כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פוליש מוניטין

4.0
רון עגמי
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור חיפה והקריות, אזור הדרום
כתובת העסק: אריאל 4, תל אביב

  73%

הגעה בזמן

  26%

מקצועיות

  27%

מחיר הוגן

25 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

לקוחה טוענת שהגיע לבעל מקצוע דרך האתר. צביעת דירה - לא עשה עבודה טובה

הבטיח צביעת דירה + ניקיון - צבע עם סיד , התלונן שלא קבעו לצבוע משקופים וחלונות . לבסוף צבע גם אותם עם סיד ומבלי לשפשף. השאיר את הדירה הפוכה (ספות על ספות) חזר לצבוע שוב עם צבע עץ - שוב ללא שפשוף.
השאיר את הדירה מלאה כתמי צבע.

תל אביב (נורדאו)

, נובמבר 2014

הגעתי לחברה לאחר שקיבלתי המלצה מלקטחה אחרת שדווקא הייתה מרוצה. בסך הכל רציתי ניקיון של דירה לאחר שיפוץ והדברה. בטלפון קיבלתי הצעת מחיר של 1500 שח עבור ניקיון כולל פאנלים,ארונות מטבח וחדרי שירותים וכלים סנטיריים. בפועל הסתבר שהמחיר לניקוי פנלים יסודי נגבה לפי מטר רץ. ביום שנקבע, הגיעו רוני ועובד נוסף באיחור של כ40 דקות. ביקשתי מהם להקפיד לא ללכלך את הקירות ונראה שהם אכן הקפידו. יחד עם זאת, חשוב לכל מי שחושב לקחת חברת ניקיון: המטרה של חברת הניקיון היא לסיים כמה שיותר מהר ולכן כל מה שאפשר פשוט מציפים במים בלחץ. לפי דבריו של רוני, בביתי עבודת הצבע לא מוצלחת ולכן כשהתחילו עם שפיכת המים על החלונות נוצר נזק קל לצבע. לאחר שיחה ארוכה הוחלט כי ינקו בזהירות את החלונות ללא שפיכת מים עצומה. נראה שכך היה. א-ב-ל לאחר שהלכו גיליתי המון מקומות במקלחות (קרמיקה אמבטיה ועוד) שלא נראה שבכלל ניסו לנקות אותם וכך גם במרפסת.בפועל המסקנה ברורה, זה לא שחברת מוניטין פוליד כל כך גרועה אלא שכל התחום עצמו הוא פשוט ביזיון שמשלמים עליו ביוקר ואנחנו לפחות יצאנו ללא נזקים רציניים כפי שקורה לאחרים.

, אוקטובר 2014

חוות דעת שנאספה ע"י שרות הלקוחות באתר כחלק מבקרת האיכות השוטפת על בעלי המקצוע המפורסמים:שוחחנו בטלפון וסגרנו על 1400 ש"ח, למרות שאמרתי לו להגיע לראות את הבית, הוא לא בא ואמר שהכול יהיה בסדר.
ביום הניקיון הוא בא וישר סיפר סיפורים והקפיץ את המחיר ל2700 ש"ח. התווכחתי איתו כמובן אבל הוא היה מאוד אגרסיבי ולא נעים.
אמרתי לו שילך, ואז הוא הסכים להוריד את המחיר ל1600 ש"ח, אבל אמר שהוא לא ינקה את הפנאלים, מוצרי חשמל וכו'...
בקיצור שיגע אותי לגמרי וכבר לא היה לי כוחות אז נתתי לו להמשיך בעבודה.
לצערי גם מבחינת הניקיון הוא היה על הפנים. חוץ מהרצפה שהייתה נקייה, הכל היה חפיף.

אתי

, אוקטובר 2014

חוות דעת שנאספה ע"י שרות הלקוחות באתר כחלק מבקרת האיכות השוטפת על בעלי המקצוע המפורסמים:

