כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אופק אינסטלציה

9.5
שי בלאס
אינסטלטורים, קבלני אינסטלציה
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

27 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

הייתי מאוד מרוצה משירות האינסטלציה ששי העניק לנו, מדובר בבעל-מקצוע ישר ואמין, המחיר על פתיחת הסתימה היה הוגן. שי הגיע באותו היום שבו הרמתי לו את הטלפון בשעה שקבענו, איתר דיי מהר את מקור הסתימה הביא עמו ציוד מקצועי ופתח את הסתימה באמצעות ציוד מקצועי ופתר את הבעיה. בסיום העבודה השאיר אחריו נקי ומסודר, והכל בנחמדות ואווירה נעימה. ממליץ בחום!
שמעון.

, ספטמבר 2016

היינו מאוד מרוצים, שי הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס. שי הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, שי הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון. כשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום. על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו.
טובה.

, פברואר 2016

שי אינסטלטור אמין, פתר לי את הבעיה במהירות ובמחיר סביר! זו פעם ראשונה שאני משתמש בשירותיו של שי ואני יכול להגיד שהייתה לי התנסות טובה.
הזמנתי את שי "אופק אינסטלציה" דרך האתר שלכם לאחר שהתגלתה אצלנו נזילה של מים וזכיתי למענה המהיר והיעיל ביותר שיכולתי לבקש ובנוסף המחיר היה מאוד הוגן וסביר ושונה מהצעות "מופרעות" אחרות ששמעתי קודם. ההתנהלות מול שי הייתה נוחה מאוד. הוא הגיע בדיוק בזמן שהבטיח, עשה את העבודה ישר ולעניין, איתר את מקור הנזילה שהגיעה מכיוון הצינור של מכונת הכביסה, פתח את מה שצריך בכדי להחליף את הצינור התקול, הוציא את הצינור הישן וחיבר במקומו קו חדש.
בסיום העבודה, שי דאג להחזיר הכל למקומו כמו שהיה לפני, השתדל מאוד להשאיר אחריו נקי ומסודר וכמו שאמרתי גם גבה מחיר הוגן מאוד על החלפת צינור המים. מומלץ בחום.
יונתן.

, פברואר 2016

הייתי מרוצה מהשירות המהיר והאדיב של שי מחברת "אופק אינסטלציה", מדובר באינסטלטור מקצועי ואמין, הוא גבה מחיר הוגן ופתר את הבעיה. התרשמתי לטובה ולכן אני ממליצה בחום ומאמינה שאיעזר בשירות שלו גם בעתיד.
את שי "אופק אינסטלציה" הזמנתי דרך האתר שלכם, לביצוע של תיקון נזילה בשירותים - המים מהניאגרה זרמו למטה לתוך השירותים, גם אם לא לחצנו פשוט המשיכו לזרום גם לאחר מכן. שוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי הוגן ואמין ונתן לי טווח מחירים אפשרי לתיקון הנזילה. החלטתי לקחת אותו לעבודה וסגרנו יום ושעה. שי הגיע כמתוכנן, ביום ובשעה שסיכמנו. את עבודת התיקון הוא עשה בצורה מאד מקצועית, שי הסביר לי שיש צורך להחליף את כל המנגנון שהלך, מכיוון שלא מדובר רק בגומיות האוטמות, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה ונתתי לו אור ירוק.
שי עשה עבודה מהירה יעילה ונקייה, פירק את המנגנון הישן ולאחר מכן הלך להביא חדש, התקין אותו ובדק שהמנגנון עובד כמו שצריך. מבחינת המחיר הוא לקח לי עלות סבירה לשוק (בדקתי את זה לאחר מכן). שי היה יעיל ומקצועי - ממליצה בחום.
הילה.

, פברואר 2016

שי סיפק שירות מקצועי ואמין ופתר את הבעיה תוך מספר דקות כשהוא משתדל לא ללכלך. מעבר לזה הוא הגיע מהיום להיום בדיוק בזמן שנקבע, והכי חשוב הוא היה ממש נחמד ואדיב. הוא עשה עבודה מצוינת ואני ממליץ עליו לכל מי שצריך אינסטלטור!!!
הגעתי לשי "אופק אינסטלציה" דרך האתר שלכם, חיפשתי אינסטלטור לפתיחת סתימה בכיור של המטבח שהציפה את המטבח. העבודה הייתה דחופה ורציתי למצוא מישהו שיכול להגיע עוד היום. קראתי המלצות חמות על שי "אופק אינסטלציה", הרמתי אליו טלפון ולשמחתי הוא היה פנוי להגיע בשעה שהייתה נוחה לי. שי הגיע בדיוק בזמן, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לפתיחת סתימות, ביצע פתיחה מלאה של הסתימה ובדק שאכן המים זורמים כמו שצריך והמעבר חלק.
בסיום העבודה הוא עמד במחיר וגבה ממני את הסכום שסגרנו בטלפון. התרשמתי ששי אינסטלטור מקצועי ואמין וכמו שציינתי אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
תום, ירושלים.

