כרטיס עסק זה של א.א זהר איטום גגות בע"מ מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.א זהר איטום גגות בע"מ

9.3
זהר בובי
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ה באייר 20, תל אביב

  99%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

61 חוות דעת מהימנות

, יוני 2019

לזוהר הגעתי דרך האתר שלכם שחיפשתי בעל מקצוע לאיטום הגג בביתי, ביצעתי סקר שוק קטן ונפגשתי עם מספר אנשים בתחום ובניהם זוהר, לבסוף בחרתי בהצעתו של זוהר שהיה זמין לעבודה מידית והמחיר שלו היה הוגן מבין כולם. הוא הגיע ביום שקבענו עם עובד נוסף, הם ניקו את כל הגג לפני תחילת האיטום ורק לאחר שהגג היה נקי החלו בעבודת האיטום באמצעות יריעות ביטומניות. כל ההתנהלות מולו הייתה נהדרת, תמיד קשוב ללקוח, מסביר כל דבר שביצע והתוצאה הסופית שווה כל שקל. אני מרוצה וממליצה עליו בחום, אדם ישר שפשוט נפלא לעבוד איתו.
מירים, אשדוד.

, יוני 2019

זאת כבר הפעם השנייה שאני מזמין את זוהר לביצוע עבודה ואני ממליץ עליו בחום. לראשונה זוהר ביצע עבורי איטום לגג המרוצץ בביתי, סבלתי המון מנזילות וזוהר פשוט עשה עבודה נפלאה. הוא הגיע בשעה שקבענו, ראשית ניקה את הגג ופינה את הפסולת ורק לאחר מכן החל בעבודת האיטום, העבודה הייתה יסודית מאוד שמאז ועד היום אין זכר לשום נזילה. מרוב שהייתי מרוצה מהשירות שקיבלתי הזמנתי אותו בפעם השנייה לאיטום מחסן בבית העסק שברשותי, גם שם יצאתי מרוצה מכל העבודה וההתנהלות שלו, פשוט אדם שכיף לעבוד איתו, ישר ואמין שהעבודה שלו מחזיקה שנים רבות!!!
מנחם, אשדוד.

, מרץ 2019

פניתי לזוהר לאחר שראיתי המון המלצות חמות באתר שלכם עליו, התקשרתי אליו בנוגע לאיטום גג בבניין, כבר בשיחה התרשמתי ממנו לטובה וקבענו להיפגש. הוא הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג הבניין, נתן הצעת מחיר הוגנת לגבי איטום כל הגג ותיקון כל הנזילות בדירות השונות בבניין. זוהר הגיע ביום שקבענו עם כל הציוד הנדרש, החל בניקיון הגג כולו ופינוי כל הפסולת, לאחר שהגג היה נקי ומוכן הוא החל בעבודת האיטום ביריעות ביטומניות, ביצע עבודה מקצועית, לאחר שסיים תיקן את הנזילות במספר דירות והכל בוצע לשביעות רצוני ורצון כל דיירי הבניין. מאז ועד היום אין שזכר לשום נזילה ואני שמח שבחרתי בזוהר, מומלץ בחום!
שלום, תל אביב.

, מרץ 2019

זוהר ביצע עבורי איטום לגג בבניין בו אני מתגורר ואני מאוד מרוצה מעבודתו. הוא הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג הבניין, ניקה את כל הבניין ואסף את כל הפסולת והחל בעבודת האיטום. כל ביצוע העבודה זוהר הסביר במפורט מה מבצע ובאיזה חומרים משתמש, ביצע איטום בצורה יסודית, מאז ועד היום אין זכר לשום נזילה, כל דיירי הבניין מרוצים מעבודתו. אין ספק כי אפנה אליו תמיד במידת הצורך.
רובר, אשדוד.

, אוקטובר 2018

זוהר בחור נחמד שמעסיק פועלים טובים, חרוצים ורציניים ואני שמח להמליץ עליו. אני ועד-בית בבניין קומות ובכל הדירות העליונות בבניין היו רטיבויות ונזילות בתקרה והיה חם מאוד מאחר וכל הגג היה שחור, כבר 11 שנים שלא עשינו איטום יסודי והחלטנו שהגיע הזמן לעשות זאת. זוהר והצוות הגיעו כפי שקבענו ועשו ניקוי מסיבי לגג בצורה שלא בוצעה בו מעולם, הם פינו את כל הפסולת מהגג, מרחו זפת חם ולאחר-מכן מרחו שכבת סיד. אומנם המבחן האמיתי יהיה בעונת הגשמים אך זוהר והצוות שלו חבר'ה רציניים, הם יודעים את העבודה טוב מאוד ואני בטוח שהכל יהיה בסדר בחורף. ממליץ בחום.
זאב, תל-אביב.

, אוקטובר 2018

זוהר בעל-מקצוע מדהים ומגיעות לו כל המחמאות! אני גרה בבניין משותף בן 4 קומות ופניתי לזוהר לצורך איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות בעקבות רטיבויות חוזרות. השירות של זוהר והצוות שלו היה נהדר, הם עמדו בזמנים שקבענו, דאגו לנקות את הגג ולפנות את הפסולת, מרחו שכבת פריימר ורק לאחר-מכן החלו בהלחמת היריעות בצורה מסודרת ומדויקת. כל ההתנהלות מול זוהר היתה חיובית ונעימה, התרשמתי שמדובר בבחור רציני, חרוץ ומבין עניין וסמכתי על כל מילה שלו. אין לי ספק שהאיטום יעמוד במבחן הגשמים בחורף ואני ממליצה על זוהר מכל הלב.
בת-שבע, בת-ים.

, יוני 2018

את זהר והצוות של "א.א זהר איטום גגות בע"מ" הזמנתי לצורך איטום יחידת דיור חדשה שבניתי, השירות היה מעולה ואני ממליץ מכל הלב. זהר הגיע בדיוק בזמן ובשעה שקבענו עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה. חשוב לציין שזהר משדר אמינות, מקצועיות ורצינות בכל הנוגע לעבודתו, הוא עובד מכל הלב וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. זהר היה מאוד אדיב ונחמד, הסביר כיצד יתבצע תהליך האיטום והוא והצוות עבדו במהירות וביעילות, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. התוצאה הסופית מצויינת ואני ממליץ עליו לכל מי שמחפש קבלן איטום איכותי!
שלומי, יבנה.

, יוני 2018

אני וועד-הבית בבניין המשותף בו אני גרה ולפני 4 שנים הזמנו את זהר הקבלן איטום לבצע זיפות בגג שלנו, מאז פעם שנה אנחנו מזמינים אותו לבצע סיוד של הגג והשירות שלו תמיד נהדר. זהר מגיע עם הצוות שלו בזמן שקובעים איתו, הם מגיעים עם כל הציוד הנדרש וביחד מבצעים את העבודה בצורה טובה ומדוייקת. זהר בחור אדיב ושירותי, כל ההתנהלות מולו מאוד חיובית וגם המחירים שגובה הם הוגנים ביחס לשוק. הפעם האחרונה שהוא הגיע לפה לבצע סיוד היתה לפני חודש, אומנם טרם קיבלתי את החשבונית אך אני בטוחה שזהר ימסור לנו אותה בהקדם. ממליצה.
דורית, גבעתיים.

, אוקטובר 2016

לצורך זיפות הגג שלנו בבניין המשותף הזמנו את זהר מ"א.א זהר איטום גגות", שהגעתי אליו דרך המלצה מחבר. זהר הגיע בזמן ביחד עם העובדים שלו והתחילו בביצוע העבודה. העבודה בוצעה ביסודיות, עם דגש על כל שטח העבודה, הוא עמד בזמנים שקבע והמחיר היה מעולה. אני ממליץ עליו מאוד.
שי, אשדוד

, אוקטובר 2016

אל זהר מחברת "א.א זהר איטום גגות" הגעתי לאחר שקראתי עליו המלצות באינטרנט ולאחר ששני בעלי מקצוע שקבעתי איתם לא הגיעו. זהר הגיע בדיוק בזמן ובשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לצורך איטום הגג שלי בבית. מבחינתי, במיוחד לאחר ששני בעלי מקצוע פשוט החליטו לא להגיע, זהר משדר אמינות, מקצועיות ורצינות בכל הנוגע לבעלי מקצוע, לאו דווקא בתחום אלא באופן כללי. היה מאוד אדיב ונחמד, הסביר מה הוא הולך לעשות ולא התמהמה יותר מדי עם הזמן. אני אמשיך להעסיק אותו בעתיד וגם אמליץ עליו.
זהבית, יבנה.

, מרץ 2016

הייתי מאוד מרוצה, עברנו חורף בשלום, האיטום מצוין - ממליצה בחום על זהר! חיפשנו בעל מקצוע שיבצע בשבילנו עבודות איטום לגג בית פרטי. לאחר סקר שוק שעשינו, החלטנו לעבוד עם זהר "א.א זהר איטום גגות". מהרגע הראשון זהר עשה עלינו רושם אמין מאוד והתרשמנו ממנו ומהצוות כחברה רצינית. הזמנו את זהר לתת הצעת מחיר, חתמנו על חוזה של איטום ביריעות ביטומניות של שטח הגג, המחיר שנקבע היה הוגן ובהתאם למחיר השוק.
זהר והצוות שלו ביצעו את העבודה במקצועיות רבה ודאגו לכל הפרטים הקטנים הנוספים הכלולים באיטום של גג. הם דאגו ליצור פתחי ניקוז, שיפועים נכונים, התקנת מרזבים וכו', עשו עבודה יסודית - אין מילים!!! זהר עמד בלוחות הזמנים, במשך ימי העבודה אפשר היה לראות שמדובר בעבודה מקצועית. זהר והצוות שלו דואגים גם לפרטים הקטנים ומבצעים הכל לפי התקן מבלי לחסוך בחומרים ושכבות. בסיום העבודה הם הקפידו להשאיר את השטח נקי משאריות ופסולת. אני ממליצה עליהם בחום, השירות היה אדיב אמין ומקצועי. בסוף העבודה שילמתי להם את המחיר המפורט בחוזה ויצאתי בהרגשה טובה - מאז עברנו חורף אחד והכל עבר בשלום ללא סימני רטיבות, ממליצה בחום.
קארין.

