כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דודים חיפה

9.4
ציון שרביט
דודי שמש וחשמל
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: בן צבי 40, חיפה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2011

בדרך כלל איני רושם המלצות, אך הפעם הייתי חייב, כי היחודיות של האתר היא מעבר להשוואת המחירים אלא גם ההמלצות החמות שנאספות מלקוחות שהשתמשו באתר.
כך בחרתי את ציון מ"דודים חיפה"!!!
אני גר בנשר, ומזה זמן רב שדוד השמש שלי אינו עובד כראוי, לאחר שהדוד עבר מספר תיקונים החלטתי שהגיע העת להחליפו בחדש. ערכתי חיפוש באינטרנט והגעתי לאתר "טוב תודה", ציון בלט בשל ההמלצות החמות שנכתבו עליו שהוכיחו את עצמן כנכונות לאחר שהזמנתי אותו.
ציון הגיע ביום שקבענו ובשעה (אפילו הקדים מעט ), הגיע עם עובד נוסף והשנים עבדו יחד להחלפת הדוד הישן בחדש. ציון עשה את עבודתו כמו שצריך , עשה זאת בצורה הטובה ביותר, ניקה אחריו את הלכלוך המיותר ובתום עבודתו גבה בדיוק את המחיר ההתחלתי שקבענו. יש לי רק מילים טובות להגיד על ציון, כי מדובר באדם משכמו ומעלה ממליץ בחום!

רמי מנשר

, אוקטובר 2011

אחריי שהבחנתי כי דוד השמש שלי אינו עובד כראוי הנחתי שמדובר בבעיה באחד הקולטים. החלטתי שנימאס לי להתקלח במים קרים, ולהמתין שעות עד שהמים יתחממו ולכן חיפשתי באינטרנט מחירים עבור החלפת קולטי שמש וכך הגעתי לאתר "טוב תודה".
באתר נחשפתי להשוואת מחירים בין בעלי מקצוע, ולכן לאחר שקיבלתי תמונה רחבה של טווח מחירים החלטתי להתקשר לציון מ"דודים חיפה". ציון היה מאוד סימפטי ונעים, מיד הגיע לביתי פתח את הדוד, אני אמרתי לו שמדובר בקולטים של הדוד והוא אישש את דעתי.
ציון מיד הלך להביא קולט חדש וביצע התקנה מהירה . היום הדוד עובד מעולה והמים חמים מאוד ! המלצתי חמה מאוד בדיוק כמו המים הזורמים בביתי

בברכה,
אלכס מחיפה .

, מאי 2011

פניתי ל"דודים חיפה", לאחר שדוד השמש, התחיל לעשות לי קצת בעיות... הייתי צריכה להמתין במשך שעות עד שהייתי זוכה ליהנות ממים חמים, וגם אז הם היו נגמרים דוך עניין של דקות ספורות.
החלטתי להתקשר לחברת "דודים חיפה", היות וחיפשתי חברת דודים אמינה באזור מגוריי. שמעתי מאנשים אחרים ש"דודים חיפה" נחשבים לחברה מומלצת וטובה, ומצאתי את הטלפון שלהם באתר טוב תודה.
בתאום עם הנציג שדיבר איתי בטלפון, סוכם איתי שישלח לביתי טכנאי ביום שלמחרת. יום אחרי אכן טכנאי הגיע אל ביתי. הטכנאי עלה על הגג, קבע שיש נזילה מן הדוד, ושצריך להחליף את הדוד הישן באחד חדש. בנוסף המליץ לי הטכנאי גם להחליף את זוג הקולטים הישנים (כי גם בהם הוא זיהה בעית נזילה, שלטענתו רק תלך ותחריף) - לפיכך הלכתי על עסקת חבילה: החלפה של כל דוד השמש ביחד עם הקולטים.
בתאום עם הטכנאי, ונציג טלפוני של החברה, החלטתי איזה סוג דוד שמש ואיזה קולטים אני רוצה. הובטח לי שיספקו לי אותם תוך 24 שעות, ואכן כך היה (שוב בא צוות של מתקינים, כדי לעשות לי הפעם את ההתקנה). ההתקנה התבצעה בצורה מקצועית וזריזה, ובעיקר התקנה מסודרת ונקיה.
ציון שרביט וצוות דודים חיפה - התבררו כאחלה של בחירה. שמחתי לעבוד עימם, ואני ממליצה עליהם בחום רב.

