גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

9.5
דניאל גבאי
קבלני גבס, צביעה וסיוד, ריצוף וחיפוי, עבודות בנייה והריסה
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יהושע ברוכי 17/4, ירושלים

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

44 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2019

דניאל הוא אדם אדיב ומקסים! הזדקקתי לשיפוץ במקלחת בביתי, המקלחון היה הרוס לגמרי וחשבתי שאצטרך להחליף אותו. דניאל הגיע והסביר לי שיש צורך בשיפוץ הסוגר של המקלחון. ההסברים שלו היו מדויקים וברורים מאוד כך שהרגשתי חלק מהעניין. העבודה כמובן בוצעה באופן מושלם ומאז לא היו תקלות למיניהן. גם מבחינת המחיר אני חושבת שהוא נתן הצעה מצוינת, אפילו מעבר לממוצע ההוגן. תענוג!
בלהה, ירושלים

, אוקטובר 2019

אני בעל חברה והייתי זקוק לשיפוץ של מבנה בגודל 300 מטר. מדובר בשיפוץ רציני והייתי חייב לוודא שאני נותן אותו לידיים הנכונות. הגעתי לדניאל דרך המלצה וכבר בטלפון הבנתי שהוא בעל מקצוע רציני שיודע על מה הוא מדבר ואיך לבצע את העבודה. הכל היה כמתוכנן, הוא דייק בזמנים, הוא ביצע את העבודה בדיוק לפי רצוני והכל במקצועיות וביסודיות. אני ממליץ בחום!
דודו, תל אביב.

, מאי 2019

חבר מהעבודה המליץ לי על דניאל לגבי עבודת גבס שרציתי לבצע בסלון ביתי, התקשרתי לדניאל וקבענו פגישה. הוא הגיע לפגישה מסודרת, ביצע מדידות של נישה מגבס שרציתי לבנות לטלוויזיה בסלון ביתי, הראה מגוון רחב של עבודות וסגרנו תאריך. כעבור כמה ימים דניאל הגיע עם כל הציוד הנדרש, החל בבניית הנישה מגבס, רמת דיוק ומקצועיות כמו שלו לא ראיתי, פשוט בעל ידיי זהב, בנה נישה מהממת בסלון, כל הגימורים מדויקים והתוצאה הסופית פשוט חלום. המחיר שגבה היה הוגן, השירות היה מדהים ואני מרוצה ממנו מאוד, אין ספק שתמיד אפנה אליו בכל הקשור לשיפוץ.
מיכאל, מודיעין.

, מאי 2019

חיפשתי בעל מקצוע קודם כל אמין וגם מחיר הוגן, נפגשתי עם המון בעלי מקצוע לגבי שיפוץ חדר בביתי שהיה בו קיר גבס שספג רטיבות ועובש, רק דניאל נכנס לי ללב , היחיד שהגיע לפגישה מסודרת, היה קשוב אליי והסביר לי כל דבר וסגרנו מועד לתחילת העבודה. כעבור יומיים דניאל הגיע , הרס את קיר הגבס הישן, הקים קיר גבס חדש וביצע בו עבודת טיח וצבע, תמיד היה חשוב לדניאל שאני שבע רצון ואם יש לי עוד בקשות, תודעת השירות שלו ללקוח פשוט מצוינת. העבודה בוצעה בצורה מקצועית, הקיר יצא נהדר ואני בהחלט מרוצה מדניאל מאוד.
איציק, ירושלים.

, ינואר 2019

דניאל בעל מקצוע מדהים ואני ממליץ עליו בחום רב! החלטתי להפוך ולשפץ מחסן בביתי לחדר עבודה והיה ברור לי כי אפנה לדניאל לאחר שראיתי ביצוע של עבודות שונות אצל השכנים שלי, דניאל הגיע ונתן הצעת מחיר הוגנת ובאותו היום סגרנו תאריך לתחילת עבודה. דניאל התייצב לביצוע העבודה בדיוק בזמן שנקבע וסיים את העבודה יומיים לפני הזמן. הוא עבד יחד עם שני עובדים נוספים, את סגירת המרפסת הוא ביצע בגבס והעבודה כללה בנוסף שבירת קיר, לאחר מכן פינה את כל הפסולת לתוך מכולה שדאג להביא, פרס ניילונים על הרצפה שלא תתלכלך בצבע, בקיצור בעל מקצוע שראוי רק לשבח, יודע לעבוד ולתת שירות מדהים ללקוחות ומה שמבטיח מקיים על הצד הטוב ביותר.
שמעון , ירושלים.

, ינואר 2019

הגעתי לדניאל דרך פרסום שראיתי, צלצלתי אליו לגבי צביעת דירה 4 חדרים ואיטום בקיר במרפסת בביתי, הוא הגיע לפגישה ביום שקבענו, הסביר על אופן עבודת האיטום וצביעת הדירה וגבה מחיר הוגן לעומת כל המחירים שביררתי לפניו והחלטתי שאני סוגר איתו את העבודה. הוא הגיע ביום שקבענו בשעות הבוקר המוקדמות, החל בעבודת האיטום בחלק קטן בקיר במרפסת שהייתה רטיבות, ולאחר מכן החל בצביעת קירות הדירה ללא תקרה, במשך 3 ימים הוא הגיע בזמן כל יום, השתמש בחומרים איכותיים וביצע עבודה מקצועית, אין ספק שאני מרוצה מאוד מהעבודה, מאז לא היה זכר לרטיבות בדירתי, אני מרוצה וממליץ בחום.
יעקב, ירושלים

, אוקטובר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות והעבודה המקצועית שדניאל ביצע אצלי וכבר המלצתי עליו להרבה חברים ומכרים! פניתי אליו לצורך החלפת תקרת גבס, עבודה לא פשוטה שכללה - פירוק של התקרה הקיימת, בידוד, טיח, שפכטל וצבע. דניאל הגיע ליום העבודה עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש ובמשך יום וחצי ביצעו עבודה טובה, נקייה ומדויקת. מה שהכי אהבתי אצל דניאל היה שהוא לא עזב את הבית אפילו לרגע, תמיד היה נוכח במקום ופיקח על הצוות שלו, הוא היה זמין לכל שאלה שלי והיחס שלו היה אדיב ונעים, גם הצוות שלו מורכב מחבר'ה נחמדים וחרוצים והיה תענוג לעבוד איתם. הכל נראה נהדר, הגימורים נקיים וחלקים ואני מאוד מרוצה. ממליצה עליו מכל הלב.
נורית.

, אוקטובר 2018

דניאל הקבלן שיפוצים ביצע עבורי שיפוץ כללי בבית שרכשנו לפני כניסה, העבודה שלו היתה איכותית וברמה מאוד גבוהה ולמרות שעברו מס' חודשים אני עדיין ממליצה עליו בכל מקום ולכל אחד! העבודה כללה - צביעת כל הקירות בבית, עבודות גבס, חשמל ואינסטלציה, החלפת ריצוף ועוד.. דניאל עבד כל יום מבוקר עד ערב, היה נוכח כל כולו בבית שלי ולא לקח פרויקטים אחרים במקביל שיכלו להסיח את דעתו מהעבודה אצלנו. דניאל עבד לפי הלו"ז שקבענו וסיים בול בזמן, הוא ביצע עבודה טובה, מקצועית ומדויקת והכל נראה נהדר, הגימורים חלקים, הקירות נראים טוב ואין זכר לתיקונים שבוצעו. עד היום אני מקבלת מחמאות על העבודה הנהדרת והאיכותית וכמובן שאמשיך להמליץ רק עליו!
עופרה.

, יוני 2018

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של דניאל וממליצה עליו בלי שום היסוס! ההחלטה לבחור בדניאל לבצע את השיפוץ בביתנו היתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו! העבודה היתה גדולה ומורכבת וכללה - החלפת צנרת חדשה, החלפת ריצוף בכל הבית, שבירת קירות, התקנת דלתות חדשות, שיפוץ קומפלט של חדר אמבטיה, עבודות גבס וצבע ועוד.. הכל בוצע בצורה מושלמת! דניאל עמד בלו"ז שקבענו מראש ומה שהכי אהבתי זה שהכל פשוט זרם.. לא היו אי-הבנות או ויכוחים במהלך העבודה, כל אחד מאנשי הצוות ידע את תפקידו, הכל היה ברור ועבד נהדר. מבחינת המחיר - אני מודה שקיבלנו גם הצעות מחיר נמוכות יותר אך מדניאל קיבלנו תמורה מלאה עבור הכסף, קיבלנו איכות גבוהה! ללא ספק החוויה הכי טובה שלנו! מומלץ!
לינדה, ירושלים.

