כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

צח איטום ובידוד

9.4
צח ראובן
איטום גגות
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מודיעין

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2016

אני אישית ממליץ בחום על חברת "צח איטום ובידוד" חברה של מקצוענים, חברה אמינה במחירים הוגנים, הכל היה עשר, העבודה הייתה מקצועית והצוות השאיר את הגג נקי ומסודר - ממליץ בחום. מדובר בגג בניין מגורים, בחורפים האחרונים הדיירים למעלה סבלו מרטיבות והתאגדנו השכנים לבצע איטום מחדש. בדקתי כמה בעלי מקצוע, גם המלצות וחוות דעת וגם מחירים ולאחר חיפוש לא קצר מצאתי את צח (הגעתי אליו דרך פרסום) נפגשנו, הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות, הסביר לנו את היתרונות של האיטום הביטומני ותהליך העבודה ונתן הצעת מחיר שהייתה סבירה יחסית לאחרים וסגרנו את העבודה מולו.
היינו מרוצים מאוד מהביצוע של צח, הוא הביא צוות רציני, עשו את העבודה כמו שצריך, זו עבודה עדינה שדורשת מקצועיות והבנה והם עשו את זה בצורה טובה. בצורה מדורגת, ניקו ופינו את הגג מפסולת שהצטברה, לאחר מכן צח לא התפשר והרים את כל הדוודים בכדי שתהיה חפיפה טובה בין יריעה ליריעה. אצלנו הוא ביצע איטום באמצעות מערכת חד שכבתית, מריחת פריימר ביטומני של חברת "פזקר" על-מנת שתהיה הצמדה טובה בין שכבת האיטום הישנה לחדשה, לאחר מכן חיכה לייבוש מלא ולאחר מכן יישם שכבת איטום עיקרית מיריעות ביטומניות תקניות בעובי 5 מ"מ (יריעות פזקר, יריעה עשויה ביטומן מושבח בפולימרים מסוג APP עם שיריון פוליאסטר גמר עליון של היריעה. אגרגט בהיר (לבן), כהגנה נגד קרינה ליריעות חשופות לשמש בחפיפה וריתוך של יריעה ליריעה (האיטום בוצע על כל שטח הגג).
עבודת האיטום ארכה מספר ימים בדיוק לפי לוח הזמנים שסוכם, בסיום העבודה צח והצוות פינו את כל הפסולת שנשארה, צח העניק לנו תעודת אחריות של 10 שנים על האיטום וצירף חשבונית כמקובל. צח עמד במילה שלו ובאחריות סומכת עליו שייתן מענה לכל בעיה וממליץ בחום, ההתנהלות והעבודה מאוד מקצועית.
דוד.

, דצמבר 2015

צח והצוות המקצועי שלו עשו אצלנו עבודה מקצועית, עמדו בלוח הזמנים וסיפקו עבודה מקצועית, עברנו מערכות גשמים והכל יבש ללא מוקדי נזילות - מרוצים מאוד וממליצים בחום! אני גר בבניין משותף והחלטנו כל הדיירים פה אחד להשקיע באיטום הכי איכותי שיש על מנת שלא יחזור על עצמו המצב שהיה בשנה שעברה שהיו כל מיני בעיות של רטיבות. אומנם זה עולה לא מעט כסף וזו השקעה לא פשוטה אבל אין מה לעשות, יריעות ביטומניות זה איטום מהסוג הכי טוב וזה חוסך הרבה כאב ראש אחר כך.
בדקתי כמה בעלי מקצוע, גם המלצות וחוות דעת וגם מחירים ולאחר חיפוש לא קצר מצאתי את צח באתר האינטרנט הזה. נפגשנו, הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות, הסביר לי ולדייר נוסף את היתרונות של האיטום הביטומני ותהליך העבודה ונתן הצעת מחיר שהייתה סבירה יחסית לאחרים. אנחנו מרוצים מאוד מהביצוע של צח, הוא הביא צוות רציני, עשו את העבודה כמו שצריך, זו עבודה עדינה שדורשת מקצועיות והבנה והם עשו את זה טוב. בצורה מדורגת, ניקו ופינו את הגג מפסולת שהצטברה, לאחר מכן צח לא התפשר והרים את כל הדוודים באמצעות ג'ק בכדי שתהיה חפיפה טובה בין יריעה ליריעה. אצלנו הוא ביצע איטום באמצעות מערכת חד שכבתית, מריחת פריימר ביטומני, ייבוש מלא ולאחר מכן יישום שכבת האיטום העיקרית מיריעה ביטומנית תקנית בעובי 5 מ"מ בחפיפה והריתוך של יריעה ליריעה (האיטום בוצע על כל שטח הגג - 140 מ"ר).
בסיום העבודה צח והצוות פינו את כל הפסולת שנשארה, צח העניק לנו תעודת אחריות של 10 שנים על האיטום וצירף חשבונית כמקובל. בינתיים אין שום בעיות של רטיבות ואני מקווה שגם לא יהיו בעתיד. אבל זה נראה טוב מאוד. השירות של צח טוב, היחס חם ולכן מומלץ מאוד לעבוד איתו.
איזייק.