שוחחתי עם רוני בטלפון לגבי ניקיון בית לאחר בנייה, הסברתי לו מה גודל הבית ומצבו ועל-פי הדברים ששמע, נתן הצעת מחיר על סך 1800 ש"ח. ביום העבודה רוני הגיע, אמר שאי אפשר לעשות פוליש על מרצפות גרניט-פורצלן ולכן צריך משהו אחר מיוחד והקפיץ את המחיר ל 3300 ש"ח. האמנתי לדבריו אבל בסופו של דבר התברר לי שהמידע לא נכון, ושגוי. כנראה ניסה לעשות כסף על חשבוני.
בכל אופן לגבי העבודה עצמה, אחרי שהלכו מהבית גיליתי מלא מקומות שלא עברו עליהם.
והכי הכי חוצפה, הם עשו לי נזק בדלתות בבית ורון מתחמק כל הזמן ולא מגיע.שוחחנו אתמול והוא אמר שיחזור עם פתרון וכמובן לא חזר אלי.
אני חושב שמגיע לי ממנו החזר של הכסף גם בגלל הנזק שגרם לדלתות של הבית וגם בגלל שעבד עלי עם עניין הפוליש.
אלירן

, אוגוסט 2014

הזמנתי את פוליש מוניטין לעשות אצלי ניקיון, בטלפון הוא אמר לי 1400 ש"ח כולל הכל, אמרתי לו את הגודל המדויוק של הדירה שלי. הוא הגיע וישר אמר לי בבית שהרצפה ממש מלוכלכת וצריך לעשות משהו מיוחד למדרגות, הוא אמר גם שהדירה יותר גדולה ממה שתיארתי לו וזה לא נכון. באו אלי כמה בעלי מקצוע להצעת מחיר וזה הגודל של הדירה לפי כולם. בסופו של דבר הוא אמר לי שאם אני אשלם מזומן הוא יעשה לי את זה 3000 ש"ח, יותר מכפול (!!). לא הייתה לי ברירה אלא להסכים, הוא כבר היה עם העובדים בבית שלי וכמו כן אני עוברת דירה כבר ביום ראשון זה היה דחוף ולחוץ לי. הוא בא עם עוד 3 עובדים והם בסה"כ עבדו 4 וחצי שעות. הדירה אמנם אכן הייתה נקייה ואני מרוצה מהעבודה, אך לא ייתכן המחיר. זה יקר. כל הבעלי מקצוע שהיו אצלי להצעת מחיר לא נתנו יותר מ2000, 1800. אני רוצה את עזרתכם הכנה לגבי המחיר ומה אפשר לעשות עם זה. כי הבית כן נקי ואין צורך בניקיון חוזר. העבודה הייתה בנתניה.

, יולי 2014

הזמנתי ניקיון דרך מכרז באתר "tovtoda" לאיתור בעלי מקצוע לדירה ריקה לאחר שיפוץ. פנו אלי מכל מיני חברות אבל בחרתי לפנות לפוליש מוניטין זאת ולמרות המחיר הגבוהה, 2000 ש"ח לדירה של 5 חדרים, 120 מ"ר. (חשבתי לתומי שבמחיר שכזה, השרות יהיה אמין וטוב). דיברתי בטלפון עם אתי ולאחר מכן עם רוני, שהיה מאוד אדיב. ביום הניקיון הגיעו שני "פועלים" וישר התחיל הליך סחיטה וסיפורים על אופי הניקיון והמחיר. "הניקיון" היה רק עם צינור מים, סמרטוט, מטאטא ומגב ו-"חומר"בחצר שעלותו "יקרה" ולכן יש לשלם תוספת מחיר. רוני באדיבותו הציע ישר לעבוד בלי קבלה כדי להוזיל מחירים. "בשוך האבק" הרצפה המשיכה להיות מלאה באבק, כך גם ארונות המטבח, האמבטיה והדלתות. "הפועלים" עשו יותר נזק ממה שניקו בגלל ששטפו את התריסים עם צינור וזה גרם לבועות ונאלצתי לתקנם בעזרת צבעי. באותו היום עדכנתי את רוני לתוצאות העגומות טלפונית ובכתובים, הבטיח שייצור איתי קשר להגעה נוספת ולתיקון הדרוש ניקוי. כמובן שלא עשה זאת וגם במקרה זה, נאלצתי להביא פועלי ניקיון אחרים.
שורה תחתונה - חברה לא אמינה, שרות חובבני וגרוע ובמחיר מופקע. אני "אכלתי אותה", תזהרו אתם

, יוני 2014

הזמנתי את רוני ל25.6 לניקיון דירה לפני מעבר בקריית ביאליק. עם רוני סיכמתי בטלפון את הניקיון של כל הבית והמחיר וקבענו בין 08:30-09:00. אף אחד לא הגיע, התקשרתי וכל פעם אמרו לי עוד מעט מגיעים. בפועל הגיעו ב13:30!! גם כשהקבלנים שרוני עובד איתם הגיעו הם לא היו מוכנים לנקות את כל מה שסימתי עם רוני בטלפון ורוני כמובן בכלל לא היה נוכח.אפילו בלילה לפני שהיו אמורים להגיע התקשרו ב 23:00 בלילה וביקשו לדחות את הניקיון ליום אחר! שירות על הפנים.

