כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרץ אלומיניום

9.4
סימון פרץ
תריסים וחלונות
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2013

פרץ אלומיניום העניקו לנו שירות מצוין בכל בכל הרמות, רמת שירות גבוהה, רמת איכות המוצר, רמת ביצוע, הכל היה פשוט מצוין בכל הרמות. אני מאוד מרוצה.
הגעתי לפרץ במקרה, אחד הספקים של החומרים בשיפוץ של הבית המליץ לי עליו, וכשהגענו ממש לרגעים שלפני הסיום והגיע שלב ההתקנה של התריסים והחלונות בבית נזכרתי בטלפון שלו ופניתי אליו.
קבענו לוח זמנים לביצוע העבודה ולהפתעתי בפעם הראשונה זה היה שאני קובע לו"ז עם בעל מקצוע והוא מסיים לפני הזמן שנקבע. הוא התקין אצלי שני תריסים חשמליים, אחד בסלון, תריס גדול יחסית, ואחד נוסף בחדר ההורים. בכל שאר הבית הוא התקין את החלונות והתריסים, עשה יופי של עבדה ביופי של זמן והתוצאה יפה, מקצועית, ברמת גימור גבוהה. מבחינתי הגימור, שיהיה אחידות של צבע, שלא יהיה שוונצים כאלה שחורגים מהאחידות של השטח זה הכי חשוב ובזה נמדד בעל מקצוע. קיבלנו עבודה מושקעת, מוקפדת, הכל עשוי כמו שצריך בלי פיספוסים וכמו שציינתי העבודה הסתיימה עוד לפני הזמן שקבענו. אני מרוצה מאוד.

עמית, נתניה

, ינואר 2013

סימון מ"פרץ אלומיניום" עשה אצלנו עבודה שכללה את החלפת כל החלונות הקיימים בבית ובנוסף את כל הדלתות הפונות למרפסות, שם הוא התקין ויטרינות הזזה חדשות.
הגעתי לסימון במקרה לגמרי לאחר שנתקלתי בפרסום שלו ואני מרגישה בת מזל ש"נפלתי" עליו, העבודה שלו מרשימה ואיכותית, נקייה, מדויקת, מוקפדת ומשתלבת היטב, היא מתאימה בצורה מושלמת לקו הנקי והפשוט שבו ביקשנו לעצב את הבית. אין חריגות או סטיות, הכל התבצע אחת לאחת כפי שדמייננו את הבית וכפי שרצינו שהוא ייראה, הוא הגשים את הדמיון שלנו בצורה הכי מוצלחת שיכולנו לבקש. בסיום העבודה שלו הוא ניקה אחריו ופינה את כל הלכלוך והפסולת שהצטברה, קיבלנו עבודה לשביעות רצוננו המלאה ואני ממליצה בחום רב.

חיה, כפר הרא"ה

, ינואר 2013

לפני שפניתי ל"פרץ אלומיניום" ערכתי מחקר עומק על התחום ולאחר שיצא לי לראות עבודות של סימון פרץ הרגשתי שמצאתי את מה שחיפשתי ולא וטעיתי. סימון עשה אצלנו את כל עבודות האלומיניום בוילה החדשה שבנינו, הוא עשה אצלנו עבודה טובה, טובה מאוד אפילו, הוא אדם אמין, מאוד היה נעים לעבוד איתו, כל מה שביקשנו קיבלנו, יש לו ראייה מערכתית ואפילו אדריכלית, היו לו הצעות שהיו טובות יותר ממה שהציעה האדריכלית, התכנון שלו מאוד מדויק והיישום מוצלח בותר.
סימון התקין אצלנו שני חלונות בכל חדר, וויטרינת סלון ענקית פלוס תריסים חשמליים לויטרינה ולחלונות בסלון. הוא תמיד הגיע בזמן שנקבע איתו, שואל מתי נוח, אם ביקשתי פתאום לדחות או לשנות משהו בלו"ז הוא בא לקראתי, ובמבחן התוצאה, לא רק שהעבודה שלו ברמה אסתטית גבוהה ומרשימה אלא גם עמידה ואטומה הרמטית באופן מושלם. עוברים עלינו עכשיו יומיים סוערים מאוד ואין אצלנו אפילו נדנוד קל, הכל אטום קומפלט, אין שום חדירה של רוחות ובטח לא רטיבות, אני בטוחה כי כל מי שיעבוד עם סימון יבין על איזו רמה איכותית ומקצועית אני מדברת, נדירים דברים כאלה!

רונית, נתניה

, ינואר 2013

שכרתי את שירותיו של "פרץ אלומיניום" לביצוע כל ההתקנות של חלונות ותריסים במבנה החדש בן שתי הקומות שבנינו. במהלך הבניה יצא לי לעבוד מטבע הדברים עם בעלי מקצוע רבים, בלי צל של ספק העבודה שפרץ עשה אצלי היא יוצאת דופן והייתי אומר אפילו בלתי נשכחת, אני מבסוט עליה עד היום ממש, הוא נתן עבודה פרפקט! קווים ישרים, תוצר סופי איכותי, גימור מושלם.
בשלושה מקומות הוא התקין אצלי תריס חשמלי, לפי בקשתי בחלק מהמקומות הוא התקין חלונות חדשניים עם מנגנון כפול של חלון בתוך חלון שנע על ציר ומאפשר גישה לצד החיצוני של החלון לצורכי ניקיון תקופתי, בשאר המקומות הוא התקין חלונות בלגיים. את כל העבודות שלו הוא עשה בתיאום מושלם עם האדריכל ועם הצבעי בכדי להתאים בצורה מיטבית את החלונות לסביבתם. הוא ידע להגמיש את הזמנים שלו בין אם זה אומר לעשות עבודת סיליקון לפני שהצבעי עושה צבע בכדי שגם הסיליקון יקבל את הצבע הסביבתי ובין אם זה אומר להגיע מיד אחרי שהצבע התייבש בכדי להתקין את החלון עצמו. הוא עבד בצורה מסודרת מאוד, עמד בלוחות זמנים ועשה עבודה מקצועית מעוררת כבוד.

אהרון, נתניה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

פרץ אלומיניום בעלי וותק מזה כ-28 שנים. מתמחים בכל סוגי האלומיניום, לוילות חדשות .סוגי התריסים גלילה חשמליים ובלגיים וכו'. שרות אדיב ואמין.

פרץ אלומיניום

פרץ אלומיניום

סימון פרץ


9.4

052-3339995
 

פרץ אלומיניום

סימון פרץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3339995 חייג