כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הברכה איטום וזיפות

9.4
אבי סאסי
איטום גגות
אזור השפלה, אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: נתיבות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2012

בחור עשר, עומד בזמנים, מסודר, עשה עבורי עבודות שנבדקו ברמה הגבוהה ביותר. כקבלן אני יודע היטב מה יכולות להיות ההשלכות של איטום שלא התבצע כמו שצריך, עבודה של שנים יכולה לרדת לטמיון והנזק הכספי שיכול להיגרם הוא בל ישוער, במיוחד כשמדובר באיטום קומות מרתף, עבודה שנחשבת לאחד האתגרים המורכבים בתחום הבנייה בכלל, שם אתה חייב להיות בטוח במאה אחוז לפני שאתה מכסה בחזרה את הקומה באדמה שהאיטום של הקירות מושלם והרמטי כי כל בעיה קטנה תדרוש חפירה מחדש מסביב לכל הקומה כדי לאטום שוב וגם אז אם קרתה כבר רטיבות או הצפה כבר יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי לשחזר איטום מלא במאה אחוז. את האיטום לקומות מרתף הוא מבצע בשתי שכבות של יריעות ביטומניות מתחת לרצפה והתזה במכונה של פלקסיגום על הקירות. בנוסף הוא ביצע עבורי עבודות איטום של גגות ביריעות ואיטום בריכות בהתזה של חומרים ביטומניים איכותיים בעלי תו תקן. עוד לא קרה שהייתה בעיה של רטיבות או נזילה אחרי עבודת איטום שאבי ביצע וזה לאחר לפחות שש שנים שאני עובד איתו.
אני יכול לספר בקצרה שאחת מעבודות האיטום שהוא ביצע איתי הייתה איטום של בריכת דלק עבור האמריקאים באחד הבסיסים באזור הדרום, עבודה שדרשה איטום מורכב ברמה הגבוהה ביותר ועברה בהצלחה את הבחינות עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. מדובר בבעל מקצוע מליגת העל ממש, והמחירים שהוא גובה נוחים והוגנים ביותר.

אליהו, נתיבות

, דצמבר 2012

במקצועי אני קבלן העובד עם מספר חברות גדולות. במהלך שמונה השנים האחרונות אני מקפיד לשכור כקבלן משנה לכל עבודות האיטום אך ורק את אבי מחברת הברכה. השירות שלו מעולה, האיכות של העבודות מאוד גבוהה ועם הזמן למדתי פשוט שמדובר בבן אדם שאפשר לסמוך עליו.
עם המים והגשם אין הרבה משחקים, האיטום חייב להוכיח את עצמו שנה אחרי שנה אחרת הנזקים שיכולים להיגרם אפילו מקטע קטנטן שלא נאטם כמו שצריך הם עצומים. עבודות האיטום שאבי מבצע מוכיחות את עצמן פעם אחר פעם, שנה אחרי שנה, חורף אחרי חורף, עוד לא נתקלתי בתקלה אחת שקרתה לאחר שהוא ביצע איטום.
בין הפרויקטים הגדולים שהוא ביצע יחד איתי היו עבודות איטום לכל הגגות בחברת "מאיר" ליבוא מכוניות, שם אני מתפקד כקבלן הבית, עבודה שמבחינתי הייתה חייבת להתבצע ברמה הגבוהה ביותר ועם אבי יכולתי להיות רגוע ולדעת שהוא ייתן עבודה הכי איכותית שיש. את האיטום הוא עושה ביריעות ביטומניות ובחומרים מקשרים הכי איכותיים בשוק, את השיפועים למרזבים הוא מבצע בחומר שנקרא "מדה" שהוא הרבה יותר איכותי ויקר מבטון קל שבו משתמשים רוב החברות. השיפועים עצמם מאוד מדויקים ומוקפדים כמו יתר העבודה שלו. הוא תמיד עומד בזמנים, אפשר לסמוך על כל מילה שלו, והוא אדם מקצוען ואמין שנעים לעשות איתו עסקים. אני ממליץ עליו מתוך ניסיון רב.

לוי, באר שבע

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

הברכה איטום וזיפות

הברכה איטום וזיפות

אבי סאסי


9.4

050-6307278
 

הברכה איטום וזיפות

אבי סאסי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6307278 חייג