, יוני 2014

מדובר בנוכלים לא ליפול בפח בגלל פרסום שנראה כאילו אמין

, יוני 2014

הזמנתי את פוליש מוניטין לנקיון בדירה לאחר שיפוץ.
דיברתי בטלפון עם רוני. ביום הנקיון הגיעו שני פועלים (ללא רוני) וישר התחיל סיפור סחיטת המחיר והשקרים.
היחס בטלפון לפני כן היה יפה והזמינות היתה מצויינת אבל אחר כך זה התברר כמלכודת דבש: האריחים בדירה שלי היו גרניט פורצלן ונאמר לי כי אפשרי לעשות להם טיפול בחומר יקר ויש להשתמש בכמות ליטרים שעלותה יקרה ולכן יש לשלם תוספת מחיר.
הם כמובן הציעו ישר לעבוד בלי קבלה כדי להוזיל מחירים. בטענה שהחומר יקר.
המחיר שסוכם בטלפון הוא 1300 ש"ח לדירה של 5 חדרים.
כשהגעתי לאחר מספר שעות לדירה חשכו עיני.
לא ניקו את כל הארונות מבפנים, הרצפה היתה מאובקת , האמבטיה היתה מלוכלכת, ותריסי רפפה היו שבורים.(השתמשו בספוגים ממתכת ששורטים את האמבטיה ומסוג זול שהצבע יורד מהם ומכתים בסגול את האמבט)
ביקשתי שינקו את מה שלא הספיקו אבל היה כבר 6 בערב והפועלים עשו יותר נזק ממה שניקו בגלל שהוא שטף את התריסים עם צינור זה גרם לבועות בכל הקיר ועכשיו צבעי אמור לתקן את הנזק הזה.

תגובת בעל המקצוע:
הלקוחה בקשה הצעת מחיר לניקיון דירה לאחר שיפוץ. הדירה בת 5.5 חדרים במפלס אחד, בערך 120 מטר, דירה ריקה (מלבד ארונות וספה אחת) עם הריצוף גרניט פורצלן דמוי פרקט ובקשה ללא שימוש בחומרים חזקים מדי. הסברתי כי אנו מנקים תריסים וחלונות, דלתות ומשקופים, ארונות מטבח ואמבטיה פנים וחוץ, כלים סניטריים, פאנלים ושאריות של רובה צבע וטיח. ובמיוחד הסברתי לגבי הריצוף שיש צורך להשתמש בחומר מיוחד ( EG ) וזה בעלות נוספת של 13 ש"ח.
כמו-כן הצעתי לחזור לבצע ניקיון נוסף ותיקוני צבע אך הלקוחה לא הייתה מעוניינת בכך.

, יוני 2014

(תלונה שנאספה ע"י אוריה 21/5/2014)

רוני הבעלים הוא רמאי שקרן וגנב, בלי בושה הוא סחט אותי (מכיוון שהיינו אמורים להיכנס לדירה באותו היום ב12:00 עם ההובלה, הוא ידע שאנחנו בלחץ ופוצץ אותי עם המחיר )עבד עלי ואני הולך לתבוע אותכם ואתו.
אני ורוני סגרנו מחיר בטלפון על סכום של 1300 ש"ח.
רוני הגיע, אמר לי שהוא לא מנקה את הדירה שהיא במצב רע ממש שחשב ואמר שרק תמורת 3800 ש"ח הוא מוכן לנקות. רוני הקפיץ את המחיר כפול שלוש - ממש חוצפה!!! ניצל את המצוקה שלי!!! מעבר לכך אמרתי לו מראש שהוא יצטרך לסיים עד 12 שאז מגיעה ההובלה.
הגיעו מובילים, חיכו שעתיים בחוץ!!!! בסוף אחרי וויכוחים שלמתי לו 3300 והואר לא רצה אפילו לתת לי חשבונית.
הניקיון כמובן היה על הפנים. הביא ארבעה אנשי צוות ואחרי שעה הלכו שתיים ונשארו רק הוא ועוד אחד. עוד דבר, סגרנו על ניקיון כללי עם פוליש. הפוליש לא היה טוב ממש זוועה ולא מקצועי, רוני לא עשה ריסוס כפי שסוכם, סגרנו גם על ניקיון המדרגות והוא התחמק וברוב חוצפתו השאיר לי סילר למדרגות ואמר שאנקה לבד!!!!!
אני הולך לתבוע אותו ואתכם!