, פברואר 2011

בהמלצת אתר טוב תודה - פנינו לחברת "דודים חיפה", שתבצע אצלנו בדירה התקנה של דוד שמש (120 ליטר) חדש.
עד לרכישת הדוד החדש - היינו עושים שימוש רק בדוד חשמלי שהיה לנו בתוך הדירה. מטעמים של חיסכון בחשמל החלטנו גם להוסיף לו דוד שמש - כך שבימים חמים יותר, נוכל לנצל גם אותו לחימום של המים, ולא רק את הדוד החשמלי.
באתר טוב תודה - הומלץ לנו על חברת "דודים חיפה" כחברה אמינה שגם קרובה למקום מגורינו. גם ההמלצות החיוביות וחוות הדעת המפרגנות נתנו אישור לבחירה.
הצוות היה מאד אדיב, ועזר לנו לבחור דוד שיתאים למידתנו וגם לכיס. ביום ההתקנה - הגיע הצוות כמתואם ועשה התקנה מקצועית וזריזה מבלי שאפילו נצטרך "לשבת להם על הראש"...
הדוד כבר עובד לנו מזה שלושה שבועות ואנחנו מאד מרוצים - פחות מנוצל אמנם כעת כי זה חורף... אבל אנחנו משוכנעים שבקיץ הבא כבר ישרת אותנו נאמנה!
דודים חיפה - התגלו כאחלה של בחירה, ואנו ממליצים עליהם מאד!

, ינואר 2011

יופי של שירות! כן ירבו כמותם!
לאחר שהתפוצץ לי דוד השמש שעל הגג, והתחיל לטפטף מים, עשיתי חיפוש באינטרנט אחרי חברת דודים, שתוכל להתקין לי במקום הדוד הישן - אחד חדש.
את האתר שלכם, לא הכרתי לפני, וחיפוש שעשיתי דרך גוגל הביא אותי אליו. כיוון שאני תושב הקריות, קרץ לי העסק של דודים חיפה, וגם התרשמתי מההמלצות הרבות שנכתבו עליהם. הסברתי לנציג של החברה, מהם הם הצרכים שלי, והוא המליץ לי על מה כדאי לי ללכת.
למחרת בבוקר, הגיע כבר צוות של שני מתקינים אליי הבייתה, עם הדוד החדש. עלו על הגג, התקינו במהירות את הדוד החדש (וגם טרחו כמובן לפרק את זה הישן). קיבלתי אחריות, מחיר מצויין, וגם פריסת תשלומים נוחה.
את הדוד החדש כבר יצא לי לנסות - עובד נפלא, מחמם את המים כמו שצריך... שמח מאד שבחרתי בהם!

, נובמבר 2010

פניתי לדודים חיפה בעקבות נזילה של מים שהייתה לי בקולטים על הגג(הרגשתי בתוך הבית טפטוף קל של מים שהגיע מהתקרה) - לפני שיהיה מאוחר מדי, וכל הבית יהיה הצפה תיאמתי עם טכנאי שלהם שיגיע בהקדם, וימליץ לי איך לפעול.
הטכנאי הגיע מהר ובזמן - כשבדק את הקולט שבגג, קבע שהוא גמור, ושכדאי לי להחליף אותו בקולט חדש. כיוון שלא היה לו קולט בהישג יד, תיאמנו ליום שלמחרת כדי שיגיע ויתקין. בהתאם למה שסוכם, ובמחיר שסוכם - הותקן לי הקולט על הגג, הישן פונה, והבעיה נפתרה לשביעות רצוני.
אני יכול להגיד על חברת "דודים חיפה", שמבין כל החברות שבדקתי כשהזמנתי אותם - הם התגלו כחברה נותנת השירות הכי מהיר מבין כולם, וגם בעלת המחירים הכי אטרקטיביים. בשורה התחתונה - אני ממליץ.

, אוקטובר 2010

לאחר שדוד שמש אצלנו בדירה, התפוצץ והחל לנזול - פנינו למספר חברות לדודי שמש דרך האינטרנט, בין היתר גם לחברה של "דודים חיפה" - לברר לגבי מחירים של התקנה חדשה.
בסופו של דבר ההחלטה נפלה על דודים חיפה - בעיקר, שביחס לשתי חברות אחרות שפנינו אליהם - דודים חיפה היו גם יותר עממיים וגם יותר אטרקטיביים ככל שזה נגע למחיר הסופי (חברות אחרות - על אותו מוצר בדיוק ועל אותה עבודה בדיוק, דרשו מחיר שגבוה בכמה מאות שקלים לעומת החברה של דודים חיפה).
הצוות של דודים חיפה, הגיע בזמן שנקבע, על השעון - שזה לדעתי אחד הפרמטרים החשובים ביותר עד כמה שזה נוגע להתנהלות של בעלי מקצוע. הם פירקו את הדוד הישן, הרכיבו את החדש, דאגו להוריד למטה את המיכל והצנרת שהוחלפה, ובסיום - גם דאגו לנקות אחריהם הכל, ולהשאיר לנו גג מצוחצח.
אני נותן להם ציון עשר - גם על שירות, גם על מקצועיות, וגם על עמידה בזמנים.

