כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ערבה קירור ומיזוג

9.3
שגיב ערבה
טכנאי מזגנים
אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הגיבורים 72, חדרה

  96%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2016

אל שגיא מחברת "ערבה קירור ומיזוג" הגעתי דרך המלצה בוואטסאפ השכונתי שבו אני חברה, קיבלתי המלצות על שגיב והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הסברתי לשגיב שישנה בעיה במזגן, הוא היה נשמע לי אמין ומקצועי והחלטתי להזמין אותו. שגיב הגיע עוד באותו יום בדיוק בשעה שקבענו, ביצע כיוון צנרת מחדש למזגן ותוך זמן קצר התקלה היתה מאחורינו.
בנוסף לכל מה שציינתי, המחיר שהוא גבה היה סביר ביותר. כבר הספקתי להזמין אותו שוב לתיקון אחר וכמובן שגם הפעם הוא לא אכזב! מומלץ בהחלט!
רותי, חדרה.

, נובמבר 2016

הייתי מרוצה מאוד, שגיב עמד בזמנים, ההתנהלות הייתה תקינה, הכל פיקס, מחיר אטרקטיבי שירות ואיכות. מדובר בתיקון מזגן עילי, עלות הביקור הייתה כמו שמצוין באתר ושגיב היה זמין להגיע ביום ובשעה שהיו נוחים לנו.
שגיב דיבר לעניין, היה נחמד ואדיב, ניגש לראות במה מדובר, איתר את התקלה באופן מקצועי, ביצע את התיקון הנדרש (החלפת קבל). התיקון הוכיח את עצמו, המזגן באמת חזר לעבודה. מרוצה וממליצה.
דבורה.

, אוקטובר 2016

הזמנתי את שגיב ערבה בהסתמך על חוות הדעת באתר, למען האמת היה לי ספק קל. הזמנתי אותו להתקין מזגנים, נוכחתי שהוא אכן אדם מדהים, בראש ובראשונה יחסי אנוש, בחור נעים וסבלני, הגיע בזמן, עבודה מקצועית ונקייה, ומחיר הוגן! מומלץ בחום!
מלכה.

, אוגוסט 2016

שגיב היה בסדר גמור, הזמנתי אותו לתיקון מזגן שלא קירר טוב, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, הביא ציוד מקצועי, רואים שיש לו גישה נכונה, שהוא מכיר ויודע את העבודה. שגיב איתר את התקלה במהירות, הסביר לי קצת במה מדובר, הצעת המחיר עבור התיקון הייתה הוגנת, שגיב ביצע תיקון מקצועי וגבה מחיר הוגן. המזגן חזר לפעול היטב. אחלה של שירות.
גל.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה, השירות על-הכיאפק, היחס היה ממש נחמד, שגיב הצליח לפתור את התקלה בקלות ולקח מחיר סביר, הכל התנהל חלק בלי חארטות.
לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות, שוחחתי איתו, הסברתי לו בכלליות מה הבעיה במזגן והוא אמר שיגיע וייתן לי הצעת מחיר מדויקת.
שגיב הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן ערך בדיקה יסודית, הסביר לי במה מדובר, הצעת המחיר שלו נשמעה הוגנת ונתתי לו אישור להמשיך בתיקונים. שגיב היה אדיב וסבלני, הוא ניקה אחריו בצורה יסודית והכל בחיוך, חיבה ואכפתיות מדהימה. כל כך לא מובן מאליו לצערי אך הוא אכן עמד במחיר ונתן חשבונית. אין ספק שבנוף נותני השירות לתיקון מזגנים ובכלל נותני שירות, שגיב שונה לגמרי ממה שהכרתי עד כה. אשמח להמליץ לכל אדם להיעזר בשירותיו, לאור העובדה שהוא פשוט סופר מקצוען! ואם יהיו לי תקלות נוספות הקשורות למיזוג כמובן שאיעזר בו שוב.
אלכס.