, אוקטובר 2015

אנחנו מאוד מרוצים משי "אופק אינסטלציה", הוא הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה עם מצב רוח טוב!!! לשי הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון פיצוץ צינור מים - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס לתקן את הצנרת שהתפוצצה.
מדובר בצינור מים שהתפוצץ באופן דיי רציני אצלנו בבית, שי הבין שהעניין דחוף והשתדל להגיע אלי כמה שיותר מהר, עוד באותו היום. בתוך חצי שעה הוא היה אצלי ומיד ניגש לבצע את התיקון, הסביר לי תוך כדי עבודה מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום.
על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיית אינסטלציה, נשמח לקרוא לו בשנית.
יוסף.

, מאי 2015

אנחנו מאוד מרוצים משי האינסטלטור, הוא הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה עם מצב רוח טוב!!!
לשי הגעתי דרך האתר, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון פיצוץ צינור מים - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס לתקן את הצנרת שהתפוצצה.
מדובר בצינור מים שהתפוצץ, שי הבין שהעניין דחוף והשתדל להגיע אלי כמה שיותר מהר, עוד באותו היום.
שי הגיע בשעה שקבענו ומיד ניגש לבצע את התיקון, הסביר לי תוך כדי עבודה מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום.
על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיית אינסטלציה, נשמח לקרוא לו בשנית.
אורן.

, נובמבר 2014

שי אינסטלטור מצוין, הייתה לנו בעיה מורכבת והוא הצליח לעלות על המקור ופתר את הבעיה ביעילות רבה - ממליץ בחום!
הייתה אצלנו סתימה במטבח, כמה אינסטלטורים שהזמנו לא הצליחו לאתר את מקור הסתימה. והחלטתי הפעם להזמין אינסטלטור מומלץ ומקצועי עם המלצות. נכנסתי לאתרים של בעלי-מקצוע וגם לאתר שלכם. ההמלצות על שי נראו לי הכי אמינות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר.
הסברתי לשי במה מדובר והוא הבטיח לבוא ושאם לא יאתר את הסתימה הוא לא יחייב כלל עבור הביקור.
שי הגיע בדיוק בזמן שקבענו ודי במהירות איתר את מקום הסתימה, מתחת לבלטות במטבח. לשם פתיחת הסתימה הוא פירק שתי בלטות, החליף מקטע בצנרת ושחרר את הסתימה. הוא הלך וחזר במהירות עם שתי בלטות זהות בדיוק לאלו שהוא פירק, התקין אותם בדיוק רב וטרח לנקות ולסדר אחריו בלי להשאיר טיפת לכלוך. אי אפשר היה להבחין שרק לפני כמה דקות התבצעה פה עבודה כזו.
הוא עשה עבודה עשר. כל דבר הוא ביצע הכי טוב ויסודי שאפשר. וגבה מחיר סביר מאוד לעבודתו. אנחנו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ובעתיד נשמח להיעזר בשירותיו.
אביב.

, נובמבר 2014

שי בעל-מקצוע אמין, הוא עמד במילה שלו, הגיע בזמן, ביצע עבודה מקצועית וגבה בדיוק את המחיר שסוכם!
לפני כמה שבועות הבחנו פתאום שהדוד אינו עושה את עבודתהו נאמנה בחימום של המים - הייתה נדרשת המתנה של הרבה זמן למים חמים, מאחר שמדובר בדוד שמש מאוד ישן שעשה כבר בעיות בעבר, החלטנו הפעם להתקין מערכת חדשה. חיפשנו באינטרנט חברה שמתעסקת בדודי שמש והגענו דרך אתר טוב תודה לחברת "אופק אינסטלציה". החלטנו לבחור בשי "אופק אינסטלציה" גם בגלל המחירים הסבירים שהוא ביקש (עשינו לפני כן סקר שוק קצר) - אבל בעיקר על סמך ההמלצות - מהם קיבלנו את הרושם שמדובר בחברה ישרה ואמינה.
שי סיפק לנו שירות מקצועי, בשיחת הטלפון שניהלנו איתו סוכמו כל הפרטים וגם המחיר היה ממש ממש טוב - החלפת דוד שמש וקולטים.
שי הגיע אלינו, עלה לגג ופינה את הדוד הלא תקין הישן ואת שני הקולטים הישנים, לאחר מכן ביצע את ההתקנה של הדוד החדש. קיבלנו תעודת אחריות על הכול, חשבונית וקבלה. הדוד החדש עובד בצורה פשוט מעולה, יש לנו מים חמים בשפע ולאורך כל היום - בקיצור אנחנו מאד מאד מרוצים!!
מוריה.