, יוני 2018

דניאל גבאי הוא בעל-מקצוע יוצא דופן, השירות שלו מדהים ברמות שאין לתאר ומהיום והלאה אני פונה רק אליו! העבודה שביצע אצלי היתה סגירת חדר כביסה שכללה עבודות גבס, צבע, ריצוף, חשמל ומעט תיקוני אינסטלציה - אין דברים כאלה! דניאל בחור ישר, הוגן ואמין, הוא תמיד היה זמין לכל שאלה שלי או התייעצות, הוא עבד בצורה טובה, נקייה ומסודרת וחשוב לציין שדניאל היה בעל-המקצוע היחיד שהסכים לבוא לראות את הבית ורק לאחר-מכן לתת הצעת מחיר, זה ממש לא מובן מאליו מאחר וכל בעלי-המקצוע שפניתי אליהם רצו לסגור איתי מחיר בטלפון מה שיכל לגרור הרבה אי-הבנות לאחר מכן. מהיום והלאה דניאל הוא השיפוצניק שלי! מומלץ מכל הלב!
ליאת, צור-הדסה.

, פברואר 2018

השירות שקיבלתי מדניאל מחברת "גבאי פתרונות בנייה מתקדמים" היה פשוט נהדר! מדובר בבעל מקצוע שיודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר. הזמנתי אותו לצורך עבודות גבס וצבע בביתי ואני חייב לציין שהתוצאה הסופית היא מעל ומעבר למה שציפיתי. העבודה מהוקצעת, הקירות חלקים והגימורים נקיים - באמת עבודה ברמה גבוהה. הוא עצמו אחלה בחור וכיף להכניס אותו הביתה, הוא עובד מצויין, נותן יחס טוב ללקוח ואפילו המחיר שגבה היה סביר לחלוטין. ממליץ ללא ספק.
אהרון, ירושלים.

, פברואר 2018

על דניאל מחברת "גבאי פתרונות בנייה מתקדמים" יש לי רק מילים טובות! בעל מקצוע מהשורה הראשונה, מבצע עבודה ברמה מאוד גבוהה ואני ממליצה עליו בחום! ציון 10! לאחר שקנינו בית החלטנו לבצע בו שיפוץ כללי לפני שנכנסו לגור בו, מדובר בעבודה גדולה ודניאל צלח אותה בהצלחה רבה. הוא ביצע שיפוץ מ-א' עד ת' - הכל כולל הכל! החלפת ריצוף וקרמיקות, צביעה מחדש של הקירות והתקרה, עבודות גבס, החלפת תשתית חשמל וכו'.. הכל בוצע בצורה נהדרת ומקצועית, איכות עבודה כל-כך גבוהה שכבר הרבה זמן לא ראיתי. הכל נראה נפלא, הגימורים נקיים וכל מי שנכנס אליי הביתה מתלהב מאוד. הוא עצמו בחור מקסים, נעים לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה וגם המחירים שהוא גובה סבירים בהחלט. ממליצה ללא ספק.
עופרה, ירושלים.

, ספטמבר 2017

דניאל גבאי בעל מקצוע משכמו ומעלה! אני מכיר אותו כבר שנים וממליץ עליו בחום! דניאל ביצע עבורי עבודות גבס שונות בבית - שבירת קירות, בניית קירות חדשים, בניית נישות מגבס ועבודות גבס דקורטיביות במקומות שונים בבית - ואני מאוד מרוצה מהעבודה. דניאל בעל מקצוע רציני, ניכר שהוא מכיר את העבודה על בוריה והוא יודע מה הוא עושה. לאורך כל ימי העבודה הוא הגיע בשעות הבוקר המוקדמות, היה סבלני ונחמד, העבודה מדויקת מאוד וניכר שבוצעה במיומנות רבה. הכל נראה נפלא! המחיר גם כן היה הוגן בהחלט ואני ממליץ עליו בלב שלם לכל מי שמחפש עבודה איכותית!
גבי, ירושלים.

, אוגוסט 2017

דניאל פשוט מקסים! אין דברים כאלה! הוא ביצע שיפוץ אצל השכנים שלי וברגע שראיתי את העבודה שלו ישר פניתי אליו, הוא ביצע עבורנו שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים שכלל החלפת ריצוף וקרמיקה, מקלחון חדש, החלפת כלים סניטריים ועבודות צבע - העבודה נהדרת! הוא עבד אצלנו במשך שבועיים, היה נחמד וחביב לכל אורך ימי העבודה, הוא לא התחמק, עבד בשיתוף פעולה מלא איתנו וגם כשהיתה איזושהי תקלה קטנה וביקשנו שיתקן הוא נענה בחיוב והגיע מיידית. בעל מקצוע אמין וישר שגובה מחירים הוגנים - ממליצה בחום!
אידית, ירושלים.

, אוגוסט 2016

ההתנהלות של דניאל מהרגע הראשון הייתה מרשימה ויוצאת דופן ביחס לבעלי מקצוע שפגשתי לפניו וגם בהמשך העבודה ההתנהלות הייתה יוצאת מן הכלל, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה - מדובר באיש מקצוע שדואג לכל פרט, אחראי מאוד, פדנטי, מקפיד על גימורים ברמה גבוהה ובעצם מספק ללקוח בדיוק את מה שהתחייב אליו: עמידה בזמנים, שירות מקצועי, אמינות, ומחירים סבירים, עובדים מאוד יפה ומשאירים נקי אחריהם בכל סוף יום. השיפוץ יצא נהדר, בדיוק כמו שסוכם.
ממליץ בחום - אשר.

, אוגוסט 2016

דניאל בעל-מקצוע מעולה!! קיבלנו שירות נהדר כל-כך, עבודה מקצועית מאוד, הכל היה ממש טוב שאני פשוט הופתעתי לטובה.
מבחינת העבודה עצמה, דניאל והצוות עשו עבודה מסודרת ויפה, נהניתי מאוד מצורת העבודה שלהם, דניאל מקפיד על כל דבר ועניין כולל השלמות ופינישים הכי קטנים שיש. מבחינת לוח הזמנים, דניאל סיים את עבודת השיפוץ תוך פרק הזמן שסוכם מראש, הכל נעשה לשביעות רצוני המלאה, מומלץ ביותר.
שרה.

, מאי 2016

דניאל עשה אצלנו בעסק עבודת גבס מקצועית, עמד בלו"ז היה מקצועי הגימורים יפים - בהחלט בעל מקצוע מומלץ.
מדובר בחדר בבית שהיה קיר גבס קיים, הקיר גבס הישן ספג רטיבות ו"התקלקל" וחיפשתי בעל מקצוע בתחום לביצוע איטום של הקיר הקיים וביצוע השמת קיר גבס חדש כחיפוי מעל הקיים. בחרתי לעבוד עם דניאל "גבאי פתרונות בנייה מתקדמים", מכיוון שהוא התנהל באופן מקצועי, הגיע לראות את המקום באופן מסודר, ישב איתי בסבלנות, הקדיש לי זמן ובאמת נתן עצות טובות.
דניאל ביצע אצלי עבודת גבס מאוד איכותית, עבודת איטום/בידוד טרמי, הקמת קיר חדש, עבודת טיח וצבע ועוד כהנה וכהנה עבודות שנלוו לדברים העיקריים. לכל אורך העבודה, דניאל ווידא איתי שהכול תקין, היה לו חשוב לברר שאני מרוצה מהעבודה שלו, ובאמת שהוא עשה עבודה טובה - הוא נתן עבודה בכל המרץ ובלי למרוח זמן. הקיר יצא נהדר, דניאל עמד במילה שלו ואני בהחלט מרוצה.
מאיר.

