כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

גינות לגבות

9.4
גדעון דורי
עבודות גינון
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: בית וגן, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2013

מאז שאנחנו עובדים עם גדעון, הכל בגינה צומח ופורח ללא שום תקלות, הכל זורם חלק. זמן אצלו זה זמן, הוא תמיד מקפיד להגיע ביום הקבוע, שלו אחת לחודשיים ועושה עבודה נהדרת!
גדעון אחראי על ניקוי וטיפוח הגינה, ניכוש עשבים שוטים וכמובן גיזום וכיסוח הדשא. הגינה מתוחזקת בצורה יוצאת דופן ונראית רעננה וחיונית. מעבר לכך גדעון עצמו בן אדם ממש טוב, מסור דייקן ושקט.
מעולם לא קרה שהוא הבריז, ואם יש איחור או שינוי בלוח הזמנים הוא תמיד טורח לעדכן כמה ימים מראש ולתאם מועד חדש ונוח. אנו מרוצים מאוד מעבודתו ומתכוונים להמשיך ליהנות משירותיו גם בשנים הבאות!
שושנה.

, אוגוסט 2013

גדעון החליף את הגנן הקודם שעבד אצלנו ומאז עושה את עבודתו היטב. הגנן הקודם היה מצוין אבל החליט לעזוב אחרי תקופה ארוכה והוא זה שהמליץ לנו על גדעון. מרוב שגדעון עושה עבודה טובה, לא שמנו לב שהתחלף הגנן. גדעון עושה אצלנו תחזוקה של הגינה, זו גינה בינונית של בית פרטי, כמה עשרות מטרים רבועים, וגדעון מגיע עכשיו משהו כמו פעם בחודש לערך ועושה כל מה שצריך. גדעון גוזם, מנכש, מנקה ומסדר את כל מה שצריך. הוא מטפל בדשא, שותל שתילים חדשים, מטפל בערוגות, מטפל במערכת ההשקייה הממוחשבת שלנו, מיישר את הגדר חיה שמקיפה את הגינה ובכלל מה שצריך הוא עושה. יש לו יד חופשית והוא עושה מה שהוא מבין ואנחנו מאוד מרוצים ממנו. הוא מגיע בזמן, אם יש לו בעיה הוא מודיע מראש, מעדכן אותנו, יודע להתנהל טוב איתנו. המחיר שלו כמו של הגנן הקודם, סביר בהחלט. רוני, ירושלים

, מרץ 2013

אני רוצה להגיד שגדעון בחור טוב, אדם אמין אוהב לעבוד, עושה עבודה מקצועית ובגדול בן-אדם שאפשר להאמין בו ולסמוך עליו!
גדעון הקים את גינת ביתי כולל הכול!
ראשית הוא הכין את הקרקע שתהווה בית גידול טוב לכל הצמחייה ועצי הפרי. גדעון הביא אדמת קרקע מטוייבת (על-ידי קומפוסט) והדביר אותה מעשביה על ידי קוטל עשבים, אח"כ הניח את התשתית של הטפטפות והצנרת להזרמת מים (מערכת ממוחשבת) ובסוף שתל את עצי הפרי הדשא והצמחייה. גדעון עשה עבודה נהדרת, הגינה יצאה נורא יפה!
בגלל שהייתי מרוצה ממנו לקחתי אותו גם לתחזוקה שוטפת של הגינה, גדעון תמיד מגיע בזמן עושה תחזוקה של הדשא, מכסח גוזם ומיישר את עצי-הפרי ודואג שהגינה תישאר רעננה!
גדעון בחור נאמן, מי שייקח אותו לא יהיה מאוכזב!
יצחק, בית-הכרם ירושלים

, מרץ 2013

לפני שלוש שנים חיפשתי גנן טוב, שיקים בחצר ביתי גינת נוי. חבר של גדעון שעבד בסמוך לביתי המליץ עליו בחום וכמובן שאני מאוד מרוצה מהעבודה שגדעון עשה אצלי!
גדעון הגיע לבית, ראה את השטח המדובר להקמת הגינה, ישב איתי על עיצוב הגינה ומחירים, ראיתי שגדעון נורא רציני, מבין את העבודה ובעל חוש עיצוב מפותח. סגרתי איתו מחיר (הוגן במיוחד), ותאריך לתחילת העבודה. גדעון הגיע בדיוק בזמן שקבענו ללא איחור, הקים מסביב לחצר גדר חיה, שם טוף ופיזר בכמה מוקדים אדניות ועציצים. הגינה יצאה מהמם!!! בדיוק כמו שדמיינתי!
לקחתי את גדעון שיעשה לי גם את התחזוקה השוטפת, ראיתי שהוא תמיד מגיע בזמן, עומד במילה שלו, ומטפל נורא יפה בגינה. כבר שלוש שנים אני עובדת רק איתו ואין לי מילה אחת רעה להגיד על גדעון. הוא פשוט נהדר, גוזם את הגדר חיה במידת הצורך, שומר על הצורה שלה, מטפל בטוף ומחליף צמחים שנתיים ורב שנתיים כשצריך. גדעון תמיד משאיר אחריו את הגינה מסודרת ונקייה ומבחינת מחירים הוא בהחלט סביר.
בקיצור ממליצה עליו מכל הלב!
מרים, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

תאור העסק

הקמה, שיקום ואחזקת גינות. דשא סינטטי ומערכות השקיה. אמינות, עבודה עברית, מחירים סבירים.

גינות לגבות

גינות לגבות

גדעון דורי


9.4

054-8343200
 

גינות לגבות

גדעון דורי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-8343200 חייג