, מרץ 2014

השתמשתי בשירותיו של שי מ"אופק אינסטלציה" כבר כמה פעמים ובכל ביקור הייתי מרוצה מהטיפול שלו בענייני האינסטלציה וכמובן ממליץ עליו מכל הלב!
שי לוקח מחירים סבירים ועושה עבודה מצוינת, הוא בעל-מקצוע אדיב ונחמד, נעים להכניס בן-אדם כזה אליך הביתה. שי טיפל לי בכמה עניינים כגון - פתיחת סתימות, תיקונים בניאגרה, החלפת ברזים וכו'. גם במקרה האחרון עשה עבודה יוצאת מן הכלל.
לפני כמה שבועות התגלתה נזילה מאחד מצינורות המים בדירה, סגרתי את השיבר וכמובן שישר הרמתי טלפון לשי - הוא הבין שמדובר במקרה דחוף ועשה הכל על מנת להגיע אלי כמה שיותר מהר. באמת כעבור פחות משעה הגיע אלי עם הציוד שלו (מדובר באינסטלטור רציני שמגיע תמיד עם ציוד בהתאם לכל בעיה) וישר ניגש לטפל בעניין. הוא פתח את המקום שממנו נתגלתה הנזילה עקר את הצינור הישן וחיבר צנרת חדשה, לאחר מכן בדק שאין נזילות והחזיר הכל למקומו. העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובזריזות.
המחיר ששי לקח על התיקון היה הוגן וזאת דוגמה טובה להתנהלות של שי מול הלקוח - אדיב, מנומס, מקצועי וישר!
שחר, בית הכרם ירושלים.

, מרץ 2014

אני מכיר את שי כבר כמה שנים ויצא לי לעבוד אתו לא מעט, בכל הפעמים, שי נתן לי שירות טוב אמין מקצועי ובמחירים הוגנים!
אני יכול לספר ששי מקצוען אמיתי, יסודי ואמין. הוא תמיד מוכן להגיע בכל זמן שהוא נדרש גם אם מדובר בשעות לא הכי נוחות כמו בימי שישי אחה"צ ואם חלילה משהו קורה, מגיע גם בשעות הלילה. שי מקפיד מאוד לעמוד בשעה שנקבעה, אם קורה ומתעכב, הוא תמיד יודיע מראש ולא ישאיר אותנו תלויים באוויר.
מבחינת איכות העבודה, שי ביצועיסט כמו שצריך, הוא יודע לזהות את הבעיה במהירות ולפתור אותה ביעילות המקסימלית. שי עשה אצלנו במהלך השנים מספר עבודות בתחום האינסטלציה גם עבודות תחזוקה קטנות וגם דברים יותר גדולים.
הוא מטפל לנו בסתימות, נזילות, דברים הקשורים לדוד השמש, פעם הוא סידר לי צנרת שהתפוצצה ועשה עבודה יעילה וטובה.
כבר יצא לי להמליץ על שי בעבר לשכנים שלי בבניין וכולם היו מאוד מרוצים, ואפילו עשה לנו "חנוכיה" חדשה לבניין.
שי תמיד מגיע עם מאור פנים ורואים מיד שהוא יודע מה הוא עושה, לגבי המחירים - לוקח מחירים הוגנים וסבירים לשוק, אף פעם לא מנסה לקבל סכום מעבר לנדרש, אמין מאוד! אני ממליץ עליו מכל הלב.
אבי ממבשרת.

, מרץ 2014

את שי הזמנו דרך האתר שלכם לתיקון שתי בעיות שונות, סתימה בכיור המטבח ותיקון נזילה מברז המטבח.
מבחינת הזמינות, שוחחתי עם שי בטלפון והוא היה מאוד נחמד ואדיב, הסביר לי שהוא יסיים איזושהי עבודה קודמת ויגיע אלי ברגע שיוכל.
שי נתן לי טווח זמנים ובאמת הגיע בשעות שקבענו והוא אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע.
מבחינה מקצועית, שי הגיע עם הציוד המתאים, איתר ופתר את הבעיות מידית, את הסתימה הוא פתח באמצעות מכשיר מיוחד ואת הנזילה הוא סידר צ'יק צ'אק, תוך שעה הסיפור כבר היה מאחורינו.
שי טרח לעשות עבודה כמה שיותר נקייה וגם בתום העבודה, סידר הכל וניקה אחריו. הוא היה מאוד מקצועי, הסביר לי את הפעולות שהוא מבצע ודאג לשתף אותי בעבודה. מבחינת מחיר, שי לקח מחיר מאוד פיירי, לא הייתה לי הרגשה שהוא מגזים במחיר ושמחתי שנפלתי על בעל-מקצוע הוגן, באמת אין הרבה בעלי-מקצוע הוגנים בשוק העבודה הישראלי. סה"כ יצאתי בהרגשה מאוד חיובית, שמרתי את המספר שלו להבא ואני ממליצה עליו בחום!
תמר, ירושלים.