, מאי 2016

העבודה של דניאל מעולה, מצוינת מכל הבחינות, עמידה בלו"ז, מקצועיות, איכות עבודה ושירות הכל היה פיקס, כמובן שממליץ עליו - מגיעות לו רק מילים טובות,
מדובר בצביעת דירה ריקה לפני כניסה, היו לנו כל מיני קירות שנזקקו לטיפול של צביעה ותיקוני טיח. חיפשנו חברת שיפוצים מקצועית שתבצע עבורנו חידוש של הקירות וצביעה מחדש. לדניאל מחברת "גבאי פתרונות בנייה מתקדמים" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע אחראי ורציני, הוא סיפק מענה מהיר, הגיע לפגישה ראה את השטח נתן הצעת מחיר מסודרת, עשה רושם מקצועי ואדיב וסגרנו את העבודה. העבודה כללה: סיוד של כל הבית מחדש (קירות כולל תקרות) כולל תיקוני טיח במקומות בהם היה צורך.
מבחינת התנהלות העבודה דניאל היה עשר, שם ניילונים ועשה הכל בכדי שיישאר נקי ומסודר כולל הנחת יריעות ניילון על הרצפה בכדי שלא יהיו כתמי צבע לאחר העבודה. את העבודה הוא ביצע ברמה מאוד מאוד גבוהה. בתום כל חדר, הוא ניקה אחריו ובאמת בסיום העבודה לא היו כתמי צבע ועבודות ניקיון מורכבות. לסיכום, אין לי שום תלונה, הכל עבר חלק, היה נעים לעבוד איתו, דניאל עמד במחיר שסוכם, אני מודה לו על העבודה והיחס וממליץ בחום לכולם!
יוסי.

, דצמבר 2015

דניאל איש מקצוע יוצא מן הכלל, איש נאמן, מילה זאת מילה, זמן זה זמן, הצוות שלו מקצועי אדיב ומנומס ואיכות העבודה ברמה גבוהה - ממליצה ממש מכל הלב. הגעתי לדניאל "גבאי פתרונות בנייה מתקדמים" דרך המלצה אישית, חיפשתי איש שיפוצים שיבצע שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט. ידעתי מראש ששיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך מורכב, שבסופו מתקבל חדר רחצה מעוצב, איכותי אשר אמור לשרת את המשתמשים בו לשנים רבות ולכן חיפשתי בעל מקצוע אמין וישר. קיבלתי המלצה חמה על דניאל, הוא הגיע אלי באופן מסודר, ישב איתי הסביר לי על דברים חשובים ושם דגש על איכות החומרים שאיתם נעבוד ועל איבזור איכותי בכדי שהשיפוץ יחזיק מעמד לאורך השנים.
דניאל היה איתי לאורך כל התהליך - בתוכנית השיפוץ, לפני תחילת העבודה, הוא עזר לי להחליט על מיקום הכלים הסניטריים, לבחור ריצוף מתאים ותאורה מתאימה. דניאל דאג שתהיה הבנה והסכמה מלאה ביני לבינו בכל הנוגע להליך השיפוץ ולו לפרטים הקטנים ביותר. גם מבחינת הצעת המחיר, הוא הציע מחיר סביר ותאם פחות או יותר את סכום הכסף שתכננו להוציא ותכננו באופן מסודר לוחות זמנים. מבחינת התנהלות העבודה,דניאל היה יוצא מן הכלל, עמד במילה שלו, עמד בלוחות זמנים, הגיע בכל בוקר לבצע את העבודה הנדרשת ולא עזב עד שהכול היה פיקס. העבודה כללה, החלפת כלים סניטריים (עקירת אמבטיה והתקנת מקלחון חדש ברזים וכיור חדש), עקירת ריצוף ישן איטום מחדש (בצע ניקיון יסודי של השטח הנאטם. הכוונה היא לפירוק מוחלט של כל אביזרי האמבטיה, פירוק הריצוף, ניקוי שכבת החול שמתחת וריצוף וכו'. הפיכת הרצפה לאגנית באמצעות יצירת קימורי בטון הנקראים רולקות. הרולקות נועדו להדק את האיטום ולבטל פינות חדות שעלולות להפריע. בנוסף דניאל ביצע איטום של השטח הכולל באמצעות חומרי איטום צמנטיים בשתי שכבות, שמספקות הגנה חזקה ואיכותית. לאחר מכן ממתינים עד לייבוש סופי של כל השטח הנאטם) והנחת ריצוף קרמי כולל השמת רובה. בנוסף דניאל ביצע חיפוי קרמי של קירות המקלחת, עבודת צבע וטיח והחלפת צנרת.
העבודה נעשתה לשביעות רצוני המלאה, דניאל עבד נקי ומסודר ובדק גם בסיום וגם תוך כדי עבודה שאנחנו שבעי רצון, רואים שחשוב לו הדעה של הלקוח. המחיר שנלקח עבור השיפוץ תאם למחיר שסוכם מראש, היה תענוג לעבוד איתו, אני ממליצה עליו ממש בכל הזדמנות!
משפחת מזרחי.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מדניאל גבאי, הלוואי והיו עוד חמישה בעלי מקצוע כמוהו בארץ - הוא איש שיפוצים יחיד ומיוחד במינו, מילה זאת מילה, שעה זאת שעה ועבודת השיפוץ ברמה גבוהה - ממליץ בחום! פתחתי חנות למוצרי ספרות בקניון, החנות הייתה צריכה לעבור שיפוץ והסבה לתנאים של מה שהייתי צריך ולשם כך נפגשתי עם כמה בעלי מקצוע בתחום ומבין כולם, בחרתי לעבוד עם דניאל גבאי פתרונות בנייה מתקדמים.
מה שמצא חן בעיני לגבי דניאל, שהוא בקיא כמעט בכל סוגי השיפוצים ולכן לא הייתי צריך להתעסק עם כמה בעלי-מקצוע בכל תחום, אלא להתנהל רק מול דניאל שלקח את הכל עליו ודאג שכל העבודה תבוצע, בנוסף לכך, הוא עשה רושם מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הציע פתרונות יעילים לכל מיני בעיות ונתן הצעת מחיר ראלית שעמדה במחירי השוק. מבחינת העבודה עצמה, דניאל עמד בלוחות הזמנים ועשה עבודה טובה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הגיע תמיד בעצמו לשטח, יום אחרי יום ברצף, ונתן את ההרגשה שאתה עובד עם בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ולדעת שהוא אחראי לכל מילה שלו, שהוא אמין ומקצועי.
העבודה כללה: צביעה מחדש כולל תיקוני טיח ושפכטל, ביצוע עבודות חשמל, התקנת גופי תאורה, ביצוע עבודות גבס - נישות מדפים ובריקים. דניאל עשה עבודה יפה, הוא עמד בכל מילה שסוכמה בינינו והתוצאות של השיפוץ היו לשביעות רצוני. דניאל דאג שהכול יראה טוב ושתעשה עבודה איכותית ורצינית. לגבי המחיר, הוא עמד בסכום הכסף שסוכם בתחילת הדרך, גם בימי השיפוץ עצמם לא היו ניסיונות מצדו להעלות את המחיר בטענות שונות, הוא היה הוגן מאוד. ממליץ עליו בחום לכל המחפש איש שיפוצים אמין וישר, דניאל הוא הכתובת.
ארז הרץ.

, אוגוסט 2015

ממליץ על דניאל בלב רחב ושלם - הוא עשה לנו עבודה נהדרת. איש מקצוע מעולה, בחור עם נשמה, יחסי אנוש מעולים, עבודה מקצועית ובאיכות גבוהה.
לדניאל הגעתי כשחיפשתי בעל-מקצוע שמתמחה בעבודות גבס דקורטיביות לבית, הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן. קבענו להיפגש, הוא הגיע בזמן והיה מאוד מקצועי, התרשמתי ממנו לטובה, הבנתי שמדובר באיש מקצוע רציני, אמין ומקצועי, הוא ייעץ לי על סוגי עבודות גבס שלא ראיתי אצל אף אחד אחר, הוא עושה פשוט עבודה ברמה גבוהה! סגרנו איתו את העבודה וקבענו תאריכים לביצוע העבודה.
ההתנהלות שלו הייתה פשוט מקצועית, הוא עשה עבודה מדהימה עד לרמת הפנישים, עבודת גבס מדויקת של מזנון עם תאורה, קרניזים, נישות וכו'. עבודה מוקפדת, אסתטית, קווים ישרים ונקיים והתוצאה הרבה מעבר לצפיות שהיו לנו, אנחנו מרוצים מהעבודה, אני ממש ממליץ עליו לכל מי ששואל אותי. מעבר לעבודה הבאמת מקצועית, הוא גם עמד בלוחות הזמנים, עמד במחיר שסוכם ונתן חשבונית מסודרת עבור העבודה.
מדינה.

