כרטיס עסק זה של רן מערכות מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

רן מערכות

9.5
רן אזולאי
טכנאי מזגנים, דודי שמש וחשמל
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: בן צבי 64, קדימה

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

20 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2018

נכנסתי לאתר "טוב תודה" מכיון שחיפשתי בעל מקצוע לתיקון מזגן עילי, ראיתי המלצות חמות על רן והחלטתי להתקשר אליו לקבל הצעת מחיר לטיפול במזגן. רן נתן לי הצעת מחיר הוגנת והגיע עוד באותו היום לתקן את המזגן. הוא ניגש לאתר את התקלה וראה כי צינור הניקוז ביחידת המזגן סתום, רן החליף את צינור הניקוז ווידא שהכל הורכב ועובד כראוי, אין ספק שרן בחור מוכשר ומקצועי ביותר. למחרת הוא אף הגדיל לעשות והתקשר אליי לוודא שהמזגן עובד כראוי והכל בסדר. מאז ועד היום הוא היחידי שמטפל במערכת המיזוג בביתי ואני ממליץ עליו בחום.
עזרא, רמת -השרון.

, דצמבר 2018

לא מזמן המזגן שלי הפסיק לחמם כמו שצריך ופניתי למס' טכנאים דרך האינטרנט וכך הגעתי לרן. הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע בהקדם והצעת המחיר שלו נשמעה לי הכי הוגנת וקבענו מועד להגעתו. רן הגיע במועד שקבענו וניגש לבדוק את התקלה במזגן, הוא מצא כי הקבל במדחס היה שרוף וצריך להחליפו ובנוסף הוא מילא גז במזגן ולא גבה על כך תשלום נוסף. רן היה אדיב ומקצועי ושמחתי לעבוד איתו. אין ספק כי הוא קסם של בחור ואפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך, מומלץ!
תמר, קדימה.

, אוקטובר 2018

עם רן עבדתי כבר מס' פעמים ואם אני חוזר אליו שוב ושוב זה אומר מבחינתי הכל! הוא ביצע עבורי 3 החלפות דוודי-שמש ו-8 התקנות מזגנים בעסק שלי ובביתי ואני מרוצה בכל פעם מחדש. רן עומד בזמנים שקובעים איתו, דבר שלצערי לא מובן מאליו בקרב בעלי-מקצוע בארץ, הוא אדיב ונעים הליכות וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. מעבר למקצועיות, רן בחור מקסים עם אישיות נהדרת, הוא קשוב ללקוח ואני שמח לספר שכל שאלה או בקשה שלי נענות בשמחה. ממליץ ללא ספק.
רענן.

, אוקטובר 2018

השירות של רן מחברת "רן מערכות" היה מהיר, יעיל ומקצועי ומאז שהיה אצלי אני ממליצה רק עליו לכל מי שמחפש איש דוודים אמין ואיכותי. פניתי אליו בעקבות פיצוץ בדוד-שמש שלנו, למזלי הוא הבין את הדחיפות והיה זמין להגיע עוד באותו יום. רן הגיע עם כל הציוד שלו וישר עלה לגג, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. הוא ביצע את התיקון במיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והדוד חזר לעבוד כמו שצריך. השירות שלו נהדר, הוא עצמו בחור מקסים וגם המחיר שגבה היה הוגן ביותר - ממליצה מכל הלב!
שירן, קדימה.

, אוקטובר 2018

רן בחור ממש מקסים, אמין ונעים ואני ממליצה עליו בלב שלם! כבר תקופה ארוכה שאני מזמינה רק אותו לבצע תיקונים שונים בדוד-שמש ובמערכת המיזוג ובכל פעם אני מרוצה מחדש. רן בחור אחראי, יש לו מילה ותמיד מגיע בשעה שקובעים איתו. בפעם האחרונה הזמנתי אותו לצורך החלפת קולט, גם הפעם הוא הגיע כפי שקבענו וישר עלה לגג להתחיל בעבודה, הוא ביצע את החלפת הקולט במיומנות ובזהירות ובסיום דאג לפנות את הקולט הישן ולהשאיר הכל מסודר ונקי. כמובן שהוא לא הלך לפני שווידא שהדוד עובד כשורה ורק לאחר-מכן גבה את התשלום שהיה הוגן לחלוטין. בעל-מקצוע מצוין ואם אני פונה אליו שוב ושוב זה אומר הכל.
לימור, קדימה.