, מרץ 2016

זהר היה מצוין מכל הבחינות, ביצע איטום מקצועי במחיר הוגן ולמרות שהיו בעיות של לו"ז עקב אילוצי גשם וחוסר בכוח אדם (בגלל האינתיפאדה) זהר עשה הכל בכדי לסיים מהר את האיטום ולהוציא אותי בתחושה טובה, מודה לו וממליצה בחום! שכרנו את זהר לביצוע איטום גג בניין מגורים שאטמנו בעבר באמצעות יריעות ביטומניות ועברו שנים. כנראה היריעות נסדקו מכיוון שהיו לנו נזילות מכיוון הגג. ביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "א.א זהר איטום וזיפות גגות" מצאנו שזהר נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין והסביר לנו על עבודה עם יריעות ביטומניות - המינימום שנקבע לשכבה הוא 5 מ"מ וזהר עומד בתקן. זהר והצוות המקצועי שלו ביצעו אצלנו איטום ביריעות ביטומניות כפי שסוכם, לפני תחילת האיטום הם ניקו את הגג טוב טוב ווידאו שהשטח נקי ויבש. לאחר מכן מרחו שכבת מקשר בין היריעות הישנות לחדשות, את היריעות הביטומניות חיברו לגג באמצעות הלחמה, ההלחמה נעשית באמצעות מבער גז פרופן שהופך את היריעה לדביקה וגורם לה להתחבר למשטח. פרישת היריעות הביטומניות והלחמתן לגג התבצעה בעדינות, כדי למנוע פגיעה ביריעות הייתה חפיפה של פחות 10 ס"מ בין יריעה ליריעה והכל התבצע לפי התקן הישראלי.
זהר עשה עבודה יסודית מאוד, עבודה מקצועית מדרגה ראשונה! בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. אני יכולה לספר שעברנו את כל החורף וגילינו שהעבודה עמדה במבחן התוצאה! היינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה!
אילנה.

, מרץ 2016

זוהר היה מעולה נתן שירות טוב, הגיע בזמן עמד בלוח זמנים עשה עבודה טובה שהוכיחה את עצמה, אני מרוצה ממנו בניגוד לשאר בעלי המקצוע שעבדתי איתם בעבר, כשמגיע לפרגן אז מגיע! אני וועד הבית בבניין מגורים דיי גדול ובעבר אטמנו את הגג בזפת חמה, במשך השנים כנראה שהזיפות נסדק והתפוצץ, ובחורף שעבר הרגשנו רטיבות מכיון הגג. בתור וועד הבית חיפשתי חברת איטום מקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך, ושהרטיבות תיפסק.
הגעתי ל"א.א זהר איטום גגות" דרך האינטרנט, זוהר הגיע אלי לתת הצעת מחיר, ההצעה הייתה הוגנת ולא הייתה לי הרגשה שהוא לא מפריז במחיר כמו עם חברת איטום קודמת שבדקנו מולם ורצתה סכום מופקע. קבעתי איתו יום לביצוע האיטום, הוא היה זמין בזמן שהיה לי נוח, והגיע בזמן ליום העבודה עם אנשי הצוות שלו. בהתחלה הם ניקו טוב את גג הבניין פינו משם את הפסולת שהצטברה, ומרחו בשכבה אחידה זפת חמה על כל שטח הגג. האיטום עצמו לקח יום, הם חיכו שהזפת תתייבש והגיעו לאחר מכן לבצע את הסיוד של הגג.
בסיום יום העבודה, השאירו את השטח נקי, וקיבלנו אחריות למספר שנים כמו שסיכמתי עם זוהר. לאורך התהליך, זוהר התנהל בכבוד, עמד בזמנים, עבד בצורה איכותית ונתן לנו את מלוא השירות תמורת הכסף ששולם לו. מרוצה וממליץ בחום!
אייל בן אהרון.

, ספטמבר 2015

אנחנו מאוד מרוצים מזהר, חברת האיטום שלו מקצועית, הוא עצמו בן אדם הוגן נחמד ואדיב, היה תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה בחום! חיפשתי אחר חברת איטום שתעשה איטום לגג הבניין המשותף שלנו לאחר שהאיטום הקיים התבלה לחלוטין והתחילו נזילות ברחבי הבניין, ראיתי את ההמלצות הטובות עליו באתר והזמנתי אותו לביקור.
זהר הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה- בחור מקצועי מאוד ואמין מאוד. מהרגע שנתנו לו אישור הוא היה זמין לעבודה וקבע איתנו בהמשך לו"ז שהיה מאוד נוח לנו והתאים את עצמו אלינו. זהר הגיע לעבודה עם צוות, הוא פינה את הפסולת מהגג וסילק את שכבות הזפת הישנות.
לאחר שפינה את הפסולת התחיל בעבודה, הוא מרח שכבת פריימר וזפת חמה ולסיום אחרי שהזפת התייבשה, הוא סייד את כל הגג וביצע בנוסף פתיחת מרזבים שהיו סתומים ובסיום העבודה ביקש שאבוא לראות את העבודה ווידא יחד איתי שאני מרוצה והכל בסדר. זהר העניק שירות יוצא מהכלל, אין לי מספיק מילים כדי לשבח אותו על העבודה המסורה שעשה לנו, יוצא מהכלל! ממליצה מאוד!
מירב

, ספטמבר 2015

אני ממליץ על חברת "א.א.זהר זיפות ואיטום גגות" מדובר בבעל מקצוע רציני מקצועי והוגן! זהר עשה אלצנו עבודה מצוינת, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה וברמה גבוהה לפי התקן!
שכרנו אותו לביצוע איטום גג בית פרטי, ביצענו סקר שוק דרך האינטרנט ומקורות נוספים, בדקנו מחירים ולקחנו הצעות מכמה בעלי מקצוע בתחום. עם זהר נפגשנו, הוא עלה לגג לקח מידות ונתן הצעת מחיר ממש סבירה לאיטום ביריעות ביטומניות והחלטנו לבחור בו קודם כל בגלל ההיענות הזריזה, ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין, הסביר קצת על תהליך האיטום ונתן לנו הרגשת ביטחון.
ביום העבודה זהר הגיע עם הצוות המקצועי שלו וכל הציוד הנדרש ועשו עבודה מקצועית ואיכותית. בהתחלה הם עשו ניקוי יסודי של הגג, הוא הרים את הדוד, הקולטים ומנוע של המזגן, בכדי שיוכל להניח יריעות כמו שצריך ולא בטלאים, הוא הלחים יריעות ביטומניות לפי תו תקן, הוא לא חסך ביריעות והחומרים הנוספים שהוא השתמש בהם היו הכי איכותיים שיש בשוק. זהר עשה עבודה יסודית מאוד, מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר וקיבלתי ממנו חשבונית ואחריות בכתב. הכל עבר חלק וההתנהלות מול זהר הייתה נעימה מאוד. כמו כן אנחנו כבר אחרי גשמים והאיטום מסתבר מצוין ומקצועי! אני ממליץ בחום!
מידד

, ינואר 2015

עבודה מצוינת, חברה מאוד אמינה, עמדו בלוח הזמנים, עשו עבודה מאוד טובה.
שכרנו את שירותיהם של חברת "א.א. זהר זיפות ואיטום גגות" לביצוע איטום גג בנייין מגורים שמידי חורף סבל מנזילות ורטיבויות קשות, ביצענו סקר שוק ומצאנו שזהר נתן לנו הצעה במחירי השוק, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל הזמינות - זהר הגיע למקום כדי לראות את הגג המדובר עוד באותו יום בו פנינו אליו, מעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין.
זהר ביצע אצלנו איטום בזפת חמה ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, ניקה ביסודיות את הגג, ביצע פתיחה וניקוי של מרזבים סתומים למניעת הצטברות מים על הגג שוב, ומרח שכבת זפת מכובדת בצורה יסודית מאוד!!! ולאחר מכן צבע בסיד, עבודה מקצועית!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר, זהר עמד במחיר שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות. באמת שירות מעולה - נחמד ואדיב, ואני ממליץ עליו בחום!
ברוך.

, ינואר 2015

מדובר בבית פרטי שסיימנו לבנות זה עתה וחיפשתי חברת איטום מקצועית עם קבלות שתגיע לבצע עבודת איטום ביריעות ביטומניות.
הגעתי לזוהר דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי המקצוע, קראתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי אליו טלפון ושוחחנו, הוא נשמע לי אחלה של בן אדם וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר. זוהר הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק וקבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום.
זוהר הגיע בזמן שסוכם עם אנשי צוות נוספים, הם ניקו את הגג מכל האבק, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך! העבודה בוצעה בשלבים ובשכבות של יריעות וכמובן לפי התקן הישראלי. בתום יום העבודה זוהר והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר.
מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. זוהר נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש!
שרון.

, ינואר 2015

העבודה שזהר עשה אצלנו הייתה עבודה מקצועית, הוא הצליח לפתור את הבעיה ואנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שלו!
מדובר בגג בית פרטי והיו לנו בעיות איטום בגג, חיפשנו חברת איטום שתיקח מחירים סבירים ותעשה עבודה טובה. לקחנו הצעות מחיר מחברות שונות, אבל זהר היה בעל-המקצוע הרציני מבין כולם, קבע פגישה ראשונית, הגיע לראות את התקלות, נתן הסברים על אופי העבודה והצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד. זהר היה מאוד ישר, אמר שאין צורך באיטום מחדש אלא בתיקוני איטום בלבד במקומות בעייתיים.
שמחנו שנמסר לנו מידע אמיתי ונכון, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע אמין וסגרנו איתו יום ושעה לתחילת העבודה.
זהר הגיע אלינו עם צוות של עובדים חרוצים, במהלך כל הזמן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ויסודית, עשו עבודת איטום על הגג באמצעות חומרים שונים. לקראת סוף העבודה הם הרימו את כל הציוד, פינו שאריות והשאירו את השטח נקי ומסודר. זהר עמד במחיר שסוכם והכי חשוב בגשמים האחרונים נראה שהבעיה נפתרה!
גולן.

