גינון התאומים

9.5
רועי ביטון
עבודות גינון, דשא, דשא סינטטי
אזור השפלה
כתובת העסק: הדוגית 27, יבנה

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

29 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2017

על רועי הגנן מחברת "גינון התאומים" יש לי רק מילים טובות! כוועד-בית של הבניין בו אני גרה חיפשתי אחר גנן שיבצע תחזוקה באופן שוטף לגינה המשותפת שלנו, הגעתי לרועי וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה. במשך תקופה ארוכה הוא תחזק את הגינה שלנו וטיפל בכל פינה - דאג לשתילת פרחים וצמחייה, גיזום עצים, ניכוש עשבים וכו'.. הגינה נראית נפלא! רועי מאוד יצירתי ומגדיל ראש, אחראי ומבצע עבודה נהדרת. אנחנו מאוד מרוצים. מומלץ.
סיון, נס-ציונה.

, נובמבר 2017

רועי הגנן ביצע עבורנו במשך תקופה לא קצרה תחזוקת גינה באופן שוטף, מדובר בגינה גדולה ורועי טיפל בה בצורה נהדרת - ממש כאילו היתה שלו. הוא בחור אחראי, ישר ויצירתי מאוד, הוא מגדיל ראש, שם לב לפרטים קטנים ולא מתקטנן על כל מיני תוספות. שירות מצויין ומחירים הוגנים - מומלץ.
אבי, חולון.

, דצמבר 2016

רועי מבצע אצלנו תחזוקת גינה בשנה וחצי האחרונות הכוללת: כריתה וגיזום של עצים, שתילה וחידוש של צמחיה ובנוסף כל מה שמבקשים ממנו הוא מבצע ברצון ועם חיוך. המחיר שלו זול ביחס לשוק ואנחנו מאוד מרוצים מעבודה והגינה המרשימה של הבניין ובהחלט ממליצים עליו בחום.
מנדי, יבנה.

, דצמבר 2016

בשנתיים האחרונות רועי מחברת "גינון התאומים" מבצע את אחזקת הגינה של הבניין שלנו. מדובר בבעל מקצוע מאוד אחראי שמבצע את עבודתו בצורה מאוד מקצועית. הגינה מאוד מרשימה, נקייה ומטופחת. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות, היחס והמקצועיות והוא מאוד מומלץ.
סיון, נס ציונה.

, אוגוסט 2016

מאוד מרוצות, רועי עמד בלוחות הזמנים, הכל נעשה כמו שצריך, מילה זאת מילה, שעה זאת שעה - ממליצות בחום!
רועי הגיע אלינו באופן מסודר, ישר מצא חן בעינינו, דיבר לעניין, הקשיב לרצונות שלנו, נתן הצעת מחיר בהתאם, הצעת מחיר ראויה ולא מופרזת. כמו שציינתי, ההתנהלות של רועי הייתה יוצאת מן הכלל, עמד בלוח הזמנים וסיפק עבודה נהדרת. אנחנו מאוד מרוצות מהתוצאות, הגינה נראית נפלא.
ממליצות בחום - בטי ומדלן.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מאוד מרוצה, מומלץ ביותר, מדובר בבעל-מקצוע מקצועי מאוד! רועי הקים את הגינה שלנו כולל שלב העיצוב והתכנון ואני יכול לספר שהוא עשה עבודה פשוט נהדרת!
לאחר שהחלטתי לעצב ולהשקיע בהקמת גינה, הגעתי לרועי "גינון התאומים" מהמלצות מפה לאוזן ובמקביל בדקתי בעלי מקצוע נוספים, מבין כמה הצעות מחיר שבדקתי - הוא היה הסביר מבין כולם גם מבחינת המחיר והכי חשוב מבחינת יחס ללקוח. מבחינת התנהלות העבודה הכל היה עשר, רועי עמד במילה שלו, עמד בלוחות הזמנים וביצע הקמת גינה לתפארת.
קרן.

, מרץ 2016

הייתי מאוד מרוצה מרועי, מדובר בבעל-מקצוע איכותי שעומד במילה שלו, עומד בהתחייבויות ואף מעבר, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה בחום! החלטנו לשכור את שירותיו של גנן מקצועי שיבצע שדרוג ושיקום של הגינה לאחר שעשינו בבית עבודות שיפוצים וחלק מהגינה נהרסה. לרועי מחברת "גינון התאומים" הגענו דרך האתר וקבענו להיפגש, רועי הגיע ביום שסיכמנו, ישב לפגישת עבודה ונתן לנו הצעת מחיר לעבודה שכללה: שיקום גינה, רענון, שתילת פרחים וצמחים חדשים, הוספת אלמנטים שונים וחידוש שטח המדשאה. אני רוצה לציין שרועי היה מאוד יסודי, ממש ישב והסביר לי על סוגי הצמחים הפרחים ועוד.
מבחינת התנהלות העבודה, רועי הקפיד על הזמנים, על עבודה נקייה, מסודרת ויסודית. העבודה כללה: עקירת דשא קיים, הכנה לקראת שתילה, חידוש האדמה ושתילת דשא חדש, מעבר לכך רועי ביצע שתילת צמחייה חדשה ופרחים בין העצים הקיימים ושיפוץ רציני של מערכת ההשקיה ממוחשבת - החלפת צנרות בערוגות ובשטח המדשאה.
רועי עשה עבודה מצוינת, עמד בלוח הזמנים, תכנן את הגינה בקפידה, הגינה נראתה מצוין ובהחלט היינו מרוצים מהתוצאה! גם לאחר שהסתיימה העבודה, רועי היה זמין בשבילנו, הוא לא מהטיפוסים שנעלמים, למשל הכלבה שלנו לעסה חלק מהצנרות של מערכת ההשקיה, רועי נענה לבקשת החלפת חלק מהצנרת, הגיע במהירות ועשה עבודה סופר מקצועית. הוא נענה לכל בקשה ופניה שהייתה לי והכל בנעימות ובסבר פנים יפות והכי חשוב, הגינה נראית מעולה - ממליצה בחום!
סיגלית.