, פברואר 2017

את רן מחברת "רן מערכות" הזמנתי לצורך התקנת דוד חשמל אצלנו בדירה. הגעתי אליו דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי המלצות טובות ואני בהחלט מבין למה! הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש ישר לעבודה. ביצע פירוק של הדוד הישן כולל פינוי והתקין את הדוד החדש במקומו. ההתקנה בוצעה בצורה מקצועית ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. רן השתדל לשמור עלסדר וניקיון ככל האפשר ובסיום גבה מחיר הוגן. ממליץ!
יפים.

, פברואר 2017

אני חייב לציין את רן לשבח! התקשרתי אליו בשעות הערב להתייעץ לגבי תיקון נזילה מדוד ותוך חצי שעה מרגע השיחה רן כבר היה אצלי! הוא ניגש ישר לדוד, ביצע בדיקה ואפילו איתר נזילה במקום נוסף שלא ידעתי עליו, רן ביצע את התיקון ותוך זמן קצר כל הסיפור היה מאחורינו. מדובר בבעל מקצוע הגון וישר ואין לי ספק שאפנה אליו שוב בהמשך במידת הצורך. אפילו הספקתי להעביר את מס' הטלפון שלו לחברים! ממליץ!
דוד, חדרה.

, אוקטובר 2016

היינו מאוד מרוצים מרן, הוא הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
רן הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, הוא הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון. רן היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום. על התיקון הוא לקח לי סכום הוגן. מרוצה וממליצה.
יעל.

, אוקטובר 2016

לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לרן ממש במקרה דרך ההמלצות אצלכם באתר. שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה פנוי והגיע מהר.
רן ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, היה מדובר בתיקון טכני בלבד ורן לשמחתי נתן לי מידע נכון.
שקד.

, יוני 2016

הייתה לי בעיה במזגן שהוא לא קירר כלל, בעבר הגיעו שני אנשי מקצוע שלא הצליחו לזהות את התקלה!!! כשרן מערכות הגיע ישר זיהה את התקלה , תיקן במהרה ולקח מחיר הוגן!!! מרוצה מאוד.
מדובר במזגן שלא קירר בכלל - אומנם יכולנו להדליק אותו אבל היה יוצא ממנו רק אוויר, הוא לא היה נכנס לפעולת קירור. כמו שציינתי, לפני שקראתי לרן, ניסיתי להזמין טכנאי מזגנים שלא הצליח לעלות על הבעיה, טענו שמדובר בהחלפת מדחס וביקשו סכומים מטורפים. לרן הגעתי דרך המלצה של מישהו, הוא נתן לנו מענה באופן מידי, הגיע אלינו באותו היום שוחחתי איתו, ניגש לבדוק את העניין וכעבור זמן ממש קצר עלה על הבעיה - הוא הסביר לי שמדובר בחלק הרבה יותר קטן ושממש אין צורך להחליף את המדחס, רן לא ניסה לעשוק אותנו והיה ממש פייר, בעל מקצוע מיוחד במינו, אני לא מכירה אף אחד אחר שהיה עושה ככה, הוא היחיד שהצליח לפתור את הבעיה ועוד במהירות שיא ובמחיר סביר ביותר!
בעתיד אם תהיה לי בעיית מיזוג אין לי ספק שאקח את רן שוב - טכנאי מיזוג מעולה, מקצועי ואמין, לא פוגשים בעלי-מקצוע כמוהו בכל יום.
לבנת שרון.

, מאי 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של רן, הוא תמיד מגיע מהר, עובד נקי ומסודר, עשר מכל בחינה אפשרית, טכנאי מזגנים אמין ומומלץ! מדובר בשירות תחזוקת מזגנים עבור העסק והבית שלי, את שירותי המיזוג של רן הזמנתי כבר מספר פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי הבנתי שיש לי בעל מקצוע על רמה, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.
לרן הגעתי בפעם הראשונה דרך המלצות, הוא הגיע אלי לאחר שהיו אצלי שלושה בעלי מקצוע שעשו עלי קומבינות, טיפלו בתקלה באופן זמני ולא פתרו את הבעיה עד הסוף. רן הגיע ובלי לספר סיפורים איתר את מהות התקלה, תיקן את הבעיה ונכנס לעומק ולשמחתי התיקון שלו הוכיח את עצמו. לאחר מכן שהיו תקלות נוספות כמובן הזמנתי את רן. מבחינת איכות העבודה אין מה לדבר, רן יודע לאתר בעיות ויודע לאבחן טוב את המקרה, הוא תמיד מציע פתרונות ראויים ורק כשיש צורך מבצע החלפה של חלקים.
רן ביצע עבורי עבודות תיקונים ואף פעם לא יצאתי מאוכזב, יש לי רק דברים טובים להגיד עליו!!! מבחינת התנהלות העבודה, הוא אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותו לבד ולסמוך עליו במאה אחוז! רן עושה הכל כדי לספק עבודה מהירה ביותר, הוא עומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים לסיים ובעיניי הוא דוגמה מוצלחת לאיך שבעלי-מקצוע אמורים להתנהל - מומלץ!
שחר.

