כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ח.י .שיפוץ ואחזקה בע"מ

9.4
יהונתן חסיד
צביעה וסיוד, קבלני גבס
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק:

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

יונתן בחור שכיף לעבוד איתו. מילה אצלו זה מילה, עומד בכל מה שמסכמים איתו, מבצע עבודה מקצועית ויפה, זמן אצלו זה זמן. יש לי רק מילים טובות לומר עליו ועל העבודה שהוא נותן.
יונתן עשה אצלי שתי עבודות. עבודת צבע של הבית בו אני גר בנתניה, והקמת קיר גבס בחנות שלי בתל אביב. את שתי העבודות הוא ביצע הכי טוב שיש. בבית הוא עשה עבודת צבע ותיקוני שפכטל בכל הבית, ארבעה חדרים, עבודה מאוד יפה ואחידה. בסיום העבודה הוא גם עשה אצלנו ניקוי יסודי של כל הבית במכונת פוליש, בסיום העבודה הבית היה נראה אחרת לגמרי. גם עבודת הצבע וגם הניקוי היו פרפקט, יסודיות, בלי קיצורים, בלי לדלג על שום דבר, עבודה מושלמת.
הייתי כלכך מרוצה מעבודתו שהחלטתי שזה הזמן לבצע עבודה שרציתי לעשות כבר מזמן בחנות בתל אביב, אך הפחד שאפול על מישהו שיעביר אותי כל מיני הרפתקאות על הדרך גרם לכך שאדחה את העבודה. מדובר בעסק וכל מריחה של העבודה, אי עמידה בזמנים, ביצוע לא טוב, יכל לשבש את כל הפעילות בעסק. עם יונתן מ"חי שיפוצים" הרגשתי סמוך ובטוח שהעבודה תבוצע בדיוק כמו שצריך ותסתיים בזמן ללא עיכובים. ככה גם היה, הוא עשה אצלי עבודת גבס, הקמה של קיר שמפריד בין החלק האחורי לחנות עצמה, גם את העבודה הזו יונתן ביצע בהירות ובשלמות, אחת לאחת כמו שביקשתי. אני מאוד מרוצה מהאיש ומעבודתו ואם בעתיד ארצה שוב לשפץ או לצבוע אפנה אליו בוודאות.

פרי, נתניה

, נובמבר 2012

יונתן מחי שיפוצים פשוט הפתיע אותי, אני לא רגילה לאיש מקצוע שהכל איתו עובר חלק, בלי תקלות, בלי תלונות, בלי שום בעיות, הכל עבד כמו שצריך. עם הכניסה לבית חדש ביקשנו לעשות צביעה כללית של הבית, בית גדול בן ארבעה חדרים. חיפשנו אחרי בעל מקצוע מתאים, עשינו סקר שוק ולאחר שקיבלנו המלצות מחברים על חי שיפוץ התקשרנו אליו וקבענו פגישה.
הוא הגיע אלינו, עשה רושם מאוד אמין ונוח מההתחלה, הלך לקראתנו בכל מה שקשור למחיר, חילק לי את התשלום בצורה נוחה וקבענו על ביצוע העבודה. הוא הגיע בזמן שנקבע עם צוות של שלושה עובדים והם עשו עבודה מצוינת ומדויקת, עבודה כמו שצריך. הם פרשו ניילונים לפני העבודה למניעת ליכלוך על הרצפות, ובסיום העבודה עשו ניקוי יסודי מאוד לפנאלים ולכל מקום בבית שהתלכלך טיפה. בכל בקשה או הערה שלי הם היו קשובים מאוד וסבלניים, היו כמה פינות שביקשתי תיקונים קטנים הם עשו אותם בכיף ולא הפסיקו לעבוד עד שהכל היה בדיוק כמו שרציתי. המחיר עצמו כמובן לא השתנה והכל הכל היה ונשאר בדיוק כפי שסוכם. אנו מרוצים מאוד מעבודתם הטובה ומהיחס המתחשב והנעים שנתנו לנו.

קרן, נתניה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

תאור העסק

ח.י .שיפוץ ואחזקה בע"מ

ח.י .שיפוץ ואחזקה בע"מ

יהונתן חסיד


9.4

050-6941001
 

ח.י .שיפוץ ואחזקה בע"מ

יהונתן חסיד

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6941001 חייג