, מרץ 2014

הזמנתי את שי מ"אופק אינסטלציה" דרך האתר שלכם לפתיחת סתימה שהייתה לי במקלחת, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבל ממנו הצעת מחיר. שי נתן לי הצעת מחיר הגיוניות והיה זמין להגיע אלי במידית. שי הגיע במהירות, תוך כשעה מרגע שיחת הטלפון שלי איתו - כבר היה אצלי בבית! הוא היה אדיב ומנומס, הראיתי לו את מוקד הסתימה והוא עשה עבודה פשוט מקצועית!
שי אינסטלטור מקצועי מאוד, הגיע עם ציוד מיוחד לאינסטלטורים, פתח את הסתימה באמצעות המכשור שלו ולאחר מכן בדק שהמים זורמים טוב. בסיום העבודה שי דאג להשאיר את סביבת העבודה מסודרת ונקייה, למרות שזה כרוך בהמון ג'יפה.
הוא היה גם ממש הוגן מבחינת המחיר - לקח בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון ולא ניסה למצוא טענות לעליית המחיר, כמו שהמון בעלי-מקצוע בארץ אוהבים לעשות. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו, הכרתי אינסטלטור טוב וברור לי שבמידת הצורך, איעזר בשירותיו פעם נוספת!
תמר, ירושלים.

, מרץ 2014

את שי באלס מ"אופק אינסטלציה" אני מכיר כבר קרוב לשנה, זאת לא הפעם הראשונה וגם לא הפעם האחרונה שנעזרתי בשירותיו.
לפני שנה קנינו בית חדש וגדול וכמובן שבמהלך הזמן הזדקקנו בכמה וכמה פעמים לשירותיו של אינסטלטור טוב. לשי הגעתי במקרה דרך המלצות מפה לאוזן. בפעם הראשונה שהזמנתי אותו אלי זה היה לצורך התקנת דוד שמש חדש וקולטים - המחיר שלו היה מצוין וקבעתי איתו את העבודה. מה שאני רוצה להגיד על שי, שהוא בעל-מקצוע רציני וזה דבר ראשון ולפני הכל! כבר מהפעם הראשונה הוא מצא חן בעיני, הגיע אלינו בדיוק בשעה שסיכמנו עם הדוד והקולטים שבחרתי, עשה התקנה מאוד נקייה ומסודרת ולפני שבכלל דיבר על הכסף, הוא בדק קודם כל שההתקנה בוצעה כהלכה, שאין נזילות ושהדוד מחמם לשביעות רצוני. מאוד התרשמתי משי גם כבן-אדם וגם כבעל-מקצוע ולכן היה לי ברור שאם אצטרך אינסטלטור אקרא לו בשנית - וכך היה.
הייתה לי בעיה רצינית עם קו המים שיוצא מהבית לתוך הביוב, מי שביצע את עבודת האינסטלציה עשה עבודה דפוקה והייתי צריך לפתור את הבעיה. כמובן שהרמתי טלפון לשי, קבענו שעה ושי התייצב כמו שעון. הוא ניגש לראות במה מדובר ולאחר הבדיקה הסביר לי שהמצב לא מאפשר לבצע תיקון, אלא שנצטרך לעשות את כל הקו הזה מחדש. שי נתן לי הצעת מחיר הוגנת וביצע את החלפת כל הקו במקצועיות רבה והכי חשוב נפתרתי מהצרות שהיו לפני.
לאחרונה קראתי לשי בכדי לבצע כמה תיקוני אינסטלציה קטנים, ועל הדרך סיפרתי לו שיש לי בעיה עם מערכת ההסקה "יוניקרס", הסברתי לו שמכיוון שיש לי אחריות, החברה שלחה לי כבר כמה וכמה פעמים בעלי-מקצוע אבל אף אחד מהם לא הצליח לפתור את הבעיה. הם כל פעם מילאו את המים, אבל שוב לאחר זמן קצר המים של הראדיאטורים ירד והמערכת הפסיקה לעבוד.
שי ביקש ממני לראות במה מדובר ותוך כמה דקות עלה על נזילה בצנרת וסתם את הצינורות עם טפלון, יידע אותי שהוא סידר את העניין והאמת קצת הייתי סקפטי, אבל מה אני אגיד, הוא צדק במאה אחוז!!! מאז שהוא ביצע את התיקון המערכת מחממת נהדר והבעיה נעלמה כלא הייתה! יש לציין שעל התיקון במערכת, הוא לא הסכים אפילו לקחת כסף, וזה מאוד מאפיין אותו. שי בעל-מקצוע ישר, לא רודף כסף, אומנם בפעמים הראשונות יצא לי לבדוק מחירים, אבל הבנתי דיי מהר שיש לי על מי לסמוך! אי אפשר למדוד את שי בכסף, אשתי ואני מאוד מאוד אוהבים אותו, יש לנו מגנטים שלו ואני מחלק אותם לכל חבר או שכן שצריך עזרה של אינסטלטור מקצועי - ממליץ רק על שי, אין בעלי-מקצוע טובים ממנו!
רונן.