, מאי 2016

הייתי באמת מאוד מרוצה, רן בן אדם נעים, נחמד ומשדר אמינות, בעלי מקצוע בתחום בדר"כ באים ועושים עניין בכדי שיוכלו לנפח את המחיר לאחר מכן, רן היה מאוד אמין וצנוע קלע בול לתקלה. חשבתי שאצא בסכום גדול יותר ובאמת יצאתי בזול, אני מודה לרן על השירות וכמובן אחזור אליו בעתיד אם תהיה תקלה נוספת בתחום המיזוג - ממליצה בחום!
הגעתי לרן הטכנאי דרך המלצה של חברה לצורך תקלה במזגן, רן הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, פירק את הפלסטיקה מסביב למזגן ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה בכרטיס של הלוח פיקוד.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. רן ביצע החלפה לכרטיס חדש, כאשר סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל חלקי המזגן, סידר אחריו ויידע אותי שעל כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון. התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה על השירות של רן, טכנאי מיזוג מצוין במחיר הוגן.
לימור דוד.

, מאי 2016

היינו מרוצים מאוד, רן היה מקצועי מאוד, עמד בזמנים וביצע התקנות מקצועיות, מומלץ בחום! לפני מספר שבועות חיפשתי טכנאי מזגנים שיבצע עבור העסק שלי התקנה של יחידות של מזגנים עיליים. ל"רן מערכות" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו, שוחחנו בטלפון, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי וקבענו פגישה. רן הגיע אלינו, ייעץ לגבי כ"ס המתאימים לכל חדר, ההתקנות ומיקום המזגנים היחידות הפנימיות והחיצוניות, הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית על רכישת והתקנת מזגנים עיליים, הוא מצא חן בעיניי, התרשמתי שמדובר באיש מקצוע רציני שעומד בהבטחותיו והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
באופן כללי אני יכול לספר שרן היה הגון, הלך ישר, היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ביצע את כל ההכנות הנדרשות, חצב, תלה מדחסים העביר ליחידות הפנימיות צינורות של גז וניקוז, תלה את המזגנים וסתם את כל החציבות.
ההתקנות בוצעו באופן מאורגן, המיקום של המזגנים וכ"ס סוס הותאמו לכל חדר. מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל, בסיום ההתקנה רן והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר ואפילו טיטאו קצת את השטח, רואים שלרן אכפת שהלקוח יצא בהרגשה טובה וזה ניכר בשירות המקצועי והנעים! קיבלתי ממנו אחריות על ההתקנות ואני בטוח שגם אם תהיה בעיה רן יעמוד באחריות. מניסיוני, בעל מקצוע מצוין ומומלץ!
מאיר.

, ינואר 2014

שלום וברכה!
שמי שמעון ובמקצועי אני קבלן ועוסק בתחום השיפוצים.
את רן אזולאי אני מכיר במסגרת עבודתי, הוא עשה דרכי כמה וכמה דברים ובין השאר הוא התקין דודי שמש, עשה עבודות אינסטלציה ועבודות הקשורות לגבס. הייתי מרוצה מכל העבודות שנעשו ללא יוצא מן הכלל!
מדובר בבעל מקצוע אמין ישר והוגן, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! הוא מקפיד על זמינות ועל עבודה לפי לוח זמנים, הוא תמיד מגיע כשקובעים איתו, לא מבריז ואם יש עניין הוא תמיד מרים טלפון ליידע על המצב. את העבודות הוא מבצע על הצד הטוב ביותר - עושה עבודה זריזה ומיומנת - הוא פשוט אלוף העולם, נקודה! מגיעות לו כל המילים הטובות שיש ואני ממליץ עליו בחום!
שמעון, חולון.