, אוגוסט 2015

דניאל היה עשר, ביצע את כל העבודות ברמה גבוהה, הוא עמד בכל המסוכם ובאמת היה אמין מכל הבחינות, אני חושב שמדובר בבעל-מקצוע מצוין ולכן ממליץ עליו בפורום זה. החלטנו שהגיע הזמן לבצע שיפוץ במטבח ובמרפסת שירות ולשם כך נפגשנו עם כמה בעלי מקצוע בתחום ומבין כולם, בחרנו לעבוד דווקא עם דניאל גבאי שקיבל המלצות טובות ועשה עלינו רושם טוב בפגישה.
דניאל בקיא בכל סוגי השיפוצים, הוא הבטיח לקחת עליו את הכל ודאג שכל העבודה תבוצע לשביעות רצוננו. בנוסף לכך, דניאל עשה רושם מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הציע פתרונות יעילים לכל מיני בעיות ונתן הצעת מחיר ריאלית שעמדה במחירי השוק. מבחינת העבודה עצמה, דניאל עמד בלוחות הזמנים ועשה עבודה טובה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הגיע תמיד בעצמו לשטח, יום אחרי יום ברצף, ונתן את ההרגשה שאתה עובד עם בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז ולדעת שהוא אחראי לכל מילה שלו, שהוא אמין ומקצועי.
דניאל עשה עבודה טובה ויפה, הוא עמד בכל מילה שסוכמה בינינו והתוצאות של השיפוץ היו לשביעות רצוני. הוא דאג שהכול יראה טוב ושתעשה עבודה איכותית ורצינית. לגבי המחיר, הוא עמד בסכום הכסף שסוכם בתחילת הדרך, הוא היה הוגן מאוד ולא שיחק משחקים. ההתנהלות של דניאל לכל אורך השיפוץ הייתה מצוינת, לא הייתי צריך לרדוף אחריו בשום שלב, מדובר בבעל מקצוע שמסור לעבודה וללקוחות שלו, אפשר להיות רגוע כשעובדים מולו.
ממליץ בחום - אורי.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהעבודה שדניאל גבאי ביצע אצלי, מדובר באיש שיפוצים אמין אחראי, ניתן לסמוך על המילה שלו - ממליץ בחום. הגענו לדניאל דרך המלצות מפה לאוזן, וכך החלטנו ליצור איתו קשר - שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו שמדובר בעבודת שיפוצים כללית אצלנו בבית וקבענו להיפגש איתו.
דניאל הגיע בזמן שקבענו, במהלך הפגישה עברנו על הבית והנקודות שהעליתי, הסברתי לו מה אני רוצה והוא נתן לי רעיונות שונים, מדובר בשיפוץ כללי של הבית, עבודה דיי גדולה. הייתה לי תחושה טובה לגבי דניאל, הוא היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, הראה בקיאות בחומר ונתן מענה לבקשות שלי. את כל השיפוץ די לקח על עצמו, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה והחלטתי שזה הצעד הנכון לסגור איתו את העבודה.
לגבי השיפוץ עצמו, דניאל עשה עבודת שיפוץ שכללה עבודות טיח, צבע, שיפוץ קומפלט חשמל, ריצוף חדש, עבודות גבס גם דקורטיביות בריקים קרניזים וכו'. במהלך ימי השיפוץ דניאל התנהל באופן אחראי, הגיע בזמן, העבודה נעשתה כפי שתיאמנו, נעשתה עבודה מדויקת ואיכותית והתוצאה הייתה לשביעות רצוני, אפילו הפינישים היו מרשימים. מבחינת המחיר - דניאל לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ומבחינת לוח הזמנים העבודה נערכה לפי לו"ז מתוכנן, הייתי מרוצה מההתנהלות ומהשיפוץ עצמו, הכל עבר חלק היה פשוט תענוג לעבוד מולו, ממליץ עליו בחום.
תומר.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מההתנהלות של דניאל מכל בחינה אפשרית, דניאל סיפק עבודה מקצועית, אכפתית, נמצא בשטח מידי יום, היה אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, בכל דבר הגדיל ראש ועשה הרבה מעבר למה שסוכם, הוא קודם כל בן אדם מקסים וכמובן בעל מקצוע פרפקציוניסט פשוט מעולה - ממליצה עליו מכל הלב, באמת איש מקצוע ראוי!
מדובר בעבודה גדולה מאוד של שיפוץ (אפשר להגיד הקמה) חנות שברשותנו, אני יכולה לספר שדניאל עשה עבודה יוצאת מן הכלל - אין מילים!!! מדובר באחד מבעלי-המקצוע הכי אמינים וטובים שיצא לי להכיר. מדובר בעבודת הקמה מאלף עד תף! דניאל נפגש איתנו מספר פעמים ותכנן את השיפוץ לפרטי פרטים, וביצע את העבודה במדויק! השיפוץ כלל עבודות ריצוף, עבודת עץ, גבס, חשמל, אינסטלציה ובעצם הכל מהכול, אין תחום שדניאל לא חלש עליו. מבחינת התנהלות העבודה לכל אורך השיפוץ, עדיין לא נתקלתי בקבלן כזה חרוץ ואמין כמו דניאל - הוא הגיע לחנות בכל בוקר עד תום יום העבודה, לא זז מהמקום ודאג שהכול יבוצע על הצד הטוב ביותר. במהלך ימי השיפוץ קפצתי מדי פעם לראות איך העבודה מתקדמת ותמיד היו לי הערות חיוביות וגם אם היו אי אלו דברים, דניאל מיד נענה והיה מאוד קשוב לאורך כל השיפוץ. לא יכולתי לבקש קבלן שיפוצים טוב ממנו, סמכתי עליו כבר מההתחלה, הוא היה הכי מקצועי שפגשתי, תכנן מאוד יפה את השיפוץ ונתן הצעת מחיר מסודרת וכך גם פני הדברים התנהלו - תענוג!
בתום השיפוץ, החנות יצאה מהמם! בדיוק כמו שדמיינתי וכמו שתוכנן. רמת הגימור הייתה גבוהה מאוד, אין ספק שמדובר בבעל-מקצוע אמין מאוד אחראי, לוקח על עצמו עבודה ומבצע אותה הכי טוב שאפשר. נהניתי לעבוד איתו וכמובן שיוצא לי להמליץ עליו המון בפני לקוחות נוספים!
חנה צברי.