, פברואר 2014

שי עשה עבודה נהדרת ואני יכול להגיד שלא נתקלתי בבעל מקצוע כזה כבר המון זמן! יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!
מעבר לכישורים המקצועיים שהוא מביא איתו, אמין, הגיע אלינו בזמן שנקבע מילה זו מילה ושעה זו שעה - תכונות שהן מאד נדירות למצוא היום בעולם בעלי המקצוע.
אני גר בבניין מגורים והופקד עליי למצוא אינסטלטור מקצועי שיבצע תיקון בקו הביוב הראשי. לשי הגעתי דרככם והוא פשוט תענוג של בן-אדם! הראה כזאת השתדלות ונכונות לפתור לנו בעיה בצנרת - באמת שבבעל מקצוע כמו שי כבר המון זמן לא נתקלתי!
לכל אחד ששואל אותי על אינסטלטור טוב - אני ממליץ על שי.
בן, ירושלים.

, פברואר 2014

שי מ"אופק אינסטלציה" בעל מקצוע מצוין - אינסטלטור אמין ומקצועי!! זאת כבר פעם שנייה שאנחנו מזמינים אותו אלינו וגם הפעם התקשרתי אליו, כי אני יודע שעליו אני יכול לסמוך בעיניים עצומות, המחירים שלו סבירים והוא עושה עבודה טובה!
בפעם הראשונה שהזמנו אותו, זה היה בשביל התקנה של דוד שמש חדש, שי עשה עבודה מקצועית מאוד והרשים אותי לטובה.
הפעם הזמנתי אותו לבצע תיקון של סתימה ראשית אצלנו בבניין. לפני ששי הגיע, היו אצלנו כמה וכמה אינסטלטורים שלא הצליחו להבין ולאתר את מקור הבעיה ולכן לא סמכתי עליהם והתקשרתי לשי - הוא הגיע מהר מאוד, בדק את מצב העניינים ומיד עלה על המקור של הסתימה.
שי פתח את הסתימה באופן מאוד מקצועי ומגיע לו כל הכבוד! מסתבר ששי בקיא מאוד בכל מה שקשור לאינסטלציה, הוא הרשים אותי לטובה ולקח על הטיפול בסתימה המורכבת הזאת, מחיר ממש סביר - ממליץ מכל הלב.
אבי טל.

, פברואר 2014

הגעתי לשי דרך האתר שלכם, שיבצע לי שיפוץ קומפלט בחדר המקלחת שאצלי בבית. השיפוץ של שי כלל הריסה של כל הקיים ובנייה מחדש על כל מה שמשתמע מכך - עשה ריצוף קרמיקה חדש, עשה אלמנטים עיצוביים, התקין מקלחון חדש, כלים סניטריים וגם צבע מחדש את כל החלל (כולל תיקונים וכל מיני עבודות שפכטל שהיו נדרשות).
שי הראה מסירות ואחריות לכל אורך תקופת העבודה, למעט ביום השני לעבודה שאיחר להגיע. בתחילת העבודה, הוא הגדיר לי זמן משוער לסיום והספיק לסיים בדיוק בזמן שקבענו. הוא נתן לי הרגשה שהוא אמין ושאני יכול לסמוך עליו במאת האחוזים ובאמת שי עבד במלוא המרץ, היה פדנטי מאוד ועשה עבודה איכותית ואסתטית.
המחיר שהוא לקח על השיפוץ היה הוגן ביחס לבעלי-מקצוע אחרים שבדקתי איתם. שי השאיר אותי שבע רצון ולכן אני בהחלט ממליץ עליו בחום!
אריה, ירושלים.