, נובמבר 2014

זוהר בעל מקצוע יוצא מן הכלל, הוא אדיב מקצועי וניתן לסמוך עליו שיעשה את העבודה כמו שצריך.
שכרנו אותו לביצוע איטום גג של גן-ילדים וביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "א.א זהר זיפות ואיטום גגות" מצאנו שזוהר נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שההחלטה התקבלה בלי יותר מידי חששות.
סגרנו את העבודה ותאריכי יעד. זוהר הגיע לבצע את עבודת האיטום עם הצוות המקצועי שלו, ביצעו אצלנו איטום ביריעות ביטומניות ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, ולאחר מכן ביצע את עבודת האיטום שכללה ריתוך יריעות ביטומניות לפי תו תקן, הוא לא חסך ביריעות והחומרים הנוספים שהוא השתמש בהם היו הכי איכותיים. זוהר עשה עבודה יסודית מאוד, עבודה מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. אני יכולה לספר שעברנו כמה ימי גשמים וגילינו שהעבודה עמדה במבחן התוצאה! היינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה!
גניה.

, נובמבר 2014

הגעתי לזהר "א.א. זהר זיפות ואיטום גגות" דרך המלצות מפה לאוזן, שמעתי עליו דברים טובים והתקשרתי לקבוע פגישה להצעת מחיר.
זוהר תיאם איתי יום ושעה, הגיע כמסוכם, עלה לגג בדק את השטח וייעץ על עבודת איטום בזפת חמה כולל סיוד לאחר הייבוש.
סיכמנו על יום ושעה, זוהר הגיע בזמן עם אנשי צוות נוספים, הם ניקו את הגג מכל הג'יפה שהצטברה שם, בדקו מרזבים ואת הניקוז בכדי לראות שהם לא סתומים ורק לאחר מכן התחילו בעבודת האיטום.
הם אטמו את הגג באמצעות זפת חמה, השתמשו במספיק חומר ונראה שלזוהר חשובה איכות העבודה. כשהזפת התייבשה הם סיידו את כל הגג ובסוף יום העבודה השאירו אחריהם נקי ומסודר.
זוהר נתן לי חשבונית ואחריות על האיטום ולא ביקש כסף נוסף למרות כל ההכנות של הגג לזיפות. אני ממש ממליץ עליו, אמין ומקצועי!
חיים.

, נובמבר 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהשירות שזוהר מעניק לנו, מדובר בבעל מקצוע מעולה ובאמת יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!
לזוהר הגענו לפני עשר שנים, היו לנו בעיות של נזילות מגג הבניין (מדובר בבניין מגורים גדול ששטח הגג עומד על 300 מ"ר) וחיפשנו חברת איטום מקצועית שתעשה עבודה כמו שצריך.
לזוהר הגענו דרך המלצות מפה לאוזן וכמובן שעשינו סקר שוק אבל מבין כולם הוא היה הכי אמין ורצה מחיר הוגן עבור האיטום.
זוהר עמד בכל הסיכומים מולנו וביצע איטום באופן איכותי, בחורף היה יבש וגם בחורפים שלאחר מכן.
כדי לשמור על האיטום שלא ייסדק, אנחנו מזמינים את זוהר פעם בשנה לסייד את הגג.
זוהר והצוות מגיעים תמיד בשעות שמתאמים איתם, נותנים שירות אמין איכותי ויוצא מגדר הרגיל. אנחנו עובדים איתם כבר עשר שנים ברציפות! (האיטום מבוצע כל חמש שנים).
אני חושב שמגיעות להם רק מילים טובות - שירות אמין ברמה גבוהה!
אורי.

, אוגוסט 2014

זוהר בובי בעל מקצוע נהדר ומעל להכל הוא אדם ישר והגון וזה מבחינתי חשוב מהכול. זוהר מבצע עבודות מקצועיות מאוד, הוא עשה לנו עבודת איטום מעולה, מקצועית, נקייה, מהירה, ובזכותו אנחנו מוכנים לחורף.
מדובר בעבודת איטום של גג בניין מגורים ששטחו 350 מ"ר, עבודה גדולה ורצינית וחיפשנו חברה מקצועית ואמינה. לזוהר הגענו דרך המלצות מפה לאוזן, שמענו רק דברים טובים. זוהר היה עשר, הוא בא לביקור מיד כשפנינו אליו, ייעץ לנו על איטום ביריעות ביטומניות ונתן הצעת מחיר מעולה, מעבר לכך הוא עשה רושם אמין ונעים ולכן קבענו במקום על תאריך לתחילת העבודה.
בתאריך שקבענו זוהר התייצב בזמן עם הצוות שלו, הם עשו עבודה מהירה מאוד אבל איכותית ובתוך יומיים הגג כבר נאטם מחדש ואפילו נוקה וסודר על ידי זוהר והעובדים שלו. איטום הגג כלל את הרמת כל דוודי השמש בכדי ליצור שכבת יריעות רציפה ללא טלאים, עבודה מקצועית ובאיכות גבוהה!
זוהר עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו, הוא עמד בלוח הזמנים, עמד בטיב העבודה ועמד גם במחיר שסוכם. אני שמח שבחרנו בו לעבודה ומחכה לחורף לראות אם האיטום הצליח, בכל אופן קיבלנו אחריות לעשר שנים!
דוד.

, אוגוסט 2014

חיפשתי אחר חברת איטום שתעשה איטום לגג הבניין המשותף שלנו לאחר שהאיטום הקיים התבלה לחלוטין והתחילו נזילות ברחבי הבניין, ראיתי את ההמלצות הטובות על זוהר באתר והזמנתי אותו לביקור. זוהר הגיע, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה על איטום בזפת חמה (שטח הגג 350 מ"ר).
ניסיתי לקבוע עם זוהר תאריך לביצוע, התקשרתי שלוש פעמים בימים שונים ולא הצלחתי לתאם איתו הגעה למרות שכבר סגרנו את העבודה. התקשרתי לאתר שלכם, ונציגה עזרה לי לתפוס את זוהר. קבענו יום זוהר הגיע לעבודה עם צוות, הוא פינה את הפסולת מהגג וסילק את שכבות הזפת הישנות. לאחר שפינה את הפסולת הוא התחיל בעבודה, הוא מרח שכבת פריימר וזפת חמה ולסיום אחרי שהזפת התייבשה, הוא סייד את כל הגג. העבודה הייתה מקצועית ומהירה, זוהר השאיר אחריו את הגג נקי ומסודר ועמד במחיר שסוכם.
מאיר, חולון.

, אוגוסט 2014

הזמנתי את חברת האיטום של זוהר לבצע אצלנו בבניין המגורים עבודת איטום רצינית ביריעות ביטומניות. עשיתי סקר שוק דיי נרחב וגדול על סוגי האיטום ועל המחירים ולקחתי מכמה וכמה בעלי-מקצוע הצעות מחיר, אבל אף אחד מהם לא היה נראה לי מספיק אמין.
קיבלתי את המספר של זוהר ממכר שלי לעבודה, שאמר לי ששווה לי לנסות אותו. נפגשנו ובאמת הוא עשה עלי רושם חיובי ביותר - הוא דיבר לעניין, הסביר לי על אופן ביצוע האיטום ביריעות ביטומניות, היה מאוד סבלני וקשוב להערות שלי ובסיום הפגישה קבענו שישלח לי הצעת מחיר מפורטת ונצא לדרך. חתמנו על חוזה עבודה, זוהר נתן לי הצעת מחיר טובה, לא זולה מידי באופן מחשיד ולא יקרה מידי ללא הצדקה וסגרנו עניין.
לגבי האיטום, זוהר והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ביותר, לפי התקנים, לא חיפפו בשום שלב - ביצעו הכנות לקראת האיטום - ניקוי גג, בדיקת מרזבים, שיפועים וכו' ורק לאחר מכן ביצעו את האיטום עצמו. לאורך כל העבודה זוהר היה נוכח, הוא והצוות עבדו ביעילות ובזריזות אבל כמו שאמרתי, בלי לחפף! הכל נעשה במקצועיות ובאיכות עבודה מאוד גבוהה! הוא היה בחירה מוצלחת ואני ממליץ לקחת אותו לעבודה!
מאיר, אור-יהודה.

, אוגוסט 2014

בחורף האחרון, היו לנו נזילות מהגג לתוך הדירות והקירות החיצוניים בבניין ומכיוון שזה קרה לקראת סוף החורף החלטתי שנעשה איטום חדש רק לאחר שהגג יתייבש לגמרי מכל הרטיבות.
חיפשתי בעל מקצוע שיבצע את עבודת האיטום, בדקתי כמה בעלי מקצוע ובסוף החלטתי לסגור עם זוהר בובי שנתן לי הצעת מחיר סבירה והראה לי הכי הרבה רצינות ונכונות לקחת על עצמו את העבודה. הוא עשה לי עבודה על גג ישן יחסית שהיו ממנו נזילות מכל מיני מקומות וביצע עבודה איכותית ביותר!!!
זוהר והצוות שלו אטמו את כל שטח הגג ביריעות ביטומניות ובעוד חומר איטום נוסף, אני לא בעל מקצוע בתחום ולא יותר מידי מבין, אבל את התוצאות אני יכול לראות מידי יום. מאז חלף עלינו חורף מאוד גשום ואפילו רטיבות אחת קטנה לא תמצא אצלנו.
הם נתנו עבודה מאוד יפה ונקייה, כל דבר נעשה ביסודיות, הם פתחו קודם כל את המרזבים של הגג, עיצבו שיפועים מחדש מסביב כדי לאפשר אליהם זרימה טובה של המים, והניחו את היריעות בצורה אחידה. הם עבדו קשה מאוד ויסודי מאוד כדי לעשות לנו איטום הרמטי.
מבחינת לו"ז, התזמון היה מעט בעייתי מכיוון שלקח המון זמן לגג להתייבש, כי בדיוק הודיעו בחדשות ששוב מגיעה סופה גדולה, אבל זוהר היה בסדר וברגע שהגג התייבש הוא שלח את העובדים לבצע הלבנה של היריעות.
אני מאוד מרוצה מההתנהלות שלו, הכל היה עשר ואיכות העבודה הייתה גבוהה - הסופה עברה עלינו בלי שנרגיש, לא היו רטיבויות והעבודה של זוהר עמדה במבחן התוצאה.
חנוך, תל-אביב.