, פברואר 2015

הגעתי לדניאל גבאי דרך המלצות חמות של אנשים. חיפשתי קבלן שיפוצים רציני עם צוות עובדים מיומן, שיבצע שיפוץ במסעדה שאני מנהל. בדקתי במקביל אליו מספר אנשי מקצוע וההצעה של דניאל הייתה סבירה מאוד ובחרתי לעבוד אתו כי הוא היה המקצועי מבין כולם.
הוא נתן לי את הצעת המחיר המפורטת והמושקעת ביותר, כולל כל הפרטים הקטנים של השיפוץ ומחירים, והתחייב לסיים את העבודה תוך הזמן שסוכם מראש.
דניאל הגיע אלינו עם צוות עובדים מיומן ומקצועי, הם היו ערוכים ברמה המקצועית, הביאו את כל הציוד והחומרים הנדרשים ותיקתקו את העבודה. מדובר בשיפוץ כללי של המבנה מאלף עד תף - עבודות גבס, צבע, שפכטל, אינסטלציה, חשמל ועוד...
דניאל והצוות עשו עבודה סופר מקצועית, הכל בוצע כפי שתוכנן מראש, אני בהחלט מרוצה מהשיפוץ.
מבחינת לוח הזמנים דניאל סיים את העבודה בזמן! הכל עבר חלק ולכן אני בהחלט ממליץ על דניאל לכל מי שמחפש חברת שיפוצים אמינה.
צבי מנחם.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מדניאל גבאי, מדובר בשיפוצניק רציני שיודע לבצע את כל סוגי העבודות באיכות גבוהה מאוד!
לפני מספר חודשים רכשתי עשרה חדרי משרד בבניין בירושלים ורצינו להסב אותם לחדרי מלונאות, לצורך כך נזקקתי לחברת שיפוצים רצינית שתבצע את מגוון העבודות תחת הגג שלהם.
קיבלתי המלצות על מספר בעלי-מקצוע בתחום ונפגשתי עם כל אחד, הראיתי להם את תוכנית האדריכל וביקשתי לקבל תכנון והצעת מחיר מפורטת, מבין כולם דניאל היה המקצועי ביותר, הוא ממש הראה שליטה בחומר וידע לתת מענה לכל דבר ועניין. הצעת המחיר שהוא הגיש הייתה מפורטת ומאורגנת כמו שביקשתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה. חתמנו חוזה כולל ציון לוח הזמנים ויצאנו לדרך.
העבודה כללה: חלוקה מחדש של החדרים באמצעות מחיצות מגבס, בנייה מאלף עד תף של חדרי השירותים והמקלחת כולל עבודות אינסטלציה צנרת וכו', עבודות חשמל, ריצוף מחדש וצביעה של החלל.
לכל אורך השיפוץ דניאל התנהל באופן מקצועי, ההתייחסות שלו לכל בקשה שלי הייתה יוצאת מן הכלל, העבודות עצמן היו באיכות גבוהה, צוות העובדים שלו היו בסדר למרות שהייתי מצפה לקצת יותר בקרת איכות מצידו של דניאל אבל באמת שסה"כ הייתי מרוצה גם מההתנהלות וגם מהתוצאה הסופית!
דניאל עשה עבודה מרשימה, התנהל לפי לוחות הזמנים שנקבעו מראש ואני חייב לציין שלמרות שפינוי הפסולת היה מורכב (אגורן נמצא על הגג) דניאל דאג לפנות הכל ולהשאיר אחריו נקי ומסודר.
השנה תכננתי לחתום איתו חוזה שיפוץ נוסף של הסבת חדרים למלונאות, כרגע המצב בקיפאון אבל ברגע שיתאפשר לי אני בהחלט יממש את החוזה איתו - היה תענוג לעבוד מול דניאל!
ארנון, ירושלים.

, אוגוסט 2014

דניאל היה עשר מכל הבחינות: עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות ולכן אני ממליץ עליו מכל הלב!
לדניאל הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שוחחנו וקבענו להיפגש, הפגישה התנהלה באופן מקצועי, הראיתי לו את התכנון שלי והוא מצידו ידע לקחת את המושכות לידיים, הציע מגוון פתרונות עיצוביים וידע לנווט אותי לבחירה הנכונה. מאוד התרשמתי ממנו וביקשתי שיארגן הצעת מחיר מסודרת - הצעת המחיר עמדה בטווח המחיר שתכננתי להשקיע על השיפוץ והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
דניאל עשה אצלנו שיפוץ כללי ובקיצור אפשר לומר שארגן מחדש הכל מהמסד ועד הטפחות, ועשה עבודה פשוט מצוינת. השיפוץ כלל עבודות גבס דקורטיביות, תכנון חשמל בכל הבית כולל תאורה, עבודות טיח שפכטל וצבע של הקירות והתקרה והחלפת הריצוף לחדש.
דניאל תיקתק את העבודה, השתדל תמיד לבוא לקראתי ונתן עבודה בכל המרץ ובלי למרוח זמן, הוא תמיד ניקה אחריו והתגלה לי כאדם איכפתי באמת האחראי לכל מילה שלו ועושה את הכל בכדי שאני כלקוח אצא מרוצה - דניאל עמד בכל פרט ופרט שסוכם איתו, זמן זה זמן מחיר זה מחיר ועבודה זה עבודה, נענה בסבלנות ובאדיבות לכל בקשה ושאלה, היה פשוט כיף לעבוד איתו ואני ממליץ עליו בחום!
אריאל, ירושלים.

, אוגוסט 2014

אנחנו מאוד מרוצים מדניאל גבאי, מדובר בביצוע שיפוץ כללי בשני פרויקטים שתכננו - שיפוץ חנות ואולם אירועים.
בפגישה דניאל ראה את תוכניות האדריכל, העריך את עלות החומרים והעבודה ונתן הצעת מחיר בהתאם, חשוב לציין שמדובר בעבודה ממש גדולה.
העבודה ארכה כחודש ימים, במהלכם הוא הגיע עם צוות עובדים מיומן, העבודה שנעשתה כללה את כל סוגי עבודות השיפוצים לרבות עבודות גבס דקורטיביות שבוצעו באיכות גבוהה!
הצוות היה מאוד ממוקד בעבודה וברגע שהסתיים שלב אחד בעבודה, דניאל עבר איתנו לוודא שהכול בסדר מבחינתנו ושאין לנו שאלות. כשהיו לנו הערות קיבלנו מענה מיידי והוא קיבל בחיוך ובסוף כל שלב בעבודה הצוות פינה את הפסולת וניסה להשאיר כמה שיותר סדר וניקיון (כמה שניתן במסגרת שיפוץ כה מאסיבי).
האווירה הייתה מאוד נחמדה ונעימה קיבלנו שירות מצוין ואישי, דניאל מאוד סבלני ובא לקראת הלקוח, הוא ייעץ לנו המון במהלך השיפוץ, והיה מעורב בכל פרט ודבר. אנחנו ממליצים עליו בחום הוא מקצועי, ישר ומספק עבודה באיכות גבוהה!
יואב\יאן - אדריכלים.

, מרץ 2014

דניאל גבאי הוא בעל מקצוע - מקצועי, יעיל, וגם לא מאלה שלוקחים מחירים מטורפים!
הגעתי אליו דרך המלצה של חברה, כשחיפשתי שיפוצניק שיבצע אצלי תיקון קיר מגבס, מבחינתי היה שווה כל שקל.
הייתה לי נזילה מקיר חדר האמבטיה, ומכיוון שמדובר בקיר מגבס, האינסטלטור שטיפל בבעיה שבר חלק מהקיר בכדי להגיע לצינור הבעייתי וכמובן שלאחר מכן, הייתי צריכה להזמין איש גבס מקצועי שיסגור את הקיר.
דניאל קבע איתי יום ושעה, הגיע בדיוק כמו שסיכמנו, עשה עבודה עשר, עבודה טובה יעילה וזריזה והכי חשוב, שסגירת הקיר נראית טוב ואין זכר לחור שהיה שם. אין לי באמת מילה אחת רעה להגיד על דניאל. הכל היה בסדר גמור, דניאל עבד נקי ומסודר, העבודה נעשתה ללא דופי, במחיר ממש ממש סביר. מעבר לכך הוא עמד במחיר שסיכמנו בהתחלה, ולא ניסה להוציא ממני עוד כסף כמו שבעלי-מקצוע אחרים אוהבים לעשות - מתקילים אותך בסיום התיקון. לסיכום אני יכולה להגיד שהייתי ממש מרוצה, וכמובן שאני ממליצה עליו בחום.
עדינה, ירושלים.

, מרץ 2014

השנה החלטתי לשפץ חלק נרחב מהבית, לבצע חלוקה מחדש של פנים הבית ולבנות אצלנו בבית יחידת דיור חדשה, חיפשתי בעל-מקצוע מתאים שיבצע את כל העבודות שקשורות לעניין, העדפתי שלא להתעסק עם המון בעלי-מקצוע. גם ככה זה קשה לעבוד מול אחד.
את דניאל הכרתי דרך המלצה ושמעתי על עבודתו שבחים רבים. הוא הגיע לראות במה מדובר, לייעץ לתכנן ולתת הצעת מחיר בהתאם.
בפגישתנו, דניאל דיבר לעניין והיה מקצועי מאוד, הוא תכנן את יחידית הדיור וחלוקת השטח, נתן פתרונות יעילים ומבחינת המחיר רצה את המחיר הסביר ביותר מבין כל הצעות המחיר שקיבלתי מבעלי-מקצוע נוספים שבדקתי. לא היו לי חששות לגביו והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ההתנהלות של דניאל הייתה יוצאת מן הכלל - דניאל דייק בזמנים, הקים את כל היחידה מאלף עד תף - אינסטלציה חדשה, קירות גבס, צבע וטיח, בנה לי חדר שירותים ואמבטיה כולל התקנת כלים סניטרים וכיוצא בזה. מעבר לכך תכנן שטח נוסף המיועד לחדר ארונות והכל בוצע באופן מרשים ובאיכות גבוהה.
דניאל והצוות שלו, עובדים בצורה מסודרת ומקצועית, דניאל מאוד מסור לעבודתו ורואים את זה עליו. הוא אדם חביב, נעים והיחס מאוד אישי, העבודה נערכה במשך חודש וחצי כפי שסוכם מראש, הכל כולל פינישים לשביעות רצוני. דניאל עמד בכל מילה ומילה שלו, גם מבחינת המחיר, גם מבחינת הזמנים וגם מבחינת איכות העבודה - מומלץ ביותר!
אסף שמיר.