, נובמבר 2015

אני מאוד מרוצה מרועי, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום. הגעתי לרועי "גינון התאומים" דרך המלצה מפה לאוזן, חיפשנו גנן מקצועי שיעשה לנו גינת נוי חמודה וקטנה בחצר ביתנו.
עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה, שוחחתי עם רועי בטלפון, הוא ביקש להגיע ולראות את השטח בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא היה מאוד נחמד ומקצועי, סיפק את כל המידע האפשרי וענה לכל שאלה שהייתה לנו עם הסבר מלא וסבלנות, רועי תיאר לנו את העיצוב, התרשמנו מאוד וסגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן וקבענו תאריכים לביצוע ההקמה. ההתנהלות של רועי הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ועבד בחריצות.
כשרועי סיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד לטעמנו, רועי עמד בכל ההתחייבויות שלו מולנו, בסיום העבודה הוא גבה בדיוק את המחיר שסוכם (לא היו שינויים והבדלים בין הצעת המחיר למחיר הסופי), הודיתי לו על העבודה היפה, רועי אדיב מקצועי ואמין, ממליץ בחום! גנן מעולה!
אשר.

, נובמבר 2015

אני מאוד מרוצה מרועי, בעיקר בגלל אישיותו והמקצועיות, מדובר באיש טוב ונעים הוא מסור לעבודתו וללקוחות שלו, עושה עבודה מקצועית, בעל יחסי אנוש מעולים, פשוט איש מדהים!
רועי מבצע אצלנו עבודות תחזוקה שוטפות כבר תקופה דיי ארוכה ועושה עבודה מצוינת! הוא עושה את העבודה כמו שצריך, מדובר בתחזוקת גינה שבוצעה בעבר על ידי גנן מסור שהיה איתנו 15 שנה ועבר לצפון, חיפשתי גנן מקצועי לא פחות טוב ממנו ומכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטנו לקחת מישהו עם המלצות וכך הגענו לרועי "גינון התאומים", קיבלתי עליו המלצה מהחתן שלי והזמנו אותו להגיע. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' והוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן ובעצם מאז ועד היום הוא הגנן הקבוע שלנו, רועי מבצע את כל עבודות התחזוקה הנדרשות, אם מדובר בניכוש עשבייה, גיזום, חידוש שתילים וצמחים, פשוט הכל מהכול ובאמת הגינה שלנו נראית מעולה!
רועי עובד מסור, יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודות הגינון!! מעבר לכך, הוא גם מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו, לא צריך לעמוד לו על הראש, הוא מיוזמתו מסב את תשמות ליבי לדברים ואפילו אם אין צורך לבצע עבודה מסויימת הוא אומר לי. מאוד מאוד אמין - ממליצה בחום!
עופרה.

, נובמבר 2015

רועי ביטון גנן מקצועי, בעל תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש מעולים, אין צורך להתמקח איתו על כלום, הוא מאוד ישר, מגיע מבצע את העבודות הנדרשות, קשוב לצרכים של הלקוח ומבצע עבודה באיכות גבוהה, בזכותו הגינה שלנו נראית נפלא, ממליצה מכל הלב!
מדובר בתחזוקת גינה, חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, קיבלנו המלצות חמות על רועי "גינון התאומים" והחלטנו לנסות את שירותיו. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גיזם, דישן וכו' וכך הוא הפך להיות הגנן הקבוע שלנו - התרשמנו ממש לטובה!
מאז הפעם הראשונה אנחנו צמודים אל רועי ומזמינים אותו במידת הצורך לבצע עבודת תחזוקה שוטפת. לסיכום, רועי גנן מצוין, אפשר לסמוך עליו, מילה זאת מילה ושעה זאת שעה - ממליצה בחום.
אסתי.