, מרץ 2014

זהר עשה אצלנו עבודה טובה מכל הבחינות!
אני וועד הבית בבניין מגורים דיי גדול ובעבר אטמנו את הגג בזפת חמה, במשך השנים כנראה שהזיפות נסדק והתפוצץ, ובחורף האחרון הרגשנו רטיבות מכיון הגג. בתור וועד הבית חיפשתי חברת איטום מקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך, ושהרטיבות תיפסק.
הגעתי ל"א.א.זהר איטום וזיפות גגות" דרך האינטרנט, זהר הגיע אלי לתת הצעת מחיר, ההצעה הייתה הוגנת ולא הייתה לי הרגשה שהוא מפריז במחיר כמו עם חברת איטום קודמת שבדקנו מולם ורצתה סכום מופקע. קבעתי איתו יום, הוא היה זמין בזמן שהיה לי נוח, והגיע בזמן ליום העבודה עם אנשי הצוות שלו. בהתחלה הם ניקו טוב את גג הבניין פינו משם את הפסולת שהצטברה, ומרחו בשכבה אחידה זפת חמה על כל שטח הגג. האיטום עצמו לקח יום, הם חיכו שהזפת תתייבש והגיעו לאחר מכן לבצע את הסיוד של הגג.
בסיום יום העבודה, השאירו את השטח נקי, וקיבלנו אחריות לחמש שנים כמו שסיכמתי עם זוהר. לאורך התהליך, זהר התנהל בכבוד, עמד בזמנים, עבד בצורה איכותית ונתן לנו את מלוא השירות תמורת הכסף ששולם לו.
תומר.

, מרץ 2014

זהר עשה אצלנו עבודה מצוינת ואנחנו בהחלט ממליצים עליו מכל הלב.
מדובר בגג בניין מגורים, בן ארבע קומות ששטחו 300 מ"ר, חיפשנו חברת איטום שתבצע איטום כמדי כמה שנים, באמצעות זפת חמה, ומכיוון שלא היינו מרוצים מההתנהלות מול החברה הקודמת, חיפשנו מישהו חדש.
לזהר הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, סיפרו שהוא בעל מקצוע אמין, שעושה עבודה טובה והמליצו בחום. הרמתי אליו טלפון וביקשתי ממנו להגיע לראות את הגג ולתת הצעת מחיר. זהר הגיע כמסוכם, היה מקצועי ומנומס, הצעת המחיר שלו הייתה מקובלת עלינו וביחס לשנים קודמות הייתה ממוצעת. זהר התחייב להגיע ביום שסגרנו עליו ובסיום העבודה הדגיש שנותן אחריות לחמש שנים.
ליום העבודה, זהר הגיע עם צוות מקצועי ומאורגן, הם עלו לגג, ניקו סידרו והכינו אותו לקראת האיטום עצמו, לאחר מכן העלו חביות של זפת חמה לגג וביצעו את המריחה בשכבה אחידה - זהר נזהר ונשמר לא לעשות לכלוך מעבר למה שנדרש, לא להשפריץ על המכוניות מלמטה ועל המדרכה וכו'. כשהזפת התייבשה, הצוות מרח שכבת סיד רצינית - הם לא התקמצנו על החומרים ועשו עבודה מכל הלב.
בסיום הסכום שסגרנו עליו נלקח במדויק, זהר עמד במילה שלו והעניק לנו תעודת אחריות כתובה לחמש שנים (בתנאי שנבצע עבודת סיד בכל שנה, ששומרת ומגנה על הזפת מסדקים). כל הסיפור לקח יום אחד, מאז עברנו חורף שקט ואנחנו מודים לו מאוד.
אליזבת, אשדוד.

, מרץ 2014

העבודה נעשתה והוא עמד בהתחייבויות שהיו לו כלפינו.
מדובר בגג של בניין המגורים בו אני מתגורר ובגשמים האחרונים סבלנו מנזילות לתוך הדירות. הוחלט לבצע איטום חדש וכמו בפעמים הקודמות רצינו לבצע איטום בזפת חמה וסיד.
לזוהר הגענו מפה לאוזן, הוא עשה רושם חיובי, הגיע בזמן לפגישה ולמדידת הגג ונתן הצעת מחיר שהייתה מקובלת עלינו. סגרנו איתו את העבודה במקום מאחר שהוא יצר רושם חיובי וגם בגלל הצעת המחיר, שביחס לבעלי מקצוע נוספים היה הוגן מאוד.
בכל אופן, את עבודת הזיפות הוא ביצע לפי לו"ז שסגרנו מראש, הגיע עם הפועלים וכל הציוד הנדרש, הם מרחו את הזפת כמקובל ולאחר שהתייבשה סיידו בכדי למנוע התחממות של הזפת והדירות שמתחת.
הכל היה טוב ויפה למעט נזילה שהתגלתה בגשמים שלאחר האיטום, אני וועד הבית קבענו כמה פעמים עם זהר שהבטיח להגיע ולבצע את התיקון, היה קושי מצידו להגיע בזמן שתאמנו ולאחר כמה ימים הגיע וטיפל בעניין. מעבר לעניין הזה, היינו מרוצים.
ליאור, תל-אביב.

, מרץ 2014

חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגעתי לזוהר, הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שוחחתי איתו בטלפון והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. זוהר עלה לראות את מצב הגג ונתן לי הצעת מחיר כללית לפי הסדר גודל של הגג.
מדובר בגג בניין מגורים שטוח מבטון, שבעבר נעשו עליו איטומים בזפת חמה וגם השנה בחרנו באיטום בזפת.
אני רוצה לציין שהמחיר של זהר היה הוגן ביותר, בדקתי עם חברות איטום נוספות שרצו מחירים הרבה יותר גבוהים בלי סיבה - כך שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר.
ליום העבודה, זהר הגיע עם צוות הפועלים שלו בזמן שקבענו, הם עשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, היו שירותיים מאוד, זהר הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, וסילקו את כל השאריות והפסולת מהגג.
על העבודה קיבלנו אחריות לחמש שנים פלוס חשבונית, הדיירים מרוצים וזה הכי חשוב!
יורם וועד בית.

, מרץ 2014

אני משכירה כמה דירות עליונות בבית משותף והובא לידיעתי שהדיירים שלי סבלו בחורף האחרון מנזילות ורטיבויות. השנה החלטנו לאטום את הגג מחדש וחיפשנו חברת איטום שתבצע את העבודה. לזוהר הגעתי דרך פרסום, הזמנתי אותו ובעלי-מקצוע נוספים לתת הצעת מחיר לפי שטח הגג ולבסוף החלטנו לקחת את זוהר לעבודה - זוהר נתן את המחיר ההוגן ביותר והיה מקצועי, הגיע בזמן לפגישה, נתן הצעת מחיר מסודרת והראה רצינות.
מדובר בגג שטוח וסוג האיטום עליו סוכם היה איטום בזפת, זוהר והצוות שלו הגיע ביום שסוכם עם כל הציוד הנדרש - הם עבדו במרץ בכל שעות היום, מרחו שכבה חלקה ואחידה על שטח הגג ולאחר שהתייבשה הזפת היא נצבעה בצבע סיד לבידוד. היינו מאוד מרוצים מהמענה המהיר והמיידי שזוהר נתן לנו, השירות עצמו גם היה נחמד ונעים, והאיטום כבר הוכיח את עצמו במערכות הגשמים האחרונות שירדו גשמי זלעפות ולא חדרה אל הקירות טיפת מים אחת. על העבודה קיבלנו חשבונית עם אחריות לחמש שנים ככה שאנחנו מרוצים וגם רגועים.
עדי, ת"א.

, מרץ 2014

זוהר עשה אצלנו עבודת איטום טובה, עברנו את החורף בשלום ואני ממליץ עליו בחום!
לזוהר הגעתי דרך האתר שלכם, היו עליו המלצות חיוביות וביקשתי ממנו להגיע לתת לנו הצעת מחיר. בנוסף אליו בדקנו עוד בעלי-מקצוע ומבין כולם הוא נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר עם אחריות לחמש שנים על עבודת האיטום.
אנחנו גרים בבניין מגורים ובמשך השנים כנראה שהזיפות נסדק וסבלנו מרטיבות ונזילות, זוהר הגיע אלינו לבניין לתת הצעת מחיר, ההצעה הייתה הוגנת כמו שאמרתי, והוא לא סתם הפריז במחיר. מעבר לכך, זוהר היה מקצועי, הסביר על העבודה עצמה ועשה עלינו רושם טוב ומקצועי - קבעתי איתו יום, ובאמת זוהר והצוות שלו הגיעו עם כל הציוד הנדרש בדיוק בשעה שקבענו, הם העלו את הכל לגג ובהתחלה, עוד לפני האיטום עצמו, הם ניקו טוב את הגג ובדקו שהניקוז נכון, בשביל שלא יהיו בעיות של הצטברות מים בגג. לאחר שסיימו לנקות ולסדר את הגג הם מרחו את שכבות הזפת, הם חיכו שהזפת תתייבש והגיעו לאחר מכן לעוד כמה שעות, לבצע את הסיוד של הגג.
מבחינת הסדר והניקיון, זוהר דאג לעבוד נקי ובסיום יום העבודה השאירו את השטח מסודר. זוהר לקח על העבודה בדיוק את הסכום שסגרנו ונתן לנו אחריות לחמש שנים. היינו מאוד מרוצים מעבודת האיטום, מאז ירדו גשמים חזקים ולא חדרה אפילו טיפת מים אחת.
דוד.

, פברואר 2014

לזוהר מ"א.א זוהר איטום וזיפות גגות" הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי חברת-איטום מקצועית במחירים סבירים. מדובר באיטום של חלק מהגג בבניין המגורים שלנו, רציתי שהאיטום יבוצע על החלק של הדירה שלנו - שטח של 70 מ"ר.
זוהר הגיע אלי לפני לראות את הגג ולייעץ לי על סוג האיטום, הוא הגיע בזמן, עלה לגג עשה מדידה ולאחר מכן נתן לי הצעת מחיר סבירה על איטום בזפת חמה כולל סיוד, סגרתי איתו יום ושעה.
זוהר והצוות שלו הגיעו בזמן וביצעו את העבודה מאוד מהר, הם מרחו את הזפת ולאחר שהתייבשה צבעו עם סיד. מבחינת הניקיון הם השאירו את הגג עם שאריות של סיד בצדדים, אבל זוהר אמר שכך זה צריך להיראות. בכל אופן שלמתי לו את המחיר שסוכם וזוהר נתן לי אחריות לשנה. כעבור כמה זמן היה גשם והתגלתה נזילה קטנה, התקשרתי לזוהר, הוא הגיע אלי וביצע את התיקון ועכשיו הכל בסדר!
ולדימיר, פתח-תקווה.