, מרץ 2014

דניאל גבאי עשה אצלנו עבודה פשוט נהדרת מכל בחינה אפשרית, הן מבחינת איכות העבודה והן מבחינת השירות והעבודה המקצועית, מומלץ!!! דניאל הותיר עלינו רושם חזק מאוד - היה פשוט תענוג לעבוד עם מישהו כ"כ מקצועי!
הגעתי לדניאל דרך המלצות, יצרתי איתו קשר וקבענו פגישה, ישבנו יחד על תכנית עבודה מפורטת ומסודרת. מדובר בעבודת הריסה של קירות קיימים וחלוקת חללים חדשים באמצעות קירות גבס. דניאל הראה רצינות ובקיאות בכל מה שקשור להריסה ובנייה בגבס והחלטנו לשכור את שירותיו. הוא הכין לנו הצעת מחיר מסודרת, ההצעה הייתה הוגנת וקבענו לו"ז מראש.
לאורך כל הדרך, דניאל היה מאוד אחראי, הגיע עם הצוות שלו בשעות שנקבעו, ואת העבודה עצמה הם ביצעו באיכות גבוהה מאוד וטרחו על גימורים מושלמים!!! קירות הגבס נראים חלק מהבית לכל דבר, מדובר בקירות עבים עם בידודים והתוצאה באמת מרשימה.
דניאל עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, עמד במילה שלו, סיים בזמן לפי הלו"ז שקבענו ולקח את המחיר שסוכם מראש. באמת שאני מרוצה ממנו, קשה למצוא חברות שיפוצים כאלה אמינות כמו החברה של דניאל. ממליץ לכם בחום.
אבי אטיאס.

, מרץ 2014

דניאל עשה אצלי עבודת שיפוצים מעולה ואני מודה לו על כך וממליץ עליו בחום!
הייתה לי בדירה בעיה רצינית עם הצנרת, בעיה שנמשכה על פני מס' שנים וגרמה נזק לנו ולשכנים שגרים מתחתינו. השנה החלטנו לערוך שיפוץ גדול של האינסטלציה בדירה ולשם כך חיפשנו חברה מקצועית ומסודרת. לדניאל גבאי, הגעתי דרך אתר "בהצדעה" שנותן הטבות והוזלות לאנשי מילואים. לפני שדניאל הגיע אלי, לקחתי הצעות מכמה בעלי מקצוע, אבל הצעת המחיר של דניאל הייתה הריאלית ביותר ומעבר לכך הוא עשה עלי רושם מאוד טוב - דיבר באופן ענייני ומקצועי, נתן פתרונות לכל בעיה והגיש הצעת מחיר מסודרת.
מבחינת ההתנהלות של דניאל, הוא היה עשר מתחילת ההכרות שלנו ועד סיום העבודה. דניאל והצוות שלו פשוט מדהימים! הקפידו מאוד על לוחות הזמנים, עבדו באופן מאורגן ומסודר - הרימו את כל הבלטות בשביל להגיע לצנרת הקיימת, עקרו אותה והתקינו במקומה צנרת חדשה לגמרי. מעבר לכך הם גם עשו עבודת אינסטלציה קומפלט בשירותים ובמקלחת, החליפו את כל הכלים הסניטריים, ריצפו מחדש וצבעו.
בסיום העבודה, דניאל דאג לעבור איתי על הכל ולראות שאני שבע רצון, וכך היה! יצאתי מאוד מאוד מרוצה וכך גם השכנים מתחתינו, שדניאל סידר להם את עניין הרטיבות והנזקים שהיו כתוצאה מהצנרת התקולה שלנו.
יש לי רק מילים טובות להגיד על דניאל והצוות שלו, הם עשו הכל בכדי שאהיה מרוצה ואני שוב מודה להם על שירות טוב ומקצועי במחירים הוגנים.
רז, רבינוביץ'.

, מרץ 2014

הגעתי לדניאל דרך המלצות מפה לאוזן והחלטתי לפנות אליו כדי להתרשם ממנו ולקחת הצעת מחיר. חיפשתי בעל מקצוע בתחום הגבס כדי לתקן בעיות רטיבות שהיו לי במזווה של הבית, לבנות קיר חדש מגבס.
נפגשתי עם דניאל והתרשמתי ממנו לחיוב, הצעת המחיר שלו הייתה טובה בהשוואה לבעלי מקצוע נוספים שבדקתי וסגרתי איתו על העבודה של המזווה והוספתי גם עבודת קרניזים לתאורה נסתרת - ספוטים.
דניאל והצוות עשו עבודה שקטה ויעילה, הם הגיעו בזמן ועבדו ביסודיות ובסבלנות. דניאל הגיע בזמן ומוכן למלאכה עם כל חומרי וכלי העבודה הדרושים. הוא החל במלאכה בעזרת אנשי צוות נוספים. הם טיפלו בקיר המזווה שהיה ספוג רטיבות ולאחר מכן עשו תקרת גבס חדשה, לאחר מכן הם עבדו על הקרניזים לתאורה - היה לי חשוב שהעבודה תהיה אסתטית ועדינה ודניאל באמת עשה עבודה טובה , העבודה שלו הייתה ברמה הכי גבוהה שיש.
העבודה נעשתה בצורה מדויקת ובאיכות גבוהה. ראיתי שדניאל והצוות שלו הם חבר'ה רציניים עם ניסיון בתחום והם משקיעים את כל כולם בכל פעולה שביצעו. מעבר לזה בסיום העבודה הם טרחו ועמלו להשאיר את הבית נקי ומסודר ודניאל לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש. דניאל נותן יחס נהדר ללקוח ושירות הכי טוב שאפשר, ניתן לסמוך עליו במאה אחוז, השירות שלו מקצועי ויסודי והוא בן אדם אמין מאוד. אני ממליץ בחום.
נתן, ירושלים.

, מרץ 2014

הייתי מאוד מאוד מרוצה מדניאל!! מדובר באדם מסודר ואמין שעומד במילה שלו!! הגעתי אליו בהמלצת חברים שהיו מאוד מרוצים מהעבודה שדניאל עשה אצלם ולכן המליצו לי עליו בחום.
אצלנו היה מדובר בעבודת ריצוף של הבלטות בחצר, וטיפול בבעיית ביוב רצינית. דניאל התנהל באופן ישיר והוגן - הוא הגיע להיפגש איתי, לשמוע במה מדובר ולבדוק בעצמו את מצב העניינים, מעבר לכך, הצעת המחיר שלו הייתה מאוד סבירה, לא יקרה מידי ולא זולה מידי ובכל אופן הרגשתי שנוהגים בי בהגינות. סגרתי עם דניאל תאריך לביצוע העבודה ולסיומה ואני רוצה להגיד, שהוא היה עשר!
דניאל עובד בצורה מאד מסודרת, אחראי - אפשר לסמוך עליו, הוא ביצע את העבודה בצורה דייקנית, כמו שביקשתי, וגם מבחינת עמידה בזמנים, נשאר אפילו מעבר לשעות העבודה שהגדרתי לו, על מנת לסיים את העבודה כמה שיותר מהר!! דבר ראשון, דניאל טיפל בבעיית הביוב שהייתה לי - אנחנו גרים בקומת קרקע ויש לנו חצר ולפעמים בימי החורף הגשומים, היו נכנסים לביוב מי גשמים רבים והכיוון של זרימת המים לא תוכנן בצורה טובה. דניאל מצא פתרון יעיל, ביצע החלפת כיוון של הביוב ובכך הבעיה נפתרה. מבחינת הריצוף דניאל והצוות שלו עבדו באופן מאוד מקצועי, התקינו את המרצפות והקפידו על עבודה ישרה ואסתטית. בסיום העבודה דניאל והצוות פינו את כל הפסולת שהצטברה והשאירו את החצר נקייה ומסודרת.
כמו שאמרתי - אני מאד ממליצה!! גם איש מקצוע שעושה עבודה טובה ואיכותית וגם בן אדם מאד אמין. מניסיון, אין הרבה בעלי-מקצוע כאלו היום בשוק!

