כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

זיפות 10

9.5
אבי בוקר
איטום גגות
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: באר שבע

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2013

הגעתי לאבי "זיפות 10" מפה לאוזן, חברים המליצו עליו בחום.
אבי תודה לך, הצלת אותי מהחורף הקשה שהיה!!!
היו לי נזילות איומות מגג הבית, בית של 65 מ"ר , התקשרתי לאבי שייתן הצעת מחיר, אבי ביקש להגיע ולראות במה מדובר, לאחר מכן נתן לי הצעת מחיר,שהייתה סבירה לחלוטין.
סיכמנו על יום ושעה, אבי הגיע בזמן, ניקה את הגג מכל הג''יפה שהצטברה שם, לא התלונן בכלל על כמות הזבל שהיה צריך להעיף, אח"כ בדק שהמרזבים והניקוז לא סתומים, הניח שכבה של זפת חמה, ולא התקמצן על כמות החומר. אח"כ הניח יריעות, אבי הסביר שאלו יריעות ביטומניות הכי טובות שיש היום בשוק!!
בסוף יום העבודה השאיר אחריו נקי ומסודר, נתן לי חשבונית ואחריות על האיטום ולא ביקש כסף נוסף למרות ההכנות של הגג לזיפות.
אני ממש ממליצה עליו, אמין ומקצועי!
רוית, באר שבע.

, ינואר 2013

מהיכרות עם כמה וכמה אנשים שביצעו איטום אצל אבי מזיפות 10 וגם כאלה שעבדו עם חברות איטום אחרות אני יכול לומר ששוקי נחשב לאחד המקצועיים ביותר שיש בתחום, בטח פה באיזור הדרום, הוא אמין מאוד, ישר, מקצועי, הדיאגנוזות שלו הכי מהירות שאני מכיר, מאתר בעיה במהירות ופותר אותה, פתרונות האיטום שלו יסודיים ומוכיחים את עצמם לאורך זמן רב.
היכרתי את אבי לראשונה לפני שנים רבות כשהזמנתי אותו לטפל ברטיבות שהתחילה אצלנו בקירות הבית ולא הצלחנו לאתר את המקור שלה בגג, אבי הגיע ועשה עבודה זריזה ולמופת. הוא איתר את מקור הנזילה במהירות ועשה שם טיפול נקודתי שפתר את הבעיה למשך שנים רבות. כעבור כשש שנים הוא עשה איטום מחדש קומפלט של כל הגג ביריעות ביטומניות, איטום שהוכיח ומוכיח את עצמו לאורך כל השנים שחלפו ומאז אני מקפיד לבצע איתו אחת לכמה זמן את כל העבודות הכרוכות בתחזוקה של הגג. מהיכרותי עם אנשים רבים הפניתי במהלך השנים את כל מי ששמעתי מתעניין בתחום ישר אל אבי וכולם חזרו אליי מרוצים. הוא דייקן, עומד בלוחות זמנים, עובד יסודי, מסודר ונקי, יש לו יחס נעים והמחירים שלו הוגנים מאוד.

שוקי, באר שבע

, ינואר 2013

זיפות עשר! כשמו כן הוא! בחור אמין, מקצועי, אחראי, עובד לפי הספר בלי חכמות ובלי התחכמויות, אני כקבלן וכיזם מבצע יכול להעריך את עבודתו בהשוואה לשאר בעלי מקצוע ויכול לומר שנדירים הם העוסקים במלאכה הישרים ההגונים והנעימים כמוהו.
אני אתן רק דוגמא קטנה שקרתה ממש לאחרונה, אני בונה בגבעות בר והתקשרתי אליו אמרתי לו אבי צריך לעשות איטום בבקשה תגיע, יום למחרת על הבוקר הוא מגיע עם טנדר ושני פועלים לשטח והוא מגלה שהקבלן פיתוח עוד לא סיים את העבודה שלו ככה שאין טעם להתחיל באיטום, אז הוא חזר. אני שמעתי על זה מאוחר יותר והתקשרתי שאלתי אותו מה אבי כמה אני חייב לך? והוא אומר לי עזוב איציק, כלום. זה קורה. קבלן אחר היה צועק ומקלל, שכרתי פועלים, עזבתי אתר אחר, אלו דברים שעולים כסף, ואבי גילה אורך רוח והבנה והתחשבות לא רגילים. זו רק דוגמה קטנה ליחסי האנוש המעולים שלו.
מעבר לכך, מדובר בבחור מקצוען אמיתי, ניסיתי פעם לבקש ממנו לשנות משהו אולי זה יחסוך, והוא בשלו מתעקש, תן לי לעבוד יסודי כמו שאני מכיר והיום אני מודה לו על זה. הוא עשה אצלי את כל סוגי האיטום, איטום של קורות יסוד, של מרתפים, של גגות, והכל התבצע במקצועיות לא רגילה, במחיר הוגן, ועם יחסי אנוש יוצאים מהכלל.