, מאי 2016

שגיב עשה אצלי עבודה מצוינת, מסודרת ונקייה, אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום. פניתי לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" דרך המלצה, קיבלתי חוות דעת מאוד חיוביות, ובנוסף אליו קיבלתי הצעת מחיר מטכנאי נוסף וזו של שגיב הייתה יותר משתלמת. מדובר בהתקנת מזגן עילי, שגיב היה ממש בסדר, קבע פגישה באופן רציני, רצה להגיע לראות את החדר לתכנן את מס' כוחות הסוס המתאימים ולתכנן את ההתקנה בכדי שלא יצוצו בעיות שלא יהיה מוכן אליהן מראש, הוא הגיע כפי שסוכם, עמד בשעה שסיכמנו, ראה את החדר, הסביר על אופן ההתקנה ונתן מידע מקצועי. התרשמתי לטובה, הצעת המחיר כפי שאמרתי הייתה הוגנת, סגרתי איתו יום ושעה לביצוע ההתקנה.
הוא הגיע אלי עם הציוד שלו בשעה שקבענו והתחיל את ההתקנה, הוא עשה את העבודה בזריזות, קדח בקיר, תלה מנוע מבחוץ, העביר חשמל וצינורות גז ומים ליחידה הפנימית, ביצע התקנה של היחידה ובסיום העבודה סגר את הקיר כמו שצריך ובאופן אסתטי. לאחר ההתקנה בדקנו שאין נזילות ובאמת לא היו נזילות וההתקנה בוצעה באופן מושלם.
בסיום ההתקנה, שגיב טרח להשאיר אחריו סביבה נקייה. אני מרוצה מאוד, גם מהמחיר וגם מהשירות המהיר.
אריאלה.

, ינואר 2016

אני מאוד מרוצה מרמת השירות שקיבלתי, שירות מקצועי, אדיב מהיר ובמחיר הוגן - ממליץ בחום! רכשתי באופן עצמאי מזגן עילי חדש וחיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנה. לשם כך נכנסתי לאינטרנט לבדוק עלויות של התקנת מזגן ובנוסף חיפשתי בעל-מקצוע דרך אתרים של בעלי מקצוע, קראתי חוות דעת טובות על שגיב "ערבה קירור ומיזוג" והרמתי אליו טלפון, ביקשתי ממנו הצעת מחיר של התקנת מזגן עילי, הצעת המחיר שברוך נתן לי הייתה האטרקטיבית ביותר מבין כל ההצעות שקיבלתי.
קבעתי איתו לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים והתחיל מיד בעבודה, בהתחלה שגיב עבד על התשתית למזגן ולמדחס. קדח בקיר, העביר צינורות חשמל ובסוף גם צינור של ניקוז ומבחוץ עשה מתקן למדחס שעליו הוא ישב וחיבר גם את המזגן לקיר. תוך שעה וחצי מהרגע שהגיע אלינו, שגיב סיים את ההתקנה, עשה עבודה יפה ואסתטית, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן, הכל היה נראה בסדר גמור! שגיב התנהל בהגינות, עמד במחיר שסיכמנו, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנה - ממליץ עליו בחום, המזגן עובד מצוין לא נצפו תקלות או בעיות.
יגאל.

, ינואר 2016

היינו מאוד מאוד מרוצים משגיב, בחור מקסים, אין מילים, בעל מקצוע אמין וישר - ממליץ בחום. לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות, שוחחתי איתו, הסברתי לו בכלליות מה הבעיה במזגן והוא אמר שיגיע וייתן לי הצעת מחיר מדויקת.
שגיב הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן (מדובר במזגן מיני מרכזי שלא קירר) ערך בדיקה יסודית, הסביר לי במה מדובר, הצעת המחיר שלו נשמעה הוגנת ונתתי לו אישור להמשיך בתיקונים. שגיב היה אדיב וסבלני, הוא ניקה אחריו בצורה יסודית והכל בחיוך, חיבה ואכפתיות מדהימה. כל כך לא מובן מאליו לצערי אך הוא אכן עמד במחיר ונתן חשבונית. אין ספק שבנוף נותני השירות לתיקון מזגנים ובכלל נותני שירות, שגיב שונה לגמרי ממה שהכרתי עד כה. אשמח להמליץ לכל אדם להיעזר בשירותיו, לאור העובדה שהוא פשוט סופר מקצוען! ואם יהיו לי תקלות נוספות הקשורות למיזוג כמובן שאיעזר בו שוב.
משה אמרגי.