, נובמבר 2010

פניתי לחברת "דודים חיפה" במוצאי שבת, לקבל הצעת מחיר על דוד חשמלי חדש (להחליף את הדוד הישן בדירתי שכבר היה זקן ונזל). דיברתי עם בחור בשם ציון, והוא מיד קבע איתי שיגיע אליי הבייתה טכנאי שלהם ביום שלמחרת - לבדוק ולהתקין אם צריך.
ביום ראשון אחה"צ הגיע לביתי - אורן המתקין, אפילו לפני הזמן שנקבע. הוא בדק את הדוד וקבע שאכן יש להחליפו. הוא עמל קשה על הורקה של המים מהדוד הישן ופירוקו. לאחר מכן גם התקין את הדוד החדש. ההרכבה נראתה לי מקצועית ביותר, ובנוסף, היות והרכבת הדוד נעשתה בתוך הדירה (ולא על הגג בחוץ), הוא דאג להשאיר את סביבת העבודה נקיה ככל האפשר, וגם לקחת את הדוד הישן עימו.
יש לציין את יחסו הטוב של המתקין ואת התחשבותו. בגמר ההתקנה, גם דאג להסביר לי על המפרט הטכני של הדוד, מה כולל, תכונותיו, איך פועל וגם מה כוללת תעודת האחריות שמבטחת אותו.
שירות מקצועי, ולעניין, ואני ממליצה עליהם בכל פה.

נטע,
מקרית-אתא.

, ספטמבר 2010

הגעתי אל דודים חיפה דרך האינטרנט. עשיתי בגוגל חיפוש על מתקיני דודי שמש - הגעתי לאתר של טוב תודה, ומשם גם לכרטיס עסק של דודים חיפה.
כבר בשיחת טלפון הראשונה שלי איתם, הם נשמעו לי אמינים מאד ומקצועיים מאד. ציון - הבעלים, נתן לי "הרצאה" מפורטת על הדודים שהם משווקים, ובמה הם איכותיים יותר מאשר חברות אחרות. הוא היה קשוב לצרכים ולרצונות שלי, ובהתאם למה שרציתי המליץ לי על דוד בנפח של 80 ליטר, שגם יהיה לי שימושי וגם לא מדי יקר.
יום למחרת, הוא כבר שלח את הפועלים שלו לבצע את ההתקנה. בנוסף להתקנה, הפועלים גם ביצעו החלפה של כל הצנרת שהייתה מחוברת לדוד (כיוון שהייתה כבר ישנה ושחוקה), וגם עשו איזה שהוא תיקון בחלק אחר של הצנרת שדרש זאת. על כל העבודה + הדוד החדש + התיקון שעשו בצנרת, לקחו ממני בסה"כ 1700 שקלים (ומבירורים שעשיתי לאחר מכן הסתבר לי שזה מחיר יחסית זול, כי הרבה חברות אחרות לוקחות סדר גודל של מחיר שכזה רק עבור דוד והתקנה, שלא לדבר על תיקונים והחלפה של צנרת...)
בשורה התחתונה - קיבלתי יופי של סחורה במחיר מעולה!! אני מאד מרוצה, ולפיכך אני ממליץ בחום על דודים חיפה!!

, אפריל 2010

הזמנתי את בעל המקצוע ציון מהעסק דודים חיפה בעקבות תקלת גוף חימום בדוד, בעל המקצוע הגיע בזמן, היה אדיב מאד ונתן שירות מקצועי וטוב. ציון לא מכר לי לוקשים כמו שאר בעלי מקצוע שאיתם הייתי בקשר ומחיר השירות היה הוגן. אני ממליץ לצוות האתר לתת לו דירוג גבוה.

, מרץ 2010

אחלה שירות מהיר, איכותי והכי חשוב אמין!
כל הכבוד ציון, תמשיך כך

, דצמבר 2009

תיקון נזילה בדוד , אקרא לו גם לפעם הבאה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

דודים חיפה שרות אמין ומיקצועי ביקור בדיקה חינם שרות 24 שעות

דודים חיפה

דודים חיפה

ציון שרביט


9.4

050-5259823
 

דודים חיפה

ציון שרביט

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5259823 חייג