, ינואר 2014

רן מערכות בעל מקצוע משמכמו ומעלה ואני ממליץ עליו מכל הלב!
בזמנו ראיתי כמה וכמה עבודות שהוא עשה אצל אנשים שאני מכיר והם היו מבסוטים ממנו, לכן כשהחלטתי להתקין אצלי בבית דוד שמש וקולטים, לא הייתה לי התלבטות את מי להזמין ישר הרמתי טלפון לרן ובקשתי ממנו שייתן לי הצעת מחיר על דוד שמש וקולטים.
רן שאל אותי כמה נפשות אנחנו ונתן לי טווח מחירים של דודי שמש שיכולים להתאים לנו.
סגרתי איתו על דוד מסוים - כרגע אני לא זוכר מה הנפח ומאיזה חברה, אבל אני יודע שהוא עובד מצוין.
רן הגיע אלי לבצע את ההתקנה, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הדוד והקולטים, עלה לגג ותוך זמן לא ארוך, הוא סיים את ההתקנה. עשינו בדיקה שהכל עובד כמו שצריך והמים מתחממים ורק לאחר מכן רן ביקש את התשלום על העבודה. המחיר שהוא לקח היה מאוד סביר ויצאתי מרוצה. מה שהכי חשוב שהדוד והקולטים עושים את העבודה ואנחנו נהנים ממים חמים!
רוני, רמת-גן.

, ינואר 2014

אני רוצה להמליץ על רן מערכות, הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתיקון של הדוד שמש!
הגעתי לרן דרך האתר שלכם לאחר שחיפשתי טכנאי דודי שמש אמין שיראה מה הבעיה בדוד.
קראתי המלצות טובות על רן והחלטתי להתקשר אליו, קבענו שעה עוד לאותו היום. רן הגיע אלי בזמן עם איש צוות נוסף. הם עלו לגג, בדקו את הדוד ורן הסביר לי שיש בעיה עם הגוף חימום ושצריך להחליף פילטרים. הוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת ונתתי לו לבצע את התיקון.
הם החליפו את הגוף חימום ואת הפילטרים ועשו הכל במהירות ובזריזות בלי לבלב את המוח - נתנו עבודה נטו. בסיום התיקון רן בדק שאכן הדוד עובד כמו שצריך וחיכה לראות שהמים מתחממים כמו שצריך.
הדוד עכשיו עובד נפלא ואני ממליץ על רן בחום!
גיא ת"א.

, דצמבר 2012

את רן מערכות מצאתי בחיפוש אקראי באינטרנט לאחר שכל הפנים של דוד השמש הישן שלי היה רקוב והרוס וכתוצאה מכך נגרמו נזילות והוא גם לא היה מחמם כמו שצריך. ביקשתי הצעת מחיר לדוד בנפח 150 ל'' פלוס קולטים, רן נתן לי הצעה אטרקטיבית והיה זמין לביצוע העבודה כבר למחרת אותו היום.
רן הגיע בזמן שקבענו, עלה לגג, תחילה הוא פירק את המערכת הישנה, פינה אותה לרכב והתקין את הדוד והקולטים החדשים. הוא עשה עבודה יפה וזריזה ובתוך כשעה הכל היה מאחורינו. הוא מסר לי אחריות יצרן לעשר שנים והשאיר אחריו גג מסודר ונקי.
יום אחר כך התקשרתי אליו בגלל שזרם המים היה פחות חזק מבעבר, הוא סיפק מענה מהיר מאוד, בתוך ארבעים דקות הוא היה אצלי, עלה לגג ופתר את הבעיה לשביעות רצוני. אני מאוד מרוצה מהאמינות והאחריות ובכלל מהשירות והיחס הנעים שרן העניק לנו. אני ממליץ בחום.

אריה, הוד השרון

, דצמבר 2012

רן מערכות סיפקו לי שירות מהיר מאוד, מקצועי ומעולה. פניתי אליהם דרך מגנט פרסום שהיה אצלי על הדלת לאחר שהדוד החשמלי בביתי התחיל לקצר ולהוריד את השאלטר הראשי בכל פעם שניסינו להפעילו. התקלה קרתה בחג ובמוצאי החג הרמתי אליהם טלפון והוא הבטיח להגיע למחרת בשמונה בבוקר.
כמו שהוא הבטיח ככה היה. שמונה אפס אפס הוא כבר היה אצלי, עשה בדיקה מקיפה לדוד, מצא שהחמם והתרמוסטט בדוד הלכו לגמרי, הוא הציג לי אותם, הכל היה מלא אבנית ונראה הרוס, הוא הציג לי חמם ותרמוסטט חדשים באריזה, התקין אותם והשאיר לי את החלקים הישנים. במהלך הטיפול הצטברה שם הרבה חלודה שיצאה מהדוד ונשטפה עם המים לרצפה, רן עשה ניקוי וניגוב של כל האזור והשאיר את המקום נקי ומסודר אחריו. מאז חלפו כבר כמה חודשים והדוד עובד כמו שצריך.
רן לדעתי הוא בעל מקצוע מאוד אמין, כל דבר הוא מציג ומסביר, השירות שלו נעים ואדיב והוא סיפק תמורה מהירה ומלאה עבור כל שקל ששילמתי לו.