, ספטמבר 2015

שגיב "ערבה קירור ומיזוג" נתן לי שירות טוב אמין ומקצועי. הזמנתי את שגיב בעקבות תקלות שהיו לנו בשני מזגנים של אמא שלי. נכנסתי לאתר שלכם, שם מצאתי את הטלפון של שגיב, קראתי עליו חוות דעת ממש טובות והרמתי לו טלפון.
שגיב היה זמין לעבודה והגיע אלי עוד באותו היום, בטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שעה. שגיב הגיע בדיוק בשעה שקבענו בדק את המזגנים באופן יסודי, ממש בדק לעומק במה מדובר. כעבור מספר דקות הוא מצא את מקור הבעיה, יידע אותי שמדובר בתיקון של השלטים בכלל ולא של המזגנים, מסתבר שהעובדת הזרה של אמא שלי לא דעה לתפעל את העניינים ולכן נוצרו בעיות בשליטה על המזגן.
הוא אמר לי שאפשר להניח לזה עכשיו ונתן לי אופציה לתקן את השלטים בחורף, הודיתי לו על הייעוץ ועל המידע האמין, זה לא מובן מאליו, שגיב לא ניסה לדחוף לי תיקונים אחרים. שילמתי לו רק את עלות הביקור כפי שנקב בטלפון ובאמת אני חושב שמגיעות לו רק מילים טובות. כמובן שבחורף אזמין אותו לבצע את התיקונים.
אבי, פרדס חנה

, ספטמבר 2015

לשגיב יחס אדיב ומקצועי, לאורך התיקון הוא עדכן מה הוא עושה. ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות והתוצאה הסופית - המזגן תוקן במחיר סביר, ממליץ בחום! +לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על שגיב "ערבה קירור ומיזוג" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
שגיב הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המזגן פרוץ, הוא ממש הסביר לי על תפקיד ה"קבל" ועל מהות הבעיה, הצעת המחיר על התיקון נשמעה לי הוגנת ולא מופרזת ונתתי לו להמשיך בעבודה.
שגיב הלך להביא "קבל" חדש, הוא ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול במלוא הכוח! המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, שגיב רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום. אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
אבי

, יוני 2015

שגיב טכנאי מיזוג מצוין נהניתי מהשירות שלו ואני ממליצה עליו בחום!
לשגיב הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי, שוחחתי עם שגיב בטלפון ותאמנו שעה, הוא הגיע אלינו לבית בדיוק בשעה שקבענו, ישב איתנו על הסברים, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר הוגנת וסבירה והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה שגיב היה עשר, עמד בכל המסוכם, הגיע עם צוות לביצוע ההתקנות, עשה התקנות אסתטיות ונקיות, התקנות איכותיות ומקצועיות, לא היו לנו שום בעיות לאחר ההתקנה. גם מבחינת המחיר שגיב עמד בדברים שלו וגבה בדיוק את המחיר המסוכם. הכל התנהל על מי מנוחות. תענוג של בעל-מקצוע.
אתי.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, שגיב עשה אצלי התקנת מערכות מיזוג לבית ולמשרד, לו"ז, התנהלות עבודה הכל פיקס - מומלץ בחום!
לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך תכנון והתקנה של מערכות מיזוג לבית הפרטי שלנו (בית חדש) ולמשרד.
שגיב הגיע אלינו למקום, ייעץ באופן מאוד מקצועי על מערכות המיזוג המתאימות, ישב והסביר הכל - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית. במקביל אליו נפגשתי עם טכנאים נוספים ומבין כולם בחרתי לעבוד עם שגיב שנתן לנו את הצעת המחיר ההוגנת והמקצועית ביותר.
באופן כללי אני יכול לספר ששגיב אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר בלי שטויות ותחמונים.
הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס! מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. לסיכום שגיב נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט ממליץ עליו בחום.
עמיחי.

, יוני 2015

אני מאוד מרוצה משגיב ערבה, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לנו במשרד בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי בשביל הבוסית שלי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" דרך האתר שלכם.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
שגיב ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לבוסית שלי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
שירה.