, פברואר 2014

אנחנו עובדים עם שי בלאס למעלה מחמש עשרה שנה וזה אומר הכל! מדובר בבניין מגורים בן עשרים שנה, שחדשות לבקרים, צצים בו בעיות הקשורות למערכת האינסטלציה הכללית. את שי הכרתי דרך המלצה ומאז הפעם הראשונה ועד היום אני מזמין אותו אלינו בכל מה שקשור לאינסטלציה בבניין.
שי בחור מצוין, אינסטלטור מוסמך - הוא בקיא מאוד בתחום ותמיד מצליח לפתור את הבעיות, בין אם זה תקלות פשוטות ובין אם זה עניין מסובך יותר כגון, פיצוץ בצנרת, סתימה מורכבת בביוב, החלפת צנרת ועוד.
מבחינת לו"ז, שי משתדל להיות זמין לכל קריאה שלנו, אם קובעים איתו שעה אפשר לסמוך עליו שיגיע בול בזמן, אם צצות בעיות הוא מעדכן לפני שמצבע את התיקון, תמיד מסביר ומיידע - עובד בשקיפות מלאה! מעבר לכך התקלות תמיד מטופלות בצורה הטובה ביותר, וכמעט שאין תקלות חוזרות - מה שתוקן תוקן! המחירים שלו מאוד סבירים לשוק, אנחנו עובדים מול חברת ביטוח ולא קרה אפילו פעם אחת, שהם לא אישרו לנו תיקון שלו! אנחנו מרוצים מאוד ונמשיך גם בעתיד לעבוד איתו!
יעקב גיספן, ירושלים.

, פברואר 2014

שי בלאס מ"אופק אינסטלציה" הוא איש מקצוע פשוט מצוין!! מעבר ליכולותיו ולכישרונותיו הרבים - הוא דבר ראשון בן-אדם, וזאת היא תכונה שקשה היום מאד למצוא בנוף בעלי המקצוע המקומי.
שי מלווה אותי כבר שנים רבות. כל בעיות אינסטלציה שיש לי בבית - מהקטנה ועד הגדולה קראתי ואני תמיד אקרא לו ולו בלבד! הגעתי אליו בזמנו לאחר שקיבלתי עליו המלצה. מאז שפגשתי אותו, ובחנתי אותו במבחן העבודה והתוצאה, הספקתי להמליץ עליו לעוד שלל אנשים - אם זה קרובי משפחה, חברים, ואפילו בבניין המשותף שבו אני מתגורר, נשכר לעשות עבודות שונות, כולנו מסתייעים בשירותיו כבר מעל שש שנים וכמובן בכל מה שקשור לאינסטלציה בבניין עצמו. אני יכול להעיד ששי קשוב לצורכי הלקוח, עובד עם הרבה מאד סבלנות, מצליח לפתור תמיד כל בעיה, ובעיקר עושה עבודה נקייה - שזה גם לדעתי מאד חשוב!
עד היום הוא טיפל לנו במגוון רחב של בעיות - החל מבעיות קטנות של סתימות וכלה בעבודות אינסטלציה מורכבות ותמיד אני שומע עליו רק דברים טובים - אני ממליץ על שי בחום!
אורי זוהר.

, אוקטובר 2013

שי עשה עבודה טובה זריזה ומקצועית!
הייתה לנו נזילה מהסיפון במטבח, לא הצלחנו לסדר את העניין בעצמנו אז הזמנו את שי שיבצע את העבודה. הגענו אליו דרך האתר שלכם, המחירים שלו היו סבירים וההמלצות סה"כ חיוביות. שוחחנו בטלפון, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום וקבענו שעה.
שי הגיע כפי שקבענו, לא איחר והביא איתו ציוד מקצועי של אינסטלטורים - לא סתם חאפר. הוא ניגש לראות את הסיפון, עשה שם תיקון, לא לכלך לנו את כל המטבח, הקפיד לעבוד נקי ומסודר וסיים עם התיקון דיי מהר. אחר כך בדק שאין נזילות והראה לנו שהצליח לתקן את הנזילה. המחיר שהוא לקח על העבודה היה בהחלט סביר, וכל עוד אין נזילות הכל טוב ויפה!
יעל מירושלים.

