כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

"פאר" דודי שמש וחשמל

9.4
אבירן ראובן
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הרצל 35, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2010

את "פאר דודי שמש" - אני מכיר כבר שנים. אני בעצמי גם כן בעל מקצוע (במקצועי אני קבלן בנייה), ואני יכול להגיד עליהם בלב שלם - שבכל אזור נתניה - הם נחשבים לחברה מספר אחת בתחום של דודי השמש.
מדובר בעסק שקיים כבר שלושים שנה, עסק משפחתי, שיש לו הרבה לקוחות מרוצים (חלקם גם אני מכיר באופן אישי). אבירן, הבעלים - הוא פשוט בחור משכמו ומעלה, איש שנותן שירות מכל הלב, ומעל לכל - רמת העבודה שלהם, ורמת האיכות של המוצרים שהם משווקים (אם זה קולטים, דודי שמש וכיו"ב) - היא פשוט רמה מעולה!
עבורי באופן אישי - הם ביצעו התקנה של שלושה דודי שמש, ומכולם הייתי מאד מרוצה - ביצעו גם התקנה בבית שלי, גם התקנה ביחידת דיור שאני משכיר, וגם התקנה בדירה של ההורים שלי. מעבר לכך - כמו שאמרתי, בגלל שאני קבלן בנייה במקצועי - יוצא שאני ממליץ עליהם ושולח אליהם הרבה לקוחות שלי - שגם כן אני יודע בוודאות שיוצאים מאד מרוצים.
אבירן, הבעלים - הוא מהסוג של הבעלי מקצוע, שאתה יכול להיות רגוע כשהוא בא לעשות אצלך את העבודה. הוא תמיד מגיע בזמן, תמיד לוקח את המחיר שאליו הוא מתחייב מראש, לא מנסה לתחמן, תמיד דואג לפנות אחריו ולסדר בגמר העבודה, וגם אם, לא עלינו, קורית איזו תקלה (כי כולנו בני אדם...) - הוא תוך שיחת טלפון אחת, יגיע הכי מהר שהוא יכול, ויפתור אותה מיד בלי שום בעיה! הוא מסוג הבעלי מקצוע שגם אחרי שמשלמים להם, ונותנים להם את הכסף - עדיין יהיו מחויבים לעבודה שעשו, ויבואו לתת שירות אם משהו לא בסדר... זה בדיוק סוג הבעלי מקצוע המועדפים עליי, ושאיתם אני אוהב לעבוד - אי לכך - אני ממליץ עליו בחום!!

בברכה,
יניב מנתניה

, ספטמבר 2010

פניתי אל "פאר דודי שמש" בעקבות תקלה שהייתה לי בדוד. כל פעם שהייתי מדליק את הדוד, אפילו אם זה לזמן ארוך - היו לי מים חמים להתקלח בערך לשלוש דקות, ואז שוב פעם היה צריך לחמם אותו מחדש. התקשרתי ל"פאר", הסברתי להם מה הבעיה, הם היו מאד אדיבים בטלפון, ושלחו לי עוד באותו יום נציגים כדי שיבואו לבדוק את התקלה. הפועלים, עלו על הגג, בדקו את הדוד, ואיבחנו תקלה בגוף החימום של המערכת. הם הסבירו לי שלא מדובר בתקלה רגילה, וגם אם הם יחליפו את הגוף חימום לחדש, זה יפתור את הבעיה לזמן קצר, ואז היא כנראה שוב תחזור, ולכן המליצו לי ללכת על החלפת הדוד כולו. הם נתנו לי לחשוב על זה - אמרתי להם שאני אצור איתם קשר לגבי ההחלטה שלי.
עוד באותו ערב, התקשרתי אליהם שוב - דיברתי גם עם אבירן, וגם עם עמוס הבעלים. הסברתי להם מה ההתלבטות שלי, והם גם היו בדעה שמומלץ שאתקין דוד חדש למרות ההוצאה הכספית היחסית גדלה. החלטתי להקשיב להם (הם גם השתדלו לבוא לקראתי עד כמה שיכלו גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הפריסה לתשלומים). יום למחרת הפועלים כבר באו לבצע את ההתקנה... ו... מה אני אגיד לכם... אני שמח שהקשבתי להם - הדוד החדש פשוט מצויין - מחמם לי את המים תוך דקות ספורות!! אני רק מדליק אותו, וכבר יכול להיכנס להתקלח ויש לי מים רותחים!!
הם באמת היו מאד אדיבים אליי ונתנו לי יופי של שירות - גם עמוס ואבירן הבעלים, וגם צות הפועלים שלהם שבא לבצע את ההתקנה!! למרות ההוצאה הכספית שלא תוכננה מבחינתי מראש, ולמרות שבסוף הכל נגמר בלהחליף את כל הדוד כולו - אני שמח שהקשבתי להם, כי לא רק שהם פתרו לי את הבעיה, אלא גם שיפרו לי בהרבה את איכות החיים ואת איכות המים!!