, דצמבר 2014

לפני כמה ימים נתקלתי בבעיה מוזרה במזגן - השלט של המזגן היה תקין ותפקד כמו שצריך, אבל בכל זאת לא הצלחתי להפעיל את המזגן דרך השלט. החלטתי להזמין טכנאי מזגנים, עשיתי חיפוש באינטרנט דרך האתר שלכם והגעתי לשגיב ערבה, קראתי המלצות ממש טובות ובקשתי ממנו להגיע אלי בהקדם לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר.
שגיב הגיע די מהר, איתר שמקור הבעיה הוא בשלט של המזגן המרכזי, הוא אמר שצריך להחליף איזשהו רכיב. הוא נתן לי הצעת מחיר, שנשמעה לי סבירה בהחלט והלך להביא את החלק החלופי, חזר יחסית מהר, פירק את החלק הישן, והתקין במקומו את החדש.
הבעיה נפתרה, והמזגן חזר להגיב לפקודות של השלט.
שגיב לקח ממני את הסכום במדויק ונתן לי חשבונית ואחריות על התיקון. שגיב איש-מקצוע חביב, מנומס, נעים הליכות ובעיקר מקצועי! המון המון תודה!! ממליץ עליו בחום רב!!
יגאל, חדרה.

, דצמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה משגיב ערבה, מדובר בטכנאי מיזוג מצוין שפתר לי את הבעיה ברבע מחיר מטכנאי קודם לפניו - ממליצה בחום!
אז כמו שציינתי, הייתה לי תקלה במזגן שלא עבד, חיפשתי טכנאי מקצועי שיפתור לי את התקלה. הזמנתי טכנאי, שהגיע לראות במה מדובר, הוא טען שהתקלה קשורה לאיזשהו חלק מסוים במנוע, המחיר שהוא רצה על החלפת החלק היה מופקע ומופרך ופשוט לא נשמע לי הגיוני. שילמתי לו עלות ביקור ושלחתי אותו הביתה.
החלטתי לנסות טכנאי נוסף, קיבלתי המלצה מחבר על שגיב והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר. שגיב הגיע אלינו עוד באותו היום, הוא ערך בדיקה יסודית למזגן ולא זרק סתם השערות לגבי החלפת חלקים. הוא ניסה ממש לראות מה מקור הבעיה. אחרי מספר דקות הוא הודיע לי שבכלל לא מדובר בתקלה במזגן אלא בממסר הפחת בלוח החשמל.
שגיב הלך להביא את חלקי החילוף, הוא ביצע עבודה מהירה ומקצועית, בסיום העבודה שגיב הפעיל וחיכה לראות יחד איתי שהמזגן עובד. לשמחתי הרבה, שגיב קלע בול לבעיה וכמובן המחיר ששילמתי היה נמוך בהרבה יותר! בקיצור אני ממש ממש מרוצה וממליצה עליו מכל הלב - שגיב הציל את המצב!
ברכה.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מהשירות ששגיב נתן לי, מדובר באדם אדיב, איכותי והכי חשוב מקצועי.
את שגיב ערבה הזמנתי על מנת לטפל במזגן העילי שלנו שעשה בעיות בקירור, הגעתי אליו דרך האתר שלכם והתקשרתי לראות אם הוא זמין להגיע. תוך שעתיים הוא כבר היה אצלי עם כל הציוד הנדרש וניגש ישר לבדוק מה מקור התקלה.
מהר מאוד הוא הצליח לאתר את הבעיה ולטפלה, שגיב הסביר לי שמדובר בדליפת גז מהמזגן, לכן הוא יצטרך להתקין צינור גז חדש, למלא גז כמובן ולהחליף "קבל" שגם הוא כבר לא עושה את העבודה כמו שצריך.
הצעת המחיר של שגיב הייתה הוגנת ונתתי לו אישור לטפל בבעיות. שגיב עבד ביעילות ובזריזות, לאחר שהוא תיקן את התקלות, הוא ניקה את המזגן באופן יסודי כך שהיום הוא מקרר מצוין.
מלבד המקצועיות, שגיב הוא אדם שירותי, נעים וחביב ואני בהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד - ממליצה בחום!
יוכי.