, יולי 2015

אני מאוד מרוצה מרועי "גינון התאומים", מדובר בגנן מקצועי שעושה עבודה טובה במחיר הוגן - מומלץ בחום!
בפעם הראשונה שעבדתי עם רועי, זה היה כשחיפשתי בעל-מקצוע שיבצע אצלנו בגינה ניקוי גיזום וניכוש עשבייה ואם יהיה טוב אקח אותו הלאה לפעמים הבאות כתחזוקה שוטפת.
קראתי עליו חוות דעת טובות אצלכם באתר והחלטתי לקבוע פגישה ולראות הצעת מחיר. רועי היה ממש בסדר, המחיר שהוא הציע היה הוגן ביחס לשוק ואת עבודת ניקוי הגינה הוא ביצע לפי לוח הזמנים ועשה עבודה מאוד טובה. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהעבודה שלו, החלטתי לקחת אותו לתחזוקה שוטפת של הגינה אחת לכמה זמן, לפי מידת הצורך. כרגע סגרנו אחת לשלושה שבועות, רועי זמין מאוד והולך לקראת הלקוח בעניין תאום הזמן ועושה עבודה נהדרת!
שגיב.

, מרץ 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מרועי "גינון התאומים", הוא ביצע אצלנו עבודה מאוד יפה ונקייה ואני נותן לו ציון חמישה כוכבים - דלוקס!!!
הגעתי לרועי אחרי שחיפשתי איש מקצוע לצורך עבודה חד פעמית של תחזוקת גינה וניקיון. בדקתי באינטרנט והתרשמתי דרך ההמלצות הרשומות עליו באתר שמדובר בבעל מקצוע מעולה, חשבתי שכדאי לנסות לבדוק עלויות ולראות אם זה מתאים.
הגינה נזקקה לשיקום וטיפול לרענון, שוחחתי עם רועי בטלפון, הסברתי לו מה אני צריך ועל איזה עבודה מדובר והצעת המחיר שלו נשמעה לי הגיונית והגונה וקבענו תאריך ושעה.
רועי הגיע אלינו כפי שסוכם ועשה עבודה נהדרת, הוא ניקה את שטח הגינה ניקיון יסודי, ממש למופת, אני לא רוצה להיכנס לפרטים אבל הכל היה ממש ממש בסדר וסך הכל אני מאוד מרוצה מהעבודה של רועי, הוא הגיע בזמן, עשה את מה שסוכם, לקח מחיר סביר לחלוטין ובכלל השירות שלו היה מצוין.
מכיוון שאני מאוד מרוצה ממנו והעבודה נעשתה לפני חודש, אזמין אותו גם בפעמים הבאות לתחזוקת הגינה - ממליץ בחום!
חיים, גדרה.

, מרץ 2015

אנחנו מרוצים מאוד מעבודת הגינון של רועי ואחיו "גינון התאומים", הוא מבצע אצלנו עבודות תחזוקה שוטפות ועושה עבודה מצוינת!
למעשה רועי הוא הגנן הקבוע שלנו כבר למעלה משנה וחצי ואין לנו כל כוונה להחליף אותו באף אחד אחר, הוא הגנן הראשון שעושה את העבודה כמו שצריך!
מדובר בתחזוקת גינה של עמותת "אליגה - למניעת מחלת ריאה ושחפת", בזמנו חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, מכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטנו הפעם לקחת מישהו עם המלצה ממקור ראשון ולא להסתמך על ניחושים - קיבלנו המלצות חמות על "גינון התאומים" והחלטנו לנסות את שירותיו. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן וכך הוא הפך לגנן הקבוע שלנו (פעם בחודש הוא מגיע ומרענן מחדש את הגינה).
רועי עובד כמו שעון וגם היום הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון!! מעבר לכך, הוא מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו - ממליצים בחום!!!
קרן, רחובות.

, מרץ 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מרועי, מדובר בבעל מקצוע אמין, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, בנוסף עבודת הגינון שלו מקצועית ומוקפדת, בזכותו גינתנו נראית נהדר - ממליצה בחום!
יש לנו שטח מאוד גדול של גינה מחולק ל250 מ"ר ומאחורה 450 מ"ר ובזמנו חיפשתי גנן מקצועי שיגיע אלי אחת לכמה זמן, לבצע עבודות תחזוקה וריסוס.
לרועי מ"גינון התאומים" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא!
מהתחלת היכרותנו רועי הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלי תטופל בצורה יעילה ומהירה - אין מילים! הוא אף פעם לא דחף לי דברים שאין לנו צורך בהם, תמיד יידע אותי בדיוק מה הצרכים בגינה והמון פעמים כיוון אותי לדברים חשובים שלא שמתי לב אליהם.
השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם אני ממשיכה איתו הלאה זה אומר הכל!!! אני ממליצה עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעל מקצוע אמין וטוב!
הילה.