ז''קלין, נתניה

, דצמבר 2012

קיבלתי המלצה על רן במהלך שיחה אקראית במספרה ויצא שבדיוק חיפשתי בעל מקצוע שיחליף דוד בבית של דודה שלי, אישה אלמנה ומבוגרת המתגוררת ביישוב מרוחק יחסית, החלטתי לפנות אליו.
פניתי וסיפרתי לו על כך שדוד השמש התפוצץ אצלה וגם הקולטים לא נראים לי תקינים וביקשתי הצעת מחיר לרכישה והתקנה של דוד פלוס קולטים. רן נתן לי הצעה משתלמת ונוחה ואף היה מוכן לפרוס אותה בתשלומים ובנוסף הוא לא גבה שקל אחד נוסף על המרחק היחסי שהוא היה צריך לנסוע לשם ביצוע העבודה.
רן קבע עם הדודה שלי הגעה בשעת בוקר מוקדמת מאד והיא הייתה צריכה לצאת אחר כך והוא אכן עבר את המחסומים שבדרך והגיע בשעה היעודה. הוא הגיע עם כל הציוד להתקנה כולל הדוד והקולטים והיה ישר מספיק כדי להתקשר אליי ולומר שלאור הבדיקה שלו הקולטים הישנים בסדר גמור ואין צורך בהחלפה שלהם. הוא החליף את כל הצנרת המובילה מהדוד לקולטים על חשבונו וגבה מחיר רק עבור הדוד עצמו. הוא התקין לה דוד של חברת אמקור שהיא מהבודדות בשוק שמעניקה אחריות לעשר שנים ולא לחמש.
מאוחר יותר הגעתי אני לביקור וראיתי שהוא השאיר אחריו גג נקי מכל מיני שאריות ובנוסף הוא ערך גם ניקוי יסודי לקולט הישן מחול ואבק שהצטברו עליו עם הזמן בכדי לאפשר קליטה טובה יותר של השמש. הגיעה גם מעטפה עם החשבונית והאחריות של החברה. אין מה לדבר, הבן אדם יצא צדיק ובגדול.

תומר, בית אריה

, דצמבר 2012

בשכונה בה אני גר יש לנו אתר אינטרנט משותף, מעין פורום שכונתי שבו אנו מעלים כל מיני הצעות וחוות דעת ולפעמים גם המלצות על בעלי מקצוע שעשו עבודות אצל אחד התושבים. באמצעות המלצה כזו הגעתי לרן מחברת אייל מערכות ובעקבות ההמלצה שאני פירסמתי עליו כבר הגיעו אליו שכנים חדשים שגם הם המליצו עליו בחום.
רן הוא בחור נחמד מאוד שעושה את עבודתו במקצועיות ובזריזות. היה לנו דוד חשמלי ישן בבית שהיה צריך להדליק אותו שעות כדי שיתחמם עד שהגענו כבר למצב שגם אחרי שעות שהבוילר דולק אין לנו מים חמים בכלל והגענו להחלטה שזה הזמן לרכוש דוד שמש חדש. רן הגיע בדיוק בשעה שנקבעה איתו, עשה עבודה מאוד יסודית ומקצועית, פירק ופינה את הדוד הישן, התקין את החדש, עבד מאוד נקי ומסודר, לא השאיר אחריו טיפת לכלוך ואני מאוד מרוצה מהעבודה שלו. גם המחיר שהוא גבה היה הוגן מאוד ובאופן כללי רן הוא אדם הגון מאוד ונעים הליכות. אני ממליץ עליו בחום.

יניב, קריית אונו

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

״רן מערכות ״ הינה חברה שמתמחה בכל סוגי דודי שמש והחשמל -טכנאי מוסמך ומנוסה המתמחה בכל סוגי התיקונים (שימוש בחלפים מקוריים),התקנות ומכירה של מיטב החברות עם ניסיון של שנים בחברות הגדולות. אנו נותנים שירות של אחזקה שוטפת ומתן ייעוץ למגזר הפרטי המוסדי והעסקי עם צוות מיומן . אצלנו תקבלו שירות אדיב, הגון ומקצועי, שירות איכותי ללא פשרות, עם דגש על עמידה בלוח זמנים, בהתחייבות! *לא מוכרים חלקים בלבד.

רן מערכות

רן מערכות

רן אזולאי


9.5

073-2721981
 

רן מערכות

רן אזולאי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721981 חייג