, מרץ 2014

לאחר שערכתי השוואה בין חברות שיפוצים שונות ולקחתי מכל אחד מהם הצעת מחיר, דניאל גבאי גרם לי להשתכנע בצורה סופית שהוא האדם בשבילי, ושהוא הבן-אדם שאני רוצה שיעשה לי את עבודות הגבס בדירה, אומנם הוא לא היה הבעל מקצוע הכי זול, אבל מבחינתי - שווה כל גרוש, כי הוא פשוט עושה עבודה נהדרת וגם עם המון אחריות.
העבודה שלו כללה מבחר של אלמנטים דקורטיביים מגבס במקומות שונים בדירה: תקרה צפה, קיר צף בסלון, קרניזים מעוצבים בכמה מיקומים בדירה ותקרה אקוסטית.
כשדניאל הגיע לראות את הבית הוא נתן לי מספר רעיונות ולאחר התייעצות יחד החלטנו מה עושים ודניאל יצא לעבודה.
במהלך העבודה דניאל והצוות שלו שמרו על סדר וניקיון ולכל אורך הדרך דניאל הסביר ועדכן בהתקדמות העבודה, במידה וראה כי יש צורך בשינוי מהתוכנית המליץ על כך וביקש את הסכמתי לפני הביצוע.
דניאל הינו בעל מקצוע מעולה, שעושה את עבודתו נאמנה וכל יום מגיע עם חיוך על הפנים, זהו בעל מקצוע אמין שעומד בהבטחותיו ועושה עבודה טובה מדויקת ומאד איכותית. לאחר הבנייה, גם הקפיד לצבוע ולעשות פינישים אחרונים - כדי שבאמת יראה מושלם! ראיתי עבודות גבס של אנשי מקצוע אחרים ואני רוצה להגיד, שהעבודה של דניאל היא באמת אחת האיכותיות שיצא לי להיתקל, ואני חושב שבתחום של הגבס הוא פשוט מומחה!
ליאור קריאל.

, פברואר 2014

לפני חצי שנה החלטנו לערוך שיפוץ כללי בבית ולשם כך חיפשנו קבלן שיפוצים שישתלט על כל העניינים, לדניאל גבאי הגענו דרך האתר שלכם, יש לציין שלפני שסגרנו איתו את העבודה, בדקנו בעלי-מקצוע נוספים ועשינו השוואת מחירים. עם דניאל בחרנו לעבוד מכיוון שהוא היה רציני כבר מההתחלה, דניאל הגיע אלינו לתת הערכה מקצועית לגבי העבודה ונתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת - התרשמנו ממנו לטובה וסגרנו איתו תאריכים לתחילת וסיום העבודה.
בימי השיפוצים, דניאל תמיד הגיע על הבוקר, עבד מאוד מאורגן ומסודר ודאג לסיים בכל יום את היעד שהציב לעצמו. השיפוצים כללו עבודת טיח רצינית, מכיוון שהיו לנו נזילות בחלקים של הבית, כמו כן הוא נדרש לעשות עבודה דיי מסובכת של חיזוק הקונסטרוקציה עם זווית מתכת - דניאל עמד במשימה בכבוד! הוא טיפל בעניין באופן מאוד מקצועי ולסיום סייד וצבע את הקירות והתקרה. דניאל סיים את העבודה בדיוק בתאריך שקבענו, השאיר אחריו סביבת עבודה מסודרת ועמד במחיר שסוכם.
באופן כללי העבודה יצאה מצוין, אני הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה והרגשתי שבחרתי בבעל-המקצוע הנכון!
ארתור אבנין.

, פברואר 2014

דניאל בעל-מקצוע יוצא מן הכלל, אני עובד איתו כבר תקופה דיי ארוכה והייתי מרוצה מכל עבודה ועבודה שהוא ביצע אצלנו.
אני מנהל אחזקה בכפר הנוער "חוות הנוער הציוני" ומתוקף תפקידי יצא לי לעבוד עם הרבה בעלי-מקצוע ואני יכול להעיד שדניאל בעל-מקצוע משכמו ומעלה, הוא עושה עבודות שיפוץ ברמה מאוד גבוהה, ברגע שהוא מתחייב לבצע עבודה, הוא עושה הכל על-מנת שהתוצאה תצא מדויקת, עוד לא נתקלתי בבעל-מקצוע כזה פדנט!!
בין שאר הדברים שדניאל עשה אצלנו היו עבודות גבס בחדר המורים, ביקשנו מדניאל ליצור "חדרונים" מגבס, מחיצות מחיצות כמו במרכזייה, על-מנת שתהיה למורים פרטיות, מעבר לכך הוא עשה בחדר המורים תיקרה אקוסטית ועבודה מאוד מאוד גדולה של תיקרה אקוסטית גם באולם הספורט של בית-הספר ששטחו 200 מ"ר.
דניאל תמיד עומד בלוחות הזמנים, מילה שלו זאת מילה, הוא לא מדבר מהפה לחוץ ועומד בכל התחייבות ויעד.
כיף לעבוד עם בעל-מקצוע כזה, פשוט תענוג וכמובן שנמשיך לעבוד איתו גם בעתיד - ממליץ עליו בחום!
יהורם, ירושלים.

, פברואר 2014

הגענו לדניאל מחברת "גבאי פתרונות בנייה" דרך האינטרנט. רצינו לשפץ את חדר השירותים והמקלחת, שהיה נראה כבר מיושן ומשעמם. נפגשנו עם דניאל, שנתן לנו כמה פתרונות ורעיונות לעיצוב המקלחת והשירותים, כל העצות היו בטוב טעם, ראינו שהבחור מבין על מה הוא מדבר וזה נסך בנו תחושת ביטחון. קבענו מחיר (סביר לחלוטין) ותאריך תחילת עבודה.
דניאל הגיע לימי עבודה עם צוות של שני פועלים, הם הגיעו תמיד בזמן והקפידו לסיים את העבודה לכל יום, לא עזבו אף פעם חצי עבודה. דניאל פירק לגמרי את השירותים והמקלחת הקיימים, כולל שבירת המרצפות הישנות ופינה את כל האשפה, היתה לנו בעיקר רטיבות בקירות ולכן היתה הקפדה על עבודת האיטום, לאחר מכן דניאל ריצף מחדש, התקין כלים סניטריים חדשים, צביעה גימורים וכיוצא בזה.
העבודה נעשתה במקצועיות רבה ובאיכות גבוהה, התוצאות טובות - האיטום מעולה ואפילו קיבלתי מדניאל הנחה מעבר למה שסיכמנו!
יצאתי מאוד מאוד מרוצה ואפילו העברתי את המספר שלו הלאה לחבר! דניאל מקצועי מאוד ומעבר לכך נעים וכיף לעבוד איתו!
רז רבינוביץ'.

, ספטמבר 2013

אנחנו גרים בדירה ישנה שנמצאת בבעלותנו ובמשך הרבה זמן תכננו לשפץ את הדירה עד שבאמת זה יצא לפועל. הכנו תכנית די יסודית של איך שאנחנו רוצים שהדירה תראה, זה לא היה מקצועי אבל זה שיקף את הרצונות שלנו.
לצורך השיפוץ חיפשנו איש מקצוע שייתן לנו שירות מקיף ביחס לכל מה שאנחנו מתכננים, לא רצינו לעבוד עם מספר אנשים במקביל. אחרי בירורים שמענו על דניאל וקבענו אתו פגישה.
הסברנו לו במה אנחנו מעוניינים, דניאל היה פתוח וקשוב וגם נתן לנו כיוונים משל עצמו. אחרי שהיינו סגורים בדיוק על התכנון הסופי קיבלנו מדניאל הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וסגרנו אתו על העבודה.
הפרויקט של השיפוץ נמשך משהו כמו שבועיים בערך, דניאל הביא צוות של עובדים מיומנים שעבדו כמו שצריך והקפידו לבוא בזמן ולעמוד בלו"ז. השיפוץ היה מקיף מאוד, מריצוף חדש לחלוטין, צבע וטיח ועד עבודות גבס דקורטיביות. דניאל והצוות נתנו שירות ברמה ממש טובה ואיכות העבודה הייתה גבוהה ביותר.
אנחנו יצאנו מרוצים לגמרי ואנחנו ממליצים לכולם.
אביעד מירושלים