, מרץ 2015

אני מאוד מרוצה מרועי, הוא הקים אצלנו גינה לתפארת ועושה עבודות תחזוקה מכל הלב - ממליצה עליו בחום!
לפני שפניתי לרועי, לצערי היה לי ניסיון רע ומר עם ארבעה גננים שהזמנתי לבצע הקמה של גינה, כולם ללא יוצא מן הכלל איכזבו אותי בפרמטרים שונים, אחד לא היה מקצועי, השני לא ידע את העבודה, השלישי איחר והרביעי עשה עבודה על הפנים. כמעט והתייאשנו ואז בעלי הציע שנחפש גנן עם המלצות באינטרנט. נכנסנו ובדקנו ובמקרה הגענו לאתר שלכם, התרשמנו מחוות הדעת הטובות על רועי, קבענו להיפגש, רועי הגיע בזמן, ראה את שטח החצר, שאל אותי איך אני רואה את הגינה, נתן המלצות משלו ומאוד התרשמתי מהסגנון ומהאופן המקצועי שבו התנהלה הפגישה, הגענו להסכמה על מחיר סופי והתרשמתי שמדובר באדם רציני ואכפתי בעל טעם טוב וניסיון מגוון בגינון.
רועי והצוות שלו עמדו בזמנים, דאגו לכל החומרים וציוד העבודה, הם עשו את כל ההכנות לשטח לפני התקנת הדשא, עברו שלב שלב ופיתחו את הגינה במקצועיות ראויה לציון, הכל נראה נהדר וברמה גבוהה מאוד.
בשורה התחתונה כל מה שרציתי נעשה אחד לאחד, רועי עמד בלוח זמנים, בסיום העבודה ווידא מולי שהכול נעשה לשביעות רצוני, עמד במחיר שסוכם, הכל עבר חלק והתוצאה יפיפייה.
מכיוון שמדובר בגינה גדולה מסביב לבית, אני מזמינה את רועי אחת לחודש לבצע עבודת תחזוקה, גם בחלק הזה הוא לא איכזב, אני מרוצה ממנו מאוד ואשמח שנעבוד איתו עוד שנים רבות - ממליצה ממש בחום!
וקטוריה.

, מרץ 2015

אני מרוצה מרועי, מדובר בבעל-מקצוע נהדר, בגנן מקצועי אדיב ולא פחות חשוב - נחמד, תמיד עם חיוך על הפנים - ממליץ!!!
כבר הרבה זמן שלא טיפלנו בגינה שלנו והשטח היה מאוד לא נעים למראה. לכן החלטנו לשכור את שירותיו של גנן מקצועי שיבצע שידרוג ושיקום של הגינה.
לרועי מ"גינון התאומים" הגעתי דרך המלצה וקבענו להיפגש. רועי הגיע ביום שסיכמנו, ישב לפגישת עבודה ונתן לנו הצעת מחיר (מאוד הוגנת) לעבודה שכללה: שיקום גינה, רענון, שתילת פרחים וצמחים חדשים, הוספת אלמנטים וכו'...
מבחינת התנהלות העבודה, רועי הקפיד על הזמנים, על עבודה נקייה, מסודרת ויסודית. בסיום העבודה הוא פינה את הפסולת משטח הגינה. הגינה נראית משודרגת ואני מאוד מרוצה מהתוצאה!
מעבר לכך שרועי היה מקצועי, הוא גם בן-אדם מקסים, נענה לכל בקשה ופניה שהייתה לי והכל בנעימות ובסבר פנים יפות - ממליץ בחום!
אייל.

, אוגוסט 2014

אנחנו מאוד מרוצים מהגנן רועי ביטון, הוא הקים אצלנו את הגינה הפרטית ועשה עבודה נפלאה.
מדובר בגינה גדולה ששטחה 120 מטר רבוע ורועי עיצב אותה באופן יצירתי ביותר ודאג שהגינה תהיה יפה ומרשימה מאוד.
לרועי מ"גינון התאומים" הגענו דרך המלצה מפה לאוזן, התרשמנו שאכן מדובר בגנן מקצועי והזמנו אותו להגיע לפגישת ייעוץ, יש לציין שרועי הגיע בזמן, לא מרח אותנו והפגישה הייתה מובנת ויסודית. רועי עבר איתנו על הדברים, התעניין בדעתנו וכמובן תרם מהידע המקצועי שלו.
רועי תכנן לנו גינה ממש ממש יפה, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה בהחלט והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה רועי לא איכזב, הכל התנהל באופן מקצועי ולא היו שום חיכוכים או בעיות מיותרות. רועי לא רק דאג לביצוע העבודה אלא גם להספקת חומרי הגלם. כל השתילים והעצים והטוף הוא דאג להביא בעצמו. העבודה כללה: התקנת דשא סינטטי, שתילת עצים, עצי פרי, שיחים, צמחים ופרחים. בנוסף הוא הקים לנו ערוגה של תבלינים - משהו מאוד מיוחד, הוא עיצב את הגינה שם טוף והשתמש בחלוקי נחל בחלק מהמקומות - הגינה באמת יצאה יפיפיה!
רועי היה עשר מכל בחינה אפשרית, עמד במחיר שסוכם בלי לעשות בעיות, עמד בלוח הזמנים שנקבע והיה לנו פשוט תענוג לעבוד איתו.
יוסי.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מרועי, הוא עשה אצלנו עבודה מקצועית והגינה שלנו באמת נראית טוב!
יש לנו גינה בחצר הבית ועברו שבועות רבים מבלי שנגענו והשקענו בה, כמובן שלאחר תקופה כזאת ארוכה נזקקתי לגנן מקצועי שיגיע בכדי לבצע מספר עבודות שיקום לגינה.
לא הכרתי גננים מומלצים ונכנסתי לבדוק באינטרנט אם יש מישהו מומלץ מאזור מגוריי. במקרה הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי גנן שעובד באזור מגוריי והופיעו מספר בעלי-מקצוע וביניהם גם רועי מחברת "גינון התאומים", הרמתי טלפונים לגבי מחירים, היחיד שהיה מקצועי מספיק היה רועי, שהגיע לראות ממש את הגינה, עבר איתי על הדברים באופן מסודר ונתן לי הצעת מחיר בהתאם.
סגרנו יום ושעה והוא הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש והחל בעבודה, מדובר בגנן מאוד מאוד מקצועי, יש לו ציוד מתאים והוא מספק עבודה איכותית. רועי שיקם את הגינה, עשה בה עבודות כלליות של ניכוש עשבייה, גיזום וכו', הוא עשה עבודה נהדרת, הגינה שלנו נראית רעננה מתמיד. מאז יצא לי להזמין אותו פעם נוספת וגם בפעם הזאת הוא היה מוצלח - ממליץ בחום.
אבי, מושב מצליח.

