כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

S.G חשמל ואינסטלציה

9.5
שימי גבלייב
דודי שמש וחשמל, אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: הצפירה 7, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2017

שימי בעל מקצוע מעולה, הוא עומד בלוח הזמנים, מדייק ואמין! אני ממש מרוצה מעבודתו ומאיך שהוא התנהל! הוא הבטיח להגיע בשעה מסויימת ובא, וכאשר היה צריך לאחר בחצי שעה, התקשר להודיע!
כל הכבוד לשימי! אמליץ עליו בפני אחרים בכל פה!
טובה.

, פברואר 2017

הזמנו את שימי מחברת "S.G חשמל ואינסטלציה" לצורך החלפת דוד שמש שהתפוצץ כולל קולט. אנחנו כל כך מרוצים! אני אומנם לא הייתי בבית בעת התיקון אבל בעלי סיפר לי ששימי היה ממש זריז, ביצע את החלפת הדוד במהירות תוך מינימום בלאגן ותוך זמן קצר כל הסיפור היה מאחורינו. המחיר היה הוגן, שימי בחור נחמד מאוד ואנחנו ממליצים בחום.
לובה, בת ים.

, פברואר 2017

אם היה אפשר הייתי נותן לו ציון 20! בעל מקצוע מעולה! אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו אבל אני כן יכול לספר שהוא הגיע לבצע תיקוני אינסטלציה אצלי בבית וביצע עבודה מצויינת! הוא גם הגדיל ראש ועלה על תקלה נוספת שהיה צורך לתקן.
מדובר באיש נחמד ואדיב ופשוט כיף לעבוד איתו. הוא גובה מחירים הוגנים מאוד ואני ממליץ עליו מכל הלב!
יוני.

, מאי 2016

מרוצה מהשירות שלו מאוד מאוד, מחירים הוגנים, מקצועיות אמינות! שימי הגיע אלי פעמיים שונות לצורך תיקוני אינסטלציה, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליץ בחום! בפעם הראשונה פניתי לשימי "S.G חשמל ואינסטלציה" לצורך תיקון בעיה הקשורה לצינור מים שיצא מהדוד. לשימי הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש עליו המלצות טובות אצלכם באתר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, שימי הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית ועלה על הבעיה במהירות, הוא ביצע החלפה של הצנרת והכל הסתדר. בסיום התיקון גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ולכן בפעם השנייה שהייתי צריך להחליף ברז הזמנתי אותו שוב, גם הפעם הוא היה עשר, ביצע את החלפת הברז באמצעות מיכשור מקצועי ופתר את הבעיה.
אני שמח שיצא לי להעסיק בעל מקצוע כזה ישר ואמין, אני מאמין ששימי ילווה אותי הלאה, התרשמתי באמת לטובה!
ירון.

, אפריל 2016

שירות אליפות, אמין ישר והוגן מבחינת המחיר! מומלץ בחום! שימי מחברת "S.G אינסטלציה וחשמל" העניק לנו שירות מהיר ומצוין. פניתי לשימי לשם תיקון דוד השמש הישן שלנו שעשה בעיות בחימום, הגעתי אליו לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף בררתי איתו לגבי התקנת דוד חדש במקרה הצורך והמחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם שימי בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו שהוא יגיע עם דוד חדש למקרה שבאמת נצטרך להחליף את הדוד הישן, הוא הגיע בשעה שקבענו עלינו יחד לגג והוא הראה לי שהדוד מפוצץ באבנית שאוכלת כבר את הברזל ואין דרך לבצע תיקון אלא להחליף לחדש כמו שחשבתי מראש. נתתי לו אישור לבצע את ההתקנה של הדוד החדש, שימי והצוות פירקו ופינו את הדוד הישן, העלו את הדוד החדש לגג והתקינו את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאירו אחריהם גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
שימי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
אורן.

, נובמבר 2015

עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, אישיות ברמה, כל השבחים שרק אפשר מגיעים לשימי מחברת "S.G חשמל ואינסטלציה".
שימי עשה אצלי שיפוץ כללי ויסודי שכלל: שיפוץ חדר האמבטיה כולל החלפת כלים סניטריים, קרמיקה. תשתית אינסטלציה חדשה כולל עקירת צנרת ישנה, בנוסף ביצע עבודות חשמל ועבודות הנדימן קטנות ואת הכל הוא עשה פרפקט! עבודה פשוט מצוינת.
שימי הגיע מידי בוקר וקידם את העבודה בכל המרץ, מדובר בבעל מקצוע רציני ומסור, אחד שלא מורח את הלקוחות שלו, מילה שלו זאת מילה וניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה כמו שצריך בלי לרדוף אחריו.
המחיר שסוכם מראש הוא המחיר ששילמנו בסוף, הוא לא השתנה בכלום למרות שהיו כמה שינויים והוספות קטנות שביקשנו במהלך העבודה בנוסף על התכנית המקורית. אני מרוצה מאוד, בעל מקצוע מצוין ומומלץ!
טניה.