, ינואר 2013

בתפקידי כמהנדס המועצה כאן ביישוב היכרתי לראשונה את גבאי פתרונות בנייה מתקדמים כאשר הוא ביצע שיפוצים כלליים בכל מבנה המועצה ואחר כך בעוד עבודות נוספות, בתפקידי היכרתי לא מעט בעלי מקצוע בתחום אבל בדבר אחד אני יכול לציין לטובה במיוחד את גבאי וזה שהוא תמיד מקפיד להביא את האנשים הנכונים ביותר והאיכותיים ביותר. היום אתה קובע עבודה עם קבלן והוא נראה לך אמין טוב ומקצועי אבל אז אתה מגלה שהעובדים שהוא הביא לביצוע לא יודעים מימינם ומשמאלם, חאפרים שמאלתרים דברים, הדבר הזה נפוץ מאוד לצערי בתחום השיפוצים. אצל גבאי דבר כזה פשוט לא קורה, לאורך כל העבודות השונות שבו פגשתי אותו ואת צוות העובדים שלו ראיתי שמדובר תמיד בפועלים מקצועיים שיודעים לעשות את מלאכתם נאמנה.
לאור כל זה כאשר אני חיפשתי לעשות שיפוץ לביתי היה לי ברור שאפנה אליו ואכן התבצעה אצלי עבודה לשביעות רצוני המלאה. הוא שיפץ דירה שלמה כולל שבירת קירות, בניית גבס, עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף ועוד. הוא התגלה כבחור מאוד נוח בעבודה מולו, לא טיפוס דחיין, מה שאפשר להספיק היום הוא יעשה הכל כדי לסיים היום, עומד במילתו, עומד בלוחות זמנים, ובעיקר מביא לתוצאות סופיות מרשימות ואיכותיות, עבודה ללא פשרות.

אהוד, מבשרת ציון

, ינואר 2013

אני חייבת להגיד - וואו!
דניאל עשה לי שיפוץ של יחידת דיור עבור הבת שלי ואין לי מילים, רק תשבוחות בכל תחום. דיוק, עבודה יחס, אמינות, אנושיות, מדהים!! מעולם לא נתקלתי בכזה דבר. אם רק להשוות לשיפוץ שעשיתי לפני חמש שנים זה פשוט שני עולמות שונים לגמרי.
דניאל היה קשוב לכל הבקשות שלי, לקח עליו את הפרויקט כאילו זה שלו, הרגשתי שהבת שלי שגרה שם כאילו זה הבת שלו, התייצב בכל יום לעבודה בשמונה בבוקר, סיים לפני לוחות הזמנים שסיכמנו ועשה הכל בצורה יוצאת מהכלל, עבודה מקצועית, מדויקת ויפה.
הוא עשה צבע ושפכטל בכל הבית, התקין אינסטלציה וחשמל, הרכיב מקלחון ואגנית אמבטיה, עשה אסלה נסתרת, ריצוף במקלחת, קירות, עבד נקי ומסודר והחזיר את הבית נקי ומסודר, הכל היה פשוט מצוין, מדהים! אני ממליצה בחום, זו חוויה פשוט אחרת כשאתה עושה את השיפוץ שלך עם בן אדם כזה.

חנה, ירושלים

, דצמבר 2012

בן אדם אמין, עושה הכל באהבה גדולה, מקצוען ברמות גבוהות, תענוג להיות לקוחה שלו. יצא לי לראות עבודות שלו אצל שכנים ולשמוע שבחים על האישיות והמקצועיות שלו כבר לפני זמן רב וכשהחלטנו לבצע עבודה אצלי בבית היה טבעי שנפנה אליו. העבודה שרצינו לעשות הייתה בעיקרה סגירת חצי מהמרפסת והפיכתה לחדר נוסף בבית ובנוסף לבצע צביעה מחדש כולל תיקונים נדרשים בכל רחבי הבית. שטח הבית הוא 85 מ"ר ושטח המרפסת הוא 20 מ"ר נוספים.
דניאל התייצב לביצוע העבודה בדיוק בזמן שנקבע וסיים את העבודה יומיים לפני הזמן. הוא עבד יחד עם שני עובדים נוספים. אני לא אגזים אם אומר שהבן אדם הוא רב אמן בכל מה שקשור לגבס. את סגירת המרפסת הוא ביצע בגבס והעבודה כללה בנוסף שבירת קיר ויצירת פתח אל תוך החדר שנבנה בשטח המרפסת. את עבודת הצביעה הוא עשה במיומנות ובדיוק, לפני כן הוא פרס ניילונים על המרצפות למנוע ליכלוך וכתמי צבע. הוא עשה עבודה נקייה מאוד, ובנוסף הביא איתו מכולה לפינוי כל הפסולת. את כל העבודה הוא ביצע במרץ ובשמחה ורואים שמדובר באיש מקצוע שאוהב ומבין את התחום, התוצאות מדברות בעד עצמן. מלבד כך מדובר באדם נעים וחברותי מאוד, והחוויה כולה הייתה חיובית מאוד.
ממליצה בחום

שמרית, מבשרת ציון

, נובמבר 2012

דני עשה אצלי כבר שני שיפוצים והאמינו לי אם היה אפשר במקום להכביר במילים הייתי פשוט מזמינה אתכם לבוא ולראות! הוא הותיר אותי המומה, מהביצוע המושלם, העבודה היפה והנקייה. יבורכו ידיו! היחס, הגישה, השירות, הכל כל כך נעים ונהדר איתו, מדובר באדם שהוא פשוט טוב מיסודו.
עבודה אחת הוא עשה אצלי של חיפוי קיר בסלון באבני צפחה, אבנים שדורשות מיומנות רבה וידי זהב בכדי לדעת באמת איך להרכיב אותן. על דניאל קיבלתי המלצות מוקדמות מחברים ומהרגע הראשון הוא קנה אותי, ברושם האמין שהוא עשה, בצורת ההתנהלות שלו, הכל שידר לי שזה יהיה הבן אדם הנכון לביצוע העבודה. ואכן, הביצוע עצמו היה מושלם והקיר יצא יפה יותר מכל מה שתכננתי ורציתי.
בעקבות העבודה הזו הזמנתי אותו בהמשך לבצע עבודה נוספת של ארגון חדר הממ"ד ככה שיהיה בו הכל מוכן וזמין, גם למקרה חירום לא עלינו וגם ליום יום. הוא בנה תכנית עבודה נהדרת וביצע אותה אחת לאחת. באמצעות נישות גבס הוא בנה מדפים בתוך הקירות, פינה למקרר ומוצרי חשמל, נישות לטלוויזיה ותאורה, שדרג את המראה ואת הפונקציונליות של החדר בכמה דרגות. אדם מופלא, אין לי מילים לתאר.

ברוריה, מבשרת ציון

, נובמבר 2012

מחיר טוב, שירות מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר.
אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.
דני הוכיח שהוא יודע לתת עבודה ושירות עוד יותר מכל מה שכבר שמעתי עליו. הוא הגיע בדיוק בזמן שנקבע לביצוע העבודה וכל מה שהוא אמר יצא לפועל בצורה הכי טובה. הוא הקים לנו תקרת גבס בכל רחבי הבית, עשה עבודה מאוד מדויקת וזהירה, עם שיפועים וזוויות מדויקות מאוד, ביצע עבודה טיפטופ וכשסיים עשה ניקוי של כל שטח הבית. במהלך העבודה הוא היה קשוב לכל שאלה או בקשה שלנו, נענה ברצון ובחפץ לב לכל דבר, נתן תחושה טובה והרגשה טובה כשפנינו אליו, היה סבלני מאוד ומעל הכל - ביצע עבודה מושלמת. דני הוא מקצוען אמיתי עם נשמה.

שמואל, מושב בית נטופה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

תאור העסק

מבצעים את כל עבודות הגבס, תקרות אקוסטיות, צבע ושיפוצים כללים. ניסיון 35 שנים.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

דניאל גבאי


9.5

073-2721428
 

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

דניאל גבאי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721428 חייג