, אוגוסט 2014

את שגיב ערבה אני מכיר כבר תקופה ארוכה, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר אני מעסיק אך ורק אותו - ממליץ בחום!
שגיב בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, והרבה רצון לעבוד ולתת שירות טוב ללקוחותיו, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגני עילי, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם זה מדובר בהתקנות, ובין אם זה מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, ולא ינסה למכור ללקוח בולשיט כדוגמת תיקונים שאין בהם צורך, והכי חשוב - כששגיב מבצע את ההתקנה או התיקון אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שהמזגן הותקן כהלכה ולא תצטרכו לקרוא לו לתיקונים חוזרים. שגיב עושה עבודה נפלאה, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים.
מעבר לעבודה ברמה גבוהה, שגיב מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ולא מחרטט ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול! עבודת ההתקנה שלו יפה, עושה פינישים ולא משאיר אחריו תקלות שצריך לחזור עליהם שוב וגם אם יש איזושהי בעיה, שגיב ישר מגיע ומסדר אותה צ'יק צ'אק, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
יאיר.

, אוגוסט 2014

שגיב בחור מקצועי ואמין!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר וסידר לי את המזגן, הוא עובד פיקס! בקיצור מאד התרשמתי מהבחור, ואני בשמחה אקרא לו גם בעתיד.
הייתה לנו בעיה במזגן - הוא פשוט הפסיק לקרר וחיפשתי טכנאי מזגנים אצלכם באתר. שוחחתי עם שגיב וקבענו שעה.
שגיב הגיע באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו. הוא בדק את לחץ הגז ומצא שיש מחסור בגז וכמובן מילא את המיכל בכמות הרצויה, אבל לאחר בדיקה נוספת התברר שהבעיה האמתית הייתה בעיה ב"קבל" של המזגן שהתקלקל.
כמובן ששגיב החליף את הקבל. אחרי שהחליף את הקבל, חיכינו לראות שהמזגן חוזר לפעולת הקירור וכך היה.
שגיב לקח ממני את המחיר הרגיל של החלפת קבל ומחיר הוגן על מילוי הגז!! המחיר היה הוגן והשירות מהיר יעיל ומקצועי. אני בעיקר מתרשם מכך ששגיב לא הסתפק רק במילוי הגז אלא המשיך ובדק אם יש בעיות נוספות וזה מעיד על הגדלת ראש - ממליץ בחום!
מושיקו.

, אוגוסט 2014

בעקבות המלצה שקיבלנו נכסנו לאתר "טוב תודה" וחיפשנו בעל מקצוע בתחום המיזוג, פנינו לכמה בעלי מקצוע מהאתר והראשון שחזר אלינו היה שגיב ערבה, חשבנו שמכיוון שעכשיו שיא הקיץ בטח יהיה קשה לנו לתאם יום ושעה אבל להפתעתנו היה לו חלון זמן עוד באותו היום להגיע ולראות במה מדובר.
בעיקרון לא ידעתי מה הבעיה אבל שגיב צ'יק צ'אק עלה על העניין, הוא פתח את המזגן וניסה לאתר את מקורה, הבעיה הייתה קשורה לחשמל ולמאוורר של המזגן. שאלנו את שגיב על עלות התיקון והוא נתן לו הצעת מחיר סבירה על החלפת המאוורר של המנוע.
שגיב הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את העבודה בזריזות ובנחישות, הוא פירק את המאוורר הישן והחליף לחדש, עבד בצורה יפה ונקייה והכי חשוב, המזגן חזר לעבוד!
השירות היה מעולה - ממליץ בחום.
אסי.

