כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

משוט איטום ובידוד

9.1
גיא חיון
איטום גגות
אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: תל אביב

  94%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

לפני מספר שבועות, פניתי לגיא מחברת "משוט איטום ובידוד" הרשום אצלכם באתר (מבין כל מי שבדקתי הוא היה זמין והיו רשומות עליו המלצות טובות), בשביל ייעוץ לעבודת איטום בגג שלנו.
צלצלתי לגיא, הסברתי לו במה מדובר, והוא מיד קבע איתי שיגיע. בשיחת הטלפון הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שעה.
גיא הגיע אלינו בדיוק בשעה שנקבעה! עבר איתי על הדברים, עלה לגג ובדק את השטח. הוא סיפק לי מידע אמין, נתן לי הצעות מחיר והתרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע רציני ואמין.
אומנם עדיין לא ביצעתי את העבודה, אבל סביר להניח שאסגור את העבודה הזאת עם גיא. יש לציין שגיא היה מאוד נחמד, הוא לא ניסה ללחוץ עלי ונתן לי לקבל החלטה ברוגע, הודיתי לו על הייעוץ והשירות וכנראה שניפגש לעבודה משותפת.
יוגב.

, מרץ 2015

בחורף האחרון התגלו אצלנו נזילות ורטיבות בקומות העליונות (גג בניין מגורים), חיפשנו חברת איטום שתגיע לראות במה מדובר. את החיפושים אחר חברת האיטום ערכתי באינטרנט, במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות על מספר חברות איטום ולקחתי הצעות מחיר. מבין כולם הזמנתי את גיא לראות את מצב הגג ולתת הצעת מחיר מדוייקת.
גיא הגיע באיחור והיה קשה לתפוס אותו, אבל הוא נתן חוות דעת מקצועית, דיבר לעניין, הסביר לי שבחלק אחד של הגג ניתן לבצע תיקונים מוקדיים במקור הנזילות ואילו בחלק השני של הגג נאלץ לבצע עבודת איטום חדשה ביריעות ביטומניות.
המידע שגיא מסר היה אמין, הוא דיבר בשקיפות ובאמת שנתן הסבר מקצועי. התרשמנו ממנו לחיוב וסגרנו איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה, שוב היו קשיים לתאם איתם את זמן העבודה, הקשר איתם היה לא רציף, בכל אופן את העבודה עצמה הם ביצעו ברמה טובה, עבודה מקצועית.
גיא עמד בכל הסיכומים כלפינו, הוא ביצע תיקוני איטום ואיטום בחצי הגג באמצעות יריעות ביטומניות, בסיום העבודה גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם ונתן אחריות על העבודה. בפעם האחרונה שירדו גשמים, שמנו לב שהאיטום עובד טוב ושנעשתה עבודה טובה.
עליזה.

, ספטמבר 2014

גיא מחברת "משוט איטום ובידוד" עשה אצלנו עבודה מקצועית, הוא הכין לנו את הגג לחורף ואני מאוד מרוצה מהעבודה שלו.
לגיא הגעתי דרך ההמלצות אצלכם באתר, לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום ביריעות ביטומניות, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים.
הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, גיא נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, גיא הגיע בזמן עם עוד שני אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג הוא עשה תיקונים ולסיום סיידו מחדש את הגג. בכל אופן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה גיא והצוות סיימו תוך יומיים, וכמו שהתחייב מראש והשאיר אחריו נקי ומסודר.
בנוגע למחיר הוא לקח את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות על העבודה ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. ממליצה בחום.
מילכה.