, פברואר 2014

אנחנו גרים בבית פרטי והשנה החלטנו לבצע איטום מחדש לגג, חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום האיטום והגעתי לאתר שלכם.
קבעתי עם זוהר להיפגש - הוא הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג ביתי, ראה את השטח ונתן לי הצעת מחיר סבירה לאיטום ביריעות ביטומניות.
זוהר והצוות שלו היו בסדר גמור, הם הגיעו אלי בזמן כמו שקבענו, ניקו את הגג ולאחר מכן ביצעו תוך מס' שלבים את עבודת האיטום ביריעות ביטומניות - תוך מס' שעות העבודה הושלמה. את הפסולת שנותרה לאחר העבודה זוהר דאג לפנות ונתן לי חשבונית ותעודת אחריות על העבודה. מבחינתי הכל הלך טוב, הוא היה מאוד מנומס, אדיב ונתן שירות טוב.
יהורם אדמון.

, פברואר 2014

זוהר עשה עבודה מקצועית! מדובר בעבודת איטום של גג בניין מגורים בן ארבע קומות שבכל קומה שתי דירות. רצינו לבצע איטום מחדש מאחר שעברו שנים מאז האיטום האחרון וחיפשנו בעל מקצוע בתחום האיטום דרך האינטרנט, עשינו כמה וכמה השוואות מחירים, וזוהר נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור איטום בזפת חמה וסיוד.
קבענו איתו יום לביצוע העבודה, הוא הגיע עם צוות פועלים, הם עלו לגג, ניקו אותו מפסולת שהצטברה במשך הזמן, פתחו וניקו מרזבים סתומים ולאחר מכן הם מרחו שכבת יסוד שמסייעת לזפת להידבק טוב. לאחר השלבים האלה הם מרחו שכבת זפת חמה על כל הגג חיכו שתתקרר ומרחו שכבת סיד מעל הזפת כדי שלא נסבול מחום.
בסיום העבודה, הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ומסודר, זוהר הגיע בזמן וסיים בזמן, עמד במחיר שסוכם ונתן לנו ואחריות על האיטום - נכון לעכשיו עברנו את החורף בשלום, אני גרה בקומה העליונה ולא היו סימני רטיבות.
אלונה, נתניה.

, פברואר 2014

חיפשנו חברת איטום שתעשה איטום לגג הבניין המשותף שלנו לאחר שהאיטום הקיים כבר לא עשה את העבודה. בדקתי בעלי מקצוע דרככם וקיבלתי מוזהר את הצעת המחיר המשתלמת ביותר - זוהר הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה - בחור מקצועי מאוד ואמין מאוד.
תאמתי איתו יום ושעה וכך היה - זוהר הגיע עם הצוות שלו בזמן שקבענו, הם ניקו את הגג, בדקו מרזבים ופינו את הפסולת. לאחר מכן הם ביצעו את עבודת האיטום. זוהר והצוות שלו עשו עבודה נקייה יחסית לחומר המלכלך, תיקתקו עניין וכשהזפת התייבשה סיידו את הגג על מנת למנוע התחממות של הבניין.
זוהר עמד במילה שלו, סיים מהר ולקח לנו בדיוק את המחיר שסוכם - לא היו וויכוחים מיותרים וזוהר נתן לנו אחריות לשש שנים על העבודה בתנאי שנסייד בכל שנה. הייתי מרוצה מהם ואני ממליצה!
זהבה.

, נובמבר 2013

אני גרה בבניין מגורים משותף במרכז הארץ וכמי שיושבת בוועד יצא לי להתעסק בנושא של האיטום. הוחלט בוועד לעשות איטום איכותי ביריעות ביטומניות. אחרי שביררנו באופן מעמיק החלטנו לשכור את שירותיו של זוהר בובי. המחיר שלו היה המשתלם ביותר עבורנו וקיבלנו עליו המלצות מצוינות. הוא גם הסכים לתת לנו אחריות של עשר שנים על העבודה הזאת.
זוהר שידר אמינות ומקצועיות והוחלט פה אחד לעבוד אתו. העבודה ארכה משהו כמו שלושה ארבעה ימים וזה מה שדובר מלכתחילה. זוהר עשה עבודה יסודית, דייקנית, לפי כל השלבים בצורה מסודרת וגם השאיר אחריו את הגג נקי ומסודר למופת. עד עכשיו לא היו בעיות של רטיבות והחורף עדיין לפנינו אבל אני בטוחה שאם יהיה משהו מיוחד, זוהר יגיע בלי שום בעיה לטפל באיטום. אני לא הייתי על הגג אבל קיבלנו פידבק מצוין מאחד הדיירים שהיה למעלה והסביר לנו על כל התהליך. הסכום שהוצאנו היה שווה כל שקל, וקיבלנו תמורה מלאה להשקעה שלנו כולל חשבונית ואחריות. אני מאוד ממליצה על זוהר, מבחינת מחיר ושירות הוא הכי טוב שניתן למצוא באזור.
שרה פרישמן.

, נובמבר 2013

קיבלתי כמה המלצות על זוהר מפה לאוזן והחלטתי לבקש ממנו להגיע ולתת הצעת מחיר. הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות לשטח של הגג ודיברנו על העבודה והצעת המחיר (מדובר באיטום חלקי של גג רק 70 מ"ר בגלל שהיו לנו מריבות עם שאר הדיירים שלא הסכימו לשלם). לפני שבקשתי מזוהר להגיע ולתת הצעת מחיר היה כאן בעל מקצוע אחר שרצה הרבה כסף. זוהר דרש סכום יותר צנוע וסיכמתי אתו תאריך ושעה.
ביום העבודה זוהר הגיע בזמן שנקבע עם בחור נוסף והם עבדו במשך פחות מיום עבודה ותקתקו עבודה מצוינת. מאוד התרשמתי, ראו שמדובר באיש מקצוע רציני ויוצא דופן, ממש בחור לעניין. הם ניקו את השטח מלכלוך ושייפו את האיטום הקודם ולאחר מכן אטמו מחדש בזפת חמה ולאחר הייבוש שלה, הם סיידו את הגג למנוע התחממות של הדירות העליונות.
זוהר עמד במחיר שסוכם ונתן לי אחריות לחמש שנים על עבודת האיטום, בינתיים מחכה לקבלה.. ממליץ בחום.
ולדימיר, פתח-תקווה.

, נובמבר 2013

חיפשתי חברת איטום שתעשה איטום לגג שלנו לאחר שהאיטום הקיים נסדק והתחילו נזילות מהגג לתוך המבנה, ראיתי את ההמלצות הטובות עליו באתר והזמנתי אותו לביקור הצעת מחיר. זוהר הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה - בחור מקצועי מאוד ואמין מאוד. מהרגע שנתנו לו אישור הוא היה זמין לעבודה וקבע איתנו בהמשך לו"ז שהיה מאוד נוח לנו והתאים את עצמו אלינו. זוהר הגיע לעבודה בזמן, הוא פינה את הפסולת מהגג וסילק את שכבות הזפת הישנות.
לאחר שפינה את הפסולת הוא התחיל בעבודה, מרח שכבת פריימר וזפת חמה ולסיום אחרי שהזפת התייבשה, הוא סייד את כל הגג, בסיום העבודה עליתי לגג לראות את העבודה והכל היה פיקס, נקי ומסודר.
זוהר נתן לנו שירות טוב, גם באמינות ובמקצועיות וגם בשירות היוצא מהכלל! ממליצה מאוד!
סיגלית מרחובות.

, נובמבר 2013

בחורף הקודם התגלתה לנו נזילה של מי גשמים שחלחלו מהגג לקירות הבניין והחלטנו לבצע איטום לגג לפני שהמצב יחמיר. חיפשתי באינטרנט והגעתי לאתר שלכם, קראתי את ההמלצות על חברת "א.א זוהר איטום וזיפות גגות". שוחחתי עם זוהר, הסברתי לו במה מדובר ובקשתי הצעת מחיר על איטום בזפת חמה והוא נתן לי הצעת מחיר לפי מטר רבוע ולאחר מכן גם הגיע לראות את הגג, הוא היה נראה מאוד מקצועי ואדיב ונתן לנו הצעת מחיר שפויה וסגרנו את העבודה.
קבענו מועד והוא הגיע עם פועל נוסף שעזר לו. מדובר בגג של 220 מ"ר, הם עבדו במשך יום שלם, אטמו בזפת חמה וכשהתייבשה הם סיידו את הגג והשאירו אחריהם נקי ומסודר, קיבלתי מזוהר חשבונית ותעודת אחריות ל-5 שנים ואני מרגיש שעשיתי עסקה טובה!!
יוסי, אשדוד.

, נובמבר 2013

זוהר עשה עבודה מעולה ושירות מצוין וחסכוני! הגעתי אליו דרך האתר כאן לאחר שבחורף שעבר, סבלנו מנזילות של מי גשמים לתוך הדירות שמקורה במי גשמים שמצטברים על הגג. זוהר הוא בעל המקצוע היחיד שהציע לנו טיפול אלטרנטיבי לאיטום הגג - שילוב של איטום בזפת חמה והשאר ביריעות. הוא נתן לי הערכה טלפונית לעלות העבודה עבור שטח גג של 200 מטרים וכבר למחרת הוא הגיע למקום לבדוק את הגג, נתן הצעת מחיר וסגרנו על תחילת העבודה.
זוהר דייק מאוד עם הזמנים, עשה רושם אמין מאוד ועם יחס אדיב. הוא התחיל בניקיון הגג מאבק ופסולת, ואז ביצע איטום בזפת וביריעות. על העבודה הוא נתן לי אחריות של חמש שנים על הזפת ושל עשר שנים על היריעות יצאנו מרוצים מאוד מעבודתו וללא ספק נקרא לו גם בפעם הבאה.
דוד, אור-יהודה.