, יולי 2014

שגיב ערבה טכנאי מיזוג מצוין, לטעמי הוא מספר אחת ובקיא מאוד בתחום, גם בנוגע לתיקונים וגם בנוגע להתקנות חדשות!
אני עובד עם שגיב כבר המון שנים ולמעשה הוא טכנאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר.
שגיב איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכול להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר.
לשגיב יש ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה, הוא ביצע אצלנו במהלך השנים גם תיקונים מורכבים וגם התקנות של יחידות מיזוג חדשות וכו'.
כל עבודה ששגיב ביצע אצלי הייתה מעולה, התיקונים שלו מדויקים, הוא יודע להצביע על מקור התקלה ותמיד מצליח לסדר את המזגן על הצד הטוב ביותר. תיקון שלו זה תיקון וכמעט אף פעם הוא לא טועה! גם לגבי ההתקנות הוא עשר, הוא מבצע התקנות איכותיות, אסתטיות ולוקח מחירים ממש אטרקטיביים. בקיצור אני סומך עליו במאה אחוז, הוא טכנאי פשוט מצוין - אין מילים! אני ממליץ עליו בחום וכמובן שהמלצתי עליו כבר להמון חברים ומשפחה.
אבירם.

, יולי 2014

פניתי לשגיב "ערבה קירור ומיזוג" דרך האתר שלכם לצורך ייעוץ על התקנת מזגן חדש במקום המזגן הקיים (מדובר במזגן שיצא מכלל שימוש ותכננתי לפרק אותו מהקיר). הרמתי לו טלפון לאחר שקראתי המלצות מאוד חיוביות כאן באתר, קבענו שהוא יגיע אלי לראות את המזגן ואת הבית ולראות במה ההתקנה כרוכה.
שגיב הגיע אלי עוד באותו היום, הוא היה מאוד נחמד ואדיב, נתן ייעוץ מקצועי ובסופו של דבר החלטתי שנכון לרגע זה אני מעוניין רק בפירוק של המזגן הקיים. שגיב היה אחלה, לא לחץ עלי ונתן הצעת מחיר סבירה מאוד - החלטתי לסגור איתו את העבודה.
בנוגע לעבודה עצמה, שגיב הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את פירוק המזגן במהירות ובמקצועיות, הוא פירק את היחידה תוך הקפדה יחסית על סדר וניקיון ופינה את המזגן והמדחס הישן אל מחוץ לבית.
מבחינת המחיר, שגיב היה בסדר גמור, הוא לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש והכל עבר חלק - אני מרוצה וממליץ עליו בחום!
מיכאל.

, יולי 2014

דיברתי איתו ביום ראשון שבוע שעבר וקבעתי איתו ליום רביעי שלאחרי זה בשעה 8 וחצי 9 בבוקר, נשארתי בבית וחיכיתי לו. בצהרים דיברתי איתו ושאלתי אותו למה הוא לא הגיע והוא אמר שהייתה לו בעיה עם האוטו, קבענו שוב ביום ששי ל10 וחצי. 8 וחצי בבוקר קיבלתי ממנו סמס שבו הוא שואל אם הוא יכול לבוא יותר מאוחר, התקשרתי אליו אחרי זה לפחות 10 פעמים בדי לקבוע איתו מחדש והוא שלח סמס שהוא לא יכול לדבר, מאז לא שמעתי ממנו והוא גם לא חזר אלי

, ינואר 2014

שלום וברכה!
שמי רונן ויש לי עסק שנמצא בקניון "הדרים" בית אליעזר. את שגיב אני מכיר כבר הרבה זמן, הזמנתי אותו בפעם הראשונה דרך המלצות מפה לאוזן לתקן איזושהי תקלה שהייתה לי במזגן בעסק - שגיב פתר את העניין במהירות וביעילות, לא ניסה להפריז במחיר והיה מאוד שירותי ואמין. מאז בגלל ההתנסות הטובה שהייתה לי אתו, אני לוקח את שגיב לבצע את כל העבודות שקשורות למערכות המיזוג.
אני רוצה להגיד שמאז ועד היום שגיב אף פעם לא אכזב אותי! בנוסף לכך הוא עובד בעסקים נוספים שנמצאים בקניון ולא שמעתי תלונה אחת עליו בקרב הלקוחות, כולם נורא מרוצים ממנו, כולל אני! הוא מקצועי אמין ושירותי, המחירים שלו הוגנים, הוא מדייק בזמנים ונענה לכל בקשה, אני ממליץ עליו בחום רב!
רונן, חדרה.