עודד, מזכרת בתיה.

, יוני 2014

(תלונה שנאספה ע"י אוריה 23/4/2014)

כל ההתנהלות של רוני הייתה פשוט חרפה, מהתחלה ועד הסוף, היה פשוט מזעזע, גם מבחינת המחיר הוא ביקש יותר למרות שלא הייתה סיבה, גם איכות העבודה הייתה על הפנים ובנוסף להכול הם עשו לי נזק גדול שעכשיו אני צריך לשלם עליו ביוקר - הם השתמשו בחומר ניקוי שהוציא את הרובה מבין הרצפות ועכשיו אני צריך לשלם לבעל מקצוע סכום לא מובטל בשביל שיעשה לי רובה חדשה, לצערי שלמנו את הכסף בשעות הערב והדירה לא הייתה מחוברת לחשמל ולכן רק למחרת ראיתי את הזוועות. מלכתחילה כל ההתנהלות לא הייתה להיט ולכן אפילו לא היה לי כוח לדבר עם רוני כי מראש ידעתי שהוא לא יחזיר לי כסף וייקח אחריות.
אריק א
הוד, מושב עין אילה.

, מאי 2014

הזמנתי את רוני מפוליש מוניטין לניקיון יסודי ופוליש שבביתי בקריית אתא, קבע איתנו בטלפון סכום של 2100 ש"ח.
כשהגיע ראה שיש כתמי חלודה על הרצפה ואמר שפוליש רגיל לא יהיה טוב לרצפה זו ושצריך פוליש רשת יהלום ואמר שזה תוספת של 50 ש"ח למ"ר, התקשרתי באותו רגע ל6 בעלי מקצוע שונים שכולם אמרו לי שלא לוקחים תוספת מחיר על פוליש זה. בנוסף גם באתר מופיע שלוקח תוספת של 20 ש"ח למ"ר בגין פוליש זה.
מה שחורה לי שבעל המקצוע פשוט רמאי, לא היה אמור לגבות תוספת תשלום ובטח שלא כזו גבוהה!! בסוף הגענו לאיזשהו עמק השווה ושילמתי לו 2800 ש"ח אבל רק בגלל שדחק אותי לפינה ולא הייתה לי ברירה כשיום למחרת אני אמור להיכנס לדירה.
לא קיבלתי חשבונית. רמאות לשמה!

, מאי 2014

הזמנתי את חב '' מוניטין פוליש לביצוע עבודת נקיון והדברה לאחר שיפוץ ביתי. סוכם טל'' עם רוני שמחיר העבודה בסך 2000 ש"ח , יגיעו ב 8:00 בבוקר 4 עובדים לניקוי הבית. הבהרתי לרוני שהעבודה אמורה להסתיים ב 16:00 , מפני
שבשעה זו חברת ההובלות אמורה להגיע עם חפצינו לבית. ביום המיועד הגיעו עובדי החברה רק בשעה 9:30. רוני ועוד 4 עובדים. בהגיעו לביתנו הודיע רוני שעבור ניקוי פורצלן דמוי בטון העלות הינה 4000 ש"ח ולא כפי שקבענו. כלומר, תוספת של עוד 2000 ש"ח מהמחיר שנקבע. בלית ברירה, מפאת קוצר ברירה וחוסר אונים הסכמתי למחיר שדרש.לאחר דקות ספורות רוני עזב את ביתנו עם עובד נוסף. בשעה 16:00 הגענו עם חפצינו הביתה. הבית היה פשוט מלוכלך מאוד. אבנים וחול על הרצפה, את הפרקטים ניקו עם סמרטוט מלוכלך ועם קצת מים. (ללא שאיבה וללא חומר לפרקטים) , את ארונות המטבח בכלל לא ניקו. ששאלתי את אחד העובדים אם הוא היה מקבל עבודה כזאת. הוא אמר שלא ושאמרו לו " לחפף ולהזדרז בעבודה". בקיצור, שילמתי מעל ומעבר למה שנקבע ונאלצתי בסופו של יום לנקות את הבית בכוחות עצמי וזאת לאחר יום של הובלות.