, ספטמבר 2013

בשנתיים האחרונות שמתי לב שהקירות של דירת הגג בה אני מתגורר נהיו עם סימני רטיבות קלים והחלטתי, שאני לא מחכה לחורף הבא ולוקח איש איטום מקצועי שיאטום לי את גג הדירה כמו שצריך. לזוהר הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליו טלפון וקבענו להיפגש.
כשזוהר הגיע אליי לדירה, הוא ישב איתי על אפשרויות וסוגי איטום שונים והסביר לי בתמציתיות מה העיקרון של כל אחד מהם. בכל אופן קודם כל הסתכלתי על האדם שלפניי כי מי שלא בנאדם טוב אז הוא גם בעל מקצוע לא משהו וזוהר עשה עליי רושם חיובי מאוד. כשסיימנו את הפגישה כבר ידעתי שסופית אני סוגר איתו וכיום לאחר ביצוע העבודה אני יכול להגיד שפגעתי בול! זוהר ענה על כל ציפיותיי מעל ומעבר!
זוהר עשה איטום בזפת חמה, קודם על הוא ערך ניקוי יסודי של הגג, אחר כך עבודה יסודית על המרזבים, השיפועים לראות שהניקוז עובד כמו שצריך, רק לאחר מכן הוא מרח את הזפת על כל הגג הניח לה להתייבש ולסיום עשה סיוד בכמה שכבות. הוא ניקה וסידר אחריו, לא הרגשתי אותו בכלל ולמרות שהעבודה הזאת סופר מלכלכת, לא היו סימנים לכך שהתבצע האיטום - הכל פרפקט!
הוא נתן לי אחריות על העבודה ולקח ממני את הסכום המדויק ולא ביקש אפילו שקל יותר מזה. לסיכומו של עניין, אני ממליץ על זוהר במאה אחוז - הוא בן אדם אמין ישר ועושה עבודה מקצועית!
מיכאל, בני ברק.

, ספטמבר 2013

אני מברך את זוהר על העבודה הטובה שהוא עשה אצלנו בגג הבניין.
הוא נתן לנו מחיר הוגן ושירות אמין ואדיב.
היו אצלנו בעיות רבות של רטיבות ונזילות מכיוון הגג ונאלצנו לבצע עבודת איטום חדשה. בדקנו הרבה בעלי מקצוע, עשינו סקר שוק וזוהר נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר וכמובן שהחלטנו לסגור איתו את העבודה. זוהר איש מקצוע רציני, הגיע אלינו עלה לגג ואיתר את מוקדי הנזילות העיקריים. הוא עשה לנו עבודת איטום של זפת חמה כולל סיוד של הגג לאחר הייבוש בכדי שהקומות העליונות לא יסבלו מחום.
זוהר עשה עבודה נקייה ומסודרת, לא היו טפטופים של זפת מחוץ לבניין. והגג נראה מבריק. כל בעיות הרטיבות והנזילות השונות מהם סבל הבניין שלנו פשוט חלפו ועברנו מאז שני חורפים מבורכי גשמים. מעבר לתוצאות גם על העבודה עצמה יכולתי לראות שמדובר בבעל מקצוע רציני, אחראי, עומד בכל מילה שלו, מדייק בזמנים, עובד נקי ויסודי, איש עבודה אמיתי!
דדו זומר.

, ספטמבר 2013

שלום וברכה!
בחורף האחרון התגלו אצלנו בבית רטיבויות שמקורם בגג הבית והיינו צריכים לעשות איטום מחדש. חיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום דרך האתר שלכם, נכנסתי לדף העסק של זוהר, התרשמתי מההמלצות החיוביות שנכתבו עליו והחלטתי להרים טלפון ולקבל הצעת מחיר. זוהר הגיע אלי הביתה, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות, המליץ על איטום זה מכיוון שהאיטום הקודם שנעשה היה בזפת ביטומנית. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק, קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום.
זוהר הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך!
בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. זוהר נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה לעשר שנים ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. אני ממליץ עליו בחום, בעל-מקצוע לעניין!
הרן, הרצליה.

, אוגוסט 2013

מדובר בבניין מגורים בן שלוש קומות ולאחרונה עשינו איטום בגג הבניין באמצעות זיפות וסיוד, הדרך הרגילה והמסורתית. אמנם החורף עדיין לא כאן ואי אפשר לברך על המוגמר בוודאות אבל נראה שזוהר עשה עבודה טובה ומוצלחת. בדקתי עליו באינטרנט והיה פידבק רציני עליו, גם יצא לי לדבר עם אחד הקולגות שלו שרצה מחיר גבוה יותר ממנו הוא אמר לי שזוהר עושה עבודה טובה ושאם הוא מציע לי בפחות כסף שאקח אותו.
בכל מקרה התרשמתי לטובה מהעבודה היסודית של זוהר, גם הזיפות וגם הסיוד נעשו בצורה טובה, במקרה יצא לי לראות את הסיוד וזוהר הקפיד למרוח שכבה עבה של חומר וחזר על כך מספר פעמים.
ראיתי גם שזוהר בדק רטיבות במרזבים כדי לוודא שאין נזילות ובסך הכל התרשמתי שזוהר בחור רציני ומקצועי שעובד לפי כל התקנים ושאפשר לסמוך עליו. קיבלנו גם אחריות לעשר שנים וזה לא דבר של מה בכך. בינתיים אין לנו סיבה להתלונן ויש לי רק שבחים לחלוק לזוהר. מומלץ ביותר. מיכאל

, אוגוסט 2013

זה בניין מגורים משותף והוועד אצלנו בבניין החליט לאטום ביריעות ביטומניות את גג הבניין. היו קצת בעיות של רטיבות בחורף האחרון והחלטנו שנמאס מכל הבלגן הזה ושכדאי להשקיע בשביל להיות עם ראש שקט בחורף הקרוב. את זוהר מצאתי באינטרנט, היו עליו המלצות יפות ועשה רושם שהמחירים שלו זולים יחסית. דיברנו טלפונית וקבענו פגישה ובאמת התברר לי זוהר איש מקצוע רציני שמבין היטב בתחום ושהמחירים שלו אכן נוחים באופן יחסי.
זוהר הביא צוות של כמה אנשים שעבדו במשך כמה ימים עד להשלמת העבודה. הצוות ביצע את כל ההתקנה של האיטום שלב אחר שלב כמו שצריך בגג שלא היה מרוצף ואפילו עשו בדיקה של יעילות האיטום. זוהר נתן לנו אחריות על העבודה, כך שאם בכל זאת תהיה איזושהי בעיה אנחנו נהיה מכוסים. כולם מאוד מרוצים מהתוצאה ומקווים שגמרנו עם העניין של הגג השנה.
יעקב מאשדוד

, אוגוסט 2013

לקראת החורף החלטנו יחד כל הדיירים בבניין לבצע איטום ביריעות ביטומניות. האיטם הזה הוא יקר יותר מזיפות הרגיל והיינו צריכים הסכמה של כולם למהלך. אחרי שכולם נענו לעניין, הייתי צריך למצוא איש מקצוע רציני ואמין. הבעיה עם הגג שלנו הייתה מעבר לזה שהוא גדול ורחב עם שיפועים רבים והיה לי חשוב למצוא איש מקצוע איכותי שייתן פתרונות ברמת גימור גבוהה, בכל זאת זו השקעה כספית גדולה ורציתי שהאיטום יצליח.
קיבלתי את המספר של זוהר מהשכנים בבניין הסמוך שהיו מרוצים מאוד מזוהר בזמנו. הזמנתי אותו לראות את הגג. הוא הגיע והסביר לי מה הולך לקרות ואיך הוא יסדר את הבעיה עם השיפועים, לאחר מכן הוא נתן לי הצעת מחיר מאוד טובה ביחס למחירי השוק.
העבודה עצמה התבצעה בשלבים ולקחה יותר מיום אחד, גם נעשתה בדיקה על מנת לוודא שהיריעות מחוברות היטב ולמעשה אוטמות את הגג מפני רטיבות. זוהר היה עמד במה שוסכם גם מבחינת המחיר וגם מבחינת התשלום ואני מאוד ממליץ עליו לכל מי שצריך איטום.
איציק, יבנה

, אוגוסט 2013

זוהר עשה אצלנו עבודת איטום מעולה ונתן שירות מצוין ומקצועי! הגעתי לזוהר דרך האינטרנט לאחר שסבלנו מרטיבות בדירות הבניין (בניין של ארבע קומות, שבכל קומה ארבע דירות) שמקורה במי גשמים שהצטברו על הגג. הוא נתן לי הערכה טלפונית לעלות העבודה עבור שטח הגג וכבר למחרת הוא הגיע למקום לבדוק את הגג, נתן הצעת מחיר (שהייתה מקובלת על רוב דיירי בניין) וסגרנו על תחילת העבודה.
זוהר דייק מאוד עם הזמנים, עשה רושם אמין מאוד ונתן יחס אדיב ושירותי. הוא הגיע עם צוות של שני פועלים, הם התחילו בניקיון הגג מאבק ופסולת ולאחר מכן ביצעו את האיטום באמצעות מריחה של שכבת זפת חמה על כל הגג ולאחר שהתקררה סיידו את הגג בכדי למנוע פיצוצים מהשמש הקופחת, ובכדי שבעלי הדירות למעלה לא יסבלו מחום בחודשי הקיץ. הם ניקו וסידרו אחריהם בתום יום העבודה ובכלליות הם היו 100%!!! והכל תוך יום עבודה אחד בלבד!
על העבודה הוא נתן לנו אחריות לחמש שנים. יצאנו מרוצים מאוד והשירות היה יוצא מן הכלל!
דניאלה, בת-ים.

, אוגוסט 2013

זוהר עבד אצלנו כבר פעמיים במשך עשר השנים האחרונות והיינו מרוצים ממנו עד הגג!!!
בזמנו חיפשנו בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגענו דרך אחד מאתרי המקצוע לזוהר איטום וזיפות. הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שוחחנו עם זוהר בטלפון עוד באותו יום וקבענו כבר למחרת. הוא נתן לנו הצעת מחיר כללית לפי סדר גודל של הגג (מדובר בבניין בן שמונה קומות) ולבסוף גם עמד במחיר הזה בלי לשנות או להוסיף.
זוהר הגיע בזמן שקבענו, עשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר, היה שירותי מאוד, הסביר לנו כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה הייתה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בחורפים שעברו מאז, לא היו לנו נזילות ועברנו חורפים יבשים ורגועים.
גם בפעם השנייה שהזמנו אותו (בתום החמש שנים) לחדש את הזיפות, הוא היה עשר מכל הבחינות ושוב יצאנו מרוצים!
ממליצה עליו בחום רב. זיוה מראשון-לציון.

