כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית פרגולות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרגולה ליאן

9.4
שלומי אלבו
בניית פרגולות, בניית דק
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: כפר אוריה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

אנו גרים באותו יישוב שבו שלומי מפרגולה ליאן גר כך שיצא לנו לראות עבודות עץ שלו ולשמוע לקוחות מאוד מרוצים שלו, לאור כך פנינו אליו בבקשה להצעת מחיר להקמת פרגולה במרפסת גדולה בשטח 35 מטר. הפרגולה שביקשנו להקים היא מיוחדת "פרגולה גושנית" העשויה מעץ גושני תלת שכבתי עבה ומאסיבי המצריך ידע מיוחד בכדי לעבוד איתו ולעבד אותו בכדי שיתאים לבניית פרגולה.
שלומי נתן לנו הצעה סבירה במחירי השוק ואנחנו סגרנו איתו על ביצוע העבודה. הוא עמד בכל מילה שלו, עמד בלוחות הזמנים, ביצע עבודה חלקה ונקייה. כשביקשתי ממנו להוסיף שכבות צבע נוספות לצבע הלבן הקיים הוא ביצע זאת בשמחה, בנוסף הוא ביצע גם עבודות חשמל קטנות כדי לפרק ולהרכיב מחדש גופי תאורה שהפריעו לבניית הפרגולה. שלומי ניקה בסיום העבודה את המרפסת ולא נשארה אחריו טיפת פסולת או צבע. כמה ימים אחר כך ביקשתי שינוי קטן בפרגולה ושלומי בא וביצע אותו ללא תוספת תשלום. הפרגולה עצמה יפהפייה ומרשימה ואנו מאוד מרוצים הן מהעבודה המקצועית והן מהשירות המעולה.

אסנת, כפר אוריה

, ספטמבר 2012

מרגע ההחלטה של התקנת דק ופרגולה חיפשנו בעלי מקצוע מומלצים בתחום שמענו המלצה חמה על שלומי וכך קבענו להיפגש. שלומי הגיע אליי, הסברתי לו פחות או יותר מה אני צריך (הייתי כבר די סגור על הפרטים), שלומי מדד ונתן לי הצעת מחיר אחריה קבענו יום ושעה לעבודה עצמה.
הדק הוא סמוי מעץ אורן, מותקן על אדמה. הפרגולה גם היא מעץ אורן עם כיסוי סנטף ובמבוק. שלומי הגיע בשעה שקבענו עם פועל נוסף והם ניגשו ישר לעבודה בלי יותר מדי משחקים תקתקו את זה וסיימו יום אחד לפני שהובטח מראש (קבענו שלושה ימי עבודה והם סיימו ביומיים). כשהכל עמד כמו שצריך עברנו ביחד על הדברים לראות שהכל לשביעות רצוני. הערות שהיו לי התקבלו באדיבות וסבלנות וקיבלו טיפול מיידי.
החומרים וכלי העבודה היו דאגתו של שלומי והוא היה אחראי שכל הנחוץ לעבודה יהיה. במעבר הסופי על הדברים המקום היה מסודר ונקי. העבודה בוצעה במקצועיות ואיכות החומרים היא גבוהה. שלומי לא ספק בחור בעל ניסיון במקצוע ויודע לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר! המחיר נשאר כפי שסוכם בפגישה הראשונה ביננו וקיבלתי חשבונית ואחריות לשנה.
שלומי בחור טוב ובכל מה שקשור לעבודות עץ הוא האיש.

יוסי מתל אביב

, ספטמבר 2012

הגעתי לשלומי דרך המלצה של חבר. שלומי ואני קבענו פגישה בה הגיע שלומי והראה לי עבודות קודמות לאחר מכן ביצע מדידות, ייעץ לי לגבי סוג הדק המומלץ ונתן הצעת מחיר.
שלומי הגיע בזמן שקבענו עם עובד נוסף וכל מה שצריך כדי לעשות את העבודה. הם החלו בבניית יסודות מבטון והרכבת שני דקים מעץ אורן (דקים סמויים שלא רואים את החיבורים). הם עבדו במשך שלושה ימים ועשו עבודה ישרה ומדוייקת. שלומי דייק בזמנים והוא והבחור הנוסף עבדו בצורה רציפה ומהירה, בלי לבזבז זמן ולהתעסק בשטויות. הבחורים האלה מקצועיים ויודעים מהם עושים, בסיום העבודה הם פינו את כל הזבל והשאירו את המקום נקי ומסודר לתפארת. שלומי תדרך אותי לגבי התחזוקה בהמשך.
גם בעניין השירות הם היו בסדר גמור. שלומי סבלני, אדיב וישר. הוא עמד במחיר ונתן לי חשבונית ואחריות לשנה. אני מאוד מרוצה וכבר המלצתי לרבים ולכן אמליץ גם כאן.
תודה רבה,

צחי מחולון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

תאור העסק

פרגולה ליאן

פרגולה ליאן

שלומי אלבו


9.4

054-7953004
 

פרגולה ליאן

שלומי אלבו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7953004 חייג