, אוגוסט 2014

גיא בן-אדם פשוט מיוחד! קודם כל ולפני הכל הוא אדם ישר והגון וזה מבחינתי חשוב מהכול והדבר הכי חשוב. דבר שני הוא עשה אצלנו עבודה אחת לאחת, מקצועית, נקייה, מהירה, ובזכותו אנחנו יכולים לעבור את החורף הזה בשלום.
לגיא הגענו ממש במקרה דרך האתר שלכם, חיפשנו מישהו מקצועי שיגיע לבצע איטום מחדש לגג וקראנו על גיא חוות דעת טובות, יש לציין שלקחנו מספר הצעות מחיר והצעת המחיר של גיא הייתה הטובה ביותר.
מדובר באיטום ביריעות ביטומניות על גג בית פרטי ששטחו 170 מ"ר. גיא בא לביקור מיד כשפנינו אליו, ייעץ ונתן הצעת מחיר מעולה, מעבר לכך הוא עשה רושם אמין ונעים ולכן קבענו במקום על תאריך לתחילת העבודה.
גיא התייצב בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם הצוות שלו, הם הביאו את כל הציוד הנדרש, וניגשו ישר לעבודה, הגג נאטם באמצעות יריעות ביטומניות, העבודה נעשתה באופן מקצועי, לפי השלבים שצריך לפי התקן, הם עשו עבודה מהירה מאוד אבל איכותית ובתוך יומיים הגג כבר נאטם מחדש ואפילו נוקה וסודר על ידי גיא והעובדים שלו.
גיא עמד בכל ההתחייבויות של כלפינו, עמד בלוחות הזמנים, עמד בטיב העבודה ובמחיר שסוכם כולל תעודת אחריות לעשר שנים.
אני שמחה שבחרנו בבעל מקצוע איכותי, גיא היה עשר, אמין מאוד, עמד במילה שלו, הכל עבר חלק ומי שרוצה לאטום גג שייקח רק אותו! בעל מקצוע מעולה!
אהובה, ירושלים.

, יוני 2014

גיא חיון מחברת "משוט איטום ובידוד" הוא בעל-מקצוע ישר והוגן ולא נתקלים בכאלה כל יום, קיבלתי ממנו ייעוץ ענייני ואמין!
הייתה לנו נזילה בקיר החיצוני של הבית וחיפשתי חברת איטום שתגיע לבצע את העבודה. לגיא הגעתי דרך האתר שלכם, הזמנתי אותו לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר.
גיא הגיע כמתוכנן וערך בדיקה וממה שהוא ראה, הוא אמר לי שהוא עצמו לא מבצע את האיטום מהסוג שאני צריך מאחר והמקום לא מאפשר את זה והדבר המתאים ביותר הוא שאפנה לבעל מקצוע אחר שמתמחה בסוג האיטום שאני צריך.
גיא היה מאוד הוגן (ממש הופתעתי ממנו לטובה) אדיב ונחמד, הוא בעצמו עזר לי למצוא מישהו שמתעסק במה שאני צריך ובעצם עשה את הקישור בינינו - הודיתי לו מקרב לב ושאלתי אותו לגבי התעריף על הביקור, גיא לא רצה לקחת ממני כסף על הייעוץ ואני מודה לו בחום שהיה ישר איתי, לא לקח סתם את העבודה עליו למרות שהיא לא מתאימה כמו בעלי-מקצוע אחרים שהיו עושים כך. מדובר באיש אמין מאוד ואם בעתיד אצטרך חברת איטום בהחלט אפנה אליו!
הראל, ירושלים.

, אוקטובר 2013

בחורף שעבר התחילה אצלנו בעיה של רטיבות ודליפה מגג הבית ולאחר כמה בירורים עם חברים ובעלי מקצוע הגענו לגיא מ"משוט איטום ובידוד". היחס שקיבלנו מגיא מהרגע הראשון היה מקצועי, נעים וענייני בצורה יוצאת מהכלל. גיא היה גם אדיב וגם אינפורמטיבי מאוד, הוא נתן לנו את כל המידע הדרוש כדי להחליט, ובסוף חזרנו אליו והחלטנו לשכור אותו לביצוע העבודה.
גיא עמד במחיר עליו סגרנו מההתחלה, עמד בזמנים עליהם סיכמנו ונתן לנו הסברים מקיפים על העבודה אותה הוא מבצע. הוא עבד בצורה יסודית מאוד בלי להחמיץ אף פרט ואך ורק עם חומרי גלם איכותיים. על הגג הייתה שכבת איטום ישנה שהתקפלה ונסדקה, גיא קילף את השכבות האלו כדי שהאיטום יתבצע באופו הטוב ביותר, אחר כך מרח שכבת פריימר ועל זה הניח את היריעות הביטומניות וריתך אותם אחת לשנייה. לאורך כל הדרך הוא הדגיש והראה לנו כיצד הוא עובד אך ורק עם חומרי גלם איכותיים שיבטיחו את עמידות האיטום לאורך זמן.
גיא הסביר כל היבט בעבודתו, מספיק היה לראות אותו בשעת העבודה כדי לראות שמדובר במקצוען שעובד בצורה יסודית ורצינית בלי לפספס שום דבר. על העבודה שלו הוא העניק לנו אחריות + קבלה. בהחלט מומלץ.
אביבה, תל אביב