, אוגוסט 2014

אנחנו מרוצים מאוד מעבודת הגינון של רועי מחברת "גינון התאומים", הוא מבצע אצלנו עבודות תחזוקה שוטפות ועושה עבודה מצוינת!
רועי עושה את העבודה כמו שצריך, מדובר בתחזוקת גינה ובזמנו חיפשנו גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, מכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטנו הפעם לקחת מישהו עם המלצות וכך הגענו לאתר שלכם - קראנו על רועי רק דברים טובים והזמנו אותו להגיע. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו.
הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' והוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן.
רועי עובד כמו שעון וגם היום הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. יש לו ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון!! מעבר לכך, הוא גם מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו - ממליצים בחום!!!
איתי, רחובות.

, יוני 2014

חיפשנו בעל מקצוע מתחום הגינון שישתול לנו בגינה דשא על שטח של 25 מ"ר, עברתי על בעלי המקצוע באינטרנט והגעתי באופן מקרי דרך האתר שלכם לרועי מ"גינון התאומים", כבר בטלפון רועי הרשים אותי לטובה, הוא היה מאוד אדיב ונחמד והיה מאוד מפורט וענייני.
לאחר שבדקנו ושמענו הצעות נוספות מצאנו שהצעתו של רועי גם הוגנת ומשתלמת, התקשרנו שוב וקבענו פגישת ייעוץ.
רועי הגיע, הציג בפנינו באופן מקצועי את סוגי הדשאים ומחירים, המליץ לנו כראות עינו, המחירים שלו היו הוגנים וסגרנו את העבודה.
רועי דאג לכל פרט הקשור בעבודה, לאורך כל העבודה ההתנהלות שלו הייתה מקצועית, הוא הכין את הקרקע ועשה את כל ההכנות הנדרשות לפני התקנת הדשא, ההתקנה עצמה הייתה איכותית וכמו כן גם הדשא עצמו. הוא הביא איתו פועל נוסף ושניהם היו נעימים מאוד, אדיבים, וחרוצים ועשו את העבודה ביסודיות ובלי להתלונן.
העבודה נראית יפה מאוד ומוקפדת, הדשא עצמו נקי ומסודר ועשוי היטב גם בפינות הקטנות. ניכר שמדובר בעבודה ברמה גבוהה. מעבר לכך השירות כולו ניתן בכיף והשאיר לנו חוויה נעימה ומומלצת.
איתן קדר.

, יוני 2014

הגעתי לרועי בשביל עבודת גינון חד פעמית ובסופו של דבר המשכנו איתו הלאה לתחזוקה שוטפת - זה אומר הכל!!!
לרועי מ"גינון התאומים", הגעתי במקרה דרך חיפושים באינטרנט אחר גנן לניקוי וסידור הגינה. נתקלתי באתר שלכם וקראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע, הרמתי טלפון לכמה מהם והיחיד שיצר בעייני רושם חיובי והיה זמין להגיע עוד באותו השבוע, היה רועי מגינון התאומים.
הסברתי לו במה מדובר, ממה הגינה מורכבת ועל איזו עבודה מדובר ורועי נתן לי הצעת מחיר בהתאם - המחיר היה שפוי וסגרנו עניין.
רועי היה בסדר גמור, הגיע ביום ובשעה שסיכמנו, עבד במרץ על ניקוי וסידור הגינה, עשה עבודה מקצועית ועמד במחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה מהתוצאה ולכן החלטתי שמאותו הרגע אני עובדת רק אתו, אחת לתקופה הוא מגיע ודואג לכל מה שקשור לגינה.
רועי תמיד עושה עבודה מאוד אסתטית. דואג לתחזק את הגינה ובסיום העבודה תמיד משאיר אחריו נקי ומסודר. מעבר לכך היחס שלו מצוין, הוא קשוב, מתחשב ויודע לעשות עבודה שקטה ומקצועית, אני מאוד מרוצה ממנו ואמשיך לעבוד אתו, כי לא בכל יום מוצאים גנן מסור שכזה.
איילת, גדרה.