, אפריל 2014

שוחחתי עם רוני וביקשתי הצעת מחיר- הסברתי לו את המצב המפורט של הדירה, ביקשתי שיגיע כדי שייתן הצעת מחיר מדוייקת ושלא יעלה לי את המחיר ברגע האחרון, אמר לי שהמחיר לא יעלה וההצעה הייתה 1100 ש"ח, קבענו להיום 27.4 וסמכתי עליו כשבעצם זה הרגע האחרון- ואם יש בעיה זה גורם לי נזק רציני. רוני הגיע אלינו לדירה ואמר שהרצפה צריכה וקס והמצב גרוע משחשב ושזה לא יהיה פחות מ 2500 ש"ח!! לא מקצועי בעליל. לא הסכמנו לשלם את המחיר הזה למרות שהשאיר אותנו ללא מענה ברגע האחרון ושאין לי שום ברירה אחרת! הזמנתי את אלון פוליש וליטושים שגם העלה את המחיר כשהגיע לדירה ל1800 וכבר לא הייתה לנו ברירה לכן הסכמנו. אבל הציפייה שנוכלות מסוג זה לא תקרה!! אני פשוט מאוכזבת.

, ינואר 2014

בתחילת דצמבר העסקנו מנקה בשם מוניטין - העובד בשם רוני שהיו בביתי וגבו 2000 ש"ח וכשביקשתי קבלה אמרו שישלחו במייל ועד היום לא קיבלתי
אני מבקשת קבלה
תודה

, אוקטובר 2013

קיבלנו מרוני מפוליש זיו הצעת מחיר של 1500 ש״ח לניקוי דירת שדה חדרים. רוני ועובדיו התייצבו אמנם בזמן אך מיד כשהגיע אמר שסוג המרצפות דורש טיפול מיוחד והמחיר קפץ ל3500. הואיל ואנחנו יום לפני המעבר לא נותרה ברירה אך הדבר המקומם ביותר הוא שגם לאחר התשלום המופרז הדירה לא נוקתה באופן יסודי ובקומה השניה נותרו דלתות מלוכלכות ואבק רב במקומות שונים. מאד לא מומלץ. גם אחריות לא ניתנה .

, ספטמבר 2013

הזמנו את זיו פוליש לבצע ניקוי לפני כניסה לבית. כשרוני הגיע אמר שמדובר בקרמיקה ואי אפשר לעשות פוליש ויש להשתמש בחומר אחר בתוספת 400 ש"ח. לא נשאלנו מראש מה סוג הרצפה למרות שטען שכן שאל. סגרנו מראש על ניקיון כולל של הדירה אך הצוות עשו רק חלונות וארונות וכאשר התבקשו לנקות במקומות נוספים כדון מעל לארגז של התריסים אמר שאין אחריות על עץ. ההדברה שנעשתה לא הייתה אפקטיבית (היינו צרכים לרסס שוב לבד ונמצאו כ10 ג''וקים). כיור המטבח היה מטונף לאחר סיום העבודה. לסיכום מדובר בחברת פוליש ולא חברת ניקיון, מאוד התאכזבנו.

, ספטמבר 2013

הצוות הגיע למעלה משעה אחרי השעה שנקבעה. לאחר טענה שלא ניתן לנקות את המרצפות שלי במכונה "הרגילה" והתעקשות על העלה במחיר אחרת לא ינקה את המרצפות כלל, ולא יוריד מהמחיר המקורי לא הייתה לי ברירה אלא להסכים. כשחזרתי לבדוק המנהל כבר לא היה נוכח כך שלא היה עם מי להתווכח, ומה שגיליתי זה שהוא ניקה את המרצפות עם המכונה הרגילה, לא השתמש בחומר "מיוחד ויקר" כפי שתירץ את העלאת המחיר אלא חומר מבקבוק אקונומיקה כחול. מעבר לזה, לא נעשה שום שימוש בחומרי ניקיון. את ארונות המטבח "ניקו" כשהעבירו סמרטוט מלוכלך, וגם זה בחצי כוח. באמבטיה לא השתמשו בשום חומר ניקוי, ורק כשהערתי על פטרת הם טרחו לשים משהו וכמובן שאת התריסים הם ניקו במים בלבד, בלי סבון ובלי כלום. אני מאוכזבת קשות, מרגישה פרייארית ושבזבזתי סכום מופרז של כסף על