, דצמבר 2015

היינו מאוד מאוד מרוצים מהחברה של צח, מדובר בחברה רצינית, עובדים מקצועיים וצוות מצוין שעושים עבודה ברמה גבוהה ובמחירים סבירים. מדובר בעבודת איטום על גג בית פרטי, חיפשנו בעלי-מקצוע בתחום דרך האתר שלכם, קראנו המלצות ממש טובות על צח והרמנו טלפון לראות מה הצעת המחיר, צח הציע להגיע לראות את הגג ואז יוכל לתת הצעת מחיר בהתאם. התרשמנו מאוד וסגרנו שעה, צח הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו והמליץ על איטום בהתזה - הוא פירט קצת על החומר ועל האיכויות שלו ונתן לנו מחיר שהיה לטעמנו סביר בהחלט וסגרנו תאריך.
ביום שקבענו, צח הגיע כפי שסוכם, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. צח ביצע את האיטום באמצעות התזה של חומר הנקרא "היפרדסמו LV" - חומר איטום פוליאוריטני גמיש, חד-רכיבי, היוצר שכבת איטום חזקה, אלסטית ובעלת מראה חלק. החומר יוצר ציפוי חזק ובעל כושר אחיזה מעולה לתשתיות בטון. צח הסביר לנו שלהיפרדסמו LV יש עמידות מצוינת בפני קרינת UV דבר המונע פיצפוצים וסדקים בעתיד. צח והצוות עשו עבודה מאוד מקצועית, נראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה צח סיים בזמן כמו שהתחייב מראש והשאיר אחריו נקי ומסודר.
בנוגע למחיר צח גבה בדיוק את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות מסודרת על האיטום. כל ההתנהלות היתה מצוינת ואנחנו בהחלט ממליצים על צח כחברת איטום אמינה!
גדעון לוי.

, דצמבר 2015

אנחנו ממליצים על חברת האיטום של צח, עברנו חורף ונראה שהאיטום בוצע בהצלחה! שמי מני ואני איש וועד של בניין הנמצא בתוך קומפלקס גדול של מספר בניינים, בחורפים האחרונים הרגשנו רטיבות מהגג והחלטנו לבצע איטום מחדש, הוועד ואני בתוכו, חיפשנו חברת איטום אמינה ומקצועית, הזמנו מספר חברות איטום להגיע לתת הצעת מחיר והמלצות לגבי סוג האיטום ומבין כל החברות שבדקנו, צח עשה את הרושם הטוב ביותר, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית והמחיר ההוגן שהציע עבור האיטום.
ההתנהלות של צח מצוינת, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה. צח הגיע בשעה שסיכמנו, עלה יחד איתנו לגג, לקח מידות, ראה במה מדובר ונתן לנו הצעת מחיר על איטום ביריעות ביטומניות. צח לא הסתפק בהצעת מחיר אלא גם נתן הסבר מדוע האיטום ביריעה הוא החומר הטוב ביותר לשטח הגג שלנו. צח יצר רושם טוב ויחד עם הצעת מחיר ההוגנת החלטנו פה אחד לסגור איתו את העבודה. ביום שקבענו, צח הגיע עם הצוות וכל הציוד הנדרש כולל יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ (יותר טובות מ4 מ"מ), את האיטום הוא ביצע באופן מאוד מקצועי לא לפני שהרים את כל הדוודים וניקה את הגג: הצוות מרח חומר פרמיירי לפני הנחת היריעות, לאחר מכן בוצע הלחמת כל יריעה ויריעה עם הקפדה על יציאת ביטומן מותך באזור החפיפה בין שתי יריעות סמוכות, להבטחת הלחמה מלאה ביניהן.
בסיום העבודה צח והצוות אספו את כל השאריות, השאירו את הגג נקי ומסודר, צח עמד במחיר שסוכם ונתן אחריות כתובה וחשבונית לעשר שנים כפי שסוכם מראש. מכיוון שהיינו מאוד מרוצים מהעבודה, המלצנו על צח לבניינים הנמצאים בקומפלקס ולמיטב ידיעתי כולם יצאו מרוצים.
מומלץ בחום - מני.