, ינואר 2014

לפני כמה שנים התקנתי מערכת מיזוג מיני מרכזית אצלנו בבית וכעבור מס' שנים היו לנו המון בעיות עם המיזוג והזמנתי אלי הביתה כמה טכנאים שלא מצאו את התקלה ואף המליצו לי להחליף את מערכת המיזוג לחדשה. רגע לפני שהחלפתי את מערכת המיזוג, קיבלתי המלצה מחבר שלי על שגיב ערבה והחלטתי לנסות ולראות אולי הוא ידע איך לגשת לבעיה.
שגיב הגיע אלי ותוך חצי שעה בלבד עלה על הבעיה!!! הוא היה היחיד שבעצם הצליח לעלות על התקלות המקוריות ולא זרק ספקולציות. שגיב הסביר לי שהבעיה קשורה להתקנות קלוקלות של הצינורות מיזוג - אלו היו בעיות נסתרות שמאוד קשה לעלות עליהם, אבל שגיב הוא איש מיזוג עם המון ידע והפתיע לטובה!
שגיב עשה עבודה פשוט מצוינת, דבק במשימה שלו ולא עזב עד שהצליח לפתור את התקלות. ראוי לציין, שאני בעצמי פיזיקאי ומהנדס חומרים וכששאלתי אותו שאלות במהלך העבודה, הוא היה מאוד ענייני ומקצועי וממש רואים שהוא מבין את כל הנושא של מערכות מיזוג!
מעבר להיותו איש מקצוע מעולה, שגיב גם איש שיחה ומאוד נעים לשהות במחיצתו. לסיכומו של דבר היה לי לעונג להכיר בעל מקצוע כזה רציני, ממליץ עליו בחום!
עדיאל.

, ינואר 2014

שגיב בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!
לשגיב הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי שסיימנו לבנות זה עתה. הוא הגיע אלינו לבית, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
שגיב אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר בלי שטויות ותחמונים.
הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות סך הכל עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס! שגיב נתן לנו שירות מאוד טוב ואני בהחלט שב וממליץ עליו!
ערן, חדרה.

, אוקטובר 2013

הייתה לי בעיה עם המזגן ונאלצתי להזמין טכנאי מזגנים. זה היה בשיא הקיץ והייתי חייב להביא בעל מקצוע רציני שיטפל בעניין באופן מיידי. את שגיב לא הכרתי קודם לכן, ראיתי פרסום עם שמו ומספר הטלפון והחלטתי לפנות ולהתעניין לגבי העלויות. שגיב הסביר לי שהוא לא יודע מה יהיה סדר הגודל כי הוא לא בדק את המזגן ולא יודע מה הבעיה.
קבענו שיבוא לבדוק ושגיב הגיע יום למחרת, הוא בדק את המזגן וגילה שיש בעיה עם המאוורר. שגיב אמר שאין ברירה אלא להחליף ושזה יעלה כך וכך, המחיר נשמע לי סביר ואישרתי לו לעשות את זה.
שגיב החליף את המאוורר ממש במהירות הבזק והמזגן שב לעבוד כמו קודם. שגיב היה מקצועי והגון ולקח ממני מחיר סביר בהחלט.
מומלץ מאוד, ציון מחדרה

, אוקטובר 2013

המזגן אצלנו היה מחובר לחשמל אבל לא עבד כמו שצריך וכמעט ולא הצליח לקרר. בעלי אמר שכנראה נגמר הגז ושאזמין טכנאי שימלא את הגז. בדקתי באתר ומצאתי את שגיב, דיברנו בטלפון ושאלתי אותו כמה יעלה לי המילוי. שגיב נתן לי מחיר סטנדרטי וקבעתי אתו שיבוא למחרת לסדר את העניין.
שגיב הגיע ובדק את המזגן ובאמת זה היה בסך הכל הגז שאזל, שגיב חידש את מלאי הגז ועל הדרך גם בדק את הצינור שמוליך את הגז לראות שאין בו דליפה או משהו כזה.
שגיב עשה עבודה מצוינת וזריזה, הגיע אלינו בהתראה קצרה ונתן שירות טוב ואיכותי. ממליצה מכל הלב.
מיכל מזכרון יעקב