, ספטמבר 2013

בעקבות ההמלצות החמות באתר התקשרתי לברר מחירים. רוני נשמע לי בטלפון כבחור טוב והוגן וסגרתי איתו על מחיר כבר שבועיים מראש. שבוע לפני התקשרתי שוב על מנת לסגור תאריך ולוודא שהמחיר הוא כפי שאמר לי וגם הסכמתי לתוספת מחיר עבור ארונות קיר.
במועד שנקבע הגיעו שני פועלים מכווני מטרה שמייד אמרו לי שאם אני רוצה את הרצפה נקייה אני אצטרך להוסיף כסף. ואפילו הדגימו לי את העניין עם נייר זכוכית. תרגיל מסריח ביותר, הרי ברור שאני רוצה רצפה נקייה אחרת לא הייתי קורא לכם. אחרי דין ודברים עם רוני(שכלל לא הגיע למקום) ורצון שלי לבטל את כל העסקה הסכם על תוספת נמוכה ממה שהם רצו אבל עדיין גבוהה בחמישים אחוז יותר מן הסכום המקורי. את סיבוב ההתרשמות התחלתי בלמצוא מלא דברים שלא ניקו בכלל עד שבשלב מסויים הבחור המבוגר יותר התחיל לרסס והאיץ בי לפנות את הדירה עוד לפני שעברתי על הכל. למחרת גיליתי עוד הרבה מאד חוסר ניקיון(ארונות במטבח נשארו מלאי לכלוך ושומן ישן). את הכסף הם דרשו וקיבלו במזומן מבלי לטרוח להציע קבלה. עבודה בשחור של חאפרים מקצועיים!

, אוגוסט 2013

מימי לא נתקלתי באיש שירות גרוע כל כך. בשניה שנכנס, "פתאום
" הבין שצריך להשתמש בחומר מיוחד לרצפה החדשה - גרניט פורצלן (על אף שספרתי לו כי הדירה לאחר שיפוץ ונעשתה הדבקה של רצפה חדשה) והמחיר קפץ בין רגע פי 2 ( וגם זה לאחר ויכוחים). איכות הניקיון לא יותר מבינונית, והכי גרוע - לא ניקה את ארונות המטבח וכשהתלוננו בפניו על כך טען שכך סוכם.
שורה תחתונה - תבחרו ברוני רק אם בא לכם לזרוק כסף לפח.

, יולי 2013

לפני מעבר לדירה שכורה החלטנו לנקות אותה בעזרת חברת ניקיון על מנת לקבל את התוצאה המירבית התרשמנו מההמלצות באתר וקבענו עם פוליש זיו ביום שישי לאחר שסוכם מחיר טלפונית 1100 שח" תמורת ניקיון כללי, קירצוף הרצפות והדברה. שני פועלים הגיעו בזמן עשו סיבוב בדירה וטענו שמצב הרצפות נורא ואיום ודרוש ניקוי מיוחד עם חומר HG העולה 15 ש"ח למ"ר! מה שאומר שיש להוסיף עוד 1500 ש"ח! לבסוף לאחר שהצענו לפועלים לעזוב את המקום סוכם על סכום של 1400 ש"ח והחומר כביכול על חשבון העסק. עזבנו את הדירה והפועלים פנו "לעבודה" כאשר בעלי חזר בסיום עבודתם עשה סיבוב בדירה שניראתה פחות או יותר כמו קודם יש לציין שגם קודם נראתה לא רע בכלל שילם לפועלים ולאחר עזיבתם החל לסדר קצת את הדברים, התברר שהתפוצצה נורה באמבטיה והפועלים לא אמרו על כך דבר כאשר בעלי עלה על הכיסא כדי להחליפה גילה שארון האמבטיה מלא אבק מלמעלה, החליט בעלי לבדוק לעומק את הדירה והתברר שלא ברור כיצד נוקו החלונות אם עדיין יש סימני טיפות גשם עליהם ואבק, היה עפר מתחת לחלונות כי ככל הנראה זוג הפועלים עבד מאוד קשה בלעשן בדירה, הרצפות בדיוק כפי שהיו בקיצור ביזיון.