, יוני 2014

הייתי מאוד מרוצה מהגנן רועי מ"גינון התאומים", אומנם הוא עשה אצלי עבודה חד פעמית, אבל הוא בהחלט הוכיח את עצמו!
הזמנתי את רועי דרך האתר שלכם, חיפשתי גנן שיגיע חד פעמית לנקות את הגינה ורועי גם היה זמין ביום שרציתי וגם נתן הצעת מחיר טובה. הוא הגיע אלי בזמן עם הציוד שלו - לא סתם חאפר, אחד שעובד רציני, בלי לבלבל לי את המוח על מחירים עניינים וויכוחים, הוא ישר ניגש לעבודה, דבק בהצעת המחיר שלו ועשה עבודה מקצועית ביותר.
רועי ניכש עשבים שוטים, גזם שיחים, סידר את הגינה, כיסח דשא, סידר גדר חיה ועשה עוד כמה עבודות כלליות. הוא עבד בזריזות וביסודיות והתרכז בעבודה עצמה - עשה עבודה נטו!
בסיום העבודה, רועי ניקה וסידר אחריו. את הפסולת הוא פינה מהחצר והמחיר ששילמתי הוא כפי שסוכם בתחילת התהליך. העבודה הייתה מקצועית, רועי היה שירותי ונחמד והייתי מרוצה מכל הבחינות - מומלץ בחום!
פנחס.

, נובמבר 2013

אם הייתי זקוק להוכחה שיש דבר כזה "אהבה ממבט ראשון" קיבלתי אותה ובגדול!!!
אחרי 7 שנים של חסכון והמתנה, החלטנו אני ואישתי להקים גינה בביתנו במושב. נכנסתי לאתר "בהצדעה" של משרתי המילואים וחיפשתי גנן מומלץ באזור השפלה/דרום. להפתעתי רועי היה הגנן היחיד שהופיע, התקשרתי אליו וקבענו פגישה בביתי.
לאחר שיחה קצרה וסיבוב במקום, רועי ביקש מספר ימים לחשב את כל הבקשות שלי על מנת לתת הצעת מחיר שאוכל לעמוד בה. אני מוכרח להודות שלא שוחחנו על מחיר כלל בפגישה זו, ישבנו יותר על הציפיות שלי ותכנון של מראה הגינה. מדובר בגינה ששטחה 550 מ"ר, סגרנו שעל שטח של 350 מ"ר, הוא יתקין דשא אמיתי ועל שאר החלק הוא יעצב את הגינה, יעשה מסלעה, חלוקי נחל וטוף, עצי פרי הדר ונוי וכמובן התקנה של מערכת השקיה ממוחשבת.
המתנתי להצעה שלו והתפללתי שהיא תהיה רלוונטית עבורי, לאחר 5 ימים נפגשנו והחלום שלי התגשם. לא נפגשתי עם אף גנן אחר. הרגשתי מיד רצינות, מקצועיות, אמינות, נימוסים. פשוט גרם לי להרגיש שפגשתי את האדם הנכון בזמן הנכון!!!
העבודה עם רועי וראוי מאוד לציין את רמי אחיו התאום, הייתה עבורי חוויה מרגשת, לראות את החלום הולך ומתגשם אל מול עיניך יום אחר יום עד למוצר המוגמר. רועי ורמי, זאת הייתה זכות גדולה עבורי להכיר אתכם. נכנסתם למשפחתי עמוק ללב.
הקמתם לנו גינה שנותנת יופי ומענה לכל הצרכים שלנו, יישר כוח ובהצלחה, מזמין כל אחד להגיע ולהתרשם.
אייל, מושב ניר-ישראל.

, יולי 2013

הגעתי לרועי אחרי שכמעט כבר התייאשתי מכל הניסיונות המרים שלי עם גננים. רובם היו פשוט גרועים ועשו עבודה לא טובה בלשון המעטה אבל האחרון הגדיש את הסאה כשהבריז לי רגע לפני פסח. נכנסתי לאינטרנט ובדקתי באופן ספונטני כל מיני גננים שעובדים באזור. נתקלתי בשם של רועי והתקשרתי אליו. הייתה בינינו כימיה נהדרת בשיחה וקבענו פגישה. התרשמתי ממנו מאוד, הוא נראה לי רציני ואמין ואפילו הסכים להתחיל לעבוד ממש רגע לפני החג. רועי נתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית וסגרנו שיעבוד אצלי. מדובר בגינה של בית פרטי, שטח גדול שחוץ מכמה עצים כמעט ולא היה בו שום דבר. המצב של הגינה היה קטסטרופלי והיא הייתה די מוזנחת. רועי שתל דשא טבעי, עצים, צמחייה, השקיע בערוגות פרחים ובאדניות ועיצב שבילי טוף יפים. מאז העבודה הראשונית הוא מגיע פעם בשבועיים לתחזוקה שוטפת ואני מרוצה ממנו מאוד. הוא מגיע בזמן, עומד בהתחייבויות שלו, עושה עבודה יצירתית ורואים שהוא משקיע מחשבה בתכנון ובביצוע. לאור כל מה שעברתי עם גננים לפניו, רועי הוא מתנה משמים ומומלץ ביותר.
סיגל, קריית עקרון