, מאי 2013

אני עובדת בחברה בחוף הבונים ויש לנו הרבה חללי עבודה שבכל אחד מהם יש מזגן. מטבע הדברים יש לנו כל מיני בעיות עם המזגנים ואנחנו עובדים עם איש תחזוקה קבוע שמסדר לנו את כל התקלות במידית. בתור זאת שאחראית על העניין אני יכולה לומר שהיו אצלנו כבר כמה אנשים שתחזקו את המזגנים אבל לא היה לנו אף אחד שאפילו מתקרב לשגיב.
קודם כל לוקח מחירים סבירים ואפילו טובים, לא מנסה לעקוץ על כל צעד ושעל. דבר שני בן אדם אחד המקסימים תמיד בא עם חיוך וחשק ונותן שירות מעולה שאני לא זוכרת שנתקלתי בכזה שירות ואני עובדת מתוקף תפקידי עם הרבה אנשי מקצוע. כל בעיה שהייתה לנו עם המזגנים הוא פתר באופן מושלם ומהיר. הבן אדם אמין וישר, מקצועי נחמד וצעיר. בקיצור מומלץ מאוד לכולם.
עמית, חוף הבונים

, מאי 2013

אחרי ששנה שעברה היה חום אימים אצלנו באזור, אמרתי לאשתי שהשנה אנחנו לא הולכים לסבול כמו בשנה שעברה. החלטנו שלא משנה שיעלה כמה שיעלה אנחנו עושים מזגן מרכזי. עשיתי בירור באיזור מי הכי טוב בתחום והפנו אותי לשגיב. התקשרתי אליו הוא אמר שהוא רוצה לבוא לראות לפני שהוא נותן לי הצעת מחיר. בא ראה את כל הבית, עבר בין כל החדרים ואחרי זה הוא הסביר לי מה הוא הולך לעשות וכמה זה יעלה לי. הוא גם אמר שהוא לא עושה את ההכנה למזגן שיש אתו מישהו שהוא עובד אתו והוא עושה את הנמכת התקרה מגבס. המחיר נראה לנו סביר ויצאנו לדרך. הוא בא ביום שקבענו התקין את המזגן המרכזי עם מנוע אחד, הבחור השני סגר את כל המוליכים בתקרת גבס, גם עשה עבודה יפה מאוד , לא נשאר שום סימן למשהו, אחר כך שגיב הסביר לי איך לתפעל את המזגן וזהו עכשיו כל הבית מתקרר בו זמנית וזה ממש תענוג, פשוט העלה לנו את רמת החיים. הוא גם נתן לי אחריות ואמר שאם תהיה בעיה שאפנה אליו. בקיצור אנחנו מרוצים מאוד וממליצים על שגיב שהוכיח שפשוט אין כמוהו.
אבי מחדרה

, מאי 2013

שגיב איש-מקצוע אדיב ומקצועי - אצלו הלקוח תמיד צודק. הוא עובד במקצועיות, ופותר כל בעיה במהירות ונותן הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.
הגעתי לשגיב דרך חברים משותפים, שהמליצו לי עליו בחום רב, הוא הגיע לראות במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר הגיונית לשוק. העבודה כללה התקנה של מזגן עילי 3.5 כ"ס, ותיקון של צינורות בשני מזגנים שברשותי. שגיב הגיע ליום העבודה בזמן, עבד ברצינות ודייקנות ולא חיפף, עשה את העבודה כמו שצריך. הוא פירק את הצינורות הישנים שהיו אכולים וחיבר במקום חדשים עם בידוד תרמי שנקרא "ארמופלקס" ואת ההתקנה של המזגן הוא ביצע במהירות תוך הקפדה על עבודה נכונה, חיבורים נכונים ויפים.
לשגיב יש ידי זהב והרבה סבלנות - אני ממליץ עליו בחום רב ומשוכנע שגם אמשיך להשתמש בשירותיו גם בעתיד.
תמיר, חדרה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

"ערבה קירור ומיזוג" הוא עסק שקיים משנת 2000 ומאחוריו אלפי לקוחות מרוצים ומחויכים. מספקים שירותי תיקונים והתקנות ומתחייבים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר!

ערבה קירור ומיזוג

ערבה קירור ומיזוג

שגיב ערבה


9.3

052-4413339
 

ערבה קירור ומיזוג

שגיב ערבה

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4413339 חייג