, יוני 2013

רצינו ניקיון אחרי צביעה כוללת של הבית.
סיכמנו 1400 ש"ח. לא ביקשנו פוליש רק ניקיון יסודי.
הצענו שיבואו לראות את הבית ויתנו הצעת מחיר. אמרו שאין צורך ומספיק בתיאור שנתנו, ובפרטים שהם שאלו, ועל סמך זה נתנו הצעה.
איחרו מאוד - שעה וחצי אחרי מה שסוכם.
ברגע שנכנסו, הודיעו שחייבים גם פוליש, וזה תוספת של 1000 שקל למחיר ההתחלתי. רק אחרי שהגיעו (ולא בשיחה הטלפונית) טענו שהם עובדים עם חומרים תעשייתיים, ולא יכולים להיות אחראיים לכתמים על הריצפה ולכן חייב פוליש. כשלא הסכמנו לתוספת תשלום, התחילו במשא ומתן. לא היינו מוכנים לשלם יותר ממה שסוכם מלכתחילה, ולכן פשוט מאוד קמו והלכו.
חוצפה!!!!! לא אמליץ עליהם לאף אחד לעולם!!

, מאי 2013

חיפשתי חברת ניקיון לדירת 100 מ"ר לאחר צביעה.הגעתי לרוני בעקבות ההמלצות באינטרנט.סיכמנו על נקיון של הדירה ונקוי של הרצפה-רוני היה מספיק הגון לציין כי לא ניתן לעשות פוליש לרצפות כיוון שהן מאד ישנות וניתן רק לנקות .לקרצף אותן.
ביום שקבענו הגיע רוני עם שני אנשי צוות.
לאחר מספר שעות עבודה הגעתי לדירה שנראתה נקיה-יחסית למצב בו היתה.
יום לאחר מכן הלכתי לדירה כדי לבדוק באופן יסודי את טיב העבודה-והתאכזבתי מאד!!!הנקיון היה רחוק מלהיות יסודי הדלתות לא היו נקיות ועל הארונות במטבח ובחדרים נראו סימני הסמרטוט כלומר הניקוי היה ללא ייבוש .לא מעט מקומות היו עדיין עם כתמי צבע.כשהתקשרתי אליו-הציע לבוא "שבוע הבא"לנקות אלא שהדיירים היו אמורים להכנס כבר לגור.הרסוס שקבלנו כבונוס הוכח כלא יעיל כיוון שששלושה אחרי כבר יש ג''וקים חיים....ההבטחה לבוא בערב החג לחזור על הריסוס-לא קוימה עד היום.

, פברואר 2013

שלחו קבלן משנה שהגיע באיחור של שעתים. נאלצנו להתווכח על מחיר שהיה יותר מכפול ממה שסוכם. כשזה מלווה בקללות של הקבלן משנה לבעלים של החברת נקיון, לא ניקו את הכלים הסניטרים כמו שצריך, נשארו סימנים של אבק מהשיפוץ. על החלונות השפריצו מים ולא טרחו לנגב נשארו סימנים
מסילה של דלת הזזה נשארה עם חול ואבנים מהשיפוץ.
לקבלן משנה קוראים ג''קי לא ממליץ לכם

, אוגוסט 2012

זהירות!!! פוליש מוניטין העלו את המחיר שסוכם מראש בכמעט פי שתיים וגם עשו עבודה בינונית מאוד! ראו הוזהרתם!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור חיפה והקריות, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

תאור העסק

ניקיון כללי בדירות חדשות וישנות, הברקת קריסטל המראה הרטוב,טיפול וחידוש קרמיקה ופורצלן, חידוש מרצפות. הסרת שטיחים מקיר לקיר, כל עבודות השיפוצים והחשמל, אינסטלציה צבע וגבס.פוליש ונקיון בדירות וחדרי מדרגות. ( טיפול מיוחד לגרניט פורצלן ). לא מספקים עוזרות בית. מחלקה מיוחדת במחירים מפתיעים לצבע ושיפוצים כלליים! במידה ויש דברים חריגים כמובן שיש תוספת תשלום וזה רק בשטח אפשר לדעת על ידי בעל מקצוע כגון טיפול לפורצלן או ליטוש למרצפות שיש או תרצו

פוליש מוניטין

פוליש מוניטין

רון עגמי


4.0

052-3029929
 

פוליש מוניטין

רון עגמי

4.0

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-3029929 חייג