, יולי 2013

לפני כמה חודשים, חיפשתי גנן מקצועי על מנת שיבצע אצלי בגינה הפרטית חידוש של כמה אלמנטים שהיו זקוקים לרענון בדחיפות.
את רועי מ"גינון התאומים" מצאתי באינטרנט. ראיתי המלצות מאוד חיוביות והחלטתי לפנות אליו. היו לי מספר דרישות ספציפיות ודיברתי עליהן עם רועי שהיה קשוב ואפילו העלה הצעות משל עצמו. רועי בא לראות את הגינה ולאחר מכן סגרנו מחיר בינינו. המחיר היה מאוד אטרקטיבי והייתה לי תחושת בטן טובה לגביו.
זו גינה לא קטנה של 60 מטר רבועים והיא עברה מהפכה של ממש. קודם כל דשא סינתטי שזו איכות אחרת לגמרי, מערכת השקיה ממוחשבת שזה דבר שלא היה לי קודם, הוא שתל עצים חדשים ואפילו סידר לי פינת צמחי תבלין מיוחדת. הייתי כל כך מרוצה מהעבודה שלו שלקחתי אותו באופן קבוע לתחזק את הגינה אחת לשבועיים ובכל פעם שרועי מגיע הוא גוזם ומסדר את מה שצריך ועושה ניקיון. יצא לי כבר להמליץ עליו לכל השכנים שלי שגרים באזור ויש הרבה שלקחו אותו והם גם כן מרוצים מאוד. ממליצה גם לכם. אתי מיבנה

, מרץ 2013

ההכרות הראשונה עם רועי, הייתה בפסח שעבר, ומאז אנחנו עובדים רק אתו. מאוד מאוד מרוצים מהעבודה שהוא עושה!!!
לפני שנה חיפשתי בגוגל גנן להקמת גינה בבניין מגורים משותף, הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", התקשרתי להמון בעלי-מקצוע, ואף-אחד לא רצה לבוא לעשות את העבודה (הגינה הייתה במצב קטסטרופלי, המון זבל ולכלוך ובלי תשתית מוכנה) לפני פסח, כולם היו נורא לחוצים בזמן. היחיד שהסכים באמת לפנות לנו מזמנו, היה רועי, דיברתי אתו בטלפון, הסברתי לו שאנחנו מתביישים לעבור ככה את הפסח, ושחשוב לנו מאוד לבצע את העבודה לפני החג. רועי היה אחלה, ביקש להגיע לראות את הגינה ולתת הצעת מחיר. הוא הגיע באותו היום, אמר לי שבאמת הגינה במצב נוראי, אבל הוא מוכן לעשות את העבודה. הצעת המחיר הייתה סבירה לחלוטין בעיני הדיירים והחלטנו להעסיק את רועי.
בתחילת העבודה, רועי ניקה את השטח והעיף את כל הזבל שהצטבר שם במרוצת הזמן (הדיירים קצת קשים, לא שומרים על הגינה נקייה עד היום ובכל זאת רועי לא עושה בעיות ובא לעבוד)
לאחר מכן רועי הביא קרקע מדושנת, טייב את האדמה והדביר אותה מעשביה ע"י קוטל עשבים. השלב השני היה לשים השקיה ממוחשבת, רועי בקיא בנושא ועשה עבודה מצוינת! השלב השלישי והאחרון הייתה שתילת צמחיה. הגינה עברה שיקום רציני, רועי הסכים מיד לבוא למרות שהיה מוצף בעבודה, היה זמין ולא עשה קונצים, פשוט עשה את העבודה והתוצאה הייתה נהדרת! מאז רועי עובד אצלנו קבוע ואני ממליץ עליו בכל-לב לכולם!
אילן,נס-צינוה

, מרץ 2013

אני גרה בבית פרטי ולו גינת נוי חמודה, לא הצלחתי להשתלט על תחזוקת הגינה, ולכן חיפשתי גנן טוב, שיהיה אחראי על התחזוקה השוטפת.
הגעתי לרועי דרך מכרים, שרועי מתחזק להם את הגינות, והם המליצו עליו בחום, אמרו שהוא אחראי ועושה עבודה מקצועית.
הרמתי טלפון לרועי, יש לציין שהוא ביקש לבוא לראות את הגינה, להעריך את מצבה הראשוני עוד לפני התחזוק, ולתת לי הצעת מחיר. רועי הגיע לביתי ראה את מצב הגינה, אמר לי שבהתחלה הוא יצטרך לדשן את הגינה, ולשתול כמה צמחים מחדש, ואח"כ ניכנס לתהליך של תחזוקה שוטפת. קיבלתי ממנו הצעת מחיר מאוד הוגנת יחסית לשאר הגננים שאתם בדקתי את הנושא והוא אכן עמד במחיר שסוכם.
קבענו שהוא יתחיל את העבודה ואם אני אהיה מרוצה, הוא ימשיך לעשות את התחזוק באופן קבוע. רועי הגיע בזמן שקבענו ללא עיכובים. ניכש עשבים שוטים, הביא אתו קומפוסט לדשן מחדש את האדמה, שתל שוב זרעי דשא, ואח"כ צמחים חדשים. וסידר לי את מיקום צנרת ההשקיה מחדש. לאט לאט הגינה לבשה צורה יפה. הייתי מאוד מרוצה מהעבודה של רועי, הוא הקפיד על סדר וניקיון והגינה באמת נראתה נפלא. הוא היה אצלי כבר פעם שנייה, ואני בהחלט אקח אותו לתחזוקת הגינה בצורה קבועה.
רועי מאוד מאוד נחמד, אפשר לבקש ממנו מה שרוצים, הוא לא קטנוני, ואחרי כמה גננים שלא הייתי מרוצה מהם, אני בהחלט חושבת שהגעתי אל איש-המקצוע הנכון!!!
אורנית, רחובות.