איציק, באר שבע

, נובמבר 2012

איש מקצוע מעולה אמין וישר. ובנוסף הוא איש מקסים באופיו, ממליץ עליו בחום רב.
יצא לי לעבוד איתו לא אחת ולראות אותו בפעולה, כמו כן יצא לי גם להפנות אליו חברים מכרים ולקוחות שלי ומכולם קיבלתי רק מחמאות על האיש ועל עבודתו. בנוסף אני יכול לספר על מקרים שבהם הוא התגלה במלוא אנושיותו והלך לקראת אנשים שהיה חסר להם וביצע עבורם עבודות איטום במחיר מופחת על מנת שלא יסבלו בחורף מנזקים חמורים לבית.
מעבר לכך הוא ביצע ומבצע עבורי עבודות איטום נרחבות מאוד בגגות של בניינים בעלי שטח נרחב, כל עבודה שלו היא יסודית מאוד, מקצועית מאוד, עם אחריות מלאה לתוצאות. לא לחינם הוא מבעלי המקצוע הוותיקים ביותר בתחום שאני מכיר, הוא כבר עשרות שנים בתחום הזה ובכדי להחזיק מעמד כלכך הרבה זמן אתה חייב שבראש ובראשונה יהיה לך שם טוב ומוניטין מעולים. לאבי יש אכן גם שם טוב גם לב טוב וגם זוג ידיים עובדות וחרוצות שמבצעות עבודות בדייקנות רבה.

חיים, באר שבע

, נובמבר 2012

מאוד מאוד מרוצה מהשירות ואיכות העבודה, מאוד שבע רצון. מצאתי אצלו מקצועיות והגינות בלי פשרות, הלוואי וידיו יהיו מלאות תמיד בעבודה.
אני במקצועי קבלן בניין, וכבר שנים רבות שאני נעזר בשירותיו של אבי בוקר מזיפות עשר. הכרתי אותו כשיצא לי לראות אותו עובד בסביבה, עליתי לראות כמה עבודות שלו ולהתרשם, אהבתי את המקצועיות, השיפועים, הדיוק, המוקפדות, הוא לא חוסך בחומר, בזמן או בטרחה. אהבתי את העבודה שלו ומאז אני משתדל לעבוד אך ורק איתו ככל שהדבר מתאפשר. הוא ללא ספק אחד הטובים, הישרים וההגונים ביותר בתחום הזה.
אני יכול להעיד לאחר הרבה עבודות שהוא ביצע עבורי שעוד לא שמעתי תלונה מלקוח אחד שהאיטום אצלו לא התבצע כמו שצריך. בדברים האלה אין חכמות, מספיק טיפת מים אחת שתחלחל במקום קטן שלא נאטם כמו שצריך וכל הקיר יקבל רטיבות עם הזמן. לכן היה לי חשוב לעבוד אך ורק עם בן אדם שאני סומך במאה אחוז על המקצועיות ועל ההגינות שלו. לשם כך טרחתי לראות הרבה עבודות של אנשים בתחום, העבודות של אבי היו אלה שהכי הרשימו אותי, כל עבודה שלו היא עשר, עגול. שלם. הוא מבצע עבורי גם איטומי גגות וגם איטום קירות מגן בקומות מרתף לפני שהם מכוסים באדמה. כל איטום שלו הוא מוקפד מאוד, מקצועי וללא פשרות. רק תשבוחות אני מקבל על עבודתו. ולפני ואחרי הכל מה שאני הכי אוהב אצלו זה - הגינות.

שמעון, באר שבע.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

מזה 30 שנה אבי נותן שירותי זיפות בכל אזור הדרום. מבין לקוחותיו: עיריית באר שבע אולמי שמחות - הורדוס, קיסר בניין סלקום אבי סיר - משה ובניו ועוד לקוחות פרטיים מוסדות וחברות בכל האזור. אנו מעניקים שירות מהיר עם אמינות ומקצועיות עד הגג.

זיפות 10

זיפות 10

אבי בוקר


9.5

050-5307553
 

זיפות 10

אבי בוקר

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5307553 חייג