, נובמבר 2015

הגעתי לשימי מחברת "S.G חשמל ואינסטלציה" לאחר שהדוד שמש אצלנו הפסיק לעבוד. עשיתי חיפוש באתר טוב תודה, ראיתי שהוא בעל מקצוע מומלץ ופניתי אליו ישירות, שימי סיפק לי מענה מיידי ובתוך כמה שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בשעה שקבענו מראש.
למעשה ידעתי מראש מה התקלה, מאחר והדוד היה ישן ומצב הגוף חימום שלו היה גרוע. הוא בדק זאת ואכן מצא שהוא הרוס לחלוטין, הוא פירק את הפלאנצ' הישן של הדוד, רוקן את הדוד ועשה אחר כך עבודה יסודית מאוד של ניקוי הדוד מבפנים ולאחר מכן הוא התקין את גוף החימום החדש, בדק שהדוד פועל בצורה תקינה ולאחר מכן ערך פעולות ניקיון יסודיות מאוד, היה הרבה מה לנקות בגלל כמות האבנית והחלודה שיצאה והוא עשה זאת ביסודיות ובמרץ.
שימי הסביר לי על כל הפעולות שעשה, הוא היה סופר מקצועי ואני מרוצה מאוד מהמקצועיות וגם מהמחיר ההוגן שנגבה ממני.
יעקב.

, אפריל 2015

הזמנתי את שימי מחברת "S.G חשמל ואינסטלציה" דרך האתר שלכם, לביצוע של עבודה - תיקון נזילה בקולט של הדוד שמש שלא ידענו את מקורה. שוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי הוגן ואמין ונתן לי טווח מחירים אפשרי לתיקון הנזילה. החלטתי לקחת אותו לעבודה וסגרנו יום ושעה.
שימי הגיע כמתוכנן, ביום ובשעה שסיכמנו. גם את עבודת התיקון הוא עשה בצורה מאד מקצועית. לאחר שאיתר את המיקום המדויק של הנזילה בקולט, הוא פירק את הצינור הישן, החליף לצינור חדש והחזיר הכל למקומו. שימי עשה עבודה מהירה יעילה ונקייה רך רק מבחינת המחיר, לטעמי הוא לקח לי קצת יקר.
מעבר לכך, שימי היה יעיל ומקצועי, פתר לי את הנזילה בצורה מצוינת!
יניב.

, אפריל 2015

דוד השמש שלנו התחיל לעשות בעיות בחימום, עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה, על הדרך גם קראתי עליו המלצות והחלטתי לפנות אליו.
ענה לי בחור נחמד בשם שימי, הוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
בתוך פחות מחצי שעה הוא כבר היה אצלי, הוא פעל בצורה מהירה, הסביר לי שהפלאנג' בדוד נהרס ונצטרך להחליף את כל הפלאנג' לחדש ואת הצינור מים בין הקולט לדוד השמש ומאיץ.
מבחינת המחיר הוא היה קצת יקר אבל היה מקצועי ונתתי לו אישור לבצע את העבודה. שימי הלך להביא את החלק המתאים, הוא הציג לי את החלק החדש לפני ההרכבה שלו ועלה להתקין אותו בדוד. המחיר שהוא גבה על החלק היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה פיקס והיו מים חמים בשפע. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות.
בקיצור, שימי העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל - אני מרוצה וממליץ.
שימרי לוטן.

, אפריל 2015

שימי מחברת "S.G חשמל ואינסטלציה" העניק לנו שירות מהיר ומצוין.
פניתי לשימי לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. הגעתי לשימי לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם שימי בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, עלה לגג, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
שימי עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
ולדימיר.

, דצמבר 2014

שימי בעל מקצוע מדהים! מדובר בבן אדם מקסים, אין לי מילים!
אנחנו עובדים עם שימי כבר שנים רבות, אפילו לא זוכר ממתי, הוא ההנדימן (בתחום החשמל, האינסטלציה ועבודות מנעולן) שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר.
שימי ביצע אצלנו בבית עבודות קטנות וגדולות במהלך השנים ובעצם בכל פעם שיש לנו איזשהו עניין גם בחשמל וגם באופן כללי אנחנו ישר מזמינים את שימי.
אני יכול לספר שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא לוקח על עצמו עבודה, הוא יבצע אותה על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה. מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא מחירי ריצפה אבל גם לא מחירים גבוהים מדיי.
במהלך השנים המלצתי עליו גם לחברים ולמשפחה וכולם ללא יוצא מן הכלל, מרוצים ממנו מאוד. שימי בעל לב זהב, ממליץ גם לכם!
צחי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

חברת S.G חשמל ואינסטלציה הוקמה בשנת 1999. החברה מתמחה בכול עבודות החשמל אינסטלציה, דוודי שמש ושיפוץ חדרי אמבטיה. לחברה ניסיון רב בתחום ובהנהלתה צוות עובדים מיומן ומקצועי, בעל ניסיון רב בתחום, המעודכן במיטב השיטות החדשניות המתקדמות ביותר בשוק. הצלחת החברה נובעת מאיכות,רמת מקצועיות וטיב העבודה ברמה גבוהה, עמידה בלוח זמנים, מחירים הוגנים ושביעות רצון לקוחותיה, החברה עובדת עם חומרים ואביזרים תקניים בלבד.

S.G חשמל ואינסטלציה

S.G חשמל ואינסטלציה

שימי גבלייב


9.5

073-2721572
 

S.G חשמל ואינסטלציה

שימי גבלייב

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721572 חייג