, אוקטובר 2013

מאחר ואני משמש כועד בניין במקום מגורי בחולון, נתקלתי בלא מעט אנשי מקצוע בשנים האחרונות, אבל אף לא אחד מהם עד עצם היום הזה נתן לי שירות כל כך מקצועי ומסור כמו גיא מ"משוט איטום ובידוד".
מדובר באדם מדהים שלא רק ביצע את העבודה הנדרשת במלוא המקצועיות , אלא אף גילה אכפתיות ומתן עזרה גם לאחר הביקור בבניין, הכוללים -ייעוץ בטלפון בסבלנות ללא סוף וממש עזרה מקצועית שעזרה לי לפתור בעיה שהייתה קיימת בבניין למעלה מ-10 שנים.
הבעייה שלנו הייתה נזילה בבניין לתוך הדירות באיזור "תפר ההתפשטות", גיא הסביר לי שתפקידו של תפר התפשטות הנו להפריד בין חלקי הבניין ולאפשר את תנועת ההתפשטות וההתכווצות בין חלקיו ללא העברת לחצים ועומסים ביניהם. תפקידו לכוון את מיקום היווצרות הסדקים במבנה אשר נגרמים עקב התכווצות או התפשטות הבטון כתוצאה מהבדלי הטמפרטורה וכתוצאה מתהליך התקשותו של הבטון לאחר יציקתו. התפר מאפשר תנועת התכווצות והתפשטות חופשית בין חלקי המבנה ועל ידי כך מונע את היווצרותם של סדקים במקומות אקראיים ובלתי מתוכננים.
אצלנו בבניין איטום התפר לא נעשה נכון ובגלל זה היינו צריכים שגיא יעשה את איטום התפר מחדש ויפתור את הבעיה הזאת אחת ולתמיד!
גיא נתן לנו הצעת מחיר הוגנת יחסית לנפח העבודה ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפניו. הוא עשה עבודה מדהימה באמצעות סנפלינג, עבודה לא קלה בכלל ונעזר בעוד איש צוות שעבד גם הוא בגבוה ונתן לו יד. את החלק שלו בעניין תפר ההתפשטות הוא עשה מצוין!!
גיא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, הוא נתן לי 200 אחוז מעצמו, והמעט שאני יכול לעשות זה לרשום מספר מילים לשבחו, שהם האמת לאמיתה ללא הגזמה.
מוטי מחולון

, ינואר 2013

פניתי למשוט איטום ובידוד לאחר סקר שערכתי באינטרנט ואצל אנשים שהכרתי. מגיא קיבלתי את ההתרשמות הכי טובה ולכן החלטתי לעבוד איתו. מדובר בגג ישן מאוד שהיריעות עליו כבר התקלפו והתבלו וכתוצאה מכך סבלנו מנזילות בחורפים. גיא הגיש לי בכתב תכנית עבודה מסודרת ששיכנעה אותי ברמה המקצועית שלה יותר מההצעות האחרות ששמעתי ולכן החלטתי לקחת אותו.
גיא עשה עבודה יסודית כפי שהבטיח, קילף את שכבות האיטום הקדומות, עשה ניקוי יסודי לגג לצנרת של המזגנים הוא עשה איטום מיוחד עם חיפוי וקיבוע בטון לגג כדי שבהמשך היריעות לא יינזקו ורק לאחר שהגג היה ערוך ומוכן הוא החל בעבודת האיטום.
ראיתי מספר עבודות בחיי וזו העבודה הכי יסודית ומקצועית שראיתי. הגג נאטם בהלחמת יריעות ביטומניות ובסיום האיטום התבצעה הצפה של הגג כדי לבדוק שאין ספיגת מים. מאז האיטום לא חזרו אצלנו יותר הבעיות של הרטיבות ואני בטוח שזה יימשך כך. על האיטום קיבלנו אחריות לעשר שנים.