אם אי פעם מישהו ישאל אותי איזה חברה לדודי שמש אני מכיר ועל מי אני ממליץ - אני לחלוטין אמליץ אך ורק עליהם!! ממש ממש נחמדים, וגם אחד מהצותים היותר מקצועיים שפגשתי...

, אוגוסט 2010

חברה אמינה, שירות מקצועי וזריז, עם המון המון סבלנות!! לכל מי שמחפש חברה שמבצעת התקנה של דודי שמש, אני ממליצה על "פאר דודי שמש" בחום.
אני, תושבת נתניה, ויצא לי לשמוע עליהם גם דרך הפרסום המקומי שלהם אצלנו בשכונה וגם דרך מכרים שלי וחברים שכבר השתמשו בשירותים שלהם בעבר, וסיפרו לי שהיו מאד מרוצים. כמו שאמרתי, מדובר בחברה מאד אמינה, עם ותק של שנים, כך שמראש כשהייתי זקוקה לדוד חדש, היה לי ברור שאני אזמין אך ורק אותם, ולא מישהו אחר.
גם בשיחת טלפון כשביצעתי את ההזמנה, וגם ביום ההתקנה היו מאד אדיבים. אבירן - הנציג, הסביר לי קצת על הדודים הקיימים, והתאים לי את הדוד האופטימאלי ביותר בשבילי, גם מבחינת הצרכים שלי והדרישות, וגם מבחינת המחיר. סיכמנו על דוד בנפח של 150 ליטר, של חברת "פאר", בעלות של 1700 שקלים, ויום למחרת כבר הגיעו מוקדם בבוקר לבצע את ההתקנה.
עבדו בזריזות, הגיעו בדיוק בשעה שקבעתי איתם, דאגו לפנות את הדוד הישן למטה, וגם את הגג הקפידו להשאיר נקי ומסודר, ולנקות אותו מכל שאריות הצנרת והלכלוך!!
מאד מאד ממליצה - יופי של שירות, יופי של עבודה!!

סיוון מנתניה :)

, אוגוסט 2010

אל "פאר" דודי שמש הגעתי דרך פרסום מקומי, בשביל שיחליף לי דוד שמש שנזל. אבירן - הנציג של "פאר" היה אדיב ביותר בשיחת טלפון, בהתאם לצרכים ולמחיר שהתכוונתי להשקיע, הוא הסביר לי בצורה מפורטת אילו אופציות של דודים הוא ממליץ לי לקחת, וגם פירט לי על התכונות שלהם, התכולה, הנפח, וכמובן גם העלויות.
קבעתי איתו למחרת בשעה 8 בבוקר. מבחינת הזמנים - הוא הקפיד להגיע בשעה שסיכמנו, מבלי לאחר לשמחתי הרבה. הוא ועוד פועל, פינו את הדוד הישן, התקינו את החדש, ובהמלצתם גם החלפתי את קולטי השמש שלי שהיו על הגג, כי לטענתם כבר הם "עשו את שלהם" והיה עדיף לנצל את ההזדמנות, ולהחליף אותם עכשיו, מאשר לחכות זמן נוסף, ואחרי זה לשלם יותר...
על כל העבודה + הדוד שמש החדש + הקולטים שילמתי להם 2800 שקלים. לא עשיתי יותר מדי בירורים של מחירים, אבל ההתרשמות הכללית שלי מהם הייתה שהם בחורים הוגנים, ושעשיתי בשכל שקראתי להם!!
כמו שאמרתי - עשו עבודה מקצועית ונקייה - הקפידו לפנות גם את הדוד הישן וגם את הקולטים, והשאירו לי גג נקי ומסודר - כמו שהיה לפני ההתקנה.
ממליץ בחום - חבר'ה על הכיפאק שנותנים יופי של שירות!!

קובי מנתניה :)

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

יצור והתקנת דודי שמש וחשמל, מחלקת תיקונים זריזה ומקצועית

"פאר" דודי שמש וחשמל

"פאר" דודי שמש וחשמל

אבירן ראובן


9.4

050-5900006
 

"פאר" דודי שמש וחשמל

אבירן ראובן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5900006 חייג