, אוקטובר 2013

הגעתי לשי "אופק אינסטלציה" דרך האתר שלכם, לאחר שחיפשתי אינסטלטורים באזור ירושלים - ברז המטבח שלי דלף, ניסיתי לתקן אבל לא הצלחתי לכן הייתי צריך להזמין אינסטלטור שיפתור את הבעיה.
באתר שלכם מצאתי כמה בעלי-מקצוע עם המלצות טובות באזור ירושלים ובסוף בחרתי להרים טלפון לשי שההמלצות עליו היו חיוביות מאוד. שוחחנו בטלפון, שי אמר לי פחות או יותר את המחירים לתיקון ברז והחלפה במידת הצורך וסגרנו יום ושעה.
הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדק את מקור הדליפה והראה לי שלא ניתן לסדר את הברז הנוכחי מכיוון שהצטברה עליו יותר מידי חלודה. על החלפת הברז עצמו והעבודה הוא ביקש 300 ש"ח, נתתי לו את הסכמתי והוא ביצע את ההחלפה לברז חדש שהיה ברשותו.
את העבודה הוא עשה דיי מהר ובצורה מקצועית - היו לו את כל הכלים והציוד הנדרשים והגיע מוכן ומסודר, בסיום העבודה בדק שהברז עובד כמו שצריך, מבחינת זרם המים ושאין נזילות. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ונתתי לו עבור העבודה את הסכום שנקבע מראש.
עומר, ירושלים.

, אוקטובר 2013

אחד מהברזים בבית דלף בצורה דיי חמורה, ולא הצלחנו לתקן לבד את הברז, החלטנו למצוא אינסטלטור שמבין עניין, שיגיע ויראה אם ניתן לתקן את הברז או אם חייב להחליף אותו לחדש.
הגענו לשי "אופק אינסטלציה" דרך האתר שלכם, חפשנו בעלי מקצוע שעובדים באזור ירושלים, קראנו על שי חוות דעת טובות, הרמנו לו טלפון, תאמנו יום ושעה. שי הגיע בדיוק בשעה שקבענו.
הוא בדק את הברז, ניסה לתקן אותו אבל ראה שלא ניתן לבצע תיקון ובישר לנו שיש צורך להחליף את הברז בחדש. הוא פירק את הברז הישן, התקין לנו חדש ולקח על העבודה 250 ש"ח - המחיר שנקב מראש. סה"כ הוא היה בסדר גמור ונתן שירות מהיר ומקצועי.
מאיה, ימין - הורד.

, יוני 2013

אנחנו גרים בבית פרטי די ישן ויום אחד איך אומרים לפתע פתאום התפוצץ צינור. גם לא היה לנו מים כי היינו מוכרחים לסגור את השיבר וגם יצא הרבה גיפה בינתיים והיה המון לכלוך ובלאגן. לא ידענו מה עושים צריך ונדרשנו אינסטלטור כמה שיותר מהר.
אני לא הכרתי את שי אבל הגעתי אליו דרך האתר שלכם, עשיתי חיפשו מהיר של אנשי מקצוע בתחום עשיתי כמה טלפונים הוא הכי נשמע לי וגם הוא לא דיבר על כסף בטלפון הוא אמר לי שהוא יכול לבוא מייד שהוא יראה מה הבעיה ונדבר על כסף. הוא התגלה מה זה כשיחוק. הוא הגיע צ'יק-צ'ק ובדק את הצינור גילה את הבעיה החליף את החלק הבעייתי ואפילו עזר לנו לנקות. הבן אדם היה עשר. היינו מאד מרוצים וגם הוא לא לקח יותר מדי כסף ותכלס הוא ממש הציל אותנו אותו יום. אני רוצה להודות לו ולומר כל הכבוד חזק וברוך ושיהיה בהצלחה.
מתי, ירושלים

, יוני 2013

אל תשאלו מה היה לי בחורף. סיוט פשוט. שיא הקור, גשם מבול בחוץ ואני אחרי יום עבודה ארוך מגיע הביתה ורוצה להתקלח, מדליק את הדוד הנורה מהבהבת כאילו הכל טוב עוברת חצי שעה שעה שום דבר אין מים חמים. הבנתי שהלך עליי , שיש בעיה בדוד וזה שיא החורף בירושלים קור אימים ואין מים. מה זה באסה של החיים. רציתי שיבוא מישהו במיידית לתקן את הדוד. התקשרתי לחבר מהעבודה לשאול אם הוא מכיר מישהו, ישר נתן לי את הטלפון של שי. התקשרתי אליו והבן אדם היה מה זה נשמה טובה אמר לי אין בעיה אני אגיע בהקדם האפשרי. עוד באותו ערב הוא הגיע בדק את הדוד ואמר לי שהלך הפלאנג או איך שקוראים לזה אמר לי שצריך להחליף ושזה יעלה כך וכך. האמת לא נשמע לי הרבה כסף והייתי חייב להתקלח כבר אז לא היה אכפת לי גם אם היה עולה ימבה כסף. הבן אדם סידר את זה ממש במהירות והבוילר אחר כך עבד עשר. אין עליו, עשה עבודה פצצה. אם תהיה לי תקלה אני מתקשר רק אליו שמרתי את הטלפון.
בנימין, ירושלים