, דצמבר 2012

לפני כשנה קיבלתי לידיי את ניהול וועד הבית בבניין שבו אני מתגורר. אחרי שיפוצים כלליים ושיפורים בשטחים הציבוריים של המבנה החלטתי שהגיע הזמן להשקיע במראה הגינה שעד אז לא היה מוצלח במיוחד. היו לנו שני גננים קודמים שאיתם עבדנו, הם די קרעו אותנו במחיר אך את התמורה לא קיבלנו. ערכתי לעצמי מעין מכרז קטן שבסופו בחרתי ברועי מ"גינון התאומים". המחיר שרועי הציע היה איפשהו במקום טוב באמצע, לא יקר מידי ולא זול מידי, אבל הרצינות והאחריות והאמינות שהוא הפגין שכנעו אותי שהוא יהיה האדם הנכון להצלת הגינה וטיפוחה.
אחרי שבעה חודשים שבהם רועי הוא הגנן הקבוע שלנו, ותחת טיפול המסור והקבוע הכולל שני ביקורים חודשיים הגינה עברה פשוט מהפך, היום היא הגינה הכי מושקעת ומטופחת בסביבה. רועי החליף את כל מערכת ההשקייה, עשה שתילות חדשות של דשא, צמחיה, תבלינים, פרחים ועוד. הגינה מקיפה את כל הבניין בצורה מלאה בלי חורים, ואין דייר אחד בבניין שלא ממטיר מחמאות על הגינה ועל הגנן שעשה אותה. העבודה שלו שווה כל שקל ששולם לו, אנו מקבלים תמורה מלאה ואפילו מעבר לציפיות הדיירים. אני, כמו יתר הדיירים, מאוד מרוצה וממליץ בחום.

אבי, רחובות

, דצמבר 2012

אחרי ניסיון רב עם גננים שונים אני רוצה לומר שרועי הוא גנן יחיד במינו, קשה מאוד למצוא היום בתחום הזה בחור כמוהו, עם הידע שלו, המומחיות שלו, האיכפתיות שלו, המחויבות האישית שלו ממש כאילו מדובר בגינה שלו עצמו, הוא בחור פשוט נשמה!
צריך לראות תמונות לפני ואחרי של הגינה שלנו כדי להבין את השינוי הבלתי ייאמן שהוא עשה אצלנו בגינה. הגינה הייתה הרוסה, הדשא שלושת רבעי יבש, העצים גוססים, צמחים לא נקלטו טוב, בגלל שורה של בעיות שנוצרו על ידי גננים קודמים. בראש ובראשונה הייתה אדמה בעייתית שהניח שם אחד מהם, אבל גם אלו שבאו אחריו הסתפקו בניסיונות שתילה חדשים וכשזה לא הצליח, אז לא הצליח.
רועי לעומת זאת פשוט ישב על הבעיה לעומק, היכן שאין עצים ואין בעיה להחליף את האדמה הוא החליף וגם העמיק את האדמה, במקומות אחרים הוא שיחק המון עם ההשקייה עד שהוא הגיע בדיוק למידה המדוייקת והנכונה שתאפשר לגינה לשגשג, בכלל הוא התקין מחדש את כל מערכת ההשקייה, צינורות, מחשב, ואת הכל הוא עשה בצורה אסתטית מאוד. הוא בחור דייקן, פדנט, זמן אצלו זה זמן, אין איחורים ואין הפתעות, הכל מאוד מסודר.
גם במפעל שלנו הוא עשה עבודות שכללו בין השאר כריתה של עץ בעל שורשים עמוקים מהיסוד, גם שם הוא עשה עבודה יסודית ביותר ומלאה מהחפירה לעומק ועד הכיסוי ופינוי הפסולת וסדור השטח מחדש.
רוע תמיד נותן לי רעיונות משלו לטיפוח ועיצוב הגינה, משתף אותי בידע המקצועי שלו בשמחה, והכי חשוב - בזכותו הגינה פורחת ירוקה ומשגשגת, הוא מצליח להגשים את הרעיונות ואת הרצונות שלי איך תיראה הגינה בדיוק כפי שדמיינתי, דבר שרבים לפניו נכשלו בו.

חיה, רמת גן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

אנו בחברת גינון התאומים נשמח לחבר את כל הידע- הניסיון והמקצועיות שלנו ולהעניק לכם גינה מהחלומות. יחד עם שירות ברמה גבוהה, מחירים הוגנים והמון צבעים, תוכלו ליהנות מגינה ירוקה ומטופחת כל השנה.

אתר העסק: http://www.ginea.co.il/

גינון התאומים

רועי ביטון


9.5

073-2721619
 

גינון התאומים

רועי ביטון

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721619 חייג