, אוגוסט 2013

בתור נציג ועד הבית בבניין שלנו, חיפשתי בעל מקצוע עם המחיר הסביר ביותר לאיטום ביריעות ביטומניות. במהלך החיפוש הגעתי ל"א.א זהר איטום וזיפות" ולאחר שהוא ראה את הגג, קיבלתי ממנו את הצעת המחיר הסבירה ביותר.
זוהר הגיע ליום העבודה עם פועלים שניקו ופינו את כל הזבל שהצטבר בגג, הם בדקו את המרזבים עשו זיפות והניחו יריעות ביטומניות שהולחמו אחת לשנייה. שסיימו את העבודה הם פינו את שאריות הפסולת, והשאירו את הגג מבריק ומצוחצח.
זוהר עשה עבודה יוצאת מן הכלל, הוא עמד בכל הסיכומים, כולל לוח זמנים שתיקתק כמו שעון שוויצרי. חוץ מזה זכינו גם להכיר איש מקצוע אמין שמילה שלו זו באמת מילה. אין אנשים כאלה! שילמנו את הסכום שקבענו מראש וקיבלנו אחריות לעשר השנים הבאות.
יוסי.

, אוגוסט 2013

חבר שלי המליץ על זוהר בחום רב וכשהוא הגיע לראות במה מדובר ומה גודל העבודה על מנת לתת הצעת מחיר (שהייתה האטרקטיבית מבין מספר הצעות), הוא גם עשה רושם של בחור רציני ומקצועי.
מדובר בבניין מגורים משותף שבו שמונה דירות, סבלנו בחורף האחרון מרטיבות כנראה מהגג והחלטנו פה אחד לבצע איטום מחודש!
זוהר הגיע אלינו, מדד את שטח הגג ואמד את מצבו, ובהסתמך על הנתונים שראה, נתן הצעת מחיר (הוגנת מאוד). הצעת המחיר הייתה מקובלת על כל דיירי הבניין והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
זוהר הגיע עם עוד כמה פועלים והם החלו ישר במלאכה, לא בזבזו לנו זמן יקר - ניקו את הגג הכינו אותו לזיפות ותוך יום סיימו עם המלאכה. היינו מאוד מרוצים מהעבודה האיכותית והשירות האדיב, המקצועי .
הצוות היה נעים, אדיב ועמד בזמנים. העבודה בוצעה במקצועיות, קבלנו אחריות לחמש שנים ואני בטוח שאם תהיה איזושהי בעיה, זוהר יגיע מיד לטפל בה במסגרת האחריות! בהחלט מומלץ בחום.
שמעון, מודעין

, אוגוסט 2013

אני גר בבניין מגורים, הגג שלנו בגודל 170מ"ר והרבה שנים שלא חודש אצלנו האיטום, שתי השכבות הקודמות של הזפת בגג התחילו להתפורר וכתוצאה מכך אנחנו התחלנו לסבול מרטיבויות שהיו בהתחלה קלות אבל נעשו יותר ויותר משמעותיות וחיפשנו בדחיפות בעל מקצוע שיבוא לעשות איטום מחדש של הגג.
לזוהר הגענו דרך פרסום, הוא נתן מענה מהיר והגיע אלי מיד כשפניתי אליו, הצעת המחיר שלו הייתה מעולה, התרשמתי מהדיבור שלו ומההצעה המקצועית שלו שמדובר בבעל מקצוע יסודי ורציני. זוהר עמד בדיוק בלו"ז שעליו סיכמנו, ביצע הכל כפי שסוכם, בנוסף הוא שיחרר סתימות במרזבים, עבד מסודר ונקי, פינה את כל הפסולת והשאיר אחריו גג מזופת בצורה אחידה והרמטית.
קבלנו ממנו אחריות לשלוש שנים בתנאי שבכל שנה אנחנו מסיידים את הגג, נפרדנו לשלום בהרגשה חיובית מאוד ואין לי ספק שבעתיד נשכור את שירותיו בשנית!
מיכאל, מודעין.

, אוגוסט 2013

קודם כל זוהר הוא אחלה בחור ואחלה בעל מקצוע!
יש לנו כבר שנים בעיות רטיבות שונות בבניין שחוזרות על עצמן ומגיעות מכל מיני מקומות בגלל עבודה גרועה של הקבלן שבנה את הבית. לאחר שפניתי לוועד הבית של הבניין וביקשתי שיזמינו איש מקצוע לאטום את גג - הם עשו חיפוש באינטרנט וכך הגיעו לזוהר.
זוהר הסביר לנו מראש שאיטום בזפת חמה בהחלט מספיק לבניין שלנו, מה גם שזה מתאים יותר למחיר שחשבנו עליו מראש. הצעת המחיר שלו הייתה סבירה יחסית לשוק (בדקנו כמה וכמה בעלי מקצוע)
הוא עצמו עשה עלינו רושם מאוד חיובי ולקחנו אותו לבצע את האיטום. זוהר והצוות שלו עשו עבודה זריזה ויעילה, ניקו את הגג ואת המרזבים ואטמו בזפת את שטח הגג. יום למחרת כשהזפת התייבשה הם מרחו את שכבד הסיד - ראוי לציין שהם עבדו בצורה מאוד נקייה ומסודרת, אפילו הבגדים שהשכנים תלו לייבוש נשארו נקיים!
זוהר עמד במחיר שסוכם, ונתן לנו אחריות לחמש שנים. התמזל מזלנו שנפלנו על בעל מקצוע כמו זוהר שיודע לעמוד במילה שלו - נדיר במחוזותינו!
ג'נט מראשון-לציון.

, אוגוסט 2013

אחרי שנים רבות, שלא עשינו עבודת איטום בגג הבניין שלנו, החלטנו שהשנה לקראת החורף אנחנו רוצים לחדש את האיטום.
הגענו לזוהר דרך המלצות שקראנו עליו באינטרנט, התרשמנו לטובה והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. זוהר הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג בחן אותו והמליץ על איטום ביריעות ביטומניות שמחזיק לשנים ארוכות. הוא נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות (של 4 מ"מ). הצעת המחיר הייתה קצת יקרה אבל בסוף הסתדרנו והחלטנו לקחת אותו לעבודה.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, זוהר הגיע בזמן עם עובדים נוספים, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם הניחו את היריעות הביטומניות בחפיפה אחת לשנייה והלחמו אותן - עשו עבודה מאוד מדויקת!
בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס זוהר והצוות שלו היו נחמדים מאוד ומקצועיים. אחריות על העבודה למשך עשר שנים ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. היינו מאוד מרוצים ואנחנו ממליצים עליו לכולכם!
אופיר, אזור השפלה.

, אוגוסט 2013

אנחנו מתגוררים בדירה בבניין מגורים משותף וסבלנו מנזילות ורטיבויות בחורף האחרון, נאלצנו להתמודד עם קילופים בקירות וריחות של עובש. השנה החלטנו בישיבת וועד הבית לטפל בבעיה מהשורש. חיפשנו באינטרנט בכלי מקצוע מתחום האיטום וקיבלנו מספר הצעות מחיר חלקן לא הגיוניות לחלוטין, ההצעה הכי סבירה מביניהם הוגשה על ידי חברת "א.א זוהר איטום", זוהר עשה עלינו רושם טוב והראה מקצועיות. הוא הגיע אלינו לבניין לתת את הצעת המחיר, מדובר בגג שגודלו 500 מ"ר, גג ענק ומסובך יחסית לאיטום מכיוון שיש עליו המון קולטים ודודי שמש וכמובן בשל גודלו. סגרנו את העבודה על המקום וקבענו יום ושעה.
זוהר הגיע עם צוות של שלושה פועלים, הם עבדו דיי קשה, פינו מהגג את כל הלכלוך שהיה עליו, ניקו ובדקו מרזבים ורק לאחר מכן ניגשו לעבודת האיטום עצמה. הם מרחו שכבה רצינית של זפת חמה, חיכו שהיא תתייבש וסידו את הגג כולו.
אני רוצה לציין לטובה את הפועלים שהשאירו לנו סביבת עבודה נקייה למרות שמדובר בעבודה עם חומר נורא מלכלך! הגג נראה טוב, קיבלנו אחריות על האיטום לחמש שנים, אנחנו מקווים לחורף שקט ויבש!! ובכל אופן ממליצים בחום על זוהר, עשה עבודה טובה!
עמי מנתניה.

, אוגוסט 2013

זוהר יוצא מן הכלל, עושה עבודה מקצועית!
מדובר בעבודת איטום של גג בניין מגורים משותף.
היו לנו בחורף האחרון (שכזכור היה סוער במיוחד) בעיות של רטיבות בקירות הדירות, מכיוון שהאיטום בגג היה ישן מאוד ונסדק במהלך השנים. חיפשנו בעל מקצוע בתחום האיטום דרך האינטרנט, עשינו כמה וכמה השוואת מחירים, וזוהר נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור איטום בזפת חמה וסיוד. קבענו אתו יום לביצוע העבודה, הוא הגיע עם צוות פועלים, הם עלו לגג, ניקו אותו מפסולת שהצטברה במשך הזמן, ופתחו וניקו מרזבים סתומים לאחר מכן הם מרחו שכבת יסוד שמסייעת לזפת להידבק טוב יותר וביצעו תיקונים של סדקים וקרעים מהאיטום הישן עוד בטרם מריחת הזפת החמה. לאחר השלבים האלה הם מרחו שכבת זפת חמה על כל הגג חיכו שתתקרר ומרחו שכבת סיד מעל הזפת כדי שהדירות העליונות לא יסבלו מחום אימים. בסיום העבודה, הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ומוסדר, כאילו לא היו שם בכלל.
הופתענו מזוהר לטובה, הוא הגיע בזמן לימי העבודה, עמד במחיר שסוכם ונתן לנו ואחריות לעשר שנים על האטימה.
אור, מאשדוד.

