יש לי רק מילים חמות להגיד עליהם!
יוסי, אזור המרכז

, אפריל 2013

אני גר בדירת גן ישנה, והחלטתי לערוך שיפוץ גדול בדירה, שכלל ריצוף, שבירת קירות, גבס, אינסטלציה וכו''. נתקלתי בכל כך הרבה בעלי מקצוע שעבדו על השיפוץ הזה, משהו כמו 15-20 שיפוצניקים ולמצוא בן-אדם כמו ארז שהוא איש מקצוע משכמו ומעלה, זה קשה מאוד. הוא היחיד שבאמת היה ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, עמד בהתחייבויות שלו, עמד בלוח הזמנים, ולקח בדיוק את המחיר שסוכם. מבחינת איכות העבודה, אין מה להגיד, הוא תותח! ארז היה אחראי על איטום הקירות החיצוניים של הדירה, הוא חפר לי מסביב לדירה בור של חצי מטר עומק ורוחב וירד ממש עד הבטון. לאחר מכן עשה איטום ראשוני עם חומר איטום ואז איטום שני ושלישי של זפת חמה ולסיום ריתך יריעות ביטומניות לבסיס הקיים. האיטום היה איכותי ביותר, נהניתי לעבוד עם ארז ואני ממליץ עליו מכל הלב!
יוסף מאלעד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות
איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת

תאור העסק

כל הפתרונות לאיטום וזיפות גגות מרפסות,מרתפים,חלונות. שירות אדיב ומקצועי. אחריות לעשר שנים !! 20 שנה בתחום.

בכל מכל כל איטום וזיפות

בכל מכל כל איטום וזיפות

ארז חיון


9.4

053-8018128
 

בכל מכל כל איטום וזיפות

ארז חיון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

053-8018128 חייג