, אפריל 2013

אני קבלן שיפוצים ובנייה שעוסק הרבה שנים בתחום וחשוב לי לעבוד עם אנשי מקצוע טובים. מדובר בשיפוצים של ווילות פרטיות ובמקרים בהם הדיירים מבקשים לערוך אטימה מחודשת לגג, אני מעסיק כקבלן משנה את אודי.
מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין שיודע לבצע עבודה מעולה. אודי עומד תמיד בלוח הזמנים - דבר חשוב מאוד לקבלנים, הוא מסור לעבודתו, יודע איך להתנהל עם אנשים והכי חשוב הוא לא טיפוס שמשחק משחקים!
אני יכול לומר בוודאות, שאודי עומד לגמרי בכל הסטנדרטים של בעל מקצוע טוב, הוא מקפיד על רמת עבודה גבוהה, נותן מענה ומשוב לאנשים, נותן אחריות על עבודת האיטום ודואג לעמוד במחיר שסוכם!
אדם

, אפריל 2013

מדובר בגג מפלסים משותף לשלושה דיירים במודעין. בחורף האחרון התגלו המון בעיות איטום בגג הבניין, היו לנו אינסוף נזילות ורטיבויות והחלטנו לבצע איטום מחודש לגג.
יש לציין שהעבודה בגג מורכבת מאוד, הגג בנוי ממפלסים וחיתוכים בלתי אפשריים ולכן הצעות המחיר של בעלי-המקצוע היו גבוהות מאוד ורובם העדיפו לא לבצע עבודה כ"כ מורכבת. אודי היחיד שנתן הצעת מחיר שפויה לאיטום הגג, והתחייב לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ומעבר לכך, עשה עלינו רושם טוב של בעל-מקצוע הוגן, הרגשנו שיש על מי לסמוך!
אודי ביצע את האטימה באמצעות יריעות ביטומניות, האיטום הכי טוב בשוק, הוא ניקה את הגג והמרזבים ולאחר מכן שפך שכבת זפת חמה ומעליה ריתך את היריעות הביטומניות. לאחר האטימה החלטנו לערוך הצפות כל פעם בחלק אחר של הגג, בכדי לאתר אם יש נזילות בין התפרים (כי כמו שציינתי, הייתה זאת אטימה מסובכת מאוד מבחינת החיתוכים). בהתחלה התגלו כיסי אוויר. אודי טיפל בבעיה, ולאחר כל הצפה, אותרו כמה נזילות דרך התפרים של ההלחמה, אודי עבר על כל תפר עד להלחמה מושלמת! כרגע אנחנו לקראת סיום, ולמרות שלא חשבנו שהעבודה תערך כ"כ הרבה זמן, אנחנו שמחים שלקחנו את אודי לבצע את האטימה. הוא גילה סבלנות ומקצועיות ולא ניסה להתחמק מאחריות.
אנחנו מודים לו על כל התהליך, ושמחים שהוא איתנו!
נורית, מודעין

, פברואר 2013

התחלתי לעבוד עם אודי בשלוש השנים האחרונות ויש בפי רק שבחים לספר עליו, במיוחד בכך שאני יכול להשוות את איכות העבודה שלו וגם את האיכות האישית שלו כבן אדם לאנשים ולחברות קודמות בתחום איתם עבדתי בעבר ועם אודי זה פשוט עולם אחר, כמה רמות מעל.
במקצועי אני קבלן המתעסק בעיקר במתן שירותים למועצות אזוריות הן בבניית מבנים חדשים והן בשיפוץ ותחזוקת מבנים קיימים. בכל הפרויקטים שכללו עבודות איטום גגות בשנים האחרונות עבדתי אך ורק עם אודי שהוכיח פעם אחר פעם נאמנות אישית ואמינות מקצועית גבוהה מאוד. עם אודי אני יודע שמובטחת לי עבודה עם החומרים החדשניים ביותר והאיכותיים ביותר שיש בשוק כיום, אין אצלו אף פעם חריגות, לא במחירים, לא בזמנים, לא בכלום. מה שסוכם איתו זה מה שאתה מקבל. על כל עבודה יש תעודת אחריות מסודרת ורשמית לעשר שנים ובינתיים עוד לא קיבלתי תלונה אחת על נזילות מים במקומות שהוא עבד בהם.
במקצוע הזה נדרשת בראש ובראשנה אמינות גבוהה ויכולת מקצועית מוכחת. מספיק גם מילימטר קטן שלא נאטם כמו שצריך והתוצאה יכולה להיות נזק בהמשך לגג כולו ולמבנה כולו. באודי יש לי אמון מלא ובצדק.

צבי, קיבוץ חפץ חיים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

חברת "אודי צח איטום ובידוד" בעלת מוניטין איכותי ומבטיחה ללקוחותיה את השירות והעבודה הטובה ביותר! החברה מבצעת עבודות כגון: איטום גגות ביריעות ביטומניות, התזות ומריחות, עבודות גובה, איטום מרפסות וכד'.

צח איטום ובידוד

צח איטום ובידוד

צח ראובן


9.4

054-6846955
 

צח איטום ובידוד

צח ראובן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-6846955 חייג