יואל, גדרה

, ינואר 2013

פניתי לגיא בעקבות המלצות מחברים לאחר שחלפו שנים רבות שלא בוצע חידוש לאיטום הגג של הבית ואני רציתי להמנע מבעיות עוד לפני שהן קורות. מאחר וסך הכל מצב היריעות והאיטום היה סביר וטוב אז לא רציתי לעשות איטום חדש קומפלט אלא רק לבצע חידוש של האיטום הקיים עם תפירת יריעות איפה שצריך במקומות נקודתיים וחידוש האיטום.
גיא נתן לי עבודה מעל ומעבר למצופה, הוא דייק בזמנים, עשה עבודה יסודית על כל שטח הגג, עבר על הכל עם הלחמות ועם צבע וסיד, איפה שהיה צריך הוא הרכיב יריעות חדשות, הגיע בזמן, סיים בזמן, והעבודה מוכיחה את עצמה. כשכמה ימים אחר כך קראתי לו לביצוע איזה תיקון קטן הוא מיד הגיע, לקח אחריות, סידר במהירות ווידא שאני מרוצה. אז אני באמת מרוצה, הוא גם נתן לי תעודת אחריות על העבודה שלו ואני רגוע לגמרי, גיא הוא בחור מקצועי, רציני ואמין מאוד.

מתן, חולון

, דצמבר 2012

אחרי חמש או שש בעלי מקצוע שפניתי אליהם מצאתי את משוט איטום של גיא חיון, גיא כבר בטלפון היה נשמע אחרת, מקצועי ביותר ומבין עניין ואכן בסופו של דבר הוא נתן לי את ההצעה הטוב ביותר שחסכה עבורי הוצאות מיותרות.
מדובר בגג יחסית חדש שהתחילה בו בעיה נקודתית של נזילה וכתוצאה מכך התחילה להתפשט רטיבות בקירות שמתחת. גיא הגיע למקום, ערך בדיקה יסודית של הגג והציע שבמקום שנעשה איטום קומפלט מחדש של כל הגג, איטום שלמעשה אין בו צורך ויעלה כסף רב, נעשה שיקום של הגג כולל טיפול נקודתי בנקודות התורפה בגג.
סגרנו על תאריך לביצוע העבודה והכל התבצע חלק וללא בעיות. גיא התייצב בדיוק ביום ובשעה שנקבעו, עשה עבודה יסודית שכללה שיקום של כל התפרים והחיבורים בין יריעות האיטום, הוא מרח את התפרים בחומרי איטום מיוחדים, הוא שיקם גם את האיטום בכל המקומות הרגישים בגג, מסביב לדודים, לקולטים, ובכל הפינות. בנוסף הוא מרח שכבת רולקוט בכל החיבורים שבין הרצפה לדפנות הגג ועשה איטום מסביב למרזים. גיא השקיע מאוד בעבודה, עבר על הכל ביסודיות והשאיר אחריו גג נקי ומסודר.
על העבודה קיבלנו אחריות לחמש שנים ומאז ביצוע השיקום בעיות הרטיבות והנזילה פסקו כליל.

רונן, ראשון לציון

, דצמבר 2012

גיא עשה אצלי עבודה נפלאה, עם שירות יוצא מהכלל. ערכתי סקר שוק מקדים וקיבלתי הצעות גבוהות ויקרות שהתקציב שלי לא יכל לעמוד בהן עד שהגעתי לגיא שהיה מוכן ללכת לקראתי ולהתגמש במחיר מתוך הבנה למגבלת התקציב שלי, ולשמחתי בתמורה קיבלתי עבדה נפלאה ממש.
הגג הוא בשטח 30 מ"ר וסבלנו מרטיבוית שהגיעו לכדי נזילות מים של ממש לתוך הדירה. שעה אצל גיא זה שעה ומילה זה מילה, התייצב בדיוק בזמן שנקבע ואטם את הגג כפי שסוכם בהלחמת יריעות ביטומניות. מעבר לכך הוא עשה גם כלמיני תוספות קטנות שהוא לא היה חייב לעשות, הוא הביא מרזב חדש וסידר ותיקן כל דבר שעלול היה לגרום נזק לאיטום.
מאז ביצוע העבודה ירדו גשמים כבדים מאוד ולשמחתנו טיפה אחת לא חדרה מבעד לשכבות האיטום. על העבודה קיבלתי חשבונית ואחריות לעשר שנים. אני ממליץ בחום רב.