, אוגוסט 2013

אני רוצה להמליץ בחום על חברת "א.א זהר זיפות ואיטום גגות" בראשותו של זהר! מדובר בחברה רצינית, עובדים מקצועיים צוות מצוין שעושים עבודה ברמה גבוהה ובמחרים סבירים.
אנחנו גרים בבניין משותף, ובחורף האחרון היו לנו כמה מוקדי נזילות מגג הבניין. הזמנו את זהר דרך האתר שלכם לאחר שקראנו עליו חוות דעת טובות. הוא הגיע לראות את הגג, אמר לנו שאין צורך לאטום מחדש את כלל הגג רק את חלקו היכן שיש סדקים באיטום הקודם שעשינו. הוא המליץ על איטום ביריעות ביטומניות - נתן לנו מחיר שהיה לטעמנו סביר בהחלט וסגרנו תאריך.
ביום העבודה זהר הגיע עם פועל נוסף, הם ביצעו את עבודת האיטום תוך שלוש וחצי שעות, ריתכו מחדש יריעות ביטומניות וניקו אחריהם את הגג, כמעט שלא הרגשנו בנוכחותם!
זהר נתן לי אחריות על האיטום לעשר השנים הבאות והבטיח לי שלא אמורות להיות נזילות מהגג, אבל אם בחורף הבא תהיה בעיה, אני יכול להיות רגוע שהוא יגיע לבצע תיקונים. מאמין לו בעיניים עצומות!
אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש שירות טוב אמין ומקצועי!
קובי מאשדוד.

, מרץ 2013

שמי ברוך ואני טיפלתי מטעם הוועד של הבניין בבעיה שהייתה לנו. לקראת החורף הייתה לנו בעיה בגג של הבניין עם האיטום. אז אני אמרתי להם שיש איזה בעל מקצוע שגם היה לו פרסום בפלאייר אצלנו ואפשר לנסות להתקשר אליו ולברר מחיר. בקיצור אני דיברתי איתו והוא הגיע ועלינו לגג והוא בדק את העניין ונתן לי הצעת מחיר שאחר כך עשיתי סקר וזו הייתה ההצעה הנמוכה ביותר. ואחרי יום יומיים הוא הגיע עם צוות של שני אנשים, ניקו קודם כל את כל הגג והכינו אותו לעבודה. אחרי זה הם פתחו את המרזבים לראות שהכל בסדר ואחר כך הם שמו שכבת פריימר ועליה הם הניחו יריעות ביטומניות שרותכו לבסיס. הם עשו עבודה נהדרת ולא השאירו לכלוך ובלאגן בכלל וכל הדיירים היו לגמרי מבסוטים שהבעיה נפתרה ואני רוצה עוד לומר שזוהר היה ממש מצויין ושכדאי לאנשים לדעת עליו שהוא עובד ממש טוב ובמחיר מעולה.
ברוך מנס ציונה

, מרץ 2013

אני הגעתי לזוהר דרך האינטרנט. יש לי דירת מרתף של חדר וחצי והייתה לי בעיה של נזילה בקיר, הקיר שמפריד בין הדירה כלפי חוץ. הייתה רטיבות גדולה בקיר מה שיצר לחות בדירה וריח של טחב. בקיצור עשיתי חיפוש באינטרנט ואיכשהו הגעתי אליו, דיברנו בטלפון הסברתי לו מה הבעיה. הוא אמר לי שהוא יגיע בהקדם האפשרי ובאמת אחרי זמן קצר הוא בא וסידר לי את הבעיה.
הוא מרח איזה חומר גם בפנים וגם מבחוץ ואטם לגמרי את הנזילה. הייתי מאוד שבע רצון, מה גם שבדרך כלל כל מיני חאפרים מנסים לדפוק אותך במחיר וזה. הוא היה ממש נחמד ולבבי ועשה את העבודה במהירות וביעילות וגם נתן לי מחיר טוב וסביר עם חשבונית וכל מה שצריך. בגלל שהוא היה כל כך מוצלח אני רוצה להמליץ עליו שיצליח ושאנשים יהיו מרוצים כמו שאני הייתי.
אמנון,
רמלה.

, נובמבר 2012

ברשותי מסעדה שמידי חורף אנו מצרפים אליה מבנה חורף זמני, "איסכורית", עם גג פח. כשהקמנו את המבנה שוב בחורף הזה גילינו עם בוא הגשם הראשון נזילות וטפטופים שהלכו והתגברו מגג הפח אל פנים המבנה והיינו מוכרחים לבצע עבודת איטום יסודית ודחופה.
חיפשנו כמה בעלי מקצוע בשוק, הראשון שהגיע היה זהר איטום, הוא סיפק מענה מהיר וענייני, בדק את אופי הגג והמליץ על אופי האיטום הנדרש. הצעת המחיר הייתה גם הוגנת ונוחה יותר מהצעות ששמענו בהמשך ואנו החלטנו לשכור אותו לביצוע העבודה.
ברגע שהפסיקו הגשמים זהר התייצב לביצוע העבודה בדיוק כפי שסיכמנו, העבודה על איטום גג כזה היא מאוד מורכבת ועדינה ומצריכה זוג ידיים מיומנות ומדויקות מאוד. עוד בשלב ההכנה לאיטום לפני הנחת היריעות זהר עשה עבודה יסודית של איתור ואיטום מוקדי הנזילות בגג, לאחר מכן הוא הלחים יריעות ביטומניות לאורך כל שטח הגג ובתוך כמה שעות העבודה כבר הסתיימה בצורה הטובה ביותר. על האיטום קיבלנו אחריות לעשר שנים. המענה המהיר של זהר, הביצוע המקצועי והאיכותי של עבודה מורכבת כזו, ובנוסף המחיר ההוגן, ראויים לשבח מיוחד.

משה, תל אביב

, נובמבר 2012

עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה שכאדריכלית אני יכולה להבחין ולראות את טיבה המקצועי.
שכרנו אותו לביצוע איטום גג במבנה ישן שמידי חורף סבל מנזילות ורטיבויות קשות, ביצענו סקר שוק ומצאנו שזהר איטום נתן לנו הצעה במחירי השוק, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר, בזמן שהיתר התברברו איתנו בפקסים וטלפונים עוד לפני שהגיעו לשטח זהר הגיע למקום לבוא ולראות את הגג המדובר עוד ביום בו פנינו אליו, מעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שהבחירה בו הייתה ברורה.
זהר ביצע אצלנו איטום ביריעות ביטומניות ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, ביצע פתיחה וניקוי של מרזבים סתומים למניעת הצטברות מים על הגג שוב, הרים את כל הקולטים והמזגנים על אבנים בלי להתעצל בכדי שיוכל להניח יריעות כמו שצריך ולא בטלאים, הלחים יריעות ביטומניות של פזקר עם תו תקן, הוא לא חסך ביריעות וביצע חפיפה של עשרה סנטים בין יריעה ליריעה, כמו כן גם את דפנות הגג ה"פנאלים" הוא אטם ביריעות חיפוי בגובה 10 ס"מ, כל היריעות והחומרים הנוספים שהוא השתמש בהם היו הכי איכותיים שיש בשוק, הוא עשה עבודה יסודית מאוד ונדיבה בחומרים בלי להתקמצן ולחסוך. עבודה מקצועית מדרגה ראשונה, וכמו שכבר ציינתי, כאדריכלית יש לי טביעת עין לכך. בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. אצלי הוא מקבל מצוין בכל מדד אפשרי, מומלץ.

אילנה, נס ציונה.

, נובמבר 2012

אחת לחמש שנים אנו מקפידים לחדש את זיפות הגג בכדי להימנע מצרות בחורף, מדובר בשני גגות של שני בניינים מחוברים בשטח משותף של כ220 מטר, הפעם היה עליי כנציג הנוכחי של ועד הבית המשותף למצוא איש מקצוע שיבצע את עבודת האיטום.
לאחר סקר שוק שערכתי דיברתי עם חברים שהמליצו בחום על זהר איטום ופניתי לקבל ממנו הצעת מחיר.
ההצעה הייתה הוגנת ונוחה וסגרנו חוזה תאריך. זהר הגיע בתאריך שנקבע ובאותו היום כבר סיים את העבודה על שני הגגות. הוא דאג להכין מראש בשעות הבוקר המוקדמות שתי חביות זפת שהורתחו למטה עם בוילר גדול, החביות הועלו לגג עם מנוף חיצוני. בהקשר לזה אני מוכרח לציין את ההבדל הגדול בין העבודה הנקייה והזהירה שזהר עשה לבין העבודות הקודמות שעשו אצלנו. בפעמים קודמות לא רק שכביסה שהייתה תלויה במרפסות התלכלכה מטיפות של זפת, הזפת גם פגעה ולכלכה מכוניות שחנו ברחוב, ובכלל טיפות של זפת רותחת שעפות מהדרך לגג הבניין זה לא דבר נעים והלכלוך שזה יוצר לפעמים בלתי ניתן להסרה. זהר לעומת זאת עשה עבודה מאוד זהירה ומוקפדת, טיפת זפת אחת לא עפה בדרך.
את העבודה עצמה זהר והצוות עשו במרץ רב, הוא תמיד נכח בשטח, עד שהחביות הועלו כבר התבצע ניקוי יסודי של הגג, אחר כך נמרחה שכבה אחידה על כל שטח הגג שכוסתה בסוף העבודה לאחר הייבוש בשכבת סיד. על עבודת האיטום קיבלנו אחריות לחמש שנים ואני יכול רק להמליץ עליו בכל פרמטר, המחיר, המקצועיות, השירות, והעבודה היפה והנקייה.

ארז, רחובות

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 06:00-20:00, ו' 06:00-15:00, שבת 18:00-22:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

א.א זהר זיפות ואיטום גגות הינה חברה בעלת ותק ומוניטין אמין למעלה מ-38 שנה המתמחה בתחום איטום גגות, מבנים ומקלטים, ומציעה ללקוחותיה שירות מקצועי, אישי ומסור, המשולב בהמלצות ומתן פתרונות חכמים ומתקדמים למגוון בעיות מורכבות וקלות ובכל היקף. ***** לא עוסקים באיטום גגות רעפים !!!!! *******

אתר העסק: http://www.zohar-itum.co.il

א.א זהר איטום גגות בע"מ

א.א זהר איטום גגות בע"מ

זהר בובי


9.3

073-2721787
 

א.א זהר איטום גגות בע"מ

זהר בובי

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721787 חייג