, יוני 2013

את שי אני מכיר כבר די הרבה זמן ואני יכול לומר שמדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה. אני גר בבניין מגורים רב קומות ויש לנו 45 דירות בבניין. כנציג הוועד של הבניין אני דואג לאנשי מקצוע שיתחזקו את הבניין כמו שצריך. את שי קיבלנו בירושה מה שנקרא מהוועד הקודם ואין מילים בפי, הבן אדם זהב טהור.
קודם כל הוא בן אדם , אם יש לנו תקלה בבניין או אפילו אצל אחד הדיירים אני מזעיק אותו והוא מיד מגיע בלי שום בעיה או עיכוב. הוא מצד אחד מאוד נחמד ומצד שני מאוד ענייני ומאוד מקצועי, יש לו ידע רב וניסיון של שנים והוא יודע לטפל בכל מיני בעיות גדולות וקטנות. אנחנו משלמים כל פעם לפי התקלה שקרתה, אבל אין כזה דבר שהבן אדם יגיד לך לא, תמיד הוא מגיע בשמחה, גם אם הוא עסוק. בכל מה שקשור לתחזוקה ואינסטלציה אני ממליץ מאוד על שי. תקחו אותו לא תפסידו.
יעקב מירושלים

, ינואר 2013

נדירים הם בעלי המקצוע שהם כאלה אבל על אופק אינסטלציה ועל שי הבעלים יש לי רק מילים טובות לומר. במסגרת תפקידי כאב הבית בדירות השירות של אנשי ההוראה והמחקר באוניברסיטה העברית בירושלים יוצא לי לעבוד מול בעלי מקצוע רבים במגוון תחומים ושי הוא סמל עבורי לבעל מקצוע הגון וישר.
רבים מתושבי הדירות הם תושבי חוץ הרגילים לרמת שירות וסטנדרטים גבוהים ביותר ועם שי ככל הזכור לי כולם ללא יוצא מן הכלל יצאו מרוצים ואפילו מרוצים במיוחד עם ציון לטובה. שי בחור שירותי מאוד, הוא תמיד זמין בכל שעה לכל קריאה בין אם זו סתם קריאה קטנה של פתיחת סתימה או עבודה גדולה של צנרת הוא תמיד יבוא בהקדם האפשרי בכיף ובחפץ לב, אדם צנוע ומומחה גדול בתחומו, הוא אחראי לעבודותיו, אמין מאוד, וגם המחירים שהוא גובה הוגנים וסבירים מאוד.

אשר, ירושלים

, ינואר 2013

אני מחפש את המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.
הייתי מוסיף גם את המילה דייקן, למרות שמי שמכיר ומתמצא טיפה בתחום יודע שבאינסטלציה אי אפשר תמיד לדעת כמה זמן ייקח כל דבר ואם יש לך פיצוץ אז איפה הוא מתחיל ומתי זה ייגמר וכמה קל או קשה לאתר ולפתור אותו בהתאם למיקום שלו, אבל שי לא יוציא מפיו מילה שהוא לא יוכל לעמוד בה, אם מדובר בסוג של עבודה כמו תיקון פיצוץ בצנרת וקשה להעריך כמה זמן זה ייקח אז שי יגיד את כל האמת, אין אצלו את הקטע של לייפות דברים, אבל אם הוא נתן מילה, אם זה לקבוע שעה שהוא יגיע או לו"ז לעבודה אחרת או מחיר שי עומד במילתו עד תום.
העבודות הכי מרשימות ששי ביצע עבורי הן החלפת צנרת במבנים מחודשים שזו עבודה הרבה יותר קשה ומורכבת מהקמת צנרת חדשה, עבודה שצריכה להיות מאוד מדויקת, צריך לבנות תוך כדי ואחרי שבנית להחליף את המערכות במקביל, שי מפגין מומחיות ויכולת מקצועית גבוהה בכל העבודות שלו.
אני כסוכן ביטוח האחראי ללקוחותיי לא הייתי ממשיך להפנותם אליו אם חלילה היו מתקבלות תלונות כלשהם במהלך 15 השנים שאני עובד איתו, כולם ללא יוצא מהכלל מרוצים ומשבחים את האיש ואת עבודתו.

יוסי, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

תאור העסק

בעל העסק עם ניסיון ומוניטין מזה כ20 שנה בתחום דודי שמש והחשמל, בנוסף מבצע תיקונים והתקנות. ומבצע עבודות אינסטלציה.

אופק אינסטלציה

אופק אינסטלציה

שי בלאס


9.5

073-2721593
 

אופק אינסטלציה

שי בלאס

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721593 חייג