ישראל, ירושלים

, דצמבר 2012

מאז שהתבצעה אצלנו עבודת האיטום על ידי גיא מחברת משוט לפני כחודשיים עברנו כבר שתי מערכות גשם כבדות ובינתיים הרטיבות שהיתה אצלנו מידי חורף פסקה כליל ואני מאמין שכך גם יימשך.
הגג שברשותנו חלקו מרוצף וחלקו חשוף ואצלנו בבית התחילה רטיבות מתחת לחלק החשוף שאט אט הלכה והתפשטה לקירות באזורים נוספים בבית. לא הייתי בטוח אם מקור הרטיבות הוא רק באיזור החשוף או גם באזור המרוצף של הגג לכן סיכמנו שבשלב ראשון יבוצע איטום של החלק החשוף בגג ובמידת הצורך יתבצע איטום נוסף. לשמחתי בינתיים זה נראה שעבודת האיטום שבוצעה כבר פתרה את הבעיה לחלוטין.
גיא הגיע עם צוות העובדים שלו ביום ובשעה שסוכמו, הוא עבד קודם עם קונגו לפירוק שכבת בטון עליונה של הגג בכדי ליצוק בטון מחדש וליצור שיפועים שיאפשרו שחרור מלא של המים מהגג למרזבים. וכאן אני מוכרח לציין את האמינות והאחריות שגיא גילה בצורה יוצאת מהכלל.
את יציקת השיפועים בהתחלה לא עשה גיא אלא צוות של שני עובדים שהוא הביא וכשהשיפועים התייבשו הוא מיוזמתו בא אליי, התנצל והודיע שהשיפועים אינם עשויים כמו שצריך ויש צורך להרוס ולבנות מחדש. בעל מקצוע אחר יכל שלא לספר לי על כך ולהחליק את העניין, גיא לעומת זאת פעל בשקיפות מלאה ולמרות שהדבר עלה לו בזמן נוסף ובשכר נוסף לפועלים ולחומר הוא התעקש לבצע את עבודתו בצורה הכי טובה שיש ועל חשבונו.
למחרת הוא חזר וביצע את השיפוע מחדש בעצמו ולאחר הייבוש ביצע שפיכת מים לוודא שהשיפוע מאפשר יציאה מלאה במאה אחוז של המים. רק על לקיחת האחריות הזו וההתנהלות האמינה הזו כבר מגיע לו כל הכבוד ואני מאמין שנדירים בעלי מקצוע כאלו.
מעבר לכך עבודת האיטום עצמה נעשתה ביסודיות, עם חומרים איכותיים בעלי תו תקן, ובלי לעגל פינות. השטח החשוף נאטם ביריעות ביטומניות שהודבקו עם שכבת פריימר, והרצועות והדפנות שמסביב לכל הגג נאטמו במולטיגג. העבודה בינתיים מוכיחה את עצמה והכי חשוב זה שאני יודע שיש לי עסק עם בעל מקצוע אמין והגון.

שמעון, מודיעין עילית

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

מבצעים את כל סוגי עבודות האיטום: גגות, קירות, מרפסות, חלונות, אמבטיות, בריכות, עבודות גובה וסנפלינג, יציקות בטקל ליצירת שיפועים נכונים. משתמשים בכל סוגי החומרים בעלי תקן ולאחר ביקור בבית/באתר העבודה נותנים אבחון מדוייק לאיטום שמתאים למצב הקיים. העסק בעל ותק של מעל 15 שנים ומאחוריו עומדים אלפי לקוחות מרוצים. התחייבות לעבודה יסודית ואיכותית. בעלי המקצוע המבצעים את העבודה נבדקו ונבחרו בקפידה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

משוט איטום ובידוד

משוט איטום ובידוד

גיא חיון


9.1

054-6846955
 

משוט איטום ובידוד

גיא חיון

9.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-6846955 חייג