כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דודי שמש וחשמל אור מודיעין

9.4
גבי פנחס
דודי שמש וחשמל
אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מודיעין

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2012

גבי מחברת "דודי שמש וחשמל אור מודיעין" עשה אצלנו עבודה מעולה וזריזה. הוא הגיע אלינו עוד באותו היום בו פנינו אליו לקבל הצעת מחיר, הגיע בדיוק בשעה שבה הוא הבטיח לבוא ועמד בכל מילה ומילה שלו.
גבי יחד עם עוד עובד פירקו את הדוד הישן שהיה רקוב ומלא באבנית, פינו אותו לרכבם, והתקינו במקומו את הדוד החדש שהזמננו בנפח 150 ליטר. הם היו נעימים ומנומסים, השאירו אחריהם סביבה נקייה ובתוך כחצי שעה מתחילת העבודה שלהם הכל כבר היה מאחורינו וכבר יכולנו להדליק את הדוד כמו בימים הטובים.. אני מרוצה במיוחד מהשירות המהיר, ממש מעכשיו לעכשיו, שהם העניקו לנו, מזה שהכל עבר חלק וללא בעיות, ומהמחיר ההוגן שהם גבו עבור עבודתם ובדיוק כפי שסוכם מראש. מאז ההתקנה אצלנו כבר המלצתי לשתי חברות עליהם ושתיהן מספרות את אותו הדבר כמוני, זמן תגובה מהיר עם שירות מקצועי ונעים ובמחיר הוגן.

רינה, רעות

, נובמבר 2012

דוד השמש הישן שלנו יצא מכלל שימוש וביקשנו לרכוש מערכת חדשה קומפלט שתכלול דוד ומקלט בגלל מצב המערכת הישנה. מצאנו את פנחס מ"דודי שמש וחשמל אור מודיעין" באמצעות האינטרנט ולאחר שעשינו סקר שוק מקיף מצאנו שהוא נותן את הצעות המחיר הזולות ביותר. דיברנו איתו טלפונית, הוא נתן הערכה כללית של עלות ההתקנה פלוס הרכישה, הוא פירט אופציות מסוימות שבהן המחיר עלול להשתנות, אך בסופו של דבר הוא עמד בהצעת המחיר הראשונית שנתן.
פנחס הגיע בזמן שנקבע, הוא ביצע עבודה של התקנה שהייתה מסובכת ומורכבת אך לא גבה תוספת מחיר. הדוד שצריך היה לפרק היה כלוא בין כמה דודים סביבו מה שסיבך והאריך את עבודת הפירוק וההתקנה מעבר לרגיל. פנחס פירק את הדוד הישן ופינה אותו יחד עם כל הפסולת והתקין מערכת חדשה של דוד בנפח 150 ל'' וקולטים, על עבודתו הוא נתן אחריות לחמש שנים.
פנחס עשה עליי רושם של בעל מקצוע אמין ואחראי שעושה את עבודתו בצורה יסודית, הוא לא זז עד שבדקנו שכל המערכות עובדות כמו שצריך ווידא שאני מרוצה מהעבודה. הוא נתן לנו שירות מקצועי וטוב במחיר מצוין.

אודי, מודיעין

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

דודי שמש וחשמל אור מודיעין

דודי שמש וחשמל אור מודיעין

גבי פנחס


9.4

052-2334090
 

דודי שמש וחשמל אור מודיעין

גבי פנחס

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2334090 חייג